Susisiekimas su įstaiga patogus, bet stotelė/parkingas yra atokiau nuo įėjimo

Išorės aplinka pilnai pritaikyta atsipalaidavimui ir komfortui

Registratūra paciento ir personalo patogumui yra pritaikyta idealiai

Įstaiga suplanuota apgalvotai arba labai aiškūs ženklai, dėl to lengva rasti gydytojo ar procedūrų kabinetą

Patalpos tvarkingos, švarios ir pilnai patenkina paciento komforto poreikius

Medicininės įrangos netrūksta ir visa įranga nauja ir moderni

Diagnozuoja tiksliai ir paskiria efektyvų gydymą

Bendrauja nuoširdžiai ir atsako į visus klausimus

Buvo rūpestingos ir paslaugios

Siūloma, bet tik dalis reikiamų papildomų paslaugų

Kaina neatitiko paslaugos kokybės

Internetas veikė be priekaištų

Gydytojai, kurie dirba "Northway medicinos centrai"
2009-09-08, 08:55 | IP: *.*.*.*

pakeite sutarties salygas ivesdami 430Lt mokesti, nesutikus moketi - pasiule pasirinkti kita istaiga, nors esame klientai jau 3 metus
nuolat keiciasi seimos gydytojai

2009-08-25, 20:30 | IP: *.*.*.*

Klinikos isvaizda grazi o viduje, bardakas, neveltui zmones masikai bega is Northway. O registraturos aptarnavimas irgi blogas, piktos, nemalonios.... nepalyginsi su Grybo gatve.Jiems dar augti ir augti....jei isvis nebakrotuos....

2009-05-06, 09:18 | IP: 86.42.110.166

draugiski daktarai,gal kiek ir brangoka,bet likome su drauge labai patenkinti,ypac geri atsiliepimai is drauges puses apie moteru daktare

2009-03-06, 16:49 | IP: 78.59.193.6

Klinika grazi, jauki , bet stebint is salies kaip baisu joje dirbti personalui del tokiu nemaloniu ir arogantisku pacientu, kuriu akyse matosi tik priekabiu ieskojimas ir lekimas i namus rarasyti bjauriu komentaru.Nemalonus jaunimas ten lankosi, maciu.

2009-01-29, 11:46 | IP: *.*.*.*

Niekada daugiau ten neisiu. Kodėl? Todėl kad turiu draudimą, o su draudimu atėjus į mane žiūri kaip į klientą, o ne pacientą. Lupa pinigus už nieką. Bendros paskirties gydytoja bendravo su manim 5 minutes ir sumokėjau 120 lt už konsultaciją ir plius už kraujo tyrimą, viskas bendrai kainavo 250 lt....Apie ką kalbėjom per konsultaciją? Pasakiau kad blogai jaučiuosi, išgirdau kad turbūt dėl pavasario. Siuntimas kraujui ir visogero.
Akių gydytoja gerai, patiko.
Visos kitos nepatiko nei man, nei mano vyrui. Bet ką siūlo gydyti antibiotikais, organizmui neigiamai sureagavus į antibiotikus, atsakomybės gydytojai nejaučia, siūlo kitų antibiotikų. O kam visa tai? Turbūt NW labai naudinga, kai pacientas tampa klientu iš kurio galima pasipelnyti ir kuris serga kazkuom pastoviai dėl besaikio antibiotikų vartojimo.

2008-12-04, 06:49 | IP: *.*.*.*

Po apsilankymo "Northway" klinikoje pas gyd. Jankauska - esu labai nusivylusi ir gyd. kompetencija, profesionalumu ir mandagumo stoka. Priemimo metu gydytojas net nenorejo isigilinti i mano problema, prasiau padaryti tyrimus, bet jisai nesutiko su mano kaip kliento pageidavimu ir atsisake ta daryti. Del tokio gydytojo priemimo - esu nusivylusi visa istaiga ir tikrai zinau kad daugiau net nepasirodysiu sioje klinikoje ir kitiems nerekomenduoju cia apsilankyti.

2008-12-01, 09:27 | IP: 89.249.81.2

gera klinika, geri gyditojai, galima pasitikieti. gal siek-tiek brangoka, bet to verta.

2008-11-06, 08:32 | IP: *.*.*.*

Neįtikėtinai ilgai tenka laukti priėmimo pas bendrosios praktikos gydytoją - susirgus šeštadienį, priėmimui užrašo tik trečiadienį. Tai nepriimtina tokio profilio medicinos įstaigai.
Labai nenoriai suteikiami biuleteniai, į pacientą žiūrima tarsi jis būtų simuliantas.

2008-10-23, 15:52 | IP: 78.62.119.117

moderni,grazi istaiga

2008-10-23, 12:06 | IP: 213.226.133.194

Puiku

2008-10-19, 10:20 | IP: *.*.*.*

Kreipiausi del neurologo konsultacijos. Siaubinga! Reikejo laukti vos ne 40 min gydytojo priemimo, nors laikas buvo paskirtas is anksto. Diagnostines aparaturos nera, buvau siunciamas i Grybo gatve. Paskirtas gydymas - Festalio tepalas, po tokio gydymo viskas baigesi operacija.

2008-07-25, 14:26 | IP: 84.32.66.118

Patinka punktualumas (kada užsirašai pas gydytoją, tada ir priima), tvarkinga aplinka, platus medicininių paslaugų spektras, bei įvairių sričių gydytojai vienoje vietoje.

2008-04-29, 11:26 | IP: 217.117.18.102

tiesiog aciu uz rupestinguma gyd. A.Mastaviciutei.

2008-02-13, 20:45 | IP: *.*.*.*

Vienas puikus gydytojas cia nebedirba. Endokrinologe nusiunte i kita klinika - uz konsultacija sumokejau 120,- lt.
I konsultacija pavelavau 10min - gydytojo neberadau.

2008-02-04, 18:55 | IP: 88.223.63.134

Kas iš to, kad maloniai sutinka ir šypsosi.... sumokėjau 100lt už terapeutą, 52-už tyrimus ir 0 naudos. TURĖJAU VYKTI Į GRYBĄ

2007-12-19, 14:15 | IP: *.*.*.*

Registraturos darbas-baisiau nebuna. Betgi svarbiausia pacientui-gydytoju kompetencija, kuri sioje gydymo istaigoje gana nebloga. Bendrai paties centro atmosfera paliko kazkoki slogu ispudi.

2007-11-27, 13:52 | IP: 193.219.137.65

Gerai irengta, siuolaikiskai, dirba geri gydytojai. Puiku kai viskas po vienu stogu ir nereikia lakstyti. Dziaugiuosi , kad jau Lietuvoje atsiranda tokiu gydymo istaigu. gyd. Bumelyte. Atrodo kad dar nelabai ismano savo darba. truksta profesionalumo. Deja... bet taip pasirode.

2007-11-22, 14:36 | IP: *.*.*.*

Siai įstaigai ant pacientų nusispjaut. Išmetė lauk į Santariškes net siuntimo neparašę su karščiujančiu kūdikiu jei "Jūsų gydytoja atostogauja" ir dar pasišaipė kad "isterikuojanti mamytė"

2007-09-19, 14:14 | IP: 213.197.173.98

viskas man cia patinka. Svaru ir grazu.

2007-07-14, 12:16 | IP: 213.197.173.98

MAN VISAI PATINKA,KIEK SUSIDŪRIAU,TEN VISKAS PUIKU

2007-06-21, 06:59 | IP: 213.197.173.98

Vertinu labai teigiamai, nes po vienu stogu yra ir gydytojai ir reabilitacija. Man tai labai svarbu, nes mano mažasis sūnelis labai dažnai sirgdavo peršalimo ligomis. Kai pradėjome lankytis centre ir pediatras po kiekvienos ligos siūsdavo inhaliacijoms ir įvairiems šildymams(ypač padėjo Bioptron lempa), tai viskas ir susitvarkė. Valdiškoje poliklinikoje niekomet negavau pasiūlymo atlikti tokias procedūras, nors buvau pasirįžusi net mokėti. Visiems siūlau apsilankyti jų reabilitacijos centre 2 aukšte. Tikrai siūlo daug įvairių procedūrų, ne tik vaikams. O seselės labai moka su vaikais.

2007-06-21, 05:38 | IP: 213.197.173.98

Aš savo sūnelį irgi vedu į šį centrą. Esu labai patenkinta savo vaiko pediatre, tikrai labai maloni ir nuoširdi. Ir dar man labai patinka sesutė gydytojos. Mano vaikui tikrai nebaisu lankyti pas gydytoją - tai svarbu, nes sukuriama saugi aplinka. Man dar aktualu tai, kad ten jie baseiną turi tinkamą lėliukams su šiltu vandeniu. Juk į kokį sporto klubo baseiną nenueisi su metinuku vaiku, o čia drąsiai.
Tiesa, dar geri ginekologai dirba.
Ir dar mačiau, kad turi sveikatos patikrinimo programų visokių, man neteko naudotis, bet mano mama tikrinosi ir liko patenkinta.

2007-06-20, 16:29 | IP: 213.197.173.98

Gali buti tik teigiamas komentaras :)

2007-05-09, 15:10 | IP: 88.223.63.134

Operavosi ir mano sesuo, labai yra nusivilusi, nes kai reikėjo mokėti už operaciją, tai kaina buvo 2 kartus didesne, negu taresi su vedėju. Pasirode jis sake tik operacijos kainą, o apie tai, kad reikes dar moketi už visokius vaistus, narkozes ir tt nutylėjo. Bandė paskui jam skambinti į mobilų, bet jau aišku neatsilepė, nes žino kam ką pažadėjo. Grynai apgaule.

2007-05-05, 12:05 | IP: 213.197.173.98

Sioje istaigoje su visa seima gana senai prisiregistravome (mazdaug pries 2 metus). Galiu pasakyti, kad mane visuomet labai paslaugiai ir nuosirdziai aptarnavo. Bet ne tai svarbiausia. SVARBU, kad cia dirba zymus ir geri gydytojai ir pas juos galima patekti zymiai greiciau, nei tektu laukti eilese pvz. santariskese (specialistai dirba ir ten ir ten). Gal ir buciau nerasiusi komentaro, bet po operacijos, kuria atlikau siame centre galiu drasiai sakyti, kad esu lojali Northway kliente. Palatose jauku, grazu, labai svaru ir tvarkinga yra TV, maistas skanus. Slaugytoja nuolatos priziuri - jauciamas tikras rupestis, toks koks ir turi buti privaciame centre. O svarbiausia, kad visa atsiskaitymo sistema skaidri ir nereikia moketi vokeliuose!

2007-04-04, 12:08 | IP: *.*.*.*

Registratūros darbas - baisus. Nosį krapštančios mergužėlės nežino nei už ką reikia mokėti pinuigus, nei kiek.
Telfonu prisiskambinti sunku: įsitikinau - telefonas skamba, o panelės tarpusavyje šneka.

2007-04-02, 14:33 | IP: *.*.*.*

Gydytojai ne visada laiku ateina, vėluoja, nesilaiko užrašymo grafiko, registratūta ne visada perspėja apie pasikeitimus grafike, sunku prisikambinti į registratūrą.

2007-03-29, 11:06 | IP: *.*.*.*

Registratūros darbas - tragedija. Telefonų nekelia (prisiskambint sunku, nors tuo pat metu net kelios registratūros darbuotojos krapšto nosis), į klausimus (ypač telefonu) konkretaus atsakymo negausi...
Gydytojams turbūt nurodyta taupyt, nes per 2 metus nė karto vaiko nesiuntė daryti kraujo ar kitokių tyrimų.
Reklama buvo puiki, priviliojusi daug pacientų, o rezultatas gavosi kaip visada. Įvedus mokestį už buvimą pacientu tik pralošė, nes aptarnavimo kokybė nuo to nė kiek nepagerėjo

2007-03-17, 19:51 | IP: 88.223.63.134

Buvau keleta kartu, labai patiko, kad is vakaro askambino ir primine del vizito. Dar labai gerai, kad is registraturos lydi pas gydytoja, o ne taip, kaip Grybe -reikia sedeti ir laukti, kol ateis palydove ir garsiai sauks tavo pavarde- kaip armijoje. LoR gyd.Blaziene- labai maloni gydytoja, labai kompetentinga. Aisku brangoka

2007-02-14, 10:34 | IP: *.*.*.*

Nera Paskutiniu metu labai pablogejo paslaugu lygis, ypac registratoruros kompetencija.
Antras didelis trukumas tas, kad vaiku gydytoja Stepankeviciene gydo vaikus tik vietoje, jei atsitinka problemos ar skubiai kvieciant gydytoja i namus atvaziuoja kita!!! Kita gydytoja visiskai nieko nezinanti apie vaikelio ligos istorija, imluma ie vaistu toleravima!!!