Susisiekimas su įstaiga patogus, bet stotelė/parkingas yra atokiau nuo įėjimo

Išorės aplinka pilnai pritaikyta atsipalaidavimui ir komfortui

Įstaiga suplanuota apgalvotai arba labai aiškūs ženklai, dėl to lengva rasti gydytojo ar procedūrų kabinetą

Patalpos tvarkingos, švarios ir pilnai patenkina paciento komforto poreikius

Įrangos būklė gera, bet kartais nėra reikiamo aparto

Retais atvėjais siunčia į kitą įstaiga

Diagnozuoja tiksliai ir paskiria efektyvų gydymą

Buvo rūpestingos ir paslaugios

Siūloma, bet tik dalis reikiamų papildomų paslaugų

Kaina neatitiko paslaugos kokybės

Internetas veikė be priekaištų

Gydytojai, kurie dirba Northway medicinos centrai
2018-04-03, 18:16 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 2)

Apie rezultatus dar nieko negaliu pasakyti, jie bus matomi vėliau, bet tikiuosi, kad sumokėjęs apie 7 EU už minutę turėsiu puikų rezultatą. Tikiuosi, kad ši įstaiga pilnai prisiima atsakomybę, gerbia pacientus.

2018-03-03, 22:30 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 13)

priklauso nuo to kass atsitinka, bendrosios praktikos gydytoja i. dirba gerai, jei reikia nukreipia pas specialistus diagnozri patikslinti, nes nera tinkamu specialistu bei aparaturos

2017-12-25, 23:36 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 1)

Reikėjo atlikti skubų kraujo grupės tyrimą. Aptarnavo mandagiai, greitai, tačiau, kaip žadėta, neinformavo apie tyrimo rezultatus tą pačią dieną, nors ir administracijos darbuotojos ir gydytojos paprašiau tai padaryti dėl kitą rytą būsimos skubios operacijos. Rezultatai buvo atsiųsti tik kitą dieną, po atskiro paraginimo telefonu. Skubus tyrimas neatitiko skubaus tyrimo sąvokos ir dėl to nuvylė.

2017-09-19, 19:44 | IP: 88.119.150.150 Kas parašė?

Kelis kartus teko registruotis man ir mano seimos nariams. Niekada nebuvome priimti laiku. Prie kabineto teko praleisti bent 30min. Manau, jog mokant tokiu tarifu uz paslaugas istaiga turetu vertinti klientu laika.

2017-08-17, 15:04 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 1)

Gydytojas R. Žiobakas savo srities Profesionalas. Ačiū

2017-08-09, 11:48 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 1)

Klinikoje lankiausi tris kartus paliko gerą įspūdį, visas aptarnaujantis personalas. Kiekvienas profesionaliai atliko savo darbą. Atliktos operacijos rezultatais esu patenkinta. Didelis Ačiū Gyditojui R. Žiobakui ir visam operacijos metu dalyvavusiam personalui. Seselės po operacijos tris paras prižiūrėjusios buvo labai paslaugios ir nuoširdžios kas tikrai labai padėjo gretai atsistoti ant kojų: Dar karta nuoširdžiai DĖKOJU visiems. Sėkmės darbuose! Su pagarba Vita P.

2017-07-07, 05:22 | IP: 83.189.215.254 Kas parašė?

Puiki gydymo įstaiga, visi tyrimai, greitas aptarnavimas, maloni aplinka, dauguma reikalingų specialistų, puikūs šeimos gydytojai, tik su parkavimu sunkiau, bet mes važiuojam ten specialiai iš centro. Kaina atitinka kokybę.

2017-03-31, 14:56 | IP: 77.241.200.50 Kas parašė?

Lankausi šioje gydymo įstaigoje kai skubiai reikia pas šeimos gydytoją - Asta Mastavičiūtė puiki specialistė, entuziastinga, jaunatviška, profesionali ir dėmesinga. Dabar stengiuosi visada užsirašyti pas ją arba pas gyd. Burokienę, nes kiti gydytojai nuvylė - formaliai išrašo receptus, nepasigilindami į problemos esmę. Teko lankytis ir pas kitų sričių specialistus - tai toks jausmas, kad jie ten susirinkę tiesiog pinigų užsidirbti, bet, kad nuoširdžiai domėtųsi pacientu, tiesiog yra vienetai. Buvo apsilankymų, kur tiesiog pasijaučiau kalta, kad atėjau ir sutrukdžiau kavą gerti.
Įstaiga yra patogi, nes pagalbą daugeliu atvejų galima gauti greitai, aplinka maloni, moderni, už tai ir susimoku. Ar pasitikiu gydytojų kompetencija, čia jau kitas klausimas.

2017-01-24, 15:40 | IP: 195.182.66.5 Kas parašė?

Su gydytojais ir aplinka viskas gerai, bet su kainų dydžiu - tragedija, ypač nuo 2017 m.

2017-01-04, 23:05 | IP: 78.56.73.205 Kas parašė?

Nepatiko tai, kad uz pakartotina vizita po savaites reikejo moketi tiek pat, kiek ir pirmo apsilankymo metu. Be to, jei LOR gydytoja per 30 sekundziu paziuri i nosi su endoskopu, tai jau skaiciuojama, kaip pilnaverte endoskopija. Kainos akiplesiskos. Konsultacijai 15 min be 70 euru galima neiti. Parkingas labai mazas ir nepatogus.

2016-10-12, 19:20 | IP: 31.166.74.3 Kas parašė?

Visiškai nerekomenduoju šios klinikos. Rugpjūčio mėnesį buvo atlikta operacija, tačiau kilo komplikacijų, nes su manimi sveikatos specialistai šioje įstaigoje nebendravo visai. Apie pinigų sumokėjimą ir kainas viskas buvo labai „gerai“ išsaiškinta, kai atėjo laikas po operaciniam gydymui ir piežiūrai, niekam įdomu nebebuvo. Norėjau pakalbėti su kokybės vadyba klinikoje, kad man paaiškintų klinikos procesus ir man atliktą operaciją, nes iš iršašo kitų įstaigų specialistai nesuprato, nes nėra matę, tokio neaiškau išrašo. Kai paskambinau buvo pasakyta, kad su manimi niekas nekalbės, ir kas išsiusčiau paklausimą emailu. Po 1.5 savaitės atėjo atsakymas, kad kokybės departamentas užregistravo paklausimą ir su manimi susisieks per 10 darbo dienų. Praėjo 25 darbo dienos, o jokio atsaymo nėra, kai vėl paračiau emailą, jis liko neatsakytas...

2016-09-26, 22:24 | IP: 92.233.84.38 Kas parašė?

Buvau apsilankes pas neurologe, pati gydytoja maloni, bet is esmes, konsultacijos kaip ir nebuvo. Viska ka padare tai pasiule nueiti i kita klinika atlikti Elektroneurografija ir israse vitaminu. Uz visa tai buvo sumoketa 45 euru. Pati gydytoja sake kad niekuo padet negali, nes reikia atlikt tyrima. Tai gal tokiais atvejais reikia keisti klinikos politika ir perpus sumazint konsultacijos kaina ? Nes kitaip absurdas ir pasityciojimas, desimt minuciu beprasmiskos konsultacijos.

2016-08-03, 01:18 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 11)

Tvarkinga įstaiga, tačiau priimamajam labai praverstų eilių valdymo sistema, nes lankiausi vakare, abi darbuotojos buvo užimtos turėjau tiesiog stovėti ir laukti, kol arba viena baigs kalbėti telefonu, arba kita priims žmogų. Kasoje dirbantis personalas buvo formaliai mangadus. Rasti laisvą vietą prie centro nėra paprasta, tačiau problemų nėra pasistatyti netoliese. Labai patiko, kad priėmimai buvo atliekami laiku, kaip paskirtas laikas. NMC yra pirmas pasirinkimas, kai reikia kvalifikuotos skubios pagalbos. Kainos nors ir nėra žemos, tačiau tai yra kaina, kurią moku už patogumą ir kvalifikuotą paslaugą.

2016-04-18, 11:30 | IP: 193.219.87.131 Kas parašė?

Gydytojai isiuncia pacienta net nepakomentave atliktu tuoj pat po apsilankymo pas gydytoja elementariausiu tyrimu rezultu t.y. su kuo atejai su tuo ir iseini, jokios pagalbos. Labai blogai

2016-01-05, 17:20 | IP: 78.56.95.6 Kas parašė?

Pagelbes, jei reikia greitu ir tiksliu tyrimu. Pas seimos gydytoja galima papulti ta pacia ar kita diena po skambucio. Jei reikia greitos konsultacijos telefonu, gali padeti. Tyrimu rezultatus gaunu elektroniniu pastu. Kartais reikia ilgai laukti kai kuriu specialistu, kol priims. Bet pas ginekologes galima papulti net ta pacia diena.

2015-04-28, 18:27 | IP: 78.56.206.233 Kas parašė?

Aplinka graži ir tiek Klausia iš karto ar su draudimu ar be, jei su, prigalvos nebūtų ligų dar ir operaciją kokią pripaišys, keli vizitai šioje įstaigoje buvo kraupūs ir nežmoniškai brangūs. Vienintelė šeimos gydytoja nemelavo ir neišsidirbinėjo. lor gydytoja, kad ir kiek ten būtų ji baigus, savo darbo visiškai neatliko, dar ir kavą sutrukdžiau gerti -baisu.

2015-04-17, 07:15 | IP: 188.69.195.109 Kas parašė?

Esu patenkinta viso personalo darbu. Man buvo atlikta kelio operacija. Visi nuo slaugytojų iki gydytojo (M.Šakalinis) bei anestiozolėgės buvo malonūs, taktiški, profesionalūs. Jaučiausi prižiūrėta šimtu procentų. Visiems rekomenduoju!

2014-09-10, 13:07 | IP: 193.219.87.131 Kas parašė?

Gyvenu netoli šio centro, todėl esu čia prisiregistravusi nuo pat jo įsikūrimo. Pasinaudoju šio centro paslaugomis tik pernai, nes reikėjo sveikatos pažymos dėl darbo ir vairuotojo teisių. Toks patikrinimas kainavo 250 Lt. Nelabai supratau už ką sumokėjau, nes prie gydytojo durų pasėdėjai 10 min., seselė padarė kardiogramą, pasvėrė, išmatavo ūgį ir dar bendrą kraujo tyrimą padarė. Tiesa, dar psichiatrė ar tai psichologė 3 min. iš manęs anamnezę rinko. Jei turėsiu sveikatos problemų – tikrai nesikreipsiu, nes susidarė įspūdis, kad paciento sveikata nerūpi, o rūpi tik pinigai, bet gal aš klystu??

2014-08-11, 08:31 | IP: 84.46.205.117 Kas parašė?

Nesu nuolatine kliente, bet laiks nuo laiko uzsuku, tai tyrimu, tai konsultacijos, siaip buvau gana neblogos nuomones apie sia istaiga,bet paskutinis ivykis mane tiesiog pritenke.Norejau tik pasidometi kokiu gydytoju reikia vaikui del pazymos i mokykla, tai administratore tiesiog soko i akis: eikit pas pediatre ir suzinosit, kai pasakiau, kad is anksto noriu planuoti savo vizitus, atreze kad cia dauguma gydytoju atostogauja ir ji pati nezinanti, ko mums reikes...Siais laikais pardavejos supermarketuose yra mandagesnes.Gal suprasciau, kad man uz nugaros stovetu eile klientu, bet ne.. .buvau vienntele interesante, o visos administratores buvo uzimtos savo darbais, kalbejosi tarpusavy. Kazin ar verta eiti i istaiga, kur niekas nieko nezino ir dar arogantiskai elgiasi su klientais.

2014-06-25, 12:52 | IP: 78.56.233.92 Kas parašė?

labai aukštos kainos ir visiškai nesirūpinama pacientu, daug daug baisiau nei valstybinėse įstaigose

2014-06-23, 08:31 | IP: 78.56.221.211 Kas parašė?

Deja, bet 2 kartus lankiausi šioje klinikoje ir abu kartus neigiama patirtis. Gydytoja nediagnozavo ligos, sakydama vos įėjus, kad nesu jos paciantas ir nesimato kad butu ligu. Po to teko grizti i poliklinika, kur sulaukiau daug profesionalesnės pagalbos. Nepaisant to, turint draudima jau vien dėl to čia neičiau, nes klinika visiškai nemoka su juo tvarkytis. Turiu kelis metus draudimą ir tik šioje įstaigoje įmoka po kelių mėnesių buvo atmesta, o klinikos registratorės skambina grasindamos anstoliais susimokėti nepadengtos sumos. Reikėtų ekskursijos jiems i Gribo kliniką kaip tvarkyti dokumentus, nes čia nei seselės, nieko - draudimą tvarko gydytoja, kuri apie tai nieko nesuvokia ir ne jų tai sritis, arba tik pagyvenusios registratorės, kurios ypač nemalonios. Toks jausmas, kad čia daroma bet kas ir bet kaip: krūva tyrimų, bet koks draudimo užpildymas, kad tik daugiau susirinkti pinigų.

2014-05-29, 09:47 | IP: 212.52.55.201 Kas parašė?

Šioje klinikoje lankiausi ir už paslaugas mokėjau pilną kainą, nes norėjau būti garantuota, kad manimi bus pasirūpinta. Po operacijos mano gydytoja išėjo atostogų, o man komplikavosi ir teko daryti perrišimų daugiau nei pora kartų. Skambinau į kliniką ir prašiau, kad būtų man paskirtas kitas gydytojas, nes negerai gyja žaizda, kraujuoja, o mano gydytoja atostogauja. Kažkodėl už kitus kelis perrišimus pas kitą gydytoją mokėjau ne kaip už perrišimą, o už konsultaciją ir apžiūrą (kas ženkliai skiriasi). Kai pradedi teirautis - tuomet greit supranti - ši klinika tik gražus įvaizdis - pacientas yra paskutinėj vietoj - o kas pirmutinėj turbūt supratote - paciento piniginė!

2014-05-25, 15:57 | IP: 78.60.45.143 Kas parašė?

Deja,bet turejau prasta patirti su sia istaiga. Pries keleta men.apsilankiau su turimu sveikatos draudimu,sveikatos patikrinimui,gyd.uzrase ligos koda,del ko reikejo moketi tik 20% nuo paslaugos kainos,kita dali turejo padengti draudimas. Praejus daugiau nei porai men.sulaukiau skambucio is sios istaigos teigiancio,jog esu skolinga jiems uz viena is apsilankymu,kadangi draudimas "atsisake" sumoketi... Manau jog save gerbianti istaiga turetu prisiimti atsakomybe ir ta suma padengti pati,o ne reikalauti is paciento sumos uz jau gerokai seniai suteiktas paslaugas,juk tai buvo ju gyd.atsakomybe uz blogai parinkta ligos koda,nes zinant tikraja paslaugos kaina is pat pradziu tikriausiai nebuciau pasinaudojus ju paslaugomis,o kai gyd.pasake,jog patikrinima dengs draudimas,buvau visiskai rami... Gaila,kad taip save girianti istaiga ne is tolo nenutuokia klientu aptarnavimo niuansu ir kas yra atsakomybes prisiemimas,ir dar grasina antstoliais,jei "skola" nebus padengta.

2014-03-17, 14:48 | IP: 188.69.195.16 Kas parašė?

Puiki klinika, puikus personalas. Teko ir operacija atlikti šioje įstaigoje, tikrai pasijaučiau labai rami tikru profesionalų rankose. Nuoširdi padėka akušerėms - ginekologėms nuostabus kolektyvas. Didžiulės Jums sėkmės

2014-02-21, 18:51 | IP: 85.206.70.111 Kas parašė?

Iš visos širdies esu dėkinga daktarui A.Makulavičiui už profesionalumą ir suteiktą aiškumą.Ačiū, Daktare.
Ačiū, ačiū ir dar kartą ačiū šios klinikos sesutėms slaugytojoms už puikią priežiūrą ir kantrybę.

2013-01-12, 23:52 | IP: 89.116.21.245 Kas parašė?

Labai gerą įspūdį paliko gydytoja Lina Rudaitienė, ne kartą lankiausi ir toliau ketinu lankytis pas ją. Tik teigiami įspūdžiai ir iš kraujo tyrimų kabineto - vaikai be baimės duoda kraują iš piršto ar iš venos. Viskas neblogai, kol rimtai nesusergi ir nereikia tikrai profesionalios pagalbos. Pernai viena šeimos gydytoja "pražiūrėjo" vaikui pūlingą apendicitą, ko pasekoje savaitę trijų metų vaikas praleido reanimacijoje. Buvo netipinis atvejis, gydytoja pati komentavo, kad kraujo tyrimai tikrai blogi. Kažkodėl nepasiūle chirurgo konsultacijos ar echoskopo, savarankiškai "nustatė" žarnyno infekciją. Po šio atvejo pakeitėme šeimos gydytoją, bet naujosios atostogų metu vėl buvo apmaudžiai suklysta. Pavaduojantis gydytojas, net nenurengęs vaiko "nustatė", kad kojų sąnarius skauda dėl augimo. Pasekmė - jau kitą dieną patys susipratome važiuoti į Santariškes, kur diagnozavo ūmų artritą. Vaikas tas pats, dabar keturmetis. Metinio mokesčio niekada nesame išnaudoję viso. Skambina ir liepia sukti galvą, kur panaudoti likusius pinigus. Daugiau nei keista, kad taip taupo tyrimams. Prisiregistravę visa keturių asmenų šeima, niekada iki minėtų atvejų vaikai rimtai nesirgo, gal todėl ir šis centras atrodė patikimai. Deja, tikrai keisime įstaigą.

2013-01-01, 20:52 | IP: 88.119.230.134 Kas parašė?

viskas kaip ir gerai, patinka, kad nereikia ilgai laukti eilese, svaru. Daznai keiciasi gydytojai. Musu gydytoja Stepankeviciene dirba labai retai, kiek musu vaikas buvo susirges per paskutinius metus, tai nepatekom nei karto pas ja. :( Nors labai faina gydytoja!

2012-07-23, 12:39 | IP: 193.219.12.52 Kas parašė?

Užsirašiau telefonu pas kraujagyslių chirurgą. Atvykau nurodytu laiku. Labai arogantiška administratorė man pranešė, kad niekur nesu užsirašiusi ir gydytojas manes nepriims, nes turi "planinių" pacientų. O aš tai pati sugalvojau atvykti....nes nesu niekur užregistruota.. Norėjau kalbėti su administracija- bet vėl ta pati mergelė man paaiškino, kad 16val jau administracijos nėra. Sugadinau sau dieną, nuotaiką- kojos daugiau nekelsiu ir niekam nepatariu.

2012-05-30, 22:42 | IP: 79.132.164.95 Kas parašė?

Puiki aplinka, ideali švara, puikus personalas, ideali palata ir operacinė.Ypatingai dėkoju gydytojui Mariui Šakaliniui.

2012-04-05, 09:34 | IP: 78.60.148.53 Kas parašė?

Esame labai patenkinti, perejome is kitos privacios poliklinikos, kur serganti vaika apziurai uzrasydavo tik po 3-5 dienu. Cia priima ta pacia diena.

2011-11-16, 14:26 | IP: 88.118.9.42 Kas parašė?

Dirbantys specialistai sioje klinikoje yra tikrai geri. Man nepatiko tai,kad ten nera pritaikytos patalpos,perrengti vaikui.Kai ejome i poliklinika su serganciu,viduriujanciu vaiku,perrengti ji teko eiti namo...Ne karto pas pediatra ar kita specialista nepatekome laiku...visiuomet laukdavome 15-30min.,su serganciu vaiku tai yra daug...Pagal sutarti,(tiksliai nebepamenu )priklause 3-4-iu specialistu apziura nemokamai,tai pas tuos specialistus taip ir nepakliuvome..tik pas tuos kurie neiejo i ta sarasa....Vnz.neisbuvome ten net viso sutarties laiko.Nesu pratusi eiti ir po kelis kartus prasyti to,kas ir taip man priklauso...

2011-08-05, 02:57 | IP: 78.56.208.94 Kas parašė?

Pastatas grazus, patogioj vietoj Nesciuju mokymas buvo vientisas cirkas - 20 min pavelavus lektore (gydytoja?) pradejo snaret popieriais ir niurnet ponosim. Tada padalino padriskusius lapukus (labas nepasake). Tada vel paniurnejo po nosim ir kazkur isejo. Neistverem, isejom ir mes :)

2011-05-07, 16:18 | IP: 78.60.31.42 Kas parašė?

Kainos neadekvacios paslaugoms.
Melžimo centras.

2011-03-23, 08:58 | IP: 82.135.201.196 Kas parašė?

Į detales nesileisiu, tad jei trumpai, - pritariu vienam iš parašytų komentarų, kad Northway - pinigų melžykla. Paciento sveikata ar būklės pagerėjimas čia nėra pirmaeilis dalykas. Žinau viena, kad daugiau kojos į šią kliniką tikrai nekelsiu.

2011-02-12, 12:47 | IP: 78.157.86.237 Kas parašė?

Buvau del apgamu tai gyditojas net neapziurejo gerai pabuvau gal 3min ir viskas o ejau kad istirtu.Zemesnio lygio gyditoju nesu maciusi

2011-01-25, 20:08 | IP: 88.223.16.106 Kas parašė?

Pateikiau prastus ivertinimus nes netgi nespejau pasinaudoti sios istaigos paslaugomis. Uzsirasiau pas gydytoja taciau uztrukau automobiliu spustyje. Velavau. Man paskambino ir paklause ar atvyksiu atsakiau kad taip. Tada sujunge su gydytoja jos paklausti ar ji palauks???? Jau tai nustebino!!! Maza to gydytoja mete rageli man spejus paaiskinti situacijos. Perskambinus dar karta registraturoje man pasake jog GREICIAUSIAI gydytoja palauks, bet man atvykus gydytoja jau rengesi iseiti o registraturos darbuotoja atsove jog as buvau paskutinis jos pacientas ir ji nesulauke manes. Taip ir likau nesupratusi ar tik toki apgailetina aptarnavima ir paslaugu kokybe galima gauti uz tokia didele kaina? Jei tai butu valstybine ligonine nebuciau nustebusi bet todel ir kreipiausi i privacia klinika tikedamasi dauksciausios kokybes!

2011-01-15, 17:51 | IP: 84.32.219.49 Kas parašė?

Puikiai priimta, profesionali konsultacija ir puikiai atlikta operacija.
Nuoširdžiai dėkingas D.Šukiui ir su juo operavusiems medikams.

2010-09-23, 23:58 | IP: 193.219.86.252 Kas parašė?

Siaubingi mokesčiai už nežinia ką. Vadyba siaubinga, bet kai kurie gydytojai neblogi. Kai ateini, jautiesi atvykes į pinigų melžimo cecha.

2010-04-30, 20:57 | IP: 212.122.90.42 Kas parašė?

super aplinka ir kolektyvas

2010-03-27, 17:53 | IP: 81.7.108.129 Kas parašė?

Jiem ilgiai reikia mokytis bendrauti su pacientais ir klientais. Stokoja pagarbos .
Kainos neadekvacios paslaugoms.
Kasdienė praktika - tikslingai apgaunami pacientai del paslaugųkainos. Reikia moketi uz neatliktas arba primestas paslaugas.

2010-03-27, 12:46 | IP: 81.7.108.129 Kas parašė?

neturiu nieko gero Šios įstaigos vadyba orientuota į tai, kad įšsiurbtų iš paciento kuo daugiau pinigų.Gydantis pas ginekologę Plėštytę: paskirti nereikalingi tyrimai (pav., kraujo grupės nustatymas, nors pacientė turėjo nustatytą kraujo grupę); paimtas mokestis už nesuteiktą (išgalvotą ) paslaugą - anesteziologo konsultacija prieš operaciją - jokios kosultacijos niekas neteikė; daktarės pasakyta pacientei kaina už operaciją galutinėje sąskaitoje padvigubėjo, nors buvo labai atidžiai aiškinamasi, kiek paslauga kainuos. Kasininkė "užmiršo" , kad buvo numatytos tam tikros nuolaidos, o kai paaiškėjo, kad nuolaidos priklauso, rado pasiaiškinimą , kodėl permokėtų pinigų negali gražinti pacientei.

2010-03-17, 16:19 | IP: 193.23.59.6 Kas parašė?

Profesionalūs gydytojai bei personalas džiugina kaskart apsilankius NMC. Medicininė įranga geros būklės. Norėtųsi, kad ši įstaiga turėtų gimdymo palatas.

2009-10-01, 19:47 | IP: 88.223.63.134 Kas parašė?

O man patinka kad ivede 450lt mokesti- suma yra juokinga, o aptarnavimas pagerejo- nereikia sedeti eilese prie kabineto duru, kaip buvo pries 2 metus, kol ejo visi kas tik norejo. Dabar kiek paskambinau-visada gavau ta pacia diena vieta pas savo gydytoja, matyt visi bedarbiai pabego.

2009-09-26, 16:50 | IP: 78.157.75.242 Kas parašė?

Sioje gydymo istaigoje lankausi 3 metus. Esu labai patenkinta bendrosios praktikos ir gydytoju ginekologu darbu. Rupestingi, isklausantys ir patariantys.
Ne viena karta teko ekstra pasiprasyti priimti gydytoju ir mielai tai buvo atlikta. Laiku suteikta reikalinga pagalba.
Centre kainos brangokos, ypac pajutau jas nestumo metu kai uz kiekviena apsilankyma reikia sumoketi daugiau nei po 100 Lt.
Labiausiai dziugina, tai, kad gydytojam nereikia moketi vokeliuose ar panasiai. Kas man sukeltu tikrai dideli diskomforta. Truputi nusivyliau gydytojos R. Sirtautienes darbu, nes apsilankymo metu sumaise arba pacientus, arba tiesiog yra issiblaskiusi. Taciau apsirikti regejimo skirtumu -4 dioptrijom nelabai dziugina ir sukelia abejoniu gydytojo reputacija.

2009-09-10, 18:20 | IP: 78.56.215.36 Kas parašė?

O man patinka MANO seimos gydytoja, kuri išklauso ir pataria sunkiu metu

2009-09-08, 11:55 | IP: 195.250.189.105 Kas parašė?

pakeite sutarties salygas ivesdami 430Lt mokesti, nesutikus moketi - pasiule pasirinkti kita istaiga, nors esame klientai jau 3 metus
nuolat keiciasi seimos gydytojai

2009-08-25, 23:30 | IP: 88.222.181.46 Kas parašė?

Klinikos isvaizda grazi o viduje, bardakas, neveltui zmones masikai bega is Northway. O registraturos aptarnavimas irgi blogas, piktos, nemalonios.... nepalyginsi su Grybo gatve.Jiems dar augti ir augti....jei isvis nebakrotuos....

2009-05-06, 12:18 | IP: 86.42.110.166 Kas parašė?

draugiski daktarai,gal kiek ir brangoka,bet likome su drauge labai patenkinti,ypac geri atsiliepimai is drauges puses apie moteru daktare

2009-03-06, 18:49 | IP: 78.59.193.6 Kas parašė?

Klinika grazi, jauki , bet stebint is salies kaip baisu joje dirbti personalui del tokiu nemaloniu ir arogantisku pacientu, kuriu akyse matosi tik priekabiu ieskojimas ir lekimas i namus rarasyti bjauriu komentaru.Nemalonus jaunimas ten lankosi, maciu.

2009-01-29, 13:46 | IP: 194.197.79.18 Kas parašė?

Niekada daugiau ten neisiu. Kodėl? Todėl kad turiu draudimą, o su draudimu atėjus į mane žiūri kaip į klientą, o ne pacientą. Lupa pinigus už nieką. Bendros paskirties gydytoja bendravo su manim 5 minutes ir sumokėjau 120 lt už konsultaciją ir plius už kraujo tyrimą, viskas bendrai kainavo 250 lt....Apie ką kalbėjom per konsultaciją? Pasakiau kad blogai jaučiuosi, išgirdau kad turbūt dėl pavasario. Siuntimas kraujui ir visogero.
Akių gydytoja gerai, patiko.
Visos kitos nepatiko nei man, nei mano vyrui. Bet ką siūlo gydyti antibiotikais, organizmui neigiamai sureagavus į antibiotikus, atsakomybės gydytojai nejaučia, siūlo kitų antibiotikų. O kam visa tai? Turbūt NW labai naudinga, kai pacientas tampa klientu iš kurio galima pasipelnyti ir kuris serga kazkuom pastoviai dėl besaikio antibiotikų vartojimo.

2008-12-04, 08:49 | IP: 213.190.40.82 Kas parašė?

Po apsilankymo "Northway" klinikoje pas gyd. Jankauska - esu labai nusivylusi ir gyd. kompetencija, profesionalumu ir mandagumo stoka. Priemimo metu gydytojas net nenorejo isigilinti i mano problema, prasiau padaryti tyrimus, bet jisai nesutiko su mano kaip kliento pageidavimu ir atsisake ta daryti. Del tokio gydytojo priemimo - esu nusivylusi visa istaiga ir tikrai zinau kad daugiau net nepasirodysiu sioje klinikoje ir kitiems nerekomenduoju cia apsilankyti.

2008-12-01, 11:27 | IP: 89.249.81.2 Kas parašė?

gera klinika, geri gyditojai, galima pasitikieti. gal siek-tiek brangoka, bet to verta.

2008-11-06, 10:32 | IP: 212.59.6.119 Kas parašė?

Neįtikėtinai ilgai tenka laukti priėmimo pas bendrosios praktikos gydytoją - susirgus šeštadienį, priėmimui užrašo tik trečiadienį. Tai nepriimtina tokio profilio medicinos įstaigai.
Labai nenoriai suteikiami biuleteniai, į pacientą žiūrima tarsi jis būtų simuliantas.

2008-10-23, 18:52 | IP: 78.62.119.117 Kas parašė?

moderni,grazi istaiga

2008-10-23, 15:06 | IP: 213.226.133.194 Kas parašė?

Puiku

2008-10-19, 13:20 | IP: 78.60.122.134 Kas parašė?

Kreipiausi del neurologo konsultacijos. Siaubinga! Reikejo laukti vos ne 40 min gydytojo priemimo, nors laikas buvo paskirtas is anksto. Diagnostines aparaturos nera, buvau siunciamas i Grybo gatve. Paskirtas gydymas - Festalio tepalas, po tokio gydymo viskas baigesi operacija.

2008-07-25, 17:26 | IP: 84.32.66.118 Kas parašė?

Patinka punktualumas (kada užsirašai pas gydytoją, tada ir priima), tvarkinga aplinka, platus medicininių paslaugų spektras, bei įvairių sričių gydytojai vienoje vietoje.

2008-04-29, 14:26 | IP: 217.117.18.102 Kas parašė?
Komentaras parašytas prieš 10 m. 1 mėn., todėl nebėra aktualus.
2008-02-13, 22:45 | IP: 78.60.120.178 Kas parašė?
Komentaras parašytas prieš 10 m. 4 mėn., todėl nebėra aktualus.
2008-02-04, 20:55 | IP: 88.223.63.134 Kas parašė?
Komentaras parašytas prieš 10 m. 4 mėn., todėl nebėra aktualus.
2007-12-19, 16:15 | IP: 88.226.184.42 Kas parašė?
Komentaras parašytas prieš 10 m. 6 mėn., todėl nebėra aktualus.
2007-11-27, 15:52 | IP: 193.219.137.65 Kas parašė?
Komentaras parašytas prieš 10 m. 6 mėn., todėl nebėra aktualus.
2007-11-22, 16:36 | IP: 217.117.25.31 Kas parašė?
Komentaras parašytas prieš 10 m. 7 mėn., todėl nebėra aktualus.
2007-09-19, 17:14 | IP: 213.197.173.98 Kas parašė?
Komentaras parašytas prieš 10 m. 9 mėn., todėl nebėra aktualus.
2007-07-14, 15:16 | IP: 213.197.173.98 Kas parašė?
Komentaras parašytas prieš 10 m. 11 mėn., todėl nebėra aktualus.
2007-06-21, 09:59 | IP: 213.197.173.98 Kas parašė?
Komentaras parašytas prieš 11 m. 0 mėn., todėl nebėra aktualus.
2007-06-21, 08:38 | IP: 213.197.173.98 Kas parašė?
Komentaras parašytas prieš 11 m. 0 mėn., todėl nebėra aktualus.
2007-06-20, 19:29 | IP: 213.197.173.98 Kas parašė?
Komentaras parašytas prieš 11 m. 0 mėn., todėl nebėra aktualus.
2007-05-09, 18:10 | IP: 88.223.63.134 Kas parašė?
Komentaras parašytas prieš 11 m. 1 mėn., todėl nebėra aktualus.
2007-05-05, 15:05 | IP: 213.197.173.98 Kas parašė?
Komentaras parašytas prieš 11 m. 1 mėn., todėl nebėra aktualus.
2007-04-04, 15:08 | IP: 213.226.132.252 Kas parašė?
Komentaras parašytas prieš 11 m. 2 mėn., todėl nebėra aktualus.
2007-04-02, 17:33 | IP: 213.226.132.18 Kas parašė?
Komentaras parašytas prieš 11 m. 2 mėn., todėl nebėra aktualus.
2007-03-29, 14:06 | IP: 81.7.89.234 Kas parašė?
Komentaras parašytas prieš 11 m. 2 mėn., todėl nebėra aktualus.
2007-03-17, 21:51 | IP: 88.223.63.134 Kas parašė?
Komentaras parašytas prieš 11 m. 3 mėn., todėl nebėra aktualus.
2007-02-14, 12:34 | IP: 213.164.96.49 Kas parašė?
Komentaras parašytas prieš 11 m. 4 mėn., todėl nebėra aktualus.