Susisiekimas su įstaiga patogus, bet stotelė/parkingas yra atokiau nuo įėjimo

Išorinės aplinkos pritaikymas JÅ«sų atsipalaidavimui ir komfortui (privatus įėjimas, suoliukai lauke, patogÅ«s laiptai)

1.9

Aplinka tik formaliai tinkama, bet praktiškai nepateisina lÅ«kesčių

1.8

Registratūros patogumas nepateisimo lūkesčių

RegistratÅ«ros ar priimamajo darbuotojų darbo kokybė (nuoširdus bendravimas, greitas aptarnavimas, supratingumas)

1.9

Kilo sunkumų registruojantis, aptarnavimo kokybė nepatenkinama

Ä®staiga logiškai suskirstyta ir yra daug ženklų, bet naviguoti gana sudėtinga

1.8

2.2

Patalpos pritaikytos tik iš dalies arba trÅ«ksta komforto

Įrangos būklė gera, bet kartais nėra reikiamo aparto

Retais atvėjais siunčia į kitą įstaiga

2.2

Nepavyko diagnozuoti problemos arba gydymas buvo neveiksmingas

Bendravimas nėra malonus arba klausimai atsakomi tik iš dalies

Savo darbą atliko, bet be entuziazmo

Papildomos paslaugos (maitinimas, taksi iškvietimas, TV, vaikų priežiÅ«ra)

0.3

0.4

Gydytojai, kurie dirba "NAUJININKŲ POLIKLINIKA"
2017-08-16, 00:26 | 1

Labai didelis minusas toks, kad sergantysis, kuris atejo su papildomu taloneliu ir 38 temperatura , turi laukti kaip minimum 3 valandas, kol kiti visi uzsirasiusieji pagal laika praeis. :) registraturoj dar priduria , kad bandyciau laime, gal priims. :)

2017-06-27, 11:47 | IP: *.*.*.*

Nėra budinčio daktaro žmogus su 39° temperatūra neprisiregistravęs gali čia net nesilankyt nebent šauktis GMP, jei nesišauksi tai leis daktarai ir numirt leis sumautai pralaukėm 2,5 valandas kol sukilo iki 40° ir kai jau tik alpti pradėjo ir, kai apkeikiau visus tik tada sureagavo, nes kitaip jiems tiesiog pohui. Pirmos pagalbos neteikia... nors praeitą kartą kai išsišaukėm GMP viską sutvarkė ir viskuo pasirūpino. Taip kad ekstra atveju tiesiog išsišaukit GMP ir niekados neikit šiaip sau nes jie daktarai nežino ką reiškia turėti aukštą temperatūrą... siųsdo iš kabineto į kabinetą tik dėl antspauduko kai žmogus vos kvėpuoja nuo uždegimo iš vidaus... GĖDA!!!! Niekam iš žmonių nerekomenduoju eiti į šitą gydymo įstaigą..

2017-05-30, 10:41 | IP: *.*.*.*

Nėra budinčio daktaro 24/7 žmogus su 39° temperatūra neprisiregistravęs gali čia net nesilankyt nebent šauktis GMP jei nesišauksi tai leis daktarai ir numirt leis sumautai pralaukėm 2 valandas kol sukilo iki 40° ir kai jau tik alpt pradėjo ir kai apkeikiau visus tik tada sureagavo nes kitaip jiem tiesiog pohui. Pirmos pagalbos neteikia... nors praeitą kartą kai išsišaukėm GMP viską sutvarkė ir viskuo pasirūpino. Taip kad ekstra atveju tiesiog išsišaukit GMP ir niekados neikit šiaip sau nes jie daktarai nežino ką reiškia turėti aukštą temperatūrą... siųsdo iš kabineto į kabinetą tik dėl antspauduko kai žmogus vos kvėpuoja nuo uždegimo iš vidaus... GĖDA!!!!

2016-09-29, 16:35 | IP: *.*.*.*

Į Naujininkų polikliniką patenku labai retai. Dirbu, stengiuos nesirgti. Ateinu jeigu jau labai blogai arba kai reikia vaikams praeiti med. apžiūrą. Baisu! Nuo įėjimo, nuo registratūros, kur yra visada labai daug žmonių eilėje - būtent eilėje, o ne eilėse, nes visada priima tik vienas langelis. Užsirašyti pas šeimos gydytoją gali tik po dviejų savaičių, o jeigu sergi - eik be talonelio, gal priims. Sergantys žmonės sedi prie kabineto valandų valandas, nes bobutės prie kabineto tikrai neįleis be eilės, o seselė iš kabineto nosies neparodo, nepaklausia kas ko laukia. Sergant nėra jėgų ginčytis, sėdi ir lauki valandą, dvi, būna ir ilgiau. Kai gauni nukreipimą pas kitą gydytoją eini į registratūrą, užsiregistruoji. T. y. pralaukei dvi savaites kad patekti pas šeimos gydytoją, paskui lauki du mėnesius, kad patekti pas kardiologą, o jau likus dviem dienom iki priėmimo pas kardiologą, man paskambino ir sako, kad jis negali priimti, susirgo. Aš paprašiau užregistruoti mane vėlesniai datai, bet ne!!!! Reikia vėl eiti pas savo šeimos gydytoją ir gauti siuntimą!!! Žmonės, aš gal jau mirsiu belaukiant visų šitų priėmimų! Tai yra absurdų absurdas! Ir niekas neaiškina, kad su savo siuntimu aš galiu kreiptis į bet kurią kitą gydymo įstaigą, kuri turi antrinio lygio asmens sveikatos priežiūros tam tikras paslaugos teikiančius gydytojus, kaip mano atveju - kardiologas. Tai aš sužinojau šiandien, kai skambinau į Ligonių kasas, norint sužinoti kokia stebėtojų taryba prižiūri Naujininkų polikliniką.
Aš visgi persirašysiu į kita polikliniką kartu su visa šeima. Kai aš moku mokesčius - moku jas tvarkingai ir laiku ir nesiskundžiu, tai kodėl aš negaunu kokybiškų paslaugų už tuos didžiulius pinigus, kuriuos sumokėjau per daug metų???

2016-09-21, 19:07 | IP: *.*.*.*

Vizitas pas šeimos gydytoja - 2 valandų laukimas užsirašius iš anksto, prasmės jokios, pagalbos irgi, blogai, kad pas kitus gydytojus negalima patekti tiesiai, reikia valandomis sėdėti, kad gauti vienintelį siuntimą pas kitą gydytoją arba prasitęsti kompensuojamus vaistus.