Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja , %

Licencija

Nr. 800

Detalus įvertinimas

Susisiekimas visuomeniniu ar asmeniniu transportu, automobilio parkavimas

82.2% Complete
4.1

Susisiekimas idealus, viskas gerai apgalvota

Išorinės aplinkos pritaikymas Jūsų atsipalaidavimui ir komfortui (privatus įėjimas, suoliukai lauke, patogūs laiptai)

76.8% Complete
3.8

Išorės aplinka pilnai pritaikyta atsipalaidavimui ir komfortui

Registratūros ar priimamajo zonos patogumas (eilės valdymas, vietos prisėsti, galimybė atsigerti, WC ir pan.)

80.7% Complete
4

Registratūra paciento ir personalo patogumui yra pritaikyta idealiai

Registratūros ar priimamajo darbuotojų darbo kokybė (nuoširdus bendravimas, greitas aptarnavimas, supratingumas)

82.4% Complete
4.1

Darbuotojai maloniai bendrauja ir greitai aptarnauja

Ar lengvai radote gydytojo/procedūrų kabinetą?

88.8% Complete
4.4

Įstaiga suplanuota apgalvotai arba labai aiškūs ženklai, dėl to lengva rasti gydytojo ar procedūrų kabinetą

Kiek ilgai tenka laukti prie gydytojo kabineto durų?

75.9% Complete
3.8

Priėmė iškarto sutartu laiku

Kabinetų ar palatų pritaikymas Jūsų komfortui ir personalo darbo patogumui

82.9% Complete
4.1

Patalpos tvarkingos, švarios ir pilnai patenkina paciento komforto poreikius

Medicininė įranga (naujumas, modernumas bei kiekis)

89.7% Complete
4.5

Medicininės įrangos netrūksta ir visa įranga nauja ir moderni

Ar visas procedūras ir tyrimus galėjote gauti vietoje?

90.5% Complete
4.5

Visos reikiamos procedūros ar tyrimai buvo vietoje

Gydytojų profesionalumas (problemos diagnozavimas, gydymo efektyvumas)

87.7% Complete
4.4

Diagnozuoja tiksliai ir paskiria efektyvų gydymą

Gydytojų bendravimo įgudžiai (nuoširdumas, atsakymas į klausimus)

85.7% Complete
4.3

Bendrauja nuoširdžiai ir atsako į visus klausimus

Seselių, slaugių ar slaugytojų darbo kokybė (bendravimas, rūpestingumas)

86.1% Complete
4.3

Buvo rūpestingos ir paslaugios

Papildomos paslaugos (maitinimas, taksi iškvietimas, TV, vaikų priežiūra)

63.7% Complete
3.2

Siūloma, bet tik dalis reikiamų papildomų paslaugų

Kaip vertinate paslaugų kainas?

77.8% Complete
3.9

Nereikėjo mokėti

Ar papildomai atsilyginate įstaigos gydytojams asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Wifi internetas

67.3% Complete
3.4

Internetas veikė, bet sudėtinga prisijungti

Gydytojai, kurie dirba "Vilniaus Gimdymo Namai"
Pacientų atsiliepimai
2024-06-12, 21:46 | 2

Turėjome pasirinkimą histereskopijos procedūrai keliose gydymo įstaigose, tačiau labai džiaugiamės, kad pasirinkome "Vilniaus gimdymo namus". Personalas labai malonus, kompetetingas, supratingas - prisitaiko prie paciento, kuris sunkiai supranta LT kalba, padeda viskuo kuo galima padėti. Maloniai nustebino seselių rūpestingumas ir daktarės šiltas bendravimas ir profesionalumas. Vieta rami, toli nuo gatvės triukšmo, erdvus automobilių parkingas.

2024-05-18, 07:54 | 2

Jau antrą kartą gimdėme Vilniaus gimdymo namuose ir vėl nepasigailėjome. Neigiami komentarai išgąsdina, verčia galvoti, gal rinktis Santariškes ar Antakalnį, bet aš nežinau, ar dar gali būti kažkas geriau. Nors ir visą gimdymą prižiūrėjo Antakalnyje dirbanti gydytoja, man vis tiek nuojauta sakė važiuot į VGN, na ir antrą kartą esam labiausiai patenkinti kaip kokioj privačioj ligoninėj. Labai ačiū visiems, kurie užėjo į gimdyklą, bet labiausiai akušerei Agnei, akušerei Evelinai, epidūro moterytei (nežinau vardo bet viską viską susakė, kokie pojūčiai turi būti, šils kojos, ką daryti jeigu pasidarytų bloga). Gimdykloje labai daug darbuotojų, visi labai malonūs, mandagūs, su šypsena, teigiamai nuteikia gimdymui. Norėsit epidūro? Gerai, tuoj viską suruošiam. Buvo labai daug gimdymų 05.17 varginanti diena, bet nepaisant to darbuotojos šaunios, malonios, visus gimdymus stengėsi priimti laiku. Gimdymas sklandus, pirmasis irgi sklandus, abu gimdymai be cp, su pirmu niekas neplyšo, nieko nekirpo. Antras truputį plyšo, bet nedaug

2024-02-09, 07:14 | 4

Atvažiavau naktį į priėmimą dėl kraujavimo. Maloniai nustebino personalas nebuvo replikų ko čia atvažiavai. Priėmė tikrai lb gerai, paguldė į Patologinį kur personalas buvo nuostabus ir dėmesingas. O gimdykloj didžiulė pagarbą ir dėkingumas akušerei Kamilei ir gydytojui K.Škleriui. Čia dirba tikrai geri specialistai labai džiaugiuosiu pasirinkus būtent šią įstaiga gimdymui.

2024-02-09, 07:14 | 4

Atvažiavau naktį į priėmimą dėl kraujavimo. Maloniai nustebino personalas nebuvo replikų ko čia atvažiavai. Priėmė tikrai lb gerai, paguldė į Patologinį kur personalas buvo nuostabus ir dėmesingas. O gimdykloj didžiulė pagarbą ir dėkingumas akušerei Kamilei ir gydytojui K.Škleriui. Čia dirba tikrai geri specialistai labai džiaugiuosiu pasirinkus būtent šią įstaiga gimdymui.

2024-01-25, 11:12 | 2

Teko pabuvoti ir patologijos skyriuje, ir cia gimdyti. Su niekuo nesitarem is anksto, niekam neatsilyginom (o ir tokiu uzuominu ne is tolo nebuvo), ir gavom nuostabia prieziura. Daktarai kompetetingi (mane priziurejo Robertas Mileris ir Ausra Bukiauskiene), viska paaiskina, jei tik klausi, nuosirdziai rupestingi. Akuseres siltos, labai palaikancios, kantriai priziuri (o juk ju pamaina 24val!!). Akusere Evelina apskritai kazkoks stebuklas :) Visas likes personalas dirba kaip “gerai sutepta masina” (geraja prasme) - uzeina, pasisveikina, kruopsciai padaro ka reikia, ateina kiti.
Esu gimdziusi ir Santarose, kur lygiai taip pat jauciausi “apsokineta” ir puikiai priziureta, apie VGN galiu pasakyti ta pati.
Manau, visa esme - su kokiu poziuriu ir nusiteikimu pacios cia atvykstate. Jei maloniai bendrausit, bendradarbiausit, pasitikesit personalo kompetencija ir elementariai - sypsosites, atgal sulauksit to paties. Net vireja, kuri pirma kart gal man pasirode linkusi pabarti del smulkmenu (“tai ko nelaikot irankiu savo palatoj?”) po sypsenos ir juokelio jau pati su kitu valgymu pokstavo :)
VGN yra dauguma dalyku, kuriu prireiks pries/po gimdymo. Gausit ir gimdymo chalata, ir paciu pagrindiniu priemoniu palatoje (ranksluostis, palutes kudikiui, jums, pan.). Kol buvom gimdykloj, vyras net uzsisake vakariene per programele, ir isejo kitoje patalpoje pavalgyti (o buvom nusiteike, kad gal is gimdyklos jau neisleis). Bet del visa ko turbut nepakenks internete pasiskaityti rekomendacijas, ka siuloma atsivezti su gimdyves krepsiu - bus ramiau.
Aciu VGN kolektyvui ir sekmes visoms seimoms, kurie cia atvyksit!

2023-10-08, 21:31 | 5

2023 m. rugsėjį planinio cezario pjūvio operacijos metu gimė mano sūnus. Esu be galo dėkinga VGN personalui už puikią mano ir vaikelio priežiūrą. Labai džiaugiuosi, kad teko gimdyti būtent šioje įstaigoje, o ne kitur. Kasdien personalas keitėsi, tačiau visi darbuotojai profesionalūs, empatiški, paslaugūs, nuolat užeidavo patikrinti manęs ir vaikelio. Siunčiu padėką visam personalui (visoms gydytojoms, akušerėms, slaugėms, valytojoms), ypač anesteziologei Rimai Janušonienei, operaciją atlikusiai Alinai Kitovienei, intensyviosios terapijos palatoje dirbusiai ir mane po operacijos prižiūrėjusiai slaugei (deja vardo nepaklausiau).

2023-09-16, 19:21 | 4

Noriu širdingai padėkoti visam personalui, o ypač daktarui Kęstučiui Šklėriui, akušerei Tatjanai, ir visam visam personalui dirbančiam nuo 01.08-04.08 d. Visi šitie žmonės ne tik puikiai atlieka savo darbą, bet ir sugeba sukurti toki ryšį, kad net nesinorėjo skubėti namo, norėjosi likti kuo ilgiau , nes pagalbos sulaukėme visokeriopos, dieną/naktį į kiekviena mūsų klausimą, prašymą buvo reaguojama momentaliai.
Na, o daktaras K. Šklėrius padarė viską ir net daugiau!!!

2023-07-30, 18:18 | 4

gimdžiau VGN 2023.07.17 , gimdyma prižiūrėjo nuostabi akušerė Evelina. ačiū visam kolektyvui, dirbusiam tą naktį, buvo visiškai ramu patekus į Jūsų rankas ( gimdymas buvo gana komplikuotas).
taip pat ačiū už rūpestį palatose po gimdymo.

2023-07-30, 18:18 | 4

gimdžiau VGN 2023.07.17 , gimdyma prižiūrėjo nuostabi akušerė Evelina. ačiū visam kolektyvui, dirbusiam tą naktį, buvo visiškai ramu patekus į Jūsų rankas ( gimdymas buvo gana komplikuotas).
taip pat ačiū už rūpestį palatose po gimdymo.

2023-05-13, 17:23 | 16

Gimdžiau VGN kovą, slaugytojos gimdykloje dirbo labai prastai - paliko neišneštus bisonus su šlapimu ir krauju visai dienai, atėjo pakeisti šlapių palučių tik po 2 val po prašymo, teko gulėti drėgmėje. Per visą pamainos laiką tik vieną kartą atėjo nuleisti šlapimą, aš su epidūru nejausdama, kad noriu šlapintis, gulėjau su pilnutėle pūsle.
Vistik po gimdymo kitos slaugytojos, kurios prižiūrėjo palatoje, buvo puikios.
Gydytojo darbą gimdykloje vertinu blogai. Jaučiau atsainumą ir nepriežiūrą. Gydytojas laidė kandžias replikas ir nei karto nebandė pakalbėti rimtai apie situaciją ir suteikti man išsamią informaciją. Atrodė, kad visą laiką šaiposi. Man buvo labai baisu, nes gulėjau prikaustyta prie lovos ir negalėjau jau išvykti į kitą įstaigą, tad teko iškentėti ne tik gimdymą, bet ir psichologinį smurtą.
Gimdymo metu netekau daug kraujo, man nebuvo paskirta geležis. Savaitė po gimdymo sustiprėjus skausmams ir atsiradus dėl to nerimui grįžau į įstaigą. Tai buvo šeštadienis. Buvo atsisakyta mane apžiūrėti. Tikrai nebenorėčiau čia daugiau gimdyti.

2023-03-29, 22:36 | 9

Nuostabi įstaiga, nuostabus personalas ir priežiūra. Po blogos patirties gimdant pirmus du vaikus kitur, VGN jaučiausi kaip kažkokiam sapne - skyriaus vedėja ir direktorius be galo supratingi ir geranoriški, po gimdymo slaugės irgi kaip privačioje ligoninėje. Net nebūčiau pagalvojusi, kad žmonės taip nuoširdžiai dirba, ėjo kasdien po dešimtis kartų, kad padėtų žindyti ir viskas pavyko sėkmingai! Patys šilčiausi prisiminimai liko ir taip džiaugiuosi, kad vykau gimdyti čia. Vyras irgi negalėjo patikėti, kad taip gali būti. Prieš išvykstant visą personalą norėjosi tiesiog apkabinti!

2023-03-29, 22:36 | 9

Nuostabi įstaiga, nuostabus personalas ir priežiūra. Po blogos patirties gimdant pirmus du vaikus kitur, VGN jaučiausi kaip kažkokiam sapne - skyriaus vedėja ir direktorius be galo supratingi ir geranoriški, po gimdymo slaugės irgi kaip privačioje ligoninėje. Net nebūčiau pagalvojusi, kad žmonės taip nuoširdžiai dirba, ėjo kasdien po dešimtis kartų, kad padėtų žindyti ir viskas pavyko sėkmingai! Patys šilčiausi prisiminimai liko ir taip džiaugiuosi, kad vykau gimdyti čia. Vyras irgi negalėjo patikėti, kad taip gali būti. Prieš išvykstant visą personalą norėjosi tiesiog apkabinti!

2023-03-18, 04:18 | 5

Dėka nuostabių žmonių dirbančių Akušerijos skyriuje VGN , mano gimdymas praėjo greitai ir sklandžiai. Net negaliu apsakyti, kiek šilumos, paramos ir pagalbos sulaukiau gimdymo metu iš visų darbuotojų. Su vyru esame labai dėkingi visam kolektyvui, o ypač akušerei Alinai.

2023-03-15, 19:52 | 24

Jau metai tepraėjo, o vis dar baisu prisiminti. Neštumo metu buvo nustatytas gestacinis diabetas, dėl ko įkyriai tikrinausi. Vykdama gimdyti jau žinojau, kad vaiko padėtis taisiklynga , vaisius ne per didelis, turėčiau gimdyti pati, konterindikacijų paprastam gimdymui paprastoj gimdymo įstaigoj neturėjau. Vykau gimdyti kur būvo arčiau, nes gimdymas prasidėjo staigiai ir vyko intensyviai (sąrėmiai iškarto kas 2-3 min).
Gimdymas vyko taip:
Atvykau į VGN apie 16:45. Priimamajam mane greitai apžiūrėjo, slaugytoja maloniai bendravo (daugiau tądien šioj įstaigoj normaliai nebendravo niekas), greitai apžiūrėjo, padėjo persirengti, klausinėjo viską vyro, nes matė, kad man jau ne tas galvoj, pagyrė jį, kad viską žino, žaibiškai greitai supildė dokumetus, dar patikslino dėl gestacinio ir vaisiaus dydžio, surado ir surašė viską ir nuvedė į gimdymo palatą.
17.00 - gimdymo palatoj viietoj pasisveikinimo iš gydytojos išgirdome "oho, kokie blogi jūsų vaisiaus vandenys". Paklausiau kas negerai, nes už pilvo gulimoj padety nematau kokie ten vandenys, į ką išgirdau "labai labai blogi, nu tai pažiūrėkit ir pamatysit jog žalios spalvos! ką darom?" Labai nustebimo šitas kalusimas, lygtais aš su tuo galiu kažką padaryti. Paklausiau "o ką galima su tuo daryt? "Na tai reikia operuot". Gerai, pasakiau, reikia reiškia operuojam. Gydytoja nieko nepasakiusi išėjo.
17.15 - kažko laukiam. Med personalo nėra. Operacijai nieks neruošia. Vyras nuėjo klausti ko laukiam. Ateina gydytoja ir sako "laukiam, kol prisimažinsite kuom sirgote, gad tokią infekciją pagavote". Per ašaras primetu variantus - netinka. Tada klausinėja ko toks mažas pilvas, kodėl per nėštumą ne pririnkau svorio. Sakau kad bisas 39 sav buvo stipri toksikozė ir griažtadieta dėl gestacinio diabeto. Pareiškė "tai nemyli savo vaiko". Paima kraują tyrimams ir nelaukdami atsakymo suleidžia antibiotikų.
17.20 - Ateina anesteziologė, klausia "kokios norit nejautros, bendros ar epiduro?" Jau drebanti iš nesupratimo kas vyksta sakau bendros. Sako jog gerai. Paduoda dokumentus pasirašymui, labai skubina, neleidžia vyrui garsiai paskaityt, nes "tuoj vaiką pražũđуsit", tarp sąrėmių neskaitydama pasirašau.
17.25 - operacinei: "sėsk, darysim epidurą". Stop, koks epiduras? Anesteziologė aiškina, kad niekad niekam nedaro bendros. Atsistoju nuo kušetės, pasisuku nugara į sieną, garsiai sakau "Aš nesutikau epidurui!". Suprantu, kad man panika, nes nesupranu kas darosi. Anesteziologė sako "o tai kaip tu įsivaizduoji gimdytum? vistiek darytum epidūrą! Visi čia pradžioj nenori, o paskui daro". Viena slaugytoja tampo už rankovės, kita iš kažkur išsitraukė telefoną ir pradeda filmuot (primenu, operacinė). Anesteziologė sako "tu tuoj nužũđуsi savo vaiką". Rėkiu "AŠ NESUTIKAU EPIDURUI, AŠ NESUTINKU, KAD MAN BŪTŲ DAROMA PROCEDŪRA, KURIAI NESUTIKAU. PATRAUKIT TELEFONĄ!" Apimta panikos dairausi kur bėgti, nes mane apstojo med personalas, kažkas filmuoja, kažkas grasina, kažkas juokiasi, kažkas stumia link kušetės. Anesteziologė sako "sėsk, darysim bendrą", sakau (labiau rėkiu iš panikos) kodėl man meluojat, gi suprantu kad sėsk = epiduras, o aš jam nesutikau. Gaunu atsakymą "tu geriau klausykis gydytojų, o ne klausinėk." Matau tarpdury vyrą rengia operaciniais drabužiais (kažkuri slaugytoja iš priimamojo pakvietė). Jis iš tarpdurio sako" telefoną patraukit", ir slaugytoja pagaliau patraukia, nors ir sako "aš apsidraudimui". Vyras prieina, sako "leisk jiem padaryti ką prašo, aš tau vėliau viską paaiškinsiu".
17.40 (nei man priminė nuimti laikrodį, nei nuėmė) guliu su epidūrinė nejautra ant operacinės stalo. Spintelių stiklinių durelių atspindy matau, kaip dar viena slaugytoja sėdi ir scroll'ina facebook. Girdžiu pokalbį: "jos vyras su psichais dirba štai kodėl ją taip greitai nuramino".
17.50 - ta pati slaugytoja, kuri fimavo, man prie veido prineša vaiką, susiraukusiu veidu žiūrėdama sako "žėk", ir nuneša vaiką parodyti vyrui.
18.10 - pooperacineje. Ateina vyras, atneša vandens ir telefoną. Pasalo, kad jau apėjo viską ką tik galėjo, kad išsiaiškinti kas čia vyko, kodėl negalima būvo daryti ramiai bendros nejautros, nes visi matė, kad gimdyvė apimta panikos, ir kodėl niekas neatsakinėjo į kalusimus. Paaiškina, kad negalima buvo daryti bendros nejautrus, nes vaikas uždustų. Personalo teigimu nieko blogo nebuvo, mum abiem pasivaideno.
Buvome su vyru apmokėję bendrą su juo palatą, visas 3 dienas jis buvo kartu. Nelabai suprantu už ką čia mokėti 35eur per parą, galėtų bent pamaitinti.
Po gimimo vaikas dar 3val miegojo, neėmė kruties, už ką buvau apšaukta kažkurio med darbuotojo (buvo su baltu chalatu, neprisistatė). Įtariu, jog tai buvo žindymo specialistė, nes paprašė parodyti krutinę, paspaudinėjo, pasakė "pieno yra" ir išėjo. Vaiką apžiūrėdavo sklandžiai, atsargiai (vaikas išlikdavo ramus, neverkė), paaiškino kaip prižiūrėti, apiplauti ir t.t. Mamos sveikata niekam nerūpėjo, operacinės žaizdos nežiūrėjo, pasakė "neskauda reiškia viskas normaliai", kai paklausiau ar normalu, kad po kateterio išėmimo skauda šlapintis (nes pirmą kartą su tuo susidūriau, iš kur man žinoti) atsakė "o ko tu tikejaisi?". Kai vyras buvo išėjęs iš palatos, atėjo man dar nematytas gydytojas ir pradėjo klausinėti "na ir ne gėda už tai, ką priplepėjai? kada ruošiesi atsiprašyti?".
Kitadien, kai pasikeitė pamaina, pasirodė jog patekom į kitą įstaigą. Visas personalas buvo draugiškas, mandagus, pagalbus. Puiki psichologė viską paaiškino ir apie pigimdyvine melancholiją ir depresiją, paklausė kas neramina, o kai sužinojo apie gimdymo patirtį atnėšė nusiskundimų blanką ir paprašė viską raštu aprašyti.
Bendrai - šioje įstaigoje tikrai yra žmonių, kurie dirba iš širdies ir supranta kokį darbą dirba, bet sunkiausiomis minutėmis palaikymo ir paramos čia negausi.

2023-03-15, 18:54 | 3

Teko gulėti patologijos skyriuje-personalas dėmesingas ir labai paslaugus! Visi darbuotojai progesionaliai atlieka savo darbą!
Gimdžiau 23.01.30-likau sužavėta personalo darbu! Įvertinu 10 balų! Tuo metu būdinti gyditoja Rasa, akušerė Gitana bei seselė ir anesteziologė( kurių vardų dėja neatsimenu) padarė viską,kad gymdymas praeitų kuo lengviau ir sklandžiau-rūpinosi, aiškino eigą, padėjo. Tikri profesionalai bei žmonės! Ačiū jums,kad padėjote gimti mano dukrytei!

2023-01-06, 16:03 | 4

Dėkojame visam VGN personalui už profesionalumą, supratingumą ir malonų bendravimą. Mūsų mažoji gimė 2022-11-14. Priežiūra buvo nepriekaištinga tiek iki gimdymo, tiek gimdymo metu, tiek po gimdymo. Ypatingai dėkojame gimdymą priėmusiai gydytojai Agnei Dičiūnienei ir su ja kartu dirbusiai komandai. Nuoširdžiai ačiū.

2022-12-15, 15:52 | 2

Visi 9 mėnesiai laukiant savo mažojo berniuko praėjo su šypsena ir kiekvieno vizito laukiau su didžiausiu džiaugsmu. Konsultacinio skyriaus akušerės Indrė, Neringa, Aneta, Ingrida, jos visos padėjo kiekvieną nerimą įveikti su šypsena, padėjo ir guodė, jei tyrimų rezultatai nebuvo idealūs (visų vizitų metu pagrinde bendravau su jomis). Jų dėka galima būtų lauktis nuolatos. Jos visada pasitinka visas nėščiąsias su šypsena ir klausimų "kaip Jūs, ar viskas gerai?". Nėštumą prižiūrėjusi gydytoja Rūta yra nuostabiausia savo srities profesionalė, apie ją tik geriausi atsiliepimai, kuriais pasidalinau jos profilyje. VGN teko pagulėti ir patologijos skyriuje, kuriame dirba nuostabūs gydytojai, kurių dėka jaučiausi ir aš ir mažylis saugiai. Gimdymą priėmusių akušerės ir gydytojos vardu nebepamenu, bes jos buvo nuostabios, supratingos, palaikančios. Visus su kuriais teko susidurti galėčiau tvirtai apkabinti ir padėkoti už savo sveiką mažylį. Ieva, Vyčio mamytė.

2022-11-12, 19:10 | 1

Gimdžiau prieš du mėnesius. Mergaitė priimamajame buvo labai maloni ir supratinga, gydytoja taip pat. Gaila neįsiminiau gydytojos pavardės, tad negaliu padėkoti asmeniškai, bet sąrėmiai buvo labai stiprūs, pagimdžiau praėjus vos valandai po atvykimo, tad ne pavardė galvoj buvo.
Apskritai personalas, ir gydytoja ir akušerė buvo fantastiškos. Man gal tik keista, kad nuolat tildo. Nerėk. Nu man skauda, aš ir rėkiu. Arba, jei procedūra nemaloni, nu tai krūpčioju. Kas čia tokio keisto? Susidarė įspūdis, kad mano parėkavimus ir krūpčiojimus personalas priėmė kaip.asmeninius įžeidimus. Bet nepaisant to, gimdymas buvo sklandus, personalui jokių priekaištų neturiu.
Pogimdyvinė priežiūra, nu kaip čia pasakius. Pliusai - seselės tikrai labai malonios, ir tik klausk, viską paaiškins. Kur kas geriau nei gydytojai.
Minusai - gydytojai tai susireikšminę. Svaidosi tokiom frazėmis kaip - prisigimdo, o maitint nenori. Nors net kalbos, nebuvo tokios. Tik pasakiau, kad jaučiuosi pavargus. Nu ir panašiai. Man vaikas nepirmas, tai aš nelabai ir dėmesio kreipiau, bet abejoju, ar labai jau čia etiška.
Kas dar mane stebina, kad pvz naktį pagimdai, o ryte jau ateina naujagimių gydytoja ir įsakmiai tonu - vaiką ant stalo ir nurenkit apžiūrai. Nu bliamba, aš tik prieš porą val. gimdžiau, dar visa svyruoju. Apskritai vos atsikeliu. Ar negali pirmom dienom to padaryti seselė, kuri vaikšto kartu su gydytoja? Mano nuomone, tai čia laiko klausimas, kada kokia gimdyvė nugrius su naujagimiu any rankų ir įvyks tragedija. Beje, man pradėjus sakinį "aš galvoju, kad" minėta gydytoja man atsakė - mažiau galvok. Nu tai pasikartosiu, bet gydytojai susireikšminę.
Dar vienas įdomus dalykas - maitinimas. Nu maistas, skonio reikalas, bet kodėl ten taikomas protarpinis badavimas? Pusryčiai apie devintą, o vakarienė prieš penkias. Tarpas - daugiau nei 16 val. Na taip, daugumai atneša maisto iš namų, bet tai nėra argumentas marinti badu tas, kurios papildomo.maisto negauna.
Aj, ir tiesa, dulkes valytojos ant lempų ir lentynų galėtų kartkartėmis pavalyti.

2022-08-19, 11:45 | 1

Labai baisu prisiminti! Gimdžiau prieš metus, bet iki šiol prisiminus šiurpas nukrečia. Atvykus į gimdymo namus, mane pasitiko moteriškė, kuriai matyt sutrukdžiau žiūrėti TV. Pašaipiai klausinėjo ko atvažiavau, kur mano vyras, ar liksiu nakčiai ar varysiu namo. ( atvažiavau nes buvo prasidėja sąrėmiai). Tuomet iš viršaus atėjo gydytoja, kuri sako sėsk į kėdę apžiūrai, o man sunku buvo susilenkti batus atsirišti tai ėmė mane skubinti gal galiu greičiau? Tuomet ėmė aiškinti kad dar anksti tik ryt gimdysiu. Įkalbėjo likti, nueinu į palatą, kadangi bėgo kraujas užsidėjau kelnaitės su iklotu. Gydytoja ėmė grubiai aiškinti kad gal nusirengsiu, nes čia reik but nuogai. Aš juk pirma kart iš kur man žinot! Tuomet už valandos atėjo praplėše maišą ir nuleido vandenis. Nuo vandenų nuleidimo praėjo 18 valandų, o man atsivėrė tik 2cm. Gydytojos ėjo ir sakė lauk. Po 18 valandų pastebėjo, kad vaikas blogai pasisukęs! Galų gale man padarė CP. Po CP per 3 dienas tik 1 kart pakeitė pleistrą ir davė paracetamolį, liepė matuoti spaudimą pačiai, niekas nerodė kaip maitinti kūdikį krūtimi! Baisi įstaiga, gimdykite kitur.

2022-08-11, 19:38 | 1

Didele padeka gydytojai Salomejai Burlingienei ir kartu su ja dirbusiam personalui uz sklandu vaiko atejima i si pasauli. Gydytoja labai rupestinga, atsake I visus klausimus, palaike ir nuramino. Jauciausi esanti saugiose rankose viso gimdymo metu.

2022-07-16, 13:23 | 1

Laba diena,

Noriu padėkoti nuo savęs ir žmonos nuostabiam kolektyvui, kuris rūpinosi ir padėjo žmonai pagimdyti nuostabų mažą stebuklą, sūnų. Tikrai nuoširdus ir padedantis profesionalus kolektyvas. Didžiausias AČIŪ, gydytojui Robertas Mileris, kuris dalyvavo viso gimdymo metu ir padėjo žmonai morališkai, psichologiškai ir nuostabiai atliko savo darbą sutvarkyti viską po gimdymo, taip pat akušeriai Henrika Cereška  (akušerė Lilia) ir slaugytojos padejejai Irena Rynkun, bei visam likusiam kolektyvui, kuris prižiūrėjo, rūpinosi mūsų angelėliu bei žmona po gimdymo palatoje, daktarams ir slaugytojoms. Antras kartas Vilniaus gimdymo namuose ir abejais kartais esame labai patenkinti. Rekomenduojame ir kitiems!

Pagarbiai, 

2022-06-15, 18:17 | 4

Kad ir kokie geri atsiliepimai būtų, tikiu, kad yra šioje įstaigoje žmonių, kurie dirba savo darbą NUOŠIRDŽIAI IR MANDAGIAI. Tačiau mano situacija buvo baisi, savo gimdymo nakties nenoriu prisiminti vien dėl personalo, kuris buvo nemandagus ir piktas. Atmosfera gimdykloje buvo labai niūri (mandagios buvo tik sanitarės): akušerės ir ginekologės bendravimas buvo labai nemandagus, net kai šalyje buvo atšaukta ekstremali situacija dėl Covido, gydytoja rėkė: užsidėkit kaukę! (kai artėjo sąrėmiai ir reikėjo kvėpuoti). Priėmime dirbo labai maloni, jauna mergina, o gydytoja vien kai atvykau su pakeltu tonu klausia, ko čia atvykau ( kai atvykau jau su nubėgusiais vandenim). Palatų personalas yra tingus ir neteikia jokios informacijos, nei apie naujagimio priežiūrą, nei apie procedūras kurias atliks naujagimiui ( žindymo specialiste per visas dienas taip ir neatvyko). Su vyru buvome labai pakraupia...
* Čia buvo mano asmeninė nuomonė, tačiau nenoriu tylėti apie įstaigą, kuri turėtų pakeisti savo sovietinį mentalitetą...

2022-05-30, 12:09 | 2

Didelis AČIŪ daktarui Mileriui ! Tobulesnio daktaro negaleciau issivaizduoti !!!! Ir beabejo AČIŪ visam personalui ! Kuris begalo rupestingas , malonus ir paslaugus ! ♡ AČIŪ didžiausios rekomendacijos !

2022-03-31, 10:37 | 3

Darbuotojai buvo tikrai puikus,
bet reikia nepamirsti ir paciam imtis iniciatyvos, klausti ir prasyti ko nori.
Viskas bus atsakyta ir bus padeta.
Viska paaiskina zmoniu kalba, padrasina, palaiko, kai reikia, buna ir grieztesni (ypac aktualu gimdant).
Jauti sauguma ir pasitikejima.
Daktaru amzius ivairus, yra ir jaunu.

Gimdymo palata tiesiog puiki - erdvi, moderni, privati.
Gimdymo metu personalo komandinis darbas buvo nepriekaistingas.
Labai padejo daktares drasinimas, palaikymas ir tvirtumas.

Dareme epidura, kuris pavyko tik is dalies, taciau mums buvo labai gerai paaiskinta kas ivyko ir kodel nesuveike (musu atveju problema buvo giimdyves stubure).

Kai mokemes zindyti, taip pat labai mums pagelbejo, pamoka kaip laikyti, kada maitinti ir t.t.

2022-03-24, 16:17 | 2

Noriu pasidžiaugti atsakingu, kruopščiu ir profesionaliu gydytojų darbu, ypatingai maloniomis ir paslaugiomis sesutėmis. Tikrai nuoširdžiai dėkoju.

2022-03-24, 16:17 | 2

Noriu pasidžiaugti atsakingu, kruopščiu ir profesionaliu gydytojų darbu, ypatingai maloniomis ir paslaugiomis sesutėmis. Tikrai nuoširdžiai dėkoju.

2022-02-13, 22:22 | 5

Linda Širšinaitienė. Nuostabiausi atsiliepimai apie šią gydytoją, tiek ir iš žmogiškos pusės, tiek ir iš profesionalumo.!! ☺️☺️ Šios gydytojos pagalba gimė mūsų vaikelis

2022-02-02, 14:18 | 1

Gimdžiau 2020 11, bet tik dabar prisiruošiau parašyti atsiliepimą. Gimdymas truko 20 val.
1. Nuo pat pradžių įkyriai ir primigtynai buvo siūloma daryti epidūrą. Akušerės neteikė konsultacijų kaip judėti, kaip įveikti skausmus, kokiose pozose būti.
2. Tonus klausė tik gulint, nors tokioj pozicijoj buvo didelis sąrėmių skausmas.
3. Begulint su skausmais ir nuolat siūlant epidūrą, sutikau. Liko tik gulimas režimas. Veikla nebevyko, nesivere gimdymo kaklelis, vaikas nesileido.
4. Gimdymo palata ankšta, maža patalpa. Vyras 20val sėdėjo ant taburetės.

2022-01-15, 11:04 | 2

Mūsų pagausėjusi šeima, nori pasakyti didelį AČiū visai VGN komandai už profesionalumą ir meilę savo darbui. :)
Ypatingai esame dėkingi gydytojams: Kęstučiui Šklėriui, Robertui Mileriui, Sabinai Špiliauskaitei, Rolandai Girdėnienei, akušerei priėmusiai gimdymą ir visiems komandos nariams būvusiems kartu nuo 2022.01.11.
Linkime visko ko geriausia! Toliau pasitikite kiekvieną ateinantį į gyvenimą stebuklą. :)

2021-12-20, 07:17 | 1

Gimdyti VGN nusprendžiau sužinojusi, kad tai naujagimiui palanki ligoninė, tačiau tai visiškai neatitinka tiesos.
Pirmas mano gimdymas, viskas vyko sklandžiai, nors ir lėtai. Esu labai dėkinga nuostabiai anesteziologei, kuri dėl mano stuburo įpatybių turėjo net 3 kartus bandyti, bet epidūrinę nejautrą padarė.
Gydytoja ginekologė buvo labai maloni, nors gimdyvių buvo labai daug ir keli sudėtingesni nei mano atvejai, tad suprantama dėmesio nedaug.
Tačiau akušerė, pagrindinis gimdymą peižiūrintis asmuo, buvo ypač šalta, formali, nemaloni (taip ne draugės atvykau ieškoti, bet gimdymas svarbus įvykis moters gyvenime). Bendravimo tonas ne tik nemalonus, o įsakmiai nurodinėjantis (dar toli iki gimdymo pradžios), jokios informacijos, paaiškinimų, nieko.
Kodėl nerekomenduoju ir nemanau, kad tai palanki naujagimiui vieta:
1. Virkštelė nukirpta iškart, nelaukus nupulsavimo. Vyrui nepasiūlyta to padaryti, nors turėjo, o ir mano vyras tikrai ne iš alpstančiųjų.
2. Pikčiausia yra, kad pagimdžius kūdikis (įvertintas 10/10) iškart paimtas nuprausti (ko net nereikia!), pilnai apvilktas drabužiais, susuktas į kažkokį apklotą, o ne buvo padėtas nuogas tiesiai ant krūtinės. Juk tai privalomas žingsnis kūdikiui palankioje ligoninėje.
Suprantu, kad gimdyvių buvo daug, gal skubėjo, bet po visko mes dar 2 su puse valandos vieni leidome gimdykloje. Matyt laiko nebuvo tik kūdikiui palankiems procesams.
3. Sunki žindymo pradžia, net kelios akušerės rodė, kaip įduoti krūtį. Vėliau paaiškėjo, kad visos rodė netinkamai, dar mėnesį teko kankintis dėl to.

2021-10-27, 10:33 | 3

Super gydytojas Kostas Kalinauskis . Esu labai dėkinga jam ,kuris padėjo ateiti į šį pasaulį mano dukrytei. Be galo dėkinga akušerei,seselei,slaugėms ir visam personalui. Sveikatos jums ir ištvermės .

2021-10-27, 10:33 | 3

Super gydytojas Kostas Kalinauskis . Esu labai dėkinga jam ,kuris padėjo ateiti į šį pasaulį mano dukrytei. Be galo dėkinga akušerei,seselei,slaugėms ir visam personalui. Sveikatos jums ir ištvermės .

2021-10-14, 13:19 | 6

Savo stebuklo sulaukėme prieš 2 savaites, o pirmas susitikimas su šia įstaiga įvyko dar gegužės mėnesį, kuomet visiško atsitiktinumo dėka patekau pas nuostabiąją gydytoją Rūtą Liutkevičienę. Nuo tos akimirkos nekilo dvejonių, kur gimdysiu. Profesionalus ir šiltas Rūtos priėmimas pirmą kartą lėmė mano apsisprendimą. Ir gimdžiau ne tik čia - VGN, bet ir teko laimė patekti į Rūtos pamainą, dvigubas stebuklas, kad gimdymą priėmė būtent ji ❤ ir dar visą laiką, nuo gimdymo pradžios iki pabaigos mumis rūpinosi nepakartojamoji akušerė Lilė!!! Dar be galo šilta ir miela anesteziologė, kitos sesutės, sanitarės ❤❤❤ Ačiū Jums visoms ❤
Vėliau savaitei patekome į akušerijos skyrių, teko apsilankyti ir naujagimių skyriuje - visi specialistai nuostabūs, profesionalūs, supratingi, pagelbstintys, VGN aplinka jauki, šilta visomis prasmėmis! Net maistas man patiko! ir gimdymo palata (6), tokia jauki, kad į ją patekus nerimas ir stresas vien nuo to sumažėjo.
AČIŪ už pačius šilčiausius prisiminimus, laiką praleistą gimdymo namuose ir praktika paneigtus pasitaikančius neigiamus atsiliepimus apie VGN! Labai rekomenduoju ❤

2021-10-07, 20:03 | 2

Kaip ir kitos moterys rase, slaugytoja dirbanti priemime yra itin nemaloni - paskambinus bei nuvaziavus sulaukiau tik pasaipu, kodel atvaziavau, ar mano tikslas istraukti gydytoja is gimdymo ir panasiai.. galiausiai atejusi gydytoja mane pagulde stebejimui tai visi “pasisaipymai” buvo tik jos isgalvoti. Tokios “slaugytojos” turetu nedirbti su zmonemis, atrodo, jog sutrukdziau ziureti tv.

2021-09-04, 02:38 | 1

Na.. Galbūt ankščiau ir buvo geras nėštumo priežiūros centras, tačiau dabar net informacijos skambinti nemalonu. Šiai dienai man yra pirmas nėštumas ir dėl aštrių skausmų naktį skambinau informacijos. Atsiliepė slaugytoja. Pokalbis buvo ganėtinai nemalonus, nes.. Pasijaučiau kaltinama, nes skambinu naktį ir mano jaučiamų simptomų ji nesupranta. Taipogi į klausimą dėl budinčio gydytojo buvo ganėtinai įdomiai atsakyta, jog gal priims, gal ne. Ir tada užklausė, kodėl kreipiuosi pas juos, o ne kitur (pvz Antakalnį arba Santaros kliniką) ir kodėl aš, kaip nėščioji moteris nežinau savo nėštumo simptomų (kaip supratau, moteriai neužteko išgirsti, kad skausmai yra labai dideli ir nėštumas yra pirmas. Turiu persileidimo baimę). Į konsultaciją naktį nuvažiavau kitur. VGN visiškai nerekomenduoju. Jeigu darbuotojui nepatinka jo darbo vieta, tai pacientai nėra kalti. Čia labiau darbuotojas turėtų pasvarstyti ką galėtų pakeisti savyje, kad nekeltų neigiamų emocijų pacientams. 2021.09.04

2021-08-29, 10:53 | 2

Labai geras kolektyvas, profesionalus gidytojai,rūpestingos ir dėmesingos slaugytojos. Švarios ir komfortiskos patalpos . Rekomenduoju

2021-03-05, 15:50 | 1

Man buvo atlikta planinė CP operacija. Esu visiškai patenkinta visų gydytojų bei slaugytojų darbu, pagalba bei priežiūra. Personalas paslaugus ir davė daug naudingų patarimų.

2021-01-02, 22:35 | 1

Profesionalūs gydytojai ir labai malonios bei kantrios akušerės! Nors gimdymo metu pasikeitė ne viena pamaina, tačiau apie visus liko tik geriausi prisiminimai.

2020-12-08, 15:11 | 2

Niekam nerekomenduočiau. Deja, gimdymo metu patyriau akušerinį smurtą, aplaidumą, gimdymas komplikavosi. Padarinių buvo tiek man, tiek naujagimiui. Pogimdyvinė priežiūra, mano nuomone, irgi pasitaikė labai prasta. Sakyčiau, kad ligoninė neverta Naujagimiui palankios ligoninės statuso, nes akušerės ignoravo prašymus padėti su žindymu, buvo kišamas pieno mišinys. Žindymo specialistė pakviesta ketvirtą dieną po gimdymo, nors prašiau pakviesti nuo pat pirmos dienos. Dabar manęs laukia psichoterapija, nes pačiai susitvarkyti, net ir praėjus daug laiko, nepavyksta. Aiškumo dėlei - gimdžiau dar prieš pandemiją.

2020-11-06, 10:32 | 10

Apie VGN buvau labai geros nuomonės, tačiau kai čia pagimdžiau du vaikus, nuomonę teko kardinaliai pakeisti. Kai gimdžiau pirmą kartą, buvo daug gimdymų, labai nemaloniai jautėsi "konvejeris”, tačiau rimtų problemų nekilo, nes mano gimdymą prižiūrėjo puikus personalas. Ypač nuostabus buvo gydytojas Edvinas Loda (verta paminėti, kad VGN jis nebedirba). Kai gimdžiau antrą kartą, vėl buvo daug gimdymų, tačiau šį kartą patekau į nesusipratimų, personalo (ypač akušerės Andželikos Vidinevič ir gydytojos Agnės Dičiūnienės) aplaidumo, klaidų ir neįtikėtino abejingumo pacientui virtinę. Sunku patikėti, kad tiek daug blogybių gali nutikti vienai gimdyvei. Visų jų nesurašysiu, paminėsiu tik pačias svarbiausias:
- Kol patekau į priėmimą, koridoriuje teko laukti 1,5 val. Priėmime ilgai laukiau gydytojos, prie gimdyklos durų vėl teko pastovėti. Visa laimė, kad tuo metu skausmai nebuvo labai stiprūs.
- Su personalu bendravau ramiai, mandagiai, nereiškiau nepasitenkinimo, kad nuolat tenka laukti, demonstravau supratimą, kad yra daug gimdymų. Tačiau iš personalo pusės geranoriškumo nesulaukiau: nuolat jaučiau neigimą, kad man jau artėja metas gimdyti, mano pasakymai apie mano savijautą buvo ignoruojami arba menkinama jų svarba.
- Personalui nekėliau didelių reikalavimų, prašiau tik dviejų dalykų: 1. gimdyti su epidūru; 2. lašelinės kateterį įvesti ne į alkūnės linkį, kad būtų patogiau judinti ranką (prašymo tikslas – rankos judesių laisvė). Abu prašymai nebuvo patenkinti.
- Akušerė kateterį įvedė prie pat riešo, todėl net minimalus riešo judesys sukeldavo skausmą. Kai apie nepatogumą informavau akušerę, ji liepė su kateteriu apsiprasti. Per visus sąrėmius viena ranka negalėjau nei atsiremti, nei ko nors įsitverti.
- Man buvo pasakyta, kad dėl vykstančios kitos operacijos epidūro turėsiu laukti 1-1,5 val. Kęsdama itin stiprius skausmus pralaukiau gerokai ilgiau, po 2-2,5 val. vyras nuėjo į postą pas akušerę ir pasakė, kad man jau labai reikalingas nuskausminimas. Akušerė jam grubiai atsakė, kad operacija jau baigta, bet mes turime laukti, mūsų niekas nepamiršo, o anesteziologai negali persiplėšti. Mano būsena akušerė nepasidomėjo. Taigi negavau ne tik epidūro, bet ir visiškai jokio nuskausminimo.
- Po akušerės pasakymo, kad dar turiu laukti epidūro, nuskubėjau į tualetą, ten ir pradėjau gimdyti (aiškiai pajutau, kaip smuktelėjo kūdikis). Pati paeiti nebepajėgiau, vyras koridoriumi iki gimdyklos mane nutempė.
- Gimdykloje personalas labai skubėjo, mano gimdymas atrodė kaip ekstrinis atvejis. Nors nuo mano atvykimo į VGN iki vaiko gimimo praėjo 8 valandos, tačiau nuolat buvau priversta ko nors laukti, kol situacija tapo kritinė. Iš esmės patys medikai iš eilinio gimdymo sukūrė ekstrinį atvejį. Aš labai išsigandau (vėliau iš psichologo sužinojau, kad tai buvo šoko būsena). Nepaisant to, gimdymo metu akušerė ant manęs griežtai šaukė: "ramiau“, "nestumk, nestumk“. Galbūt kartais reikia griežto tono, jei gimdyvė neklauso. Bet mano atveju, visų pirma nereikėjo išgąsdinti, o ne išgąsdinus šaukti „ramiau“.
- Dėl patirto šoko tapau labai jautri skausmui, vietinė nejautra tinkamai neveikė. Kerpant tarpvietę skausmas buvo neapsakomas. Po gimdymo siūnant kirpimo vietą ir plyšimus kandžiojau savo ranką, kad neklykčiau iš skausmo. Gydytojos klausiau, ar aš čia tokia jautri, ar nuskausminamieji neveikia, kad man taip klaikiai skauda. Gydytoja ramiai paaiškino, kad nuskausminamųjų suleista daug, vis paprašydavo nuleisti dubenį (jį keldavau dėl skausmo) ir vis tiek mane siuvo nesuteikusi man galimybės atsigauti po šoko.
- Po susiuvimo mane pradėjo krėsti itin stiprus, traukulius primenantis drebulys, aš labai išsigandau ir paklausiau, kas man darosi. Tuomet gimdykloje buvusi VGN darbuotoja tik abejingai į mane žiūrėjo ir nieko nesakė, nieko nedarė.
- Pogimdyvinėje palatoje pastebėjau, kad kūdikiui neuždėtos apyrankės.
- Po gimdymo nei gimdymą priėmusi gydytoja, nei akušerė (nei joks kitas darbuotojas) neatėjo pasiteirauti, kaip aš jaučiuosi. Psichologo konsultacijos taip pat niekas nepasiūlė.
- Iš karto po gimdymo darbuotojai pradėjo elgtis lyg nieko blogo nebūtų įvykę. Susidarė įspūdis, kad siekiama užglaistyti gėdingą situaciją ir apsimesti, kad mano gimdymas buvo visiškai sklandus. Tik anketos apie suteiktų paslaugų kokybę (VGN tvirtina, kad ją duoda visoms gimdyvėms) man niekas nedavė užpildyti.

Po tokio gimdymo teko kreiptis pagalbos į psichologą. Nustatyta diagnozė – potrauminio streso sindromas (psichologo teigimu, labai adekvati reakcija į tai, ką patyriau gimdymo metu). Gydymui prireikė itin intensyvios ir daug valandų pareikalavusios psichoterapijos.
Visoje šioje situacijoje mane labiausiai nuvylė VGN vadovų pademonstruotas požiūris. Supratau, kad šioje įstaigoje toleruojamos situacijos, kuomet už vienos gimdyvės gerovę sumokama kitos gimdyvės sveikatos sąskaita.
Pagal profesinę kvalifikaciją esu kokybės ir procesų valdymo specialistė, todėl labai aiškiai mačiau, kad pagrindinius nesklandumus per mano gimdymą lėmė VGN darbo organizavimo ir procesų valdymo trūkumai. Taigi praėjus 3 savaitėms po gimdymo VGN nusiunčiau laišką. Laiško esmė buvo tokia: "esate puiki ligoninė, tačiau pas jus nutiko baisus dalykas (detaliai aprašiau savo gimdymą). Nepaisant savo skaudžios patirties, vis dar tikiu VGN ir manau, kad juose atsiras žmonių, norinčių ir sugebančių įgyvendinti pokyčius, kurių dėka kitoms gimdyvėms netektų patirti to, ką patyriau aš.“ Gavau VGN atsiprašymą ir patikinimą, kad ateityje stengsis tokių situacijų išvengti.
Praėjus 9 mėnesiams po gimdymo, nusprendžiau VGN vadovų paklausti, kokius pokyčius VGN įgyvendino, kad tokie kaip mano gimdymai ateityje nebepasikartotų. Visų pirma su manimi niekas nebendravo ir tik man primygtinai pareikalavus prasidėjo mano susirašinėjimas su VGN vadovais.
Kadangi VGN savo laiškuose nenurodė nei vieno konkretaus gerinimo veiksmo, kuris būtų įgyvendintas per tuos 9 mėnesius, dar kartą pabandžiau VGN vadovus įtikinti, kad kiekviena moteris turi teisę oriai susilaukti vaiko ir nesibaiminti, kad bus padaryta žala jos sveikatai vien todėl, kad ji "gimdo netinkamu laiku“. Faktiškai suteikiau nemokamą kokybės valdymo specialisto konsultaciją apie procesų rizikų valdymą (atsakant į VGN vadovų pasiteisinimą, jog neįmanoma suplanuoti, kad gimdymai vyktų tolygiai). Taip pat pateikiau visą sąrašą pasiūlymų, ką mano gimdymo metu buvo galima daryti kitaip, kad gimdymo pasekmės nebūtų tokios skaudžios. Pateikiau tokius pasiūlymus, kuriems nereikalingas papildomas finansavimas, juos įgyvendinus nebūtų nukentėję kitos gimdyvės ar kūdikiai, kuriems mano gimdymo metu turėjo būti skiriamas prioritetinis dėmesys. Deja, mano pastangos buvo bevaisės.
Susirašinėjimo metu VGN vadovai tvirtai laikėsi savo pozicijos, kartodami deklaratyvius teiginius, kad kiekviena gimdyvė jiems yra labai svarbi ir reikšminga, kad visiems VGN darbuotojams labai svarbi gimdyvių fizinė ir psichologinė savijauta. VGN apgailestavo, kad gimdymo priežiūra sukėlė mano nepasitenkinimą ("apgailestaujame visi, jeigu Jūsų poreikiai ir lūkesčiai nebuvo patenkinti taip, kaip Jūs tikėjotės”, "apgailestaujame, kad gimdymas Jums sukėlė neigiamų emocijų”), tačiau nepripažino, kad mano gimdymo metu buvo padaryta klaidų. Buvau atkakliai įtikinėjama, kad VGN teikiamų paslaugų kokybė yra itin aukšto lygio, ir nebuvo jokios kalbos apie tai, kad VGN darbe būtų galima įgyvendinti pokyčius, kurie padėtų išvengti tokių kaip mano gimdymų. Visas susirašinėjimas atrodė kaip bandymas manimi mandagiai “atsikratyti”.
Susirašinėjimas man atskleidė, kad, kai būna daug gimdymų, atskiros gimdyvės nepriežiūra ir sveikatos sužalojimas šioje ligoninėje yra vertinamas kaip natūralus dalykas, bet nepripažįstama, kad tai – negebėjimas valdyti situacijos ir teikti kokybiškų paslaugų. Viliuosi, kad VGN dirbantys puikūs specialistai (tikiu, kad tokių ten tikrai dar yra) nebus galutinai "uždusinti“ tokio požiūrio ir sugebės vadovautis aukštesnėmis vertybėmis bei išlaikyti žmoniškumą. O moterims, kurios čia pagimdė ir patyrė kažką panašaus kaip aš, labai rekomenduoju kuo greičiau kreiptis pagalbos į psichologą ir nelaukti, kol psichologinės problemos įsisenės. Yra puikių psichologų, kurie po gimdymo traumų padeda susigrąžinti gyvenimą.

2020-09-14, 09:08 | 4

Esu labai patenkinta VGN! Teko paguleti savaite del infekcijos, todel maciau nemazai personalo. Visi nerealus, tiek gydytojai, tiek akuseres! Esu labai patenkinta, labai patiko akusere Grazina Zapolska, labai padejo su zindymu, maloniai bendravo. Visi savo srities profesionalai, issamiai atsako i klausimus. Tikrai grizciau gimdyti ten pat.

2020-03-30, 12:56 | 1

Nuoširdus ačiū gyd. Arinai Keblikienei už priežiūrą ir pagalbą gimdymo metu! Net ir gimdydama karantino metu be antros pusės šalia jaučiausi rami ir saugi. Didžiulis ačiū visam VGN kolektyvui už gydymą ir priežiūrą komplikuotu pogimdyviniu laikotarpiu. Esu tikrai sužavėta personalo paslaugumu, profesionalumu ir nuoširdžia empatija. Tikrai rekomenduosiu rinktis šiuos gimdymo namus. Sėkmės darbuose!

2020-02-23, 07:28 | 6

Nuoširdus ačiū VGN konsultacinio centro medikėms, kurios viso nėštumo metu pasitiko su šypsena, maloniai bendravo ir atliko reikiamas procedūras. Ypač norėčiau padėkoti akušerei Julijai Žuravskai, kuri atsakė į visus klausimus, profesionaliai atliko reikiamus tyrimus.
Gimdymo skyriaus komanda- profesionali, jučiausi saugiai, ramiai, buvau nuolat drąsinama, nuskausminimą gavau iškart tik panorėjus, akušerė, gydytoja ir anesteziologė puikiai dirbo komandoje.
Pogimdyminio skyriaus kolektyvas ir palata - 10 balų. Atsako į visus klausimus dėl žindymo, skatina, motyvuoja.
Esu be galo visiems dėkinga!

2020-02-07, 20:28 | 1

Nuoširdus ir didelis AČIŪ akuserei kuri prie mano gimdyma 2019.12.28 tikrai profesionaliai atliko savo darba buvo labai maloni ir supratinga.

2020-01-17, 12:13 | 5

Nemaloni patirtis registratūroje, buvome pašaipiai sutikti, dauguma darbuotojų neprisistatė, trūko informacijos. Nudžiugino palata su vonia, bet trūko palatoje dušo ir tualeto, tekdavo eiti į koridoriaus galą. Tai nėra gimdymo įstaiga į kurią norėtųsi grįžti, dėl kai kurių darbuotojų atmestinio elgesio ir negeranoriškumo. Tik po gimdymo priežiūra buvo labai gera, seselės jautrios ir rūpestingos.

2019-12-16, 09:51 | 2

Gydytojai fantastiski, bet kai kurios seseles turetu bendrauti su pacientais bent jau siek tiek taktiskiau.

2019-12-11, 10:24 | 3

Gimdžiau Vilniais gimdymo namuose, be jokių išankstinių susitarimų. Personalas puikus, visi buvo malonūs ir profesionalūs. Į visus klausimus atsakė, padėjo, puikiai prižiūrėjo tiek gimdymo metu tiek po jo. Taip pat labai padėjo žindymo klausimais. Tik geriausi atsiliepimai ir padėka!

2019-11-03, 17:21 | 3

Šios įstaigos personalas tiesiog nuostabus! Prieš gimdymą teko gulėti patologijos skyriuje ir galiu iš savo patirties pasakyti, kad tiek gydytojai, tiek slaugės puikiai atlieka savo darbą, yra labai malonūs ir rūpestingi. Tik geriausi atsiliepimai ir apie gimdymo bei konsultacinį skyrius. Beje, net ir maistas šioje ligoninėje valgomas! :)

2019-08-05, 06:50 | 1

Nuostabi istaiga, likau labai patenkinta gimdymu sioje istaigoje ir labai rekomenduoju. Dakterai profesionalus, labai malonus, pozytivi aplinka, visas personalas malonus. Jauciausi puikiai, i visus klausimus gavau atsakymus, norejau epiduros, iskarto gavau. Dakterai labai demesingi, nuostabi akusere. 100 proc ispilde mano lukescius???? Seimynine palata, erdvi, su atskiru wc, dusu. Didele lova, konfortiska palata. Personalas skiria daug demesio, nuolat klausinejo, ar nieko netruksta. Ačiū jums.

2019-07-23, 09:55 | 2

Neįsivaizduoju kitos įstaigos, kur salaukčiau tiek žmogiškumo, empatijos ir palaikymo.
Didžiausias VGN pliusas - nuostabus personalas.