Susisiekimas su įstaiga patogus, bet stotelė/parkingas yra atokiau nuo įėjimo

Išorinės aplinkos pritaikymas JÅ«sų atsipalaidavimui ir komfortui (privatus įėjimas, suoliukai lauke, patogÅ«s laiptai)

1.9

Aplinka tik formaliai tinkama, bet praktiškai nepateisina lÅ«kesčių

1.8

Registratūros patogumas nepateisimo lūkesčių

RegistratÅ«ros ar priimamajo darbuotojų darbo kokybė (nuoširdus bendravimas, greitas aptarnavimas, supratingumas)

1.9

Kilo sunkumų registruojantis, aptarnavimo kokybė nepatenkinama

Ä®staiga logiškai suskirstyta ir yra daug ženklų, bet naviguoti gana sudėtinga

1.8

2.2

Patalpos pritaikytos tik iš dalies arba trÅ«ksta komforto

Įrangos būklė gera, bet kartais nėra reikiamo aparto

Retais atvėjais siunčia į kitą įstaiga

2.2

Nepavyko diagnozuoti problemos arba gydymas buvo neveiksmingas

Bendravimas nėra malonus arba klausimai atsakomi tik iš dalies

Savo darbą atliko, bet be entuziazmo

Papildomos paslaugos (maitinimas, taksi iškvietimas, TV, vaikų priežiÅ«ra)

0.3

0.4

Gydytojai, kurie dirba "NAUJININKŲ POLIKLINIKA"
2019-07-01, 09:54 | 2

Baisiausia poliklinika Vilniuje! Atėjau po operacijos, vos galėjau stovėti (sedėti negalėjau), lygiai 7 val. ryte priėjau prie registratūros langelio kur kopijuoja dokumentus ir mandagiai paprašiau darbuotojos padaryti medicininių dokumentų kopijas ir kad man sunku stovėti. Mane taip aprekė, kad pirmom minutėm net pasimečiau. Darbuotoja rėkė, kad jos darbas prasideda nuo 7 val. ir dar reikia įjungti kompiuterį, atidaryti seifa ir tt, ir jeigu aš negaliu stovėti, tai man reikia sedėti (o aš negalėjau, be to , man užrašymas pas gydytoją buvo 7.20). Ant kiek aš suprantu jos darbą: nuo 7 val. Ji PRIVALO jau aptarnauti lankytojus o nejunginėti kompiterio ir t.t., darbo vieta TURI BŪTI paruošta darbui nuo 7 val. Darbuotuoja jauna, 30 metų jaunesnė už manę, mano manymu, nerodė jokios pagarbos nei amžiui, nei ligonio būklei. Mano manymu, tokių žmonių negalima net iš tolo prileisti prie darbo su kitais žmonėmis, ypač gydymo įstaigose. Norisi tikėtis, kad poliklinkos vadovė atkreips dėmesį į šį atvejį ir ateityje tokie atvejai nesikartos...

2019-06-18, 14:05 | 1

Pati blogiausia poliklinika Vilniaus mieste. Gydytojai į pacientą žiuri kaip į priešą. Visiškas neorganizuotumas į med. komisiją praeinantiems žmonėms.

2019-01-16, 10:51 | 10

Vienintelis didelis priekaištas, kad laboratorijoje, paėmus vaikui/kudikiui kraują iš piršto, net nepasivarginama užklijuoti pleistro. Nesuvokiu, ar taupymo sumetimais, ar dėl baimės persidirbti, vaikas išleidžiamas besiblaškantis, besitaškantis krauju, vatos nenulaikysi mėnesių kudikiui. Niekur kitur tokio reiškinio neteko matyti. Stebina net. Paprašius pas laborantę pleistro, surūgęs veidas atsisako duoti arba duoda išprašius, bet su nepasitenkinimu..

2018-10-22, 20:02 | 1

Šiandieną buvau užsiregistravusi pas gydytoją L.Nichamkiną, kuri apžiūrėjusi nusprendė, kad man kairės rankos dviejų pirštų tirpimas gali būti dėl neurologinio susirgimo. Tą pačią dieną šiek tiek palaukus buvau apžiūrėta neurologės D.A.Kupriščenkienės. Buvo paskirtas gydymas. Esu maloniai nustebinta tokio operatyvumo, malonaus aptarnavimo. Manau, kad be rimto administracijos darbo su kolektyvu tokio rezultato nepasiektų. Noriu padėkoti už geras emocijas mane aptarnavusioms gydytojoms bei poliklinikos administracijai už palaikomą tvarką įstaigoje.

2018-10-12, 11:02 | 2

Sveiki, ne vieną kartą teko lankytis Naujininkų poliklinikoj, patirties ir bendravimo buvo ir blogo ir gero. Na o paskutinis apsilankymas buvo labai malonus ir neskausmingas. Noriu padėkoti gyd. D. A. Kupriščenkienei (neurologė) ir jos slaugytojai už malonų bendravimą, supratimą ir atjautą. Nuoširdus ačiū. Su pagarba V. Treninienė.