Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja , %

Licencija

Nr. 783

Detalus įvertinimas

Susisiekimas visuomeniniu ar asmeniniu transportu, automobilio parkavimas

68% Complete
3.4

Susisiekimas su įstaiga patogus, bet stotelė/parkingas yra atokiau nuo įėjimo

Išorinės aplinkos pritaikymas Jūsų atsipalaidavimui ir komfortui (privatus įėjimas, suoliukai lauke, patogūs laiptai)

36.4% Complete
1.8

Aplinka tik formaliai tinkama, bet praktiškai nepateisina lūkesčių

Registratūros ar priimamajo zonos patogumas (eilės valdymas, vietos prisėsti, galimybė atsigerti, WC ir pan.)

57.3% Complete
2.9

Registratūroje yra dauguma patogumą užtikrinančių priemonių

Registratūros ar priimamajo darbuotojų darbo kokybė (nuoširdus bendravimas, greitas aptarnavimas, supratingumas)

53.5% Complete
2.7

Darbą atlieka, bet formliai

Ar lengvai radote gydytojo/procedūrų kabinetą?

75.1% Complete
3.8

Įstaiga suplanuota apgalvotai arba labai aiškūs ženklai, dėl to lengva rasti gydytojo ar procedūrų kabinetą

Kiek ilgai tenka laukti prie gydytojo kabineto durų?

42.7% Complete
2.1

Laukiau nuo 15 min iki 30 min

Kabinetų ar palatų pritaikymas Jūsų komfortui ir personalo darbo patogumui

53% Complete
2.7

Patalpos pritaikytos daugumai poreikių

Medicininė įranga (naujumas, modernumas bei kiekis)

56.4% Complete
2.8

Įrangos būklė gera, bet kartais nėra reikiamo aparto

Ar visas procedūras ir tyrimus galėjote gauti vietoje?

61.2% Complete
3.1

Retais atvėjais siunčia į kitą įstaiga

Gydytojų profesionalumas (problemos diagnozavimas, gydymo efektyvumas)

50.3% Complete
2.5

Diagnozavo tik dalį arba gydymas padėjo tik iš dalies

Gydytojų bendravimo įgudžiai (nuoširdumas, atsakymas į klausimus)

58.5% Complete
2.9

Bendravimas formalus arba klausimai atsakomi, bet neišsamiai

Seselių, slaugių ar slaugytojų darbo kokybė (bendravimas, rūpestingumas)

60.3% Complete
3

Savo darbą atliko, bet be entuziazmo

Papildomos paslaugos (maitinimas, taksi iškvietimas, TV, vaikų priežiūra)

19.2% Complete
1

Pasiūla ar kokybė neatitiko lūkesčių

Kaip vertinate paslaugų kainas?

59.4% Complete
3

Kaina atitiko paslaugos kokybę

Ar papildomai atsilyginate įstaigos gydytojams asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Wifi internetas

37.9% Complete
1.9

Internetas veikė prastai

Gydytojai, kurie dirba "Naujosios Akmenės ligoninė"
Pacientų atsiliepimai
2017-01-19, 15:16 | IP: *.*.*.*

Nusiviles esu mano zmona su vaiku asiprasant kaleime i tai duoda valgyt o ligoninei ne!!!!! Tai kdl klausimas iskila netameesme o juk ne mes norim valgyt vaikai musu gaila joms ar kaip kaleime ryte pasodina pietus jau gauni o ligoninei tik kita diena nesvarbu kaip kas tai kas cia er nustatimai asiprasau bet vaikuj juk reik ka jie galvoja na suauges akentes o vaiku tai nepasakysi agi palauk na kad ir zmogus turi ta kapeika bet kaip sakau savo vaiko is akiu nepaleisi ar ne taip dar ko su ssvirktu prileis

2016-02-22, 15:28 | IP: *.*.*.*

gulejo mociute virs 80 metu jai.Viena diena bloga jai pasidare apsiveme ar nuo vaistu o gal nuo maisto, tai sesute atejo karve isvadino,durne nes jos vyras sirgo psihine liga.Jai ir dar pasake vyras durnius buvo tai ir tu tokia pati esi, nors mociute labai gero proto turi orentuojasi gerai,save apsiziuri stipri moteris.Mes sakome nejaugi tokia gali dirbti tokioje istaigoje su ligoniais senais zmonemis.Geda visam personalui.

2015-03-31, 09:33 | IP: *.*.*.*

labai graziai sutvarkyta ligonine kadangi naujas vadovas atkeltas is kauno.jei siai dienai jis vadovaus tai bus tvarka nes sis vadovas pries korupcija pries 3metus lankiausi ligonineje.ten dirba roma damasauskiene ir man atrodo kad ten ji direktore dirbo ligonines vaistineje siandien ji dirba kinezioterapijoje maciau kaip vaistai ir siandienos pinigeliai ligoniu krenta jai i kisene ir nepasiekia ligoniu kasu.esu sokiruota nesvarbu kad ji mano pazystama.siandien vyksta tas pats pietu metu.pasaliniam zmonem yra daromi sildymai uz dyka,galeciau yvardyti tai yra sporto centro treneris

2013-09-01, 18:12 | IP: *.*.*.*

Deja, nieko teigiamo apie sia istaiga pasakyti negaliu... si istaiga turetu buti pervadinta is gydymo i nugydymo, kadangi cia verta vaziuot nebent...numirti. o jei jau atveze i sia istaiga greitoji, tai mirtis yra tai, ko labiausiai galima tiketis. pirmosios pagalbos - jokios. zmogu atveza su insultu, o gydytojas sugeba akis parodyt tik sekancia diena ir nesuprasi ar jis cia dirba, ar tik siaip uzsuko pro sali eidamas pasiziuret kaip zmones mirsta nesulauke pagalbos, seseles - geras klausimas uz ka pinigus gauna. neduok dieve sutrukdysi ju brangiai kainuojanti laika, noredamas paprasyt vaistu, ar pamatuot kraujo spaudima, tai iskolios taip, kad maza nepasirodys. nors apie kraujo spaudimo matavima galima anekdota sukurti man egzistuoja sioje istaigoje "gydytoju", kurie jo nemoka matuot. geras ar ne :D to pasekoje zmogus guli su 200 kraujospudziu ir laukia geresniu laiku. kalbant apie bendravima tiek su seselemis, tiek su gydytojais, tai tikslinga butu pradet pokalbius irasynet ir po to nunest ten kur reikia, manau, daug kam licenzijos butu atimtos. kam laikoma si istaiga?kokiu tikslu? juk visvien ten pagalbos nesulauksi, o tablete isgerti zmogus gali ir namie.
seseles, mielosios, jeigu zmogus palatoje saukiasi pagalbos, tai bukit geros, nueikit paziureti, kas jam nutiko, mes zinom, kad per ta laika jusu kava gali atausti, bet visdel to tegul suveikia tas zmogiskasis faktorius. taip bus isvengta liudnu pasekmiu, nes kaip bebutu gaila, del butent tokio aplaidumo, mes netekom artimo zmogaus...kuris saukesi pagalbos, bet sesutes gere kavute tuo metu ir joms nebuvo laiko kada nueiti paziureti kas zmogui yra...na, jis mire...mielosios, prisiminkite kokia specialybe pasirinkote ir kur dirbate...

2013-07-25, 20:32 | IP: *.*.*.*

Vienitelis geras dalykas šioje įstaigoje - vaikų ligų skyrius ir jo vedėja Želvienė ir bendrosios praktikos slaugytojos. Buvo dar ligoninėje puikus chirurgas Švažas, ir to po ligoninės pertvarkymo nebeliko. Pensininkų, jau pavargusių nuo darbo, inkubatorius. Reanimacijos palatos nebėra, greitosios pagalbos ekipažai tik 2 visam rajonui. Kur tai matyta. Greičiau mirsi nei sulauksi greitosios pagalbos, kai vienas ekipažas būna išlėkęs į Šiaulius, o kitas į Mažeikius ar dar toliau. Kapanokis pats kaip nori iki ligoninės, kur irgi su infarktu, insultu ar vidiniu kraujavimu tau niekas neapdės. Susisiekimas viešuoju transportu iš vis katastrofiškas. Stotis viename miesto gale, ligoninė kitame. Toks jausmas, kad vykdomas Akmenės raj. gyventojų, ypač iš rajono centro apylinkių, legalus genocidas.

2012-07-03, 16:59 | IP: *.*.*.*

Niekaip nesuprantamas dalykasi,kai reikia moketi už rengeno nuotraukas.Tuo metu kai gyd.rengenologas atostogavo ligoniams buvo daromos vidaus organu nuotraukos ir už jas pacientams reikia mokėti.Tai jau apiplėšimas ir pasipelnymas.Tai jug ne kazkokios papildomos paslaugos o butinybė,norint pacientą gydyti.

2011-09-16, 07:26 | IP: *.*.*.*

atvezus sunku ligoni gydytojas nesistengia kazka dayti ir padeti ligoniui,o paprasšiausiai laukia kol atvaziuos kita greitosios pagalbos mašina ir išveš ligoni į kitą gydymo įstaigą.O tas laukimas kartais baigiasi ir paciento mirtimi.Ir iš viso N.Akmenės ligoninė virsta tik ligoniu persiuntimo punktu.Nebeliko renimacijos skyriaus-tad dauguma sunkiu ligoniu yra pasmerkti mirti tiesiog priimamajame.Manau ,kad tolimesnis ligoninės likimas aiskus-kuo daugiau pacientu mirčiu dėl gydytoju abejingumo ir atsakomybes neturejimo už zmogaus gyvybe-tad laikas isvis ja uždaryti ir neeikvoti mokesciu moketoju pinigu.Arba turi islikti tik atsakingi ir gydytojai iš pašaukimo o ne gugutojas,kuris gauna alga tik uz atbuta budejimą.

2010-05-22, 10:26 | IP: *.*.*.*

nera

2009-03-07, 06:57 | IP: 193.219.162.44

ačiū, kad dar rajone yra gydymo įstaiga, manau, kad daugeliui iš mūsų buvo suteikta profesionali pagalba, išspręstos mūsų sveikatos problemos. manu, kad visų pirma turi pasikeisti visuomenė, nes mediko darbas labai sunkus tiek fizine, tiek moraline prasme. Didelis dėkui chirurgijos ir terapijos skyrių vedėjams už jų pasiaukojantį darbą ir profesionalumą.

2009-02-26, 11:27 | IP: *.*.*.*

Laikas reanovacijai...tikrai niekam nelinkiu kad is artimuju ten kas atsigultu, nes kalejimo salygos manau kur kas geresnes, o keletas gydytoju tokiu kaip Svazas, tai vienintelis manau sukalbamas ir kazka ismanantis zmogus dirbantis is idejos