Susisiekimas su įstaiga patogus, bet stotelė/parkingas yra atokiau nuo įėjimo

Išorinės aplinkos pritaikymas JÅ«sų atsipalaidavimui ir komfortui (privatus įėjimas, suoliukai lauke, patogÅ«s laiptai)

Išorės aplinka pilnai pritaikyta atsipalaidavimui ir komfortui

RegistratÅ«ros ar priimamajo darbuotojų darbo kokybė (nuoširdus bendravimas, greitas aptarnavimas, supratingumas)

Ä®staiga suplanuota apgalvotai arba labai aiškÅ«s ženklai, dėl to lengva rasti gydytojo ar procedÅ«rų kabinetą

Patalpos tvarkingos, švarios ir pilnai patenkina paciento komforto poreikius

Įrangos būklė gera, bet kartais nėra reikiamo aparto

Diagnozuoja tiksliai ir paskiria efektyvų gydymą

Buvo rūpestingos ir paslaugios

Papildomos paslaugos (maitinimas, taksi iškvietimas, TV, vaikų priežiÅ«ra)

Siūloma, bet tik dalis reikiamų papildomų paslaugų

2.3

Kaina neatitiko paslaugos kokybės

Internetas veikė be priekaištų

Gydytojai, kurie dirba "Northway medicinos centrai"
2016-01-05, 17:20 | IP: 78.56.95.6

Pagelbes, jei reikia greitu ir tiksliu tyrimu. Pas seimos gydytoja galima papulti ta pacia ar kita diena po skambucio. Jei reikia greitos konsultacijos telefonu, gali padeti. Tyrimu rezultatus gaunu elektroniniu pastu. Kartais reikia ilgai laukti kai kuriu specialistu, kol priims. Bet pas ginekologes galima papulti net ta pacia diena.

2015-04-28, 18:27 | IP: *.*.*.*

Aplinka graži ir tiek Klausia iš karto ar su draudimu ar be, jei su, prigalvos nebūtų ligų dar ir operaciją kokią pripaišys, keli vizitai šioje įstaigoje buvo kraupūs ir nežmoniškai brangūs. Vienintelė šeimos gydytoja nemelavo ir neišsidirbinėjo. lor gydytoja, kad ir kiek ten būtų ji baigus, savo darbo visiškai neatliko, dar ir kavą sutrukdžiau gerti -baisu.

2015-04-17, 07:15 | IP: 188.69.195.109

Esu patenkinta viso personalo darbu. Man buvo atlikta kelio operacija. Visi nuo slaugytojų iki gydytojo (M.Šakalinis) bei anestiozolėgės buvo malonūs, taktiški, profesionalūs. Jaučiausi prižiūrėta šimtu procentų. Visiems rekomenduoju!

2014-09-10, 13:07 | IP: *.*.*.*

Gyvenu netoli šio centro, todėl esu čia prisiregistravusi nuo pat jo įsikūrimo. Pasinaudoju šio centro paslaugomis tik pernai, nes reikėjo sveikatos pažymos dėl darbo ir vairuotojo teisių. Toks patikrinimas kainavo 250 Lt. Nelabai supratau už ką sumokėjau, nes prie gydytojo durų pasėdėjai 10 min., seselė padarė kardiogramą, pasvėrė, išmatavo ūgį ir dar bendrą kraujo tyrimą padarė. Tiesa, dar psichiatrė ar tai psichologė 3 min. iš manęs anamnezę rinko. Jei turėsiu sveikatos problemų – tikrai nesikreipsiu, nes susidarė įspūdis, kad paciento sveikata nerūpi, o rūpi tik pinigai, bet gal aš klystu??

2014-08-11, 08:31 | IP: *.*.*.*

Nesu nuolatine kliente, bet laiks nuo laiko uzsuku, tai tyrimu, tai konsultacijos, siaip buvau gana neblogos nuomones apie sia istaiga,bet paskutinis ivykis mane tiesiog pritenke.Norejau tik pasidometi kokiu gydytoju reikia vaikui del pazymos i mokykla, tai administratore tiesiog soko i akis: eikit pas pediatre ir suzinosit, kai pasakiau, kad is anksto noriu planuoti savo vizitus, atreze kad cia dauguma gydytoju atostogauja ir ji pati nezinanti, ko mums reikes...Siais laikais pardavejos supermarketuose yra mandagesnes.Gal suprasciau, kad man uz nugaros stovetu eile klientu, bet ne.. .buvau vienntele interesante, o visos administratores buvo uzimtos savo darbais, kalbejosi tarpusavy. Kazin ar verta eiti i istaiga, kur niekas nieko nezino ir dar arogantiskai elgiasi su klientais.

2014-06-25, 12:52 | IP: *.*.*.*

labai aukštos kainos ir visiškai nesirūpinama pacientu, daug daug baisiau nei valstybinėse įstaigose

2014-06-23, 08:31 | IP: *.*.*.*

Deja, bet 2 kartus lankiausi šioje klinikoje ir abu kartus neigiama patirtis. Gydytoja nediagnozavo ligos, sakydama vos įėjus, kad nesu jos paciantas ir nesimato kad butu ligu. Po to teko grizti i poliklinika, kur sulaukiau daug profesionalesnės pagalbos. Nepaisant to, turint draudima jau vien dėl to čia neičiau, nes klinika visiškai nemoka su juo tvarkytis. Turiu kelis metus draudimą ir tik šioje įstaigoje įmoka po kelių mėnesių buvo atmesta, o klinikos registratorės skambina grasindamos anstoliais susimokėti nepadengtos sumos. Reikėtų ekskursijos jiems i Gribo kliniką kaip tvarkyti dokumentus, nes čia nei seselės, nieko - draudimą tvarko gydytoja, kuri apie tai nieko nesuvokia ir ne jų tai sritis, arba tik pagyvenusios registratorės, kurios ypač nemalonios. Toks jausmas, kad čia daroma bet kas ir bet kaip: krūva tyrimų, bet koks draudimo užpildymas, kad tik daugiau susirinkti pinigų.

2014-05-29, 09:47 | IP: 212.52.55.201

Šioje klinikoje lankiausi ir už paslaugas mokėjau pilną kainą, nes norėjau būti garantuota, kad manimi bus pasirūpinta. Po operacijos mano gydytoja išėjo atostogų, o man komplikavosi ir teko daryti perrišimų daugiau nei pora kartų. Skambinau į kliniką ir prašiau, kad būtų man paskirtas kitas gydytojas, nes negerai gyja žaizda, kraujuoja, o mano gydytoja atostogauja. Kažkodėl už kitus kelis perrišimus pas kitą gydytoją mokėjau ne kaip už perrišimą, o už konsultaciją ir apžiūrą (kas ženkliai skiriasi). Kai pradedi teirautis - tuomet greit supranti - ši klinika tik gražus įvaizdis - pacientas yra paskutinėj vietoj - o kas pirmutinėj turbūt supratote - paciento piniginė!

2014-05-25, 15:57 | IP: 78.60.45.143

Deja,bet turejau prasta patirti su sia istaiga. Pries keleta men.apsilankiau su turimu sveikatos draudimu,sveikatos patikrinimui,gyd.uzrase ligos koda,del ko reikejo moketi tik 20% nuo paslaugos kainos,kita dali turejo padengti draudimas. Praejus daugiau nei porai men.sulaukiau skambucio is sios istaigos teigiancio,jog esu skolinga jiems uz viena is apsilankymu,kadangi draudimas "atsisake" sumoketi... Manau jog save gerbianti istaiga turetu prisiimti atsakomybe ir ta suma padengti pati,o ne reikalauti is paciento sumos uz jau gerokai seniai suteiktas paslaugas,juk tai buvo ju gyd.atsakomybe uz blogai parinkta ligos koda,nes zinant tikraja paslaugos kaina is pat pradziu tikriausiai nebuciau pasinaudojus ju paslaugomis,o kai gyd.pasake,jog patikrinima dengs draudimas,buvau visiskai rami... Gaila,kad taip save girianti istaiga ne is tolo nenutuokia klientu aptarnavimo niuansu ir kas yra atsakomybes prisiemimas,ir dar grasina antstoliais,jei "skola" nebus padengta.

2014-03-17, 14:48 | IP: 188.69.195.16

Puiki klinika, puikus personalas. Teko ir operacija atlikti šioje įstaigoje, tikrai pasijaučiau labai rami tikru profesionalų rankose. Nuoširdi padėka akušerėms - ginekologėms nuostabus kolektyvas. Didžiulės Jums sėkmės

2014-02-21, 18:51 | IP: 85.206.70.111

Iš visos širdies esu dėkinga daktarui A.Makulavičiui už profesionalumą ir suteiktą aiškumą.Ačiū, Daktare.
Ačiū, ačiū ir dar kartą ačiū šios klinikos sesutėms slaugytojoms už puikią priežiūrą ir kantrybę.

2013-01-12, 23:52 | IP: *.*.*.*

Labai gerą įspūdį paliko gydytoja Lina Rudaitienė, ne kartą lankiausi ir toliau ketinu lankytis pas ją. Tik teigiami įspūdžiai ir iš kraujo tyrimų kabineto - vaikai be baimės duoda kraują iš piršto ar iš venos. Viskas neblogai, kol rimtai nesusergi ir nereikia tikrai profesionalios pagalbos. Pernai viena šeimos gydytoja "pražiūrėjo" vaikui pūlingą apendicitą, ko pasekoje savaitę trijų metų vaikas praleido reanimacijoje. Buvo netipinis atvejis, gydytoja pati komentavo, kad kraujo tyrimai tikrai blogi. Kažkodėl nepasiūle chirurgo konsultacijos ar echoskopo, savarankiškai "nustatė" žarnyno infekciją. Po šio atvejo pakeitėme šeimos gydytoją, bet naujosios atostogų metu vėl buvo apmaudžiai suklysta. Pavaduojantis gydytojas, net nenurengęs vaiko "nustatė", kad kojų sąnarius skauda dėl augimo. Pasekmė - jau kitą dieną patys susipratome važiuoti į Santariškes, kur diagnozavo ūmų artritą. Vaikas tas pats, dabar keturmetis. Metinio mokesčio niekada nesame išnaudoję viso. Skambina ir liepia sukti galvą, kur panaudoti likusius pinigus. Daugiau nei keista, kad taip taupo tyrimams. Prisiregistravę visa keturių asmenų šeima, niekada iki minėtų atvejų vaikai rimtai nesirgo, gal todėl ir šis centras atrodė patikimai. Deja, tikrai keisime įstaigą.

2013-01-01, 20:52 | IP: 88.119.230.134

viskas kaip ir gerai, patinka, kad nereikia ilgai laukti eilese, svaru. Daznai keiciasi gydytojai. Musu gydytoja Stepankeviciene dirba labai retai, kiek musu vaikas buvo susirges per paskutinius metus, tai nepatekom nei karto pas ja. :( Nors labai faina gydytoja!

2012-07-23, 12:39 | IP: *.*.*.*

Užsirašiau telefonu pas kraujagyslių chirurgą. Atvykau nurodytu laiku. Labai arogantiška administratorė man pranešė, kad niekur nesu užsirašiusi ir gydytojas manes nepriims, nes turi "planinių" pacientų. O aš tai pati sugalvojau atvykti....nes nesu niekur užregistruota.. Norėjau kalbėti su administracija- bet vėl ta pati mergelė man paaiškino, kad 16val jau administracijos nėra. Sugadinau sau dieną, nuotaiką- kojos daugiau nekelsiu ir niekam nepatariu.

2012-05-30, 22:42 | IP: 79.132.164.95

Puiki aplinka, ideali švara, puikus personalas, ideali palata ir operacinė.Ypatingai dėkoju gydytojui Mariui Šakaliniui.