Susisiekimas su įstaiga patogus, bet stotelė/parkingas yra atokiau nuo įėjimo

Išorinės aplinkos pritaikymas JÅ«sų atsipalaidavimui ir komfortui (privatus įėjimas, suoliukai lauke, patogÅ«s laiptai)

Išorės aplinka pilnai pritaikyta atsipalaidavimui ir komfortui

RegistratÅ«ros ar priimamajo darbuotojų darbo kokybė (nuoširdus bendravimas, greitas aptarnavimas, supratingumas)

Ä®staiga suplanuota apgalvotai arba labai aiškÅ«s ženklai, dėl to lengva rasti gydytojo ar procedÅ«rų kabinetą

Patalpos tvarkingos, švarios ir pilnai patenkina paciento komforto poreikius

Įrangos būklė gera, bet kartais nėra reikiamo aparto

Diagnozuoja tiksliai ir paskiria efektyvų gydymą

Buvo rūpestingos ir paslaugios

Papildomos paslaugos (maitinimas, taksi iškvietimas, TV, vaikų priežiÅ«ra)

Siūloma, bet tik dalis reikiamų papildomų paslaugų

2.3

Kaina neatitiko paslaugos kokybės

Internetas veikė be priekaištų

Gydytojai, kurie dirba "Northway medicinos centrai"
2012-04-05, 09:34 | IP: 78.60.148.53

Esame labai patenkinti, perejome is kitos privacios poliklinikos, kur serganti vaika apziurai uzrasydavo tik po 3-5 dienu. Cia priima ta pacia diena.

2011-11-16, 14:26 | IP: *.*.*.*

Dirbantys specialistai sioje klinikoje yra tikrai geri. Man nepatiko tai,kad ten nera pritaikytos patalpos,perrengti vaikui.Kai ejome i poliklinika su serganciu,viduriujanciu vaiku,perrengti ji teko eiti namo...Ne karto pas pediatra ar kita specialista nepatekome laiku...visiuomet laukdavome 15-30min.,su serganciu vaiku tai yra daug...Pagal sutarti,(tiksliai nebepamenu )priklause 3-4-iu specialistu apziura nemokamai,tai pas tuos specialistus taip ir nepakliuvome..tik pas tuos kurie neiejo i ta sarasa....Vnz.neisbuvome ten net viso sutarties laiko.Nesu pratusi eiti ir po kelis kartus prasyti to,kas ir taip man priklauso...

2011-08-05, 02:57 | IP: *.*.*.*

Pastatas grazus, patogioj vietoj Nesciuju mokymas buvo vientisas cirkas - 20 min pavelavus lektore (gydytoja?) pradejo snaret popieriais ir niurnet ponosim. Tada padalino padriskusius lapukus (labas nepasake). Tada vel paniurnejo po nosim ir kazkur isejo. Neistverem, isejom ir mes :)

2011-05-07, 16:18 | IP: *.*.*.*

Kainos neadekvacios paslaugoms.
Melžimo centras.

2011-03-23, 08:58 | IP: 82.135.201.196

Į detales nesileisiu, tad jei trumpai, - pritariu vienam iš parašytų komentarų, kad Northway - pinigų melžykla. Paciento sveikata ar būklės pagerėjimas čia nėra pirmaeilis dalykas. Žinau viena, kad daugiau kojos į šią kliniką tikrai nekelsiu.

2011-02-12, 12:47 | IP: *.*.*.*

Buvau del apgamu tai gyditojas net neapziurejo gerai pabuvau gal 3min ir viskas o ejau kad istirtu.Zemesnio lygio gyditoju nesu maciusi

2011-01-25, 20:08 | IP: *.*.*.*

Pateikiau prastus ivertinimus nes netgi nespejau pasinaudoti sios istaigos paslaugomis. Uzsirasiau pas gydytoja taciau uztrukau automobiliu spustyje. Velavau. Man paskambino ir paklause ar atvyksiu atsakiau kad taip. Tada sujunge su gydytoja jos paklausti ar ji palauks???? Jau tai nustebino!!! Maza to gydytoja mete rageli man spejus paaiskinti situacijos. Perskambinus dar karta registraturoje man pasake jog GREICIAUSIAI gydytoja palauks, bet man atvykus gydytoja jau rengesi iseiti o registraturos darbuotoja atsove jog as buvau paskutinis jos pacientas ir ji nesulauke manes. Taip ir likau nesupratusi ar tik toki apgailetina aptarnavima ir paslaugu kokybe galima gauti uz tokia didele kaina? Jei tai butu valstybine ligonine nebuciau nustebusi bet todel ir kreipiausi i privacia klinika tikedamasi dauksciausios kokybes!

2011-01-15, 17:51 | IP: 84.32.219.49

Puikiai priimta, profesionali konsultacija ir puikiai atlikta operacija.
Nuoširdžiai dėkingas D.Šukiui ir su juo operavusiems medikams.

2010-09-23, 23:58 | IP: *.*.*.*

Siaubingi mokesčiai už nežinia ką. Vadyba siaubinga, bet kai kurie gydytojai neblogi. Kai ateini, jautiesi atvykes į pinigų melžimo cecha.

2010-04-30, 20:57 | IP: 212.122.90.42

super aplinka ir kolektyvas

2010-03-27, 17:53 | IP: *.*.*.*

Jiem ilgiai reikia mokytis bendrauti su pacientais ir klientais. Stokoja pagarbos .
Kainos neadekvacios paslaugoms.
Kasdienė praktika - tikslingai apgaunami pacientai del paslaugųkainos. Reikia moketi uz neatliktas arba primestas paslaugas.

2010-03-27, 12:46 | IP: *.*.*.*

neturiu nieko gero Šios įstaigos vadyba orientuota į tai, kad įšsiurbtų iš paciento kuo daugiau pinigų.Gydantis pas ginekologę Plėštytę: paskirti nereikalingi tyrimai (pav., kraujo grupės nustatymas, nors pacientė turėjo nustatytą kraujo grupę); paimtas mokestis už nesuteiktą (išgalvotą ) paslaugą - anesteziologo konsultacija prieš operaciją - jokios kosultacijos niekas neteikė; daktarės pasakyta pacientei kaina už operaciją galutinėje sąskaitoje padvigubėjo, nors buvo labai atidžiai aiškinamasi, kiek paslauga kainuos. Kasininkė "užmiršo" , kad buvo numatytos tam tikros nuolaidos, o kai paaiškėjo, kad nuolaidos priklauso, rado pasiaiškinimą , kodėl permokėtų pinigų negali gražinti pacientei.

2010-03-17, 16:19 | IP: 193.23.59.6

Profesionalūs gydytojai bei personalas džiugina kaskart apsilankius NMC. Medicininė įranga geros būklės. Norėtųsi, kad ši įstaiga turėtų gimdymo palatas.

2009-10-01, 19:47 | IP: 88.223.63.134

O man patinka kad ivede 450lt mokesti- suma yra juokinga, o aptarnavimas pagerejo- nereikia sedeti eilese prie kabineto duru, kaip buvo pries 2 metus, kol ejo visi kas tik norejo. Dabar kiek paskambinau-visada gavau ta pacia diena vieta pas savo gydytoja, matyt visi bedarbiai pabego.

2009-09-26, 16:50 | IP: 78.157.75.242

Sioje gydymo istaigoje lankausi 3 metus. Esu labai patenkinta bendrosios praktikos ir gydytoju ginekologu darbu. Rupestingi, isklausantys ir patariantys.
Ne viena karta teko ekstra pasiprasyti priimti gydytoju ir mielai tai buvo atlikta. Laiku suteikta reikalinga pagalba.
Centre kainos brangokos, ypac pajutau jas nestumo metu kai uz kiekviena apsilankyma reikia sumoketi daugiau nei po 100 Lt.
Labiausiai dziugina, tai, kad gydytojam nereikia moketi vokeliuose ar panasiai. Kas man sukeltu tikrai dideli diskomforta. Truputi nusivyliau gydytojos R. Sirtautienes darbu, nes apsilankymo metu sumaise arba pacientus, arba tiesiog yra issiblaskiusi. Taciau apsirikti regejimo skirtumu -4 dioptrijom nelabai dziugina ir sukelia abejoniu gydytojo reputacija.