Susisiekimas su įstaiga patogus, bet stotelė/parkingas yra atokiau nuo įėjimo

Išorės aplinka pilnai pritaikyta atsipalaidavimui ir komfortui

Registratūra paciento ir personalo patogumui yra pritaikyta idealiai

Įstaiga suplanuota apgalvotai arba labai aiškūs ženklai, dėl to lengva rasti gydytojo ar procedūrų kabinetą

Patalpos tvarkingos, švarios ir pilnai patenkina paciento komforto poreikius

Medicininės įrangos netrūksta ir visa įranga nauja ir moderni

Diagnozuoja tiksliai ir paskiria efektyvų gydymą

Bendrauja nuoširdžiai ir atsako į visus klausimus

Buvo rūpestingos ir paslaugios

Siūloma, bet tik dalis reikiamų papildomų paslaugų

Kaina neatitiko paslaugos kokybės

Internetas veikė be priekaištų

Gydytojai, kurie dirba "Northway medicinos centrai"
2021-01-12, 16:37 | 1

Atvykome padaryti 6 men. kudikiui alergologiniu tyrimu. Gydytojai alergologei Tamosiunienei priekaistu neturim, ji tikrai gera specialiste. Taciau noreciau ivertinti laboratorijos kompetencija, o tiksliau - procedurinio darbuotojas. Atvykus girdejome jau ten esancio kudikio verksmus, bet kadangi musu vaikas Antakalnio poliklinikoj veninio kraujo paemima iskente su sypsena ir nuolat kalbinamas - kazkaip net negalvojome, kad auksto lygio privacioje sveikatos istaigoje galim buti visi taip sutraumuoti. Pries mus esanciam vaikui (taip pat labai mazam) verkus visa 15 min procedura, o tada isejus su perbalusia mama, uzejome i kabineta - pasitiko nepasitenkinima pries mus buvusiu vaikeliu dusavimu reiskianti ir replikas metanti moteris (nevadinsiu specialiste, nes tokio apibudinimo ji neverta). Musu vaikas sedejo ramiai, be jokiu nepasitenkinimo zenklu. Ta moteris pasikviete is poilsio kambario, kur kavute gere ir snekuciavosi visas burys zmoniu, kita moteri, kad palaikytu vaikeliui ranka. Butinybes tam tikrai nebuvo, nes vaikas sedejo ramiai. Pavojaus zenklai pasireiske, kai jos abi bande nusikratyti proceduros atsakomybes. “Tu dursi?”, “ne, gal tu..”, “tai gal tu paimk”. Pagaliau issprendus dilema, viena ju uzverzusi juostele suspaude kaire ranka iki kol pamelynavo. Vaikas pradejo rodyti diskomforto zenklus. Kita ieskojo venos ir ruosesi durt. Pagaliau, po poros minuciu ieskojimo, idurusi kazkur, bet ne i vena, pradejo ta adata, nerandu kito zodzio, “makaloti”. Vaikas pradejo verkti, naturali reakcija. Is idurimo vietos pradejo nedideliais kiekiais teketi kraujas. Kazkur minute neradusi venos, ta moteris istrauke is odos adata ir vel ja “sugrudo” atgal. Pora minuciu tokio ieskojimo ir pagaliau adata venoje, valio. Reikejo paimti du meginius dviems tyrimams. Vienas pribego sekmingai, kitam jau kazkaip neuzteko, gal buvo uzspausta per stipriai, nes ranka buvo melyna (nezinau, nesu medikas). Nusprende tos moteriskes padaryt ta pati su kita ranka, kitam meginiui. Nu galvojam, gal bus geriau. Vaikas jau verke su asarom. Gerai, kad si kart nesigincino del to, kam teks durti. Paklausem tos moters, kuri turejo durti vel, ar ji turi praktikos su vaikais, ypac tokiais mazais. Atsake “taip, kasdien tenka”.
Ta pati situacija su kita ranka - duria letai, nepataiko, istraukia, kraujas teka, bet ne i megintuveli. Paprasem istraukti, isejom is procedurinio, susiradom vadove ir pasnekejom. Vadoves pozicija zinoma “pasnekesiu, issiaiskinsiu, surasiu kita zmogu, kuris atliks procedura tinkamai”. Bet visi tie “labai gaila, kad taip nutiko” neistrins nei is vaiko, nei is musu, kaip to vaiko tevu, atminties tu 15 minuciu, per kurias ten visi trys ejom is proto. Neaisku kaip vaikas toliau reaguos i adatas, nes po Antakalnio poliklinikos, kai per 5 minutes buvo paimti 2 meginiai be jokio streso vaikui ir mums - viskas dar buvo gerai.
Pasiulymas klinikai - jei samdot auksto lygio gydytojus, pasistenkit, kad ir kitas personalas butu bent jau panasios kompetencijos, nes atrode, kad krauja ima arkliui, o ne kudikiui.

2020-12-16, 20:42 | 1

Uźsiregistravau į vizitą prieš menesį laiko. Ryte prieš vizitą radau laišką tarp reklaminių laiškų, kad mano vizitas atšauktas. Kodėl niekas neinformavo telefonu ir nepasiūlė kito vizito laiko?!

2020-07-31, 19:15 | 1

Turejau sioje klinikoje plastine planine operacija, tai nerekomenduociau del aptarnaujancio personalo niekada ten kreiptis, jeigu moki pinigus, tai kazin ar galima zeminanciai elgtis. Po bendrijos nejautros prabudus buvau isprasyta po valandos palikti palata, nesvarbu kad pacientas dar vos gyvas ir neatsipeikejes po narkozes. Nors pries operacija buvo aptarta leidziama atsibusti ir prabuti iki 17 val. Ziauru.

2017-12-25, 21:36 | 1

Reikėjo atlikti skubų kraujo grupės tyrimą. Aptarnavo mandagiai, greitai, tačiau, kaip žadėta, neinformavo apie tyrimo rezultatus tą pačią dieną, nors ir administracijos darbuotojos ir gydytojos paprašiau tai padaryti dėl kitą rytą būsimos skubios operacijos. Rezultatai buvo atsiųsti tik kitą dieną, po atskiro paraginimo telefonu. Skubus tyrimas neatitiko skubaus tyrimo sąvokos ir dėl to nuvylė.

2016-10-12, 16:20 | IP: *.*.*.*

Visiškai nerekomenduoju šios klinikos. Rugpjūčio mėnesį buvo atlikta operacija, tačiau kilo komplikacijų, nes su manimi sveikatos specialistai šioje įstaigoje nebendravo visai. Apie pinigų sumokėjimą ir kainas viskas buvo labai „gerai“ išsaiškinta, kai atėjo laikas po operaciniam gydymui ir piežiūrai, niekam įdomu nebebuvo. Norėjau pakalbėti su kokybės vadyba klinikoje, kad man paaiškintų klinikos procesus ir man atliktą operaciją, nes iš iršašo kitų įstaigų specialistai nesuprato, nes nėra matę, tokio neaiškau išrašo. Kai paskambinau buvo pasakyta, kad su manimi niekas nekalbės, ir kas išsiusčiau paklausimą emailu. Po 1.5 savaitės atėjo atsakymas, kad kokybės departamentas užregistravo paklausimą ir su manimi susisieks per 10 darbo dienų. Praėjo 25 darbo dienos, o jokio atsaymo nėra, kai vėl paračiau emailą, jis liko neatsakytas...

2016-09-26, 19:24 | IP: *.*.*.*

Buvau apsilankes pas neurologe, pati gydytoja maloni, bet is esmes, konsultacijos kaip ir nebuvo. Viska ka padare tai pasiule nueiti i kita klinika atlikti Elektroneurografija ir israse vitaminu. Uz visa tai buvo sumoketa 45 euru. Pati gydytoja sake kad niekuo padet negali, nes reikia atlikt tyrima. Tai gal tokiais atvejais reikia keisti klinikos politika ir perpus sumazint konsultacijos kaina ? Nes kitaip absurdas ir pasityciojimas, desimt minuciu beprasmiskos konsultacijos.

2016-04-18, 08:30 | IP: *.*.*.*

Gydytojai isiuncia pacienta net nepakomentave atliktu tuoj pat po apsilankymo pas gydytoja elementariausiu tyrimu rezultu t.y. su kuo atejai su tuo ir iseini, jokios pagalbos. Labai blogai

2015-04-28, 15:27 | IP: *.*.*.*

Aplinka graži ir tiek Klausia iš karto ar su draudimu ar be, jei su, prigalvos nebūtų ligų dar ir operaciją kokią pripaišys, keli vizitai šioje įstaigoje buvo kraupūs ir nežmoniškai brangūs. Vienintelė šeimos gydytoja nemelavo ir neišsidirbinėjo. lor gydytoja, kad ir kiek ten būtų ji baigus, savo darbo visiškai neatliko, dar ir kavą sutrukdžiau gerti -baisu.

2014-09-10, 10:07 | IP: *.*.*.*

Gyvenu netoli šio centro, todėl esu čia prisiregistravusi nuo pat jo įsikūrimo. Pasinaudoju šio centro paslaugomis tik pernai, nes reikėjo sveikatos pažymos dėl darbo ir vairuotojo teisių. Toks patikrinimas kainavo 250 Lt. Nelabai supratau už ką sumokėjau, nes prie gydytojo durų pasėdėjai 10 min., seselė padarė kardiogramą, pasvėrė, išmatavo ūgį ir dar bendrą kraujo tyrimą padarė. Tiesa, dar psichiatrė ar tai psichologė 3 min. iš manęs anamnezę rinko. Jei turėsiu sveikatos problemų – tikrai nesikreipsiu, nes susidarė įspūdis, kad paciento sveikata nerūpi, o rūpi tik pinigai, bet gal aš klystu??

2014-08-11, 05:31 | IP: *.*.*.*

Nesu nuolatine kliente, bet laiks nuo laiko uzsuku, tai tyrimu, tai konsultacijos, siaip buvau gana neblogos nuomones apie sia istaiga,bet paskutinis ivykis mane tiesiog pritenke.Norejau tik pasidometi kokiu gydytoju reikia vaikui del pazymos i mokykla, tai administratore tiesiog soko i akis: eikit pas pediatre ir suzinosit, kai pasakiau, kad is anksto noriu planuoti savo vizitus, atreze kad cia dauguma gydytoju atostogauja ir ji pati nezinanti, ko mums reikes...Siais laikais pardavejos supermarketuose yra mandagesnes.Gal suprasciau, kad man uz nugaros stovetu eile klientu, bet ne.. .buvau vienntele interesante, o visos administratores buvo uzimtos savo darbais, kalbejosi tarpusavy. Kazin ar verta eiti i istaiga, kur niekas nieko nezino ir dar arogantiskai elgiasi su klientais.

2014-06-25, 09:52 | IP: *.*.*.*

labai aukštos kainos ir visiškai nesirūpinama pacientu, daug daug baisiau nei valstybinėse įstaigose

2014-06-23, 05:31 | IP: *.*.*.*

Deja, bet 2 kartus lankiausi šioje klinikoje ir abu kartus neigiama patirtis. Gydytoja nediagnozavo ligos, sakydama vos įėjus, kad nesu jos paciantas ir nesimato kad butu ligu. Po to teko grizti i poliklinika, kur sulaukiau daug profesionalesnės pagalbos. Nepaisant to, turint draudima jau vien dėl to čia neičiau, nes klinika visiškai nemoka su juo tvarkytis. Turiu kelis metus draudimą ir tik šioje įstaigoje įmoka po kelių mėnesių buvo atmesta, o klinikos registratorės skambina grasindamos anstoliais susimokėti nepadengtos sumos. Reikėtų ekskursijos jiems i Gribo kliniką kaip tvarkyti dokumentus, nes čia nei seselės, nieko - draudimą tvarko gydytoja, kuri apie tai nieko nesuvokia ir ne jų tai sritis, arba tik pagyvenusios registratorės, kurios ypač nemalonios. Toks jausmas, kad čia daroma bet kas ir bet kaip: krūva tyrimų, bet koks draudimo užpildymas, kad tik daugiau susirinkti pinigų.

2013-01-12, 21:52 | IP: *.*.*.*

Labai gerą įspūdį paliko gydytoja Lina Rudaitienė, ne kartą lankiausi ir toliau ketinu lankytis pas ją. Tik teigiami įspūdžiai ir iš kraujo tyrimų kabineto - vaikai be baimės duoda kraują iš piršto ar iš venos. Viskas neblogai, kol rimtai nesusergi ir nereikia tikrai profesionalios pagalbos. Pernai viena šeimos gydytoja "pražiūrėjo" vaikui pūlingą apendicitą, ko pasekoje savaitę trijų metų vaikas praleido reanimacijoje. Buvo netipinis atvejis, gydytoja pati komentavo, kad kraujo tyrimai tikrai blogi. Kažkodėl nepasiūle chirurgo konsultacijos ar echoskopo, savarankiškai "nustatė" žarnyno infekciją. Po šio atvejo pakeitėme šeimos gydytoją, bet naujosios atostogų metu vėl buvo apmaudžiai suklysta. Pavaduojantis gydytojas, net nenurengęs vaiko "nustatė", kad kojų sąnarius skauda dėl augimo. Pasekmė - jau kitą dieną patys susipratome važiuoti į Santariškes, kur diagnozavo ūmų artritą. Vaikas tas pats, dabar keturmetis. Metinio mokesčio niekada nesame išnaudoję viso. Skambina ir liepia sukti galvą, kur panaudoti likusius pinigus. Daugiau nei keista, kad taip taupo tyrimams. Prisiregistravę visa keturių asmenų šeima, niekada iki minėtų atvejų vaikai rimtai nesirgo, gal todėl ir šis centras atrodė patikimai. Deja, tikrai keisime įstaigą.

2012-07-23, 09:39 | IP: *.*.*.*

Užsirašiau telefonu pas kraujagyslių chirurgą. Atvykau nurodytu laiku. Labai arogantiška administratorė man pranešė, kad niekur nesu užsirašiusi ir gydytojas manes nepriims, nes turi "planinių" pacientų. O aš tai pati sugalvojau atvykti....nes nesu niekur užregistruota.. Norėjau kalbėti su administracija- bet vėl ta pati mergelė man paaiškino, kad 16val jau administracijos nėra. Sugadinau sau dieną, nuotaiką- kojos daugiau nekelsiu ir niekam nepatariu.

2011-11-16, 12:26 | IP: *.*.*.*

Dirbantys specialistai sioje klinikoje yra tikrai geri. Man nepatiko tai,kad ten nera pritaikytos patalpos,perrengti vaikui.Kai ejome i poliklinika su serganciu,viduriujanciu vaiku,perrengti ji teko eiti namo...Ne karto pas pediatra ar kita specialista nepatekome laiku...visiuomet laukdavome 15-30min.,su serganciu vaiku tai yra daug...Pagal sutarti,(tiksliai nebepamenu )priklause 3-4-iu specialistu apziura nemokamai,tai pas tuos specialistus taip ir nepakliuvome..tik pas tuos kurie neiejo i ta sarasa....Vnz.neisbuvome ten net viso sutarties laiko.Nesu pratusi eiti ir po kelis kartus prasyti to,kas ir taip man priklauso...

2011-08-04, 23:57 | IP: *.*.*.*

Pastatas grazus, patogioj vietoj Nesciuju mokymas buvo vientisas cirkas - 20 min pavelavus lektore (gydytoja?) pradejo snaret popieriais ir niurnet ponosim. Tada padalino padriskusius lapukus (labas nepasake). Tada vel paniurnejo po nosim ir kazkur isejo. Neistverem, isejom ir mes :)

2011-05-07, 13:18 | IP: *.*.*.*

Kainos neadekvacios paslaugoms.
Melžimo centras.

2011-02-12, 10:47 | IP: *.*.*.*

Buvau del apgamu tai gyditojas net neapziurejo gerai pabuvau gal 3min ir viskas o ejau kad istirtu.Zemesnio lygio gyditoju nesu maciusi

2011-01-25, 18:08 | IP: *.*.*.*

Pateikiau prastus ivertinimus nes netgi nespejau pasinaudoti sios istaigos paslaugomis. Uzsirasiau pas gydytoja taciau uztrukau automobiliu spustyje. Velavau. Man paskambino ir paklause ar atvyksiu atsakiau kad taip. Tada sujunge su gydytoja jos paklausti ar ji palauks???? Jau tai nustebino!!! Maza to gydytoja mete rageli man spejus paaiskinti situacijos. Perskambinus dar karta registraturoje man pasake jog GREICIAUSIAI gydytoja palauks, bet man atvykus gydytoja jau rengesi iseiti o registraturos darbuotoja atsove jog as buvau paskutinis jos pacientas ir ji nesulauke manes. Taip ir likau nesupratusi ar tik toki apgailetina aptarnavima ir paslaugu kokybe galima gauti uz tokia didele kaina? Jei tai butu valstybine ligonine nebuciau nustebusi bet todel ir kreipiausi i privacia klinika tikedamasi dauksciausios kokybes!

2010-09-23, 20:58 | IP: *.*.*.*

Siaubingi mokesčiai už nežinia ką. Vadyba siaubinga, bet kai kurie gydytojai neblogi. Kai ateini, jautiesi atvykes į pinigų melžimo cecha.

2010-03-27, 15:53 | IP: *.*.*.*

Jiem ilgiai reikia mokytis bendrauti su pacientais ir klientais. Stokoja pagarbos .
Kainos neadekvacios paslaugoms.
Kasdienė praktika - tikslingai apgaunami pacientai del paslaugųkainos. Reikia moketi uz neatliktas arba primestas paslaugas.

2010-03-27, 10:46 | IP: *.*.*.*

neturiu nieko gero Šios įstaigos vadyba orientuota į tai, kad įšsiurbtų iš paciento kuo daugiau pinigų.Gydantis pas ginekologę Plėštytę: paskirti nereikalingi tyrimai (pav., kraujo grupės nustatymas, nors pacientė turėjo nustatytą kraujo grupę); paimtas mokestis už nesuteiktą (išgalvotą ) paslaugą - anesteziologo konsultacija prieš operaciją - jokios kosultacijos niekas neteikė; daktarės pasakyta pacientei kaina už operaciją galutinėje sąskaitoje padvigubėjo, nors buvo labai atidžiai aiškinamasi, kiek paslauga kainuos. Kasininkė "užmiršo" , kad buvo numatytos tam tikros nuolaidos, o kai paaiškėjo, kad nuolaidos priklauso, rado pasiaiškinimą , kodėl permokėtų pinigų negali gražinti pacientei.

2009-09-08, 08:55 | IP: *.*.*.*

pakeite sutarties salygas ivesdami 430Lt mokesti, nesutikus moketi - pasiule pasirinkti kita istaiga, nors esame klientai jau 3 metus
nuolat keiciasi seimos gydytojai

2009-08-25, 20:30 | IP: *.*.*.*

Klinikos isvaizda grazi o viduje, bardakas, neveltui zmones masikai bega is Northway. O registraturos aptarnavimas irgi blogas, piktos, nemalonios.... nepalyginsi su Grybo gatve.Jiems dar augti ir augti....jei isvis nebakrotuos....

2009-01-29, 11:46 | IP: *.*.*.*

Niekada daugiau ten neisiu. Kodėl? Todėl kad turiu draudimą, o su draudimu atėjus į mane žiūri kaip į klientą, o ne pacientą. Lupa pinigus už nieką. Bendros paskirties gydytoja bendravo su manim 5 minutes ir sumokėjau 120 lt už konsultaciją ir plius už kraujo tyrimą, viskas bendrai kainavo 250 lt....Apie ką kalbėjom per konsultaciją? Pasakiau kad blogai jaučiuosi, išgirdau kad turbūt dėl pavasario. Siuntimas kraujui ir visogero.
Akių gydytoja gerai, patiko.
Visos kitos nepatiko nei man, nei mano vyrui. Bet ką siūlo gydyti antibiotikais, organizmui neigiamai sureagavus į antibiotikus, atsakomybės gydytojai nejaučia, siūlo kitų antibiotikų. O kam visa tai? Turbūt NW labai naudinga, kai pacientas tampa klientu iš kurio galima pasipelnyti ir kuris serga kazkuom pastoviai dėl besaikio antibiotikų vartojimo.

2008-12-04, 06:49 | IP: *.*.*.*

Po apsilankymo "Northway" klinikoje pas gyd. Jankauska - esu labai nusivylusi ir gyd. kompetencija, profesionalumu ir mandagumo stoka. Priemimo metu gydytojas net nenorejo isigilinti i mano problema, prasiau padaryti tyrimus, bet jisai nesutiko su mano kaip kliento pageidavimu ir atsisake ta daryti. Del tokio gydytojo priemimo - esu nusivylusi visa istaiga ir tikrai zinau kad daugiau net nepasirodysiu sioje klinikoje ir kitiems nerekomenduoju cia apsilankyti.

2008-11-06, 08:32 | IP: *.*.*.*

Neįtikėtinai ilgai tenka laukti priėmimo pas bendrosios praktikos gydytoją - susirgus šeštadienį, priėmimui užrašo tik trečiadienį. Tai nepriimtina tokio profilio medicinos įstaigai.
Labai nenoriai suteikiami biuleteniai, į pacientą žiūrima tarsi jis būtų simuliantas.

2008-10-19, 10:20 | IP: *.*.*.*

Kreipiausi del neurologo konsultacijos. Siaubinga! Reikejo laukti vos ne 40 min gydytojo priemimo, nors laikas buvo paskirtas is anksto. Diagnostines aparaturos nera, buvau siunciamas i Grybo gatve. Paskirtas gydymas - Festalio tepalas, po tokio gydymo viskas baigesi operacija.

2008-02-13, 20:45 | IP: *.*.*.*

Vienas puikus gydytojas cia nebedirba. Endokrinologe nusiunte i kita klinika - uz konsultacija sumokejau 120,- lt.
I konsultacija pavelavau 10min - gydytojo neberadau.

2007-12-19, 14:15 | IP: *.*.*.*

Registraturos darbas-baisiau nebuna. Betgi svarbiausia pacientui-gydytoju kompetencija, kuri sioje gydymo istaigoje gana nebloga. Bendrai paties centro atmosfera paliko kazkoki slogu ispudi.

2007-11-22, 14:36 | IP: *.*.*.*

Siai įstaigai ant pacientų nusispjaut. Išmetė lauk į Santariškes net siuntimo neparašę su karščiujančiu kūdikiu jei "Jūsų gydytoja atostogauja" ir dar pasišaipė kad "isterikuojanti mamytė"

2007-04-04, 12:08 | IP: *.*.*.*

Registratūros darbas - baisus. Nosį krapštančios mergužėlės nežino nei už ką reikia mokėti pinuigus, nei kiek.
Telfonu prisiskambinti sunku: įsitikinau - telefonas skamba, o panelės tarpusavyje šneka.

2007-04-02, 14:33 | IP: *.*.*.*

Gydytojai ne visada laiku ateina, vėluoja, nesilaiko užrašymo grafiko, registratūta ne visada perspėja apie pasikeitimus grafike, sunku prisikambinti į registratūrą.

2007-03-29, 11:06 | IP: *.*.*.*

Registratūros darbas - tragedija. Telefonų nekelia (prisiskambint sunku, nors tuo pat metu net kelios registratūros darbuotojos krapšto nosis), į klausimus (ypač telefonu) konkretaus atsakymo negausi...
Gydytojams turbūt nurodyta taupyt, nes per 2 metus nė karto vaiko nesiuntė daryti kraujo ar kitokių tyrimų.
Reklama buvo puiki, priviliojusi daug pacientų, o rezultatas gavosi kaip visada. Įvedus mokestį už buvimą pacientu tik pralošė, nes aptarnavimo kokybė nuo to nė kiek nepagerėjo

2007-02-14, 10:34 | IP: *.*.*.*

Nera Paskutiniu metu labai pablogejo paslaugu lygis, ypac registratoruros kompetencija.
Antras didelis trukumas tas, kad vaiku gydytoja Stepankeviciene gydo vaikus tik vietoje, jei atsitinka problemos ar skubiai kvieciant gydytoja i namus atvaziuoja kita!!! Kita gydytoja visiskai nieko nezinanti apie vaikelio ligos istorija, imluma ie vaistu toleravima!!!