Susisiekimas idealus, viskas gerai apgalvota

2.3

Aplinka tik formaliai tinkama, bet praktiškai nepateisina lūkesčių

2.3

Registratūros patogumas nepateisimo lūkesčių

2.5

Kilo sunkumų registruojantis, aptarnavimo kokybė nepatenkinama

Įstaiga suplanuota apgalvotai arba labai aiškūs ženklai, dėl to lengva rasti gydytojo ar procedūrų kabinetą

2.7

2.8

Patalpos pritaikytos daugumai poreikių

Įrangos būklė gera, bet kartais nėra reikiamo aparto

2.7

Retais atvėjais siunčia į kitą įstaiga

2.5

Diagnozavo tik dalį arba gydymas padėjo tik iš dalies

Bendravimas formalus arba klausimai atsakomi, bet neišsamiai

Savo darbą atliko, bet be entuziazmo

0.6

Pasiūla ar kokybė neatitiko lūkesčių

0.6

Internetas veikė prastai

2021-11-03, 09:01 | 1

Labai nemandagi registratorė, su didele problema liepė laukti pusę mėnesio, visiškai neįdomi paciento savijauta, liepė skambinti kitą dieną nuo 7ryto,nors ir buvo skambinta nuo 7ryto,iš dviejų telefonų nenutrūkstamai. Registratorė atsiliepė tik po pussantros valandos! Pokalbiui nesibaigus tiesiog NUMETĖ RAGELĮ.

2021-08-11, 12:58 | 4

Registratūros darbuotoja tragiška. Bendraujant telefonu labai nemandagi, neracionali, kelia balsą, o galų gale pradėjo rėkti. Ne jai dirbti su kitais žmonėmis. Tikiuosi niekada neteks jai skambinti.

2019-01-03, 07:32 | 1

Esu labai nepatenkinta Karoliniškių poliklinikos Pilaitės skyriaus registratūros darbuotojų elgesiu. Skambinant užsiregistruoti, pavyzdžiui, turint gana nemažą temperatūrą, vieną kartą užrašo vizitui pas gydytoją, kitą kartą liepia ateiti ryte nuo 7 valandos ir laukti gyvoje eilėje, o atėjus tą 7 valandą, dażnai pareiškia, jog laisvų talonų nėra, nors prie gydytojų kabinetų būna tuščia - nei vieno žmogaus. Kažkada atėjus 7 valandą ryto, kaip kad ir buvo liepusi registratorė, man buvo pasakyta, kad vietų pas gydytoją nėra, bet kadangi turėjau aukštą temperatūrą, beveik 39 laipsnius, pasakiau, kad palauksiu tiek,kiek reikės, nes jaučiuosi blogai. Registratorė supyko, kad taip pasakiau, bet liepė eiti prie daktarės kabineto ir laukti kol bus atnešta mano kortelė. Nuėjus prie kabineto durų, aplink nebuvo nei vieno paciento, bet registratorė piktybiškai neatnešė mano kortelės. Tada pati daktarė, pamačiusi, jog turiu temperatūros, priėmė mane be paciento kortelės ir tai įvyko pakankmai greitai, nors registratūroje man buvo pasakyta, kad pas dakatre yra ilga eilė ir teks laukti labai ilgai.

Kitas atvejis šioje poliklinikoje mane privertė susipykti su registatūros darbuotoja bei tai nulėmė mano apsisprendimą persirašyti į kitą gydymo įstaigą. Per žiemos šventes, grįžusi į savo gimtąjį miestą patyriau traumą. Nuvykau į savo gimtojo miesto ligoninės priimamąjį, ten man buvo suteikta pirminė medicinos pagalba, uždėtas gipsas ir t.t.,bet mane apžiūrėjęs chirurgas liepė užsiregistruoti paš šeimos daktarę ir gauti iš jos siuntimą pas traumatologą, nes man buvo įtariama gana rimta kojos trauma. Ir vat čia prasidėjo ,, cirkas", švelniai tariant. Kadangi buvau su gipsu, tai tiesiai į polikliniką nėjau, o paskambinau užsiregistruoti. Man paskambinus buvo pasakyta, jog mano šeimos daktarė atostogauja. Tada aš pasiteiravau ar nebūtų galimybės užsirašyti pas kitą daktarę, nes jaučiu kojos skausmus ir chirurgas ligoninės priimamajame man liepė kuo greičkau gauti siuntimą pas traumatologą. Tada man registratūros darbuotoja pasakė ateiti kitą dieną ryte, 7 valanda ir užsiregistruoti. Atėjus tai kitai dienai, lauke siautė pūga, su ramentais nueiti iki poliklinikos buvo tikras iššūkis. Priėjus prie registatūros darbuotojos ir pakartojus vakarykštį pokalbį, darbuotoja į mane dėbtelėjo tokiu žvilgsniu, jog aš būčiau kvailiausias žmogus šitoje žemėje ir pareiškė - jūsų šeimos daktarė šiandien dirbs nuo 15 valandos. Tada aš pasimečiau ir pasakiau, jog buvau informuota, kad mano dakatrė atostogauja ir todėl turiu ateiti iš ryto į polikliniką, kad būčiai priimta pas kitą gydytoją. Registratūros darbuotoja šaltu veidu pasakė - ne jūsų daktarė dirbs nuo 15 valandos, tada ir ateikit. Tada aš susierzinusi pareiškiau, jog su ramentais man vaikščioti ir ypač tokiu oru, kada pusto, nėra lengva ir norėčiau, kad būčiau priimta pas kitą gydytoją, kaip man ir buvo žaidėta, ir kad aš nesu kalta, jog buvau blogai informuota apie savo šeimos daktarės tariamas atostogas, tai tada registratūros darbuotoja liepė atsisėsti ir laukti kol į darbą atvyks kita daktarė ir neva nėra aišku kada ji pasirodys darbe. Aš sutikau, atsisėdau ir laukiau. Nepraėjus nei 5 minutėms, spėju aš tą registratūros darbuotoją savo buvimu labai erzinau, ji pasakė, kad daktarė jau yra (nors prieš tai man buvo pasakyta, kad daktarė dar negreit atvažiuos - matyt buvo meluota). Tada ji ,,atseit" nuėjo pas tą daktarę paklausti ar mane priimtų tam siuntimui pas traumatologą išrašyti. Grįžusi įžūliu balsu pareiškė, jog daktarė KATEGORIŠKAI atsisako mane priimti. Žodį kategoriškai ji pabrėžė net kelis kartus. Ir liepė man ateiti mano gydytojos budėjimo laiku, t.y. 15 valandą. Mano pasakymai, jog vaikščioti yra sunku buvo nėnitais. Šioje situacijoje dar yra klausimas ar į tą daktarę buvo pasikreipta, ar tai buvo tik suvaidinta, nes niekaip nesuprantu kaip žmogui, su kojos trauma, kuriam ne tik vaikšcioti yra sunku, bet netgi ir sėdeti, nes gipsas uždėtas per visą kojos ilgį, yra liepiama vaikšcioti iš poliklinikos pirmyn-atgal, nesuteikiama jokia pagalba, nors aš sutikau palaukti kol atsirastų tarpas ir mane kokia nors daktarė pas save priimtų. Bet čia, pasikartosiu, man buvo pareikšta - jog esu kategoriškai atsisakoma priimti.

Tai gal galite pasakyti ką žmogui daryti? Turbūt jei žmogus ir numirtų ligoninėje belaukdamas pagalbos jis vis tiek pats liktų kaltas. Dar vienas klausimas - už ką mes mokame mokesčius jeigu medicininės pagalbos vis tiek nesulaukiame?

Visas toks Karolinškių poliklinikos Pilaitės skyriaus darbuotojų elgesys mane paskatino persirašyti į privačią kliniką, kur su ta pačia sugipsuota koja buvau priimta dar tą pačią dieną, iš karto man pas juos prisiregistravus ir taip, deja, čia už gydymą mokėsiu pinigėliylus, bet bent jau gausiu man reikiamą gydymą.

Tegaliu pasakyti viena - GĖDA KAROLINŠKIŲ POLIKLINIKOS PILAITĖS SKYRIUI.

2017-11-16, 21:41 | IP: *.*.*.*

Gydytoja visiškai nesupranta savo darbą.

2017-10-17, 07:33 | 1

Siaubas visiskas. Kai uzsirasai is anksto planiniam vizitui tai viskas ok. Bet kai suserga vaikas tai papulti neimanoma. Gydytoja sako skambinkite imkite papildoma taloneli, registratura neduoda, sako skambinti gydytojai. Ir taip ratu. Serga dabar o papulti galima po savaites.

2016-09-23, 15:10 | IP: 78.157.64.250

Labai patiko. kalbėjo mandagiai. Noriai atsakynėjo į klausymus .Tačiau nepatiko registratūroje dirbančios moterys. Su viena iš jų kalbėjau telefonu tai antra karta neskambinčiau . Nemaloniai aptarnavo.

2016-04-18, 07:44 | IP: 78.60.61.173

Naujas šviesus pastatas, kabinetai tvarkingi. Patogus susisiekimas, visada yra, kur palikti automobilį. Malonūs darbuotojai rūbinėje. Dėmesingi gydytojai. Registratūroje nelabai malonios darbuotojos, kurios dažnai net nepastebi prie langelio laukiančių žmonių, nenoriai suteikia informaciją. Trūksta įrangos nėščiųjų priežiūrai.

2014-10-07, 02:49 | IP: *.*.*.*

Registraturoje dirba sovietines atgyvenos, ypac viena mergse kreivai dazytais antakiais ir ilgais juodais plaukais. tokiai tik tvarte prie kiauliu, o ne zmones registracijoje aptarnauti

2012-06-03, 18:32 | IP: *.*.*.*

Su vaikų gydytojais kol kas problemų nebuvo. Su suaugusių gydytojais situacija tragiška - nė vieno bent patenkinamo šeimos gydytojo. Anksčiau buvo jaunos, žingeidžios, mielos ir pacientu besidominčios gydytojos. Dabar beliko dvi niūrios, niekuo nesidominčios ir viskuo nepatenkintos gydytojos. Išties baisu. Būtinai reikia keisti personalą. Kai dirba profesionalūs gydytojai ir aplinkos grožis taps nebesvarbus.

2011-02-19, 13:02 | IP: *.*.*.*

Gėda Vilniaus miesto savivaldybei, kad nesugeba įrengti poliklinikos filialui Pilaitėje normalių patalpų!
Kai susirgau gripu, prie šeimos gydytojos neįmanoma buvo prieiti: "Artimiausias laikas - po 3 dienų". Cirkas tokia poliklinika su tokiu požiūriu. Neišsiregistravau į kitą įstaigą tik dėl to, kad laiko neradau.

2010-03-28, 17:20 | IP: *.*.*.*

LABAI BAISI ISTAIGA.KVALIFIKUOTO GYDYTOJO TEN TIKRAI NERA.TIK GALIMA BET KADA ISIGYTI NEDARBINGUMO LAPA.ESU PATI MEDIKE IR MAN LABAI SKAUDU KADA SUSIRGAU JOKIO DEMESIO IR GYDYMO NE GAVAU.ACIU DEVUI KAD IRA GERU PAZISTAMU MEDIKU.

2010-03-13, 18:53 | IP: *.*.*.*

antisovietiska poliklinika, irangos is vis jokos cia nera, o paskutiniu metu ir gydytojai wisiskai prasti ir neismanatys sao darbo

2009-08-27, 17:15 | IP: *.*.*.*

- -

2008-08-26, 18:20 | IP: *.*.*.*

Žmonės eina tik dėl kai kurių gydytojų. Visos sanitarinės, higieninės, patalpų sąlygos yra visiškai nepritaikytos pacientams. Yra didelis chaosas valdyme, niekas nieko nežino, dezinformuoja pacientus, pametamos kortelės ir daug savivalės.

2006-08-11, 23:09 | IP:

Sunku patekti pas specialistus