Susisiekimas idealus, viskas gerai apgalvota

Išorės aplinka pilnai pritaikyta atsipalaidavimui ir komfortui

Registratūra paciento ir personalo patogumui yra pritaikyta idealiai

Darbuotojai maloniai bendrauja ir greitai aptarnauja

Įstaiga suplanuota apgalvotai arba labai aiškūs ženklai, dėl to lengva rasti gydytojo ar procedūrų kabinetą

Patalpos tvarkingos, švarios ir pilnai patenkina paciento komforto poreikius

Medicininės įrangos netrūksta ir visa įranga nauja ir moderni

Diagnozuoja tiksliai ir paskiria efektyvų gydymą

Bendrauja nuoširdžiai ir atsako į visus klausimus

Buvo rūpestingos ir paslaugios

Siūloma, bet tik dalis reikiamų papildomų paslaugų

Internetas veikė, bet sudėtinga prisijungti

Gydytojai, kurie dirba "Vilniaus Gimdymo Namai"
2020-03-30, 15:56 | 1

Nuoširdus ačiū gyd. Arinai Keblikienei už priežiūrą ir pagalbą gimdymo metu! Net ir gimdydama karantino metu be antros pusės šalia jaučiausi rami ir saugi. Didžiulis ačiū visam VGN kolektyvui už gydymą ir priežiūrą komplikuotu pogimdyviniu laikotarpiu. Esu tikrai sužavėta personalo paslaugumu, profesionalumu ir nuoširdžia empatija. Tikrai rekomenduosiu rinktis šiuos gimdymo namus. Sėkmės darbuose!

2020-02-23, 09:28 | 3

Nuoširdus ačiū VGN konsultacinio centro medikėms, kurios viso nėštumo metu pasitiko su šypsena, maloniai bendravo ir atliko reikiamas procedūras. Ypač norėčiau padėkoti akušerei Julijai Žuravskai, kuri atsakė į visus klausimus, profesionaliai atliko reikiamus tyrimus.
Gimdymo skyriaus komanda- profesionali, jučiausi saugiai, ramiai, buvau nuolat drąsinama, nuskausminimą gavau iškart tik panorėjus, akušerė, gydytoja ir anesteziologė puikiai dirbo komandoje.
Pogimdyminio skyriaus kolektyvas ir palata - 10 balų. Atsako į visus klausimus dėl žindymo, skatina, motyvuoja.
Esu be galo visiems dėkinga!

2020-02-07, 22:28 | 1

Nuoširdus ir didelis AČIŪ akuserei kuri prie mano gimdyma 2019.12.28 tikrai profesionaliai atliko savo darba buvo labai maloni ir supratinga.

2020-01-17, 14:13 | 5

Nemaloni patirtis registratūroje, buvome pašaipiai sutikti, dauguma darbuotojų neprisistatė, trūko informacijos. Nudžiugino palata su vonia, bet trūko palatoje dušo ir tualeto, tekdavo eiti į koridoriaus galą. Tai nėra gimdymo įstaiga į kurią norėtųsi grįžti, dėl kai kurių darbuotojų atmestinio elgesio ir negeranoriškumo. Tik po gimdymo priežiūra buvo labai gera, seselės jautrios ir rūpestingos.

2019-12-16, 11:51 | 2

Gydytojai fantastiski, bet kai kurios seseles turetu bendrauti su pacientais bent jau siek tiek taktiskiau.

2019-12-11, 12:24 | 3

Gimdžiau Vilniais gimdymo namuose, be jokių išankstinių susitarimų. Personalas puikus, visi buvo malonūs ir profesionalūs. Į visus klausimus atsakė, padėjo, puikiai prižiūrėjo tiek gimdymo metu tiek po jo. Taip pat labai padėjo žindymo klausimais. Tik geriausi atsiliepimai ir padėka!

2019-11-03, 19:21 | 3

Šios įstaigos personalas tiesiog nuostabus! Prieš gimdymą teko gulėti patologijos skyriuje ir galiu iš savo patirties pasakyti, kad tiek gydytojai, tiek slaugės puikiai atlieka savo darbą, yra labai malonūs ir rūpestingi. Tik geriausi atsiliepimai ir apie gimdymo bei konsultacinį skyrius. Beje, net ir maistas šioje ligoninėje valgomas! :)

2019-08-05, 09:50 | 1

Nuostabi istaiga, likau labai patenkinta gimdymu sioje istaigoje ir labai rekomenduoju. Dakterai profesionalus, labai malonus, pozytivi aplinka, visas personalas malonus. Jauciausi puikiai, i visus klausimus gavau atsakymus, norejau epiduros, iskarto gavau. Dakterai labai demesingi, nuostabi akusere. 100 proc ispilde mano lukescius???? Seimynine palata, erdvi, su atskiru wc, dusu. Didele lova, konfortiska palata. Personalas skiria daug demesio, nuolat klausinejo, ar nieko netruksta. Ačiū jums.

2019-07-23, 12:55 | 2

Neįsivaizduoju kitos įstaigos, kur salaukčiau tiek žmogiškumo, empatijos ir palaikymo.
Didžiausias VGN pliusas - nuostabus personalas.

2019-07-22, 22:23 | 3

Lyginant su anksčiau tapo toks konvejeris, mažiau liko žmogiško bendravimo. Bet gydytojai ir akušerės puikiai atliko savo darbą. Ačiū!

2019-06-15, 13:50 | 1

Nuostabus gimdymo namai! Jei kada dar gimdysiu, tai tik cia! Ir rekomenduosiu visiem! Vaziavau is kito miesto vien kd ci gimdyt. Daktarai nuostabus, gimdyma prieme daktaras Razumas-nerealus!!! Akuseres labai paslaugios, mandagios ir supratingos! Geriausia visu laiku akusere Aida Žardeckaitė! Labai profesionali, paslaugi ir draugiška!!! 100 balų! ????

2019-04-27, 09:08 | 2

Nuoširdžiai noriu padėkoti Jūsų ligoninės gydytojai Editai Kastienei ir personalui – buvau sužavėta kvalifikuotu ir maloniu aptarnavimu. Sklandus gimdymas ir priežiūra prieš ir po jo. Linkiu kitiems mokytis iš Jūsų, o Jūsų kolektyvui – kantrybės, stiprybės ir sveikatos.

2019-04-18, 16:11 | 3

Įstaiga puiki, pateisinti visi lūkesčiai. Didelis ačiū profesionalu komandai: akušerei Indrei Mickevičienei ir gydytojui Robertui Mileriui, kuriu dėka norisi gimdyti dar karta. 10/10

2019-02-24, 07:21 | 1

Sveiki,

Gimdžiau daugiau nei prieš metus, bet ilgai negalėsiu pamiršti, kaip čia buvo baisu ir kaip manimi niekas nesirūpino ir pagimdžiau pati!

Savaite prieš gimdymą teko gulėti patologiniam skyriuje. Ten rūpinosi neblogai, bet šokiravo, kaip buvo laikomas visos savaites slapimas. Man reikėjo surinkti savaites šlapimo mėgini, kas karta nusišlapinusi turejau pilti į keista, ne medicinini indą, jis buvo laikomas labai keistoje tarsi valytojų/prižiūrėtojų patalpoje. Siaip, apart tos mažos detales, priežiūra ten buvo gera.

Kai atėjo laikas gimdyti- viskas pasikeitė. 8 val ryte mane skubiai perkėlė į gimdymo palata, nes tuo metu atsilaisvino palata, niekas nepadėjo nusinešti daigtu, nors buvo tikrai sunku juos tampyti. Nuėjus į gimdymo skyriu viskas tik blogėjo, gimdziai visai prieš darbo pabaiga vakare, pradžioje kenčiau labai didelius skausmus, bet niekas nepadėjo, nedavė nuskausminimo. Vėliau, kai sulaukiau anesteziologes manimi ji rupinosi ir vaistus suleisdavo laiku. Be galo daug kartu šaukiausi gydytojo, tačiau niekas pas mane neateidavo. Gerai, kad sesuo buvo su manimi gimdymo metu. Aparatai, nors prijungti, kartais nustodavo veikti, niekas to net nepastebėdavo. Prasidėjus saremiams niekaip negalėjome prisikviesti gydytojo, nezinu, buvo ne viena valanda!!!!! Girdėjau, kaip koridoriuje gydytojai ir seselės aptarinėja, kaip, pavyzdžiui, geriausia kepti žuvį!!!! Neįtikėtina. Kai pradėjau gimdyti, vis dar nieko su manimi nebuvo, vaiko galva iš manęs išlindo be niekieno priežiūros, tik tada pavyko prisikviesti gydytoja, kad padėtų su likusiu gimdymu, kuris jau truko labai trumpai. Be galo baisi patirtis, niekam, o niekam nerekomenduoju šios baisios ligonines. Tai buvo mano antras gimdymas, pirmąjį vaiką gimdžiau Jungtinėje Karalystėje, ir tikrai- kas tik galit, kad ir mokamai, važiuosite ten, ten nereikia kaišioti kyšiu, kad būtumėt prižiūrėtos. Beje, kyšio, nedaveme, man tai nėra priimtina, galbūt dėl to su manimi ir elgesi taip baisiai. Bet Dieve, Dieve, niekas nevažiuokite į šia ligonine, rizikuojate ne tik savo, bet ir dar negimusio vaiko gyvybe. Tik dabar suprantu, kaip man pasiseke, kad viskas baigėsi gerai.

Gydytojai, džiaukitės, kad mūsų tauta tamsi ir neišsilavinusi ir nemėgsta rašyti piktu rastu ir skundu. Man baisu ir gaila, kad Jūsų ligoninėje patyriau tokią nepriežiūra! Viliuosi, kad vyksta mokymai, kad priimate naujus ir gerus specialistus, viliuosi, kad situacija pasikeis, ar bent jau po truputi keičiasi, nes tai, kaip aš gimdžiau- nepriimtina.

P.s. Kas per atsilikimas naujagimiui dėti kepure ir mauti vilnones kojines??? Niekur vakaruose taip nedaro. Nežinau, iš kur tai kilę, bet čia visiška nesąmonė! Vakarietiškoje literatūroje ir gydytoju bei akušerių rekomendacijomis- jokių kepurių patalpose, kai temperatūra yra bet 17-18 laipsniu. O apie kojines iš vis patyliu, vilna graužia vos gimusio kūdikėlio plona odele.

2019-02-16, 10:20 | 4

Palyginus su gimdymu Antakalnio ligoninėje, šioje įstaigoje jaučiau ir rūpestį, ir dėmesį. Žinoma, nebuvo, kad už rankytės vedžiotų ar labai šokinėtų aplink. Tačiau iš esmės vertinu gerai. Be to, ir patalpos sutvarkytos.