Susisiekimas idealus, viskas gerai apgalvota

Registratūra paciento ir personalo patogumui yra pritaikyta idealiai

Darbuotojai maloniai bendrauja ir greitai aptarnauja

Įstaiga suplanuota apgalvotai arba labai aiškūs ženklai, dėl to lengva rasti gydytojo ar procedūrų kabinetą

Patalpos tvarkingos, švarios ir pilnai patenkina paciento komforto poreikius

Medicininės įrangos netrūksta ir visa įranga nauja ir moderni

Diagnozuoja tiksliai ir paskiria efektyvų gydymą

Bendrauja nuoširdžiai ir atsako į visus klausimus

Buvo rūpestingos ir paslaugios

Siūloma, bet tik dalis reikiamų papildomų paslaugų

Internetas veikė, bet sudėtinga prisijungti

Gydytojai, kurie dirba "Vilniaus Gimdymo Namai"
2021-09-04, 02:38 | 1

Na.. Galbūt ankščiau ir buvo geras nėštumo priežiūros centras, tačiau dabar net informacijos skambinti nemalonu. Šiai dienai man yra pirmas nėštumas ir dėl aštrių skausmų naktį skambinau informacijos. Atsiliepė slaugytoja. Pokalbis buvo ganėtinai nemalonus, nes.. Pasijaučiau kaltinama, nes skambinu naktį ir mano jaučiamų simptomų ji nesupranta. Taipogi į klausimą dėl budinčio gydytojo buvo ganėtinai įdomiai atsakyta, jog gal priims, gal ne. Ir tada užklausė, kodėl kreipiuosi pas juos, o ne kitur (pvz Antakalnį arba Santaros kliniką) ir kodėl aš, kaip nėščioji moteris nežinau savo nėštumo simptomų (kaip supratau, moteriai neužteko išgirsti, kad skausmai yra labai dideli ir nėštumas yra pirmas. Turiu persileidimo baimę). Į konsultaciją naktį nuvažiavau kitur. VGN visiškai nerekomenduoju. Jeigu darbuotojui nepatinka jo darbo vieta, tai pacientai nėra kalti. Čia labiau darbuotojas turėtų pasvarstyti ką galėtų pakeisti savyje, kad nekeltų neigiamų emocijų pacientams. 2021.09.04

2021-08-29, 10:53 | 2

Labai geras kolektyvas, profesionalus gidytojai,rūpestingos ir dėmesingos slaugytojos. Švarios ir komfortiskos patalpos . Rekomenduoju

2021-03-05, 15:50 | 1

Man buvo atlikta planinė CP operacija. Esu visiškai patenkinta visų gydytojų bei slaugytojų darbu, pagalba bei priežiūra. Personalas paslaugus ir davė daug naudingų patarimų.

2021-01-02, 22:35 | 1

Profesionalūs gydytojai ir labai malonios bei kantrios akušerės! Nors gimdymo metu pasikeitė ne viena pamaina, tačiau apie visus liko tik geriausi prisiminimai.

2020-12-08, 15:11 | 1

Niekam nerekomenduočiau. Deja, gimdymo metu patyriau akušerinį smurtą, aplaidumą, gimdymas komplikavosi. Padarinių buvo tiek man, tiek naujagimiui. Pogimdyvinė priežiūra, mano nuomone, irgi pasitaikė labai prasta. Sakyčiau, kad ligoninė neverta Naujagimiui palankios ligoninės statuso, nes akušerės ignoravo prašymus padėti su žindymu, buvo kišamas pieno mišinys. Žindymo specialistė pakviesta ketvirtą dieną po gimdymo, nors prašiau pakviesti nuo pat pirmos dienos. Dabar manęs laukia psichoterapija, nes pačiai susitvarkyti, net ir praėjus daug laiko, nepavyksta. Aiškumo dėlei - gimdžiau dar prieš pandemiją.

2020-11-06, 10:32 | 7

Apie VGN buvau labai geros nuomonės, tačiau kai čia pagimdžiau du vaikus, nuomonę teko kardinaliai pakeisti. Kai gimdžiau pirmą kartą, buvo daug gimdymų, labai nemaloniai jautėsi "konvejeris”, tačiau rimtų problemų nekilo, nes mano gimdymą prižiūrėjo puikus personalas. Ypač nuostabus buvo gydytojas Edvinas Loda (verta paminėti, kad VGN jis nebedirba). Kai gimdžiau antrą kartą, vėl buvo daug gimdymų, tačiau šį kartą patekau į nesusipratimų, personalo (ypač akušerės Andželikos Vidinevič ir gydytojos Agnės Dičiūnienės) aplaidumo, klaidų ir neįtikėtino abejingumo pacientui virtinę. Sunku patikėti, kad tiek daug blogybių gali nutikti vienai gimdyvei. Visų jų nesurašysiu, paminėsiu tik pačias svarbiausias:
- Kol patekau į priėmimą, koridoriuje teko laukti 1,5 val. Priėmime ilgai laukiau gydytojos, prie gimdyklos durų vėl teko pastovėti. Visa laimė, kad tuo metu skausmai nebuvo labai stiprūs.
- Su personalu bendravau ramiai, mandagiai, nereiškiau nepasitenkinimo, kad nuolat tenka laukti, demonstravau supratimą, kad yra daug gimdymų. Tačiau iš personalo pusės geranoriškumo nesulaukiau: nuolat jaučiau neigimą, kad man jau artėja metas gimdyti, mano pasakymai apie mano savijautą buvo ignoruojami arba menkinama jų svarba.
- Personalui nekėliau didelių reikalavimų, prašiau tik dviejų dalykų: 1. gimdyti su epidūru; 2. lašelinės kateterį įvesti ne į alkūnės linkį, kad būtų patogiau judinti ranką (prašymo tikslas – rankos judesių laisvė). Abu prašymai nebuvo patenkinti.
- Akušerė kateterį įvedė prie pat riešo, todėl net minimalus riešo judesys sukeldavo skausmą. Kai apie nepatogumą informavau akušerę, ji liepė su kateteriu apsiprasti. Per visus sąrėmius viena ranka negalėjau nei atsiremti, nei ko nors įsitverti.
- Man buvo pasakyta, kad dėl vykstančios kitos operacijos epidūro turėsiu laukti 1-1,5 val. Kęsdama itin stiprius skausmus pralaukiau gerokai ilgiau, po 2-2,5 val. vyras nuėjo į postą pas akušerę ir pasakė, kad man jau labai reikalingas nuskausminimas. Akušerė jam grubiai atsakė, kad operacija jau baigta, bet mes turime laukti, mūsų niekas nepamiršo, o anesteziologai negali persiplėšti. Mano būsena akušerė nepasidomėjo. Taigi negavau ne tik epidūro, bet ir visiškai jokio nuskausminimo.
- Po akušerės pasakymo, kad dar turiu laukti epidūro, nuskubėjau į tualetą, ten ir pradėjau gimdyti (aiškiai pajutau, kaip smuktelėjo kūdikis). Pati paeiti nebepajėgiau, vyras koridoriumi iki gimdyklos mane nutempė.
- Gimdykloje personalas labai skubėjo, mano gimdymas atrodė kaip ekstrinis atvejis. Nors nuo mano atvykimo į VGN iki vaiko gimimo praėjo 8 valandos, tačiau nuolat buvau priversta ko nors laukti, kol situacija tapo kritinė. Iš esmės patys medikai iš eilinio gimdymo sukūrė ekstrinį atvejį. Aš labai išsigandau (vėliau iš psichologo sužinojau, kad tai buvo šoko būsena). Nepaisant to, gimdymo metu akušerė ant manęs griežtai šaukė: "ramiau“, "nestumk, nestumk“. Galbūt kartais reikia griežto tono, jei gimdyvė neklauso. Bet mano atveju, visų pirma nereikėjo išgąsdinti, o ne išgąsdinus šaukti „ramiau“.
- Dėl patirto šoko tapau labai jautri skausmui, vietinė nejautra tinkamai neveikė. Kerpant tarpvietę skausmas buvo neapsakomas. Po gimdymo siūnant kirpimo vietą ir plyšimus kandžiojau savo ranką, kad neklykčiau iš skausmo. Gydytojos klausiau, ar aš čia tokia jautri, ar nuskausminamieji neveikia, kad man taip klaikiai skauda. Gydytoja ramiai paaiškino, kad nuskausminamųjų suleista daug, vis paprašydavo nuleisti dubenį (jį keldavau dėl skausmo) ir vis tiek mane siuvo nesuteikusi man galimybės atsigauti po šoko.
- Po susiuvimo mane pradėjo krėsti itin stiprus, traukulius primenantis drebulys, aš labai išsigandau ir paklausiau, kas man darosi. Tuomet gimdykloje buvusi VGN darbuotoja tik abejingai į mane žiūrėjo ir nieko nesakė, nieko nedarė.
- Pogimdyvinėje palatoje pastebėjau, kad kūdikiui neuždėtos apyrankės.
- Po gimdymo nei gimdymą priėmusi gydytoja, nei akušerė (nei joks kitas darbuotojas) neatėjo pasiteirauti, kaip aš jaučiuosi. Psichologo konsultacijos taip pat niekas nepasiūlė.
- Iš karto po gimdymo darbuotojai pradėjo elgtis lyg nieko blogo nebūtų įvykę. Susidarė įspūdis, kad siekiama užglaistyti gėdingą situaciją ir apsimesti, kad mano gimdymas buvo visiškai sklandus. Tik anketos apie suteiktų paslaugų kokybę (VGN tvirtina, kad ją duoda visoms gimdyvėms) man niekas nedavė užpildyti.

Po tokio gimdymo teko kreiptis pagalbos į psichologą. Nustatyta diagnozė – potrauminio streso sindromas (psichologo teigimu, labai adekvati reakcija į tai, ką patyriau gimdymo metu). Gydymui prireikė itin intensyvios ir daug valandų pareikalavusios psichoterapijos.
Visoje šioje situacijoje mane labiausiai nuvylė VGN vadovų pademonstruotas požiūris. Supratau, kad šioje įstaigoje toleruojamos situacijos, kuomet už vienos gimdyvės gerovę sumokama kitos gimdyvės sveikatos sąskaita.
Pagal profesinę kvalifikaciją esu kokybės ir procesų valdymo specialistė, todėl labai aiškiai mačiau, kad pagrindinius nesklandumus per mano gimdymą lėmė VGN darbo organizavimo ir procesų valdymo trūkumai. Taigi praėjus 3 savaitėms po gimdymo VGN nusiunčiau laišką. Laiško esmė buvo tokia: "esate puiki ligoninė, tačiau pas jus nutiko baisus dalykas (detaliai aprašiau savo gimdymą). Nepaisant savo skaudžios patirties, vis dar tikiu VGN ir manau, kad juose atsiras žmonių, norinčių ir sugebančių įgyvendinti pokyčius, kurių dėka kitoms gimdyvėms netektų patirti to, ką patyriau aš.“ Gavau VGN atsiprašymą ir patikinimą, kad ateityje stengsis tokių situacijų išvengti.
Praėjus 9 mėnesiams po gimdymo, nusprendžiau VGN vadovų paklausti, kokius pokyčius VGN įgyvendino, kad tokie kaip mano gimdymai ateityje nebepasikartotų. Visų pirma su manimi niekas nebendravo ir tik man primygtinai pareikalavus prasidėjo mano susirašinėjimas su VGN vadovais.
Kadangi VGN savo laiškuose nenurodė nei vieno konkretaus gerinimo veiksmo, kuris būtų įgyvendintas per tuos 9 mėnesius, dar kartą pabandžiau VGN vadovus įtikinti, kad kiekviena moteris turi teisę oriai susilaukti vaiko ir nesibaiminti, kad bus padaryta žala jos sveikatai vien todėl, kad ji "gimdo netinkamu laiku“. Faktiškai suteikiau nemokamą kokybės valdymo specialisto konsultaciją apie procesų rizikų valdymą (atsakant į VGN vadovų pasiteisinimą, jog neįmanoma suplanuoti, kad gimdymai vyktų tolygiai). Taip pat pateikiau visą sąrašą pasiūlymų, ką mano gimdymo metu buvo galima daryti kitaip, kad gimdymo pasekmės nebūtų tokios skaudžios. Pateikiau tokius pasiūlymus, kuriems nereikalingas papildomas finansavimas, juos įgyvendinus nebūtų nukentėję kitos gimdyvės ar kūdikiai, kuriems mano gimdymo metu turėjo būti skiriamas prioritetinis dėmesys. Deja, mano pastangos buvo bevaisės.
Susirašinėjimo metu VGN vadovai tvirtai laikėsi savo pozicijos, kartodami deklaratyvius teiginius, kad kiekviena gimdyvė jiems yra labai svarbi ir reikšminga, kad visiems VGN darbuotojams labai svarbi gimdyvių fizinė ir psichologinė savijauta. VGN apgailestavo, kad gimdymo priežiūra sukėlė mano nepasitenkinimą ("apgailestaujame visi, jeigu Jūsų poreikiai ir lūkesčiai nebuvo patenkinti taip, kaip Jūs tikėjotės”, "apgailestaujame, kad gimdymas Jums sukėlė neigiamų emocijų”), tačiau nepripažino, kad mano gimdymo metu buvo padaryta klaidų. Buvau atkakliai įtikinėjama, kad VGN teikiamų paslaugų kokybė yra itin aukšto lygio, ir nebuvo jokios kalbos apie tai, kad VGN darbe būtų galima įgyvendinti pokyčius, kurie padėtų išvengti tokių kaip mano gimdymų. Visas susirašinėjimas atrodė kaip bandymas manimi mandagiai “atsikratyti”.
Susirašinėjimas man atskleidė, kad, kai būna daug gimdymų, atskiros gimdyvės nepriežiūra ir sveikatos sužalojimas šioje ligoninėje yra vertinamas kaip natūralus dalykas, bet nepripažįstama, kad tai – negebėjimas valdyti situacijos ir teikti kokybiškų paslaugų. Viliuosi, kad VGN dirbantys puikūs specialistai (tikiu, kad tokių ten tikrai dar yra) nebus galutinai "uždusinti“ tokio požiūrio ir sugebės vadovautis aukštesnėmis vertybėmis bei išlaikyti žmoniškumą. O moterims, kurios čia pagimdė ir patyrė kažką panašaus kaip aš, labai rekomenduoju kuo greičiau kreiptis pagalbos į psichologą ir nelaukti, kol psichologinės problemos įsisenės. Yra puikių psichologų, kurie po gimdymo traumų padeda susigrąžinti gyvenimą.

2020-09-14, 09:08 | 4

Esu labai patenkinta VGN! Teko paguleti savaite del infekcijos, todel maciau nemazai personalo. Visi nerealus, tiek gydytojai, tiek akuseres! Esu labai patenkinta, labai patiko akusere Grazina Zapolska, labai padejo su zindymu, maloniai bendravo. Visi savo srities profesionalai, issamiai atsako i klausimus. Tikrai grizciau gimdyti ten pat.

2020-03-30, 12:56 | 1

Nuoširdus ačiū gyd. Arinai Keblikienei už priežiūrą ir pagalbą gimdymo metu! Net ir gimdydama karantino metu be antros pusės šalia jaučiausi rami ir saugi. Didžiulis ačiū visam VGN kolektyvui už gydymą ir priežiūrą komplikuotu pogimdyviniu laikotarpiu. Esu tikrai sužavėta personalo paslaugumu, profesionalumu ir nuoširdžia empatija. Tikrai rekomenduosiu rinktis šiuos gimdymo namus. Sėkmės darbuose!

2020-02-23, 07:28 | 4

Nuoširdus ačiū VGN konsultacinio centro medikėms, kurios viso nėštumo metu pasitiko su šypsena, maloniai bendravo ir atliko reikiamas procedūras. Ypač norėčiau padėkoti akušerei Julijai Žuravskai, kuri atsakė į visus klausimus, profesionaliai atliko reikiamus tyrimus.
Gimdymo skyriaus komanda- profesionali, jučiausi saugiai, ramiai, buvau nuolat drąsinama, nuskausminimą gavau iškart tik panorėjus, akušerė, gydytoja ir anesteziologė puikiai dirbo komandoje.
Pogimdyminio skyriaus kolektyvas ir palata - 10 balų. Atsako į visus klausimus dėl žindymo, skatina, motyvuoja.
Esu be galo visiems dėkinga!

2020-02-07, 20:28 | 1

Nuoširdus ir didelis AČIŪ akuserei kuri prie mano gimdyma 2019.12.28 tikrai profesionaliai atliko savo darba buvo labai maloni ir supratinga.

2020-01-17, 12:13 | 5

Nemaloni patirtis registratūroje, buvome pašaipiai sutikti, dauguma darbuotojų neprisistatė, trūko informacijos. Nudžiugino palata su vonia, bet trūko palatoje dušo ir tualeto, tekdavo eiti į koridoriaus galą. Tai nėra gimdymo įstaiga į kurią norėtųsi grįžti, dėl kai kurių darbuotojų atmestinio elgesio ir negeranoriškumo. Tik po gimdymo priežiūra buvo labai gera, seselės jautrios ir rūpestingos.

2019-12-16, 09:51 | 2

Gydytojai fantastiski, bet kai kurios seseles turetu bendrauti su pacientais bent jau siek tiek taktiskiau.

2019-12-11, 10:24 | 3

Gimdžiau Vilniais gimdymo namuose, be jokių išankstinių susitarimų. Personalas puikus, visi buvo malonūs ir profesionalūs. Į visus klausimus atsakė, padėjo, puikiai prižiūrėjo tiek gimdymo metu tiek po jo. Taip pat labai padėjo žindymo klausimais. Tik geriausi atsiliepimai ir padėka!

2019-11-03, 17:21 | 3

Šios įstaigos personalas tiesiog nuostabus! Prieš gimdymą teko gulėti patologijos skyriuje ir galiu iš savo patirties pasakyti, kad tiek gydytojai, tiek slaugės puikiai atlieka savo darbą, yra labai malonūs ir rūpestingi. Tik geriausi atsiliepimai ir apie gimdymo bei konsultacinį skyrius. Beje, net ir maistas šioje ligoninėje valgomas! :)

2019-08-05, 06:50 | 1

Nuostabi istaiga, likau labai patenkinta gimdymu sioje istaigoje ir labai rekomenduoju. Dakterai profesionalus, labai malonus, pozytivi aplinka, visas personalas malonus. Jauciausi puikiai, i visus klausimus gavau atsakymus, norejau epiduros, iskarto gavau. Dakterai labai demesingi, nuostabi akusere. 100 proc ispilde mano lukescius???? Seimynine palata, erdvi, su atskiru wc, dusu. Didele lova, konfortiska palata. Personalas skiria daug demesio, nuolat klausinejo, ar nieko netruksta. Ačiū jums.

2019-07-23, 09:55 | 2

Neįsivaizduoju kitos įstaigos, kur salaukčiau tiek žmogiškumo, empatijos ir palaikymo.
Didžiausias VGN pliusas - nuostabus personalas.

2019-07-22, 19:23 | 3

Lyginant su anksčiau tapo toks konvejeris, mažiau liko žmogiško bendravimo. Bet gydytojai ir akušerės puikiai atliko savo darbą. Ačiū!

2019-06-15, 10:50 | 1

Nuostabus gimdymo namai! Jei kada dar gimdysiu, tai tik cia! Ir rekomenduosiu visiem! Vaziavau is kito miesto vien kd ci gimdyt. Daktarai nuostabus, gimdyma prieme daktaras Razumas-nerealus!!! Akuseres labai paslaugios, mandagios ir supratingos! Geriausia visu laiku akusere Aida Žardeckaitė! Labai profesionali, paslaugi ir draugiška!!! 100 balų! ????

2019-04-27, 06:08 | 2

Nuoširdžiai noriu padėkoti Jūsų ligoninės gydytojai Editai Kastienei ir personalui – buvau sužavėta kvalifikuotu ir maloniu aptarnavimu. Sklandus gimdymas ir priežiūra prieš ir po jo. Linkiu kitiems mokytis iš Jūsų, o Jūsų kolektyvui – kantrybės, stiprybės ir sveikatos.

2019-04-18, 13:11 | 3

Įstaiga puiki, pateisinti visi lūkesčiai. Didelis ačiū profesionalu komandai: akušerei Indrei Mickevičienei ir gydytojui Robertui Mileriui, kuriu dėka norisi gimdyti dar karta. 10/10

2019-02-24, 05:21 | 1

Sveiki,

Gimdžiau daugiau nei prieš metus, bet ilgai negalėsiu pamiršti, kaip čia buvo baisu ir kaip manimi niekas nesirūpino ir pagimdžiau pati!

Savaite prieš gimdymą teko gulėti patologiniam skyriuje. Ten rūpinosi neblogai, bet šokiravo, kaip buvo laikomas visos savaites slapimas. Man reikėjo surinkti savaites šlapimo mėgini, kas karta nusišlapinusi turejau pilti į keista, ne medicinini indą, jis buvo laikomas labai keistoje tarsi valytojų/prižiūrėtojų patalpoje. Siaip, apart tos mažos detales, priežiūra ten buvo gera.

Kai atėjo laikas gimdyti- viskas pasikeitė. 8 val ryte mane skubiai perkėlė į gimdymo palata, nes tuo metu atsilaisvino palata, niekas nepadėjo nusinešti daigtu, nors buvo tikrai sunku juos tampyti. Nuėjus į gimdymo skyriu viskas tik blogėjo, gimdziai visai prieš darbo pabaiga vakare, pradžioje kenčiau labai didelius skausmus, bet niekas nepadėjo, nedavė nuskausminimo. Vėliau, kai sulaukiau anesteziologes manimi ji rupinosi ir vaistus suleisdavo laiku. Be galo daug kartu šaukiausi gydytojo, tačiau niekas pas mane neateidavo. Gerai, kad sesuo buvo su manimi gimdymo metu. Aparatai, nors prijungti, kartais nustodavo veikti, niekas to net nepastebėdavo. Prasidėjus saremiams niekaip negalėjome prisikviesti gydytojo, nezinu, buvo ne viena valanda!!!!! Girdėjau, kaip koridoriuje gydytojai ir seselės aptarinėja, kaip, pavyzdžiui, geriausia kepti žuvį!!!! Neįtikėtina. Kai pradėjau gimdyti, vis dar nieko su manimi nebuvo, vaiko galva iš manęs išlindo be niekieno priežiūros, tik tada pavyko prisikviesti gydytoja, kad padėtų su likusiu gimdymu, kuris jau truko labai trumpai. Be galo baisi patirtis, niekam, o niekam nerekomenduoju šios baisios ligonines. Tai buvo mano antras gimdymas, pirmąjį vaiką gimdžiau Jungtinėje Karalystėje, ir tikrai- kas tik galit, kad ir mokamai, važiuosite ten, ten nereikia kaišioti kyšiu, kad būtumėt prižiūrėtos. Beje, kyšio, nedaveme, man tai nėra priimtina, galbūt dėl to su manimi ir elgesi taip baisiai. Bet Dieve, Dieve, niekas nevažiuokite į šia ligonine, rizikuojate ne tik savo, bet ir dar negimusio vaiko gyvybe. Tik dabar suprantu, kaip man pasiseke, kad viskas baigėsi gerai.

Gydytojai, džiaukitės, kad mūsų tauta tamsi ir neišsilavinusi ir nemėgsta rašyti piktu rastu ir skundu. Man baisu ir gaila, kad Jūsų ligoninėje patyriau tokią nepriežiūra! Viliuosi, kad vyksta mokymai, kad priimate naujus ir gerus specialistus, viliuosi, kad situacija pasikeis, ar bent jau po truputi keičiasi, nes tai, kaip aš gimdžiau- nepriimtina.

P.s. Kas per atsilikimas naujagimiui dėti kepure ir mauti vilnones kojines??? Niekur vakaruose taip nedaro. Nežinau, iš kur tai kilę, bet čia visiška nesąmonė! Vakarietiškoje literatūroje ir gydytoju bei akušerių rekomendacijomis- jokių kepurių patalpose, kai temperatūra yra bet 17-18 laipsniu. O apie kojines iš vis patyliu, vilna graužia vos gimusio kūdikėlio plona odele.

2019-02-16, 08:20 | 4

Palyginus su gimdymu Antakalnio ligoninėje, šioje įstaigoje jaučiau ir rūpestį, ir dėmesį. Žinoma, nebuvo, kad už rankytės vedžiotų ar labai šokinėtų aplink. Tačiau iš esmės vertinu gerai. Be to, ir patalpos sutvarkytos.

2019-01-30, 20:05 | 1

Praejo viskas sklandziai ir puikiai, jei kada dar tektu gimdyti rinkciausi tik sia istaiga.

2019-01-28, 19:53 | 2

Teko apsilankyti dienos chirurgijos - ginekologijos sk. Kaip vėliau supratau, moterys ten apsilanko ir ne su pačiais maloniausiais gyvenime sprendimais, yra pajautrintos. Visos atvyksta su tokios didelėm nežinios akim...ir sutinka..
Personalas- tobulybės ir empatijos viršūnė- nuo sesutės registratorės lenkės, bandančios suraityt lietuviškas pavardes, slaugutės ir gydytojų. Konkrečios, rūpestingos, palaikančios, paslaugios, profesionalios, ne formalios ir tt. Procesai -kas po ko ir kur -vyksta sklandžiai, pats užrašymo į ligoninę procesas taip pat aiškus, informacijos pateikiama pakankamai, klausti drąsu. Aplinka- švaru, tvarkinga, puiku, jauku. Operacinė- man kaip neprofesionalei- kaip iš filmo: iki “išjungimo”- darnus komandos darbas, moderni įranga.
Ačiū visai komandai, kurią sutikau- gyd. Venckienei ir skyriaus darbuotojams.

2019-01-22, 13:50 | 4

Pirmą kartą gimdant pasirinkau VGN ir esu labai patenkinta. Aišku palatos nėra pačios jaukiausios ir trūksta šiek tiek patogumų - bet visą kitą vertinčiau puikiai. Gydytoja ir akušerė priėmusios gimdymą buvo labai rūpestingos ir viską puikiai suvaldė. Taip pat noriu padėkoti akušerėms, kurios jau po gimdymo labai padėjo su vaikučio priežiūra ir ypač su natūraliu žindymu - jau buvau visiškai nuleidusi rankas, bet akušerės (vienos iš jų vardas berods Aida, kitos deja neįsiminiau) padėjo susitvarkyti, padrąsino ir nuramino - dėka ko dabar jau namie sėkmingai žindome. Ačiū!

2018-12-07, 18:43 | 10

Nerekomenduoju niekam. Liutkienė po (nėštumo, gimdymo, vaiko priežiūros) paskaitų vis rodydavo labai gražią ir jaukią gimdymo palatą, kurios tikriausiai niekas nė nenaudodavo, nes gimdyti teko visai priešingoje. Personalas vis dar tikisi "padėkučių". Į patologinį guldo reikia nereikia (dėl skaičiaus), maistas tragedija. Man išprovokavo gimdymą su skatinamaisiais, bet kaklelis vistiek nesivėrė, tai vis didino skatinamųjų kiekį, kol viršijo visas normas, jog to nematytume nusuko aparatą, bet vyras spėjo pamatyti. Kadangi turiu stuburo patologiją, net nepasidomėjo ir nepaskaitė nėščiosios kortelės. Kai paprašiau nuskausminamųjų, nes nebepakėliau stuburo skausmų, tai akušerė tik po valandos atėjo. Gimdymas truko 12 val., vis ateidavo skirtingos akušerės ir vienai atrodė, jog 4 cm prasivėręs kaklelis, kitai irgi tik 4 cm, o tračiajai atrodė, kad net visi 6 cm prasivėręs. Tai kiek ten buvo taip ir neaišku. Stūmimo metu vis užsukdavo dar viena akušerė, kuri buvo su storu ryškių spalvų naminiu chalatu. O ar neturėtų gimdymas vykti steriliai? Kai jau rėkiau nuo nepakeliamų stuburo skausmų, o vaikelis niekaip nesistūmė žemyn, man dar Arina akušerė liepė nekelti balso. Jie taip nenorėjo, kad būtų atliktas cezario pjūvis, jog geriau rizikavo tiek mano, tiek vaikelio gyvybe, nes kūdikis išbuvo 12 val. be vandenų, gimė 4,4 kg. visas violetinis ir jam dar skyrė 10 balų, tikriausiai labai persigandę buvo, nes vėliau sužinojome, kad jam smegenyse buvo deguonies nepakankamumas.
Pogimdyvinėje palatoje nė ką geriau, per dieną ateidavo po du skirtingus daktarus/ės su vis skirtingais patarimais, kurie varė jau iš proto. Vienintelė ten paguoda tai seselės, rezidentės, naktinės būdinčios seselės, kurios davė daug naudingų patarimų ir rūpinosi.

2018-11-23, 09:25 | 2

Norėčiau padėkoti už rūpinimąsi manimi ir mano dukryte iki gimdymo, gimdymo ir pogimdiniu laikotarpiu, personalas labai malonus, net nekviestas eidavo nakti pataisyti zindymo jei išgirsdzavo, kad vaikutis verkia. Pats gimdymas buvo sunkus, tačiau akušerė Dalia labai rūpinosi, ateidavo kas 30 min - 1 val, tikrindavo ir atsakydavo į visus klausimus. Pogimdiniu laikotarpiu kiekvieną dieną kūdikis buvo rūpestingai apžiūrimas, duodami patarimai ir pamokymai, kasdien lankėsi ir vaikų daktaras ir ginekologė ir darbuotojas, atsakingas už dokumentaciją. Esu labai patenkinta šia įstaiga. Nuoširdžiausias ačiū.

2018-11-19, 12:06 | 9

Akušerėms ir daktarams priimant gimdymą neturiu jokių priekaištų, dirbo ramiai, profesionaliai, greitai. Draugiškai bendravo ir nuoširdžiai rūpinosi mano būkle. Tačiau pritrūko išsamumo išrašymo dokumentuose, ten net nenurodoma, kas priėmė gimdymą. Taip pat patyriau daug psichologinio spaudimo dėl natūralaus maitinimo. Slaugytojoms trūksta psichologiniu žinių, kaip padėti pirmom parom trūkstant pieno. Pagalba būna knyginė, mechaniška, traukti pieną per skausmą ir kentėt, o juk visi žinome, kad tame procese daug reiškia žodžiai, palaikymas ir psichologinė ramybė. Antrą kartą gimdyčiau kitur vien tam, kad galėčiau objektyviai palyginti.

2018-11-11, 11:57 | 3

Apgailetinas personalas.Ypač kūdikio atžvilgiu.Teko patiems pirkti misinukus kad pamaitinti kudikeli,nes nieks ne suskubejo pagelbet ir atnešti ligoninej esama kūdikio maitinima neturint motinos pieno.Ar ant tiek nuskurusi ligonine?

2018-08-29, 07:19 | 3

Esu labai dėkinga visam VGN kolektyvui už profesionaliai atliktą darbą. Patys geriausi atsiliepimai. Medikų atsidavimas ir kasdienis rūpestis - didžiulė dovana man ir mano šeimai. Ačiū iki dangaus Ginekologijos skyriaus vedėjui, gyd. Kostui Kalinauskiui, gydyt. Kęstučiui Šklėriui ir visiems, kurie manimi ir mano dukra Vėtra rūpinotės prieš gimdymą, jo metu ir po jo. Jūsų dėka šiandien galiu džiaugstis sklandžia, gražia ir prasminga motinyste. ;) Ačiū! Pagarbiai Žydrė Dargužytė-Černiauskė.

2018-07-30, 09:34 | 3

Pagal SAM reikalavimus Pirmuoju gimdymo laikotarpiu rekomenduojamas aktyvumas - vaikščiojimas, judėjimas. Iš 7 gimdyvių vaikščiojau aš viena. Kitos 6 gulėjo su anestezija. Dejavau irgi aš viena. Personalas mane tildė - kad neišgąsdinčiau kitų gimdančiųjų. Palatoje nėra kur prisėsti, nėra į ką atsiremti - jokių švediškų sienelių, jokių sofkučių ar kėdučių, čiužinių, gimdymo kėdžių(tupimų), tik baisusis gimdymo stalas. Tiesa, yra kamuolys. Gimdymo stalas senoviškas, iškleręs, galima jį pakelti, bet tik tiek - kur įsiremti rankoms, klūpimų pozicijų nėra. Stūmimo laikotarpiu neleido pasirinkti gimdymo pozos - net šonu neleido gulėti. Praskėtė kojas ir jas priverstinai laikė ant gelžgalių. Manau, jei įstaiga leidžia sau vadintis gimdymo NAMAIS, tai aplinka turėtų būti artimesnė NAMAMS, gydytojai turėtų skatinti gimdyves judėti pirmu gimdymo laikotarpiu. Mums nelabai svarbu buvo kokia pogimdyvinė palata - bet ji buvo mažytė be vėdinimo, o atidarius langą (bent gerai kad atsidarinėjo) smelkėsi apačioje rūkančiųjų dūmai. Po gimdymo minimaliai gimdymo įstaigoje reikia išbūti 6val, neva moterys yra neadekvačios ir sau ar kūdikiui gali pakenkti. Tai per tas valandas niekas iš personalo pas mus neatėjo pažiūrėti ar viskas gerai, taigi tai įstaigai - tik formalumas ir pinigai už palatą iš ligonių kasų.

2018-07-30, 08:49 | 3

Aukščiausias profesionalumo lygis. Rekomenduočiau visoms čia gimdyti. Visi pasiruošę padėti, malonus aptarnavimas ir tikrai ačiū-geriausia dovana.

2018-05-10, 16:27 | 1

Pasijutau ten kaip karvė, po cezario gulėjom su vaiku savaitę - kodėl? Todėl, kad jiems reikėjo varnelės, kad žindymas sutvarkytas. O aš visa strese, žindžiau priešpieniu 5 paras, kol nepradėjau paklaikus lakstyt pas akušeres, dar gerai, kad vaikui nieko nenutiko, nes po 5 parų tokio "varymo" judesių koordinacija sutrinka. Geroji tą naktį budėjusi akušerė sumaitino vaikiui mišinio ir pagaliau mes pamiegojom. Spėju, kad už tai joms yra kažkokios nuobaudos... Matėsi, kaip antroji dvejoja, žiūrėdama į mane paklaikusią.
Pirmadienį dar norėjo mane palikt, varnelę išspaust. Gerasis žmogus tenykštė žindymo konsultantė ištraukė. Antradienį išsimiegojus namie pienas tiesiog ėmė varvėti. NAMŲ žindyvėms reikia!
Ateidavo, apžiūrėdavo vaiką, papus, o mano emocinė ir psichologinė būsena visiems buvo spjaut. Nes ten žindyvės statusas - karvė.

Tiesa, gimdymo komandai priekaištų neturiu, dirbo tikrai profesionaliai.

2018-04-24, 19:49 | 1

Ačiū gydytojų - akušerių komandai už operatyvumą, pagalbos kompleksiškumą, išlaikytą profesionalų bei atsakingą požiūrį į atliekamą darbą. “Nuo” - “iki” organizuotas įstaigos darbas, greitai dalinamasi informacija tarp skyrių, maksimali priežiūra prieš ir po gimdymo. Pati nuoširdžiausia padėka!!!

2018-01-01, 20:50 | 1

Noriu rekomenduoti VGN! Lankiau šičia paskaitėles nėščiosioms, vaikščiojau nėštumo priežiūrai į konsultacinį centrą ir gimdžiau 2017 lapkričio 12d. Personalas dėmesingas ir kompetetingas. Gimdyti atvykau lapkričio 11d, gimdymas, kaip pirmakartės buvo ilgas, pagimdžiau ryte 12d. Abi medikų pamainos buvo puikios, laiku pastebėjo nesklandumus gimdymo procese, atliko visus veiksmus, kad toliau gimdyti galėčiau pati, puikiai priėmė gimdymą. Esu patenkinta. Pogimdyviniu laikotarpiu medikai taip pat dažnai užsukdavo į palatą, domėjosi ar viskas tvarkoje. Turėjau keblumų su žindymu pirmosiomis dienomis. Didelis ačiū p. Elvyrai, už jos dėmesį mano problemai, nes nuoširdžiai pati savo iniciatyva skyrė mum laiko ir jos dėka pavyko sėkmingai pamaitinti naujagimį. Ačiū visiems, už tai, kad buvau rami vaikelio laukimo ir susitikimo su juo akimirką, nes tikėjau, kad esu profesionalų rankose.
P.s. ir žinoma turime nuotrauką su naujagimiu išvykstant iš ligoninės,kurioje matosi užrašas "Vilniaus gimdymo namai" :)

2017-12-31, 08:52 | 1

Ačiū labai visam personalui kuris prisidėjo prie vaiko gimimo. Šiuose gimdymo namuose dirba tikri savo srities profesionalai, kurie priima tave kaip sau artima. Dar labiausiai noriu padėkoti Vyr.slaugos admin-akušerei Boženai Kačanovskaj kurios dėka pasijutau lyg gimdymo metu ir po jo,visa laika šalia buvo mama. Ačiū Jums.

2017-11-30, 20:21 | IP: *.*.*.*

Gera ligonine,puikus gydytojų kolektyvas,malonus aptarnavymo personalas,bet yra viena juoda deme,tai gyd anesteziologas Laimutis Vinčiunas,kuris gali dirbti tik su gyvūnais o ne su žmonėmis.Dirba principu - ne sumokėjai-kentėk!ne atsibusi po narkozės visa diena. bendrauja chamiškai..Tik dėl to gyd. ne patarčiau šį įstaiga,ir pati daugiau nesikreipsiu.

2017-10-18, 11:33 | IP: *.*.*.*

Paprašius jei įmanoma gimdyklos su WC/dušu buvo pasakyta, kad nulis šansų, visos su dušais užimtos. Kai nuėjome į gimdymo aukštą valytoja sako šita gimdykla dar valoma, šlapios grindys, eikit į nr X. X gimdykla buvo seniausiai sutvarkyta, sausa,(sutvarkyta seniai) ir turėjo dušą (kaip netikėta).

Gimdymo metu personalo pamainos keitėsi, personalo bendravimą vertinčiau nuo vidutiniško iki gana paslaugaus. Geriausią įspūdį sudarė akušerė Onutė. Toks jausmas, kad ji buvo naktinės pamainos vadovė, puikiai bendravo tiek su gimdančia žmona tiek organizavo personalo darbą.
Įvestas epidūras nepilnai nuskausmino vieną klubą, sunku vertinti ar čia normaliai pasitaikanti klaida, ar tiesiog mums nepasisekė.

Didžiausia bėda pogimdyminėj priežiūroj, tai personalo daug, keičiasi kas dieną. Paprašius kažko varo pvz pas akušerę, o kuri akušerė šiandien prižiūri tavo palatą galima spėlioti, niekas prasidėjus pamainai neprisistato, nesako nei savo pareigų nei vardo. nerekomenduoju

2017-09-25, 22:21 | IP: 78.56.232.6

Lankiausi pas gydytoją iki gimdymo, taip pat gimdžiau šiuose gimdymo namuose. Likau labai maloniai nustebinta. Nuo pat pirmojo apsilankymo visas personalas buvo malonus, draugiškas, operatyviai pagelbėjo visais klausimais. Gydytojai buvo malonūs, suteikė visą reikalingą informaciją, apskritai visos paslaugos buvo suteiktos be priekaištų.

PS jokių pinigų ar kitokių dovanų nei prieš gimdymą, nei po jo nedavėme ir jų niekas mūsų neprašė. Gimdyti atvykome nesusitarę.

2017-09-23, 23:55 | 3

Konsultacinio skyriaus merginos - nuostabios!!! Malonios, rūpestingos, atidžios, fainos, ir visokios tokios pačios nerealiaisios! O ir krauja kai ima - neskauda!!:D O ir po gimdymo sutikus koridoriuje - nuoširdžiai domėjosi ir padėjo. Pats maloniausias priėmimas kiek yra teke kur lankytis...:)

Patiko priežiūra ir po gimdymo, padėjo išspręstj visas problemas dėl žindymo, suteikė naudingų patarimų, nuolat domėjosi kaip sekasi, buvo lb malonios:)

Didžiulis AČIŪ!!

2017-07-28, 14:20 | 2

Visi darbuotojai buvo profesionalūs, mandagūs, rūpestingi, atsakydavo į visus klausimus, viskas buvo atlikta labai profesionaliai. Iš anksto su gydytojais ar akušeriais nesitariau, niekam nedaviau jokių dovanų, bet sulaukiau puikaus aptarnavimo. Tikrai galiu rekomenduoti šią įstaigą ir kitiems.

2017-06-15, 11:58 | IP: 77.221.66.180

Labai puikus aptarnaujantis personalas, atnaujintos palatos ir operacinės. Visiems rekomenduoju.

2017-05-03, 23:12 | 2

Košmaras. Niekam nelinkiu atsidurti mano šeimos situacijoje.

2017-04-08, 11:11 | IP: 5.20.100.19

Vaiko susilaukem pries 2 savaites. Cia musu antras vaikas, pirma karta gimdziau Raudonajam kryziuje. Skirtumas tarp dvieju istaigu, kaip diena ir naktis. Jeigu pirma karta gimdyciau VGN, tarp vaiku nebutu 9 metu skirtumo ( po pirmo gimdymo nenorejau tureti vaiku). VGN superinis personalas ( nuo priemimo kabineto darbuotojos iki gydytoju). Mano akusere buvo P. Bozena, demesingas, nuosirdus, tiesiog GERAS zmogus. Aciu jai ir gydytojai Alinai uz mano suneli. Aciu seselem, kurios priziurejo musu vaikeli. Tikrai siulyciau gimdyti butent sitoje istaigoje. P. S. Niekam pinigu nemokejau ir is anksto nesitariau del gimdymo. Aciu VGN personalui!

2017-02-02, 15:21 | 1

Viskas patiko, neturiu nei vieno priekaisto. Nesitikejau kad taip maloniai bus bendraujama (dazniausiai tekdavo susidurti su ne itin maloniu personalu kitur) ir gimdymo metu ir po jo,vizitu pas gydytoja metu.

2016-09-26, 11:06 | IP: 91.154.20.69

Nepamenu nei vieno gydytojo pavardžių,nes keitėsi pamainos ir buvo atliktas Cezario pjūvis. Bet labai dėkojame visam personalui ir dziaugemes šiandien švęsdami jau 3 savo gimtadienį. Ačiū!!! ;)

2016-08-23, 15:15 | IP: 78.157.77.231

Gimdymo namai modernizuoti, bet likę senovinio mastymo/planavimo užuomazgų. Dalis (1/3) personalo tikrai malonūs ir nuoširdžiai padedantis, tačiau kita dalis į viską žiūri labai formaliai ir bendrauja atmestinai.

Įvestas epiduras nepilnai nuskausmino vieną klubą, sunku vertinti ar čia normaliai pasitaikanti klaida, ar tiesiog mums nepasisekė.

Po gimdymo privačioje palatoje WC nebuvo, iki bendro eiti nelabai toli, bet po plyšimo vaikščioti nebuvo malonu. Personalas vėlgi keitėsi, nuo gana atmestinų akušerių (taigi vieną kartą jau rodžiau, kaip neatsimenat?! - man įdomu ar ji kompu/telefonu išmoko iš vieno parodymo naudotis) iki tikrai malonių moteriškių. Didžiausia bėda pogimdyminėj priežiūroj, tai personalo daug, keičiasi kas dieną. Paprašius kažko varo pvz pas akušerę, o kuri akušerė šiandien prižiūri tavo palatą galima spėlioti, niekas prasidėjus pamainai neprisistato, nesako nei savo pareigų nei vardo.

Gydytojų darbas turbūt geras - komplikacijų nekilo. Maistas valdiškas, bet patiko, kažkiek teko prisidurti iš šalies.

Trumpai apibendrinant: seno išplanavimo patalpos (mažai sanitarinių mazgų), moderni įranga, darbą atliko gerai, personalas įvairus, kaip ant ko pataikai. Jokių užuominų į papildomus mokėjimus ar kyšius, tai nebent pakeistų kai kurių asmenų bendravimo įgūdžius bei patalpos "užimtumą" - neišbandyta.

2016-08-19, 15:34 | IP: 5.20.157.184

Aš dėkinga gyd. Dalytei Variakojienei, už malonų bendravimą, išsamius atsakymus ir greitą reakciją. Akušerės taipogi labai paslaugios ir malonios, vienintelis minusas šioje gydymo įstaigoje man-tai labai nepatogios lovos-aukštos, siauros ir kietos. Paskutinį neštumo mėn. labai sunku miegoti tokioje ir atsikelti iš jos :)

2015-07-01, 05:48 | IP: 5.20.224.122

Labai gerai vertinu siu gimdymo namu akuseres! Maistas galetu buti skanesnis :)

2015-03-18, 20:13 | IP: 80.240.1.243

Lygiai prieš mėnesį teko gimdyti VGN. Atvykome gimdyti su niekuo nesusitarę, nei prieš gimdymą, nei po jo niekam nedavėme kyšių ir abu su vyru likome labai patenkinti dėl šių priežasčių:
1) gydytoja ir akušerė nuosekliai laikėsi gimdymo plano. Atskirai atsiklausia dėl skiepų, oksitocino injekcijos placento atsiskyrimui ir pan.
2) personalas apmokytas ir
veikia pagal naujagimiui palankios ligoninės principus (užtikrina vaiko-motinos ryšį, konsultuoja žindymo kl. ir pan.).
3) gimdymo metu gydytoja ir akušerė elgėsi profesionaliai, bendravo maloniai ir pagarbiai.
4) Po gimdymo priežiūra buvo puiki - jei kildavo klausimų, visuomet sulaukdavome iškviestos į palatą akušerės, kuri suteikdavo pagalbą (žindymas, vaikelio priežiūra etc.). Kas rytą vykdavo gydytojų vizitacija, kiekvieną dieną neonatalogai apžiūri kūdikį, o ginekologai gimdyvę.
5) gimdyklos puikiai įrengtos. Palatų aplinka neerzina, o maistas tikrai pakenčiamas. Atvykom gimdyti su stipriais, bet nereguliariais sąrėmiais, dėl to ligoninės priimamajame teko sulaukti pašaipių pastabų iš gydytojos, neva tai negali būti gimdymo veikla. Pastarosios reakcija ir tonas pasikeitė pamačius, kad kaklelis yra atsivėręs daugiau nei 4 cm. Gimdyves raginčiau nusiteikti, kad VGN priimamajame (ačiū Dievui, tik ten) su jumis nebūtinai bendraus maloniai.