Reitingas
Detalus įvertinimas

Susisiekimas visuomeniniu ar asmeniniu transportu, automobilio parkavimas

73.9% Complete
3.7

Susisiekimas su įstaiga patogus, bet stotelė/parkingas yra atokiau nuo įėjimo

Išorinės aplinkos pritaikymas Jūsų atsipalaidavimui ir komfortui (privatus įėjimas, suoliukai lauke, patogūs laiptai)

75.6% Complete
3.8

Išorės aplinka pilnai pritaikyta atsipalaidavimui ir komfortui

Registratūros ar priimamajo zonos patogumas (eilės valdymas, vietos prisėsti, galimybė atsigerti, WC ir pan.)

77% Complete
3.9

Registratūra paciento ir personalo patogumui yra pritaikyta idealiai

Registratūros ar priimamajo darbuotojų darbo kokybė (nuoširdus bendravimas, greitas aptarnavimas, supratingumas)

78.8% Complete
3.9

Darbuotojai maloniai bendrauja ir greitai aptarnauja

Ar lengvai radote gydytojo/procedūrų kabinetą?

83.1% Complete
4.2

Įstaiga suplanuota apgalvotai arba labai aiškūs ženklai, dėl to lengva rasti gydytojo ar procedūrų kabinetą

Kiek ilgai tenka laukti prie gydytojo kabineto durų?

69.4% Complete
3.5

Laukiau iki 15 min

Kabinetų ar palatų pritaikymas Jūsų komfortui ir personalo darbo patogumui

80.1% Complete
4

Patalpos tvarkingos, švarios ir pilnai patenkina paciento komforto poreikius

Medicininė įranga (naujumas, modernumas bei kiekis)

86.5% Complete
4.3

Medicininės įrangos netrūksta ir visa įranga nauja ir moderni

Ar visas procedūras ir tyrimus galėjote gauti vietoje?

86.2% Complete
4.3

Visos reikiamos procedūros ar tyrimai buvo vietoje

Gydytojų profesionalumas (problemos diagnozavimas, gydymo efektyvumas)

84.4% Complete
4.2

Diagnozuoja tiksliai ir paskiria efektyvų gydymą

Gydytojų bendravimo įgudžiai (nuoširdumas, atsakymas į klausimus)

81.5% Complete
4.1

Bendrauja nuoširdžiai ir atsako į visus klausimus

Seselių, slaugių ar slaugytojų darbo kokybė (bendravimas, rūpestingumas)

84.1% Complete
4.2

Buvo rūpestingos ir paslaugios

Papildomos paslaugos (maitinimas, taksi iškvietimas, TV, vaikų priežiūra)

48.1% Complete
2.4

Pasiūla ar kokybė neatitiko lūkesčių

Kaip vertinate paslaugų kainas?

70.7% Complete
3.5

Kaina atitiko paslaugos kokybę

Ar papildomai atsilyginate įstaigos gydytojams asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Wifi internetas

65.7% Complete
3.3

Internetas veikė, bet sudėtinga prisijungti

Licencija

Nr. 800

Gydytojai, kurie dirba Vilniaus Gimdymo Namai
Pacientų atsiliepimai
2018-07-30, 12:34 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 2)

Pagal SAM reikalavimus Pirmuoju gimdymo laikotarpiu rekomenduojamas aktyvumas - vaikščiojimas, judėjimas. Iš 7 gimdyvių vaikščiojau aš viena. Kitos 6 gulėjo su anestezija. Dejavau irgi aš viena. Personalas mane tildė - kad neišgąsdinčiau kitų gimdančiųjų. Palatoje nėra kur prisėsti, nėra į ką atsiremti - jokių švediškų sienelių, jokių sofkučių ar kėdučių, čiužinių, gimdymo kėdžių(tupimų), tik baisusis gimdymo stalas. Tiesa, yra kamuolys. Gimdymo stalas senoviškas, iškleręs, galima jį pakelti, bet tik tiek - kur įsiremti rankoms, klūpimų pozicijų nėra. Stūmimo laikotarpiu neleido pasirinkti gimdymo pozos - net šonu neleido gulėti. Praskėtė kojas ir jas priverstinai laikė ant gelžgalių. Manau, jei įstaiga leidžia sau vadintis gimdymo NAMAIS, tai aplinka turėtų būti artimesnė NAMAMS, gydytojai turėtų skatinti gimdyves judėti pirmu gimdymo laikotarpiu. Mums nelabai svarbu buvo kokia pogimdyvinė palata - bet ji buvo mažytė be vėdinimo, o atidarius langą (bent gerai kad atsidarinėjo) smelkėsi apačioje rūkančiųjų dūmai. Po gimdymo minimaliai gimdymo įstaigoje reikia išbūti 6val, neva moterys yra neadekvačios ir sau ar kūdikiui gali pakenkti. Tai per tas valandas niekas iš personalo pas mus neatėjo pažiūrėti ar viskas gerai, taigi tai įstaigai - tik formalumas ir pinigai už palatą iš ligonių kasų.

2018-07-30, 11:49 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 2)

Aukščiausias profesionalumo lygis. Rekomenduočiau visoms čia gimdyti. Visi pasiruošę padėti, malonus aptarnavimas ir tikrai ačiū-geriausia dovana.

2018-05-10, 19:27 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 1)

Pasijutau ten kaip karvė, po cezario gulėjom su vaiku savaitę - kodėl? Todėl, kad jiems reikėjo varnelės, kad žindymas sutvarkytas. O aš visa strese, žindžiau priešpieniu 5 paras, kol nepradėjau paklaikus lakstyt pas akušeres, dar gerai, kad vaikui nieko nenutiko, nes po 5 parų tokio "varymo" judesių koordinacija sutrinka. Geroji tą naktį budėjusi akušerė sumaitino vaikiui mišinio ir pagaliau mes pamiegojom. Spėju, kad už tai joms yra kažkokios nuobaudos... Matėsi, kaip antroji dvejoja, žiūrėdama į mane paklaikusią.
Pirmadienį dar norėjo mane palikt, varnelę išspaust. Gerasis žmogus tenykštė žindymo konsultantė ištraukė. Antradienį išsimiegojus namie pienas tiesiog ėmė varvėti. NAMŲ žindyvėms reikia!
Ateidavo, apžiūrėdavo vaiką, papus, o mano emocinė ir psichologinė būsena visiems buvo spjaut. Nes ten žindyvės statusas - karvė.

Tiesa, gimdymo komandai priekaištų neturiu, dirbo tikrai profesionaliai.

2018-04-24, 22:49 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 1)

Ačiū gydytojų - akušerių komandai už operatyvumą, pagalbos kompleksiškumą, išlaikytą profesionalų bei atsakingą požiūrį į atliekamą darbą. “Nuo” - “iki” organizuotas įstaigos darbas, greitai dalinamasi informacija tarp skyrių, maksimali priežiūra prieš ir po gimdymo. Pati nuoširdžiausia padėka!!!

2018-01-01, 22:50 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 1)

Noriu rekomenduoti VGN! Lankiau šičia paskaitėles nėščiosioms, vaikščiojau nėštumo priežiūrai į konsultacinį centrą ir gimdžiau 2017 lapkričio 12d. Personalas dėmesingas ir kompetetingas. Gimdyti atvykau lapkričio 11d, gimdymas, kaip pirmakartės buvo ilgas, pagimdžiau ryte 12d. Abi medikų pamainos buvo puikios, laiku pastebėjo nesklandumus gimdymo procese, atliko visus veiksmus, kad toliau gimdyti galėčiau pati, puikiai priėmė gimdymą. Esu patenkinta. Pogimdyviniu laikotarpiu medikai taip pat dažnai užsukdavo į palatą, domėjosi ar viskas tvarkoje. Turėjau keblumų su žindymu pirmosiomis dienomis. Didelis ačiū p. Elvyrai, už jos dėmesį mano problemai, nes nuoširdžiai pati savo iniciatyva skyrė mum laiko ir jos dėka pavyko sėkmingai pamaitinti naujagimį. Ačiū visiems, už tai, kad buvau rami vaikelio laukimo ir susitikimo su juo akimirką, nes tikėjau, kad esu profesionalų rankose.
P.s. ir žinoma turime nuotrauką su naujagimiu išvykstant iš ligoninės,kurioje matosi užrašas "Vilniaus gimdymo namai" :)

2017-12-31, 10:52 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 1)

Ačiū labai visam personalui kuris prisidėjo prie vaiko gimimo. Šiuose gimdymo namuose dirba tikri savo srities profesionalai, kurie priima tave kaip sau artima. Dar labiausiai noriu padėkoti Vyr.slaugos admin-akušerei Boženai Kačanovskaj kurios dėka pasijutau lyg gimdymo metu ir po jo,visa laika šalia buvo mama. Ačiū Jums.

2017-11-30, 22:21 | IP: 86.38.61.221 Kas parašė?

Gera ligonine,puikus gydytojų kolektyvas,malonus aptarnavymo personalas,bet yra viena juoda deme,tai gyd anesteziologas Laimutis Vinčiunas,kuris gali dirbti tik su gyvūnais o ne su žmonėmis.Dirba principu - ne sumokėjai-kentėk!ne atsibusi po narkozės visa diena. bendrauja chamiškai..Tik dėl to gyd. ne patarčiau šį įstaiga,ir pati daugiau nesikreipsiu.

2017-10-18, 14:33 | IP: 185.127.1.84 Kas parašė?

Paprašius jei įmanoma gimdyklos su WC/dušu buvo pasakyta, kad nulis šansų, visos su dušais užimtos. Kai nuėjome į gimdymo aukštą valytoja sako šita gimdykla dar valoma, šlapios grindys, eikit į nr X. X gimdykla buvo seniausiai sutvarkyta, sausa,(sutvarkyta seniai) ir turėjo dušą (kaip netikėta).

Gimdymo metu personalo pamainos keitėsi, personalo bendravimą vertinčiau nuo vidutiniško iki gana paslaugaus. Geriausią įspūdį sudarė akušerė Onutė. Toks jausmas, kad ji buvo naktinės pamainos vadovė, puikiai bendravo tiek su gimdančia žmona tiek organizavo personalo darbą.
Įvestas epidūras nepilnai nuskausmino vieną klubą, sunku vertinti ar čia normaliai pasitaikanti klaida, ar tiesiog mums nepasisekė.

Po gimdymo privačioje palatoje WC nebuvo, iki bendro eiti nelabai toli, bet po plyšimo vaikščioti nebuvo malonu. Personalas vėlgi keitėsi, nuo gana atmestinų akušerių (taigi vieną kartą jau rodžiau, kaip neatsimenat?! - man įdomu ar ji kompu/telefonu išmoko iš vieno parodymo naudotis) iki tikrai malonių moteriškių.
Didžiausia bėda pogimdyminėj priežiūroj, tai personalo daug, keičiasi kas dieną. Paprašius kažko varo pvz pas akušerę, o kuri akušerė šiandien prižiūri tavo palatą galima spėlioti, niekas prasidėjus pamainai neprisistato, nesako nei savo pareigų nei vardo. nerekomenduoju

2017-09-26, 01:21 | IP: 78.56.232.6 Kas parašė?

Lankiausi pas gydytoją iki gimdymo, taip pat gimdžiau šiuose gimdymo namuose. Likau labai maloniai nustebinta. Nuo pat pirmojo apsilankymo visas personalas buvo malonus, draugiškas, operatyviai pagelbėjo visais klausimais. Gydytojai buvo malonūs, suteikė visą reikalingą informaciją, apskritai visos paslaugos buvo suteiktos be priekaištų.

PS jokių pinigų ar kitokių dovanų nei prieš gimdymą, nei po jo nedavėme ir jų niekas mūsų neprašė. Gimdyti atvykome nesusitarę.

2017-09-24, 02:55 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 3)

Konsultacinio skyriaus merginos - nuostabios!!! Malonios, rūpestingos, atidžios, fainos, ir visokios tokios pačios nerealiaisios! O ir krauja kai ima - neskauda!!:D O ir po gimdymo sutikus koridoriuje - nuoširdžiai domėjosi ir padėjo. Pats maloniausias priėmimas kiek yra teke kur lankytis...:)

Patiko priežiūra ir po gimdymo, padėjo išspręstj visas problemas dėl žindymo, suteikė naudingų patarimų, nuolat domėjosi kaip sekasi, buvo lb malonios:)

Didžiulis AČIŪ!!

2017-07-28, 17:20 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 2)

Visi darbuotojai buvo profesionalūs, mandagūs, rūpestingi, atsakydavo į visus klausimus, viskas buvo atlikta labai profesionaliai. Iš anksto su gydytojais ar akušeriais nesitariau, niekam nedaviau jokių dovanų, bet sulaukiau puikaus aptarnavimo. Tikrai galiu rekomenduoti šią įstaigą ir kitiems.

2017-06-15, 14:58 | IP: 77.221.66.180 Kas parašė?

Labai puikus aptarnaujantis personalas, atnaujintos palatos ir operacinės. Visiems rekomenduoju.

2017-05-04, 02:12 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 2)

Košmaras. Niekam nelinkiu atsidurti mano šeimos situacijoje.

2017-04-08, 14:11 | IP: 5.20.100.19 Kas parašė?

Vaiko susilaukem pries 2 savaites. Cia musu antras vaikas, pirma karta gimdziau Raudonajam kryziuje. Skirtumas tarp dvieju istaigu, kaip diena ir naktis. Jeigu pirma karta gimdyciau VGN, tarp vaiku nebutu 9 metu skirtumo ( po pirmo gimdymo nenorejau tureti vaiku). VGN superinis personalas ( nuo priemimo kabineto darbuotojos iki gydytoju). Mano akusere buvo P. Bozena, demesingas, nuosirdus, tiesiog GERAS zmogus. Aciu jai ir gydytojai Alinai uz mano suneli. Aciu seselem, kurios priziurejo musu vaikeli. Tikrai siulyciau gimdyti butent sitoje istaigoje. P. S. Niekam pinigu nemokejau ir is anksto nesitariau del gimdymo. Aciu VGN personalui!

2017-02-02, 17:21 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 1)

Viskas patiko, neturiu nei vieno priekaisto. Nesitikejau kad taip maloniai bus bendraujama (dazniausiai tekdavo susidurti su ne itin maloniu personalu kitur) ir gimdymo metu ir po jo,vizitu pas gydytoja metu.

2016-09-26, 14:06 | IP: 91.154.20.69 Kas parašė?

Nepamenu nei vieno gydytojo pavardžių,nes keitėsi pamainos ir buvo atliktas Cezario pjūvis. Bet labai dėkojame visam personalui ir dziaugemes šiandien švęsdami jau 3 savo gimtadienį. Ačiū!!! ;)

2016-08-23, 18:15 | IP: 78.157.77.231 Kas parašė?

Gimdymo namai modernizuoti, bet likę senovinio mastymo/planavimo užuomazgų. Dalis (1/3) personalo tikrai malonūs ir nuoširdžiai padedantis, tačiau kita dalis į viską žiūri labai formaliai ir bendrauja atmestinai.

Paprašius jei įmanoma gimdyklos su WC/dušu buvo pasakyta, kad nulis šansų, visos su dušais užimtos. Kai nuėjome į gimdymo aukštą valytoja sako šita gimdykla dar valoma, šlapios grindys, eikit į nr X. X gimdykla buvo seniausiai sutvarkyta, sausa,(sutvarkyta seniai) ir turėjo dušą (kaip netikėta).

Gimdymo metu personalo pamainos keitėsi, personalo bendravimą vertinčiau nuo vidutiniško iki gana paslaugaus. Geriausią įspūdį sudarė akušerė Onutė. Toks jausmas, kad ji buvo naktinės pamainos vadovė, puikiai bendravo tiek su gimdančia žmona tiek organizavo personalo darbą.
Įvestas epiduras nepilnai nuskausmino vieną klubą, sunku vertinti ar čia normaliai pasitaikanti klaida, ar tiesiog mums nepasisekė.

Po gimdymo privačioje palatoje WC nebuvo, iki bendro eiti nelabai toli, bet po plyšimo vaikščioti nebuvo malonu. Personalas vėlgi keitėsi, nuo gana atmestinų akušerių (taigi vieną kartą jau rodžiau, kaip neatsimenat?! - man įdomu ar ji kompu/telefonu išmoko iš vieno parodymo naudotis) iki tikrai malonių moteriškių. Didžiausia bėda pogimdyminėj priežiūroj, tai personalo daug, keičiasi kas dieną. Paprašius kažko varo pvz pas akušerę, o kuri akušerė šiandien prižiūri tavo palatą galima spėlioti, niekas prasidėjus pamainai neprisistato, nesako nei savo pareigų nei vardo.

Gydytojų darbas turbūt geras - komplikacijų nekilo. Maistas valdiškas, bet patiko, kažkiek teko prisidurti iš šalies.

Trumpai apibendrinant: seno išplanavimo patalpos (mažai sanitarinių mazgų), moderni įranga, darbą atliko gerai, personalas įvairus, kaip ant ko pataikai. Jokių užuominų į papildomus mokėjimus ar kyšius, tai nebent pakeistų kai kurių asmenų bendravimo įgūdžius bei patalpos "užimtumą" - neišbandyta.

2016-08-19, 18:34 | IP: 5.20.157.184 Kas parašė?

Aš dėkinga gyd. Dalytei Variakojienei, už malonų bendravimą, išsamius atsakymus ir greitą reakciją. Akušerės taipogi labai paslaugios ir malonios, vienintelis minusas šioje gydymo įstaigoje man-tai labai nepatogios lovos-aukštos, siauros ir kietos. Paskutinį neštumo mėn. labai sunku miegoti tokioje ir atsikelti iš jos :)

2015-07-01, 08:48 | IP: 5.20.224.122 Kas parašė?

Labai gerai vertinu siu gimdymo namu akuseres! Maistas galetu buti skanesnis :)

2015-03-18, 22:13 | IP: 80.240.1.243 Kas parašė?

Lygiai prieš mėnesį teko gimdyti VGN. Atvykome gimdyti su niekuo nesusitarę, nei prieš gimdymą, nei po jo niekam nedavėme kyšių ir abu su vyru likome labai patenkinti dėl šių priežasčių:
1) gydytoja ir akušerė nuosekliai laikėsi gimdymo plano. Atskirai atsiklausia dėl skiepų, oksitocino injekcijos placento atsiskyrimui ir pan.
2) personalas apmokytas ir
veikia pagal naujagimiui palankios ligoninės principus (užtikrina vaiko-motinos ryšį, konsultuoja žindymo kl. ir pan.).
3) gimdymo metu gydytoja ir akušerė elgėsi profesionaliai, bendravo maloniai ir pagarbiai.
4) Po gimdymo priežiūra buvo puiki - jei kildavo klausimų, visuomet sulaukdavome iškviestos į palatą akušerės, kuri suteikdavo pagalbą (žindymas, vaikelio priežiūra etc.). Kas rytą vykdavo gydytojų vizitacija, kiekvieną dieną neonatalogai apžiūri kūdikį, o ginekologai gimdyvę.
5) gimdyklos puikiai įrengtos. Palatų aplinka neerzina, o maistas tikrai pakenčiamas. Atvykom gimdyti su stipriais, bet nereguliariais sąrėmiais, dėl to ligoninės priimamajame teko sulaukti pašaipių pastabų iš gydytojos, neva tai negali būti gimdymo veikla. Pastarosios reakcija ir tonas pasikeitė pamačius, kad kaklelis yra atsivėręs daugiau nei 4 cm. Gimdyves raginčiau nusiteikti, kad VGN priimamajame (ačiū Dievui, tik ten) su jumis nebūtinai bendraus maloniai.

2015-01-30, 17:33 | IP: 5.20.144.93 Kas parašė?

Puikus gydytojai, geros slaugytojos. Jei nori gauti palata su dusu ar tualetu, gali prireikti pazistamu.

2014-12-18, 17:43 | IP: 78.60.16.183 Kas parašė?

Personalas nuoširdus, kompetetingas, profesionalus ir kultūringas. Labai dėkingi

2014-06-30, 17:07 | IP: 80.240.15.63 Kas parašė?

labai esu patenkinta gimdymo namais ir priekaištų neturiu. Jei gimdysiu 2 vaiką, vėl būtinai tik čia. Ačiū gyd. Mileriui, priėmusiam sunkų gimdymą. Jis nuostabus. Nepatiko patologijos skyriau vedėja. Labai grubi ir nepagarbi moteris. Žodžius reikia vos ne per jėgą traukti apie savo būklę.

2014-06-28, 11:18 | IP: 90.134.144.202 Kas parašė?

Puiki vieta gimdyti. Priežiūra tiek gimdymo metu, tiek po jo buvo puiki. Nuostabus naujagimių skyriaus personalo rūpestis ir profesionalumas.

2013-12-28, 18:58 | IP: 188.69.214.250 Kas parašė?

Reikia nueiti ir pamatyt pabendraut...yra nesciuju kursai kur issamiai gauni labai daug naudingos informacijos, o poto gali apziureti gimdymo namus .Morerys tikrai labai geras pasirinkimas susilaukti savo stebuklelio VGN, sekmes. Neigiamu nera

2013-11-22, 19:13 | IP: 88.119.226.37 Kas parašė?

negalejau apsispresti kur gimdysiu bet pabaigoje issirinkau vgn ir labai esu patenkinta. tikrai rekomenduociau. aciu gydytojams uz profesionaluma kad turiu stebukla namuose(labai dekoju gyd. Mileriui Razumui ir akuserei Boženai).kysiu nedaviau nei pries nei po. bet pasirupino puikiai ir gydytojos ir seseles. dauguma pazistamu sake kad sioje ligonineje labai kysiu laukia. tai gal del to itariai ziurejau i visus gydytojus.. rodos pasakoja viska kas kaip ir lyg lukuriuoja duos pinigeliu ar ne(bet gal cia tik itarumas ivarytas kitu..

2013-10-15, 11:54 | IP: 188.69.226.173 Kas parašė?

Gydytojai profesionalai maloniai bendrauja ir paslaugus isamiai pateikia visa informacija apie gydymo eiga... Ne visi gydytojai ieje i palat prisistato kas jie ir kokiu tikslu....

2013-05-23, 15:24 | IP: 94.232.228.246 Kas parašė?

šioje įstaigoje dirba labai daug profesiolalių gydytojų, kurie tikrai skuba pacjentams i pagalba, daug dėmesio suteikiama gymdyvėms ir vaikams, jų saugumui ir sveikatai. draugiškas personalas, kokybiška priežiura. tikrai patiko.

2013-04-17, 12:11 | IP: 86.100.227.132 Kas parašė?

Manau, kad daugiausiai čia dirba savo darbą išmanantys ir mylintys žmonės. (Išskyrus vieną daktarę, kuriai laikas pasimokyti iš kolegų, arba eiti į pensiją).
Na, kaip sako nėra namų be dūmų. Bet šiaip ši įstaiga paliko tikrai šiltus prisiminimus.
Kadangi čia gimdžiau prieš 8metus ir dabar, tai teigiamų poslinkių tikrai labai daug. Ir personalas daug malonesnis, žmogiškesnis ir gydytojai malonesni.
Sėkmės tobulėjant ir kuriant jaukią atmosferą.

2012-12-13, 05:29 | IP: 82.145.208.32 Kas parašė?

puiki vieta,geri gyditojai,maloni aplinka,zmogiskumas,paslaugus rupestingas personalas.tiek pries gimdyma tiek po jo jauciuos priziurima mano vaikutis taip pat.kad daugiau tokiu vietu ir gyditoju!

2012-10-09, 11:28 | IP: 78.60.224.192 Kas parašė?

Wiskas gerai.

2012-08-29, 22:06 | IP: 212.122.89.120 Kas parašė?

Neseniai čia gimdžiau. Aišku, įstaiga valstybinė, todėl prabangos ar kažkokio ypatingo kompforto, kaip privačiose klinikose, nėra ko tikėtis, tačiau buvau tikrai patenkinta palata, dušais, tualetais. Viskas tvarkinga, švaru, labai dažnai valytojos išvalo šiukšlių dėžes, plauna grindis ir t.t. Gydytojai malonūs, seselės yapč malonios ir rūpestingos. Jei gimdysiu antrą kartą, tikrai rinksiuosi šią įstaigą.

2012-08-13, 12:28 | IP: 78.60.124.52 Kas parašė?

Gimdziau 2 kartus. viskas ten yra normaliai :)

2012-07-20, 16:53 | IP: 78.60.113.110 Kas parašė?

Naujos gimdyklos. Paprastos palatos akuseriniame skyriuje praktiskai be ventiliacijos. Tualetas koridoriaus gale.

2012-05-09, 16:08 | IP: 78.60.130.102 Kas parašė?

Galiu parasyti tik gerus atsiliepimus apie siuos gimdymo namus. Teko guleti pataloginiam, gimdymo metu pasikeite pamainos. Neziurint i kelias smulkmenas (susiraukusi sesute, senos gimdyklos patalpos ar nakti budejusiu gydytojos ir akuseres reta uzsukima i gimdykla, susiraukusia nenantologe) cia tikrai dirba profesionalus gydytojai. Labai sauni pataloginio vedeja. Ir, aisku, man pasiseke, kad gimdyma prieme puiki komanda - gydytojas Sklerius ir akusere Bozena. Super komanda. Labai jiems dekinga. Ir tikrai jokio atlygio nereikalavo. Bet kaip sakant kai viskas gerai, nepastebi ir smulkmenu. Juk personalas irgi zmones. Bet jei kazkam kazkas sudetingiau, tai manau ir profesionaliausias gydytojas bus blogas ar atrodys, kad visiems reikia "duoti".

2012-02-21, 20:43 | IP: 89.117.247.164 Kas parašė?

2012-02-22 velu vakara po visos dienos laukimo gimdeme VGN. Labai dziaugiames gimdyklose dirbusiais gydytojais akuseriais, tiek priziurejusiais, tiek nakti priemusiais kudiki Aurelija ir gydytoja, deja varda pamirsome. Didelis dekui jiems uz atvira tvirta bendravima, situacijos nupasakojima ir nuolatine prieziura bei profesionalia pagalba bei parama gimdant. Teigiamas dalykas is tolimesnio buvimo akuserijos skyriuje - tai tik malonios sesutes ateinancios atlikti ivairiu patikrinimu, kraujo paemimo ir pan. Atvykus i Akuserijos skyriu pirmas ispudis buvo labai teigiamas, gan draugiskas personalas, maloni aplinka. Taciau kita diena, personalas ir jo nerupestingumas gerokai nustebino. Mus priziurinti sesute pasirode pora kart per diena su klausimais ar viskas gerai. Kuomet praseme pagalbos pradedant taisyklingai maitinti, apiplauti ir pan. Atsakymai buvo o kam, jus viska mokate... Gerai nurenkit kudiki tuoj ateisiu parodysiu. Pastarasis buvo sakytas apie 15 valanda. Sesute po to daugiau nepasirode. Vakare daktare apsimete nustebusi, ir pasake butinai perduosianti kad ateitu mums padet ir truputi parodyt kaip ka daryt, taciau tai liko tik pazadais. Taigi akuserijos skyriaus personalo rupestingumas - "nekoks vaizdelis". Matyt patepti reikia... nes kitaip jos nebedirba ir ant mamu su kudykiais jiems tiesiog nusispjauti.

2012-01-12, 13:41 | IP: 78.63.252.134 Kas parašė?

gimdziau ten savo pirmagyme, gimdysiu ir antra vaikuti. nieko niekada nepritrukdavo, visada viskas buvo isaiskinta, sutvarkyta, personalas labai paslaugus.

2012-01-12, 11:53 | IP: 84.15.176.177 Kas parašė?

Gimdyma prieme K. Sklerius (mes nesitare su jokiu gydytoju. Jis puikia ir pofesionaliai atliko darba ir be jokio atlygio ar susitarimo.) Apskritai labai puikia dirba Nesciuju priemimo ir gimdymo skyrius. Saunuoliai. Sekmes darbe. Aciu Jums D. Variakojiene (labai nori gauti pinigeliu ir duoda susiprasti, kad reiketu atsidekoti. Kadangi mes nedavem tai situacija buvo idomi. Labai skirdavosi mane gydancios gydytojos ir jos nuomones)
Naujagimiu skyriui reiketu ismokti elementaraus bendravimo. Patys nemaloniausi prisiminimai apie si skyriu.Mums per pirma para nukrito svoris, buvau apsaukta, kad nemaitinu vaikucio, kokia as motina ir t.t. Apskritai nesinori prisiminti sio skyriaus personalo. Truksta zmoniskumo ir supratingumo. Tikrai nesu is jokiu ponyciu, salygu nereikia siknamio, bet manau, kad tokie darbuotojai turi pagalvoti: ar jiems vieta cia?

2011-12-06, 13:03 | IP: 213.164.106.98 Kas parašė?

Gimdžiau šiuose gimdymo namuose tris vaikus, kiekvieną kartą išvažiuodavome su vis geresniais ispudžiais. Akušerėms, gydytojams M.Razumui ir K.Šklėriui didžiausias dėkui. Priežiūra po gimdymo buvo pakankama, personalas mandagus,žodžiu, esant reikalui kitų variantų kur gimdyti netnesvarstyčiau.

2011-11-30, 12:29 | IP: 213.164.109.222 Kas parašė?

Du vaikucius pagimdziau siuose namuose ir abiem atvejais man padejo gyd. Mindaugas Razumas. Labai dekinga Jam is visos sirdies uz sveikus mazylius, uz profesionaluma, zmogiskuma.

Ilgu metu gerbiamam Gydytojui ir visai Jusu istaigai!

S.Gylyte

2011-11-29, 19:50 | IP: 81.7.122.18 Kas parašė?

be pinigu net kalbet nenori

2011-05-28, 09:45 | IP: 78.60.164.144 Kas parašė?

Šios įstaigos specialistai ir jaunesnis personalas yra nuostabūs.labai dėmesingi ligoniams Dėkui Jiems už tai!!!

2011-05-19, 08:38 | IP: 78.56.158.183 Kas parašė?

Didziausia padeka dirbanciam personalui, kuris yra kompetetingas, nuosirdus, paslaugus, mylintis savo darba.

2011-03-22, 15:38 | IP: 78.157.72.52 Kas parašė?

Labai puikus personalas! Teko sutikti ne vienos pamainos darbuotojus, tiek gydytojus, tike sesutes, ir esu labai sužavėta jų profesionalumus, etikos išmanymu, drauiškumu ir palaikymu. Linkėjimai visiems šauniems žmonėms čia dirbantiems.

2010-12-27, 18:03 | IP: 85.255.96.196 Kas parašė?

Labai šiltas priėmimas, rūpestis pacientėmis - aukščiau visko. Baisingai dėkingi akušerėms-ginekologėms Veronikai Karalienei (tikrai labai dėmesinga ir miela gydytoja iš didžiosios raidės), bei Jūratei Žmuidzinaitei (puikiai išdėsto visas galimybes, grėsmes ir aiškiai paaiškina kas ir kaip).

2010-10-12, 13:38 | IP: 79.97.91.46 Kas parašė?

Ligonines daktai atgyvene neprofesionalai ipac daktare Laima Saltanaviciene.
Labai daktarai megsta pinigus be pinigu su tavim kaip su suniu elgesi. Ne uz jokius pinigus cia ne vaziuociau daugiau pragara pragyvenau sitoj ligoninej.

2010-09-25, 15:02 | IP: 78.60.165.19 Kas parašė?

Kiek teko kreiptis, ten gimdžiau savo 2 sunūs visada kokybiškai suteikiama pagalba, pakonsultuojama,viskas paaiškinama tinkamai.

2010-07-19, 12:48 | IP: 80.240.0.181 Kas parašė?

Žmona gimdė šioje įstaigoje. Likome patenkinti priėmimu ir priėmimu ir rūpesčiu/ darbu ir tuom, kaip gydytojai, akušerės, slaugės atlieka savo pareigą ;)

"sukalenus gandrams" ir vėl vyksime TIK į šią įstaigą :)

Sėkmės!!! p. s.

sesutės, slaugės, gydytojos ir visi kiti, kurie dirba šioje įstaigoje, pasiūlymas:
jei nepatinka darbas- keiskite.

Daugiau trūkumų nepastebėjau ;)

2010-06-13, 15:21 | IP: 78.60.207.76 Kas parašė?

po gimdymo seseliu neprisisaukiau nes ejau nuo koridoriau galo viena karta pali viena nakti , pasake ateis . taip ir neatejo po dar 2 kartus su vaiku ant ranku bet ir po to nepasirode . o kai 7 ryte atejo pasakiau kad ko neatejo sako o kas atsitiko?
tad spreskit patys apie slauges nakti

2010-04-21, 19:48 | IP: 79.132.184.53 Kas parašė?

Tiek kiek man teko ten lankytis viskas labai gerai, didzioji dauguma personalo malonus ir paslaugus . Kuo zemesnes pareigas uzima zmones (pvz priemime) tuo blogiau elgiasi su pacientais ir vaidina didele valdzia.

2010-02-15, 11:27 | IP: 84.240.14.208 Kas parašė?

gimdziau VGN , dare cezari. epidura dare jaunas, bet labai geras, rupestingas, taktiskas ir demesingas anesteziologas. teko paguleti ir ginekologijoje po gimdymo, kur buvau priziureta Gyd. Mylerio ir Zaliuno, kurie visada ateidavo i palata su nuotaika, pora kartu per diena apziuredavo ir nereketavo! teko apeiti patologini, akuserini ir ginekologini skyrius, labai patenkinta visu slauguciu darbu, kiekviena yra labai rupestinga, demesinga, i kiekviena klausyma atsako ir paaiskina teko gimdyti sioje istaigoje. po atlikto cezario karsciavau 5 dienas , niekas neziurejo rando, negalejau atsistoti is lovos beveik 5 dienas, o daktare (Variakojiene), kuri dare operacija pasake man kad as nekanti, deja kai reikejo nuimti siules paaiskejo, kad buvo blogai uzsiuta ir zaizda pradejo puliuoti. Akuserijos skyriaus gydytoja( pavardes neatsimenu, apie 55 metus), per 5 dienas nuo temperaaturos skyre tik paracetamoli ir neapziurejo nei vieno karto. perkele mane i ginekologini, kur leido ir geriau antibiotikus, 100 kartu buvo klausta ar galima maitinti ,jei man leidzia antibiotikus, bet visi tvirtino kad taip. o dabar (mum jau 4 men) varkstam, nes vaikui yra disbakterioze, mazai priauga, nuolat atpilineja, geriam vaistus, kurios teks gerti iki puses metu. ir viskas yra gydytoju deka!

2010-01-30, 16:37 | IP: 81.29.20.180 Kas parašė?

Du kartus gimdziau, labai patenkinta. Gydytojui Evaldui Loda esu labai dekinga ir uz gimdyma ir uz prieziura.

2010-01-13, 15:41 | IP: 213.226.144.109 Kas parašė?

nieko gero, prasidejus saremiaims atvaziavome pas gydytoja, su kuria buvome is anksto sutare gimdyti. tada staiga be jokio pagrindo buvo nuspresta daryti cezari, matyt tam, kad naujai operacinei butu reikalinga cezariu apyvarta:( vargsai gydytojai, visiskas nuzmogejimas, deja.. apie pagalba naturaliai gimdanciai moteriai aisku ner ko noret, prie jos gi vargti reikia ne viena pusvalandi, o cia prakirpai, susiuvai ir pinigeliai dar didesni nubyra.. operacija gi, o kad gimdyvei trauma tai nieko, svarbiausia <vaikelis>. ir velesne prieziura,kazkoks nesusipratimas, personalas keiciasi kaip koleidoskopas, vis su pabarimais kazkokiais, priebegom, paskubom... vargse medicina lietuvoje, kazkoks nuzmogejimas

2009-10-23, 01:55 | IP: 78.60.148.129 Kas parašė?

Patariu gimdyti kitur. Nors gimdymas praejo sklandziai, bet pogimdyvine prieziura kosmariska. Suprantu, kad skauda visoms, bet nors mane ir apziurinejo kas diena (kaip gyja tarpviete), bet kazkodel sugebejo isleisti mane is ligonines su puliuojancia tarpviete.Sako man reikia oro voniu ir teptis briljantine zaluma. Liepe praejus savaitei po israsymo nueiti pas savo gydytoja-genekologe. Tai zinokit, aciu dievui susiprotejau nueiti anksciau, po 2 dienu, tai ka gavojate, zaizda (kirpimas) nerealiai puliavo, siulai isyro. Dekoju dievui ir savo gydytojai, kad infekcija i gimda neisplito. Gyjimas truko apie pusmeti. Teko gerti antibiotikus, lankytis kas diena kelias savaites zaizdos valymo procedurose, daryti dizinfekcines vonias ir kompresus. o galutinis zingsnis - plastine operacija, kad grazinti viska i pradine isvaizda.
Stai tokia mano skaudi patirtis.
p.s. jei norite geros prieziuros, tai reikia uz viska is anksto susimoketi. Susitarsite su gydytoju, gausite ir dvivietes palatas. Bet gerai pagalvokite ar verta tokiems gydytojams dar ir pinigus duoti.

2009-09-16, 15:27 | IP: 62.212.202.137 Kas parašė?

teko cia gymdyti abu savo vaikucius ir man labai patiko tai kad gyditojai tikrai geri specialistai ir labai malonus jai kas buna neaisku viska paaiskina tikrai didelis jiems aciu uz profesenaluma

2008-07-16, 14:23 | IP: 78.60.160.188 Kas parašė?
Komentaras parašytas prieš 10 m. 1 mėn., todėl nebėra aktualus.
2008-01-13, 23:49 | IP: 213.226.144.159 Kas parašė?
Komentaras parašytas prieš 10 m. 7 mėn., todėl nebėra aktualus.