Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja , %

Detalus įvertinimas

Susisiekimas visuomeniniu ar asmeniniu transportu, automobilio parkavimas

59.9% Complete
3

Susisiekimas su įstaiga patogus, bet stotelė/parkingas yra atokiau nuo įėjimo

Išorinės aplinkos pritaikymas Jūsų atsipalaidavimui ir komfortui (privatus įėjimas, suoliukai lauke, patogūs laiptai)

43.9% Complete
2.2

Aplinka tik formaliai tinkama, bet praktiškai nepateisina lūkesčių

Registratūros ar priimamajo zonos patogumas (eilės valdymas, vietos prisėsti, galimybė atsigerti, WC ir pan.)

41.5% Complete
2.1

Registratūros patogumas nepateisimo lūkesčių

Registratūros ar priimamajo darbuotojų darbo kokybė (nuoširdus bendravimas, greitas aptarnavimas, supratingumas)

48.9% Complete
2.4

Kilo sunkumų registruojantis, aptarnavimo kokybė nepatenkinama

Ar lengvai radote gydytojo/procedūrų kabinetą?

64.7% Complete
3.2

Įstaiga logiškai suskirstyta ir yra daug ženklų, bet naviguoti gana sudėtinga

Kiek ilgai tenka laukti prie gydytojo kabineto durų?

36.7% Complete
1.8

Laukiau nuo 15 min iki 30 min

Kabinetų ar palatų pritaikymas Jūsų komfortui ir personalo darbo patogumui

63.2% Complete
3.2

Patalpos pritaikytos daugumai poreikių

Medicininė įranga (naujumas, modernumas bei kiekis)

57.9% Complete
2.9

Įrangos būklė gera, bet kartais nėra reikiamo aparto

Ar visas procedūras ir tyrimus galėjote gauti vietoje?

60.7% Complete
3

Retais atvėjais siunčia į kitą įstaiga

Gydytojų profesionalumas (problemos diagnozavimas, gydymo efektyvumas)

55.9% Complete
2.8

Diagnozavo tik dalį arba gydymas padėjo tik iš dalies

Gydytojų bendravimo įgudžiai (nuoširdumas, atsakymas į klausimus)

56.5% Complete
2.8

Bendravimas formalus arba klausimai atsakomi, bet neišsamiai

Seselių, slaugių ar slaugytojų darbo kokybė (bendravimas, rūpestingumas)

62.4% Complete
3.1

Savo darbą atliko, bet be entuziazmo

Papildomos paslaugos (maitinimas, taksi iškvietimas, TV, vaikų priežiūra)

19.8% Complete
1

Pasiūla ar kokybė neatitiko lūkesčių

Kaip vertinate paslaugų kainas?

57.2% Complete
2.9

Kaina atitiko paslaugos kokybę

Ar papildomai atsilyginate įstaigos gydytojams asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Wifi internetas

29.6% Complete
1.5

Internetas veikė prastai

Gydytojai, kurie dirba "Jūrininkų sveikatos priežiūros centras"
Pacientų atsiliepimai
2020-01-31, 09:29 | 1

Nerekomenduoju sios gydimo istaigos ,nes gyditojai neatlieka savo darbo su pacientu elgesi nemandagiai ,nedaro reikiamu tyrimu o israso vaistu isvis ne pagal liga jei nuo roto viruso israso Gripex.neturiu zodziu ,jauciu greitu metu issiregistruosiu is sios poliklinikos .

2019-10-25, 16:23 | 5

Labai esu dėkinga už mano vyro Bronislovo Žvinklio gydymą gyd kardiologei Linai Klovienei kuri greitai nustatė liga linkiu jai stiprybės tai gydytoja iš didžiosios raidės ir stimuliatorių gyd Antanui Strazdui tai pati didžiausia jiems padėka dar kartą didelis ačiū už rūpestį ir sveikata

2019-10-25, 16:23 | 5

Labai esu dėkinga už mano vyro Bronislovo Žvinklio gydymą gyd kardiologei Linai Klovienei kuri greitai nustatė liga linkiu jai stiprybės tai gydytoja iš didžiosios raidės ir stimuliatorių gyd Antanui Strazdui tai pati didžiausia jiems padėka dar kartą didelis ačiū už rūpestį ir sveikata

2019-10-25, 16:23 | 5

Labai esu dėkinga už mano vyro Bronislovo Žvinklio gydymą gyd kardiologei Linai Klovienei kuri greitai nustatė liga linkiu jai stiprybės tai gydytoja iš didžiosios raidės ir stimuliatorių gyd Antanui Strazdui tai pati didžiausia jiems padėka dar kartą didelis ačiū už rūpestį ir sveikata

2019-09-28, 12:09 | 1

Nuoširdžiai dėkoju šeimos gydytojai Nijolei Žymantaitei.Kreipiausi dėl virškinimo sutrikimų ir vien jos profesionalumo dėka pavyko sutvarkyti problemą, be įpatingų pastangų pakeisti mitybos įpročius ir atsikratyti 12 kg viršsvorio!Ačiū gydytojai!

pgrb Gintaras

2019-08-27, 02:10 | 14

Baisu kas per ligonine, gydytojai, visai nekompetitingi, lietuvoje yra tendencija, sodinti visus is ejles ant psichiatrines psichotropines tabletes, nes taip lengviau, kam kazka galvoti, ieskoti liga, sufabrikavai psichine diagnoze ir pumpuok su psichiatrine narkota kiek iskentes, sitoje istaigoje nelabai ka sugeba ieskoti, kas per sutrikimas zmonems ir del ko, gydytojai nezino savo darbo, neismano apie ligas etiologija, bando pasodinti visus ant psichiatrines tabletes, kurie sukelia visas sizofrenijos ir depresijos simptomus, sukelia endokrinines sutrikimus, haliucinacijas, kliedesiai, nemiga ir taip toliau, o dar ir neurologines ir endokrinines sutrikimus, tokius kaip akatizija, parkinsonizmas, distonija, veliavoji diskenezija, o dar osteoporoze, cukrinis diabetas, galaktoreja, navikus, nevaisinguma, neuroleptini nutukima abdominalini, nutukima, gadina krauja, imuniteta, gali sukelti piktybini neurolpetini sindroma, infarkta , insulta. Visa sita sukelia tokie "vaistai" neurolpetikai antipsichotikai kaip haloperidolas, litis, valproatas, olanzapinas, risperidonas, clozapinas, paliperidonas, caripiprazine, quetiapinas, aripiprazolis, fluanksol, truksalis, tiapridas, ziprasidone, sulpiridas, amisulpiridas, metoclopradmias cerukalis, domperidonas motillium ir taip toliau. Is antidepresasntu tokius sutrikimus gali sukelti, amitriptilinas, fluoksetinas, paroksetinas, sertralinas, mirtazapinas, venlafaxinas, duloxetinas, fluvaxaminas, citalopram, escitalopram ir kiti, is trankvilizatoriu kurie sukelia stipri psichine ir fizine priklausomybe, abstinencija, lomkes, atsisakimo sindroma, tokie preparatai kaip diazepamas, bromazaepamas leksotanilas, lorazepamas lorafen, alprazolamas xanax, clonazepamas, zolpidemas, zopiclonas, pregabalinas lyrica, carbamazepinas, gabapentinas, lamatriginas,ir taip toliau..ne papulkit ant psichiatrine kabliuka. klauskit gydytoju del ko jie bando pastumti jums pas psichiatrus. Dazniausiai stumia pas psichiatrus alegydytojai, kurie neismano savo darba, nekompetitingi, zemos kvalifikacijos, jiems taip lengviau atsikratyti paciento. Viesinkit tokiu "gydytoju" pavardes internete, kad visi zinotu kad pas tokius specialistus, geriau nepapulti. Tokio naglumo dar nemaciau, kad psichiaskai sveikus, arba trumpai turinciam umine sutrikima, sodina visam gyvenimui , faktiskai zudant zmogu, o ne gydant. Apacioje moteriske rase, kad jos motina buvo po 2 elektrokonvulsiniu terapiju kaip supratau? tai baisu, tai labai grubi intervencija i smegenys, faktiskai tai zudo smegenu lasteles, baisus dalyks, po tokiu elektrosoku, zmones ir atminti praranda,ir turi dar daugiu ligu...nezinau ka konkreciai jusu motinai, jeigu senatviska demencija, tai visai kiti vaistai reikalingi...nors lietuvoje senukus paprasciausiai su pigiais neuroleptikais pumpuoja kad guletu kaip darzoves, tai ne gydimas, o atvirksciai zudymas.

2019-04-25, 21:00 | 4

Klaipedoje medicinos nera, yra tik nereikalingu paslaugu teikimas, o ne ligos nustatymas ir gydimas ! Klaipedos "gydytojai" sugeba tik ant psichotropines sodinti zmogu..arba stumia i kauna ir vilniu.. Sitoje istaioje mano teta pasodino ant psichotropines..ir per 10 metu taip jai sugadino sveikata.. jai ir spaudimas 220 prasidejo..ir diabetas, pradejo viska i kruva israsineti ir nuo spaudimo..paskui ligonineje..navika rado del kurio ir buvo spaudimas, o novikas sukeltas del antidepresantu vartojimo !! tai operacija atinkscio naviko salinimo nepadare kad nuimti visus vaistus..o parinko kitus vaistus.. zodziu baisi medicina lietuvoje, daug klaidu daur ale gydytojai..pas tokiu baisu ejti..tokie ale gydytojai tai ligu generatoriai, kurie viska ka gali tai sukelti dar daugiau ligu.. Ir uz tai niekas neatsake sitoje istaigoje, tipo viskas ok !! i teisma paduoti ant tokius nevikelius. pasodint pasodino ant psichotropines, o nuimti nesugebejo.

2018-02-22, 09:57 | 1

Pati blogiausia istaiga, neveltui eile metu jos reitingas nepakyla auksciau 26%.
Seimos gydytojai nekompetetingi, tik i kompiuteri ilinde pildo, o paciento nemato ir negidi.

Jeigu Jums reikia tik vaistu issirasyti taip tai JUSU istaiga, JEI reikia gydymo tai greiciau su katafalku JUS isves nei sulauksite pagalbos.

Tik neskubekite ieskoti mokamu alteratyvu, nes tie patys daktrai po darbo dar sulinde i begales mokamu istaigu, tai jei jie is ryto oficialiam darbe nieko nesusitvarko, tai privaciam pavarge uz JUSU pinigus suras JUMS ligas? A durniu ieskote, na uz pinigus ju visada atsiranda.

2018-01-04, 05:56 | 1

Очень возмутило отношение семейного врача и медсестры во время визита. Фамилию называть не хочу, поскольку надо будет ещё обращаться. Во-первых, оскорбило то, что им почему-то показалось, что я была нетрезвой (какой-то запах им не понравился ), хотя я работаю на солидной должности более 35 лет, и в таких инсинуациях замечена не была, тем более я постоянно за рулём. Извинений, конечно, не последовало. Во-вторых, очень не понравилось, что я пришла выписывать лекарства за свою 79-летнюю мать, которая в данный момент после двух электрошоков очень слаба, едва передвигается по дому. Все выписки из больницы я предоставила. Считаю, что медработники должны быть более корректны и человечны.

2014-05-09, 14:27 | IP: *.*.*.*

Kiek teko susidurti su gydytojais, tai po ju konsultaciju, dar reikia ieskoti pagalbos kitur.

2013-10-22, 22:45 | IP: 78.61.55.107

Nuosirdus ir paslaugus visas personalas nuo slaugytoju iki gydytoju.

2013-02-05, 19:12 | IP: *.*.*.*

Istaiga tikrai nera bloga tiesiog pakliuvot ne pas ta gyditoja. Mano pacios seimos gyditoja yra Karakulova labai maloni gyditoja patikrina, istraso vaistu geru, isgydo ir dar ateini pasitikrint.Buvo kartas kai pakliuvau pas pavaduojancia seimos gyditoja pavardes neatsimenu, bet moteris ne ka prastesne.Mano siuntimas is registraturos buvo pazymetas kaip Cito (tai reiskia skubus kitaip sakant atejau iskart su beda man buvo stiprus pusles uzdegimas)iskarto viskas buvo sutvarkyta nereikejo ilgai laukti nusiunte tyrimu daryti gavus atsakymus iskart juos paieme pakoncultavo israse vaistu geru ir dar plius israse siuntima pas urologa tam kad pasitikrinciau profilaktiskai del ligos kuria sirgau pries pora metu ir isgyde.Pati pastebejus ligos istorija iskart siunte pas urologa. Dziaugiuosi ir neturiu nusiskundimu..o del laukimo nustokit mysciot visiem reikia laukti nebukit pasaulio bamba as ir turiu laukt ir pilnai suprantu ir nesiskundziu.

2012-10-25, 09:44 | IP: *.*.*.*

Man labai liūdna, kad nesuteikiama teisė pasirinkti norimo specialisto kitoje įstaigoje, paprašiau siuntimo pas ginekologą, tai nedavė, sakė eikite pas mūsų įstaigos ginekologą ir siuntimo neduos..... Turbūt įstaigos politika tokia, neleisti, kad pinigai išeitų į kitas įstaigas.

2012-09-19, 11:10 | IP: *.*.*.*

Nors dabar patalpos ir registratūra remontuojamos, manau, tai nepadės. Reiktų pakeisti ne tik interjerą, bet ir registratūros personalą. Isteriškos, šiurkščios, kandžios, nuolat plepa tarpusavyje. Ateini ir jau jautiesi kaltas, kad joms trugdai. Bijai bet ko paklausti antrą kartą, nes susilauki susierzinimo. Gal toms moterims atlyginimo nemoka, gal jos pervargusios, gal tiesiog neprofesionalios, o gal viskas kartu. Bet kuriuo atveju, jos sudaro prastą įstaigos įvaizdį vos atėjus, nes pirmos pasitinka pacientą.

2011-08-18, 23:11 | IP: *.*.*.*

Nepaminejau,kad paklausus kodel reiikia tiek laukti ir kad jau bloga nuo laukimo,atrezia visiems skauda ir viskas,jokio bendravimo,jokio paaskinimo artimiesiems.Pirma karta teko susidurti ,kad atvezus 85 metu mociute,artimiesiems liepia laukt uz duru ir nepaaiskina kodel,taip vyksta priemimo skyriuj,po siandieninio apsilankymo mociute pasake,"mirsiu daugiau ten nevaziuosiu" va toks ivertinimas jurininku ligonines priemimo skyriuj.

;