Susisiekimas idealus, viskas gerai apgalvota

Išorėje yra dauguma atsipalaidavimą ir komfortą užtikrinančių priemonių

Registratūroje yra dauguma patogumą užtikrinančių priemonių

Darbą atlieka, bet formliai

Įstaiga logiškai suskirstyta ir yra daug ženklų, bet naviguoti gana sudėtinga

2.5

Patalpos pritaikytos daugumai poreikių

Įrangos būklė gera, bet kartais nėra reikiamo aparto

Visos reikiamos procedūros ar tyrimai buvo vietoje

Diagnozavo tik dalį arba gydymas padėjo tik iš dalies

Bendravimas formalus arba klausimai atsakomi, bet neišsamiai

Savo darbą atliko, bet be entuziazmo

1.9

Pasiūla ar kokybė neatitiko lūkesčių

1.6

Internetas veikė prastai

Gydytojai, kurie dirba "Utenos ligoninė"
2024-02-02, 17:25 | 1

Gydytoja Trainienė ir jos asistentė labai nuoširdžios, švelniai atlieka procedūras, maloniai bendrauja, prieš procedūrą nuramina. Rekomenduoju!

2023-09-11, 14:47 | 2

Visas gydytojų ir kitų specialistų darbas operacijos metu buvo suderintas, sklandus ir efektyvus, gerai suplanuotas. Pooperaciniu periodu visas chirurginio skyriaus personalas dirbo profesionaliai, nuoširdžiai, rodė nuolatinį dėmesį viso buvimo ligoninėje metu. Maitinimas buvo geras, palata įrengta šiuolaikiškai, patogiai, visada tvarkinga ir nuolat prižiūrima. Personalui netrūko nuoširdumo, geranoriškumo, geros nuotaikos, kas padėjo greičiau atgauti sveikatą. Didžiausias jiems ačiū, pagarba ir sėkmės jų darbe. Gydytojas Vitalijus Usovas puikus specialistas, visiems jį nuoširdžiai rekomenduoju.

2023-05-10, 20:05 | 1

Taigi traumatologinis... gydytojai po traumos gulinčiam pacientui, kuriam reikalinga operacija negali padėti, nes jiems tai ne mūza, tai operacinių trūksta, tai vėl kas nors. Paklausus kada operacija iš viso negali atsakyti, mekena, kad gal ir po trijų savaičių?! Visai nejuokinga pasidaro, kai apšaukia už tai, kad klausi. Tad jei turite galimybę venkite šios įstaigos. P.s. išsirašiau iš ligoninės ir operavausi RVUL. Priežiūros, dėmesio ligoniui lygis 1000% geresnis.

2023-05-05, 09:28 | 3

Noriu padėkoti už nuostabų, operatyvų ir malonų priėmimą gydytojui Mantui Kraujaliui ir slaugytojai Jolitai Skardžiuvienei bei visam priėmimo skyriaus personalui, už suteiktą skubią pagalbą mano vyrui! Labai nuoširdus AČIŪ! Arlauskienė Jane

2022-11-07, 16:33 | 2

Pries pora savaiciu kreipiausi i ligonines priemimo skyriu ,esu labai dekinga personalui ,profesionalumas ,organizuotumas ,gavau visokeriopa pagalba ,dekinga esu tiek dirbusiai seselei ,o labiausiai jaunai gydytojaj ,sekmes sunkiame jusu darbe .Pagarbiai Audrone Kuliesiene

2022-11-07, 16:33 | 2

2022-07-28, 09:02 | 818

Paslaugos kaina kelia įdomių minčių...Kainoraštyje nurodoma paslaugos kaina su daline nejautra ir su pilna.Pasiteiravau,kodel skiriama pilna nejautra.Atsakymas" sužavėjo":nurodyta visada skirti pilną nejautrą.Tai gal net nerašykit paslaugos,kurios neteikiat?

2022-05-21, 00:11 | 1

Vaiku skyriuj is astunto karto pastate kateteri tai idomu kiek yra riba seseles, kad suprastu, kad ji nesugeba to darbo dirbti..

2022-02-09, 09:47 | 818

Nerekomenduoju, baisiausios dvi paros mano gyvenime.. Gydytojas labai negražiai bendravo, susilaukiau visokių replikų tiek iš gydytojo tiek iš sesučių :) aišku po dviejų parų košmaro ten, vyras susižinojo ką ten reikia daryti, tai daktaras šilkinis pasidarė :)

2021-11-29, 15:22 | 4

Dėkoju vaikų ligų skyriui. Nuostabus personalas!

2020-12-09, 09:48 | 3

Ačiū priėmimo skyriaus personalui, durbusiam gruodžio 7 diena vakare, senyvo amžiaus pacientui sutriko veido mimika, atvykus su greitaja, personalas veikė greitai ir profesionaliai, buvo atlikti visi reikalingi tyrimai, skirtas deramas dėmesys, gydytoja išsamiai ir aiškiai pakonsultavo ir paskyrė gydymą, ačiū jums dar kartą ir sėkmės darbe.

2020-05-23, 14:29 | 3

Karantino metu teko gimdyti šioje ligoninėje. Deja, labai nusivyliau dalimi personalo. Vaikutis pasibeldė į pasaulį vėlai vakare, todėl galimai pataikėm ant personalo darbo pabaigos. Dėl labai greitos veiklos teko rinktis artimiausą ligoninę, nes iki planuotos būtume nebespėję nuvykti. Atvykus mus priėmė labai nemaloniai ir pasakė, kad dar tikrai negimdau, o aš prašiau tik patikrinti, ar tikrai, nes pirmas vaikas, niekas nežinoma ir savo ginekologės buvau informuota, kad pasijutus nekaip, nebijočiau vykti į artimiausią ligoninę pasitikrinti. Galiausiai patikrinus paaiškėjo, kad jau 5 cm. prasivėrę ir manęs niekur nebeišleis. Iškart buvo pasiūlyta leisti vaisiaus vandenis, bet aš atsisakiau, nes veikla ir taip buvo greita, o ir nuleidus skausmai būtų kur kas didesni. Žinoma, gydytoja labai nustebo, kad nesileidau šiai procedūrai. Galiausiai, mano nuomone, stangų metu gydytoja vietoj to, kad būtų pasakiusi kada stumti, kada palaukti dėl galimo plyšimo sugalvojo iškart kirpti. Aš griežtai atsisakiau šios procedūros, tačiau daktarė su akušerėmis apšaukė mane, kad neaiškinčiau kaip joms dirbti ir prakirpo. Prieš nėštumą daug domėjausi apie gimdymą, lankiau kursus šviečiausi. Visur buvo aiškiai parašyta ir sakoma, kad kirpimas nepadeda išvengti plyšimų, kad per kirptą vietą galima dar labiau ir giliau įplyšti. Ši procedūra atliekama, tik jei reikia gelbėti naujagimį arba yra kažkokių rimtų indikacijų. Deja, šiai procedūrai aš jokių indikacijų neįžvelgiau, nes priaugusi buvau labai mažai svorio, naujagimis irgi gimė mažiukas, viskas vyko sklandžiai ir vaikutis neduso, kad būtų būtinybė jį gelbėti. Niekur papildomai neplyšau ir situaciją puikiai suvokiau. Beje, plyšimus lygiai taip pat galima susiūti, bet tai didesnis darbas medikams. Praėjus po gimdymo daugiau nei dviems savaitėms vis dar beproto skauda siūtą vietą ir dėl to sunkiai vaikštau. Kai buvau paguldyta į palatą, ryte atėjo ginekologas pasiteirauti kaip jaučiuosi, pasakius, kad labai skauda, peršti siūtą vietą buvo retoriškai perklausta "Ar įsipjovus pirštą neskauda?". Nesuprantu, kam tas sarkazmas tokiu metu daktarui? Ir taip po gimdymo savijauta prasta, gimdyvės jautrios, dėl siūtos tarpvietės sunku judėti ir vietoj nuoširdaus palaikymo ir užuojautos sulauki kvailos šypsenėlės ir pašiepiančio komentaro. Ką galiu pagirti, tai tik personalą, kuris rūpinasi naujagimiu. Ten labai malonios moterys dirba. Švelniai su vaikiuku elgiasi, neskuba, atsako į rūpimus klausimus ir neprašomos viską rodo ir ateina pasidomėti. Taip pat labai gražios gimdyklos ir palatos. Tačiau gimdymą priimančiam personalui reikėtų elgtis su gimdyvėmis švelniau, neskubėti kuo greičiau užbaigti pamainos ir nepykti, jei gimdyvė yra apsišvietusi ir neleidžia taikyti visų procedūrų iš eilės. Tikriausiai, jei būčiau iš kart sutikusi su viskuo, kas man siūloma, personalas būtų kur kas malonesnis mano atžvilgiu.

2020-03-14, 20:24 | 1

Noriu nuoširdžiai padėkoti visam ligoninės personalui. Visi, su kuriais teko susidurti, buvo savo srities specialistai. Mano tėvas per savaitę keturis kartus buvo vežtas į artimiausią ligoninę. Taip, ten atstatė jo būklę vaistais ir lašelinėmis, tačiau po kurio laiko vėl tekdavo sugrįžti. Kai po trečio apsilankymo nukrito vos išėjęs iš ligoninės, tai miesto ligoninė pervežė į Uteną. Ačiū priėmusiems medikams ir nusiuntusiems į geras rankas Neurologijos skyriuje. Ačiū, kad ištyrėte visapusiškai ir neabejingai sureagavote į nusiskundimus dėl skausmo po dantų rovimo. Nuoširdžiai dėkoju gydytojai odontologei Sandrai Stiklioriūtei (tik jos pavardę žinau, kadangi yra talonėlyje) už paliktų "nuolaužų" (ir ne tik) sutvarkymą. Ačiū gydytojams ir slaugytojoms (tokiais atvejais labiau tinka žodis sesutė, kadangi jų požiūris į pacientą prilygsta artimo žmogaus rūpinimuisi). Sėkmės išties sunkiame darbe!

2019-08-21, 12:53 | 1

ligonineje dirba neatsakingi zmones arba nesugebantys dianuozuoti ligu simtomus. gydytojei tik paguldo ligoni o toliau niekam neidomi paciento bukle. Savaitgaliais nieks nekreipia demesio i ligonio bukle, jei is nsmu reikia atsivesti prietaisus matuoti kraujo spaudimui. paprasius seseliu jos pasako kad joms nieks nesake jog reikia matuoti kraujo spaudima. nuo ryto 10val joks gydytojas neuzeina ir nepaziuri paciento bukles kol artimieji pasako kad ves i kita gydymo istaiga. ir gydytojas tik pasirodo vakaro 20 val. tik tada yra iskvieciami tinkami specialistai ir pacientas vezamas atlikti tyrimus. po tyrimu perkeliamas pacientas i kita skyriu kur jau gydomas , bet jau per velu..... pacientas ryte mirsta. tokia situacija vyko2019m rugpjucio 17d. gaila kad utenos ligonineje nera vertinama zmogaus gyvybe....

2019-08-01, 10:19 | 5

Moteriške, gimdžiusi 05.13. Labai Jus gerai prisimenu. Jokių Jūsų išgalvotų kompkikacijų nebubo nei Jums , nei Jūsų vaikeliui, prašėte epiduros apie kurios galimybes ir reikalingumą gali spręsti gydytojas. Niekada nebuvo atvejų, kai jos reikėjo ir epidurinis nuskausminimas nebuvo taikytas. Prisimenu Jūsų elgesį gimdymo metu, kuris buvo neadekvatus, visiškai neklausėte nurodymų išvarymo periode, Jūsų neadekvatus elgesys ir neklausymas galėjo sąlygoti naujagimio blogą iseitį ir paveikti tolimesnę jos raidą. Primenu, kad Utenos ligoninėje epidurinės nejautros ura nemokamos, tačiau taikomos tuomet, kai yra indikacijų. Galite kreiptis į administraciją ir Jums bus paaiškinta. Po Jūsų elgesio gimdymo metu jaučiausi emociškai ir fiziškai išsekusi dar 2 dienas. O už šmeižtą kreipsiuosi į teisėsaugos instituciją. Ten ir aptarsime Jūsų”komplikacijas” irJūsų elgesį. Apsaugok, Dieve, nuo tokių pacientų.

2019-05-09, 09:31 | 1

Blogiau nebūna man nustačius neteisingą diagnozę pablogėjo sveikata labai stipriai.

2018-12-23, 09:30 | 4

teko du kartus kreiptis labai padėjo

2018-10-30, 09:07 | 1

2018.10.29 dėl padidėjusio spaudimo ir širdies ritmo darbo, teko netikėtai apsilankyti šios ligoninės priimamajame,kadangi neturėjau spaudimo matuoklio. Kamavo stiprus svaigulys, pykino, buvo silpna - visas savo problemas išsakiau tą naktį budėjusiai gydytojai. Gydytojai į tai buvo nė motais, buvau tik apšauktas, paklaustas, ką čia veikiu, o turiu eiti tik pas šeimos daktarą, jeigu tau blogai (dėl šeimos daktaro sutinku), kadangi nesu registruotas Utenos mieste. Sugedusiu aparatu buvo pamatuotas spaudimas iš 2 karto, o rezultatai aparate buvo klaidinantys, daktare nesuteikė jokios pagalbos, norėjo duoti vaistų, bet ir tuos vėliau įsikišo į kišenę atgal. Buvau švelniai išvarytas iš patikros kabineto. Jeigu netikėtai atsirandate šiame mieste, geriau nesusirgti, kadangi pagal gydytojos žodžius į priimamąjį nuo 21 val. galima atvykti asmenims tik su vežimėliais. Ačiū šiai įstaigai už pagalbą. Sarkazmas iš mano pusės ryškus, kadangi buvo galima vėliau, ar kokį kitą kartą numirti. Galiu padėkoti tik Eurovaistines darbuotojai, kuri pamatavo spaudimą, o aparatas rodė 148/91 85 ir suteikė vaistų, kurių dėka mano būklė pagerėjo. Ačiū, kad esate.

2018-06-11, 22:26 | 25

Visas somatines ligas, pervedat i psichosomatika ar psichikos sutrikimus?? Lietuvoje bando medicina i pseudomoksline psichiatrija pakeisti?? nes ieskoti tikra ligos priezasti ir gydyti proto neuztenka?? lietuvoje kaip matau yra tendencija, sodinti visus is ejles ant psichiatrines psichotropines tabletes, nes taip lengviau, kam kazka galvoti, ieskoti liga, sufabrikavai psichine diagnoze ir pumpuok su psichiatrine narkota kiek iskentes, sitoje istaigoje nelabai ka sugeba ieskoti, kas per sutrikimas zmonems ir del ko, gydytojai nezino savo darbo, neismano apie ligas etiologija, bando pasodinti visus ant psichiatrines tabletes, kurie sukelia visas sizofrenijos ir depresijos simptomus, sukelia endokrinines sutrikimus, haliucinacijas, kliedesiai, nemiga ir taip toliau, o dar ir neurologines ir endokrinines sutrikimus, tokius kaip akatizija, parkinsonizmas, distonija, veliavoji diskenezija, o dar osteoporoze, cukrinis diabetas, galaktoreja, navikus, nevaisinguma, neuroleptini nutukima abdominalini, nutukima, gadina krauja, imuniteta, gali sukelti piktybini neurolpetini sindroma, infarkta , insulta. Visa sita sukelia tokie "vaistai" neurolpetikai antipsichotikai kaip haloperidolas, litis, valproatas, olanzapinas, risperidonas, clozapinas, paliperidonas, caripiprazine, quetiapinas, aripiprazolis, fluanksol, truksalis, tiapridas, ziprasidone, sulpiridas, amisulpiridas, metoclopradmias cerukalis, domperidonas motillium ir taip toliau. Is antidepresasntu tokius sutrikimus gali sukelti, amitriptilinas, fluoksetinas, paroksetinas, sertralinas, mirtazapinas, venlafaxinas, duloxetinas, fluvaxaminas, citalopram, escitalopram ir kiti, is trankvilizatoriu kurie sukelia stipri psichine ir fizine priklausomybe, abstinencija, lomkes, atsisakimo sindroma, tokie preparatai kaip diazepamas, bromazaepamas leksotanilas, lorazepamas lorafen, alprazolamas xanax, clonazepamas, zolpidemas, zopiclonas, pregabalinas lyrica, carbamazepinas, gabapentinas, lamatriginas,ir taip toliau..ne papulkit ant psichiatrine kabliuka. klauskit gydytoju del ko jie bando pastumti jums pas psichiatrus. Dazniausiai stumia pas psichiatrus alegydytojai, kurie neismano savo darba, nekompetitingi, zemos kvalifikacijos, jiems taip lengviau atsikratyti paciento. Viesinkit tokiu "gydytoju" pavardes internete, kad visi zinotu kad pas tokius specialistus, geriau nepapulti. Tokio naglumo dar nemaciau, kad psichiaskai sveikus, arba trumpai turinciam umine sutrikima, sodina visam gyvenimui , faktiskai zudant zmogu, o ne gydant. Lietuvoje kai kuriu psichotropiniu suvartojama 2 - 3 kartus daugiau, o kai kuriu ir 20 kart daugiau nei latvioje ar estioje, ir visa tai del tokiu nekompetitingu gydytoju.Lietuvoje kai kuriu psichotropiniu suvartojama per 100 tukst zmoniu, 2 - 3 kartus daugiau, o kai kuriu ir 20 kart daugiau nei latvioje ar estioje, ir visa tai del tokiu nekompetitingu gydytoju. Atsiminkit kad visu psichiniu sutrikimu priezastis yra realus, somatinis, psichikos sutrikimas tai tik simptomas nuo realu fiziniu negalavimu. Psichiatrai gi teigia kad beveik visi sutrikimai yra genetiski, ir bano gydyti jus, su neurotropiniais nuodais, neurolpetikais antipsichotikais, po kuriu zmonems darosi dar blogiau, ir tai sukelia dar daugiau realiu ligu, ir psichikos sutrikimu. Lietuvoje net psichiskai sveiki zmones sodinami ant psichiatrines tabletes, o tie kuriems yra trumpos psichikos sutrikimai, sodinami visam gyvenimui ant psichiatrines tabletes, tai yra nusikaltymas. Paziurekit ka raso konetaruose zmones, psichuskese jie yra ir musami ir kankinami, vieni psichiatrai jiems ausys suka, kiti sako kad net pinigus atima. Psichiatrai gali daryti ka panores, kontrole tik tarp savuju.

2017-08-08, 10:09 | IP: *.*.*.*

Savaite laiko guli zmogus sulauzyta koja ir daktarai nesugeba išoperuot kojos, siaubas santechnikai dirba traumotologiniam

2017-05-29, 07:20 | IP: *.*.*.*

Vaikų skyrius ligoninėje tragiškas, seselės susenusios, tingi šikną pakelti ir ateiti į palatą. Maistas iš vis nevalgomas, vaikui baisu ir duoti tokias atliekas. Vienintelis pliusas maloni gydytoja.

Skyriaus vedėja susiraukus, lyg tais ją čia prievarta atvarė dirbti. Labai nemalonus žmogus.

Jei tik yra galimybė važiuokite į Santariškes.

2017-01-30, 08:47 | IP: *.*.*.*

Vaikų ligų skyrius tragiškas. Vienas dušas, kuris pastoviai užsikimšęs, bei wc visam skyriuj. Savaitgaliais niekas nevalo. Šiukšlės krenta iš šiukšlių dėžių.
Priemimo skyriaus sesutės arogantiškos.
Patekęs į Utenos ligoninę, atrodo, kad grįžti laiko mašina 30m atgal.

2016-12-05, 16:12 | 1

viskas neblogai.

2016-03-28, 08:08 | IP: *.*.*.*

Ne visi gydytojai ir slaugytojai blogi, bet atsiranda ir nežinau ką ten veikiančių.

2016-03-02, 14:11 | IP: *.*.*.*

Esu labai pasipiktinusi. Kadangi jau ne pirmą kartą nuvykus į Utenos ligoninės priėmimo skyrių esu siunčiama į polikliniką, nors savijauta yra labai prasta ir Utenos poliklinikoje nesu registruota. Šiandien 2016.02.03 nuvykus 16:00 į priėmimo skyrių pasiskundžiau gripo simptomais ir panašiai simptomais į plaučių uždegimą, man sako eikit į polikliniką, o sakau mane ten kas nors priims? Sako nežinau, mes galim priimt tik jei 40 temperatūra. Na man temperatūra buvo 38. Nesulaukiau nei pagalbos nei apžiūros. Kadangi dabar siaučia toks gripas su komplikacijomis baiminuosi dėl savo sveikatos. Ši įstaiga nuo šiandien man yra paskutinėje vietoje į kurią kreipčiausi pagalbos. Nes , tikriausiai, jei žmogus būtų ,,prie mirties" būtų siunčiamas į polikliniką, kurioje jau pasibaigęs gydytojų darbo laikas.

2015-07-28, 10:38 | IP: *.*.*.*

Neturiu Ligoniai atstumti, nedomina .

2015-01-08, 10:07 | IP: *.*.*.*

Neprofesionalumas, kurio šaknis reikėtų rauti - juk tai antrinio lygio ligoninė, o vis dar iš akių sprendžia, kuris latras alkoholikas, o kurio gimimo metai jau tinkamai anapilin. Seselių kolektyvas labai žmogiškas ir sukalbamas, visada suteiks visą informaciją, kurią jos gali teikti, tačiau iš gydytų nereiktų tikėtis stebuklų - čia viskas sprendžiasi tik gydytojo galvoje, visiškai nesitariama tarpusavyje su kolegomis ir nereikia visai apžiūrėti paciento - užtenka į pavardę, gimimo metus ir kortelę užmesti akį. Ačiū, tikiuosi, kad daugiau neteks niekada gyvenime susitikti.

2014-01-12, 14:46 | IP: *.*.*.*

Kai kurie gydytojai tikrai profesionalūs, pavyzdžiui gydytoja Grincevičienė, Kajutienė, Stankevičienė, Barevičius. Internete beveik neparašyta apie įstaigą, o jei ir yra, tai neaiškiai, nesuprantamai, padrikai surašyta. Štai pavyzdžiui visi skyriai aprašyti, o daktarų bei seselių pavardžių nėra terapijos klinikos apraše, visų kitų skyrių - yra. Taip pat kai kurie gydytojai labai nedraugiški, pikti. Gydytoja Trainienė, visada šaukia, rėkia ne tik ant pacientų o ir ant darbuotojų. Įstaigoje išnaudojami praktikantai, slaugytojas studentes buvo norima priversti dirbti sanitarėmis nemokamai, dirbant nuo 6 ryto iki 6 vakaro, ir tai būtų užskaitoma už praktiką, tačiau merginos juk mokosi dirbti slaugytojomis. Taip pat joms buvo grasinama už praktiką pažymį gerokai sumažinti, jei nesutiks.
Taip pat kompiuterinio tomografo kabinete dirba labai pikti darbuotojai, kurie rėkia ant pacientų, nemandagūs.

2013-07-28, 16:02 | IP: *.*.*.*

Apgailestauju, bet ...nėra kuo labai pasidžiaugti... Gydytojams stinga ir profesionalumo (dažnai), ir noro nustatyti tikslią diagnozę.Tik primygtinai reikalaujant atliekami tyrimai.O, kai gydytojas nustato diagnozę "iš akies", t.y.- be tyrimų, tai ir rezultatas nedžiuginantis.
Jei visiems rekomenduojami vaistai - atplėšus gamintojo lapelį su vaisto pavadinimu, tai apie kokį rezultatą galima kalbėti? Tokiu atveju nėra prasmės keletą savaičių laukti registracijos eilėje pas gydytoją - tą patį gali patarti ir vaistininkas. Dažnai dar geriau...

2012-10-07, 14:40 | IP: 78.63.14.29

Buvau operuota šios ligoninės chirurgijos klinikoje, nustebinta personalo etikos supratimu, mandagumu, paslaugumu, nuširdžiu pabendravimu, šypsenomis. Šaunuoliai pagarbiai Birutė Gaiževskienė

2011-10-13, 09:26 | IP: 89.116.228.225

na neblogai susitvarkiusi tik dar viduje kai kuriuose skyriuose reikia remonto

2011-05-27, 13:33 | IP: *.*.*.*

Daugumos gydytoju bendravimo su pacientais kultura daugiau nei chamiska...

2011-04-21, 18:54 | IP: 78.60.39.22

labai patinka

2010-09-15, 09:43 | IP: *.*.*.*

Pastaruoju metu labai pagerėjo registratūros aptarnavimo kokybė, bendravimas su pacientais (aišku, iki idealumo trūksta, bet žymiai geriau nei prieš metus). Ilgos eilės, kai kurių gydytojų nemandagus elgesys, trūksta jaunų gydytojų, atsidavusių darbui.

2010-03-08, 09:22 | IP: *.*.*.*

Labai gerai vertinu viso ginekologijos akuserijos skyriaus darba, labai aciu uz gydyma, gera nuotaika,profesionaluma.

2009-05-05, 12:57 | IP: *.*.*.*

Patiko mane operaves gydytojas ortopedas-traumatologas F. Taucius. Ligonine prastai pritaikyta neigaliesiems. Masinu stovejimo aikstele labai toli nuo duru,todel su ramentais tikrai sunku nusigauti iki traumatologinio skyriaus 4 aukste.

2008-11-16, 04:15 | IP: *.*.*.*

Tikrai ne pati blogiausia rajonine ligonine. Gydytojai laisves gal kiek per daug turi - kaip nori taip dirba.

2008-01-07, 06:33 | IP: *.*.*.*

kokia nesamone,kas sugalvojo paskirstyma i klinikas .Terapinė ir chirurginė o gal vyr administratorius taip malonina už savo saugumą kai kuriuos daktarus.

2007-12-30, 10:56 | IP: *.*.*.*

Eilinė rajoninė ligoninė,save vadinanti klinika.Pilna arogantiškų daktarų.

2007-05-09, 07:20 | IP: *.*.*.*

Chirurgijos klinika. ten dirbantys žmonės stengiasi Gydytojai, baikite politikuoti, o dirbkite savo darbą...

2007-02-09, 17:27 | IP: *.*.*.*

visikai neatitinka virdutnio dydžio rajoninės ligoninės lygio