Susisiekimas su įstaiga patogus, bet stotelė/parkingas yra atokiau nuo įėjimo

Išorinės aplinkos pritaikymas JÅ«sų atsipalaidavimui ir komfortui (privatus įėjimas, suoliukai lauke, patogÅ«s laiptai)

Išorės aplinka pilnai pritaikyta atsipalaidavimui ir komfortui

RegistratÅ«ros ar priimamajo darbuotojų darbo kokybė (nuoširdus bendravimas, greitas aptarnavimas, supratingumas)

Ä®staiga suplanuota apgalvotai arba labai aiškÅ«s ženklai, dėl to lengva rasti gydytojo ar procedÅ«rų kabinetą

Patalpos tvarkingos, švarios ir pilnai patenkina paciento komforto poreikius

Įrangos būklė gera, bet kartais nėra reikiamo aparto

Diagnozuoja tiksliai ir paskiria efektyvų gydymą

Buvo rūpestingos ir paslaugios

Papildomos paslaugos (maitinimas, taksi iškvietimas, TV, vaikų priežiÅ«ra)

Siūloma, bet tik dalis reikiamų papildomų paslaugų

2.3

Kaina neatitiko paslaugos kokybės

Internetas veikė be priekaištų

Gydytojai, kurie dirba "Northway medicinos centrai"
2009-09-10, 18:20 | IP: 78.56.215.36

O man patinka MANO seimos gydytoja, kuri išklauso ir pataria sunkiu metu

2009-09-08, 11:55 | IP: *.*.*.*

pakeite sutarties salygas ivesdami 430Lt mokesti, nesutikus moketi - pasiule pasirinkti kita istaiga, nors esame klientai jau 3 metus
nuolat keiciasi seimos gydytojai

2009-08-25, 23:30 | IP: *.*.*.*

Klinikos isvaizda grazi o viduje, bardakas, neveltui zmones masikai bega is Northway. O registraturos aptarnavimas irgi blogas, piktos, nemalonios.... nepalyginsi su Grybo gatve.Jiems dar augti ir augti....jei isvis nebakrotuos....

2009-05-06, 12:18 | IP: 86.42.110.166

draugiski daktarai,gal kiek ir brangoka,bet likome su drauge labai patenkinti,ypac geri atsiliepimai is drauges puses apie moteru daktare

2009-03-06, 18:49 | IP: 78.59.193.6

Klinika grazi, jauki , bet stebint is salies kaip baisu joje dirbti personalui del tokiu nemaloniu ir arogantisku pacientu, kuriu akyse matosi tik priekabiu ieskojimas ir lekimas i namus rarasyti bjauriu komentaru.Nemalonus jaunimas ten lankosi, maciu.

2009-01-29, 13:46 | IP: *.*.*.*

Niekada daugiau ten neisiu. Kodėl? Todėl kad turiu draudimą, o su draudimu atėjus į mane žiūri kaip į klientą, o ne pacientą. Lupa pinigus už nieką. Bendros paskirties gydytoja bendravo su manim 5 minutes ir sumokėjau 120 lt už konsultaciją ir plius už kraujo tyrimą, viskas bendrai kainavo 250 lt....Apie ką kalbėjom per konsultaciją? Pasakiau kad blogai jaučiuosi, išgirdau kad turbūt dėl pavasario. Siuntimas kraujui ir visogero.
Akių gydytoja gerai, patiko.
Visos kitos nepatiko nei man, nei mano vyrui. Bet ką siūlo gydyti antibiotikais, organizmui neigiamai sureagavus į antibiotikus, atsakomybės gydytojai nejaučia, siūlo kitų antibiotikų. O kam visa tai? Turbūt NW labai naudinga, kai pacientas tampa klientu iš kurio galima pasipelnyti ir kuris serga kazkuom pastoviai dėl besaikio antibiotikų vartojimo.

2008-12-04, 08:49 | IP: *.*.*.*

Po apsilankymo "Northway" klinikoje pas gyd. Jankauska - esu labai nusivylusi ir gyd. kompetencija, profesionalumu ir mandagumo stoka. Priemimo metu gydytojas net nenorejo isigilinti i mano problema, prasiau padaryti tyrimus, bet jisai nesutiko su mano kaip kliento pageidavimu ir atsisake ta daryti. Del tokio gydytojo priemimo - esu nusivylusi visa istaiga ir tikrai zinau kad daugiau net nepasirodysiu sioje klinikoje ir kitiems nerekomenduoju cia apsilankyti.

2008-12-01, 11:27 | IP: 89.249.81.2

gera klinika, geri gyditojai, galima pasitikieti. gal siek-tiek brangoka, bet to verta.

2008-11-06, 10:32 | IP: *.*.*.*

Neįtikėtinai ilgai tenka laukti priėmimo pas bendrosios praktikos gydytoją - susirgus šeštadienį, priėmimui užrašo tik trečiadienį. Tai nepriimtina tokio profilio medicinos įstaigai.
Labai nenoriai suteikiami biuleteniai, į pacientą žiūrima tarsi jis būtų simuliantas.

2008-10-23, 18:52 | IP: 78.62.119.117

moderni,grazi istaiga

2008-10-23, 15:06 | IP: 213.226.133.194

Puiku

2008-10-19, 13:20 | IP: *.*.*.*

Kreipiausi del neurologo konsultacijos. Siaubinga! Reikejo laukti vos ne 40 min gydytojo priemimo, nors laikas buvo paskirtas is anksto. Diagnostines aparaturos nera, buvau siunciamas i Grybo gatve. Paskirtas gydymas - Festalio tepalas, po tokio gydymo viskas baigesi operacija.

2008-07-25, 17:26 | IP: 84.32.66.118

Patinka punktualumas (kada užsirašai pas gydytoją, tada ir priima), tvarkinga aplinka, platus medicininių paslaugų spektras, bei įvairių sričių gydytojai vienoje vietoje.

2008-04-29, 14:26 | IP: 217.117.18.102

tiesiog aciu uz rupestinguma gyd. A.Mastaviciutei.

2008-02-13, 22:45 | IP: *.*.*.*

Vienas puikus gydytojas cia nebedirba. Endokrinologe nusiunte i kita klinika - uz konsultacija sumokejau 120,- lt.
I konsultacija pavelavau 10min - gydytojo neberadau.