Susisiekimas su įstaiga patogus, bet stotelė/parkingas yra atokiau nuo įėjimo

Išorės aplinka pilnai pritaikyta atsipalaidavimui ir komfortui

Registratūroje yra dauguma patogumą užtikrinančių priemonių

Darbą atlieka, bet formliai

Įstaiga suplanuota apgalvotai arba labai aiškūs ženklai, dėl to lengva rasti gydytojo ar procedūrų kabinetą

Patalpos tvarkingos, švarios ir pilnai patenkina paciento komforto poreikius

Medicininės įrangos netrūksta ir visa įranga nauja ir moderni

Visos reikiamos procedūros ar tyrimai buvo vietoje

Diagnozuoja tiksliai ir paskiria efektyvų gydymą

Bendrauja nuoširdžiai ir atsako į visus klausimus

Buvo rūpestingos ir paslaugios

Siūloma, bet tik dalis reikiamų papildomų paslaugų

2.4

Kaina neatitiko paslaugos kokybės

Internetas veikė be priekaištų

Gydytojai, kurie dirba "Northway medicinos centrai"
2023-05-25, 11:13 | 2

Puikus ir labai paslaugus personalas, man buvo atliekama kelio operacija, viskas atitiko lūkesčius, vertinu labai teigiamai ir rekomenduoju! Dar kartą Didelis AČIŪ :)

2022-10-05, 14:28 | 9

Gera medicinos įstaiga, visuomene kreipiuosi, kai reikia kokybiškos paslaugos greitai. Visi gydytojai, su kuriais susidūriau - nuostabūs, profesionalūs, dėmesingi, mylintys savo darbą, atiduodantis visas žinias problemos sprendimui. Esu dėkinga visam personalui.

2019-02-19, 21:49 | 4

Gydytojai geri,bet paslaugu kainos brangiausios Vilniuje, yra kaip yra

2018-03-03, 20:30 | 27

priklauso nuo to kass atsitinka, bendrosios praktikos gydytoja i. dirba gerai, jei reikia nukreipia pas specialistus diagnozri patikslinti, nes nera tinkamu specialistu bei aparaturos

2017-08-17, 12:04 | 1

Gydytojas R. Žiobakas savo srities Profesionalas. Ačiū

2017-08-09, 08:48 | 1

Klinikoje lankiausi tris kartus paliko gerą įspūdį, visas aptarnaujantis personalas. Kiekvienas profesionaliai atliko savo darbą. Atliktos operacijos rezultatais esu patenkinta. Didelis Ačiū Gyditojui R. Žiobakui ir visam operacijos metu dalyvavusiam personalui. Seselės po operacijos tris paras prižiūrėjusios buvo labai paslaugios ir nuoširdžios kas tikrai labai padėjo gretai atsistoti ant kojų: Dar karta nuoširdžiai DĖKOJU visiems. Sėkmės darbuose! Su pagarba Vita P.

2017-07-07, 02:22 | IP: 83.189.215.254

Puiki gydymo įstaiga, visi tyrimai, greitas aptarnavimas, maloni aplinka, dauguma reikalingų specialistų, puikūs šeimos gydytojai, tik su parkavimu sunkiau, bet mes važiuojam ten specialiai iš centro. Kaina atitinka kokybę.

2017-01-04, 21:05 | IP: 78.56.73.205

Nepatiko tai, kad uz pakartotina vizita po savaites reikejo moketi tiek pat, kiek ir pirmo apsilankymo metu. Be to, jei LOR gydytoja per 30 sekundziu paziuri i nosi su endoskopu, tai jau skaiciuojama, kaip pilnaverte endoskopija. Kainos akiplesiskos. Konsultacijai 15 min be 70 euru galima neiti. Parkingas labai mazas ir nepatogus.

2016-08-02, 22:18 | 15

Tvarkinga įstaiga, tačiau priimamajam labai praverstų eilių valdymo sistema, nes lankiausi vakare, abi darbuotojos buvo užimtos turėjau tiesiog stovėti ir laukti, kol arba viena baigs kalbėti telefonu, arba kita priims žmogų. Kasoje dirbantis personalas buvo formaliai mangadus. Rasti laisvą vietą prie centro nėra paprasta, tačiau problemų nėra pasistatyti netoliese. Labai patiko, kad priėmimai buvo atliekami laiku, kaip paskirtas laikas. NMC yra pirmas pasirinkimas, kai reikia kvalifikuotos skubios pagalbos. Kainos nors ir nėra žemos, tačiau tai yra kaina, kurią moku už patogumą ir kvalifikuotą paslaugą.

2016-01-05, 15:20 | IP: 78.56.95.6

Pagelbes, jei reikia greitu ir tiksliu tyrimu. Pas seimos gydytoja galima papulti ta pacia ar kita diena po skambucio. Jei reikia greitos konsultacijos telefonu, gali padeti. Tyrimu rezultatus gaunu elektroniniu pastu. Kartais reikia ilgai laukti kai kuriu specialistu, kol priims. Bet pas ginekologes galima papulti net ta pacia diena.

2015-04-17, 04:15 | IP: 188.69.195.109

Esu patenkinta viso personalo darbu. Man buvo atlikta kelio operacija. Visi nuo slaugytojų iki gydytojo (M.Šakalinis) bei anestiozolėgės buvo malonūs, taktiški, profesionalūs. Jaučiausi prižiūrėta šimtu procentų. Visiems rekomenduoju!

2014-05-29, 06:47 | IP: 212.52.55.201

Šioje klinikoje lankiausi ir už paslaugas mokėjau pilną kainą, nes norėjau būti garantuota, kad manimi bus pasirūpinta. Po operacijos mano gydytoja išėjo atostogų, o man komplikavosi ir teko daryti perrišimų daugiau nei pora kartų. Skambinau į kliniką ir prašiau, kad būtų man paskirtas kitas gydytojas, nes negerai gyja žaizda, kraujuoja, o mano gydytoja atostogauja. Kažkodėl už kitus kelis perrišimus pas kitą gydytoją mokėjau ne kaip už perrišimą, o už konsultaciją ir apžiūrą (kas ženkliai skiriasi). Kai pradedi teirautis - tuomet greit supranti - ši klinika tik gražus įvaizdis - pacientas yra paskutinėj vietoj - o kas pirmutinėj turbūt supratote - paciento piniginė!

2014-05-25, 12:57 | IP: 78.60.45.143

Deja,bet turejau prasta patirti su sia istaiga. Pries keleta men.apsilankiau su turimu sveikatos draudimu,sveikatos patikrinimui,gyd.uzrase ligos koda,del ko reikejo moketi tik 20% nuo paslaugos kainos,kita dali turejo padengti draudimas. Praejus daugiau nei porai men.sulaukiau skambucio is sios istaigos teigiancio,jog esu skolinga jiems uz viena is apsilankymu,kadangi draudimas "atsisake" sumoketi... Manau jog save gerbianti istaiga turetu prisiimti atsakomybe ir ta suma padengti pati,o ne reikalauti is paciento sumos uz jau gerokai seniai suteiktas paslaugas,juk tai buvo ju gyd.atsakomybe uz blogai parinkta ligos koda,nes zinant tikraja paslaugos kaina is pat pradziu tikriausiai nebuciau pasinaudojus ju paslaugomis,o kai gyd.pasake,jog patikrinima dengs draudimas,buvau visiskai rami... Gaila,kad taip save girianti istaiga ne is tolo nenutuokia klientu aptarnavimo niuansu ir kas yra atsakomybes prisiemimas,ir dar grasina antstoliais,jei "skola" nebus padengta.

2014-03-17, 12:48 | IP: 188.69.195.16

Puiki klinika, puikus personalas. Teko ir operacija atlikti šioje įstaigoje, tikrai pasijaučiau labai rami tikru profesionalų rankose. Nuoširdi padėka akušerėms - ginekologėms nuostabus kolektyvas. Didžiulės Jums sėkmės

2014-02-21, 16:51 | IP: 85.206.70.111

Iš visos širdies esu dėkinga daktarui A.Makulavičiui už profesionalumą ir suteiktą aiškumą.Ačiū, Daktare.
Ačiū, ačiū ir dar kartą ačiū šios klinikos sesutėms slaugytojoms už puikią priežiūrą ir kantrybę.

2013-01-01, 18:52 | IP: 88.119.230.134

viskas kaip ir gerai, patinka, kad nereikia ilgai laukti eilese, svaru. Daznai keiciasi gydytojai. Musu gydytoja Stepankeviciene dirba labai retai, kiek musu vaikas buvo susirges per paskutinius metus, tai nepatekom nei karto pas ja. :( Nors labai faina gydytoja!

2012-05-30, 19:42 | IP: 79.132.164.95

Puiki aplinka, ideali švara, puikus personalas, ideali palata ir operacinė.Ypatingai dėkoju gydytojui Mariui Šakaliniui.

2012-04-05, 06:34 | IP: 78.60.148.53

Esame labai patenkinti, perejome is kitos privacios poliklinikos, kur serganti vaika apziurai uzrasydavo tik po 3-5 dienu. Cia priima ta pacia diena.

2011-03-23, 06:58 | IP: 82.135.201.196

Į detales nesileisiu, tad jei trumpai, - pritariu vienam iš parašytų komentarų, kad Northway - pinigų melžykla. Paciento sveikata ar būklės pagerėjimas čia nėra pirmaeilis dalykas. Žinau viena, kad daugiau kojos į šią kliniką tikrai nekelsiu.

2011-01-15, 15:51 | IP: 84.32.219.49

Puikiai priimta, profesionali konsultacija ir puikiai atlikta operacija.
Nuoširdžiai dėkingas D.Šukiui ir su juo operavusiems medikams.

2010-04-30, 17:57 | IP: 212.122.90.42

super aplinka ir kolektyvas

2010-03-17, 14:19 | IP: 193.23.59.6

Profesionalūs gydytojai bei personalas džiugina kaskart apsilankius NMC. Medicininė įranga geros būklės. Norėtųsi, kad ši įstaiga turėtų gimdymo palatas.

2009-10-01, 16:47 | IP: 88.223.63.134

O man patinka kad ivede 450lt mokesti- suma yra juokinga, o aptarnavimas pagerejo- nereikia sedeti eilese prie kabineto duru, kaip buvo pries 2 metus, kol ejo visi kas tik norejo. Dabar kiek paskambinau-visada gavau ta pacia diena vieta pas savo gydytoja, matyt visi bedarbiai pabego.

2009-09-26, 13:50 | IP: 78.157.75.242

Sioje gydymo istaigoje lankausi 3 metus. Esu labai patenkinta bendrosios praktikos ir gydytoju ginekologu darbu. Rupestingi, isklausantys ir patariantys.
Ne viena karta teko ekstra pasiprasyti priimti gydytoju ir mielai tai buvo atlikta. Laiku suteikta reikalinga pagalba.
Centre kainos brangokos, ypac pajutau jas nestumo metu kai uz kiekviena apsilankyma reikia sumoketi daugiau nei po 100 Lt.
Labiausiai dziugina, tai, kad gydytojam nereikia moketi vokeliuose ar panasiai. Kas man sukeltu tikrai dideli diskomforta. Truputi nusivyliau gydytojos R. Sirtautienes darbu, nes apsilankymo metu sumaise arba pacientus, arba tiesiog yra issiblaskiusi. Taciau apsirikti regejimo skirtumu -4 dioptrijom nelabai dziugina ir sukelia abejoniu gydytojo reputacija.

2009-09-10, 15:20 | IP: 78.56.215.36

O man patinka MANO seimos gydytoja, kuri išklauso ir pataria sunkiu metu

2009-05-06, 09:18 | IP: 86.42.110.166

draugiski daktarai,gal kiek ir brangoka,bet likome su drauge labai patenkinti,ypac geri atsiliepimai is drauges puses apie moteru daktare

2009-03-06, 16:49 | IP: 78.59.193.6

Klinika grazi, jauki , bet stebint is salies kaip baisu joje dirbti personalui del tokiu nemaloniu ir arogantisku pacientu, kuriu akyse matosi tik priekabiu ieskojimas ir lekimas i namus rarasyti bjauriu komentaru.Nemalonus jaunimas ten lankosi, maciu.

2008-12-01, 09:27 | IP: 89.249.81.2

gera klinika, geri gyditojai, galima pasitikieti. gal siek-tiek brangoka, bet to verta.

2008-10-23, 15:52 | IP: 78.62.119.117

moderni,grazi istaiga

2008-10-23, 12:06 | IP: 213.226.133.194

Puiku

2008-07-25, 14:26 | IP: 84.32.66.118

Patinka punktualumas (kada užsirašai pas gydytoją, tada ir priima), tvarkinga aplinka, platus medicininių paslaugų spektras, bei įvairių sričių gydytojai vienoje vietoje.

2008-04-29, 11:26 | IP: 217.117.18.102

tiesiog aciu uz rupestinguma gyd. A.Mastaviciutei.

2007-11-27, 13:52 | IP: 193.219.137.65

Gerai irengta, siuolaikiskai, dirba geri gydytojai. Puiku kai viskas po vienu stogu ir nereikia lakstyti. Dziaugiuosi , kad jau Lietuvoje atsiranda tokiu gydymo istaigu. gyd. Bumelyte. Atrodo kad dar nelabai ismano savo darba. truksta profesionalumo. Deja... bet taip pasirode.

2007-09-19, 14:14 | IP: 213.197.173.98

viskas man cia patinka. Svaru ir grazu.

2007-07-14, 12:16 | IP: 213.197.173.98

MAN VISAI PATINKA,KIEK SUSIDŪRIAU,TEN VISKAS PUIKU

2007-06-21, 06:59 | IP: 213.197.173.98

Vertinu labai teigiamai, nes po vienu stogu yra ir gydytojai ir reabilitacija. Man tai labai svarbu, nes mano mažasis sūnelis labai dažnai sirgdavo peršalimo ligomis. Kai pradėjome lankytis centre ir pediatras po kiekvienos ligos siūsdavo inhaliacijoms ir įvairiems šildymams(ypač padėjo Bioptron lempa), tai viskas ir susitvarkė. Valdiškoje poliklinikoje niekomet negavau pasiūlymo atlikti tokias procedūras, nors buvau pasirįžusi net mokėti. Visiems siūlau apsilankyti jų reabilitacijos centre 2 aukšte. Tikrai siūlo daug įvairių procedūrų, ne tik vaikams. O seselės labai moka su vaikais.

2007-06-21, 05:38 | IP: 213.197.173.98

Aš savo sūnelį irgi vedu į šį centrą. Esu labai patenkinta savo vaiko pediatre, tikrai labai maloni ir nuoširdi. Ir dar man labai patinka sesutė gydytojos. Mano vaikui tikrai nebaisu lankyti pas gydytoją - tai svarbu, nes sukuriama saugi aplinka. Man dar aktualu tai, kad ten jie baseiną turi tinkamą lėliukams su šiltu vandeniu. Juk į kokį sporto klubo baseiną nenueisi su metinuku vaiku, o čia drąsiai.
Tiesa, dar geri ginekologai dirba.
Ir dar mačiau, kad turi sveikatos patikrinimo programų visokių, man neteko naudotis, bet mano mama tikrinosi ir liko patenkinta.

2007-06-20, 16:29 | IP: 213.197.173.98

Gali buti tik teigiamas komentaras :)

2007-05-09, 15:10 | IP: 88.223.63.134

Operavosi ir mano sesuo, labai yra nusivilusi, nes kai reikėjo mokėti už operaciją, tai kaina buvo 2 kartus didesne, negu taresi su vedėju. Pasirode jis sake tik operacijos kainą, o apie tai, kad reikes dar moketi už visokius vaistus, narkozes ir tt nutylėjo. Bandė paskui jam skambinti į mobilų, bet jau aišku neatsilepė, nes žino kam ką pažadėjo. Grynai apgaule.

2007-05-05, 12:05 | IP: 213.197.173.98

Sioje istaigoje su visa seima gana senai prisiregistravome (mazdaug pries 2 metus). Galiu pasakyti, kad mane visuomet labai paslaugiai ir nuosirdziai aptarnavo. Bet ne tai svarbiausia. SVARBU, kad cia dirba zymus ir geri gydytojai ir pas juos galima patekti zymiai greiciau, nei tektu laukti eilese pvz. santariskese (specialistai dirba ir ten ir ten). Gal ir buciau nerasiusi komentaro, bet po operacijos, kuria atlikau siame centre galiu drasiai sakyti, kad esu lojali Northway kliente. Palatose jauku, grazu, labai svaru ir tvarkinga yra TV, maistas skanus. Slaugytoja nuolatos priziuri - jauciamas tikras rupestis, toks koks ir turi buti privaciame centre. O svarbiausia, kad visa atsiskaitymo sistema skaidri ir nereikia moketi vokeliuose!

2007-03-17, 19:51 | IP: 88.223.63.134

Buvau keleta kartu, labai patiko, kad is vakaro askambino ir primine del vizito. Dar labai gerai, kad is registraturos lydi pas gydytoja, o ne taip, kaip Grybe -reikia sedeti ir laukti, kol ateis palydove ir garsiai sauks tavo pavarde- kaip armijoje. LoR gyd.Blaziene- labai maloni gydytoja, labai kompetentinga. Aisku brangoka