Susisiekimas idealus, viskas gerai apgalvota

Išorės aplinka pilnai pritaikyta atsipalaidavimui ir komfortui

Registratūra paciento ir personalo patogumui yra pritaikyta idealiai

Darbuotojai maloniai bendrauja ir greitai aptarnauja

Įstaiga suplanuota apgalvotai arba labai aiškūs ženklai, dėl to lengva rasti gydytojo ar procedūrų kabinetą

Patalpos tvarkingos, švarios ir pilnai patenkina paciento komforto poreikius

Medicininės įrangos netrūksta ir visa įranga nauja ir moderni

Visos reikiamos procedūros ar tyrimai buvo vietoje

Diagnozuoja tiksliai ir paskiria efektyvų gydymą

Bendrauja nuoširdžiai ir atsako į visus klausimus

Buvo rūpestingos ir paslaugios

Siūloma, bet tik dalis reikiamų papildomų paslaugų

Internetas veikė, bet sudėtinga prisijungti

Gydytojai, kurie dirba "Vilniaus Gimdymo Namai"
2024-02-09, 07:14 | 4

Atvažiavau naktį į priėmimą dėl kraujavimo. Maloniai nustebino personalas nebuvo replikų ko čia atvažiavai. Priėmė tikrai lb gerai, paguldė į Patologinį kur personalas buvo nuostabus ir dėmesingas. O gimdykloj didžiulė pagarbą ir dėkingumas akušerei Kamilei ir gydytojui K.Škleriui. Čia dirba tikrai geri specialistai labai džiaugiuosiu pasirinkus būtent šią įstaiga gimdymui.

2024-02-09, 07:14 | 4

2024-01-25, 11:12 | 2

Teko pabuvoti ir patologijos skyriuje, ir cia gimdyti. Su niekuo nesitarem is anksto, niekam neatsilyginom (o ir tokiu uzuominu ne is tolo nebuvo), ir gavom nuostabia prieziura. Daktarai kompetetingi (mane priziurejo Robertas Mileris ir Ausra Bukiauskiene), viska paaiskina, jei tik klausi, nuosirdziai rupestingi. Akuseres siltos, labai palaikancios, kantriai priziuri (o juk ju pamaina 24val!!). Akusere Evelina apskritai kazkoks stebuklas :) Visas likes personalas dirba kaip “gerai sutepta masina” (geraja prasme) - uzeina, pasisveikina, kruopsciai padaro ka reikia, ateina kiti.
Esu gimdziusi ir Santarose, kur lygiai taip pat jauciausi “apsokineta” ir puikiai priziureta, apie VGN galiu pasakyti ta pati.
Manau, visa esme - su kokiu poziuriu ir nusiteikimu pacios cia atvykstate. Jei maloniai bendrausit, bendradarbiausit, pasitikesit personalo kompetencija ir elementariai - sypsosites, atgal sulauksit to paties. Net vireja, kuri pirma kart gal man pasirode linkusi pabarti del smulkmenu (“tai ko nelaikot irankiu savo palatoj?”) po sypsenos ir juokelio jau pati su kitu valgymu pokstavo :)
VGN yra dauguma dalyku, kuriu prireiks pries/po gimdymo. Gausit ir gimdymo chalata, ir paciu pagrindiniu priemoniu palatoje (ranksluostis, palutes kudikiui, jums, pan.). Kol buvom gimdykloj, vyras net uzsisake vakariene per programele, ir isejo kitoje patalpoje pavalgyti (o buvom nusiteike, kad gal is gimdyklos jau neisleis). Bet del visa ko turbut nepakenks internete pasiskaityti rekomendacijas, ka siuloma atsivezti su gimdyves krepsiu - bus ramiau.
Aciu VGN kolektyvui ir sekmes visoms seimoms, kurie cia atvyksit!

2023-10-08, 21:31 | 5

2023 m. rugsėjį planinio cezario pjūvio operacijos metu gimė mano sūnus. Esu be galo dėkinga VGN personalui už puikią mano ir vaikelio priežiūrą. Labai džiaugiuosi, kad teko gimdyti būtent šioje įstaigoje, o ne kitur. Kasdien personalas keitėsi, tačiau visi darbuotojai profesionalūs, empatiški, paslaugūs, nuolat užeidavo patikrinti manęs ir vaikelio. Siunčiu padėką visam personalui (visoms gydytojoms, akušerėms, slaugėms, valytojoms), ypač anesteziologei Rimai Janušonienei, operaciją atlikusiai Alinai Kitovienei, intensyviosios terapijos palatoje dirbusiai ir mane po operacijos prižiūrėjusiai slaugei (deja vardo nepaklausiau).

2023-09-16, 19:21 | 4

Noriu širdingai padėkoti visam personalui, o ypač daktarui Kęstučiui Šklėriui, akušerei Tatjanai, ir visam visam personalui dirbančiam nuo 01.08-04.08 d. Visi šitie žmonės ne tik puikiai atlieka savo darbą, bet ir sugeba sukurti toki ryšį, kad net nesinorėjo skubėti namo, norėjosi likti kuo ilgiau , nes pagalbos sulaukėme visokeriopos, dieną/naktį į kiekviena mūsų klausimą, prašymą buvo reaguojama momentaliai.
Na, o daktaras K. Šklėrius padarė viską ir net daugiau!!!

2023-07-30, 18:18 | 4

gimdžiau VGN 2023.07.17 , gimdyma prižiūrėjo nuostabi akušerė Evelina. ačiū visam kolektyvui, dirbusiam tą naktį, buvo visiškai ramu patekus į Jūsų rankas ( gimdymas buvo gana komplikuotas).
taip pat ačiū už rūpestį palatose po gimdymo.

2023-07-30, 18:18 | 4

taip pat ačiū už rūpestį palatose po gimdymo.

2023-03-29, 22:36 | 9

Nuostabi įstaiga, nuostabus personalas ir priežiūra. Po blogos patirties gimdant pirmus du vaikus kitur, VGN jaučiausi kaip kažkokiam sapne - skyriaus vedėja ir direktorius be galo supratingi ir geranoriški, po gimdymo slaugės irgi kaip privačioje ligoninėje. Net nebūčiau pagalvojusi, kad žmonės taip nuoširdžiai dirba, ėjo kasdien po dešimtis kartų, kad padėtų žindyti ir viskas pavyko sėkmingai! Patys šilčiausi prisiminimai liko ir taip džiaugiuosi, kad vykau gimdyti čia. Vyras irgi negalėjo patikėti, kad taip gali būti. Prieš išvykstant visą personalą norėjosi tiesiog apkabinti!

2023-03-29, 22:36 | 9

2023-03-18, 04:18 | 5

Dėka nuostabių žmonių dirbančių Akušerijos skyriuje VGN , mano gimdymas praėjo greitai ir sklandžiai. Net negaliu apsakyti, kiek šilumos, paramos ir pagalbos sulaukiau gimdymo metu iš visų darbuotojų. Su vyru esame labai dėkingi visam kolektyvui, o ypač akušerei Alinai.

2023-03-15, 18:54 | 3

Teko gulėti patologijos skyriuje-personalas dėmesingas ir labai paslaugus! Visi darbuotojai progesionaliai atlieka savo darbą!
Gimdžiau 23.01.30-likau sužavėta personalo darbu! Įvertinu 10 balų! Tuo metu būdinti gyditoja Rasa, akušerė Gitana bei seselė ir anesteziologė( kurių vardų dėja neatsimenu) padarė viską,kad gymdymas praeitų kuo lengviau ir sklandžiau-rūpinosi, aiškino eigą, padėjo. Tikri profesionalai bei žmonės! Ačiū jums,kad padėjote gimti mano dukrytei!

2023-01-06, 16:03 | 4

Dėkojame visam VGN personalui už profesionalumą, supratingumą ir malonų bendravimą. Mūsų mažoji gimė 2022-11-14. Priežiūra buvo nepriekaištinga tiek iki gimdymo, tiek gimdymo metu, tiek po gimdymo. Ypatingai dėkojame gimdymą priėmusiai gydytojai Agnei Dičiūnienei ir su ja kartu dirbusiai komandai. Nuoširdžiai ačiū.

2022-12-15, 15:52 | 2

Visi 9 mėnesiai laukiant savo mažojo berniuko praėjo su šypsena ir kiekvieno vizito laukiau su didžiausiu džiaugsmu. Konsultacinio skyriaus akušerės Indrė, Neringa, Aneta, Ingrida, jos visos padėjo kiekvieną nerimą įveikti su šypsena, padėjo ir guodė, jei tyrimų rezultatai nebuvo idealūs (visų vizitų metu pagrinde bendravau su jomis). Jų dėka galima būtų lauktis nuolatos. Jos visada pasitinka visas nėščiąsias su šypsena ir klausimų "kaip Jūs, ar viskas gerai?". Nėštumą prižiūrėjusi gydytoja Rūta yra nuostabiausia savo srities profesionalė, apie ją tik geriausi atsiliepimai, kuriais pasidalinau jos profilyje. VGN teko pagulėti ir patologijos skyriuje, kuriame dirba nuostabūs gydytojai, kurių dėka jaučiausi ir aš ir mažylis saugiai. Gimdymą priėmusių akušerės ir gydytojos vardu nebepamenu, bes jos buvo nuostabios, supratingos, palaikančios. Visus su kuriais teko susidurti galėčiau tvirtai apkabinti ir padėkoti už savo sveiką mažylį. Ieva, Vyčio mamytė.

2022-11-12, 19:10 | 1

Gimdžiau prieš du mėnesius. Mergaitė priimamajame buvo labai maloni ir supratinga, gydytoja taip pat. Gaila neįsiminiau gydytojos pavardės, tad negaliu padėkoti asmeniškai, bet sąrėmiai buvo labai stiprūs, pagimdžiau praėjus vos valandai po atvykimo, tad ne pavardė galvoj buvo.
Apskritai personalas, ir gydytoja ir akušerė buvo fantastiškos. Man gal tik keista, kad nuolat tildo. Nerėk. Nu man skauda, aš ir rėkiu. Arba, jei procedūra nemaloni, nu tai krūpčioju. Kas čia tokio keisto? Susidarė įspūdis, kad mano parėkavimus ir krūpčiojimus personalas priėmė kaip.asmeninius įžeidimus. Bet nepaisant to, gimdymas buvo sklandus, personalui jokių priekaištų neturiu.
Pogimdyvinė priežiūra, nu kaip čia pasakius. Pliusai - seselės tikrai labai malonios, ir tik klausk, viską paaiškins. Kur kas geriau nei gydytojai.
Minusai - gydytojai tai susireikšminę. Svaidosi tokiom frazėmis kaip - prisigimdo, o maitint nenori. Nors net kalbos, nebuvo tokios. Tik pasakiau, kad jaučiuosi pavargus. Nu ir panašiai. Man vaikas nepirmas, tai aš nelabai ir dėmesio kreipiau, bet abejoju, ar labai jau čia etiška.
Kas dar mane stebina, kad pvz naktį pagimdai, o ryte jau ateina naujagimių gydytoja ir įsakmiai tonu - vaiką ant stalo ir nurenkit apžiūrai. Nu bliamba, aš tik prieš porą val. gimdžiau, dar visa svyruoju. Apskritai vos atsikeliu. Ar negali pirmom dienom to padaryti seselė, kuri vaikšto kartu su gydytoja? Mano nuomone, tai čia laiko klausimas, kada kokia gimdyvė nugrius su naujagimiu any rankų ir įvyks tragedija. Beje, man pradėjus sakinį "aš galvoju, kad" minėta gydytoja man atsakė - mažiau galvok. Nu tai pasikartosiu, bet gydytojai susireikšminę.
Dar vienas įdomus dalykas - maitinimas. Nu maistas, skonio reikalas, bet kodėl ten taikomas protarpinis badavimas? Pusryčiai apie devintą, o vakarienė prieš penkias. Tarpas - daugiau nei 16 val. Na taip, daugumai atneša maisto iš namų, bet tai nėra argumentas marinti badu tas, kurios papildomo.maisto negauna.
Aj, ir tiesa, dulkes valytojos ant lempų ir lentynų galėtų kartkartėmis pavalyti.

2022-08-11, 19:38 | 1

Didele padeka gydytojai Salomejai Burlingienei ir kartu su ja dirbusiam personalui uz sklandu vaiko atejima i si pasauli. Gydytoja labai rupestinga, atsake I visus klausimus, palaike ir nuramino. Jauciausi esanti saugiose rankose viso gimdymo metu.

2022-07-16, 13:23 | 1

Laba diena,

Noriu padėkoti nuo savęs ir žmonos nuostabiam kolektyvui, kuris rūpinosi ir padėjo žmonai pagimdyti nuostabų mažą stebuklą, sūnų. Tikrai nuoširdus ir padedantis profesionalus kolektyvas. Didžiausias AČIŪ, gydytojui Robertas Mileris, kuris dalyvavo viso gimdymo metu ir padėjo žmonai morališkai, psichologiškai ir nuostabiai atliko savo darbą sutvarkyti viską po gimdymo, taip pat akušeriai Henrika Cereška  (akušerė Lilia) ir slaugytojos padejejai Irena Rynkun, bei visam likusiam kolektyvui, kuris prižiūrėjo, rūpinosi mūsų angelėliu bei žmona po gimdymo palatoje, daktarams ir slaugytojoms. Antras kartas Vilniaus gimdymo namuose ir abejais kartais esame labai patenkinti. Rekomenduojame ir kitiems!

Pagarbiai,

2022-05-30, 12:09 | 2

Didelis AČIŪ daktarui Mileriui ! Tobulesnio daktaro negaleciau issivaizduoti !!!! Ir beabejo AČIŪ visam personalui ! Kuris begalo rupestingas , malonus ir paslaugus ! ♡ AČIŪ didžiausios rekomendacijos !

2022-03-31, 10:37 | 3

Darbuotojai buvo tikrai puikus,
bet reikia nepamirsti ir paciam imtis iniciatyvos, klausti ir prasyti ko nori.
Viskas bus atsakyta ir bus padeta.
Viska paaiskina zmoniu kalba, padrasina, palaiko, kai reikia, buna ir grieztesni (ypac aktualu gimdant).
Jauti sauguma ir pasitikejima.
Daktaru amzius ivairus, yra ir jaunu.

Gimdymo palata tiesiog puiki - erdvi, moderni, privati.
Gimdymo metu personalo komandinis darbas buvo nepriekaistingas.
Labai padejo daktares drasinimas, palaikymas ir tvirtumas.

Dareme epidura, kuris pavyko tik is dalies, taciau mums buvo labai gerai paaiskinta kas ivyko ir kodel nesuveike (musu atveju problema buvo giimdyves stubure).

Kai mokemes zindyti, taip pat labai mums pagelbejo, pamoka kaip laikyti, kada maitinti ir t.t.

2022-03-24, 16:17 | 2

Noriu pasidžiaugti atsakingu, kruopščiu ir profesionaliu gydytojų darbu, ypatingai maloniomis ir paslaugiomis sesutėmis. Tikrai nuoširdžiai dėkoju.

2022-03-24, 16:17 | 2

2022-02-13, 22:22 | 5

Linda Širšinaitienė. Nuostabiausi atsiliepimai apie šią gydytoją, tiek ir iš žmogiškos pusės, tiek ir iš profesionalumo.!! ☺️☺️ Šios gydytojos pagalba gimė mūsų vaikelis

2022-01-15, 11:04 | 2

Mūsų pagausėjusi šeima, nori pasakyti didelį AČiū visai VGN komandai už profesionalumą ir meilę savo darbui. :)
Ypatingai esame dėkingi gydytojams: Kęstučiui Šklėriui, Robertui Mileriui, Sabinai Špiliauskaitei, Rolandai Girdėnienei, akušerei priėmusiai gimdymą ir visiems komandos nariams būvusiems kartu nuo 2022.01.11.
Linkime visko ko geriausia! Toliau pasitikite kiekvieną ateinantį į gyvenimą stebuklą. :)

2021-10-27, 10:33 | 3

Super gydytojas Kostas Kalinauskis . Esu labai dėkinga jam ,kuris padėjo ateiti į šį pasaulį mano dukrytei. Be galo dėkinga akušerei,seselei,slaugėms ir visam personalui. Sveikatos jums ir ištvermės .

2021-10-27, 10:33 | 3

2021-10-14, 13:19 | 6

Savo stebuklo sulaukėme prieš 2 savaites, o pirmas susitikimas su šia įstaiga įvyko dar gegužės mėnesį, kuomet visiško atsitiktinumo dėka patekau pas nuostabiąją gydytoją Rūtą Liutkevičienę. Nuo tos akimirkos nekilo dvejonių, kur gimdysiu. Profesionalus ir šiltas Rūtos priėmimas pirmą kartą lėmė mano apsisprendimą. Ir gimdžiau ne tik čia - VGN, bet ir teko laimė patekti į Rūtos pamainą, dvigubas stebuklas, kad gimdymą priėmė būtent ji ❤ ir dar visą laiką, nuo gimdymo pradžios iki pabaigos mumis rūpinosi nepakartojamoji akušerė Lilė!!! Dar be galo šilta ir miela anesteziologė, kitos sesutės, sanitarės ❤❤❤ Ačiū Jums visoms ❤
Vėliau savaitei patekome į akušerijos skyrių, teko apsilankyti ir naujagimių skyriuje - visi specialistai nuostabūs, profesionalūs, supratingi, pagelbstintys, VGN aplinka jauki, šilta visomis prasmėmis! Net maistas man patiko! ir gimdymo palata (6), tokia jauki, kad į ją patekus nerimas ir stresas vien nuo to sumažėjo.
AČIŪ už pačius šilčiausius prisiminimus, laiką praleistą gimdymo namuose ir praktika paneigtus pasitaikančius neigiamus atsiliepimus apie VGN! Labai rekomenduoju ❤

2021-08-29, 10:53 | 2

Labai geras kolektyvas, profesionalus gidytojai,rūpestingos ir dėmesingos slaugytojos. Švarios ir komfortiskos patalpos . Rekomenduoju

2021-03-05, 15:50 | 1

Man buvo atlikta planinė CP operacija. Esu visiškai patenkinta visų gydytojų bei slaugytojų darbu, pagalba bei priežiūra. Personalas paslaugus ir davė daug naudingų patarimų.

2021-01-02, 22:35 | 1

Profesionalūs gydytojai ir labai malonios bei kantrios akušerės! Nors gimdymo metu pasikeitė ne viena pamaina, tačiau apie visus liko tik geriausi prisiminimai.

2020-09-14, 09:08 | 4

Esu labai patenkinta VGN! Teko paguleti savaite del infekcijos, todel maciau nemazai personalo. Visi nerealus, tiek gydytojai, tiek akuseres! Esu labai patenkinta, labai patiko akusere Grazina Zapolska, labai padejo su zindymu, maloniai bendravo. Visi savo srities profesionalai, issamiai atsako i klausimus. Tikrai grizciau gimdyti ten pat.

2020-03-30, 12:56 | 1

Nuoširdus ačiū gyd. Arinai Keblikienei už priežiūrą ir pagalbą gimdymo metu! Net ir gimdydama karantino metu be antros pusės šalia jaučiausi rami ir saugi. Didžiulis ačiū visam VGN kolektyvui už gydymą ir priežiūrą komplikuotu pogimdyviniu laikotarpiu. Esu tikrai sužavėta personalo paslaugumu, profesionalumu ir nuoširdžia empatija. Tikrai rekomenduosiu rinktis šiuos gimdymo namus. Sėkmės darbuose!

2020-02-23, 07:28 | 6

Nuoširdus ačiū VGN konsultacinio centro medikėms, kurios viso nėštumo metu pasitiko su šypsena, maloniai bendravo ir atliko reikiamas procedūras. Ypač norėčiau padėkoti akušerei Julijai Žuravskai, kuri atsakė į visus klausimus, profesionaliai atliko reikiamus tyrimus.
Gimdymo skyriaus komanda- profesionali, jučiausi saugiai, ramiai, buvau nuolat drąsinama, nuskausminimą gavau iškart tik panorėjus, akušerė, gydytoja ir anesteziologė puikiai dirbo komandoje.
Pogimdyminio skyriaus kolektyvas ir palata - 10 balų. Atsako į visus klausimus dėl žindymo, skatina, motyvuoja.
Esu be galo visiems dėkinga!

2020-02-07, 20:28 | 1

Nuoširdus ir didelis AČIŪ akuserei kuri prie mano gimdyma 2019.12.28 tikrai profesionaliai atliko savo darba buvo labai maloni ir supratinga.

2019-12-16, 09:51 | 2

Gydytojai fantastiski, bet kai kurios seseles turetu bendrauti su pacientais bent jau siek tiek taktiskiau.

2019-12-11, 10:24 | 3

Gimdžiau Vilniais gimdymo namuose, be jokių išankstinių susitarimų. Personalas puikus, visi buvo malonūs ir profesionalūs. Į visus klausimus atsakė, padėjo, puikiai prižiūrėjo tiek gimdymo metu tiek po jo. Taip pat labai padėjo žindymo klausimais. Tik geriausi atsiliepimai ir padėka!

2019-11-03, 17:21 | 3

Šios įstaigos personalas tiesiog nuostabus! Prieš gimdymą teko gulėti patologijos skyriuje ir galiu iš savo patirties pasakyti, kad tiek gydytojai, tiek slaugės puikiai atlieka savo darbą, yra labai malonūs ir rūpestingi. Tik geriausi atsiliepimai ir apie gimdymo bei konsultacinį skyrius. Beje, net ir maistas šioje ligoninėje valgomas! :)

2019-08-05, 06:50 | 1

Nuostabi istaiga, likau labai patenkinta gimdymu sioje istaigoje ir labai rekomenduoju. Dakterai profesionalus, labai malonus, pozytivi aplinka, visas personalas malonus. Jauciausi puikiai, i visus klausimus gavau atsakymus, norejau epiduros, iskarto gavau. Dakterai labai demesingi, nuostabi akusere. 100 proc ispilde mano lukescius???? Seimynine palata, erdvi, su atskiru wc, dusu. Didele lova, konfortiska palata. Personalas skiria daug demesio, nuolat klausinejo, ar nieko netruksta. Ačiū jums.

2019-07-23, 09:55 | 2

Neįsivaizduoju kitos įstaigos, kur salaukčiau tiek žmogiškumo, empatijos ir palaikymo.
Didžiausias VGN pliusas - nuostabus personalas.

2019-07-22, 19:23 | 4

Lyginant su anksčiau tapo toks konvejeris, mažiau liko žmogiško bendravimo. Bet gydytojai ir akušerės puikiai atliko savo darbą. Ačiū!

2019-06-15, 10:50 | 1

Nuostabus gimdymo namai! Jei kada dar gimdysiu, tai tik cia! Ir rekomenduosiu visiem! Vaziavau is kito miesto vien kd ci gimdyt. Daktarai nuostabus, gimdyma prieme daktaras Razumas-nerealus!!! Akuseres labai paslaugios, mandagios ir supratingos! Geriausia visu laiku akusere Aida Žardeckaitė! Labai profesionali, paslaugi ir draugiška!!! 100 balų! ????

2019-04-27, 06:08 | 2

Nuoširdžiai noriu padėkoti Jūsų ligoninės gydytojai Editai Kastienei ir personalui – buvau sužavėta kvalifikuotu ir maloniu aptarnavimu. Sklandus gimdymas ir priežiūra prieš ir po jo. Linkiu kitiems mokytis iš Jūsų, o Jūsų kolektyvui – kantrybės, stiprybės ir sveikatos.

2019-04-18, 13:11 | 3

Įstaiga puiki, pateisinti visi lūkesčiai. Didelis ačiū profesionalu komandai: akušerei Indrei Mickevičienei ir gydytojui Robertui Mileriui, kuriu dėka norisi gimdyti dar karta. 10/10

2019-02-16, 08:20 | 4

Palyginus su gimdymu Antakalnio ligoninėje, šioje įstaigoje jaučiau ir rūpestį, ir dėmesį. Žinoma, nebuvo, kad už rankytės vedžiotų ar labai šokinėtų aplink. Tačiau iš esmės vertinu gerai. Be to, ir patalpos sutvarkytos.

2019-01-30, 20:05 | 1

Praejo viskas sklandziai ir puikiai, jei kada dar tektu gimdyti rinkciausi tik sia istaiga.

2019-01-28, 19:53 | 17

Teko apsilankyti dienos chirurgijos - ginekologijos sk. Kaip vėliau supratau, moterys ten apsilanko ir ne su pačiais maloniausiais gyvenime sprendimais, yra pajautrintos. Visos atvyksta su tokios didelėm nežinios akim...ir sutinka..
Personalas- tobulybės ir empatijos viršūnė- nuo sesutės registratorės lenkės, bandančios suraityt lietuviškas pavardes, slaugutės ir gydytojų. Konkrečios, rūpestingos, palaikančios, paslaugios, profesionalios, ne formalios ir tt. Procesai -kas po ko ir kur -vyksta sklandžiai, pats užrašymo į ligoninę procesas taip pat aiškus, informacijos pateikiama pakankamai, klausti drąsu. Aplinka- švaru, tvarkinga, puiku, jauku. Operacinė- man kaip neprofesionalei- kaip iš filmo: iki “išjungimo”- darnus komandos darbas, moderni įranga.
Ačiū visai komandai, kurią sutikau- gyd. Venckienei ir skyriaus darbuotojams.

2019-01-22, 13:50 | 4

Pirmą kartą gimdant pasirinkau VGN ir esu labai patenkinta. Aišku palatos nėra pačios jaukiausios ir trūksta šiek tiek patogumų - bet visą kitą vertinčiau puikiai. Gydytoja ir akušerė priėmusios gimdymą buvo labai rūpestingos ir viską puikiai suvaldė. Taip pat noriu padėkoti akušerėms, kurios jau po gimdymo labai padėjo su vaikučio priežiūra ir ypač su natūraliu žindymu - jau buvau visiškai nuleidusi rankas, bet akušerės (vienos iš jų vardas berods Aida, kitos deja neįsiminiau) padėjo susitvarkyti, padrąsino ir nuramino - dėka ko dabar jau namie sėkmingai žindome. Ačiū!

2018-11-23, 09:25 | 2

Norėčiau padėkoti už rūpinimąsi manimi ir mano dukryte iki gimdymo, gimdymo ir pogimdiniu laikotarpiu, personalas labai malonus, net nekviestas eidavo nakti pataisyti zindymo jei išgirsdzavo, kad vaikutis verkia. Pats gimdymas buvo sunkus, tačiau akušerė Dalia labai rūpinosi, ateidavo kas 30 min - 1 val, tikrindavo ir atsakydavo į visus klausimus. Pogimdiniu laikotarpiu kiekvieną dieną kūdikis buvo rūpestingai apžiūrimas, duodami patarimai ir pamokymai, kasdien lankėsi ir vaikų daktaras ir ginekologė ir darbuotojas, atsakingas už dokumentaciją. Esu labai patenkinta šia įstaiga. Nuoširdžiausias ačiū.

2018-11-19, 12:06 | 9

Akušerėms ir daktarams priimant gimdymą neturiu jokių priekaištų, dirbo ramiai, profesionaliai, greitai. Draugiškai bendravo ir nuoširdžiai rūpinosi mano būkle. Tačiau pritrūko išsamumo išrašymo dokumentuose, ten net nenurodoma, kas priėmė gimdymą. Taip pat patyriau daug psichologinio spaudimo dėl natūralaus maitinimo. Slaugytojoms trūksta psichologiniu žinių, kaip padėti pirmom parom trūkstant pieno. Pagalba būna knyginė, mechaniška, traukti pieną per skausmą ir kentėt, o juk visi žinome, kad tame procese daug reiškia žodžiai, palaikymas ir psichologinė ramybė. Antrą kartą gimdyčiau kitur vien tam, kad galėčiau objektyviai palyginti.

2018-08-29, 07:19 | 3

Esu labai dėkinga visam VGN kolektyvui už profesionaliai atliktą darbą. Patys geriausi atsiliepimai. Medikų atsidavimas ir kasdienis rūpestis - didžiulė dovana man ir mano šeimai. Ačiū iki dangaus Ginekologijos skyriaus vedėjui, gyd. Kostui Kalinauskiui, gydyt. Kęstučiui Šklėriui ir visiems, kurie manimi ir mano dukra Vėtra rūpinotės prieš gimdymą, jo metu ir po jo. Jūsų dėka šiandien galiu džiaugstis sklandžia, gražia ir prasminga motinyste. ;) Ačiū! Pagarbiai Žydrė Dargužytė-Černiauskė.

2018-07-30, 08:49 | 3

Aukščiausias profesionalumo lygis. Rekomenduočiau visoms čia gimdyti. Visi pasiruošę padėti, malonus aptarnavimas ir tikrai ačiū-geriausia dovana.

2018-04-24, 19:49 | 1

Ačiū gydytojų - akušerių komandai už operatyvumą, pagalbos kompleksiškumą, išlaikytą profesionalų bei atsakingą požiūrį į atliekamą darbą. “Nuo” - “iki” organizuotas įstaigos darbas, greitai dalinamasi informacija tarp skyrių, maksimali priežiūra prieš ir po gimdymo. Pati nuoširdžiausia padėka!!!