Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja , %

Licencija

Nr. 784

Detalus įvertinimas

Susisiekimas visuomeniniu ar asmeniniu transportu, automobilio parkavimas

66.3% Complete
3.3

Susisiekimas su įstaiga patogus, bet stotelė/parkingas yra atokiau nuo įėjimo

Išorinės aplinkos pritaikymas Jūsų atsipalaidavimui ir komfortui (privatus įėjimas, suoliukai lauke, patogūs laiptai)

53.9% Complete
2.7

Išorėje yra dauguma atsipalaidavimą ir komfortą užtikrinančių priemonių

Registratūros ar priimamajo zonos patogumas (eilės valdymas, vietos prisėsti, galimybė atsigerti, WC ir pan.)

45.6% Complete
2.3

Registratūros patogumas nepateisimo lūkesčių

Registratūros ar priimamajo darbuotojų darbo kokybė (nuoširdus bendravimas, greitas aptarnavimas, supratingumas)

48.9% Complete
2.4

Kilo sunkumų registruojantis, aptarnavimo kokybė nepatenkinama

Ar lengvai radote gydytojo/procedūrų kabinetą?

62.8% Complete
3.1

Įstaiga logiškai suskirstyta ir yra daug ženklų, bet naviguoti gana sudėtinga

Kiek ilgai tenka laukti prie gydytojo kabineto durų?

38.4% Complete
1.9

Laukiau nuo 15 min iki 30 min

Kabinetų ar palatų pritaikymas Jūsų komfortui ir personalo darbo patogumui

56.6% Complete
2.8

Patalpos pritaikytos daugumai poreikių

Medicininė įranga (naujumas, modernumas bei kiekis)

60.4% Complete
3

Įrangos būklė gera, bet kartais nėra reikiamo aparto

Ar visas procedūras ir tyrimus galėjote gauti vietoje?

67.9% Complete
3.4

Retais atvėjais siunčia į kitą įstaiga

Gydytojų profesionalumas (problemos diagnozavimas, gydymo efektyvumas)

58.6% Complete
2.9

Diagnozavo tik dalį arba gydymas padėjo tik iš dalies

Gydytojų bendravimo įgudžiai (nuoširdumas, atsakymas į klausimus)

55.3% Complete
2.8

Bendravimas formalus arba klausimai atsakomi, bet neišsamiai

Seselių, slaugių ar slaugytojų darbo kokybė (bendravimas, rūpestingumas)

63.9% Complete
3.2

Savo darbą atliko, bet be entuziazmo

Papildomos paslaugos (maitinimas, taksi iškvietimas, TV, vaikų priežiūra)

36.9% Complete
1.8

Pasiūla ar kokybė neatitiko lūkesčių

Kaip vertinate paslaugų kainas?

67.3% Complete
3.4

Kaina atitiko paslaugos kokybę

Ar papildomai atsilyginate įstaigos gydytojams asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Wifi internetas

36% Complete
1.8

Internetas veikė prastai

Gydytojai, kurie dirba "Respublikinė Šiaulių ligoninė"
Pacientų atsiliepimai
2024-02-25, 18:27 | 2

nerekomenduoju, nes mano nuomone bendravo nemandagiai ir neatsakė į rūpimus klausimus..."bendrauja kaip su š !! kad pradetu atlikti tyrimus trunka laukiamajame virs 3 valandu!!! I ligonine atveza greitoji , nuveza i kolidoriu ir palieka po maziausiai 3 valandas laukti, tik tada pradedami tyrimai...daznai nutinka kad ir paguldo i lova ir laselines tiesiog pastato laukiamajame kolidoriuje salia visu aplinkiniu zmoniu.. ko pasekoje galetu tureti reikiamas patalpas tokiems atvejams... .. visiskai 100% nekuba suteikti skubios pagalbos, kai tai yra extra butina!!! Greitosios pagalbos ekipažo darbuotojai, ypac moteriske trumpais juodais plaukais su pavarde KALVAITIENE elgiasi taip pat neatsakingai, izeidineja pacienta , saukia visa kelia vezant I ligonine, elgiasi nemandagiai ir akiplesiskai, bemdravimas itin neadekvatus...nesupramtam kaip galima tokiom personom dirbti toki darba!!! Skambucio metu norint pasiteirauti apie pacienta, vis duodamas kitas numeris arba buna pranesta skambinkit I kita skyriu, mes nezinom tokio paciento.. ir taip viskas sukadi ratu...ko pasekoje ieskomas pacientas valandu valandas kol gautama teisingas atsakymas... liudna , kad Siauliu respublikine ligonine visiskai neatlieka savo darbo. -1

2024-02-13, 21:57 | 3

Ligoninė merdėja, jos kokybė tik popieriuje. Daugybė jaunų, perspektyvių gydytojų pabėgo. Visame mieste garsiai kalbama, kad pabėgo dėl netinkamų darbo sąlygų. Neišsaugoti jų reiškia rizikuoti savo krašto žmonėmis. Gėda, direktoriau

2023-07-25, 22:25 | 3

Nuoširdžiai dėkojame gyd. Žižytei ir gyd. Liutkevičiui už tikrąja to žodžio prasme - išgelbėtas gyvybes, mūsų giminaičiams R. Krasauskienei ir T. Krasauskui. Abu pacientai buvo itin sudėtingos ir nekasdieninės gydytojams būklės. Buvo ilgi ir sudėtingi gydymo mėnesiai, sudėtingos operacijos. Ačiū Jums ir visam Ortopedijos ir traumatologijos skyriaus personalui.

2023-07-19, 10:23 | 4

Komentaras ne apie Šiaulių ligoninę apskritai, o konkrečiai apie Neurochirurgijos skyrių.
Skyriuje mėnesį gulėjo šeimos narys, buvo lankomas kasdien, taigi susidaryti įspūdį apie skyrių, jo vadovą ir personalą laiko buvo pakankamai.
Pats skyrius nedaug pasikeitęs nuo Sovietų sąjungos laikų: tamsus, niūrus, inventorius senas (pvz., spintelės prie lovos stalčiai atsidarydavo tik atidarant spintelės duris :) ), palatos mažos, komforto mažai. Skyriaus vadovas yra jaunas neurochirurgas Rimvydas Balandžiūnas. Deja, jaunumas, akivaizdu, netolygu progresyvumui, nes iš 3 skyriaus gydytojų, su kuriais bendrauta, jis vienintelis paėmė duotą kyšį. Kad vedėjui nepavyko atnešti naujų vėjų į skyrių akivaizdu ir iš to, kad skyrius visdar funkcionuoja taip, kaip, ko gero, funkcionavo prieš 30 metų: lankant ligonį personalą dažniausiai rasdavome personalo kambaryje, gydytojus - jų kabinetuose, iš kurių dažnai sklisdavo muzika arba Youtube stream'ai apie karą Ukrainoje, bet pabeldus į duris triukšmas nutildavo, bet durys atidaromos nebūdavo. Gydytojai pacientų pririšimą lovose, kad nesiblaškytų ir neprašytų palydėti į tualetą, pateisindavo personalo trūkumu, bet minėtas personalas daug mieliau laiką leisdavo poilsio kambaryje nei su pacientais. Seselių ir slaugių default'inė nuotaika buvo bjauri (dažnai girdėdavosi pakeltas tonas ar net šaukimas ant pacientų), tačiau ji efektyviai koreguodavosi išsitraukus vokelį. Kadangi personalo pamainos kelios ir ligoninėje praleistas laikas ilgas, vokelių teko nešti daug, tačiau jie užtikrindavo, kad tėtis nebuvo rišamas prie lovos, buvo pasodinamas, pakalbinamas ir net pavežiojamas vežimėliu. Kadangi paskirtas atsakingas gydytojas V. Narkys bendravimo su pacientai ir jų artimaisiais dovanos tikrai neturi, apie ligonio būklę ir gydymo planą teirautis reikėdavo vedėjo. Jis į skambučius atsiliepdavo ir pakalbintas į klausimus atsakydavo, už tai esame dėkingi. Bendrai vertinant šį skyrių ir jo veiklą, labai tikiuosi kad daugiau niekada nebereiks ten lankytis ir/ar gydytis, nes gydymas atsiėjo labai brangiai ir buvo absoliučiai neefektyvus. Paimti tyrimai auglio tipo neparodė, taigi pacientas vistiek buvo nukreiptas toliau gydytis į Kauną. Praradome vieną brangų (visais aspektais) mėnesį ir įsitikinome, kad kai kurios Lietuvos įstaigos visdar dirba pagal beviltiškai pasenusį modelį, nepaisant vadovo jauno amžiaus.

2023-04-04, 18:01 | 1

Noriu padėkoti daktarei Justinai Žižytei už sėkmingai atliktą operaciją ir visam traumatologinio skyriaus kolektyvui, slaugytojom, slaugytojų padėjėjoms už nuoširdumą, atjautą ir rūpestingumą. Ačiū pasakyti per mažai. A. Žlabienė

2023-03-15, 12:46 | 2

Tai, ką atradome Respublikinėje Šiaulių ligoninėje – neįtikėtina! Maloniai buvome nustebinti viso Diagnostikos centro Endoskopijų skyriaus personalo (endoskopuotojas J. Birutis, anesteziologas G. Brazys ir slaugytojos) dėmesingumo. Dalykiškas, geranoriškas, kompetentingas savo srities oftalmologas D. Gasiūnas ir kartu su gydytoju dirbanti slaugytoja. Dėkojame Konsultacinės poliklinikos registratorėms už kantrybę ir įsiklausymą registruojantis pas gydytojus.

Nuoširdžiai dėkojame už profesionalumą, supratingumą, tikrą rūpestį ir patarimus. Linkime stiprios sveikatos visam Jūsų personalui!

2023-02-13, 09:45 | 3

Atvykus su susuktu kaklu į priėmimą buvau išvaryta. Nors pradžiai susisiekiau su šeimos gydytoja ir įvertinus traumą sakė važiuot į priimamąjį. O ten gydytoja net neišklausiusi liepė vykti pas šeimos gyd. nerekomendavo jokių vaistų ir tik apšaukė. Likau kalta, kad negaliu visiškai galvos pasukti ir iš skausmo vemiu. Labai nekompetetinga gyd. Nerekomenduoju..

2023-01-26, 17:00 | 4

Šiaulių respublikinės ligoninės kardiologė Aušra Dambrauskaitė yra tikra gydytoja iš didžiosios raidės. Kompetentinga, išlaikyta, atsako į visus klausimus, neskuba ir skiria pilnai laiko kiekvienam pacientui. Tik patys geriausi atsiliepimai apie šį gydytoją. Esu Jums begalo dėkinga už Jūsų profesionalumą. Taip pat noriu padėkoti Šiaulių respublikinės ligoninės kardiologijos dienos stacionaro 2023-01-26 personalui, seselėms Daliai ir Oksanai ir padėjėjai Astai. Linkiu Jums didžiausios sveikatos, kantrybės ir sėkmės Jūsų kasdieniam darbe. AČIŪ.
Pacientė Marusya M.

2022-11-23, 19:10 | 820

.paprašius skirti antibiotiku iškart,atvežus tetuka su kovisu,jų negavome!!bereikalo lašino skysty varančius vaistus,jie tik.pablogino būklę,išbarė iš organizmo kaly ir eme gamintis natris, ko pasekoje tetukas savaites begy mirė,atėjęs savo kojom...mane išvarė nuo durų,nes reikalavau paaiškinti gydymą net nuotemperatūros nedavė.marinimo ystaiga stas infekcinis..o chirurginiammamai žarnyno vėžy belekas ir belekaip išpjovė nes buvo nauji metai.elektrofiziologas tamakauskas išbis vaika išvadino teoriškai mirusiu ir išvarė..tenniekas nebendrauja padoriai, visi beširdžiai

2022-11-23, 19:10 | 820

.paprašius skirti antibiotiku iškart,atvežus tetuka su kovisu,jų negavome!!bereikalo lašino skysty varančius vaistus,jie tik.pablogino būklę,išbarė iš organizmo kaly ir eme gamintis natris, ko pasekoje tetukas savaites begy mirė,atėjęs savo kojom...mane išvarė nuo durų,nes reikalavau paaiškinti gydymą net nuotemperatūros nedavė.marinimo ystaiga stas infekcinis..o chirurginiammamai žarnyno vėžy belekas ir belekaip išpjovė nes buvo nauji metai.elektrofiziologas tamakauskas išbis vaika išvadino teoriškai mirusiu ir išvarė..tenniekas nebendrauja padoriai, visi beširdžiai

2022-08-17, 11:00 | 10

Rugpjūčio 15d.greitųjų buvo atvešti mano artimieji. Sumušimai visiškai nebuvo šaldomi. Rengenas buvo atliktas neprofesionaliai, medikai turėjo tik vieną kasetę, aiškinosi kur kairė, dešinė.
E sveikatoj išraše nėra daugybės nusiskundimų, visų atliktų tyrimų aprašo.

2022-03-19, 06:05 | 5

Ačiū.Už gražų, šiltą bendravimą, rūpestį,kompetenciją ir dėmesį nuoširdžiausią ačiū tariu slaugytojoms ir gydytojui kardialogui Vilmantui Smalinskui..

Pagarbiai Rita.L.

2022-01-10, 20:21 | 1

Žmogus nuvažiavo į priėmimą dėl sunkiai bepajudinamos skaudančios rankos, paprašius peršviesti, daktaru buvo pasakyta kad tai yra nereikalinga, paprašius vaistų nuo skausmo jie taipogi nebuvo sulašinti, spaudimas irgi nebuvo pamatuotas paprašius, pacientų buvo bandoma atsikrati kuo greičiau, sesutės elgėsi nepagarbiai ir nekompetitingai. Nepirmas kartas kaip taip yra elgiamasi su šios ligoninės pacientais.

2021-12-20, 08:17 | 2

Priekaištų neturiu

2021-12-20, 08:17 | 2

Priekaištų neturiu

2021-12-16, 21:27 | 1

Istaiga siemet ypatingai tapo zinoma del sirdies ir kraujagysliu skyriaus vadoves Noros Kupstytes Kristapones tikros mobingo karalienes patyciu. Gyvena kaip savame dvare kalbindama jaunus gydytojus ateiti dirbti kuriuos gali itakoti sie ja palaikytu, o tie kurie yra labiau protingesni uz ja megdavo atleisti. Tokiu pasirodo bendroje sumoje nemazai. O kur dar garsieji budejimai is namu, dokumentu perrasimas apie ka visi viesai kalba. Baisu papulti i ta skyriu. Kaip rode ziniasklaida ji rezidentams destydama sakydavo jus daugiau zmoniu pakenksite svelniais tariantnegu pagydysite, tikras monstras. Kai ja atleis tada ligonineje vel vyraus kviecianti lankytis atmosfera, kadangi kol kas sita daktare didele problema. Svarbu yra viesinama internete pilna informacijos paieskojus, zinoti kur geriau apeiti nesilankyti. Gerai kad nauja direktore yra kompetetinga ir grieztai nepalaikys tyciojimosi, gera pradzia puse darbo.

2021-11-23, 16:34 | 1

Močiutei sukosi galva, negalėjo paeiti, pasikelti iš lovos. Nuvežus į Šiaulių Respublikinės ligoninės priimamąjį, moterį apžiūrėjo gydytojas rezidentas (beje, tik šiemet, 2021m. baigęs magistro studijas) Deividas Daugėla. Po apžiūros pasakė, jog senolei visiškai nieko nėra ir išsivežtume ją namo. Paprašėme, jog apžiūrėtų dar koks nors gydytojas, ne tik minėtas rezidentas. D. Daugėlos atsakymas buvo toks “jei norit, kad kas žiūrėtų, pačios ir susiraskit”. Ligonei buvo sugirdyta viena kalio chlorido tabletė ir dar kartą pasiūlyta ją išsivežti namo. Taip ir dirba ta mūsų ligoninė, kai žmones gydo dar nepatyrę specialistai, neturintys reikiamos kvalifikacijos diagnozuoti ir gydyti tam tikras ligas, tačiau įsivaizduoja, kad viską gali ir vyresnių gydytojų priežiūros ir patarimo jiems nereikia. Nors, kad ir kaip bebūtų gaila, rezidentai negali vieni patys nuspręsti apie paciento tolesnį gydymą arba vertinti atvejus, kurie yra aukščiau jų pačių esamos kompetencijos…

2021-11-11, 15:20 | 1

Asta Urbonavičienė,covid skyrius,pats šilčiausias ir nuostabiausias žmogus,išklauso,pataria,išgydė

2021-07-30, 21:43 | 2

Labai blogi atsiliepimai. Priimamajame vyras su suluzusiu pirštų turėjo seseti virš 6 valandų kad kažką padarytu. Baisu... Personalas neatlieka savo darbo, sėdi kabinetuose ir niekas nevyksta... Darbuotojai pamiršo kuom dirba... Baisu

2021-07-30, 21:43 | 2

Labai blogi atsiliepimai. Priimamajame vyras su suluzusiu pirštų turėjo seseti virš 6 valandų kad kažką padarytu. Baisu... Personalas neatlieka savo darbo, sėdi kabinetuose ir niekas nevyksta... Darbuotojai pamiršo kuom dirba... Baisu

2021-07-16, 20:10 | 7

Priimamojo skyriaus slaugytojos greitai ir mielai,mandagiai aptarnauja ir priima išgėrusius alkoholio ir besikeikiančius pacientus,o anksčiau atvykusius ir laukiančius pacientus nekreipia dėmesio.Manau pats laikas visiems taikyti vienodas sąlygas.
Ir buvusiam vadovai Mažeikai ir dabartiniam ligoninės vadovui.Jus neužtikrinate ir nesudarote sąlygas kitataučiams pacientams,kurie nekalba ir nesupranta lietuviškai.
Endokrinologijos skyriaus vedėja daro teisinius pažeidimus.Nesupažindina nei ji nei jos gydytoja su gydymu,intervencinėmis procedūromis ir jų pasekmėmis.Neteikia jokios informacijos apie gydymo taktiką,tyrimus artimiesiems.Endokrinologė pakiša pacientui pasirašyti lapą ,kuriame pacientas nežino kas yra parašyta.O ir pati endokrinologė nepaaiškino ,nes negeba išversti.Skyriaus slaugytojos darbą atlieka atmestinai.Jokios pagalbos ir atjautos...Karantino metu mūsų artimųjų niekas neįleido.Ko pasekoje dauguma netekome savo artimųjų dėl nepriežiūros ir laiku negauto savalaikio gydymo.Dabar jau karantinas baigėsi...Tai ir dabar neįleidžia į skyrių pažiūrėti kur buvo numarintas pacientas.Tai ko bijote? Gal savo šešėlio?

2021-06-19, 14:52 | 4

Prieš savaitę padariau kojų venų operacija 4 korpuse, 4 aikštė. Patiko visas personalas, visi tikri profesionalai, komanda dirba kokybiškai ir sklandžiai. Taip pat ligoninės teritorijoje tvarka ir maloni jaukią atmosferą. Tik buvau nusivylęs, kada sužinojau, kiek gauna slaugos darbuotojai už tokią nelengva ir atsakinga darbą. Labai tikiu, kad situacija pasikeis. Sėrgėj Ivšin

2021-04-15, 14:25 | 5

Gydymas buvo vidaus skyriuje pas Basiekiene Vida, apgydytas ligonis ir isleistas i namus su 94 cbd, sjrandyje zaizda vaistai neisrasyti, baisu, koks vyksta gydymas ten tik numirti Siauliu ligoninėje, jau ne purmas kartas, kai zmogu israso su hemoglobinu80, temp, 38 5,kitas atvejis, tokiu paslaugu tik vengti Šiaulių ligonines bardakas

2021-04-15, 14:25 | 5

Gydymas buvo vidaus skyriuje pas Basiekiene Vida, apgydytas ligonis ir isleistas i namus su 94 cbd, sjrandyje zaizda vaistai neisrasyti, baisu, koks vyksta gydymas ten tik numirti Siauliu ligoninėje, jau ne purmas kartas, kai zmogu israso su hemoglobinu80, temp, 38 5,kitas atvejis, tokiu paslaugu tik vengti Šiaulių ligonines bardakas

2021-04-15, 14:25 | 5

Gydymas buvo vidaus skyriuje pas Basiekiene Vida, apgydytas ligonis ir isleistas i namus su 94 cbd, sjrandyje zaizda vaistai neisrasyti, baisu, koks vyksta gydymas ten tik numirti Siauliu ligoninėje, jau ne purmas kartas, kai zmogu israso su hemoglobinu80, temp, 38 5,kitas atvejis, tokiu paslaugu tik vengti Šiaulių ligonines bardakas

2021-03-10, 22:02 | 2

Labai geras chirurgas Kopūsta, labai dėkinga už operaciją. Greitai paskyrė gydymą, operaciją, maloniai bendrauja, viską gerai paaiškina. Patenkinta visomis chirurgijos skyriaus seselėmis, labai paslaugios, draugiškos, mielai bendrauja, padeda jei ko reikia.❤
Tokio draugiškumo tikrai nesitikėjau, bet gavau.❤

2020-09-02, 02:50 | 3

Gertrūdai Arštikaitienei nuoširdus ačiū už profesionalumą, atsidavimą savo darbui. Sėkmės Jųsų nelengvame darbe

2020-07-27, 11:20 | 11

Esu susidūrusi su keliais gydytojais, kuriems neturiu didelių priekaištų, tačiau priėmimo skyriuje dirbančios seselės, kur pirmiausia apžiūri ir įvertina būklę, iki kol daktaras neateina, tai labai nemalonios pasitaikė. Pamačiusios mane pareiškė, kad dėl tokių skausmų nepriima čia, kad aš vos neišsigalvoju sau skausmą ir bėdą... Pasijaučiau kaip kokia šiukšlė. Ar taip normalu? Visą gyvenimą dirbu ir moku mokesčius, esu tvarkinga ir mandagi moteris, tačiau jokio supratimo ir pagarbos bendravime atgaliniame ryšyje nėra. Net žvilgsniai niekinantys. Tačiau pasirodžius daktarui ir jam įvertinus, kad bėda rimta ir neišgalvota, persimainė veidai. Nepaisant to, norėčiau PADĖKOTI apžiūrėjusiam daktarui Augustinui JOKŠUI ir tomografiją alikusiai darbuotojai. Dėl tokių sutiktų profesionalių žmonių dar turiu vilties, kad situacija gydymo įstaigose laikui bėgant pasikeis.

2020-07-26, 08:21 | 1

Liepos 25d, apie 01 val nakties su Kursenu greitaja atvezeme 95 metu senute su kraujot sutrik, širdies... Nuosirdziai dekojame jaunam Daktariukui , slaugytojom, padejejom ir visam parsonalui. Jūs esate Lietuvos turtas. Senutė uz Jus meldziasi. Dekojame Kursenu greitosios pag. Medikams ir darbuotojams, kurie dirbo. Ačiū!

2020-07-01, 09:46 | 1

Priimamojo darbas ir elgesys su pacientais apgailėtinas,ypač jei tenka pasilikti nakčiai,tada sunku ką prisikviesti,nes mat jiems reikia pamiegoti,tai įvyko naktį 06,29.,atėjęs gyd.pradėjo pradėjo ginčytis,net įžeidinėti,dėl ko sukilo kraujospūdis.Jei bus įmanoma vengsime priimamojo sk.

2020-06-11, 14:22 | 2

Rankos lūžį gydė nuotoliniu būdu. Po daugiau nei mėnesio reikalinga operacija dėl laiku nepadaryto darbo. Man skauda, jiems ne.

2020-04-29, 10:46 | 4

Priimamojo darbuotojai nemandagūs ir nepatenkinti, jiems tikrai reikėtu klientų aptarnavimo mokymų. Pasijauti žmogus kaip išmaldos atvažiavęs. Nejau jie įsivaizduoja, kad žmonės čia atvyksta malonumui, atvažiuoja pagalbos ir tikisi elementaraus žmogiškumo.

2020-02-19, 22:50 | 2

Priėmimo- skubios pagalbos skyriuje dirba labai nemandagūs, nemalonūs, pasipūtę, nepatenkinti gydytojai. Atvežus mamą į priėmimo skyrių, iš pradžių leido būti kartu, paskui buvau nemandagiai išprašyta lauk, pagrasinta net apsauga.Kitas gydytojas pasiūlė veštis mamą namo arba į Vilnių, kai paklausiau, ką daryti, kai guldo seną, neįgalią mamą su plaućių uždegimu į vidaus ligų skyrių, kuriame jau nèra vietų ir mama gulės ant ratukų. Nelinkiu niekam patekti į tokį priėmimo skyrių

2019-11-11, 07:30 | 1

Gydytojai dirba gali ir geri, tačiau apie priėmimą neturiu žodžiu. Galbūt labiau reiktų informatyvumo tiek iš ligoninės darbuotojų tiek iš pačios ligoninės. Ne visi atvyksta vietiniai ir užsimerkę gali apeiti visą ligoninę. Atvykstame ir iš kitų miestų. Ateini, klausi, teiraujiesi kir tau reikia eiti, o niekas į tave dėmesio nekreipia, atsisėsk ir sėdėk. Gal kada prieisiu. Rodai kokius dokumentus turi, stumia šalin. Po pusvalandžio laukimo prie kabineto ( atrodo, kad prie to kurio reikia) ateina ir klausia ar visis čia laukiate? Tu pasakai, ko lauki ir tada pradeda moralizuoti kodėl čia lauki, ne čia ir pan. Nors prieš pusvalandį sakė kitaip.
Siūlyčiau darbuotojams pravesti instruktažą, kaip informuoti ir ką pasakyti pacientui, kuris nepažįsta klininkos. Bei ligoninės stendus ir sienas išnaudoti tinkamai - informacijos žymėjimu, kur, kaip elgtis atvykus į tam tikrą skyrių. Atvyksta ir pagyvenusių žmonių, kurie negali "palakstyti" taip, kaip jaunimas

2019-06-07, 10:00 | 2

Gyd. Acutė nebendraujanti, nesugebanti atlikti savo darbo, nereaguoja į klausimus ar prašymus. Jaučiasi esanti."....", kuriai nereikia bendrauti su artimaisiais

2019-05-30, 19:20 | 6

Tai ką medicina turi geriausio, tai patys šauniausi pasaulyje medikai. Nežemiškai dėkinga jiems visiems, jie daro tai kas jiems nepriklauso. Jie neeiliniai žmonės (
Viskas prasidėjo vakar temstant. Pastebėjome, kad mūsų ypatingo vaikino ištinęs žandikaulis.Tamsu. Pasimetę, nežinom ką daryti.Stresas užvaldo ir skubame į ligoninę. Kadangi ligoninė stomatologų neturi atsiduriame gerklės, ausų, nosies skyriuje. Mus labai šiltai ir maloniai priima gyd. Aurelija Baniukaitienė ir pradeda darbuotis. Atidaro pūlinį ir jį itin kruopščiai išvalo. Tada ji pasako, kad rytoj jos nebus, bet ji asmeniškai pakalbės su skyriaus vedėju, kad jis ir toliau mūsų nepaliktų - toliau valytų pūlius. Ji sako ir dėl kitos dienos dar sutarsiu su kolegom - atvažiuokit. Pasiekiame ligoninę rytojaus dieną ir patenkame į draugiškas LOR skyriaus vedėjo Audriaus Blauzdžiūno ir itin jo mielos sesutės rankas. Vėl kruopšti jų kova su pūliais. Gydytojas pakelia galvą ir sako, kad lauks mūsų dar rytoj:). Ačiū, Jums visiems nuostabūs medikai:) Ligoninė Jumis turi didžiuotis. Didelis ačiū už pagalbą, mūsų sergančiam sūnui.

2019-05-26, 11:12 | 1

2019 m. gegužės 19 d. buvau paguldyta į Šiaulių Respublikinę ligoninę, I kardiologijos reanimacijos skyrių. Esu patenkinta gydytojo, anesteziologės, ypač slaugytojos darbu, jų aptarnavimo kokybe. Slaugytoja labai maloniai bendravo, išklausė mane, labai rūpestinga darbuotoja. Ačiū darbuotojams už nuoširdų darbą. Likau sužavėta.

2019-05-03, 01:32 | 1

As lankiausi priemimo skyriuje su umiu pusles uzdegimu. Buvau paguldyta i svaria priimamojo lova, atejusi praktikante ar studente surinko visa reikiama anamneze apie mano negalavima. Keliolikos minuciu begyje buvo paskurti kraujo ir slapimo tyrimai. Buvau informuota, kad atsakymai bus mazdaug po poros valandu. Tyrimu atsakymai atejo gal po kokiu pusantros valandos, tada buvau palydeta i echoskopo kabineta, kur budintis nefrologas atliko inkstu echoskopija, kad isitikintu ar infekcija nepradejo kilt i inkstus. Buvo viskas isaiskinta, israsyti vaistai, pasidometa ar turesiu kaip gryzti namo. Na nevyksta viskas zaido greitumu patekus i gydymo istaiga, bet vargu ar tai imanoma, kai ir patys pacientai (nesakau kad visi) nera nei labai mandagus ar tolerantiski. Gal tos sesutes ar tas gydytojas pries jus turejo begalo nepalonu, nemandagu pacienta. Ten irgi dirba tik zmones. As pati kysi, padeku nesu niekada davusi ir neketinu to daryti. Paciai teko buti pakankamai sunkios būklės po gimdymo ir skyriaus vedejas mane vizitavo net per savo laisva savaitgali (Telšių ligonineje). Bukim patys tolerantiskesni, i pikta zodi neatsakykime piktu ir visiem bus tik geriau.

2019-03-14, 07:58 | 1

Betvarkių betvarkė. Prisiregistravau pas gydytoją, gavau siuntimą magnetiniui. Magnetinį pasidarau po 3 mėn, nes greičiau negaunu. Gydytoja prieš tai perspėja kad jei magnetinis bus ilgiau, nei po mėn. reikia iš naujo siuntimo iš šeimos gydytojo. Laukiu pas šeimos gydytoją 2 savaites pasiimu siuntimą vėl bandau registruotis pas neurologą negaunu talonų ir taip jau nuo vasario pradžios. Tuoj pasibaigs siuntimas nes galioja tik mėnuo laiko ir vėl iš pradžių.... Tai Jūs man pasakykit ar čia normalu, kad negaliu niekaip patekti pas gydytoją. Darykit tvarką juk taip negalima kad dirbantis žmogus mokantis mokesčius negalėtų prieiti pas gydytojus. Ar specialiai darote taip kad žmonės eitų privačiai ir mokėtų pinigus.

2019-02-25, 14:27 | 5

Teko nemažai gydytojų aplankyti, pasidaryti operaciją ir pagulėti keletą dienų šioje įstaigoje. Visas suteiktas paslaugas vertinčiau tik vidutiniškai, vos keletą specialistų mano nuomone ten dirba patenkinamai, dauguma dirba tik tam, jog reikia kažką dirbti. Ligoninės aplinka vietomis tiesiog apgailėtina, daug kur būtinas kosmetinis remontas, o apie tualetus geriau net nekalbėt, iškarto supykina prisiminus. Bendrai paėmus nesu patenkintas ligoninės teikiamomis paslaugomis.

2019-02-22, 11:25 | 4

Labai noriu padėkoti 2chirurginio skyriaus chirurgui Sigitui Paškevičiui ir cia dirbanciom sesutėm ir slaugutėm už gydyma ir priežiūra.Ačiū jums.Su pagarba Barzinskas.

2019-02-22, 11:25 | 4

Labai noriu padėkoti 2chirurginio skyriaus chirurgui Sigitui Paškevičiui ir cia dirbanciom sesutėm ir slaugutėm už gydyma ir priežiūra.Ačiū jums.Su pagarba Barzinskas.

2018-12-17, 21:09 | 1

teko ligoninėje gydyti savo tėvelius . Didelis ačiū reumatologei gyd. Jankauskienei ,galiu sakyti kad vien dėl jos mano tėtis dar gyvas .Labai atsakinga gydytoja.Priimamasis dirba atsakingai.Tik ne viskas nuo jų priklauso.Gulėjo tėvelis inkstu skyriuje,sakau ačiū.Gulėjo ir vidaus skyriuje.tai nieko gero negaliu pasakyti , mama neurologijos skyriuje gulėjo irgi negaliu pasakyti nieko gero apie skyrių. Galiu pasakyti tik tiek kad požiūris į seną ligonį visai atmestinas.O gydytojai ligoninėje serga didybės sindromu dar labai kvepia sovietmečiu.nuoširdumo bendravime nėra .Aš suprantu dideli krūviai daug darbo.Bet reikėtu prisiminti Hipokrato priesaiką .

2018-09-12, 15:21 | 3

Pritariu ministrui Aurelijui Verygai, kad tokias įstaigas reikia uždaryti. Ypač blogai vertinu Neurologijos skyrių. Jei liga neaiški, tai niekas ir netirs jos. Tikrąja ta žodžio prasme gydytojai meta : ko čia guli arba geriausiu atveju ryte paklausia: ar dar gyva? Pati blogiausia gydytoja: Dalia Gedmontaitė.

2018-08-02, 19:23 | 2

Noriu palikti atsiliepimą apie mokamų paslaugų skyrių. Konsultacinės poliklinikos kasas. Mano mama, turinti I grupės neįgalumą, gydosi Respublikinėje ligoninėje, gydytoja endokrinilogė paskyrė mokamus tyrimus, kuriuos reikėjo susimokėti kasoje... Čia ir prasidėjo visa bėda - mamą aptarnavusi kasininkė Rasa Rudienė ne tik kalbėjo pakeltu tonu, šaukė ant mamos, bet ir buvo rodomas nemandagus elgesys, užuot elgtųsi su pacientu maloniau. Atėjusi prie kasos mama pasijuto tarsi būtų kalta, kad sutrukdė ponios Rudienės laiką... Priešingai galėtume pasakyti apie minėtosios Rudienės kolegą Vyriausiąjį buhalterį Kęstą Česonį, kuris ne tik kompetetingai konsultavo, patarė, mandagiai aptarnavo, bet ir rodė supratingumą, atjautą ligoniui, liko neabejingas paciento bėdoms. Ačiū už tokį nuoširdumą ir norą padėti žmogui - ligoniui. O kasininkei reikėtų pasimokyti pagarbos žmogui, ir bent kiek žmogiškumo ligoniui iš šio jauno specialisto...

2018-07-24, 07:12 | 1

Vienintelis nemalonus-nepatpgus dalykas yra “Gyvos eilės”. Žmonės planuoja savo laiką. Ar tai reiškia, kad jeigu turi paskirtą laiką 14val. gali ateiti 10val. atsistoti į eilę ir tiesiog apsilankyti pas gydytoją. Ar tai yra sąžininga kitų pacientų atžvilgiu? Manau, tiek pacientams besilankantiems pas gydytoją, tiek pačiam gydytojui būtų paprasčiau planuoti savo asmeninį ir darbo laiką. Tai jau antras mano vizitas Šiaulių ligoninėje šiais metais, kai turiu laukti net keletą valandų, kad patekčiau pas sau paskirtą gydytoją. Suprantu apkrovas, tačiau manau, kad reikėtų ieškoti efektyvesnio laikui -sprendimo. Visą kitą tikrai šaunu.

2018-07-14, 05:30 | 1

Priėmimo skyrius tai kažkoks konvejerinis darbas.Nelinkiu niekam ten papulti.Atvažiuoji su greitąją jausdamasis tikrai negerai,tu jauti kad su tavo organizmu vyksta kažkas blogo,dusina,sunku kvėpuoti,širdis daužosi.Atvykus paima kraujo ir puse val lauki kol ateis praktikantė apklaus kas tau yra,po to po 2val eteina tipo rimtas gydytojas viska ta pati turi pakartoti,bet jau būni dali pamiršęs kas tau darėsi prieš tai.Dar po poros val ateina ta pati priėmimo daktarė-praktikantė pasako kad kraujas geras,kreipkis pas savo šeimos gydytoja ir dar pagrasina jeigu spaudimas būtų buvęs vos mažesnis tai būtų tekę susimokėti už atvykimą į priėmimo skyrių.Išeina taip kad žmogus neturėdamas ką veikti isikviečia greitąją pasivažinėjimui.Prieš koki 30 metų atvykdavai su greitąją į ligoninę tai tave paguldydavo ištirimui,sekdavo tavo būklę gydytojai kelias dienas.O dabar tai žiūri į ligonį pro pirštus bent jau priėmimo skyriuje.Kol nepradės sodinti už grotu gydytoju už aplaidu darba tol nieko nebus.

2018-06-11, 14:25 | 25

Visas somatines ligas, pervedat i psichosomatika ar psichikos sutrikimus?? Lietuvoje bando medicina i pseudomoksline psichiatrija pakeisti?? nes ieskoti tikra ligos priezasti ir gydyti proto neuztenka?? lietuvoje kaip matau yra tendencija, sodinti visus is ejles ant psichiatrines psichotropines tabletes, nes taip lengviau, kam kazka galvoti, ieskoti liga, sufabrikavai psichine diagnoze ir pumpuok su psichiatrine narkota kiek iskentes, sitoje istaigoje nelabai ka sugeba ieskoti, kas per sutrikimas zmonems ir del ko, gydytojai nezino savo darbo, neismano apie ligas etiologija, bando pasodinti visus ant psichiatrines tabletes, kurie sukelia visas sizofrenijos ir depresijos simptomus, sukelia endokrinines sutrikimus, haliucinacijas, kliedesiai, nemiga ir taip toliau, o dar ir neurologines ir endokrinines sutrikimus, tokius kaip akatizija, parkinsonizmas, distonija, veliavoji diskenezija, o dar osteoporoze, cukrinis diabetas, galaktoreja, navikus, nevaisinguma, neuroleptini nutukima abdominalini, nutukima, gadina krauja, imuniteta, gali sukelti piktybini neurolpetini sindroma, infarkta , insulta. Visa sita sukelia tokie "vaistai" neurolpetikai antipsichotikai kaip haloperidolas, litis, valproatas, olanzapinas, risperidonas, clozapinas, paliperidonas, caripiprazine, quetiapinas, aripiprazolis, fluanksol, truksalis, tiapridas, ziprasidone, sulpiridas, amisulpiridas, metoclopradmias cerukalis, domperidonas motillium ir taip toliau. Is antidepresasntu tokius sutrikimus gali sukelti, amitriptilinas, fluoksetinas, paroksetinas, sertralinas, mirtazapinas, venlafaxinas, duloxetinas, fluvaxaminas, citalopram, escitalopram ir kiti, is trankvilizatoriu kurie sukelia stipri psichine ir fizine priklausomybe, abstinencija, lomkes, atsisakimo sindroma, tokie preparatai kaip diazepamas, bromazaepamas leksotanilas, lorazepamas lorafen, alprazolamas xanax, clonazepamas, zolpidemas, zopiclonas, pregabalinas lyrica, carbamazepinas, gabapentinas, lamatriginas,ir taip toliau..ne papulkit ant psichiatrine kabliuka. klauskit gydytoju del ko jie bando pastumti jums pas psichiatrus. Dazniausiai stumia pas psichiatrus alegydytojai, kurie neismano savo darba, nekompetitingi, zemos kvalifikacijos, jiems taip lengviau atsikratyti paciento. Viesinkit tokiu "gydytoju" pavardes internete, kad visi zinotu kad pas tokius specialistus, geriau nepapulti. Tokio naglumo dar nemaciau, kad psichiaskai sveikus, arba trumpai turinciam umine sutrikima, sodina visam gyvenimui , faktiskai zudant zmogu, o ne gydant. Lietuvoje kai kuriu psichotropiniu suvartojama 2 - 3 kartus daugiau, o kai kuriu ir 20 kart daugiau nei latvioje ar estioje, ir visa tai del tokiu nekompetitingu gydytoju.Lietuvoje kai kuriu psichotropiniu suvartojama per 100 tukst zmoniu, 2 - 3 kartus daugiau, o kai kuriu ir 20 kart daugiau nei latvioje ar estioje, ir visa tai del tokiu nekompetitingu gydytoju. Atsiminkit kad visu psichiniu sutrikimu priezastis yra realus, somatinis, psichikos sutrikimas tai tik simptomas nuo realu fiziniu negalavimu. Psichiatrai gi teigia kad beveik visi sutrikimai yra genetiski, ir bano gydyti jus, su neurotropiniais nuodais, neurolpetikais antipsichotikais, po kuriu zmonems darosi dar blogiau, ir tai sukelia dar daugiau realiu ligu, ir psichikos sutrikimu. Lietuvoje net psichiskai sveiki zmones sodinami ant psichiatrines tabletes, o tie kuriems yra trumpos psichikos sutrikimai, sodinami visam gyvenimui ant psichiatrines tabletes, tai yra nusikaltymas.

2018-04-10, 07:02 | 3

Neseniai mano garbaus amžiaus tėvas mėnesį gydėsi I chirurgijos skyriuje po sudėtingos žarnyno operacijos. Dėkoju šio skyriaus darbuotojams už puikią prižiūrą: mandagios, rūpestingos seselės, slaugės. Ypač didelė padėka puikiems gudytojams Antanui Pauliukui ir Vilmai Brazytei. Linkiu visokeriopos sėkmės visiems šio skyriaus darbuotojams ir pacientams.

2018-02-19, 21:01 | 5

Nėra jokios tvarkos ir pagarbos atvykstantiems į konsultacinę polikliniką pas kardiologą.02.19 kardiologė ir slaugytoja net nesiėmė tvarkos ir nerodė pagarbos pacientams.Pacientas būdamas 1 grupės neįgalus asmuo pasak gydytojos turi laukti,nors seniai praėjo jo vizito laikas. Tai kiek laiko reikia laukti.Pacientas ne pasėdėti atvyko.Slaugytojai reikia savo darbą dirbti,o ne prie kompiuterio sėdėti.Tai tokia medikų kultūra???