Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja , %

Licencija

Nr. 186

Detalus įvertinimas

Susisiekimas visuomeniniu ar asmeniniu transportu, automobilio parkavimas

75.1% Complete
3.8

Susisiekimas idealus, viskas gerai apgalvota

Išorinės aplinkos pritaikymas Jūsų atsipalaidavimui ir komfortui (privatus įėjimas, suoliukai lauke, patogūs laiptai)

68.6% Complete
3.4

Išorėje yra dauguma atsipalaidavimą ir komfortą užtikrinančių priemonių

Registratūros ar priimamajo zonos patogumas (eilės valdymas, vietos prisėsti, galimybė atsigerti, WC ir pan.)

58.7% Complete
2.9

Registratūroje yra dauguma patogumą užtikrinančių priemonių

Registratūros ar priimamajo darbuotojų darbo kokybė (nuoširdus bendravimas, greitas aptarnavimas, supratingumas)

50.9% Complete
2.5

Darbą atlieka, bet formliai

Ar lengvai radote gydytojo/procedūrų kabinetą?

71.9% Complete
3.6

Įstaiga logiškai suskirstyta ir yra daug ženklų, bet naviguoti gana sudėtinga

Kiek ilgai tenka laukti prie gydytojo kabineto durų?

41.9% Complete
2.1

Laukiau nuo 15 min iki 30 min

Kabinetų ar palatų pritaikymas Jūsų komfortui ir personalo darbo patogumui

69% Complete
3.4

Patalpos pritaikytos daugumai poreikių

Medicininė įranga (naujumas, modernumas bei kiekis)

73.4% Complete
3.7

Įrangos būklė gera, bet kartais nėra reikiamo aparto

Ar visas procedūras ir tyrimus galėjote gauti vietoje?

71.4% Complete
3.6

Retais atvėjais siunčia į kitą įstaiga

Gydytojų profesionalumas (problemos diagnozavimas, gydymo efektyvumas)

69.4% Complete
3.5

Diagnozavo tik dalį arba gydymas padėjo tik iš dalies

Gydytojų bendravimo įgudžiai (nuoširdumas, atsakymas į klausimus)

67.8% Complete
3.4

Bendravimas formalus arba klausimai atsakomi, bet neišsamiai

Seselių, slaugių ar slaugytojų darbo kokybė (bendravimas, rūpestingumas)

72.2% Complete
3.6

Savo darbą atliko, bet be entuziazmo

Papildomos paslaugos (maitinimas, taksi iškvietimas, TV, vaikų priežiūra)

27.3% Complete
1.4

Pasiūla ar kokybė neatitiko lūkesčių

Kaip vertinate paslaugų kainas?

72% Complete
3.6

Kaina atitiko paslaugos kokybę

Ar papildomai atsilyginate įstaigos gydytojams asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Wifi internetas

16.8% Complete
0.8

Internetas veikė prastai

Gydytojai, kurie dirba "Vilniaus rajono centrinė poliklinika"
Pacientų atsiliepimai
2020-07-27, 15:58 | 2

Esu daugelį metų registruotas , bet šeimos gydytojo esu nepatenkintas.Be mano atsiklausimo , buvo perrašytas naujam nekvalifikuotui gydotojui.Todėl , nepatenkintas teikiamas , siūnčia į kitą gydymo įstaigą.

2019-01-11, 09:17 | 1

Užsiregistravus pas šeimos gydytoją, pastoviai nurodomas ne tas kabinetas: nurodomas gydytojo kabineto numeris, bet klientai aptarnaujami per seselės kabinetą. Taip klaidinami nauji pacientai.
Pas gydytoją buvau užsiregistravęs prieš mėnesį, bet atvykus į vietą (10min prieš vizito laiką), teko pralaukti 50 min, bet niekas taip ir nepakvietė pas gydytoją. Kiti pacientai buvo kviečiami, bet niekas nesugebėjo paaiškinti, kodėl taip ilgai tenka laukti už durų, nors tavo priėmimo laikas jau senai atėjo. Esu nusivylęs tokia sistema. Palaukti prie durų nėra problema - problema tame, kad niekas neperspėja, jog teks ilgai laukti vizito pas gydytoją.

2018-08-08, 15:35 | 6

Jeigu susergi, tai turi laukti vizito pas šeimos gydytoją apie mėnesį. Registratūros darbuotojos tragiškos, nemalonios, visalaik mano, kad simuliuoji. Gydytojai visus negalavimus ir akivaizdžias sveikatos problemas nurašo į normos ribas arba pasiūlys tau reklaminį lapuką jeigu tyrimai rodo, kad kažkas negerai tai išrašys tau antibiotikų ar dar kažko ir net neieškos priežasties kodėl ar kas negerai. Jeigu norėsi pasidaryti papildomų tyrimų tai reikės susimokėti ir dar pasakyti gydytojai kokį tyrimą daryti, nes pati ji nepasiūlys. Užsirašius pas gydytoją internetu ateini po mėnesio savo laiku prie kabineto ir dar turi laukti 2-3 valandas kol priims. Siuntimą tau išrašys pas visai kitą gydytoja nei pas kuri tau reikia. O jeigu paprašysi siuntimo į kitą įstaigą tai neduos tau jo ir sakys kam tau reikia, taip pat ir jeigu tau reikės pas kitą specialistą nei šeimos gydytoją sakys, kad tau viskas gerai ir neduos siuntimo, nors TLK yra praneše, kad galima gydytis, kurioje nori įstaigoje su siuntimu jeigu toje įstaigoje eilės mažiausios. Odontologai taip pat patyliu... sėdi prakaituotas storulis odontologas, kuris kalba pusiau rusiškai, pusiau lenkiškai ir net nesupranta ar ten pas tave dantyje skylė ar ne skylė. Nieko prieš apkūnius žmonės neturiu, higienos normos galioja visiem. PSC darbuotojai irgi tragiški, nesiskaito su pacientais, grūbus, nemalonūs. Jeigu pritrūksta vaistų ar reikia kokį siuntimą gauti į ligoninę tai tau pasiūlo vizitą po mėnesio, net jeigu tu vakar buvai pas gydytoją ir tau blogai išrašė receptą. Jeigu blogai jautiesi irgi niekas tavęs nepriims, nes tavo kaltė, kad nesikreipei anksčiau, o jeigu kreipeisi anksčiau tai irgi geriausiu atveju buvai išsiųstas namo. Liūdniausia tai, kad kitose įstaigose ne ką geriau.

2018-06-11, 13:59 | 25

Visas somatines ligas, pervedat i psichosomatika ar psichikos sutrikimus?? Lietuvoje bando medicina i pseudomoksline psichiatrija pakeisti?? nes ieskoti tikra ligos priezasti ir gydyti proto neuztenka?? lietuvoje kaip matau yra tendencija, sodinti visus is ejles ant psichiatrines psichotropines tabletes, nes taip lengviau, kam kazka galvoti, ieskoti liga, sufabrikavai psichine diagnoze ir pumpuok su psichiatrine narkota kiek iskentes, sitoje istaigoje nelabai ka sugeba ieskoti, kas per sutrikimas zmonems ir del ko, gydytojai nezino savo darbo, neismano apie ligas etiologija, bando pasodinti visus ant psichiatrines tabletes, kurie sukelia visas sizofrenijos ir depresijos simptomus, sukelia endokrinines sutrikimus, haliucinacijas, kliedesiai, nemiga ir taip toliau, o dar ir neurologines ir endokrinines sutrikimus, tokius kaip akatizija, parkinsonizmas, distonija, veliavoji diskenezija, o dar osteoporoze, cukrinis diabetas, galaktoreja, navikus, nevaisinguma, neuroleptini nutukima abdominalini, nutukima, gadina krauja, imuniteta, gali sukelti piktybini neurolpetini sindroma, infarkta , insulta. Visa sita sukelia tokie "vaistai" neurolpetikai antipsichotikai kaip haloperidolas, litis, valproatas, olanzapinas, risperidonas, clozapinas, paliperidonas, caripiprazine, quetiapinas, aripiprazolis, fluanksol, truksalis, tiapridas, ziprasidone, sulpiridas, amisulpiridas, metoclopradmias cerukalis, domperidonas motillium ir taip toliau. Is antidepresasntu tokius sutrikimus gali sukelti, amitriptilinas, fluoksetinas, paroksetinas, sertralinas, mirtazapinas, venlafaxinas, duloxetinas, fluvaxaminas, citalopram, escitalopram ir kiti, is trankvilizatoriu kurie sukelia stipri psichine ir fizine priklausomybe, abstinencija, lomkes, atsisakimo sindroma, tokie preparatai kaip diazepamas, bromazaepamas leksotanilas, lorazepamas lorafen, alprazolamas xanax, clonazepamas, zolpidemas, zopiclonas, pregabalinas lyrica, carbamazepinas, gabapentinas, lamatriginas,ir taip toliau..ne papulkit ant psichiatrine kabliuka. klauskit gydytoju del ko jie bando pastumti jums pas psichiatrus. Dazniausiai stumia pas psichiatrus alegydytojai, kurie neismano savo darba, nekompetitingi, zemos kvalifikacijos, jiems taip lengviau atsikratyti paciento. Viesinkit tokiu "gydytoju" pavardes internete, kad visi zinotu kad pas tokius specialistus, geriau nepapulti. Tokio naglumo dar nemaciau, kad psichiaskai sveikus, arba trumpai turinciam umine sutrikima, sodina visam gyvenimui , faktiskai zudant zmogu, o ne gydant. Lietuvoje kai kuriu psichotropiniu suvartojama 2 - 3 kartus daugiau, o kai kuriu ir 20 kart daugiau nei latvioje ar estioje, ir visa tai del tokiu nekompetitingu gydytoju.Lietuvoje kai kuriu psichotropiniu suvartojama per 100 tukst zmoniu, 2 - 3 kartus daugiau, o kai kuriu ir 20 kart daugiau nei latvioje ar estioje, ir visa tai del tokiu nekompetitingu gydytoju.

2018-04-12, 06:48 | 2

Labai nemalonus gyditojas Diminskis, kai negalejau isizioti placiau, pasake kad trugdau jam dirbti...

2017-11-20, 21:55 | IP: *.*.*.*

Šios įstaigos darbuotojai - amoralios šlikštynės. Ateikite su pinigine, arba mirkite.

Bet, matyt man nepasisekė. Surizikuokite savo sveikata - galbūt jums pasiseks.

2017-11-13, 15:53 | 1

Psichikos sveikatos centro darbuotojams visai nerūpi pacientai, iš surauktų veidų jaučiasi, kad nemėgsta savo darbo. Man asmeniškai nesistengė padėti patekti pas gydytoją, kai trūko vaistų, liepė laukti kelias savites eilėje...

2017-05-29, 15:09 | IP: *.*.*.*

Is tu istaigu, kurios stengiasi, kad Lietuvoje liktu kuo maziau gyventoju

2016-07-01, 07:13 | IP: *.*.*.*

Registratųroje dirbančios moterys labai nekultūringos,pas šeimos gydytoją laukti eilėje tenka labai ilgai. Seselės nespėja nudirbti visų darbų. Čia kalta sveikatos sistema, o ne gydytojai ir seselės.

2016-05-16, 21:54 | IP: *.*.*.*

Pavizdys kaip rimtom įstaigoms nedera veikti. Su tokiom gydimo įstaigom tai ir ligų nereikia. Siūlau meginti savo sėkmę kitur.

Eiles miližiniškos, atėjus tuščia, gydytojai siūbuoja nuo apatikškų iki aktyviai priešiškų, ir galų gale vistiek niekas nieko apie nieką nežino, "ne mano specialybė - eik pas šita", dešimt kartų karusele, kol visi tik pasiduoda ir išprašo iš įstaigos.

2016-04-26, 07:15 | IP: *.*.*.*

jau ne pirma karta taip nutiko, tad nebeiskenciau. taip sioje poliklinikoje pas daktara yra ne gyva eile o kviecia pagal laika, taciau atejus siek tiek anksciau man nurodyto laiko gydytojas atsisake mane priimt, liepdamas ateit savo laiku, kadangi paminejo kad turi kitu pacientu. as prasedejau puse valandos, per kuria nei vienas pacientas nebuvo net priejes prie kabineto, tik dvi daktarytes labai linksmai su juo snekuciavosi, kadangi labai gerai girdisi sedint salia duru. tai vat ir nelabai auprantu esme , nejau neimanoma priimti siel tiek anksciau atejusio paciento, kai nera nei vieno kloento.. o uzrasymai pas si gydytoja menesiai prieky...

2016-04-11, 10:58 | IP: *.*.*.*

Labai sudėtinga su registracija ligos metu, kai reikalingas nedarbingumas, registratūroje siaubingai nemalonios moterys, piktos, klientas lygus nuliui...prašytume pagarbos klientams, kultūros ir tvarkos, ypač registratūroje.

2016-03-24, 11:54 | IP: *.*.*.*

Gydytojų požiūris į pacientą neetiškas, labai pasipiktinusi esu gydytojų nemaloniu bendravimu, juk žmonės neserga dėl to , kad jie to nori. gavau trumpą gydymą kuriuo esu labai nepatenkinta ir privalau kreiptis į mokamas institucijas, nes dar kartą pasitvirtino nuomonė kad kaikurie gydytojai dirba be pašaukimo . 320a kabinete nepagarbus elgesys su pacientas, atšiaurumus ir. t.t. žmonės gydosi įvairias traumas o kai ateina tarkim į mankštą apskritai niekas nekreipia dėmėsio ar gerai darai, o jei pastebi netikėtai kad visdėlto blogai darai esi aprėkiamas arba išjuokiamas.tai yra visiškai neprofiasionalu.neminiu pavardžių nes toriu orumo, tiesiog liūdna kad negali pasitikėti dauguma gydytojų, tad kur ritasi mūsų Lietuva...?

2015-04-13, 13:40 | IP: *.*.*.*

Seimos gydytoja Brazaitiene - nuostabi, bet labai daug pacientu turi, pervargusi, perkrauta, tikrai reikia kazka daryti, kad taip nebutu Lankiausi pas gastroenterologa (Skvarciany atrodo), LOR (vyras, pavardes neprisimenu), ginekologe (vardas Saule) - tragedija, o ne daktarai. Na o radiologai irgi nemoka skaityti rentgeno nuotrauku, priraso nezinia kokiu nesamoniu, o po to tokie LORai net neisigiline i situacija skiria be rysio antibiotikus ir t.t.

2015-03-16, 11:03 | IP: *.*.*.*

Sedziu su serganciu vaiku jau 2.5 valandas!! Ir eiles galo nesimato. Galutinai truko kantrybe, ieskosim kur persirasyti.

2015-03-06, 16:05 | IP: *.*.*.*

Nuostabi seselė Ramunė, tačiau gydytojos Kudabaitės seselė maloni nėščiosioms arba besilaukiančioms. Gydytojos Kudabaitės seselė labai nemaloniai bendrauja. Taip pat registratūroje ir seselė neturi kompetencijos įsigilinti į paciento būseną (ko joms ir nereiktų daryti),todėl jei ateina jaunas žmogus ir skundžiasi skausmu, josios galvoja,jog tai blefas ir į tave nežiūri rimtai, nesistengia pagelbėti.

2015-01-01, 22:46 | IP: *.*.*.*

Registratūros darbas- tiesiog siaubingas. Bendrauja šiurkščiai ir nemandagiai, niekada nepasako pilnos informacijos, tik nenorom drėbteli kelis žodžius. Dažniausiai aptarnauja tik viena- dvi susiraukusios darbuotojos, o kitos maloniai šnekučiuojasi tarpusavyje. Stovėdama eilėje ir girdėdama, kaip registratorė kalba su kitais žmonėmis, patiriu stresą, neduok dieve, kas nors netiksliai suformuluoja prašymą ar užduoda paildomų klausimų, registratorė įniršta ir pradeda rėkti. Kartą, atėjau į registratūrą anksti ryte, prieš mane tebuvo vienas žmogus. Atsispausdinau numeriuką, laukiau savo eilės, bet prieš mane esančiam žmogui nuėjus, viena moteris tiesiog užlindo prieš mane ir buvo aptarnauta. Jai nuėjus, registratorė, užuot pakvietusi mane pagal eilės numerį(stovejau tikrai LABAI matomoje vietoje) atsistojo ir jau buvo benueinanti, kol piktai nepareikalavau dėmesio. Na ką gi, galvojau, gal tokia tvarka, kai nėra žmonių, tiesiog prieini prie langelio ir tiek. Sekantį rytą vėl atėjau anksti, žmonių nebuvo, tad iš karto priėjau prie tos pačios darbuotojos, o ji piktai pareikalavo, kad atsispausdinčiau eilės numerį (kurio praeitą dieną taip ir neprireikė). Atrodo, kad jos tik ir stengiasi pažeminti žmogų... Norėtųsi pasiulyti joms pakeisti darbą, nes akivaizdu, jos šis joms įgrisęs iki gyvo kaulo.

2014-11-09, 14:06 | IP: *.*.*.*

Prasau poliklinikos vadovu priminti gydytojams, jog uzejus pacientui jis turi atsakyti i paciento pasisveikinima.Negrazu kai gydytojas net nepakelia galvos uzejus pacientui.Antra priminkite savo gydytojams,jos ibuprofenas receptinis vaistas, jie sake jog apie tai neinformuoti

2014-10-21, 12:06 | IP: *.*.*.*

šioje poliklinikoje esu jau penkiolika metų.
Yra profesionalių gydytojų, bet jų vienetai.Paskutinius keleta metų viskas blogin, kortelių neranda, neatneša, ilgas laukimas prie kabineto užsiregistravus iš anksto prieš 2- 3 savaites, kai šeimos gydytoja atostogauja, pavaduojančios nėra, patekti pas gydytoją galima išlaukus 2-3 valandas, išlauki, užeini į kabinetą, sakai kas skauda ir tavęs klausia: kuo galių padėti???? moteris su vaikais, su temperatūra prasedi valandų valandas irsvarbiausia liejasi per kraštus ABĖJINGUMAS.

2014-10-08, 08:15 | IP: *.*.*.*

Įprasta valstybinė gydymo įstaiga, kurioje pacientas yra visiškas niekas. Nuėjau su extra siuntimu dėl plaučių švietimo. Registratūroje nieko nepasakę ir nepaklausę nusiuntė prie 125 kabineto. Pagal gyvą eilę buvau 1. Tačiau po manęs susidarė 10 žmonių eilė. Iš visų surinko korteles ir siuntimus. Niekas nieko nepaaiškino, bet kažkodėl pradėjo kviesti žmones tuos, kurie atėjo vėliau. Paklausiau, pagal kokią tvarką čia kviečia. Man paaiškino, kad jie jau savaitę laukia ir mano priėmimas tik po 2,5 val. Aš klausiu, kodėl man niekas nepasakė??? Juk per 2,5 valandos gali labai daug ką nuveikti, vietoj to, kad sėdėtum prie kabineto ant suolo. Žodžiu, registratūroje kaltino kabineto darbuotojas, dėl info trūkumo, o kabinete kaltino registratores. Pasibaisėjau didžiule nepagarba pacientui ir dar kartą labai nuliūdino toks darbuotojų abejingumas...

2014-10-03, 06:57 | IP: *.*.*.*

Labai nusivyliau ,jau 10 m gydausi bet kuo toliau tuo blogiau.Registratorės labai nemalonios dirba kaip robotai.labai nusivyliau būtinaja pagalba, reikia laukti daugiau nei 3 val, pilna mažų vaikucių ,gydytoja dirba be seseles, net visiškai nepatikrina išrašo vaistu ir tiek....ir uzsiregistravus internetu iš anksto pas gydytoja visada tenka laukti val ir daugiau nusibodo tokia betvarke .lankosi visa šeima bet ateity teks pakeisti įstaiga

2012-03-31, 15:25 | IP: *.*.*.*

Gydytojai gana malonūs ir rūpestingi, nepaisant to, kad lankymasis ne privatus, o apmokamas teritorinių ligonių kasų. Derinamasi prie patogaus grafiko, laukti tenka neilgai. Registratūros darbas siaubingas. Nepasiėmus eilės lapelio (nepriklausomai nuo to, kad nėra nei vieno asmens) esi neaptarnaujamas. Kitoje registratūroje registratorė sprendžia kažkokius klausimus telefonu kol galiausiai prastovėjęs beveik 5 minutes galiausiai nueini šalin. Tonas visada nemalonus, dar neteko čia sutikti normaliai bendraujančios registratorės (nebūtinai besišypsančios ar mielos, tiesiog neatgrasios).

2011-05-19, 10:27 | IP: *.*.*.*

Nebloga poliklinika Nepatogumas tik toks, kad sunku rasti vietą automobilio parkavimui.

2010-10-04, 17:49 | IP: *.*.*.*

Patenkinta gydytojos ir sesutės darbu

2010-09-30, 11:29 | IP: *.*.*.*

Malonūs atsiliepimai apie gydytoją Vilmą Pakalkienę Pritariu ankstesniam komentarui del regisratūroje dirbančios Birutės.Ta moteriškė susipainiojo:ar poliklinikos registratūroje dirba ar viešnamyje.Tegu mažiau flirtuoja su vyrais ir darbui atsiras laiko.O gal jai reikalinga psichologo ar net seksologo pagalba...Nejau nėra padorių jau?

2010-09-30, 10:55 | IP: *.*.*.*

Su viskuo dar galima susitaikyti,net ilgu laukimu prie daktaro kabineto.Labiausiai pasibaisėtinas dalykas - registratūros darbas.Ten dirbanti Birutė, pasibaisėtinas egzempliorius:nemato kad žmonės laukia "apsimeta"kad dirba,pliauškia telefonu ar sms rašinėja.O jei ir prabyla tai būna nemandagi ir vulgari.Manau daugelis pacientų apsidžiaugtų jei jos ten neliktų...

2010-08-11, 13:14 | IP: *.*.*.*

Nieko gero, laukti reikia po kelias valandas, nors ateini talone nurodytu laiku. Seselė net neklausia kas tu ir ko tau reikia (čia apie šeimos gydytoją).

2010-05-09, 23:44 | IP: *.*.*.*

Aplamai, nebloga gyd. įstaiga. Kai kurios registratūros darbuotojos galėtų būti ir mandagesnės (nes ne savo virtuvėj randasi, o darbe)

2009-08-25, 16:54 | IP: *.*.*.*

o uztad seseles nuostabios dauguma gydytoju nekokie

2009-01-28, 05:47 | IP: *.*.*.*

Gal pas Juos rutina didele, ar kas kitas, taciau anksciau bent buvo galima sneketis su sesele, o dabar sesele pro tave pralekia ne nesustojusi, nors tereikia tik del pazymos paklausti. Nei sergi, nei gydytojos reikia trukdyti - juk oficialias pazymas, kurios reikalingos pristatymui i kitas istaigas - israsai is ligos istorijos - israsomi pacios seseles... 5 min darbo!
As nusivyliau tokiu poziuriu - ketinu ieskotis mazesnes seimos klinikos, kur su manimi bent jau teiksis pabendrauti.

2008-11-30, 18:48 | IP: *.*.*.*

truksta zodziu

2008-11-21, 22:54 | IP: *.*.*.*

susitvarke patalpas, o zmones tie patys nepatinka registraturos darbuotojos

2008-11-12, 13:04 | IP: *.*.*.*

labai sunku patekti pas šeimos gydytoją, kai pvz. turi alergiją ar šiaip turi rimtų įtarimų, bet registratūrai atrodo, kad neskubu. Tada lauki kokias 3 savaites, kol pateksi pas gydytoją, kad išrašytų siuntimus pas kitus gydytojus...

2008-09-28, 13:16 | IP: *.*.*.*

Gydytojai dirba labai gerai ir rūpestingai. Perėjau iš kitos poliklinikos, kur paslaugos buvo siaubingos, ir dabar esu labai patenkinta Tragiška sistema užsiregistravimui. Registratūroje pasako ateiti 10 val. su papildomu talonu sergančiam, o slaugytoja nusprendžia, kad nesergi ir kviečia paskutinį - aš pralaukiau 3 valandas tuščiai, nes pakvietė tik kai nebeliko kitų pacientų, kitas vyriškis pralaukė beveik dvi valandas dėl tos pačios priežasties, nors atvyko nurodytu laiku. Kodėl išvis skirti taloną su laiku, o ne pasakyti, kad atvyktume baigiantis gydytojos darbo laikui? Dabar kaip pasityčiojimas, ypač, kai slaugė norėdama įvertinti tavo būklės rimtumą išmeta į koridorių pasimatuoti temperatūros ir tada pasako, kad "eisi paskutiniu nr."

2008-08-18, 11:17 | IP: *.*.*.*

Labai prastai su registratūra moterų konsultacijoje. Neimanoma prisiskambinti. Tai uzimta, tai niekas nekelia. Matyt ir kiti vargsta tuo metu, nes niekas nekelia. Sedziu prie telefono nuo ryto iki vakaro, bet taip ir nepavyksta, kad kas atsilieptu. Bandau skabinti bendru registraturos tel, teiraujuosi, ar ten veikia tas tel, ar dirba kas nors, gal yra tam tikros val. ir t.t. Jie tik patvirtina ir liepia bandyti skambinti vel tuo paciu, atseit tikrai turi kelti nuo 7 ryto iki 6 vakaro. Kazkoks beprotnamis... Laukiuosi vaikelio, reikia nesinervuoti, bet neimanoma... kai 11 val prasedi prie telefono ragelio. labai didelis minusas siai istaigai, ieskau geresnės poliklinikos, cia jau nebegaliu...

2008-08-06, 05:11 | IP: *.*.*.*

buvo atliktas patalpu remontas, tai yra siek tke patogumu bei nesalta laukti eilese ziema, kai esi su temperatura. eiles pas gydytojus ilgos, vienas nuo kito siuntineja, nes patys negali atsakyti i konkrecius klausimus, gauti siuntima ar gera apziura labai sunku, turi pereiti bereikalingus gydytojus, o talonus gauti isviso sunku, terminai siekia nuo dvieju ir tolyn menesiu. nelogiska, taip ir pasimirti galima belaukiant. ir kiek kartu gali daktarai gerioti kavutes darbo metu, kai pacientai po valanda ir daugiau laukia eilene o nurodytas laikas seniai jau praejes ???

2008-04-21, 07:52 | IP: *.*.*.*

Neymanoma prisiskambinti i registratura , aptarnavimas arogantiskas , reikia laukti pas gydytoja priemimo net iki 10 dienu!!!
sergantis zmogus laukia prie kabineto 2 val. kol priima , numereliu nerasta.

2008-04-02, 11:20 | IP: *.*.*.*

kai ateini su temperatura 39 ir prie gydytojo kabineto prasedi 2 valandas, laukdamas, kol parasys siuntima kraujo tyrimui...dingsta noras sveikti...

2008-01-17, 06:38 | IP: *.*.*.*

Visiška katastrofa registratūroje. Neįsivaizduoju iš kur šiais laikais tokių darbuotojų prirenka. SIAUBAS. Bendravimo kultūros jokios. Suprantu kad kiekvienam galbūt ir neįmanoma šypsotis, bet tokia veido išraiška ir kalbos tonu net su gyvūnais bendrauti negalima. Tiesiog kiekvieną kartą paskambinus ir išgirdus tą nelaimingą ir piktą balsą telefono ragelyje net nepajunti kaip pats pradedi piktai kalbėti.Jeigu joms taip sunku dirbti su žmonėmis tai gal tegul pasieško kito darbo, nes per jas ir sveikas žmogus gali pavirsti ligoniu. Gal joms geriau vietoj kokios premijos valdžia pasiūlytų nemokamą kursą pas psichologus. Nuo to tik visiems būtų geriau :) Labai nemalonios registratūros darbuotojos.

2007-10-25, 10:18 | IP: *.*.*.*

Moteru konsultacija negalima užsirašiti tesiog turiu problemų ir bevek kiekviena menesi pasirodit daktarei prisiskambit problema reikia šeimos gydytoja siuntima kam man stovet dvi eiles jei man tik pas viena gydytuoja reikia. Reiketų vel moteru konsultacijuose padarit registratura klijetiems bus daug patuogiau. Registraturoj ne labai maluonis darbuotojai

2007-09-05, 05:28 | IP: *.*.*.*

Gydytojai nekreipiai jokio demesio i pacienta, nors ir turi isankstini talona uz duru privalai pralaukti ilgiau nei valanda neturi reikiamos irangos, o apie seseles galiu pasakyt, kad baisesniu ir grubesniu dar nesu maciusi savo gyvenime.

2007-07-01, 13:37 | IP: *.*.*.*

Nuostabi seimos gyditoja,A.Martinkeniene,labai kvalifikuota endokrinologe,labai operatyviai atliekami visi kraujo tyrimai,dekuj visiems medikams. Administracija turetu pagalvoti apie registraturu sujungima,nusibodo lakstyti is vienos i kita,daugiau demesio skirti reabilitacijai,nera kur ir pailseti po proceduru,turime koridoriuje trintis,manau visa tai su laiku bus sutvarkyta.labai tikimes.

2007-06-05, 10:15 | IP: *.*.*.*

Bardakas. Registraturoje dirba tokia Eleonora Maksimovic - labai nemaloni. Siaubas kaip ji suteikineja informacija. Nemandagi, grubi. Kiek kartu laukiau savo eiles prie registraturos, tiek buvau nusivylusi ta panele. Pirmiausiai reikia moketi benrauti, o po to tik dirbti su zmonemis. Geda istaigai,kad ji priima i darb atokius zmones.

2007-03-27, 09:05 | IP: *.*.*.*

kažkokia nesąmonė po naujųjų metų pertvarkymo. Pas ginekologą reikia šeimos gydytojo siuntimo!Kiek laiko sugaištama ir nervų, nes reikia ir keliose registratūrose apsilankyti,ir vietoj vienos eilėse dveijose atstovėti (onorint patekti pas šeimos gydytoją ir specialistą paprastai vienosdienos nepakanka) Amžinai nėra talonėlių (pas šeimos gydytojus), eilės ilgos, gydytojai nori vėluoja, nori pažįstamus priiminėja. Šioj poliklinikoj lankausi tik todėl, kad turiu mažą vaiką, kuriam susirgus galęčiau gydytoją į namus išsikviesti. Suprantu, kad dabar visos poliklinos greičiau fabrikus primena nei gydymo įstaigas, kad be reformų jų darbas niekaip nepagerės. bet kažkodėl šioje poliklinikoj refomos tokios, kad pacientui nuo jų tik blogiau.

2007-03-17, 20:59 | IP: *.*.*.*

strategiskai gera vieta statyti daugiabucius. Registraturu net trys, kartais gali net susimaisyti i kuria eiti.Vienoje kortele reikia paimti paskui issisiepes begi i kita taloneli pas specialista jei dar koks kitas galas blogai tai ir i trecia reikia begti.Vienu zodziu nori pasimankstinti eini i sia gydymo istaiga.(greiciausiai ju vadovai nemoka kompiuteriais naudotis)Daktarai ateina i darba kada jiems patinka net neatsipraso jei veluoja.Kartais atrodo, kad ju valdzia nieko nekontroliuja.Butu geriausia keisti personala ir vadovus.Arba statyti daugiabucius sioje vietoje :)

2007-01-30, 09:54 | IP: *.*.*.*

Yra labai geru gydytoju. V.Cirbiene - bendrosios praktikos gydytoja, S.Murmiene - ginekologas, ir keleta kitu specialybiu gydytoju LAbai blogai paskutiniu metu, kad einant pvz pas LOR reikia is pradziu nukreipimo is terapeuto. Kadangi buvo pacientu perteklius pas gerus gydytojus, perrase pacientus poliklinika savavaliskai pas kitus bendrosios praktikos gydytojus.

;