Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja , %

Licencija

Nr. 650

Detalus įvertinimas

Susisiekimas visuomeniniu ar asmeniniu transportu, automobilio parkavimas

80.3% Complete
4

Susisiekimas idealus, viskas gerai apgalvota

Išorinės aplinkos pritaikymas Jūsų atsipalaidavimui ir komfortui (privatus įėjimas, suoliukai lauke, patogūs laiptai)

72.2% Complete
3.6

Išorėje yra dauguma atsipalaidavimą ir komfortą užtikrinančių priemonių

Registratūros ar priimamajo zonos patogumas (eilės valdymas, vietos prisėsti, galimybė atsigerti, WC ir pan.)

72.7% Complete
3.6

Registratūroje yra dauguma patogumą užtikrinančių priemonių

Registratūros ar priimamajo darbuotojų darbo kokybė (nuoširdus bendravimas, greitas aptarnavimas, supratingumas)

72.8% Complete
3.6

Darbą atlieka, bet formliai

Ar lengvai radote gydytojo/procedūrų kabinetą?

90.4% Complete
4.5

Įstaiga suplanuota apgalvotai arba labai aiškūs ženklai, dėl to lengva rasti gydytojo ar procedūrų kabinetą

Kiek ilgai tenka laukti prie gydytojo kabineto durų?

61.9% Complete
3.1

Laukiau iki 15 min

Kabinetų ar palatų pritaikymas Jūsų komfortui ir personalo darbo patogumui

77.6% Complete
3.9

Patalpos tvarkingos, švarios ir pilnai patenkina paciento komforto poreikius

Medicininė įranga (naujumas, modernumas bei kiekis)

86.8% Complete
4.3

Medicininės įrangos netrūksta ir visa įranga nauja ir moderni

Ar visas procedūras ir tyrimus galėjote gauti vietoje?

71.8% Complete
3.6

Retais atvėjais siunčia į kitą įstaiga

Gydytojų profesionalumas (problemos diagnozavimas, gydymo efektyvumas)

78.8% Complete
3.9

Diagnozuoja tiksliai ir paskiria efektyvų gydymą

Gydytojų bendravimo įgudžiai (nuoširdumas, atsakymas į klausimus)

80.9% Complete
4

Bendrauja nuoširdžiai ir atsako į visus klausimus

Seselių, slaugių ar slaugytojų darbo kokybė (bendravimas, rūpestingumas)

84.1% Complete
4.2

Buvo rūpestingos ir paslaugios

Papildomos paslaugos (maitinimas, taksi iškvietimas, TV, vaikų priežiūra)

62.8% Complete
3.1

Siūloma, bet tik dalis reikiamų papildomų paslaugų

Kaip vertinate paslaugų kainas?

57.2% Complete
2.9

Kaina atitiko paslaugos kokybę

Ar papildomai atsilyginate įstaigos gydytojams asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Wifi internetas

73.9% Complete
3.7

Internetas veikė, bet sudėtinga prisijungti

Gydytojai, kurie dirba "Senojo bokšto klinika"
Pacientų atsiliepimai
2023-10-31, 20:44 | 1

Su šeimos gydytojais kas kartą vis blogiau. Per 2men mums pakeiciam trecia seimos gydytoja, pas kuria visgi nepavyko papulti, nes dirba kelias val per savaite, todel priregistravo pas ketvirta. Kaskart einant neaisku kokia gydytoja bus si karta. Sesele pikta, kalba negraziai, piktai net su vaikais.

2023-08-10, 05:50 | 1

Очень плохая клиника и врач гинеколог совершенно не понимает своей работы. Я не когда не кому не посоветую этой клиники.

"SENOJO BOKŠTO" KLINIKA, UAB, (UAB, Senojo bokšto klinika) atsakė

Добрый день, спасибо за ваше мнение. Вы дали очень расплывчатую жалобу. Возможно, вы сможете предоставить более подробную информацию о посещении нашей клиники по электронной почте. по почте: [email protected]
Предоставленная вами информация поможет нам стать лучше.

2022-10-01, 07:18 | 2

Puikus seimos gydytojai, registratūros personalas labai malonus, visada.mandagiai padeda ir maloniai bendrauja. Nemazai jaunu specialistų su teisingu požiūriu į darbą. Esame patenkinti šia įstaigą, išskyrus odontologijos skyrių ir būtent Laura Gutauskaitė, kuri mano vaikui sugadino sveikata dėl tinkamai neatlikto darbo. Pamačius mano vaiką laukiamajame į ją žiūrėjo kaip į problemą ir agoniją, tas matyt jauną specialistę privertė tinkamai neišvalyti kanalų ir to pasekoje užpliombavus ivyko labai baisi infekcija, del kurios teko vazineti per kitas istaigas ieskant pagalbos. Labai bloga patirtis, tačiau būtų neteisinga dėl vienos gydytojos, juodinti visą kliniką, nes visa kitą tikrai super.

2022-04-16, 09:59 | 5

Viskas gerai

2022-04-16, 09:59 | 5

Viskas gerai

2022-01-10, 19:15 | 1

Įstaigoje konsultavausi privačiai. Už konsultaciją mokama pilna kaina ir tikrai nemaža. Nusirengiant kabinete gydytojo apžiūrai ir jau vykstant apžiūrai, labai nemalonu, nehigieniška stovėti basomis ant plikų plytelių grindų. Gal įstaiga galėtų bent popierių duoti pasitiesti po kojomis vienkartinį, arba informuoti pacientą prieš ateinant ir būtų galima atsinešti pasitiesti rankšluostį. Nes ateinant privačiai mokamai konsultacijai tikimąsi atitikimo elementarioms higienos normoms..

2021-09-22, 11:11 | 1

Nerekomenduojiu, nes mano nuomone, bendravo nemandagiai neatsakė į rūpimus klausimus . Kreipiausi del konkrečios problemos , nesiuntė tikslesnems tirimams degnozės išspresti sveikatos sutrikimo . Lankiausi pas gyditoja specialista Laurynas Mažeika .

2021-03-15, 17:14 | 2

Teko virš 30 min. laukti prie gydytojo kabineto. Privati klinika, registruojama tiksliam laikui, o laukti tiek reikia neaišku dėl ko. Juk konsultacija pas specialistą, nėra skubių atvejų ar kitų prašalaičių einančių ne pagal registraciją. Kodėl toks ilgas laukimo laikas..
Po to, buvo paprašyta už paslaugą susimokėti, nors buvo ir gydytojo siuntimas ir pati gydytojo nesirinkau, bei turiu PSD. Paprašius administratorės paaiškinti kodėl, kokios paslaugos yra mokamos, kokios ne, administratorė nesugebėjo tinkamai paaiškinti. Neturi pasiruošę sąrašo paslaugų dengiamų PSD, nėra net paslaugų kainų sąrašo, kitos klinikos tokius turi ir tuomet viskas aišku.
Mokėjau draudimu, teko dar 20 min. laukti prie administracijos, kol sutvarkė apmokėjimą.
Patys gydytojai malonūs, tačiau klinikoje dar trūksta informacijos, organizuotumo, punktualumo.

2020-10-05, 17:57 | 1

Vizito laukta beveik 2 savaites, o poto gaunama sms į telefoną 20:30, kad vizitas yra atšauktas ir paslauga nebus suteikta. Nerekomenduoju, kiek laiko sugaišta, kiek sveikatos paaukota, kad patekti ten. Esu pasibaisėjusi, turbūt labai užsiėmę ;) niekada negrįšiu, geresnių yra ir be jūsų

2020-08-15, 05:29 | 7

Paskambinus į registratūrą gavau atsakymą, kad artimiausią mėnesį nėra vietų. Paprašiau, kad registruotų tada kitą mėnesį. Atsakė, kad neregistruoja. Liepė paskambinti mėnesio gale, gal tada atsiras vietų. Taip neturėtų būti. Gydymo įstaigos privalo registruoti pacientus, nors ir mėnesiui į priekį, ir esant reikalui perskambinti ir datą pakoreguoti.

2020-01-09, 17:19 | 3

Nerekomenduoju kreiptis pas akių gydytoją Vainauską

2019-01-12, 11:55 | 4

Registracijos, vizitai pas gydytojus ir ju konsultacijos- viskas puiku. Tačiau klinika neatlieka issamiu tyrimu ligai nustatyti, kraujo tyrimas, slapimo tyrimas, ismatu tyrimui neima ir nesiuncia i laboratorija. Daugeli tyrimu norint pasidaryti siuncia kitur.

"SENOJO BOKŠTO" KLINIKA, UAB, (UAB, Senojo bokšto klinika) atsakė

Gal galite plačiau pakomentuoti situaciją el. paštu: [email protected]?

2018-10-16, 19:51 | 7

Sveiki.
Vadovams reiktų įvesti tvarką su didžiulėmis eilėmis prie šeimos gyd.kabinetų!!!kam reikalinga registracija ir gaunama žinutė prieš dieną,jei visiškai nesilaikoma jos!!! Taip,žmonės suserga...netikėtai....bet jei jau planuojamas laikas,tai gal nereiktų prie gyd kabineto laukti po dvi val!!!!!! Kodėl neįvedama tvarka kaip yra pas gyd.ligononės priėmime ar kitur, kad med sesuo kviestų pagal pavardės, užsiregistravimo laiką,o tie ,kurie neturi talono,būtų užrašomi pvz.paskutinei darbo valandai,kuri ir būtų palikta susirgusiems. Dabar tai kažkoks balaganas!!! Visiška betvarkė!!!
Čiut ne muštynės laukiamajame!!! išeini iš darbo,pasakai,kad valandai(NES GI TURI TALONĄ RANKOJE SU PASKIRTU LAIKU), reikia "išsirašyti" vaistus, o gryžti po trijų!!!
Visiškai nėra jokios sistemos, kažkokie tarybiniai laikai su gyva eile kaip prie mandarinų prieš Kalėdas iš sunkvežimio!!!
Gydytojai puikūs, bet reiktų gerbti ir kitų žmonių laiką ir nervus!!!NES TIE VISI LAUKIANTYS PASIRINKO JUS!!!!

2018-01-30, 15:20 | 1

Atvažiuojanti iš Kauno gydytoja Jasaitienė bendravo labai nemaloniai. Neišklausė paciento nusiskundimų. Paskirti vaistai neefektyvūs. Mama liko nusivylusi konsultacija ir bendravimo kultūra. Gaila išleistų pinigų.

2017-08-19, 10:20 | 9

Neturiu žodžiu!!!!!

2016-12-22, 18:38 | 2

Esu visiškai nepatenkinta šios įstaigos darbu , bei aptarnavimo kokybe, talonu reikia laukti ilgai, niekada neturi vietų, nepriima vaiku su temperatūra reikia talono kuri pasiūlo po kelių dienų, o jei suteikia tokia malone ir priima tai reikia su karščiuojančiu vaiku laukti valanda ir daugiau eilėje, nepatenkinta nei priežiūra nei paslaugų kokybe, nusivyliau šia įstaiga ir niekam jos nerekomenduočiau.

2016-03-03, 21:33 | IP: 62.80.224.232

Labai gera klinika,geri kvalifikuoti gydytojai,malonus aptarnavimas.Siuliciau kreiptis jei kam beda istiks.

2016-03-03, 09:03 | IP: 188.69.213.52

Šiauliuose visiškai nera krutu specialistu. O butent sioje klinikoje dirba mamologe. Aciu jei anksti uzbegta beda.

2015-03-13, 09:26 | IP: *.*.*.*

Nesuprantu, kam privačioje klinukoje, kurioje gydytojo koncultacija kainuoja gana daug, reikalingas šeimos daktaro siuntimas??? Vadinasi mokame "dvigubai" - koncultacija grynais + iš ligonių kasos....... Verta dėmesio detalė. Koncultaciju "kokybe" stebėtis neverta - kaip gali gydytojas per vieną dieną 3 gydymo įstaigose dirbti kokybiškai? Net ir fiziškai tai sunku, o toks teiginys kaip "profesionalumas" - čia net neegzistuoja.

2015-01-13, 13:57 | IP: *.*.*.*

Žinojau, kad šios klinikos tyrimai ir konsultacijos brangios, bet buvau tam pasiruošusi, nes sveikata brangesnė už pinigusi. Užsiregistravome širdies echoskopui su konsultacija (kaina didesnė nei tyrimo be konsultacijos). Tiesa, nelabai buvo aišku, kaip gydytojas gali atlikti echoskopą be konsultacijos. Bet maža ką - gal be žodžių, tylom padaro ką reikia ir surašo į lapą. O tu - žinokis ir analizuokis. Todėl pasirinkau echoskopą su konsultacija. Atėjome paskirtu laiku (net gi anksčiau). Į kabinetą įėjom tik po gero pusvalandžio. Na, tiek to, maža ką kam kokią ilgesnę konsultaciją suteikė. Tačiau, kai mes kabinete praktiškai pratylėjom (neskaitant to, kad atsakiau į daktarės klausimus, koks vaiko svoris, ūgis, metai ir ar dar kuo serga), gydytoja atliko echoskopinį tyrimą ir visą laiką rašė. Rašo ir tyli. Na, manau taupo mano pinigus - užskaitys kaip už echoskopą be konsultacijos. Galiausiai pasakė, kad širdis absoliučiai sveika ir be jokių pakitimų ir jokių patarimų neturi. Būtų visai džiugu, nes gi sveikata - brangiausia. Tik už tą "konsultaciją" su echoskopu (plius siuntimu) paskaičiavo 69 EUR. Gal aš blogai vertinu, bet prieš keletą metų tokį pat tyrimą su konsultacija atliko kita gydytoja (beje, tuo metu žymiai pigiau - tik 100 ar 150Lt), bet gydytoja su manim kalbėjo, rodė echoskopo ekrane rezultatus ir pasakojo, kas yra kas. Paprastai, žmogiškai, bet kalbėjo, t.y. konsultavo. O šį kartą teko susimokėti už tylą. Kai registratūroje pasakiau, kad mano nuomone konsultacijos nebuvo, (juk praktiškai pratylėjome), o ir bėdų nerado, tai ką ten konsultuoti... administratorės pasakė "džiaukitės, kad sveik, o gydytoja gera specialistėi". Taip, ačiū joms už patarimą. Džiaugiuosi. Neabejoju, kad ir gydytoja - gera specialistė, gerai supranta kas tame echoskopo ekrane matosi.

2014-05-06, 13:56 | IP: *.*.*.*

Aplinka nesutvarkytas, ypač įvažiavimas (neasfaltuotas ir duobeėtas kelias), kainos yra aukštos (pvz. 3 kraujo tyrimai kainuoja 90 lt) kur poliklinikoje 21 lt, darbuotojos registraturoje ne kvalifikuotos (net negali taisingai užrašyti paciento tel. nr.), eilės prie kabineto, laiku nepranešama apie pasikeitimus, esu nepatenkintas, tokią pat nuomonę gyrdėjau sedint eilėje) ir kitiems patariu nesinauduoti paslaugomis. Gydymo procesas užtrunka ilgiau nei poliklinikoje tačiau dar už pinigus. Jūsų teisė rinktis!!!!

2014-02-11, 21:42 | IP: 78.56.255.126

Pasitikiu gydytojais šioje klinikoje, daug galimybių išsitirti, nauja šiuolaikiška diagnostinė aparatūra, atsidavęs ligoniui personalas, gera kokybė ir priimtinos kainos. Visa šeima esame patenkinti šia klinika.

2013-09-02, 05:36 | IP: *.*.*.*

sako , kad daro storos zarnos ištyrimą su narkoze ir lupa pinigus , o is tikrujų daro tik su nuskausminimu ir jokios narkozes APGaViKAi

2013-08-01, 10:37 | IP: 188.69.225.229

labai puiki musu seimos gydytoja raimonda lanauskiene visada isklausys patars ,pades ir nuotaika pakels! atrodo kad ir maziau sergi! labai esu pasipiktines odontologu darbu kurie menesi tvarko danti o paskui siuncia ji traukt nes jis uzpuliavo! tai kas ten per gydydoja jai neskiria sveiko danties nuo sugedusio patariu geriau pasirinkit kitus odontologijos kabinetus...

2013-05-13, 15:14 | IP: *.*.*.*

Jeigu už ausies išplovimą reikia mokėti 90 lt,taip sakant ausies isplovimas kainuoja 20 lt, tiesa darbuotoja net nepasistengė panaudoti sterilizuoto vandens, bet įleido iš krano! O jau "gydytojos" konsultacija , kuri kainavo 70 lt. truko vos 5 minutes, nors as pats zinojau, kad ausyje yra sieros kamstis. Daugiau i sia istaiga kojos nekelsiu!

2013-02-05, 18:25 | IP: *.*.*.*

Yra rūbų spinta kaip namie Registratorė nemaloni registruojantis telefonu, gydytojos konsultacija - visiškai bevertė, 33 lt ir ateikit po savaitės....

2013-01-04, 17:34 | IP: 78.56.255.126

Puiki privati gydymo įstaiga, kokybe likau labai patenkinta, ypatingas gygytojų profesionalumas suteikia pasitikėjimą.Personalas visada labai dėmesingas. Gydytojai endokrinologei Egidijai Baltrušaitienei ypatingai nuoširdus ačiū.

2012-04-12, 07:39 | IP: *.*.*.*

STEBINA registratūros darbuotoja(šviesių plaukų mergina)-seselė savo grubumu ir agresyvumu. paklausus ar reikia siuntimo pas specialistą,atrėžė, kad- NE. Atėjus paaiškėjo, kad su siuntimu būtų kainavę mažiau,tačiau ji to nedetalizavo. Laukdama eilės tą patį išgirdau ją sakant kitam besidominčiam pacientui.Žodžiu-svarbiausia-pinigai,o žmogiškumo principai-paminami.

2011-11-29, 14:09 | IP: 78.56.12.181

Senojo bokšto klinikoje dirba profesionalūs ir labai demesingi specialistai, gavau kokybišką ir greitą ištyrimą, paskyrė efektyvų gydymą, pasveikau.Jie turi labai gerą aparatūrą, bet ypatingai svarbu, kad man buvo parodytas žmogiškas šiltumas aptarnaujančio personalo.Sėkmės jiems ir nuoširdus ačiū.

2011-08-05, 12:42 | IP: *.*.*.*

Esu labai pasipiktinusi registarutos darbuotojomis (1 ame aukste) nesuteikia reikalingos informacijos ,gydytojai isejus atostogu ,nera pavaduojancios gydytojos (reikia laukti kol grys tavo gydytoja)menesi,o gal 2.Istaigos vadovas(jaunas)nemandagus,uzuot atsiprases uz nepatogumus soka i akis (teko susidurti),ginantis savo personala ir visai abejingas pacientui,slykstu man ten ir eiti ,nuejus ten pastoviai patiriu stresa,kuris man labai kenkia.

2011-05-18, 15:10 | IP: 86.38.184.182

Na išties rimtas gydymo ir diagnostikos centras kaip ir skelbiasi. Visada lankiausi kitoje klinikoje, bet nusprendžiaus užsukti čia. Tikrai nenusivyliau, gavau gera aptarnavimą, diagnostiką ir gydymą.
Sėkmės Jums Na kainos tikrai ne dodžiausios Šiualiuose. Tai negaliu sakyti kad tai koks minusas, labai parasius galima ir nuolaida gauti.

2010-11-13, 09:06 | IP: 62.80.236.219

Tiesiog jaučiuosi čia atėjusi nuostabiai, negrubus personalas, kompetingas gydytojas pas, kurį lankiausi. Galėtų būti truputi pigiau, tačiau jie labai lankstūs taiko nuolaidas.

2010-08-10, 10:57 | IP: *.*.*.*

atvykus pas gydytoja nustatytu laiku, dar ilgai tenka laukti už duru

2010-06-05, 17:39 | IP: 78.56.14.198

Gera gydymo įstaiga.

2010-06-05, 17:16 | IP: 78.56.14.198

Pilnai ištyrė ir paskyrė gydymą vėl pasijaučiau gerai, bet pakartotinai galiu ateiti pasitikrinti pas gydytoją esu stebima gydytojo, nereikia laukti eilėjetai labai padeda pasveikimui.Ačiū gastroenterologui daktarui Daliui Petrauskui ir slaugytojai Daivai.

2010-03-22, 18:42 | IP: 78.56.14.198

Apsilankiau pas kvalifikuotus gydytojus, buvau labai patenkinta lydimu registratūros darbuotojos demesiu.Gavau kokybišką konsultaciją ir greitą ištyrimą.Smagu kai gauni tai, ko tikiesi.

2010-03-19, 21:23 | IP: *.*.*.*

Nuo šių metų šioje įstaigoje viskas labai pasikeitė. Pirmo aukšto registratūroje dirbantis personalas nemandagus dažnai ir nekompetetingas. Labai trūksta buvusio kolektyvo. Dėl neteisingo užregistravimo teko aiškintis su direktoriumi.Jaunas, bet labai nemandagus. Išėjau verkdama, nes pajutau, kad ligoniai jam yra visai nesvarbūs. Buvau užregistravusi vaiką, bet pasirodo ta gydytoja vaikų nepriima. Tai man atsakė - mokėk pinigus, priims, bet gydytojo antspaudo nebus. Pasirodo čia yra ne gydymo įstaiga, o pinigų kalvė.

2009-11-26, 06:04 | IP: *.*.*.*

Šios įstaigos šeimininkas rūpinasi tik savo gerove.Laukiamajame nejauku,langai matiniai,tamsu,pastoviai dega šviesa,nes pro langus dienos šviesos nematyti.Nėra naujos reklamos apie paslaugas,vaistus...Belaukiant pas gydytoją net nėra ką paskaityti.Kiek įstaiga veikia,nė karto nebuvo atnaujinta nieko.Delfiną ant sienos kaip pakabino,taip tebekabo.Nėra jaukumo jokio

2009-11-11, 11:45 | IP: 193.219.168.126

Gydytojai R. Lanauskienei ir sesutei - pliusas :) nuo pacientų.

2009-05-11, 09:47 | IP: 62.80.225.74

REIKIA PADARYT KAD VYRAI NEGALETU DIRBT GINEKOLOGAIS. AS ESU JAUNA, GRAZI, ir SPEKIT KA DARAU PAS GINEKOLOGUS? IS 5 VYRU SU 4 MYLEJAUS. Tai cia normalu????

2009-04-19, 10:49 | IP: 84.131.68.61

Malonus personalas. Geri, kvalifikuoti gydytojai.

2008-11-04, 17:09 | IP: *.*.*.*

laukiamieji prie kabinetu mazi,perpildyti,nera net kur apsisukti ,kai daug zmoniu,kosmaras tikras. vienas i kita kvepuoja...