Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja , %

Licencija

Nr. 712

Detalus įvertinimas

Susisiekimas visuomeniniu ar asmeniniu transportu, automobilio parkavimas

72.6% Complete
3.6

Susisiekimas su įstaiga patogus, bet stotelė/parkingas yra atokiau nuo įėjimo

Išorinės aplinkos pritaikymas Jūsų atsipalaidavimui ir komfortui (privatus įėjimas, suoliukai lauke, patogūs laiptai)

71% Complete
3.5

Išorėje yra dauguma atsipalaidavimą ir komfortą užtikrinančių priemonių

Registratūros ar priimamajo zonos patogumas (eilės valdymas, vietos prisėsti, galimybė atsigerti, WC ir pan.)

65.1% Complete
3.3

Registratūroje yra dauguma patogumą užtikrinančių priemonių

Registratūros ar priimamajo darbuotojų darbo kokybė (nuoširdus bendravimas, greitas aptarnavimas, supratingumas)

59.1% Complete
3

Darbą atlieka, bet formliai

Ar lengvai radote gydytojo/procedūrų kabinetą?

74.2% Complete
3.7

Įstaiga logiškai suskirstyta ir yra daug ženklų, bet naviguoti gana sudėtinga

Kiek ilgai tenka laukti prie gydytojo kabineto durų?

47.1% Complete
2.4

Laukiau nuo 15 min iki 30 min

Kabinetų ar palatų pritaikymas Jūsų komfortui ir personalo darbo patogumui

72.6% Complete
3.6

Patalpos pritaikytos daugumai poreikių

Medicininė įranga (naujumas, modernumas bei kiekis)

72.2% Complete
3.6

Įrangos būklė gera, bet kartais nėra reikiamo aparto

Ar visas procedūras ir tyrimus galėjote gauti vietoje?

71.4% Complete
3.6

Retais atvėjais siunčia į kitą įstaiga

Gydytojų profesionalumas (problemos diagnozavimas, gydymo efektyvumas)

68.1% Complete
3.4

Diagnozavo tik dalį arba gydymas padėjo tik iš dalies

Gydytojų bendravimo įgudžiai (nuoširdumas, atsakymas į klausimus)

62.7% Complete
3.1

Bendravimas formalus arba klausimai atsakomi, bet neišsamiai

Seselių, slaugių ar slaugytojų darbo kokybė (bendravimas, rūpestingumas)

69.9% Complete
3.5

Savo darbą atliko, bet be entuziazmo

Papildomos paslaugos (maitinimas, taksi iškvietimas, TV, vaikų priežiūra)

37.5% Complete
1.9

Pasiūla ar kokybė neatitiko lūkesčių

Kaip vertinate paslaugų kainas?

68.8% Complete
3.4

Kaina atitiko paslaugos kokybę

Ar papildomai atsilyginate įstaigos gydytojams asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Wifi internetas

31.8% Complete
1.6

Internetas veikė prastai

Gydytojai, kurie dirba "Šakių ligoninė"
Pacientų atsiliepimai
2023-12-05, 23:35 | 1

Situacija tokia mama nuvaziavo i ligonine lapkriciu 27 diena nezinau daktaro vardo nei pavardes .bet jis liepe vaziuoti namo ir gydytis su vaistais kuriios israse . Ta pacia diena isveze i kauno klinikas kur vis dar gydoma klinikose pajunkta ant aparatu sutrikes sirdies ritmas ir kraujegysles uzsikimsusios nerekomenduoju sakiu ligonines tikrai niekam . .... duok dieve kad mama isgyvens

2022-12-05, 13:35 | 1

Esu labai pasipiktunusi priėmimo skyriaus darbu ir visišku neatsakingumu.. 2022.12.05 naktį po 2val nakties atvykau su mažamečiu vaiku, kuriam užėjo dusulys, sutriko kvėpavimas, kitaip sakant laringito suketas dusinimas. Atvykus man buvo griežtai pasakyti, kad pediatro nėra ir mes niekuo nepadėsime važiuokite KUR NORS KITUR. Rimtai??? su vaiku, kuris vos prakvėpuoja veja iš ligoninės, o ne bando padėti ar jau bent padėti surasti pagalbą. Tiesiog užtrenkė prieš nosį duris. Džiaugiuosi, kad radau išeitį ir mano vaikas neužduso kol gavau pagalbos. Bet su tokiu personalu, tokiu neatsakingumu ir nežmogiškumu nesuprantu kaip dirbti gali įstaigoje, kurioje privaloma suteikti pagalbą, o nebūti išvejami. Ir kokio velnio tada mokėti mokesčius, jei atvykus pagalbos mums ne tik jos nesuteikė, bet net ir niekur nenukreipė, pasakymas važiuokit kur nors kitur, jokia pagalba ar paguoda, kai vaikas vos prakvėpuoja, o tiesiog išprašė lauk ir taip prilygsta išvijimui...

2022-11-27, 18:32 | 2

Seselė buvo įžūli ir nekultūringa . Kažemėkaitienė . Kol toks personalas dirbs tol ir bus grėsmė panaikint šį skyrių

2022-11-27, 18:32 | 2

Seselė buvo įžūli ir nekultūringa . Kažemėkaitienė . Kol toks personalas dirbs tol ir bus grėsmė panaikint šį skyrių

2022-08-02, 11:51 | 2

Nuoširdžiai dėkoju budėjusiai gydytojai Dalijai Murauskienei ir priimamojo personalui už operatyviai suteiktą pirmąją pagalbą.
Ypatingą padėką norėčiau išreikšti gydytojui reanimatologui Ernestui Butautui bei reanimacijos skyriaus slaugytojoms. Profesionalus požiūris, šiuolaikinė medicininė pagalba ir padėjo išgelbėti gyvybę, stabilizuoti sveikatos būklę.
Kuo didžiausios sėkmės Jums !

2022-07-03, 20:40 | 3

2022.07.03, apie 20val vakare nuvykome į skubios pagalbos priėmimo skyrių suaugęs su dideliu ausies skausmu. Priėmime seselės pasakė, kad ner budinčio LOR gydytojo, ir visi budintys jauni gydytojai. Atėjus jaunai gydytojai buvo pasakyta, kad ji negali apžiūrėti, nes nemoka, paprašius bent pažiūrėti kas yra ausyje, atšovė, kad geriausiu atveju gali suleisti vaistų nuo skausmo ir daugiau netrukdyti darbo ir kreiptis į LOR gydytoją. Pasielgta nekompetetingai, nes nei kraujo tyrimų dėl uždegimo nesugėbejo paimti, jokios pagalbos nesuteikta.

2022-02-24, 21:55 | 2

Teko lankytis šiandiena pas eshoskopijos gydytoja dėl kojos gydytojas buvo Vidmantas Želnys. Niekada niekam nerekomenduoju būtent jo.Bendravimas buvo tragiškas. Tyrė visai ne ta kojos dalį nei buvo parašyta siuntimė.Manau tokių daktarų net nereikia.Nusiskundimų apie jį šiandien girdėjau labai daug.Manau laikas jį mesti iš darbo jau būtų!!!!!

2022-02-24, 21:55 | 2

Teko lankytis šiandiena pas eshoskopijos gydytoja dėl kojos gydytojas buvo Vidmantas Želnys. Niekada niekam nerekomenduoju būtent jo.Bendravimas buvo tragiškas. Tyrė visai ne ta kojos dalį nei buvo parašyta siuntimė.Manau tokių daktarų net nereikia.Nusiskundimų apie jį šiandien girdėjau labai daug.Manau laikas jį mesti iš darbo jau būtų!!!!!

2021-11-07, 14:32 | 16

2021 11 06 priėmime dirbusi jauna gydytoja labai maloni, kompetetinga, ir rūpestinga atliko reikalingus tyrimus, suteikė pagalbą. Slaugytoja taip pat labai maloni. Labai dėkojame, sėkmes Jūsų nelengvame darbe.

2021-09-24, 15:29 | 1

buvau uzsiregistraves rentgenui pries pusantros savaites, sake ateit prie kabineto ir laukti siandienai 9:15. atvykau 9:05 tikrininanti prie iejimo sesele paklause kur, pasakiau kad rentgenui, kad registruotas tai net nerado pas save sarasuose nors ten buna surasyti pas ja visi uzsiregistrave...paskui nuejau prie kabineto laukti, dar pora zmoniu matomai is anksciau pries mane iejo.bet atejo moteris prie tos seseles girdejau kaip kalbejo kad neuzsiregistravus, is kalbos supratau kad jos pazystamos, jai pasiule nueit i regisitratura pakalbet jei priims tai prims nes nelabai yra vietu, na ji ten nuejo susitare ir atejus lauke, ir ka jus galvojat ja paeme dar pries tai nei mane nors as is anksto jau uzsiregistraves, suprasciau jie dar nebutu laikas mano atejes, bet dabar gaunasi kad pagal blata galima dar ir be eiliu ir nesiregistravus is anksto...maniau kad sie laikai jau seniai praeityje kai pagal blata kiaurai eidavai, bet pasirodo kad labai klydau... likau labai nusivyles tokiu aptarnavimu, as buvau pakviestas tik po jos 9:40

2021-07-10, 22:41 | 21

Priėmimo personalas paslaugus mandagus, visada greitai išsprendžia problemą.
Resgistratūroje trūksta bendravimo ir paaiškinimo,bet ausų gydytoja nuostabi - ačiū jai!

2021-04-23, 12:52 | 42

Priemimo skyriaus sesutes nuostabios ir paslaugios.
LOR gydytoja nuostabi.
Konsultacinėje poliklinikoje sede surugusios ir nelinkusios bendrauti personos, sedi 3, bet ka veikia nezinau, net galvos nepakelia jei prieini paklausti.
Konsultacineje poliklinimoje nera rubininko

2018-03-18, 09:07 | 1

Įstaiga neturi tvarkos, esu pasipiktinusi darbuotojų elgesiu. Atvykęs suaugęs žmogus su ramentais, paspaudė automate mygtuką, kad gautų eilės numeriuką prieiti prie priėmimo skyriaus, tai tos įstaigos priimamojo darbuotoja apšaukė šį žmogų viešoje vietoje, mat kam čia spaudžiat tą eilės numeriuką (kaip išsityčiojo iš piliečio- nekomentuosiu). Šis pilietis turėjo siuntimą pas gydytoją, kuris buvo minėjęs, kad nereikės laukti eilės, kadangi jam yra skubus atvejis ir kai atvyks į ligoninę su šiuo siuntimu eitų iškart pas gydytoją, tai ligoninės priimamajam dirbanti moteris taip pat apšaukė pacientą, pareiškė, kad jūsų tie siuntimai nieko čia nereiškia. Galiu tik pasakyti, kad siaubingas darbuotojų elgesys, jokio profesionalumo, jokios pagalbos ir paaiškinimo, žmones siuntinėja kaip ant juoko, nesulaiko savo blogų emocijų ir perduoda visas emocijas ant piliečių. Nesuprantu, kodėl nėra tvarkos ir niekas tuo nepasirūpina, tokioje svarbioje įstaigoje turėtų dirbti rimtas ir profesionalus personalas, o ne asmenys, kurie neišmano savo darbo pareigų. Atkreipkit dėmesį, kiek yra neigiamų atsiliepimų apie šią įstaigą, tikrai vertėtų susiimti.

2017-06-18, 12:29 | 42

Ligoninė gražiai sutvarkyta, Priėmimo skyriuje dirba šaunios seselės. Įrangos netrūksta, tik trūksta naujų specialistų, gaila, kad vadovai nesuinteresuoti išsaugoti ligoninę, chirurgijos skyrių, pakonkuruoti su aplinkinėmis ligoninėmis, nes pastatas modernus, yra galvos kompiuterinis tomografas, echoskopas, gastroskopas - tik klausimas, kodėl negalima juo naudotis visą parą?

2017-05-27, 18:58 | IP: 77.219.227.76

ligonines pastatas nuotasbus, tim nesulrantu kodel nenori ligonines vadovas pritraukti geru specialistu, yra echoskopijos aparatas, endoskopas, galvos kompiuterinis tomografas, tik reikia ligonines vadovo ir savivaldybes noro, kad jie veiktu visa para !!!

2017-01-03, 21:10 | 4

noriu padekoti sakiu chirurgams,kurie sunui uzsiuvo suzeista pirsta,o sausgysle paliko neaisku kur.nesuteike jokios informacijos,kad jei pirsto nelankstys,per menesi laiko kreiptis y kita gydymo ystaiga.ko pasekoje pirsto nesulenkia,jaucia diskomforta.kreiptasi y kitus chirurgus,sako-velu.

2016-12-19, 15:01 | IP: 195.182.72.241

Chirurginio skyriaus ,,dieninė" slaugytoja (sesutė) labai puikiai atlieka savo pareigas

2016-11-17, 17:26 | IP: 88.119.128.57

Personalas pakankamai atidus , paslaugus, ypač tai pasakytina apie slaugytojas. priėmimo skyrius pritaikytas pacientų patogumui, jo personalas atidus, mandagus. Rekomenduočiau ir kitiems pažįstamiems prireikus kreiptis į šią gydymo įstaigą.

2015-02-28, 00:01 | IP: *.*.*.*

Siaubinga ystaiga apsoliutus nesugebejimas bendrauti.mano mama isikviete greitaja vaziuojant y ligonine matavo jai spaudima kuris buvo normalus nuvaziavus y primamajy is karto suleido jai vaistu neaisku nuo ko vaistu poveikis buvo toks kad spaudimas visiskai nukrito mama pradejo melynuoti nebegalejo kalbeti.sakiuose gyde nuo sutrikusio sirdies ritmo ir trombu paklausus daktares ar nera veziniu lasteliu ji patikino kad padale visus ymanomus tyrimus ir pritaike geriausia pasaulyje gydyma ir paprase kad nupirkciau jai saldainiu.pasake kad jokio vezio nera ir jokiu operaciju jai tikrai nereikes.dabar rezultatas toks mama guli kauno klinikose kur sakiu greitoji ja nuveze su trukusiu augliu ir kovoja del savo gyvybes. Siulyciau visiems gerai pagalvoti pries vykstant y sita ystaiga

2014-02-11, 19:18 | IP: 84.15.191.42

3

2014-01-14, 19:49 | IP: *.*.*.*

Neduok Dieve kam nors gydytis šioje ligonineje

2013-12-02, 01:44 | IP: *.*.*.*

Pats laikas ligoninės vadovybei susirūpinti dėl kai kurių gydytojų bendravimo su ligoniais. Teko "laimė" tai patirti chirurgijos skyriuje ir nieko nelaukėme gyvenime taip, kaip tik greičiau iš ten "išsirašyti". Niekada gyvenime daugiau nepadarysime tos klaidos, kurią padarėme pasirinkdami Šakių ligoninės chirurgų teikiamas paslaugas (asmeniškai mes padraugavom su chirurgu Ramūnu Mikulioniu). Neišsikovojęs Kauno klinikose vietos po saule, šis gana malonios išvaizdos, gražiai nuaugęs jaunas daktariūkštis atvyko į Šakius gadinti žmonėms nervus. Žmogus po operacijos kreipiasi į savo gydytoją kamuojamas stiprių skausmų, klausia ką darytis, o jis pasipiktinęs atkerta, kad reikia būti kantresniam, nefantazuoti ir jūs esate iš tų, kurie reikalauja labai daug dėmesio ... gulėdamas ligoniukas šiame skyriuje iš sesučių sulaukia žymiai daugiau patarimo ir gero žodžio negu iš pasipūtusio, atlapais kišeniais bešmirinėjančio savo daktaro. O gal per mažai į tą kišenę įkrito ... Ir labai abejones kelia šio daktaro profesionalumas. Man tokį įspūdį paliko, kad dar jis nesubrendęs tokiam atsakingam darbui, o apie bendravimą su ligoniu - jis per daug brangina savo laiką leisdamas tuščiom kalbom, ar dėmesio skyrimu kenčiančiam žmogui. Labai slogia nuotaika, skaudančia širdimi, sugadintais nervais paliekame savo pasirinktą gydymo įstaigą ir sau pasižadame - niekada negrįžti čia... Kai nuvyksti į Kauno klinikas pabaigti gydymo, išgirsti tokius kometarus - na ir drąsūs jūs žmonės, operuotis Šakiuose !!!!!!!!

2013-03-05, 19:55 | IP: *.*.*.*

darnus,draugiskas kolektyvas,ypac ortopedu traumatologu.sekmes pasiaukojanciame darbe.

2011-12-15, 19:39 | IP: 78.57.252.127

labai puiki endokrinologe . o tarp kitu gydytoju , su kuriais teko susidurti , buvo ir geresniu , ir blogesniu ...

2011-08-18, 12:51 | IP: *.*.*.*

Nepasitikiu visiškai ir galiu atsiliepti tik neigiamai. Laimei, dabar esu prisiregistravusi kitoje gydymo įstaigoje.

Nemaloniai nuteikia jau registratūroje. Apie gydytojų profesionalumą išvis patyliu - man tik kyla klausimas: ar jie iš tiesų tokie nekompetentingi, ar tiesiog "iki lemputės" Hipokrato priesaika? Padėti pacientui noro nerasta, ligų jie "nemato", nors simptomai jau pasiekę paskutinę - priešmirtinę - stadiją, net plaučių uždegimo "neįtaria" (kai kita įstaiga pasako, jog - dar kelios dienos ir jums jau būtų nieko nereikėję), o vėžiu sergančiajam susikaupusius skysčius pasiūlo ne nusiurbti, o užveržti tą vietą (!?!?!?!?!!!).

2011-07-26, 19:28 | IP: *.*.*.*

Įdomus dalykas,perskaičiau laikraštyje,kad ligoninė įsigijo naujų,šiuolaikiškų įrengimų, o po savaitės susirgo mano vaikas,tai net echoskopu nebuvo kam pažiūrėti,siuntime į Kauną įrašė,kad echoskopuotojas atostogavo, nebuvo kam pažiūrėti,tai kam ta įranga,gal geriau sekretorę pasodinti siuntimams rašyti,bus pigiau ir greičiau...

2011-05-10, 16:54 | IP: *.*.*.*

net neturiu zodziu!

2011-02-12, 13:52 | IP: 78.62.218.238

Pastaraisiais metais jaučiamas progresas ir personalo darbo pagerėjimas. Ypač tai pastebima chirurgijoje.

2010-10-04, 18:49 | IP: 78.62.218.238

Tobulėjantis medicinos personalas, besistengiantis pagal galimybes padėti ligoniams, kantriai ir kryptingai dirbanti komanda, turinti ligoninės ateities viziją ir jos siekianti.

2010-09-05, 11:28 | IP: *.*.*.*

Nepriklausomai nuo to ,kad nuolat gražėja ligoninė ,patalpos ,tačiau aptarnavimas blogėja,gydytojai įžūlėja,bendravimas su ligoniu priklauso nuo piniginės storumo.Nepateisinama ,nes administracija nieko nedaro ,kad padėtis keistųsi į gerą ,ne sienų dažai lemia ligonių padėtį ,o santykis su gydymo personalu ,o čia tikra yra katastrofa,viskas eina tik blogyn.

2009-12-15, 13:08 | IP: 88.119.128.57

Labai aukštas medicininis lygis

2009-03-19, 10:39 | IP: *.*.*.*

Nuoširdžiai noriu tikėti, kad šioje gydymo įstaigoje dar yra bent vienas kitas specialistas nepamiršęs Hipokrato priesaikos, tačiau susiduriant su realybe, tuo man patikėti vis sunkiau ir sunkiau.... Iš tiesų, nieko gero negalėčiau pasakyti apie šią įstaigą. Kiek teko susidurti, vien blogi įspūdžiai.

Nutylėjau, kai gyd. Ambrazevičiūtė (atrodo tokia jos pavardė) padėjo mano tėvui prieš laiką iškeliauti Anapilin, nes esą nereikia nutraukti dėl onkologinės ligos besikaupiančių skysčių (!!!!)

Nutylėjau tada, kai man nerado plaučių uždegimo, nors kosėjau, t.y. griaudėjau, kaip nežinau kas, o gydytojai Kaune apžiūrėję iš karto paguldė ir pasakė, kad dar kiek ir man jau nieko nebūtų reikėję...

Tyliu ir dabar - po paskutinio "malonaus" susidūrimo, kai susirgus šeimos gydytojai, visoje ligoninėje neatsirado specialisto, galinčio išrašyti siuntimą pasikonsultuoti į kitą gydymo įstaigą. Registratūroje esančios specialistės baisiausiai pasipiktino tokiu prašymu ir tvirtino, esą siuntimo niekas negali išduoti (!!!!)

Reziume: Būtų juokinga, jeigu nebūtų graudu, kad ŠITOKIE dalykai vyksta 21a. medicinos įstaigoje.

2007-09-22, 17:22 | IP: *.*.*.*

Gaila,kad gydytojai dažnai pamiršta savo pareigas ir Hipokrato priesaika:(viska valdo pinigai...

2007-09-12, 18:06 | IP: *.*.*.*

Pagarba DORAI dirbantiems, bet tokių pas mus mažai...