Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja , %

Licencija

Nr. 633

Detalus įvertinimas

Susisiekimas visuomeniniu ar asmeniniu transportu, automobilio parkavimas

77.7% Complete
3.9

Susisiekimas idealus, viskas gerai apgalvota

Išorinės aplinkos pritaikymas Jūsų atsipalaidavimui ir komfortui (privatus įėjimas, suoliukai lauke, patogūs laiptai)

73.1% Complete
3.7

Išorėje yra dauguma atsipalaidavimą ir komfortą užtikrinančių priemonių

Registratūros ar priimamajo zonos patogumas (eilės valdymas, vietos prisėsti, galimybė atsigerti, WC ir pan.)

68% Complete
3.4

Registratūroje yra dauguma patogumą užtikrinančių priemonių

Registratūros ar priimamajo darbuotojų darbo kokybė (nuoširdus bendravimas, greitas aptarnavimas, supratingumas)

80.8% Complete
4

Darbuotojai maloniai bendrauja ir greitai aptarnauja

Ar lengvai radote gydytojo/procedūrų kabinetą?

77.5% Complete
3.9

Įstaiga suplanuota apgalvotai arba labai aiškūs ženklai, dėl to lengva rasti gydytojo ar procedūrų kabinetą

Kiek ilgai tenka laukti prie gydytojo kabineto durų?

67.6% Complete
3.4

Laukiau iki 15 min

Kabinetų ar palatų pritaikymas Jūsų komfortui ir personalo darbo patogumui

74.4% Complete
3.7

Patalpos pritaikytos daugumai poreikių

Medicininė įranga (naujumas, modernumas bei kiekis)

72.7% Complete
3.6

Įrangos būklė gera, bet kartais nėra reikiamo aparto

Ar visas procedūras ir tyrimus galėjote gauti vietoje?

79.6% Complete
4

Visos reikiamos procedūros ar tyrimai buvo vietoje

Gydytojų profesionalumas (problemos diagnozavimas, gydymo efektyvumas)

61.3% Complete
3.1

Diagnozavo tik dalį arba gydymas padėjo tik iš dalies

Gydytojų bendravimo įgudžiai (nuoširdumas, atsakymas į klausimus)

75.8% Complete
3.8

Bendrauja nuoširdžiai ir atsako į visus klausimus

Seselių, slaugių ar slaugytojų darbo kokybė (bendravimas, rūpestingumas)

80.4% Complete
4

Buvo rūpestingos ir paslaugios

Papildomos paslaugos (maitinimas, taksi iškvietimas, TV, vaikų priežiūra)

54.8% Complete
2.7

Siūloma, bet tik dalis reikiamų papildomų paslaugų

Kaip vertinate paslaugų kainas?

84.8% Complete
4.2

Nereikėjo mokėti

Ar papildomai atsilyginate įstaigos gydytojams asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Wifi internetas

45.9% Complete
2.3

Internetas veikė prastai

Gydytojai, kurie dirba "Vilniaus miesto psichikos sveikatos centras"
Pacientų atsiliepimai
2021-03-08, 16:38 | 2

Pirmą kartą į konsultacijas pas Brigitą Baks atvykau prieš beveik 4 metus. Jau tą kartą pasirodė, jog praktiškai gydysiuos viena pati, nesvarbu, kad bet kada galėsiu pasikonsultuoti su gydytoja. Antrąkart grįžau tik po 3 metų, iki tol sutrikimas neišnyko ir nusprendžiau pabandyti gydymą. Man pasakė, jog turėsiu mažiausiai pusmetį laikytis plano, tik tada galėsiu GALBŪT pereiti prie intuityvaus valgymo. Bandžiau, labai stengiausi, bet per tą laiką nuslydau gal 3-4 kartus. Nuolat stebėti laikrodį ir nesiklausyti, ką sako skrandis (kartais tekdavo per prievartą valgyt), buvo itin sunku ir varginama. Bet galvojau 'koks gydymas yra malonus?'. Lankydavausi pas Brigitą Baks kiekvieną 'mielą' mėnesį, nors pati esu iš Mažeikių - kito Lietuvos galo. Ir kiekvieną 'mielą' kartą užtrukdavau vos 15 minučių (nors kelionė užtrukdavo daugiau kaip puse paros). Pažiūrėdavo į mano sąsiuvinį, sakydavo: 'viskas gerai, taip ir toliau', o aš vis skųsdavausi sotumo nebuvimu.. Užtat kartais išvažiuodavau su dar vienu nauju siūlytos knygos pavadinimu. Kartą tiesiog pasakė: 'tai gal tau čia nuo nerimo'. GAL. Prie jos pareigų parašyta 'skyriaus vedėja psichiatrė-psichoterapeutė', neturėtų būti jokio GAL arba jei jau kyla toks žodis, turėtų būti bendravimas su pacientu ir ieškojimas šaknų. Ar aš klystu? Ir jei jau susidaro tokia nuomonė apie skyriaus vedėją, ar verta rizikuoti kreiptis į kitus šio skyriaus specialistus? Galų gale, kai jau jaučiau, kad daugiau nebenoriu būti nuo kažko priklausoma, kad pagaliau noriu laisvės, tik tada gavau siuntimą į užsiėmimus, bet nenuėjau. Visi neigiami komentarai apie šį skyrių yra žymiai realistiškesni nei teigiami.

2021-01-30, 11:25 | 3

Tiesiog sutinku su kitais neigiamais komentarais, gydytojai (ne visi) atrodė neprofesionaliai ir gana arogantiški.

2020-08-30, 08:09 | 5

Šitoje įstaigoje daug žeminimo ir prievartos (emocinės, bet grėsmė yra ir fizinei). Svarbiausias gydymo būdas vaistais prišerti. Jokio saugumo, pasitikėjimo nėra. Daug bendravimo modelių likę nuo sovietinių laikų. Gydytojai serga didybės manija.

2018-08-08, 15:33 | 6

Taip save reklamuojai ir skelbia, kad esant kritiniui atvėjui ar jeigu yra savižudybės rizika tai suteikia tau pirmąją pagalbą. Nė velnio! Jokios pagalbos nesuteiks, apšauks ir išvarys, o jeigu nori pagalbos na tai patys suprantate, pinigėliai. Kol pasitiki gydytojais viskas atrodo lyg ir gerai tik esmė ta, kad pirmenybė turėtų būti teikiama terapijai, o ne vaistams. Aišku vaistus išrašyt užtrunka vos kelias minutes ir nereik net bendraut, o kur kas daugiau įgūdžių ir atsidavimo reikia norint padėti sergančiam žmogui. Kokius vaistus išrašo tavo gydymui tai tikras absurdas. Litis, kuris “suvalgys” tavo kepenys vos vartojant nedidelėmis dozėmis bei ne ityn ilgą laiko tarpą. Venlafaxinas, kuris sutrikdo visus tavo hormonus ir smegenis taip, kad net neįmanoma atsikratyti šitos šlykštynės kokią siaubingą abstinencija jis sukelia jeigu neišgeri bent vieną dieną. Taip sumals jūsų smegenis, kad po to jau nebebus įmanoma be jų gyventi ir vartosi ne todėl dėl ko iš pradžių jie buvo skirti, o tik tam, kad išvengti abstinencijos. Psichiatrinių vaistų įsigytų iš vaistinės poveikis labai panašus kaip gatvėje įsigytų narkotinių medžiagų ir visai jokio skirtumo kur tu juos gavai, tas pats šlamštas. Be to daug kur parašyta, kad negalima skirti ličio bei venlafaxino vartoti kartu vienu metu, bet niekam nerūpi. JAV dažnai rašoma visur ir skelbiama, kad net medikai nežino kaip iš tikrųjų veikia antidepresantai ar litis ir kodėl vieniem žmonėm tikrai nuo jų pasidaro geriau. Taip pat statistika rodo, kad terapija yra daug naudingesnė ir efektyvesnė lyginant su vaistais. Taip, su vaistais poveikis bus greitas bet trumpalaikis, neefektyvus ir vaistais neišgydysi psichiatrinių ligų, tik prislopinsi viską ir būsi kaip daržovė. Tokias bjaurybės išrašo vadinamieji “gydytojai-psichiatrai”, kad vėliau net Lietuvoj nėra mažesnių dozių norint atsikratyti jų. Tarkime Lietuvoje venlafaxine yra tik 150mg, 75mg, 37,5mg ir tik pailginto atpalaidavimo kapsulės. Tuo tarpu, JAV turi įvairių dozių ir 50 ir 25mg ir tablėtemis, kurias dar galima padalinti su vaistinėje įsigytu tablečių dalytuvu.

2016-08-17, 20:53 | IP: *.*.*.*

po menesio gydimo sioja klynikoja man artimas zmogus buvo israsytas su dar labiau pablogejuse psichine sveikata ir pazeistais vidaus organais

2011-12-12, 09:23 | IP: *.*.*.*

Neorientuoti į pacientų "sudaržovinimus". Padeda atsitiest. Kai kuri metodika - nepakenčiama. Seselės turbūt visur "vriednos", na, viena kita - geresnės. Gydytojai pernelyg susireikšminę, atvirai lupikauja.

2010-07-02, 07:02 | IP: *.*.*.*

Seselės labai geros. ne visi gydytojai gerai atlieka savo darbą, yra nemalonių, nepatenkintų,akivaizdžiai rodančių savo nepasitenkinimą gydytojų.

2008-06-16, 12:23 | IP: *.*.*.*

Reikėtų ir toliau renovuotis, plėstis. naujos patalpos visai neblogos, tačiau yra kur tobulėti. Nėra reklamos jokios, jokios informacijos internete. pasitaiko personalo, visisškai nesugebančio bendrauti. yra personalo nekalbančio valstybine kalba ir net nesistengančio...