Susisiekimas su įstaiga patogus, bet stotelė/parkingas yra atokiau nuo įėjimo

1.9

Aplinka tik formaliai tinkama, bet praktiškai nepateisina lūkesčių

1.8

Registratūros patogumas nepateisimo lūkesčių

Kilo sunkumų registruojantis, aptarnavimo kokybė nepatenkinama

Įstaiga logiškai suskirstyta ir yra daug ženklų, bet naviguoti gana sudėtinga

1.7

Laukiau nuo 15 min iki 30 min

2.5

Patalpos pritaikytos tik iš dalies arba trūksta komforto

2.6

Įrangos būklė gera, bet kartais nėra reikiamo aparto

2.8

Retais atvėjais siunčia į kitą įstaiga

2.3

Nepavyko diagnozuoti problemos arba gydymas buvo neveiksmingas

2.5

Bendravimas nėra malonus arba klausimai atsakomi tik iš dalies

Savo darbą atliko, bet be entuziazmo

0.4

Pasiūla ar kokybė neatitiko lūkesčių

0.7

Internetas veikė prastai

Gydytojai, kurie dirba "NAUJININKŲ POLIKLINIKA"
2021-07-09, 12:54 | 2

Labai patenkintas gydytoja kardiologe Ala Lurje. Pas gydytoją lankiausi pirmą kartą, paliko gerą įspūdį, daug laiko ir dėmesio skyrė tiek tyrimams, tiek sveikatos problemų išaiškinimui. Taip pat atsakė į visus kilusius klausimus. Užtikrintai galiu rekomenduoti šią gydytoją bei ačiū su ja dirbančiai seselei. Pagarbiai, Dmitrij

2021-04-25, 08:18 | 6

Esu patenkinta sios poliklinikos teikiamomis paslugomis: niekada nesusiduriau su abejingumu, darbuotojos mandagios, i klausimus atsako. Seimos gydytoja puiki specialiste, labai demesinga. Buna atveju, kai tenka kreiptis skubos tvarka del istikusios ligos. Visada buvau priimta, isklausyta ir paskirtas tinkamas gydymas, laiku nukreipia tyrimams. Gerb. gydytojai Ramutei Kamarauskienei galiu tik padekoti.

2021-03-12, 17:14 | 4

Nerekomenduoju visiskai. Įėjus pas gydytoją į kabinetą gydytojas pradėjo tyčiotis iš manes kad kaip benamė, galiausiai paskė kad aš apsimetų kad man yra nesveika.

2020-12-17, 15:26 | 4

Yra gerų gydytojų, bet yra ir nelabai. Sunku susiskambinti su registratūra.

2019-01-16, 08:51 | 15

Vienintelis didelis priekaištas, kad laboratorijoje, paėmus vaikui/kudikiui kraują iš piršto, net nepasivarginama užklijuoti pleistro. Nesuvokiu, ar taupymo sumetimais, ar dėl baimės persidirbti, vaikas išleidžiamas besiblaškantis, besitaškantis krauju, vatos nenulaikysi mėnesių kudikiui. Niekur kitur tokio reiškinio neteko matyti. Stebina net. Paprašius pas laborantę pleistro, surūgęs veidas atsisako duoti arba duoda išprašius, bet su nepasitenkinimu..

2018-10-22, 17:02 | 1

Šiandieną buvau užsiregistravusi pas gydytoją L.Nichamkiną, kuri apžiūrėjusi nusprendė, kad man kairės rankos dviejų pirštų tirpimas gali būti dėl neurologinio susirgimo. Tą pačią dieną šiek tiek palaukus buvau apžiūrėta neurologės D.A.Kupriščenkienės. Buvo paskirtas gydymas. Esu maloniai nustebinta tokio operatyvumo, malonaus aptarnavimo. Manau, kad be rimto administracijos darbo su kolektyvu tokio rezultato nepasiektų. Noriu padėkoti už geras emocijas mane aptarnavusioms gydytojoms bei poliklinikos administracijai už palaikomą tvarką įstaigoje.

2018-10-12, 08:02 | 2

Sveiki, ne vieną kartą teko lankytis Naujininkų poliklinikoj, patirties ir bendravimo buvo ir blogo ir gero. Na o paskutinis apsilankymas buvo labai malonus ir neskausmingas. Noriu padėkoti gyd. D. A. Kupriščenkienei (neurologė) ir jos slaugytojai už malonų bendravimą, supratimą ir atjautą. Nuoširdus ačiū. Su pagarba V. Treninienė.

2018-01-15, 14:36 | 6

Teko girdėti ir skaityti ne vieną neigiamą atsiliepimą, tačiau aš gydausi šioje poliklinikoje jau ne vieną dešimtmetį ir neteko susidurti su "labai jau baisiu, abejingu ir neprofesionaliu" aptarnavimu ar nesiskaitymu su pacientu. Susirgus ar bėdai ištikus, gydytoja visada priima, išklauso, paskiria gydymą, personalas mandagus, o ir eilės prie kabineto durų "susitvarkė": dabar pacientai kviečiami pagal paskirtą laiką. O gal mes patys nežinom, ko norim? O gal čia tik man vienai taip sekasi?

2012-05-06, 11:52 | IP: 87.239.114.182

patinka,kad nereikia ilgai laukti prie mano šeimos gydytojo kabineto.Iš anksto užsirašant t.p.pakliuni per 1-2 dienas.O su temperatūra mane gydytoja priemė per 5 min.Malonu kad nereikia laukti.

2011-04-18, 19:29 | IP: 80.240.8.228

labai malonu lankytis :)

2010-03-02, 08:05 | IP: 81.7.64.184

Lankausi tik pas vaiku pediatre Golovanova ir LOR gydytoja Stanciekiene, abi labai puikios gygytojos profesionales.

2008-12-02, 22:05 | IP: 78.60.141.33

Kamarauskiene, Trusovas, Molotok, Gladyševa - nuėję pas jos nepasigailesite!

2007-11-15, 15:00 | IP: 193.219.141.232

Man arti. Įpratau.