Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja , %

Licencija

Nr. 1214

Detalus įvertinimas

Susisiekimas visuomeniniu ar asmeniniu transportu, automobilio parkavimas

67% Complete
3.4

Susisiekimas su įstaiga patogus, bet stotelė/parkingas yra atokiau nuo įėjimo

Išorinės aplinkos pritaikymas Jūsų atsipalaidavimui ir komfortui (privatus įėjimas, suoliukai lauke, patogūs laiptai)

38.7% Complete
1.9

Aplinka tik formaliai tinkama, bet praktiškai nepateisina lūkesčių

Registratūros ar priimamajo zonos patogumas (eilės valdymas, vietos prisėsti, galimybė atsigerti, WC ir pan.)

36.9% Complete
1.8

Registratūros patogumas nepateisimo lūkesčių

Registratūros ar priimamajo darbuotojų darbo kokybė (nuoširdus bendravimas, greitas aptarnavimas, supratingumas)

37.9% Complete
1.9

Kilo sunkumų registruojantis, aptarnavimo kokybė nepatenkinama

Ar lengvai radote gydytojo/procedūrų kabinetą?

73.5% Complete
3.7

Įstaiga logiškai suskirstyta ir yra daug ženklų, bet naviguoti gana sudėtinga

Kiek ilgai tenka laukti prie gydytojo kabineto durų?

35.9% Complete
1.8

Laukiau nuo 15 min iki 30 min

Kabinetų ar palatų pritaikymas Jūsų komfortui ir personalo darbo patogumui

44.6% Complete
2.2

Patalpos pritaikytos tik iš dalies arba trūksta komforto

Medicininė įranga (naujumas, modernumas bei kiekis)

52.6% Complete
2.6

Įrangos būklė gera, bet kartais nėra reikiamo aparto

Ar visas procedūras ir tyrimus galėjote gauti vietoje?

59% Complete
3

Retais atvėjais siunčia į kitą įstaiga

Gydytojų profesionalumas (problemos diagnozavimas, gydymo efektyvumas)

44.3% Complete
2.2

Nepavyko diagnozuoti problemos arba gydymas buvo neveiksmingas

Gydytojų bendravimo įgudžiai (nuoširdumas, atsakymas į klausimus)

49.1% Complete
2.5

Bendravimas nėra malonus arba klausimai atsakomi tik iš dalies

Seselių, slaugių ar slaugytojų darbo kokybė (bendravimas, rūpestingumas)

57.5% Complete
2.9

Savo darbą atliko, bet be entuziazmo

Papildomos paslaugos (maitinimas, taksi iškvietimas, TV, vaikų priežiūra)

5% Complete
0.3

Pasiūla ar kokybė neatitiko lūkesčių

Kaip vertinate paslaugų kainas?

61.1% Complete
3.1

Kaina atitiko paslaugos kokybę

Ar papildomai atsilyginate įstaigos gydytojams asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Wifi internetas

7.7% Complete
0.4

Internetas veikė prastai

Gydytojai, kurie dirba "NAUJININKŲ POLIKLINIKA"
Pacientų atsiliepimai
2016-07-26, 17:11 | IP: *.*.*.*

Yra įvairių gydytojų, bet dažniau tenka susidurti su piktais ir nemaloniais. Šaunu, kad viskas vienoje vietoje, jei reikia, čia pat nusiunčia ir rentgenui, ir tyrimams, bet visur eilės didžiulės, o užsirašyt pas daugumą gydytojų (ir šeimos) gali arčiausiai po mėnesio. Nemokami dantistai, bet gydo šimtmetį paprasčiausią problemą, po truputį už priemones moki moki ir galiausiai gaunasi panašiai, kiek privačiai sumokėtum. Patogu, jei šalia gyveni (bet aš negyvenu šalia) ir pataikai/pasirenki gerus gydytojus. Personalas gan nemalonus, bet ir pacientai dažnai rėksmingi ir nemandagūs, kiek teko pastebėti šioje poliklinikoje. Patinka, kad turi elektroninę sistemą, kurioje patogu užsiregistruoti arba pranešti, kad neatvyksi pas gydytojus, ir nereikia skambinėti.

2016-06-10, 15:00 | IP: *.*.*.*

Visą savo šeimą buvau užregistravusi šioje gydymo įstaigoje. Bėgant laikui, tenka iš jos bėgti. Pradžioje išrašiau vaiką, nes apart antibiotikų niekaip negydo. Kaip tik vaikas pradeda sloguoti/kosėti, taip antibiotikų dozė. Ir taip po 3/4 k. per metus dviejų metų vaikui. Persirašėme į kitą pol. - antibiotikų negėrėm nei karto per du metus. Kalbant apie suaugusiuosius: teko lankytis kelis kartus pas šeimos gydytoją, seselė pastoviai nepatenkinta, susiraukus sėdi, į kabinetą neduok Dieve įkiši galvą (nors žinau kad nieko nėra iš pacientų) atorodo kad nukąs. Apie siuntimą į aukštesnio lygio gydymo įstaigą nėra net kalbos. Pats turi maldauti, kad kraujo tyrimus darytų, kartą pasakė, kad jūs neseniai darėtės, tai kam vėl daryti? Aš juk ir einu i polikliniką tik tada kai man blogai, todėl ir noriu kad bučiau ištirta nuodugniai, o ne kad pasižiūrėjus pro langą man būtų nustatoma diagnozė. Žodžiu, žmonės, bėkite iš Naujininkų poliklinikos ir kuo skubiau, nes ten dirba nekompetetingi daktarai (arba tikrai prasti savo srities specialistai arba pensijinio amžiaus, kurie jau tikrai turi ilsėtis). galėčiau daug prirašyti tiesiog gaila laiko šiai įstaigai

2016-03-21, 11:12 | IP: *.*.*.*

Tikrai yra puikių gydytojų, tačiau įranga pasenusi, o registratūros darbas tragiškas. Tualetinis popierius wc atsiranda tik prieš patikrinimą ir po iškart dingsta - tai daug ką pasako apie įstaigos administraciją.

2016-01-25, 09:11 | IP: *.*.*.*

Tikiuosi, kad mūsų vaiko gidytoja pateisina lūkesčius... O šiaip patronažinė seselė nesigiliana į priblemą ir sako, jog gerai, kad vaikas koseja ir springsta, mat nera slogos, o nuėjus pas būdinčia vaikų gidytoja tenka pralaukti daugiau nei pusvalandį, nes ji kalba apie kompiuterius, o iejus į kabinetą nustatinėja diagnozę man (mamai) kuri yra net neteisinga, ir klausinėja į lankas, vos išeina pakalbėti apie vaiką ir dėl jos diagnozės, kad dvieju savaičių kudikis antroj savaitei bando iškosėt sukauptys neštumo metu vandenis, ko pasekoje diagnozė neteisinga, o aš su naujagimiu atsiduriame aantariškėse, nes gidytojos patarimai vaisių neduoda.

2015-06-22, 10:54 | IP: *.*.*.*

Tikrai nesuprantu teveliu, atvedanciu vaikucius pas pediatrus. Salia vaiku gydytojo kabinetu suaugusiuju: sedi seniai, besisnarglejantys, kosintys, krenksciantys, o salia vaikai begioja... Anksciau (iki remonto) vaikams buvo atskiras aukstas.

2015-05-02, 13:05 | IP: *.*.*.*

gerai,kad arti namu gydytojai pastoviai laukia kysiu, pilnos spintos prikrautos saldainiu kavu ir buteliu. uzsirasyti pas stomotologa neimanoma, reikia laukti apie 2 menesius, kol dantis galiausiai iskrenta. gydytojai labai negraziais zodziais atsiliepia apie pacientus, slepia informacija, nepasako konkrecius tyrimu atsakymus, lyg pats turetum juos ismanyti. pastoviai susirauke, pas juos atejes jautiesi lyg jiems skolingas. kur is cia pabegti, nezinau...kitose turbut tas pats.. nerimauju del vaiku, ju gydymas man darosi itartinas, jie tampa etatiniai poliklinikos pacientai.baisu

2015-03-23, 09:39 | IP: *.*.*.*

Šioje įstaigoje esantis gydytojai (nevisi) nemaloniai bendrauja. Jei turi laisvo laiko, tai retai priims pacientą. Dažniausiai pasiteisina, kad čia ne jų, o registratūros bėdos. Pacientai dažnai turi laukti ne vieną valandą. Užsiregistruoti dažniausiai sunku, nes skambinant sulauki atsako tik po 10-20min. Galėtų ir pasirūpinti komisijos laiku, nes praeitį ją per valanda, beveik neįmanoma, o anksčiau net nesiteikia. Šiek tiek padirbėjus su visoms problemomis, būtų puiki gydymo įstaigą.

2015-01-29, 09:31 | IP: *.*.*.*

koke cia poliknika jej siuntimai i ligoneme negali dot trusavas nera pagrindo yra du neurologai kur negali dot siuntima i logomone nera pagrendo cia normaliu

2014-11-10, 10:04 | IP: *.*.*.*

Sena aparatura, arba visiškai nera.

2014-02-26, 22:48 | IP: *.*.*.*

Arti namu Gydytojams visiskai nerupi zmogus, zmogaus sveikata ir savijauta. Poliklinikoje galima praleisti ir visa diena neatsizvelgiant i tai kad esi uzsirases, daug, kur net neziuri i tavo laika, viena karta teko ir 6 valandas laukti po to kai mano priemimo laikas jau baigesi. Vaistai israsomi bet kokie neatsizvelgiat i pacienta.

2013-11-16, 18:15 | IP: *.*.*.*

Poliklinikos administracija privalo supazindinti seimos gydytojus su medicinines etikos pagrindais reikalingos bendraujant su pacientuGydytojas neturi moralines teises zeminti ,reketuoti arba kitaip emociskai paveikti ligoni.

2013-06-27, 13:01 | IP: *.*.*.*

visiskas bardakas ir gydytoju kompetencijos nebuvimas.baisu.priimamajam ir numirti gali, niekas demesio neatkreips

2013-03-25, 09:53 | IP: *.*.*.*

Truksta elementarios tvarkos prie gydytoju kabinetu. Dabar, kai pacientai rasomi pagal laika, seseles galetu pakelti uzpakalius ir pakviesti ligonius pagal laika ir eile, kad nereiketu stumdytis, aiskintis su bobulemis ir gadintis sau nervus! Kai kuriuose kabinetuose tasi daroma, bet ne visi (turiu omenyje kai kuriuos terapeutus).
Ir dar: KADA PO VELNIU BAIGSIS TIE DAKTARU KARAI, DEL IRASYMO/NEIRASYMO DUOMENU I LIGOS ISTORIJA ARBA SIUNTIMO PAS SPECIALISTUS??? KODEL NUO TO NUKENCIA LIGONIS (dazniausiai jis buna uzsipuolamas gydytojo, lyg tai jis pats pildo kortele arba sprendzia pas koki specialista jam eiti?) !!!!!!!!????

2012-12-10, 16:46 | IP: *.*.*.*

Neįmanoma prisiskambinti į registratūrą.

2012-11-24, 20:34 | IP: *.*.*.*

Poliklinika skirta bobutems vaistams israsyti , o jei esi dirbantis ir neturi laiko po kelias savaites laukti specialistu konsultacijos , o ir specialistu kabinetuose nera normalios aparaturos issitirti , eini i privacias istaigas ir moki didziulius pinigus (tukstanciais) ,nors pas mus medicina yra nemokama .

;