Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja , %

Licencija

Nr. 1789

Detalus įvertinimas

Susisiekimas visuomeniniu ar asmeniniu transportu, automobilio parkavimas

58.5% Complete
2.9

Susisiekimas su įstaiga patogus, bet stotelė/parkingas yra atokiau nuo įėjimo

Išorinės aplinkos pritaikymas Jūsų atsipalaidavimui ir komfortui (privatus įėjimas, suoliukai lauke, patogūs laiptai)

52.2% Complete
2.6

Išorėje yra dauguma atsipalaidavimą ir komfortą užtikrinančių priemonių

Registratūros ar priimamajo zonos patogumas (eilės valdymas, vietos prisėsti, galimybė atsigerti, WC ir pan.)

50.7% Complete
2.5

Registratūroje yra dauguma patogumą užtikrinančių priemonių

Registratūros ar priimamajo darbuotojų darbo kokybė (nuoširdus bendravimas, greitas aptarnavimas, supratingumas)

48.5% Complete
2.4

Kilo sunkumų registruojantis, aptarnavimo kokybė nepatenkinama

Ar lengvai radote gydytojo/procedūrų kabinetą?

72.2% Complete
3.6

Įstaiga logiškai suskirstyta ir yra daug ženklų, bet naviguoti gana sudėtinga

Kiek ilgai tenka laukti prie gydytojo kabineto durų?

43.4% Complete
2.2

Laukiau nuo 15 min iki 30 min

Kabinetų ar palatų pritaikymas Jūsų komfortui ir personalo darbo patogumui

53.4% Complete
2.7

Patalpos pritaikytos daugumai poreikių

Medicininė įranga (naujumas, modernumas bei kiekis)

56.4% Complete
2.8

Įrangos būklė gera, bet kartais nėra reikiamo aparto

Ar visas procedūras ir tyrimus galėjote gauti vietoje?

67.5% Complete
3.4

Retais atvėjais siunčia į kitą įstaiga

Gydytojų profesionalumas (problemos diagnozavimas, gydymo efektyvumas)

60.1% Complete
3

Diagnozavo tik dalį arba gydymas padėjo tik iš dalies

Gydytojų bendravimo įgudžiai (nuoširdumas, atsakymas į klausimus)

51.3% Complete
2.6

Bendravimas formalus arba klausimai atsakomi, bet neišsamiai

Seselių, slaugių ar slaugytojų darbo kokybė (bendravimas, rūpestingumas)

55% Complete
2.8

Savo darbą atliko, bet be entuziazmo

Papildomos paslaugos (maitinimas, taksi iškvietimas, TV, vaikų priežiūra)

42% Complete
2.1

Pasiūla ar kokybė neatitiko lūkesčių

Kaip vertinate paslaugų kainas?

60.4% Complete
3

Kaina atitiko paslaugos kokybę

Ar papildomai atsilyginate įstaigos gydytojams asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Wifi internetas

30.8% Complete
1.5

Internetas veikė prastai

Gydytojai, kurie dirba "Respublikinė Panevėžio ligoninė"
Pacientų atsiliepimai
2024-03-22, 18:00 | 2

Noriu nuoširdžiai padėkoti dienos chirurgijos skyriui, pradedant nuo registratūros ir visai gyd. A.Janušauskienės komandai. Personalas 100 balų: nuoširdus, paslaugus, nestokojantis jumoro, Linkiu jums gražių dienų, sveikatos ir stiprybės.

2024-03-09, 10:23 | 3

Puiku

2024-02-05, 17:35 | 2

100 balų Neurologijos I skyriui, personalas puikus, skyrius švarus, tvarkingas. Didelis Ačiū skyriaus vedėjai Sandrai Baužaitei-Babušienei už profesionalumą, atidumą ir šiltą bendravimą. Sveikatos ir stiprybės jums visiems.

2024-02-02, 12:44 | 11

Patarimas - į šią gydymo įstaigą tik su diktofonu ne kitaip(vardan savo ar artimųjų sveikatos). Saugokite save ir artimuosius jei yra galimybė apeikite šią gydymo įstaigą.

2023-09-05, 08:02 | 10

Noriu labai padėkoti profesionaliam ir dėmesingam gydytojui intervenciniam radiologui Mantui Buitkui už sėkmingai atliktą kojos kraujagyslės stentavimą, dabar galiu vaikščioti be skausmo. Sėkmės Jums profesiniame ir asmeniniame gyvenime.

2023-08-10, 13:12 | 3

Šią gydymo įstaigą ir gydytoją Ievą Grikytę vertinu labai blogai. Į gydymo įstaigą kreipėmės rugpjūčio 1 d. dėl pablogėjusios tėčio sveikatos. Registratūroje apibūdinau sveikatos būklę ir tėtis buvo nuvestas į priėmimo skyrių. Tėtį apžiūrai priėmė gydytoja Ieva Grikytė. Laukiamajame nepasitraukdama pralaukiau 6 val. Po tų šešių valandų vėlai vakare buvo nutarta tėtį išleisti namo. Tada pirmą kartą pasikalbėti atėjo gydytoja. Ieva Grikytė informavo, kad tėtis buvo nekalbus. Padarytų tyrimų rezultatus įvertino kaip gerus, todėl nėra reikalo ligonio guldyti į ligoninę. Kai paklausiau, o kaip dėl to, kad yra tokie negalavimai, gydytoja labai nustebo ir sutriko, kad nežinojo tokios informacijos. Kitą dieną sveikatai negerėjant, vykome į Vilniaus vėžio instituto priėmimo skyrių, nors pirmą konsultaciją dėl skrandžio onkologinės ligos turėjome tik rugpjūčio 9 d. Ten sužinojome, kad mūsų tėtį gydytoja Ieva Grikytė namo išleido su pačiais blogiausiais inkstų nepakankamumo rezultatais, apie jokį onkologinės ligos gydymą negalima galvoti, todėl jis skubiai buvo perkeltas į nefrologijos skyrių, ten po dienos mirė. Iš Panevėžio priėmimo skyriaus gydytis namo pacientas buvo išleistas su dešimt kartų viršijančia Kreatinino norma, hiperkalemija, tyrime buvo matomas IV laipsnio inkstų nepakankamumas. Tai baisi nekompetencija, kuri baigėsi žmogaus mirtimi. Be to registratūroje užfiksuojama nepilna informacija, gydytojai nepasivargina ateiti pasikalbėti su artimaisiais. Šitokios aplaidžios klaidos kainuoja žmogaus gyvybę. Pacientams ar jų artimiesiems rekomenduoju, prašyti tuoj pat pateikti tyrimų rezultatus ir palyginti juos su nustatytomis normomis, galbūt taip išgelbėsite savo ar savo artimo gyvybę.

2023-02-11, 20:09 | 3

Gražiausi žodžiai ir prisiminimai gimdymo namų kolektyvui. Ačiū už viską gydytojai Aušrai Filimanavičienei ir akušerei Ramunei Žekevičiūtei, ką dėl manęs padarėte gimdymo metu. Visapusiška pagalba ir parama, nors gimdymas vyko viduryje nakties. Esu labai laiminga, kai taip atsidavusios dirba savo darbą. Linkėjimai nuo mažosios Viltės!

2022-12-09, 22:12 | 1

Esu labai nepatenkinta registratūros darbuotoja. Po autoivykio padarytu tyrimu buvo daktaras pasakęs jei pradės pykinti atvažiuoti dar karta atlikti tyrimą, bet šiandien atvykus į ligonine iš registratūros nieko nesulaukiau nes pasake kad konsultuotis su šeimos daktare ir turi išrašyti siuntimą nors daktaras šito neminėjo ir dar pasake registratūros darbuotoja kad mes kavos atvažiavom atsigerti o kad zmogui bloga tai nežiūri į tai. Registratūroje dirba tokia tamsi su akiniais ir stora ir dar bjauri nepriima žmonių kad ir blogai jaučiasi

2022-11-24, 20:36 | 2

Esu labai dėkingas ligoninės gydytojams neurologams už pagalbą tėčiui, ypač gydytojai Sandrai Baužaitei-Babušienei už tėčiui suteiktą antrą šansą gyventi, už didelį profesionalumą ir pagarbą, už paprastą ir nuoširdų bendravimą. Didelė pagarba Jums.

2022-09-20, 01:27 | 8

Priėmimo akyriuje dirbantis personalas bendravo itin nemandagiai, buvo grubūs, arogantiški ir nesuteikė informacijos apie sunkios būklės artimąjį. Gydytojų pirminės apžiūros metu atlikti tyrimai bei diagnozė pateikti aplaidžiai, ignoruojant artimųjų pateiktas aplinkybes. Ko pasekoje ligonio būklė pablogėjo ir jis mirė. Itin blogai vertinu gydytojos Bernotienės bendravimo kultūrą bei abejoju ar gali dirbti tokį darbą, jei erzina pacientai, nesistengiama įsigilinti į pateikiamas detales, kas galbūt galėjo išgelbėti gyvybę.

2022-08-04, 12:46 | 3

Dėkoju gydytojuiTomui Vasyliu už nuoširdų darbą, bendravimą ir gerai atliktą operaciją. Dėkoju gydytojai Eglei Keniausytei - už nuoširdų bendravimą ir gydymą. Nuostabus slaugytojų personalas, kuriam vadovauja taktiška, nuoširdi vyr. slaugytoja Rūta Kaupaitė. Dėkoju visam II kardiologinio skyriaus personalui. Čia dirba nuostabūs Specialistai, tikri eruditai, padrąsins, pakonsultuos, nuramins.
Pacientė Zita Žakevičienė

2022-04-01, 13:49 | 6

Gastroenterologiniam sk mūsų artimą žmogų gydė veterinare saviciauskiene tiksliau marino. Dvi savaites imitavo gydymą sveikata vis blogėjo ir blogėjo įvarė plaučių uždegimą ir perdavė sunaikinimui į infekcine ligoninę pas juos tokios instrukcijos alia kad kaltų nebūtų. Ta daktariukste dar turės atsakyti už savo darbelius

2022-03-22, 12:21 | 2

Viskas buvo puiku

2022-02-28, 11:07 | 2

Nuoširdumas ir žmogiškumas yra didžiulė vertybė. Už visa tai Labdaros ir paramos fondo "Gėrio trupinėlis" vardu dėkojame gerajam gydytojui Genui Vitkevičiui. Mūsų savanorės būklė buvo labai sudėtinga ir šiandien džiaugiamės, kad labai pavyko operacija, kad moteris nuo šiol nekentės nuo begalinio skausmo. Ir visa tai, jūsų, gerb. Genai Vitkevičiau, dėka. Būkite sveikas ir laimingas. Išlaikykite ir toliau pačias didžiausias žmogaus vertybes. DĖKOJAME...

2022-02-07, 13:58 | 1

Esu pasibaisėjusi daktarų darbu bei jų bendravimu. Didžiausiam priešui nelinkėčiau patekti į šios ligoninės daktarų rankas. Mirus artimam žmogui jokio pranešimo? Kur jūsų žmogiškumas...
Kai skambini paklausti artimojo būklės lieki aprėktas ir vos nepažemintas...nes juk rūpinimasis artimojo sveikata yra nuodėmė? Galiausiai gavus atsakymą jog būklė stabili, kitą dieną sužinai, kad netekai artimo žmogaus... O ir sužinai tik po 2h ir tik kai paskambini pats. Galėčiau rašyti ir rašyti kokia neapykantą dabar jaučiu daktarams...bet tai jau nepadės susigražinti mylimo žmogaus. Karma visada sugrįš.

2021-12-08, 11:04 | 1

Esu labai dėkinga hemodializės skyriaus personalui.Atvykom pirmą kartą ir iš karto mus pasitiko maloniai,su rūpesčiu.Sūnus paniškai bijo medicininių procedūrų ir tik nuoširdaus,profesionalaus darbuotojų priėmimo dėka dingo baimė ir nerimas.Ačiū nuoširdžiausias!Sekmės Jūsų nelengvame,tačiau taip reikalingame darbe ❤????

2021-11-05, 18:44 | 3

Nerekomenduoju niekam

2021-10-26, 22:10 | 3

I kardiologijos skyriaus darbą vertinu itin neigiamai. Gydytoja Vida Šilkienė išrašė savo pacientą su temperatūra ir kvėpavimo nepakankamumu. Pamatavus deguonis buvo kritęs iki 89, pulsas pakilęs iki 147. 3 valandas praleidęs namie ligonis greitąja buvo parvežtas atgal. Buvo nustatytas abipusis plaučių uždegimas ir kovidas. Nuo išrašymo į namus 5 parą žmigus mirė. Slaugytojos leidžia sau laidyti neetiškus komentarus ligonio artimiesiems "Spjaudosi. Įtariam tuberkuliozę". Greitąjai pakartotinai parvežus ligonį atgal ( po 3 valandų nuo išrašymo ): "Ko mėtot seneliuką?" "Čia gydymo įstaiga, ne slaugos".

2021-01-29, 17:07 | 4

.

2020-06-29, 10:31 | 2

Nuoširdus AČIŪ neurochirurgijos skyriaus personalui uz rupestinga mamytes Genes Rimkuvienes prieziura

2020-05-05, 18:56 | 2

Noriu pabrėžti gydytojų pildžiusių ligos istoriją aplaidumą ir neetiškumą. Senelis iš savo namų greitąja pagalba, kurią iškvietė jo dukra, buvo atvežtas į priimamąji, ten kurį laiką gulėjo, nes buvo tiriamas dėl siautusio viruso, vėliau perkeltas į skyrių, jo dukra kasdien po keletą kartu per dieną, siuntinėjama nuo vieno numerio prie kito skambino pasiteirauti apie būkle, tačiau nieko nepešdavo, po trijų dienų pavyko sužinoti, jog buklė stabili ir bus išleidžiamas į namus, tačiau kitos dienos rytą mums pranešė, jog senelis mirė. Baisiausia šioje situacijoje gydytojų bendravimas ir tonas, o taip pat klaidinga informacija, kuri žeidžia. Nes paskambinus ir pranešus apie mirtį pabrėžtinai buvo paminėta, jog senelis yra atvežtas iš soc. globos namų, iš kur, kodėl ši informacija atsirado ligos istorijoje, lieka mįslė, tačiau atvykę atsiimti mirties liudijimo dar buvome akiplėšiškai užsipulti, kad ko mes dar norime dabar, kai jau viskas baigta, juk žmogus atkeliavo iš globos namų... Galbūt būtų galima daryti prielaidą, kad ir rūpestis žmonėmis atkeliavusiais iš tokių įstaigų yra menkesnis... Labai gaila, kad netekome artimo, mylimo žmogaus, o skaudžioje akimirkoje buvome aprėkti ir užsipulti.

2020-03-07, 13:24 | 1

2020 kovo 6 vakare apie 21 val.lankiausi ligoninėje. Priėmėme dirbusi ta vakarą gydytoja su pacientais(bent jau tuo metu kol laukiau) kalbėjo gana nemandagiai, su šauksmais, o apie kiekvieno paciento ligas galėjome visi esantys girdėti ir žinoti viską. As žinoma irgi neišvengiau pakeltu tonu išsakytų replikų. Nusistebėjome kaip toks žmogus gali dirbti tokioje vietoje.

2020-02-05, 10:18 | 1

Nuoširdžiai dėkoju gyd. Povilui Kupriui už tiksliai diagnozuotą ligą ir paskirtą efektyvų gydymą. Didelis AČIŪ chirurgui Burneikiui už kvalifikuotai atliktą tulžies pūslės pašalinimo operaciją ir už pozityumą, bei puikų humoro jausmą. Dėkoju visam dienos chirurgijos centro personalui už puikią priežiūrą, malonų ir draugišką bendravimą. AČIŪ.

2019-10-23, 14:32 | 2

Viskas tikrai rūpestingai tiek seselių rūpestingumas tiek pačio gydytojo Darius Kriuka labai rūpestingai žiūri.Gastroenterologijos skyriui didžiausias ačiū!!

2019-02-22, 19:16 | 4

Nuoširdus AČIŪ Panevėžio Respublikinės ligoninės I kardiologijos skyriaus Gydytojai J.Čiapienei, procedūras ir tyrimus atlikusiems gydytojams, ir visoms nuostabioms SLAUGYTOJOMS už nuoširdų rūpinimąsi ligoniais..už jautrumą, gerumą, profesionalumą..Ačiū už išgelbėtą brangaus žmogaus gyvybę...Žemai lenkiame galvas prieš JUS ...Didžiulė PAGARBA ...

2019-01-05, 18:10 | 1

Buvo baisu. Pralaukiau 9 valandas, buvau aprekta, visiškai jokio mandagumo.

2018-12-11, 13:39 | 1

Maloni,rupestinga gydytoja.

2018-06-11, 14:27 | 25

Ar ne per daug psichiatru jusu istaigoje?? Kada dirbti pradesit? O ne fabrikuoti kiekvienam psichine sutrikima ? Visas somatines ligas, pervedat i psichosomatika ar psichikos sutrikimus?? Lietuvoje bando medicina i pseudomoksline psichiatrija pakeisti?? nes ieskoti tikra ligos priezasti ir gydyti proto neuztenka?? lietuvoje kaip matau yra tendencija, sodinti visus is ejles ant psichiatrines psichotropines tabletes, nes taip lengviau, kam kazka galvoti, ieskoti liga, sufabrikavai psichine diagnoze ir pumpuok su psichiatrine narkota kiek iskentes, sitoje istaigoje nelabai ka sugeba ieskoti, kas per sutrikimas zmonems ir del ko, gydytojai nezino savo darbo, neismano apie ligas etiologija, bando pasodinti visus ant psichiatrines tabletes, kurie sukelia visas sizofrenijos ir depresijos simptomus, sukelia endokrinines sutrikimus, haliucinacijas, kliedesiai, nemiga ir taip toliau, o dar ir neurologines ir endokrinines sutrikimus, tokius kaip akatizija, parkinsonizmas, distonija, veliavoji diskenezija, o dar osteoporoze, cukrinis diabetas, galaktoreja, navikus, nevaisinguma, neuroleptini nutukima abdominalini, nutukima, gadina krauja, imuniteta, gali sukelti piktybini neurolpetini sindroma, infarkta , insulta. Visa sita sukelia tokie "vaistai" neurolpetikai antipsichotikai kaip haloperidolas, litis, valproatas, olanzapinas, risperidonas, clozapinas, paliperidonas, caripiprazine, quetiapinas, aripiprazolis, fluanksol, truksalis, tiapridas, ziprasidone, sulpiridas, amisulpiridas, metoclopradmias cerukalis, domperidonas motillium ir taip toliau. Is antidepresasntu tokius sutrikimus gali sukelti, amitriptilinas, fluoksetinas, paroksetinas, sertralinas, mirtazapinas, venlafaxinas, duloxetinas, fluvaxaminas, citalopram, escitalopram ir kiti, is trankvilizatoriu kurie sukelia stipri psichine ir fizine priklausomybe, abstinencija, lomkes, atsisakimo sindroma, tokie preparatai kaip diazepamas, bromazaepamas leksotanilas, lorazepamas lorafen, alprazolamas xanax, clonazepamas, zolpidemas, zopiclonas, pregabalinas lyrica, carbamazepinas, gabapentinas, lamatriginas,ir taip toliau..ne papulkit ant psichiatrine kabliuka. klauskit gydytoju del ko jie bando pastumti jums pas psichiatrus. Dazniausiai stumia pas psichiatrus alegydytojai, kurie neismano savo darba, nekompetitingi, zemos kvalifikacijos, jiems taip lengviau atsikratyti paciento. Viesinkit tokiu "gydytoju" pavardes internete, kad visi zinotu kad pas tokius specialistus, geriau nepapulti. Tokio naglumo dar nemaciau, kad psichiaskai sveikus, arba trumpai turinciam umine sutrikima, sodina visam gyvenimui , faktiskai zudant zmogu, o ne gydant. Lietuvoje kai kuriu psichotropiniu suvartojama 2 - 3 kartus daugiau, o kai kuriu ir 20 kart daugiau nei latvioje ar estioje, ir visa tai del tokiu nekompetitingu gydytoju.Lietuvoje kai kuriu psichotropiniu suvartojama per 100 tukst zmoniu, 2 - 3 kartus daugiau, o kai kuriu ir 20 kart daugiau nei latvioje ar estioje, ir visa tai del tokiu nekompetitingu gydytoju. Atsiminkit kad visu psichiniu sutrikimu priezastis yra realus, somatinis, psichikos sutrikimas tai tik simptomas nuo realu fiziniu negalavimu. Psichiatrai gi teigia kad beveik visi sutrikimai yra genetiski, ir bano gydyti jus, su neurotropiniais nuodais, neurolpetikais antipsichotikais, po kuriu zmonems darosi dar blogiau, ir tai sukelia dar daugiau realiu ligu, ir psichikos sutrikimu. Lietuvoje net psichiskai sveiki zmones sodinami ant psichiatrines tabletes, o tie kuriems yra trumpos psichikos sutrikimai, sodinami visam gyvenimui ant psichiatrines tabletes, tai yra nusikaltymas.

2018-03-03, 13:28 | 1

Ligonines priėmime aptarnavo gyd.Jurate Navalinskaite.Buvau šokiruoti,nes gydytoja patare važiuoti į Vilnių ar Kauną.Gydytis privačiai.As dirbu,ir moku mokesčius Panevėžyje.Kodel turėčiau kažkur važiuoti?

2017-09-27, 15:09 | 9

Nuoširdžiausia padėka Respublikinei Panevėžio ligoninei.Buvau atvežta iš Anykščių su pilvo skausmais.Dėkoju priėmimo skyriaus daktarėms,slaugytojoms,registratūros darbuotojoms.Noriu nuoširdžiai padėkoti Bendrosios ir abdominalinės chirurgijos skyriaus medikams.Man buvo atlikta operacija.Ačiū anesteziologui Arvydui Sakalauskui.Labai nuoširdus,geras gydytojas,puikus specialistas.Ačiū operavusiam chirurgui Vilmantui - Marijui Mikelkevičiui.Labai nuoširdus,geras gydytojas,puikus specialistas.Operaciniam skyriui,reanimacijos skyriui,palatos gydytojui,vyriausiajai palatos slaugytojai,visoms slaugytojoms,tvarstomojo skyriaus slaugytojoms,praktikantėms slaugytojoms,kurie palaikė švarą palatoje,virtuvės darbuotojoms,kurių paruoštas maistas yra skanus.Visiems,visiems nuoširdus ačiū.Ačiū Respublikinės Panevėžio ligoninės vadovams.Telaimina Jus visus Dievas.Ačiū,ačiū,ačiū.
ANYKŠČIAI,buvusi ligonė Gražina Zlatkienė.2017-09-27 d.

2017-09-13, 15:23 | IP: 88.119.152.10

Sunku pasakyti kažką gero apie gydymo įstaigą, kai išsikvietus grietąją, neguldo į skyrių. Bandžiau apeliuoti į sąžinę, į Hipopotamo priesaiką, paskui pradėjau rėkti "Gelbėkit, žmonės!", vis tiek niekas neguldė, sakė, detoksikaciją reikia daryti namie. Kur žiūri STT? Jei jau nepavogi milijono, niekam nesi įdomus?
Liepiau traumatologui man duoti ramentus, nes sunkiai bepajudu, nieko! O šiaip, graži aplinka, daug medžių, visokių užkaborių, žiemą ne kartą pavyko pasišildyti ketvirtame aukšte. Kažkada gulėjau Gastriniame skyriuje, labai gražios sesutės, skani sriuba, liuks.

2017-09-12, 10:03 | IP: 46.251.36.219

Nesuprantu, kas čia per gydymo įstaiga - atvažiuoju kelis kartus su greitąja per savaite, išsitirti ir susilašinti vaistų, bet ne visada gaunu vienutę - kur žiūri tie kyšininkai?! Prie Gorbačiovo taip nebuvo...Wifi iš viso nėra, tai kaip man pasitikrinti paštą? O kokie klausimai apie TV čia dar? Yra kažkoks nedidelis, kašė buvo, nemačiau normaliai visko. Ir alaus neleido įsinešti, kur ritasi pasaulis?

2017-06-25, 17:59 | IP: *.*.*.*

Nuvykus į priėmimo skyrių (šeštadienio pavakarę) su nežmonišku kairės kojos skausmu, registratūroje paprašius iškviesti neurologą dėl nugaros problemų, registratorė buvo nemandagi, teigė, kad ne jums spręsti, kokio daktaro reikia. Atėjęs gydytojas pravedė pusės valandos paskaitą, baigęs ją, pasakė, jog iškvies chirurgą apžiūrai. Deja, pralaukus apie pusantros valandos, netekus kantrybės ir iš begalinio skausmo, dar kartą paklausus registratūroje, kiek reikės laukti, registratorės atsakymas buvo toks: pagalbos galite laukti iki 12val. Tuo metu neurologė- Petronienė lakstė po priėmimo skyrių, vaikščiojo sau nuo vieno (tuščio)kabineto prie kito, prie registratorės (tuo metu laukiamąjame buvo tik keletas pacientų), net nesiteikdama paklausti. Taigi būtinoji medicinos pagalba buvo nesuteikta, tuo labiau nenustatyta diagnoze. Pacientas, nebesitikėjęs sulaukti daktarų pagalbos (buvo duota suprasti, kad jūs čia be reikalo trukdote ir pan.), su didžiuliu skausmu, grįžo į namus. To pasekoje, po poros valandų žmogui paraližavo kairiąją koją- nugaros išvarža. Tai kaip vertinti tokią pagalbą, tiksliau -jokios pagalbos. Pacientas su skausmais paliktas pats sau arba laukti 12 val.??? Žodžiu, išvada: jei tau skauda-tai ir kentėk, galą gauk, bet nesikreipk pagalbos, nes tau jos niekas nesuteiks, o dar ir apšauktas būsi.

2017-03-21, 15:05 | IP: 77.221.69.82

Labai esu patenkinta ir nustebinta Dienos chirurgijos personalo nuoširdžiu bendravimu ir paslaugumu :) ačiū :)

2016-10-13, 07:29 | 3

Apie gydytojus tik geri prisiminimai. Operavo Henrikas Misevičius. Nelaukė atkišęs kišenę :) . Esu dėkinga jam ir gyd. Panavai ir kitiems už rūpestį nustatant diagnozę. Nuostabios operacinės seselės, kurios ne tik atlieka savo darbą, bet moraliai palaiko. Dėkinga ir ginekologinio skyriaus vedėjai, operavusiai, gydžiusiai. Be jokių mokesčių ar dovanų po operacijos pasiuntė reabilitacijai. Man šioje ligoninėje teko susidurti tik su maloniais, profesionaliais gydytojais. Gaila, ne visų prisimenu pavardes...

2016-10-07, 21:56 | IP: 78.63.96.1

Dažnai tenka ligoninėje lankytis kaip lydinčiajai. Apžiūra priklauso nuo daugelio dalyku kiek žmonių ir kiek personalo dirba. Atsibosta kartais laukti visų tyrimų po 3-5val. Priėmimo skyriaus seselės nėra ypatingai malonios, bet jos atlieka puikiai savo darbą. Atvežiau su insultu senelį, pribėgo kelios seselės viena matavo spaudimą kita statė lašelinę, dar viena nurenginėjo. Nespėjus susivokti viskas buvo padaryta teliko sulaukti kažkokio atsakymo ir paguldė į ligoninę. Prabėgo neoilna val. Ačiū:)

2016-08-11, 13:50 | 2

Nuoširdžiausias ačiū ortopedui-traumatologui Aleksandrui Šigajevui už profesionaliai ir laiku atliktą operaciją po kairios rankos traumos. Dėkinga skyriaus vedėjui Robertui Lapkai ir visam skyriaus personalui.
Linkiu Jums kantrybės, sveikatos nelengvame darbe!
Nuoširdus ačiū Rima, Panevėžys

2016-06-13, 17:57 | IP: 78.63.190.117

Birželio 12d. vėlai vakare teko su garbaus amžiaus mama dėl sukilusio spaudimo atvažiuoti į ligoninės priėmimo skyrių.
Ačiū visam personalui už suteiktą pagalbą, be priekaištų atliktas procedūras. Ypač noriu padėkoti gydytojai P. Bernotienei už nuoširdų ir šiltą bendravimą su mano mama. Puiku, kad mūsų ligoninėje yra tokių rūpestinga, nuoširdi, supratinga jauna Gydytoja.
Sėkmės Jums Daktare!

2016-05-18, 08:54 | IP: *.*.*.*

Pati blogiausia ligonine,kurioje dirba patys didziausi kysininkai, jei neidesi i kisene,tai net uzpakalio nuo kedes nesiteiks pakelti, o susimokejus tam tikra sumele,kita diena viskas buna pamirsta,Apie slaugytoju mandaguma net neturiu ka pasakyti,senos komunistiniu laiku raganos,ateinancios i darba praleisti laika,pasibaisejau, kai sesele turejo uzrasyti kardiograma,net nesugebejo teisingai viska prijungti. Sio skyriaus slaugytojos saltos ir abejingos ligonio skausmui, Ponas ligonines direktoriau jums labiau vertetu pasirupinti darbuotoju kvalifikacijos kelimu ir med.personalo keitimu

2016-04-09, 09:04 | IP: *.*.*.*

. nieko nepasikeite priemimo sesutes kaip buvo naglos poniutes taip ir liko,tingi pajudeti gero spyrio i minksta vieta reikia. su apendicito priepuliu pralaukem chirurgo 1.30min paskui genekologo1val. na kol dar pagulde i skyriu praejo 3val . tiesiog nuostabu. juk mes irgi dirbantis zmones irgi dirbam kas priklauso tai sesutes gal tegul maziau kavute geria ir dirba daugiau.

2015-04-10, 20:39 | IP: *.*.*.*

niekada nepadaro tyrimu isleidzia namo,tad tenka i menesi po 2-3kartus atvaziuoti,brt vis tyrimu nepadaro,o privaciai as neistengiu ju pasidaryti,tai net nebezinau ar su tokia pagalba ligoniui kaip man dar galesiu ilgai dziaugtis gyvenimu,nes kas diena blogeja sveikata,o tyrimu nepadaro

2015-04-04, 06:13 | IP: 78.63.15.152

as gulejau neurochirurginiame skyriuje,tai nieko blogo negaliu pasakyti,giditojai rupinasi nuosirdus,vedziau mama i akiu skyriu,ten taipat gyditojai rupestyngi.blogu komentaru neturiu ligoninei.buk pats zmogus ir su tavimi visi elgsis kaip su zmogumi.aciu geriems ligonines gyditojams uz gera ir nuosirdu gydima.

2015-03-19, 16:51 | IP: *.*.*.*

buvau isvaryta is ligonines su mazu vaiku,kai lankeme seneli.sedejome ant minkstasuoliu,prie lifto ir nezinia is kur islindo dvi personal darbuotojos ir liepe mums iseiti is ligonines,nes pagal jas mano vaikas triuksmavo ir trukde pacientu ramybe,taciau taip tikrai nebuvo. taciau iskyla klausimas,ligonine yra remontuojama,yra kalama ir greziama visur,ar tai netrukdo pacientu ramybes?

2014-11-30, 07:57 | IP: *.*.*.*

Ligoninės ginekologijos skyriaus kai kurios seseles nemoka atlikti elementarių med.procedūrų.Gydytojai pacientų gydymo problemas krauna vienas ant kito.Labai trūksta mandagaus bendravimo tarpusavyje ir su pacientais.Klaidinga manyti,kad paceineto intelektas žemesnis-toli gražu

2014-06-09, 19:14 | IP: *.*.*.*

Baisumas prasideda jau priėmimo skyriuje. Sulaukti gydytojo, nesvarbu ar skausmuose ar kt., nepavyks greičiau nei už 2 val. Personalas baisu - sesutės iš viso. Jokio takto kultūros. Veršidėje jims dirbti. Kiek save prisimenu, tiek jos ten dirba - sustabarejusios, su žodžiais nesiskaito. Galvojom - atsirado naujas vyr. gydytojas, kažkas ligoninėje pasikeis. Bet neiko. Permainų reikia, ir skubių. Kelintą sykį įsitikinu - beširdžiai ten dirba. Dabar galutinai apsisprendžiau - jei kas atsitiks į priėmimą be diktofono ir kameros nebeisiu. Užtenka iš žmonių tyčiotis.

2014-03-26, 07:01 | IP: *.*.*.*

manau, kad šioje įstaigoje dirba arba nekompetetingi darbuotojai, arba darbuotojai laukiantys kyšių. kadangi mano brolį į ligoninė atvežė su labai stipriais pilvo skausmais, gydytojai apžiūrėję, padarę echoskopiją išleido jį namo, liepė kreiptis į šeimos gydytoją. žinoma, nieks nieko nekonsultavo ir nepasakė apie tyrimus nieko išsamaus, tik kad tyrimai geri. kitą dieną broliui teko važiuoti į kitą ligoninę, kur jam buvo atlikta skubi skrandžio operaciją, nes gydytojai atliko savo darbą ir rado, kas broliui yra blogai. tikiuosi, kad kas nors patikrins priėmimo skyriuje dirbusių darbuotojų darbą ir jiems bus išaiškinta kaip reikia bendrauti su pacientais, kaip juos informuoti, ir kad jeigu negauni kyšio, nereiškia, kad ligoniui yra viskas gerai

2013-12-12, 08:29 | IP: *.*.*.*

Ne ligoninė, o košmaras, ko gero geriau sėdėti būtų kalėjime. Tuo teko įsitikinti jau akušerijos skyriuje. Bet už pediatrijos skyrių, ten dirbančią gydytoją Taurelienę bei skyriaus vedėją, ko gero surasti kažką baisiau būtų sudėtinga. Noriu įspėti, kad gerai pagalvotumėte prieš guldamiesi į ligoninę, kurioje gydytojai gali atvirai iš jūsų tyčiotis, kurioje nei iš šio, nei iš to į palatą įsiveržusi seselė, nepaisydama miegančio mažiuko, gali ant jūsų pakeltu tonu rėkti, nes visą naktį nemiegojusi užmigote šalia pagaliau miegančio vaiko, kurioje neatlikus jokių tyrimų ir be jokio pagrindo vaikas pumpuojamas antibiotikais, o išvykę iš ligoninės atsitiktinai sužinote, jog jūsų vaiko ligos istorijoje prirašyta nebūtų ir nedarytų tyrimų bei ligų, taip pat jog atsisakėte gydymo, nors pasirinkote tiesiog gydytis namie. Mūsų šeima patyrė didžiulį sukrėtimą, sužinojusi apie nebūtų dalykus, surašytus ligos istorije. Kreipėmės į gydžiusią gydytoją bei skyriaus vedėją prašyti paaiškinimo kaip taip gali būti, tačiau sulaukėme tik patyčių ir aiškinimo, kad nieko nesuprantam, niekas mumis netikės. O paklausus, kas tai per liga, nurodyta ligos istorijoje, atsakymas buvo: klauskite šeimos gydytojo, aš nesakysiu. Norėčiau užduoti retorinį klausimą naujam ligoninės vyr. gydytojui, ar tai taip turi būti elgiamasi su pusantrų metų vaiku? Ar gali gydytojas dirbti su vaikais, jei apakintas savo ambicijų nebegalvoja apie mažamečio paciento interesus?

2013-05-06, 11:21 | IP: *.*.*.*

išgulėjau 2 savaites, kurios buvo baisiausios mano gyvenime, pašiurpino bendras vyrų ir moterų tualetas, kuriame buvo rūkoma, į palatas įleidžiami neblaivūs lankytojai, kurie gulinčiam ligoniui atneša alkoholio.

2012-10-02, 10:05 | IP: 88.119.254.92

Noriu padėkoti visiems gydytojams, seselėms ir pagalbiniams darbuotojams už puikų darbą priimamajame skyriuje. Įvykus nelaimei rugsėjo 19d. sureagavo žaibiškai, padėjo, visapusiška. Labai džiaugiuosi, kad Panevėžyje dirba tokia komanda. Dar kartą didelis ačiū už suteiktą pagalbą! Jūsų dėka, viskas baigėsi gerai.

2012-04-22, 08:49 | IP: *.*.*.*

Jau kas čia per širšių lizdas. Paskambinus neteikia jokios informacijos. Poste seselės net nežino koks gydytojas tuo metu budi jų skyriuje. Ar jos apskritai ką nors žino? Gal būtų laikas susirūpinti jų žiniomis bei kompetencija. Tiesiog pasibaisėtina įstaiga.