Susisiekimas su įstaiga patogus, bet stotelė/parkingas yra atokiau nuo įėjimo

1.9

Aplinka tik formaliai tinkama, bet praktiškai nepateisina lūkesčių

Registratūros patogumas nepateisimo lūkesčių

1.8

Kilo sunkumų registruojantis, aptarnavimo kokybė nepatenkinama

Įstaiga logiškai suskirstyta ir yra daug ženklų, bet naviguoti gana sudėtinga

2.2

Patalpos pritaikytos tik iš dalies arba trūksta komforto

Įrangos būklė gera, bet kartais nėra reikiamo aparto

Retais atvėjais siunčia į kitą įstaiga

2.2

Nepavyko diagnozuoti problemos arba gydymas buvo neveiksmingas

Bendravimas nėra malonus arba klausimai atsakomi tik iš dalies

Savo darbą atliko, bet be entuziazmo

0.3

0.6

Gydytojai, kurie dirba "NAUJININKŲ POLIKLINIKA"
2020-08-19, 10:19 | 2

I registratura ne visada prisiskambinsi. Del gydytoju pavieniai yra geri specialistai ir tikrai malonus ir geri gydytojei, dauguma nuo sovietu likusiu kuriems laikas i pensija. Konvejeriu varo zmones ir viskas. Tikrai nerekomenduoju sios poliklinikos

2019-07-01, 06:54 | 2

Baisiausia poliklinika Vilniuje! Atėjau po operacijos, vos galėjau stovėti (sedėti negalėjau), lygiai 7 val. ryte priėjau prie registratūros langelio kur kopijuoja dokumentus ir mandagiai paprašiau darbuotojos padaryti medicininių dokumentų kopijas ir kad man sunku stovėti. Mane taip aprekė, kad pirmom minutėm net pasimečiau. Darbuotoja rėkė, kad jos darbas prasideda nuo 7 val. ir dar reikia įjungti kompiuterį, atidaryti seifa ir tt, ir jeigu aš negaliu stovėti, tai man reikia sedėti (o aš negalėjau, be to , man užrašymas pas gydytoją buvo 7.20). Ant kiek aš suprantu jos darbą: nuo 7 val. Ji PRIVALO jau aptarnauti lankytojus o nejunginėti kompiterio ir t.t., darbo vieta TURI BŪTI paruošta darbui nuo 7 val. Darbuotuoja jauna, 30 metų jaunesnė už manę, mano manymu, nerodė jokios pagarbos nei amžiui, nei ligonio būklei. Mano manymu, tokių žmonių negalima net iš tolo prileisti prie darbo su kitais žmonėmis, ypač gydymo įstaigose. Norisi tikėtis, kad poliklinkos vadovė atkreips dėmesį į šį atvejį ir ateityje tokie atvejai nesikartos...

2019-06-18, 11:05 | 1

Pati blogiausia poliklinika Vilniaus mieste. Gydytojai į pacientą žiuri kaip į priešą. Visiškas neorganizuotumas į med. komisiją praeinantiems žmonėms.

2019-01-16, 08:51 | 11

Vienintelis didelis priekaištas, kad laboratorijoje, paėmus vaikui/kudikiui kraują iš piršto, net nepasivarginama užklijuoti pleistro. Nesuvokiu, ar taupymo sumetimais, ar dėl baimės persidirbti, vaikas išleidžiamas besiblaškantis, besitaškantis krauju, vatos nenulaikysi mėnesių kudikiui. Niekur kitur tokio reiškinio neteko matyti. Stebina net. Paprašius pas laborantę pleistro, surūgęs veidas atsisako duoti arba duoda išprašius, bet su nepasitenkinimu..

2018-10-22, 17:02 | 1

Šiandieną buvau užsiregistravusi pas gydytoją L.Nichamkiną, kuri apžiūrėjusi nusprendė, kad man kairės rankos dviejų pirštų tirpimas gali būti dėl neurologinio susirgimo. Tą pačią dieną šiek tiek palaukus buvau apžiūrėta neurologės D.A.Kupriščenkienės. Buvo paskirtas gydymas. Esu maloniai nustebinta tokio operatyvumo, malonaus aptarnavimo. Manau, kad be rimto administracijos darbo su kolektyvu tokio rezultato nepasiektų. Noriu padėkoti už geras emocijas mane aptarnavusioms gydytojoms bei poliklinikos administracijai už palaikomą tvarką įstaigoje.

2018-10-12, 08:02 | 2

Sveiki, ne vieną kartą teko lankytis Naujininkų poliklinikoj, patirties ir bendravimo buvo ir blogo ir gero. Na o paskutinis apsilankymas buvo labai malonus ir neskausmingas. Noriu padėkoti gyd. D. A. Kupriščenkienei (neurologė) ir jos slaugytojai už malonų bendravimą, supratimą ir atjautą. Nuoširdus ačiū. Su pagarba V. Treninienė.

2018-08-30, 09:34 | 1

2018-08-30 12:31:30 IP 84.15.188.203 Atsakyti
Sveiki, tragiška poliklinika. Skambučiu centras atsidaro 6.30, skambintis tenka iki 7.10. Padaryti 32 skambučiai per 2 numerius. 33 kartas nemeluoja. Pralaukus pas ausų gydytoja (gydytojas vyras), pus antros valandos. Sesutė pasako, kad gydytojas nepriims, nors like 30min iki darbo pabaigos ir abu geria kava. Man tereikia israsyti vaistu, aš net žinau kokių, pats iśsirašyčiau jei galėčiau. Kitas gydytojas pradeda darba po 1h. Pilna jaunų gydytojų, atleisti tuos senjorus kurie jau nei gali, nei nori dirbti. Kiek jau galima? Situacija nesikeičia čia metu metus

2018-05-15, 15:40 | 1

Absurdas. Kam rašytis pas papildomą daktarę, jei jos atsainumas yra aukščiausio lygio. Vylimaitienė jūsų lygis yra GĖDA. Laikas į pensiją tiesiu taikiniu, o ne aiškinti mums, ko mes čia atėjome pas jus papildomai, mat jai ir savų pacientų užtenka..! į Nusiskundimus nereaguota, niekuo nepatarta. ABSURDAS

2018-04-17, 08:47 | 3

Galiu pasakyti, kad poliklinika kaip ir dauguma. Turiu toki pasiūlymą ne tik Naujininkų poliklinikai, bet ir kitoms: paskirtų pora daktaru, kurie aptarnautu tik solidaus amžiaus senjorus. Tiesa sakant, šie lankosi poliklinikoje, kad paplepėtų, pasižmonėtų ir pan.. Pvz., neseniai lankiausi pas šeimos gydytoja, o prie durų belaukiantys(čios) senučiukės ir diedukai. Keli jaunesnio amžiaus pacientai. Kadangi pas gydytoją atvykau po darbo, prie durų teko laukti netrumpai. Ir dar: išklausyti gyvenimo istorijas, "išmintį", politinius debatus, kitas nūdienos realijas. O jeigu to girdėti visai nenori? Tada tenka kankintis tikrąja ta žodžio prasme, o dar kokia nors senučiukė eina (tiksliau lenda ) į gydytojo kabinetą ne kartą ir ne du, o per duris, nors ir uždarytas, kartais išgirsti žodį kitą (tikrai netyčia), ir ką gi ... bobutė plepa apie daug ką, bet ne apie savo ligą. Patikėkit, žmonėms, kurie dirba (jie būna pavargę po darbo, nevalgę visą dieną, arba rytais ir dienos metu "ištrūkę" į poliklinikas - skuba) yra tikrų tikriausia kankynė. Senjorams kas? Jie sau sėdi, šnekučiuojasi, rodo, kur "paskauda", o kokie aršūs tampa, kai koks nors pilietis su temperatūra bando užeiti, nes sėdėti ir laukti - tikrai sunku. Nenorėjau įžeisti, paniekinti ar pasityčioti iš senatvės: suprantama, kad jiems skauda, silpna, sunku, bet juk kitiems irgi sudaromos "diskomforto" salygos... Siūlau pagalvoti apie tai. Sumažės eilės tikrai.

2018-01-15, 14:36 | 3

Teko girdėti ir skaityti ne vieną neigiamą atsiliepimą, tačiau aš gydausi šioje poliklinikoje jau ne vieną dešimtmetį ir neteko susidurti su "labai jau baisiu, abejingu ir neprofesionaliu" aptarnavimu ar nesiskaitymu su pacientu. Susirgus ar bėdai ištikus, gydytoja visada priima, išklauso, paskiria gydymą, personalas mandagus, o ir eilės prie kabineto durų "susitvarkė": dabar pacientai kviečiami pagal paskirtą laiką. O gal mes patys nežinom, ko norim? O gal čia tik man vienai taip sekasi?

2017-10-11, 10:14 | IP: *.*.*.*

Nėra budinčio daktaro žmogus su 39° temperatūra neprisiregistravęs gali čia net nesilankyt nebent šauktis GMP, jei nesišauksi tai leis daktarai ir numirt leis sumautai pralaukėm 2,5 valandas kol sukilo iki 40° ir kai jau tik alpti pradėjo ir, kai apkeikiau visus tik tada sureagavo, nes kitaip jiems tiesiog pohui. Pirmos pagalbos neteikia... nors praeitą kartą kai išsišaukėm GMP viską sutvarkė ir viskuo pasirūpino. Taip kad ekstra atveju tiesiog išsišaukit GMP ir niekados neikit šiaip sau nes jie daktarai nežino ką reiškia turėti aukštą temperatūrą... siųsti iš kabineto į kabinetą tik dėl antspauduko kai žmogus vos kvėpuoja nuo uždegimo iš vidaus... GĖDA!!!! Niekam iš žmonių nerekomenduoju eiti į šitą gydymo įstaigą..

2017-08-15, 21:26 | 1

Labai didelis minusas toks, kad sergantysis, kuris atejo su papildomu taloneliu ir 38 temperatura , turi laukti kaip minimum 3 valandas, kol kiti visi uzsirasiusieji pagal laika praeis. :) registraturoj dar priduria , kad bandyciau laime, gal priims. :)

2017-06-27, 08:47 | IP: *.*.*.*

Nėra budinčio daktaro žmogus su 39° temperatūra neprisiregistravęs gali čia net nesilankyt nebent šauktis GMP, jei nesišauksi tai leis daktarai ir numirt leis sumautai pralaukėm 2,5 valandas kol sukilo iki 40° ir kai jau tik alpti pradėjo ir, kai apkeikiau visus tik tada sureagavo, nes kitaip jiems tiesiog pohui. Pirmos pagalbos neteikia... nors praeitą kartą kai išsišaukėm GMP viską sutvarkė ir viskuo pasirūpino. Taip kad ekstra atveju tiesiog išsišaukit GMP ir niekados neikit šiaip sau nes jie daktarai nežino ką reiškia turėti aukštą temperatūrą... siųsdo iš kabineto į kabinetą tik dėl antspauduko kai žmogus vos kvėpuoja nuo uždegimo iš vidaus... GĖDA!!!! Niekam iš žmonių nerekomenduoju eiti į šitą gydymo įstaigą..

2017-05-30, 07:41 | IP: *.*.*.*

Nėra budinčio daktaro 24/7 žmogus su 39° temperatūra neprisiregistravęs gali čia net nesilankyt nebent šauktis GMP jei nesišauksi tai leis daktarai ir numirt leis sumautai pralaukėm 2 valandas kol sukilo iki 40° ir kai jau tik alpt pradėjo ir kai apkeikiau visus tik tada sureagavo nes kitaip jiem tiesiog pohui. Pirmos pagalbos neteikia... nors praeitą kartą kai išsišaukėm GMP viską sutvarkė ir viskuo pasirūpino. Taip kad ekstra atveju tiesiog išsišaukit GMP ir niekados neikit šiaip sau nes jie daktarai nežino ką reiškia turėti aukštą temperatūrą... siųsdo iš kabineto į kabinetą tik dėl antspauduko kai žmogus vos kvėpuoja nuo uždegimo iš vidaus... GĖDA!!!!

2016-09-29, 13:35 | IP: *.*.*.*

Į Naujininkų polikliniką patenku labai retai. Dirbu, stengiuos nesirgti. Ateinu jeigu jau labai blogai arba kai reikia vaikams praeiti med. apžiūrą. Baisu! Nuo įėjimo, nuo registratūros, kur yra visada labai daug žmonių eilėje - būtent eilėje, o ne eilėse, nes visada priima tik vienas langelis. Užsirašyti pas šeimos gydytoją gali tik po dviejų savaičių, o jeigu sergi - eik be talonelio, gal priims. Sergantys žmonės sedi prie kabineto valandų valandas, nes bobutės prie kabineto tikrai neįleis be eilės, o seselė iš kabineto nosies neparodo, nepaklausia kas ko laukia. Sergant nėra jėgų ginčytis, sėdi ir lauki valandą, dvi, būna ir ilgiau. Kai gauni nukreipimą pas kitą gydytoją eini į registratūrą, užsiregistruoji. T. y. pralaukei dvi savaites kad patekti pas šeimos gydytoją, paskui lauki du mėnesius, kad patekti pas kardiologą, o jau likus dviem dienom iki priėmimo pas kardiologą, man paskambino ir sako, kad jis negali priimti, susirgo. Aš paprašiau užregistruoti mane vėlesniai datai, bet ne!!!! Reikia vėl eiti pas savo šeimos gydytoją ir gauti siuntimą!!! Žmonės, aš gal jau mirsiu belaukiant visų šitų priėmimų! Tai yra absurdų absurdas! Ir niekas neaiškina, kad su savo siuntimu aš galiu kreiptis į bet kurią kitą gydymo įstaigą, kuri turi antrinio lygio asmens sveikatos priežiūros tam tikras paslaugos teikiančius gydytojus, kaip mano atveju - kardiologas. Tai aš sužinojau šiandien, kai skambinau į Ligonių kasas, norint sužinoti kokia stebėtojų taryba prižiūri Naujininkų polikliniką.
Aš visgi persirašysiu į kita polikliniką kartu su visa šeima. Kai aš moku mokesčius - moku jas tvarkingai ir laiku ir nesiskundžiu, tai kodėl aš negaunu kokybiškų paslaugų už tuos didžiulius pinigus, kuriuos sumokėjau per daug metų???

2016-09-21, 16:07 | IP: *.*.*.*

Vizitas pas šeimos gydytoja - 2 valandų laukimas užsirašius iš anksto, prasmės jokios, pagalbos irgi, blogai, kad pas kitus gydytojus negalima patekti tiesiai, reikia valandomis sėdėti, kad gauti vienintelį siuntimą pas kitą gydytoją arba prasitęsti kompensuojamus vaistus.

2016-07-26, 14:11 | IP: *.*.*.*

Yra įvairių gydytojų, bet dažniau tenka susidurti su piktais ir nemaloniais. Šaunu, kad viskas vienoje vietoje, jei reikia, čia pat nusiunčia ir rentgenui, ir tyrimams, bet visur eilės didžiulės, o užsirašyt pas daugumą gydytojų (ir šeimos) gali arčiausiai po mėnesio. Nemokami dantistai, bet gydo šimtmetį paprasčiausią problemą, po truputį už priemones moki moki ir galiausiai gaunasi panašiai, kiek privačiai sumokėtum. Patogu, jei šalia gyveni (bet aš negyvenu šalia) ir pataikai/pasirenki gerus gydytojus. Personalas gan nemalonus, bet ir pacientai dažnai rėksmingi ir nemandagūs, kiek teko pastebėti šioje poliklinikoje. Patinka, kad turi elektroninę sistemą, kurioje patogu užsiregistruoti arba pranešti, kad neatvyksi pas gydytojus, ir nereikia skambinėti.

2016-06-10, 12:00 | IP: *.*.*.*

Visą savo šeimą buvau užregistravusi šioje gydymo įstaigoje. Bėgant laikui, tenka iš jos bėgti. Pradžioje išrašiau vaiką, nes apart antibiotikų niekaip negydo. Kaip tik vaikas pradeda sloguoti/kosėti, taip antibiotikų dozė. Ir taip po 3/4 k. per metus dviejų metų vaikui. Persirašėme į kitą pol. - antibiotikų negėrėm nei karto per du metus. Kalbant apie suaugusiuosius: teko lankytis kelis kartus pas šeimos gydytoją, seselė pastoviai nepatenkinta, susiraukus sėdi, į kabinetą neduok Dieve įkiši galvą (nors žinau kad nieko nėra iš pacientų) atorodo kad nukąs. Apie siuntimą į aukštesnio lygio gydymo įstaigą nėra net kalbos. Pats turi maldauti, kad kraujo tyrimus darytų, kartą pasakė, kad jūs neseniai darėtės, tai kam vėl daryti? Aš juk ir einu i polikliniką tik tada kai man blogai, todėl ir noriu kad bučiau ištirta nuodugniai, o ne kad pasižiūrėjus pro langą man būtų nustatoma diagnozė. Žodžiu, žmonės, bėkite iš Naujininkų poliklinikos ir kuo skubiau, nes ten dirba nekompetetingi daktarai (arba tikrai prasti savo srities specialistai arba pensijinio amžiaus, kurie jau tikrai turi ilsėtis). galėčiau daug prirašyti tiesiog gaila laiko šiai įstaigai

2016-03-21, 09:12 | IP: *.*.*.*

Tikrai yra puikių gydytojų, tačiau įranga pasenusi, o registratūros darbas tragiškas. Tualetinis popierius wc atsiranda tik prieš patikrinimą ir po iškart dingsta - tai daug ką pasako apie įstaigos administraciją.

2016-01-25, 07:11 | IP: *.*.*.*

Tikiuosi, kad mūsų vaiko gidytoja pateisina lūkesčius... O šiaip patronažinė seselė nesigiliana į priblemą ir sako, jog gerai, kad vaikas koseja ir springsta, mat nera slogos, o nuėjus pas būdinčia vaikų gidytoja tenka pralaukti daugiau nei pusvalandį, nes ji kalba apie kompiuterius, o iejus į kabinetą nustatinėja diagnozę man (mamai) kuri yra net neteisinga, ir klausinėja į lankas, vos išeina pakalbėti apie vaiką ir dėl jos diagnozės, kad dvieju savaičių kudikis antroj savaitei bando iškosėt sukauptys neštumo metu vandenis, ko pasekoje diagnozė neteisinga, o aš su naujagimiu atsiduriame aantariškėse, nes gidytojos patarimai vaisių neduoda.

2015-06-22, 07:54 | IP: *.*.*.*

Tikrai nesuprantu teveliu, atvedanciu vaikucius pas pediatrus. Salia vaiku gydytojo kabinetu suaugusiuju: sedi seniai, besisnarglejantys, kosintys, krenksciantys, o salia vaikai begioja... Anksciau (iki remonto) vaikams buvo atskiras aukstas.

2015-05-02, 10:05 | IP: *.*.*.*

gerai,kad arti namu gydytojai pastoviai laukia kysiu, pilnos spintos prikrautos saldainiu kavu ir buteliu. uzsirasyti pas stomotologa neimanoma, reikia laukti apie 2 menesius, kol dantis galiausiai iskrenta. gydytojai labai negraziais zodziais atsiliepia apie pacientus, slepia informacija, nepasako konkrecius tyrimu atsakymus, lyg pats turetum juos ismanyti. pastoviai susirauke, pas juos atejes jautiesi lyg jiems skolingas. kur is cia pabegti, nezinau...kitose turbut tas pats.. nerimauju del vaiku, ju gydymas man darosi itartinas, jie tampa etatiniai poliklinikos pacientai.baisu

2015-03-23, 07:39 | IP: *.*.*.*

Šioje įstaigoje esantis gydytojai (nevisi) nemaloniai bendrauja. Jei turi laisvo laiko, tai retai priims pacientą. Dažniausiai pasiteisina, kad čia ne jų, o registratūros bėdos. Pacientai dažnai turi laukti ne vieną valandą. Užsiregistruoti dažniausiai sunku, nes skambinant sulauki atsako tik po 10-20min. Galėtų ir pasirūpinti komisijos laiku, nes praeitį ją per valanda, beveik neįmanoma, o anksčiau net nesiteikia. Šiek tiek padirbėjus su visoms problemomis, būtų puiki gydymo įstaigą.

2015-01-29, 07:31 | IP: *.*.*.*

koke cia poliknika jej siuntimai i ligoneme negali dot trusavas nera pagrindo yra du neurologai kur negali dot siuntima i logomone nera pagrendo cia normaliu

2014-11-10, 08:04 | IP: *.*.*.*

Sena aparatura, arba visiškai nera.

2014-02-26, 20:48 | IP: *.*.*.*

Arti namu Gydytojams visiskai nerupi zmogus, zmogaus sveikata ir savijauta. Poliklinikoje galima praleisti ir visa diena neatsizvelgiant i tai kad esi uzsirases, daug, kur net neziuri i tavo laika, viena karta teko ir 6 valandas laukti po to kai mano priemimo laikas jau baigesi. Vaistai israsomi bet kokie neatsizvelgiat i pacienta.

2013-11-16, 16:15 | IP: *.*.*.*

Poliklinikos administracija privalo supazindinti seimos gydytojus su medicinines etikos pagrindais reikalingos bendraujant su pacientuGydytojas neturi moralines teises zeminti ,reketuoti arba kitaip emociskai paveikti ligoni.

2013-06-27, 10:01 | IP: *.*.*.*

visiskas bardakas ir gydytoju kompetencijos nebuvimas.baisu.priimamajam ir numirti gali, niekas demesio neatkreips

2013-03-25, 07:53 | IP: *.*.*.*

Truksta elementarios tvarkos prie gydytoju kabinetu. Dabar, kai pacientai rasomi pagal laika, seseles galetu pakelti uzpakalius ir pakviesti ligonius pagal laika ir eile, kad nereiketu stumdytis, aiskintis su bobulemis ir gadintis sau nervus! Kai kuriuose kabinetuose tasi daroma, bet ne visi (turiu omenyje kai kuriuos terapeutus).
Ir dar: KADA PO VELNIU BAIGSIS TIE DAKTARU KARAI, DEL IRASYMO/NEIRASYMO DUOMENU I LIGOS ISTORIJA ARBA SIUNTIMO PAS SPECIALISTUS??? KODEL NUO TO NUKENCIA LIGONIS (dazniausiai jis buna uzsipuolamas gydytojo, lyg tai jis pats pildo kortele arba sprendzia pas koki specialista jam eiti?) !!!!!!!!????

2012-12-10, 14:46 | IP: *.*.*.*

Neįmanoma prisiskambinti į registratūrą.

2012-11-24, 18:34 | IP: *.*.*.*

Poliklinika skirta bobutems vaistams israsyti , o jei esi dirbantis ir neturi laiko po kelias savaites laukti specialistu konsultacijos , o ir specialistu kabinetuose nera normalios aparaturos issitirti , eini i privacias istaigas ir moki didziulius pinigus (tukstanciais) ,nors pas mus medicina yra nemokama .

2012-05-06, 11:52 | IP: 87.239.114.182

patinka,kad nereikia ilgai laukti prie mano šeimos gydytojo kabineto.Iš anksto užsirašant t.p.pakliuni per 1-2 dienas.O su temperatūra mane gydytoja priemė per 5 min.Malonu kad nereikia laukti.

2012-04-25, 15:16 | IP: *.*.*.*

PEDIATRAI NEBLOGI. SIAUBAS, VIEN TIK KIŠININKAI.

2012-04-12, 12:32 | IP: *.*.*.*

Kai nueini į priėmimą, toks jausmas, jog esi nereikalingas. Ne pas visus žinoma,bet dauguma taip daro.Ir visi labai pavargę ir amžinai užsiėmę.Bet toks vaizdas,kad niekas nieko neveikia.Tik vaikšto vienas paskui kitą.Kai kurie tik pro langus dairosi.Niekam neįdomu kad sergi.Sunku išrašyti receptą ar pasiųsti pas specialistą.

2012-04-06, 12:04 | IP: *.*.*.*

Nera Buvau prirasytas prie sitos poliklinikos 15 metu. Galiu pasakyti kad tai vienas is blogiausiu pasirinkymu gyvenime. Sita poliklinika reikia reorganizuoti. Jau senai. Aisku ne visi daktarai yra nekokie. Tikri profesionalai i tikrai geri zmones: Ala Lurje ir Marina Mazonene. Deja ponia Mazonene jau nebedirba.

2012-03-19, 09:08 | IP: *.*.*.*

Kartais norisi nusikeikti, kuomet daktarai tarpusavy "kariauja" per ligonius: vienas pas kita siusdami, arba tyrimams atlikti, i ligos istorija arba pamirsta irasyti atatinkama irasa arba del kokiu nors kitokiu priezasciu to nepadaro, na tada tai jau... Tiesiog prasideda teroras "o kodel jusu gydytoja neirase" ir t.t. ir pan. As, po sunkios ligos daznai iseinu is sios poliklinikos kaip nusikaltes zmogus. Ir tai todel, kad daktarai "nepasidalija" savo ligoniais arba nedadaro to ar kito iraso. Tai gal reiketu duoti ligoniams savo korteles - susitvarkytume kaip reikia.

2012-01-12, 17:16 | IP: *.*.*.*

kol kas nera visa įstaigos veikla didelė dalis, priklauso nuo įstaigos vadovo

2011-10-19, 12:48 | IP: *.*.*.*

Registraturos darbuotojos itin nekulturingos,bendrauti atrodo su zmonem visai nemoka. vietoj to kad registruoti pacientus daznai uzsiima pasaliniais dalykais, kalbasi sustojusios tarpusavyje, arba asmeniniais reikalais mobiliaisiais telefonais, prisiskambint i sios poliklinikos registratura kartais tiesiog neimanom, ir ne del to kad uzimta, o del to kad registratores nekelia telefono ragelio.

2011-06-14, 09:45 | IP: *.*.*.*

siaip jejgu jau kalbeti apskrytai apie istaiga,tai nebolga,ypac,gydytojai dauguma is senu laiku,ismanantys...bet keiciasa laikas,keiciasai ir gydytojai..visiems rupi pinigai,juos uz tai smerkti negalima...bet nesvarbu,ar moka jiems ar ne,jie PRIVALO su pacientais elgtis pagarbiai!!!!!!! patys pacientai nesa jiems kisius,o po to skundziasi! kisius yma visus ir nesa visur! del registraturos darbo,tai merginos-moterys galetu buti ir svelnesnes,ir dazniau sedeti prie langeliu,kad nereiketu ilgai laukti...o labai yra nepatogu susikalbeti su registraturos darbuotojais...jos nedagirdi,pacientai nedagirsdi,kadangi reikia pasilenkti,kad susikalbeti..o tai LABAI NEPATOGU!

2011-05-12, 00:22 | IP: *.*.*.*

Vaikų gyd. Šepetienės darbu esame patenkinti, visada tiksliai nustato diagnozę ir paskiria tinkamus vaistus.Taip pat reabilitologei gerb. Kirsnienei didelis ačiū už pagalbą gydantis po traumos- labai maloni ir profesionali gydytoja. Niekada neikite pas gyd. Muravskaja, jei nesate tuo metu pasiruošę jai duoti pinigų. Visada duodavau už apsilankymą 50 lt, tai viskas būdavo daug maž normalei, bet keletą kartų teko ateiti be pinigų, tai skirtumas buvo labai didelis.Jei tik pamato, kad nieko negaus- iš kart susiraukia, kalba puse lūpų , būna labai nemalonu.Jei tik gauna pinigų- tai pasidaro saldi kaip medus.Bet kai dažnai tenka lankytis, kaskart juk nepriduosi....Juokingiausia buvo kai kartą nunešiau kavos ir saldainių dėžę- ji pažiūrėjo į mane ir sako, kad kitą sykį geriau pinigais duočiau.Taip tiesiai šviesiai ir pasakė. Buvo labai nemalonu.

2011-04-29, 16:18 | IP: *.*.*.*

Basiausia poliklinika, blogiau negali būti

2011-04-18, 19:29 | IP: 80.240.8.228

labai malonu lankytis :)

2011-04-15, 18:15 | IP: *.*.*.*

Gyvenu Naujininkuose, dziaugiuosi, kad siame rajone yra poliklinika, kad su mazais serganciais vaikais nereikia grustis i kita miesto gala. Poliklinika tvarkoma, remontuojama. Visgi ka kuriei medikai dar neismoko dirbti neprimindami apie savo atlyginima ir daznai pavergslena, kaip jiems sunku. jie nesusimasto, kad pacientas ir taip i poliklinika ateina su savo problema, savo skausmu, atstovi eilesi, kuriose daznai vyrauja itampa, o uzejus i kabineta, tu dar jautiesi ir kaltas, kad sutrukdei ta medika. baisiausia, kai ateini sutartu laiku, o ten ant duru parasyta susirinkimas, arba tau pries nosi trenkiama durimis ir pasakoma, nieko nezinau, laukite pas mus susirinkimas. ir tai sako gydytojas pas kuri gydaisi 15 metu ir nuolat nesi dovanas.

2011-04-05, 05:33 | IP: *.*.*.*

Naujininkų poliklinikos vaikų gydytojai yra šaunūs.

Nuostabi gydytoja Liudmila Ivanova! Ačiū jai!

2011-03-04, 13:53 | IP: *.*.*.*

vaiku dar nieko baisu, lakstau visa menesi, bet pas specialista taip ir nepakliuvau.

2011-02-12, 16:33 | IP: *.*.*.*

Poliklinika kaip poliklinika, kaip ir visos valdiškos poliklinikos, stebuklų nėra, bet ir nėra taip blogai. Kiek teko kreiptis pas pediatrą (pati gydausi kitoje įstaigoje) tai visuomet maloniai priimdavo. Vaikas karščiavo, tai priėmė be talono ir be eilės. Labai šauni gyd.Ivanova, visada maloni.

2011-01-21, 09:11 | IP: *.*.*.*

Per pusę metų nesugebėjo diagnozės nustatyti, vaiko konsultacijoms iš vienos ligoninės į kitą, kai sugrįžti su išvadom prie tavės pasak, kad prastas raštas, negali perskaityti ir klijuoja neskaitant į kortelę, ir vėl jokio rezultato ar gali būti baisesnių dalykų?

2010-11-16, 08:20 | IP: *.*.*.*

zuvs puna nuo galvos.direktore ne kokia,tai ir kolektyvas netikes.tik kysius ima.ypac Trusovas.direktorei-dzin.

2010-08-05, 14:18 | IP: *.*.*.*

Cia tiek gydytojai, tiek seseles- tiesiog tyciojasi is senu zmoniu - tiesiogine to zodzio prasme! Jau antra karta mano tevui vos nepaskyre operacijos kurios NEGALIMA paskirti - nes net neskaito kas uzrasyta jo korteleje!ABSURDAS - atleisti juos visus kysininkus reikia ir pakeisti naujais specialistais!

2010-05-26, 13:57 | IP: *.*.*.*

SIAUBAS!!!!!!!!!!!!!