Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja , %

Licencija

Nr. 852

Detalus įvertinimas

Susisiekimas visuomeniniu ar asmeniniu transportu, automobilio parkavimas

81.8% Complete
4.1

Susisiekimas idealus, viskas gerai apgalvota

Išorinės aplinkos pritaikymas Jūsų atsipalaidavimui ir komfortui (privatus įėjimas, suoliukai lauke, patogūs laiptai)

54% Complete
2.7

Išorėje yra dauguma atsipalaidavimą ir komfortą užtikrinančių priemonių

Registratūros ar priimamajo zonos patogumas (eilės valdymas, vietos prisėsti, galimybė atsigerti, WC ir pan.)

55.6% Complete
2.8

Registratūroje yra dauguma patogumą užtikrinančių priemonių

Registratūros ar priimamajo darbuotojų darbo kokybė (nuoširdus bendravimas, greitas aptarnavimas, supratingumas)

59.4% Complete
3

Darbą atlieka, bet formliai

Ar lengvai radote gydytojo/procedūrų kabinetą?

72.2% Complete
3.6

Įstaiga logiškai suskirstyta ir yra daug ženklų, bet naviguoti gana sudėtinga

Kiek ilgai tenka laukti prie gydytojo kabineto durų?

50.5% Complete
2.5

Laukiau iki 15 min

Kabinetų ar palatų pritaikymas Jūsų komfortui ir personalo darbo patogumui

59% Complete
3

Patalpos pritaikytos daugumai poreikių

Medicininė įranga (naujumas, modernumas bei kiekis)

60% Complete
3

Įrangos būklė gera, bet kartais nėra reikiamo aparto

Ar visas procedūras ir tyrimus galėjote gauti vietoje?

68.1% Complete
3.4

Retais atvėjais siunčia į kitą įstaiga

Gydytojų profesionalumas (problemos diagnozavimas, gydymo efektyvumas)

68.2% Complete
3.4

Diagnozavo tik dalį arba gydymas padėjo tik iš dalies

Gydytojų bendravimo įgudžiai (nuoširdumas, atsakymas į klausimus)

66.2% Complete
3.3

Bendravimas formalus arba klausimai atsakomi, bet neišsamiai

Seselių, slaugių ar slaugytojų darbo kokybė (bendravimas, rūpestingumas)

69.1% Complete
3.5

Savo darbą atliko, bet be entuziazmo

Papildomos paslaugos (maitinimas, taksi iškvietimas, TV, vaikų priežiūra)

37.8% Complete
1.9

Pasiūla ar kokybė neatitiko lūkesčių

Kaip vertinate paslaugų kainas?

68.9% Complete
3.4

Kaina atitiko paslaugos kokybę

Ar papildomai atsilyginate įstaigos gydytojams asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Wifi internetas

31.6% Complete
1.6

Internetas veikė prastai

Gydytojai, kurie dirba "Jonavos ligoninė"
Pacientų atsiliepimai
2024-01-24, 20:45 | 4

Nuostabus kraujagyslių chirurgas Paulius Mocevičius ir jo kolektyvas! Su tokiu personalu jokios operacijos nebaisios! Ačiū!

2023-12-04, 18:13 | 2

Darė vienos kojos venų skleroterapija, super paaiškino procedūros eigą. Kita kojų venų procedūra aptarėme kad lazeriu. Gydytojas Paulius paskyrė laiką, atvažiavau į Jonavos ligoninę...bet tokio mielo, šilto personalo, gydytojo per daug operacijų nemačiau. Pozityviai, paprastai ir suprantamai paaiškina apie situaciją, bei gydymą. Esu labai patenkintas profesionalaus gydytojo ir jo komandos paslaugomis! Kantrybės ir sveikatos gydytojui ir Jonavos chirurgijos skyriaus komandai...Ačiū....

2023-09-24, 08:51 | 3

Labai nuosirdi daktare,Labai Aciu Jai uź nuostabu priemima,tai Gerda Grauźinyte,daugiau tokiu gydytoju.

2022-05-12, 08:13 | 1

Užsiregistruoti praktiškai pas kažkokios srities gydytoja tiesiog neįmanoma. Jei prisiskambini siunčia į kitą gydymo įstaigą. O jei pavyksta prisiregistruoti tai tik "privačiai" tada reikia susimokėti gydytojui.

2022-01-04, 15:19 | 820

Labai gaila ,kad teko susidurti su tokiais daktarais ,kurie į viską aplaidžiai žiūri , net nesugeba artimiesiams informacijos suteikti . Ne duok dieve papulti į tokia įstaiga net ir po pačios isitikinimo.....

2021-09-02, 15:25 | 1

Nerekomenduoju pakliūti į šią ligoninę. Neturi čiužinių nuo pragulų, automatiškai po 4 parų gulėjimo ligoninėje, pas ligonį atsirado pragulos!!!!!! Kurių neturi kuo gydyti!!!!! Tenka parūpinti tepalus, pleistrus, čiužinius!!! Totalus pasityčiojimas iš ligonio ir jo artimųjų. Jei trūksta personalo ligoninėje, tai gal gali artimieji pasirūpinti ligoniu. Bet ne, lankymas 2 kartus per savaitę, nors visi paskiepyti, ir kaip deklaruojama SAM, saugūs.

2021-08-07, 05:37 | 4

2020 m. apie gegužės mėn. pablogėjus sveikatai teko kviestis GMP. Buvau pristatytas į Jonavos ligoninę. Mano nusiskundimai, stiprus viduriavimas pykinimas dusulys ,,gydytojui“buvo nelabai įdomus. Atlikus kraujo tyrimus ir padarius rentgeno  nuotrauką pareiškė, kad su mano sveikata viskas tvarkoje. Nepavydėtina situacija kreipiesi pagalbos, paaiškini savo negalavimus, o tau aiškina , kad viskas tau tvarkoje . Aš suprantu karantinas, gydytojai išvargę  labai stiprus stresas ,  kai kurie nelabai suvokia kas jiems yra sakoma jeigu gydytojas  niekaip negali suvokti, kad ligonis viduriuoja, kankina skausmai, pykinimas,silpnumas. Šitoks "gydytojo " elgesys kelia abejones ne tik dėl kompetencijos, kvalifikacijos, bet ir dar kai kurių kitų gebėjimu. tai gal tegul toks gydytojas eina pailsėti ,kreipiasi  pagalbos pas psichologą, psichiatrą arba keičia profesija. Yra tiek daug puikių profesijų jeigu žmogelis mėgsta mediciną gali šlavinėti ligoninės kiemą, nušluostyti dulkes palatose, palaistyti gėlytes. Kiekvienas turi dirbti darbą pagal savo sugebėjimus. Svarbiausia, kad tokie „gydytojai“ nelystų prie žmonių gydymo.
Esant silpnai sveikatai teko vykti ir kreiptis pas Kauno medikus, Jie nustatė užsikrėtimą klostridijos bakterijomis. Ačiū Kauno medikams.
Tai jau nepirma nemaloni patirtis su Jonavos medikais, po jų „gydymo“ tenka pagalbos kreiptis į kitas gydymo įstaigas. Buvau prisirašęs pas tokią šeimos gydytoją. Apsilankius pas tą moteriškę paliko ,,puikų įspūdį“ kosėjimas, temperatūra didžiuliai skausmai, nedidelis kraujavimas iš nosies tai moterėliai vienodai šviečia.Tai kad kankina užsitęsęs kosulys, skausmas krūtinėje, šokinėjanti temperatūra apie metus laiko niekaip šita „gydytoja“negalėjo suvokti, sakau apie metus laiko vis vien klausia kiek dienų, vėl bandau aiškinti ,kad apie metus laiko, o ta moterėlė vis vien kiek dienų, vėl bandžiau aiškinti apie metus laiko vėl tas pats klausia kiek dienų supratau, kad toliau aiškinti tokį paprastą dalyką beprasmybė, pažiūrėjusi į mano ligos istoriją vienintelį ką sugebėjo pasakyti : Čia nieko neparašyta, aš nieko negalvoju. Kaip gydytoja šita moterėlė nelabai jau kokia, nors truputi galėtu pasimokyti elementarios kultūros Aišku, kad pas tokią nieko negalvojančia ir nieko nesuprantančia moterėlę daugiau nebesikreipiau ir jūms nerekomenduoju.
AŠ supratau, kad su tokiomis smulkmenomis kaip stiprus viduriavimas, pykinimas. dusulys, nedidelis kraujavimas iš nosies kreiptis pagalbos pas Jonavos medikus nereikėtu. Būtų labai gerai, kad šita gydymo kontorėlė savo tinklapyje ir ant paradinių durų pakabintų skelbimą su kokiais negalavimais nereikia kreiptis į tokio "aukšto" lygio specialistus ir netrukdyti jiems atlikti tiesioginį darbą.
Jau gana ilgokai kankina gerklės, burnos skausmas stiprus paraudimas ir nedidelis kraujavimas iš nosies aišku kreipiausi į gydytojus rezultatas tiesiog "nuostabus" kiekvienas negalavimo priežastis aiškina savaip. Vienas aiškina tai angina, kad aš vaikystėje sirgau nors niekada jokių problemų dėl anginos neturėjau, kitas aiškina, kad aš jau gimiau toks su kraujuojančia nosimi trečias pradėjo spėlioti ir aiškinti, kad aš peršalau. Dar vienas įsitikinęs, kad tai tai refliuksas.Jie net nesugeba nustatyti negalavimo priežasties. Jeigu nenustatyta ligos priežastis tai aišku ir kalbos apie gydymą ir būti negali. Toks įspūdis , kad kreipiesi ne į gydytojus, o pas bobutę žiniuonę kuri spėlioja kas tau galėtu būti. Jeigu neužtenka kompetencijos nustatyti ligos priežasties save gerbiantis normalus gydytojas sius pas aukštesnės kvalifikacijos gydytoją, nespėlios kaip kokia Vanga. Viena iš šitos gydimo kontoros vadovių paaiškino pas mus daug gydytoju galite kreiptis pas kitus gydytojus, gal pas juos būs kitokia nuomonė apie mano negalavimus. Man jų nuomonių begalinė įvairovė visiškai nedomina. Aš kreipiausi ne kažkokių tai nuomonių pasiklausyti, o konkrečiai pagalbos su konkrečiais simptomais. jeigu nesugeba nustatyti priežasties tai tegul taip ir sako, kad nemokame, nesuprantame, nesugebame mums tai per daug sudėtinga, nes esame žemos kvalifikacijos.
Pavardžių viešinti nenorių, nes tai nieko nepakeis.
Tikrai daugiau į šitą gydymo kontorėlę nesikreipsiu. Patikėti savo sveikatą, gyvybę  tokiems veikėjams nebesinori.
Atidžiai rinkitės gydytojus, kad nesibaigtu tai kaip man:
Jūs turite tik vieną sveikatą ir vieną gyvybę, jeigu abejojate gydytojo kompetencija, profesionalumu ar dar kai kuriais gebėjimais, bėkit nuo tokių ,,gydytojų'' jie negydo jie pridaro tik problemų. Jų ,,gydymas” baigiasi invalidumu arba dar blogiau. Prieš keletą metu buvau pakliuvęs į panašią situaciją niekaip negalėjau įpasakoti “gydytojams” paprasto dalyko, kad skauda kojos. Pakliūdavau vis pas "gydytojus proto bokštus" jie išpūtę akis vis aiškino pas tave viskas tvarkoje tavo tyrimai geri. Vis norėjo įrodyti, kad jie labai protingi ir labai aukštos kvalifikacijos jie supranta ar man skauda ar ne, o aš nesuprantu. Tai tesėsi apie porą metu pradėjau vaikščioti pasiremdamas lazda, bet tie "proto bokštai" vis aiškino tavo tyrimai geri tu niekuo nesergi. Pradėjo pliurpti visiškas nesąmones tokias kaip ši: tau viskas tvarkoje tu nenori eiti į darbą. Po kiek laiko pakliuvau pas normalų, gydytoją jis iš mano nusiskundimų tuoj padarė išvadas, nustatė ligą, Nusiuntė pasidaryti rentgeno nuotraukas diagnozė pasitvirtino, įvęrtines nuotraukas pasakė, kad liga labai uždelsta. Jeigu būčiau iš karto pakliuvęs pas normalų, tikrą gydytoją nebūtu man pasibaigę invalidumu.

2021-03-18, 15:51 | 2

Mano nuomone Jonavos ligonines reanimacijos skyriuje dirba tikri gydytojai is pasaukimo, ismanantys savo darba ir su nepaprastomis zmogiskomis savybemis.Kokiu paros metu bepaskambintum, gauni tinkama informacija.Tai skyrius;i kuri baisu skambinti,nes visada galvoji apie blogas zinias.Nepaisant to, jautiesi ne vienas nepaprastai sunkioje situacijoje,jauti kvalifikuotu specialiustu prieziura.
Ilgiau ar trumpiau pakalba, bet visada atsako i rupimus klausimus, randa tinkamus zodzius tomis nepaprastai sunkiomis valandomis.Patys gydytojai prieina prie telefono, nes jie juk daugiausiai zino apie esama ligonio padeti. Tai irgi ne savaime suprantama. Laiko stoka yra suprantama. Bet zmogiskumas reanimacijos skyriuje yra didziaja raide parasytas.
Skambinau is tol,i is Vokietijos, nevisada buvo geras sujungimas, bet visada pavykdavo gauti informacija.
Ypatingai dekinga gydytojams Aleknai , Kondratui, Ramanauskui, gydytojai Skirmantei-Laburdienei. Aleknei ir kitiems, kurie tame skyriuje dirba ir kuriu nepaminejau.
A:T

2020-04-07, 21:07 | 1

Ginekologijos skyriu labai nusivyliau... Negimdyciau vel čia nė už ką. Gydytoja Vanagiene yra tobula ir ją ant rankų reikia nešioti, bet kai kurie jos komandos narei neverti dirbti... Rėke kad rėkiu gimdydama iš skausmo, kad vaidinu.. Po epiduro negali skaudeti ji teigia... Pogimdyvinio skyriaus VISOS pamainos negražiai elgesi negali pamokinti kaip pirmakartei žindyti kūdikį tyčiojasi kad kursų nelankiau kokia aš mama... Ką sau galvojau kuo tą vaiką maitinsiu jos už mane pieno jam neduos. Ir išeina palieka mama su kraujuojanciais speneliais alkanu vaiku. Padaro misinuka keliom valandom palatoj kurioj beproto vasara karšta buvo ir tai jo reikia maldauti... Palatoj nuo karščio net bloga buvo ir man ir vyrui.. Nekalbant apie kūdikio savijautą.

2019-09-25, 19:00 | 1

Norejau rekomenduoti ir padekoti Jonavos akuserijos ir ginekologijos skyriui. Gimdziau suneli, prieziura buvo be priekaistu, atvaziavus i priemima su aukstu kraujospudziu, buvo greitai sureaguota ir imtasi veiksmu, ypac noriu padekoti ginekologei Vanagienei ir akuserei Valikonei.

2019-09-20, 09:35 | 1

Norėčiau labai padėkoti Jonavos akušerijos skyriui,kuriame dirba personalas išmanantis savo darbą.Lankiausi ten ne vieną dieną ,mačiau daug besikeičiančių darbuotojų,visi malonūs be šilti žmonės. Gimdžiau pirmagimį,buvo sunku įsivaizduoti kaip viskas vyks ,tačiau gimdymas buvo sklandus,puikus komandinis darbas,rūpestis bei pagalba.Gulėdama ligoninėje ,jaučiausi kaip namie. Priežiūra po gimdymo labai gera,gavau daug patarimų, buvo noriai atsakyta į visus užduotus klausimus.
Buvau nustebinta visa dėže dovanų naujagimiui.
Didžiausią AČIŪ tariu gydytojai I.Vanagienei,bei akušerei Dž.Valikonei-jūs nuostabios:)
Tik geriausi atsiliepimai apie šią įstaigą,rekomenduoju ir kitoms būsimoms mamytėms rinktis būtent Jonavos akušerijos skyrių.Sėkmės.

2019-06-07, 19:26 | 2

Dėkoju akušerijos ir ginekologijos skyriaus gydytojai Natalijai Balasevičienei ir visam kolektyvui už profesionalų darbą, malonų bendravimą, rūpestingumą, puikią priežiūrą.

2019-05-31, 08:57 | 3

Galiu įvertinti tik akušerijos skiriu. Labai malonus kolektyvas ir aptarnavimas . Visos slaugytojos gyditojos ir net rezidentės švelnios malonios ir rūpestingos , atsakinėjo į visus rupimus klausimus nuoširdžiai ir pateikia daug informacijos. Tikrai rekomenduočiau gimdyti Jonavos ligoninėje. Taip pat noriu padėkoti gydytojai Aurai Pocevičienei ir akušeriai Džiugintai Valikonei uz profesionalia pagalba gimdant 2019-05-12 dienos ankstų ryta.

2018-10-23, 13:15 | 5

Puse daktaru yra tikrai puikiu sauniu, o kita puse yra tiesiog tragedija .... ,gimdziau Jonavos ligoniniai ... kadangi pirmas gimdymas yra daug baimiu, kas jeigu tas anas ir panasiai, pasitaike nemaloni buvo tik 3cm atsivere ir prie daktares sako apsimetineja negali taip skaudet.. apsurdas! As klausinejau visko po du kartus nes baisu visgi ,pareiskia man tau po 2kartus nesirosiu kartot , labai nusivyliau.. jei reiktu gimdyt antra karta tikrai negimdyciau sitoj ligoniniai!

2018-09-18, 08:15 | 2

Šioje ligoninėje galiu girti tik Akušerijos ir ginekologijos skyrių. Esu dėkinga už profesionalią pagalbą nėštumo ir gimdymo metu gyd. N. Balasevičienei, bei tuo metu dirbusiai komandai: akušerei A.Hopenaitei bei neonatologei gyd. D.Gedgaudienei. Tik jų pagalba gimdymas įvyko sklandžiai ir operatyviai. Buvo nustatytos tikslios diagnozės man ir mano naujagymiui. Taip pat esu dėkinga akušerei Kristinai, kuri padėjo esant problemoms žindymo metu, ko pasekoje dabar neturiu jokių problemų. Aš kartu su šeima sakome didelį ačiū už pagalbą, paramą bei rūpestį visą mums ligoninėje praleistą laiką. Tik geriausi atsiliepimai šio skyriaus darbuotojams. Sėkmės darbuose.

2018-06-11, 22:24 | 25

Visas somatines ligas, pervedat i psichosomatika ar psichikos sutrikimus? Lietuvoje bando medicina i pseudomoksline psichiatrija pakeisti?? nes ieskoti tikra ligos priezasti ir gydyti proto neuztenka?? lietuvoje kaip matau yra tendencija, sodinti visus is ejles ant psichiatrines psichotropines tabletes, nes taip lengviau, kam kazka galvoti, ieskoti liga, sufabrikavai psichine diagnoze ir pumpuok su psichiatrine narkota kiek iskentes, sitoje istaigoje nelabai ka sugeba ieskoti, kas per sutrikimas zmonems ir del ko, gydytojai nezino savo darbo, neismano apie ligas etiologija, bando pasodinti visus ant psichiatrines tabletes, kurie sukelia visas sizofrenijos ir depresijos simptomus, sukelia endokrinines sutrikimus, haliucinacijas, kliedesiai, nemiga ir taip toliau, o dar ir neurologines ir endokrinines sutrikimus, tokius kaip akatizija, parkinsonizmas, distonija, veliavoji diskenezija, o dar osteoporoze, cukrinis diabetas, galaktoreja, navikus, nevaisinguma, neuroleptini nutukima abdominalini, nutukima, gadina krauja, imuniteta, gali sukelti piktybini neurolpetini sindroma, infarkta , insulta. Visa sita sukelia tokie "vaistai" neurolpetikai antipsichotikai kaip haloperidolas, litis, valproatas, olanzapinas, risperidonas, clozapinas, paliperidonas, caripiprazine, quetiapinas, aripiprazolis, fluanksol, truksalis, tiapridas, ziprasidone, sulpiridas, amisulpiridas, metoclopradmias cerukalis, domperidonas motillium ir taip toliau. Is antidepresasntu tokius sutrikimus gali sukelti, amitriptilinas, fluoksetinas, paroksetinas, sertralinas, mirtazapinas, venlafaxinas, duloxetinas, fluvaxaminas, citalopram, escitalopram ir kiti, is trankvilizatoriu kurie sukelia stipri psichine ir fizine priklausomybe, abstinencija, lomkes, atsisakimo sindroma, tokie preparatai kaip diazepamas, bromazaepamas leksotanilas, lorazepamas lorafen, alprazolamas xanax, clonazepamas, zolpidemas, zopiclonas, pregabalinas lyrica, carbamazepinas, gabapentinas, lamatriginas,ir taip toliau..ne papulkit ant psichiatrine kabliuka. klauskit gydytoju del ko jie bando pastumti jums pas psichiatrus. Dazniausiai stumia pas psichiatrus alegydytojai, kurie neismano savo darba, nekompetitingi, zemos kvalifikacijos, jiems taip lengviau atsikratyti paciento. Viesinkit tokiu "gydytoju" pavardes internete, kad visi zinotu kad pas tokius specialistus, geriau nepapulti. Tokio naglumo dar nemaciau, kad psichiaskai sveikus, arba trumpai turinciam umine sutrikima, sodina visam gyvenimui , faktiskai zudant zmogu, o ne gydant. Lietuvoje kai kuriu psichotropiniu suvartojama 2 - 3 kartus daugiau, o kai kuriu ir 20 kart daugiau nei latvioje ar estioje, ir visa tai del tokiu nekompetitingu gydytoju.Lietuvoje kai kuriu psichotropiniu suvartojama per 100 tukst zmoniu, 2 - 3 kartus daugiau, o kai kuriu ir 20 kart daugiau nei latvioje ar estioje, ir visa tai del tokiu nekompetitingu gydytoju. Atsiminkit kad visu psichiniu sutrikimu priezastis yra realus, somatinis, psichikos sutrikimas tai tik simptomas nuo realu fiziniu negalavimu. Psichiatrai gi teigia kad beveik visi sutrikimai yra genetiski, ir bano gydyti jus, su neurotropiniais nuodais, neurolpetikais antipsichotikais, po kuriu zmonems darosi dar blogiau, ir tai sukelia dar daugiau realiu ligu, ir psichikos sutrikimu. Lietuvoje net psichiskai sveiki zmones sodinami ant psichiatrines tabletes, o tie kuriems yra trumpos psichikos sutrikimai, sodinami visam gyvenimui ant psichiatrines tabletes, tai yra nusikaltymas. Paziurekit ka raso konetaruose zmones, psichuskese jie yra ir musami ir kankinami, vieni psichiatrai jiems ausys suka, kiti sako kad net pinigus atima. Psichiatrai gali daryti ka panores, kontrole tik tarp savuju.

2017-11-24, 12:36 | 2

Jonavos akuserinis skyrius tiesiog puikus, personalas visada pasiruoses istiesti pagalbos ranka, suteikia visa reikiama informacija, gimdymas buvo priimtas puikiai, su gera nuotaika ir profesionaliai. Siame skyriuje gimdziau savo pirmagymi, turejom nemenku problemu su sveikata, taciau gydytoja padejo mano mazyliui ir siuo metu jis kiekviena diena dziugina mane :) Skyriuje gulejau kelias savaites taigi tikrai turejau galimybe isitikinti, kad Jonavos akuserinis savo kompetencija niekuo neatsilieka nuo kitu istaigu ir tuo paciu nera konvejeris, cia vertinama mama ir jos vaikas :)

2017-11-13, 00:11 | IP: *.*.*.*

Susiduriu jau antra karta su vaoku skyriaus gydytoja. Kaip dar gali dirbti tokie gydytojai. Atvaziuoji su vaiku i primamaji su 39.5 temperatura. O taves klausia ko atvaziavai juk vaikui gerkle raudona. Nereikia nei tyrimu daryti nieko. Taip pat susiduriau su ta pacia gydytoja. Vaikas 5 men viduriavo auksta temperatura buvo. Israse smektos. O paryciais atsiduriau kauno infekciniam su roto virusu. O jonavos ligoninei kraujas nieko nerode blogo. O kaune crb buvo labai didelis.

2017-11-12, 19:20 | 1

Teko susidurti su gyd. Olencevičiute. Neduok dieve, niekam nelinkėčiau, nesugeba net atsiprašyti už savo klaidas

2017-11-11, 14:29 | 1

Labai nemalonios ponios sėdi konsultacineje poliklinikoje prie langelių registratūroje. Visos 3 kaip susitarę rėkia ant pacientų, stumdo nuo 1 langelio prie kito, nors gali laisvai viena kitos paklausti ko reikia o ne stumdyti senyvo amžiaus žmones " eik prie 2 langelio " nors visos sėdi vienoj patalpoj šalia.... Ko paklausi to negausi. Žodžiu labai nemalonios, susirauke, pyksta kad žmonės ateina gydytis.... Esu pasipiktinusi tokiu darbu.... Ir kaip gali ateiti kažko pasiklausti...

2017-10-04, 04:38 | 1

Akuserijos skyrius nuostabus. Iki siol dekoju ju daktarams, kad laiku suregavo ir isgelbejo mano suneli, kurio tarp kitko vos nepraradau per santariskiu ,,profesionalus" docentus, profesorius. Po to kai esant problemoms mane isleido is santaru namo ir liepe stebeti judesius (laukti kol jis pilve mirs). Nutariau atvykti pas anyta i Jonava ir gimdyti cia kur nera dideles apkrovos. Vis kylant neramumui penktadieni vakare nuvaziavom pasitikrinti. Ziurint tonusus vaiko judesio nei vieno. Pagulde i ligonine o ryte atvyko gyditoja is kauno kliniku ir padare echoskopa. Pamaciusi israsus is santaru ir patikrinus pati tyrimu pagalba, pakraupo!!! Ta pacia valanda buvo pradetas skatinimas. Sestadieni 4.17 cezario pagalba pagimdziau sunu, kuris jau buvo pradejas ,,ryt pats save" ir zalius vandenis. Kitaip tatiant jis pirmadienio ryto nebutu sulaukes. Kitaip tariant istorija tokia, kad 32 sav subrandinti plauciai, paguldyta i santaras, ten pastebeta kad vandenys tai dingsta tai atsiranda (max 3 dienu intervalu) ir zinant ta fakta mane paleidzia namo. O patikrinus po savaites jonavoj sunus PILVE budamas jau buvo sulyses 200 g. (Tai yra daug). Gyditoja pries jam gimstant nustate 2600 g svori, o gime 2606g. As esu be galo dekinga visam kolektyvui. Ir ne tik del to kad galiu sypsotis sunui bet ir del to, kad visu tuo metu buvo malonus ir rupestingi, su sypsena ir mandagus. Super!!!!!!!! Iki siol esu laiminga, kad atsiduriau pas jus.

2017-09-29, 16:00 | 2

Prieiti del medicinines darbui neimanoma reikia laukti vos ne menesi o iejus i kabineta paklausti ar priims nepriema nors žmoniu nebuvo.

2017-09-29, 15:51 | IP: *.*.*.*

Reikėjo dėl medicininės darbo peršviesti plaučius reikia laukti daugiau nei puse mėnesio,nors atėjus i kabineta nei vieno žmogaus prie jo nebuvo ir vistiek neprieme,norint ta pačia diena persisviesti kaina kosmine 24,57 e nesamoniu nesamonė. Dėl tokio ju požiurio į darba aš nebeturiu darbo kurio ilgai ieškojau.

2017-06-22, 15:02 | IP: *.*.*.*

Teko susidurti kelis kartus.
1. Atvykau į priėmimo skyriu pati ~14val. Skaudèjo galvą,temperatūra beveik 40. Sako kuo skundžiatès pasakiau simptomus tai nusijuokė, tipo išgerk paracetamolio ir praeis. Bet šiaip ne taip mama privertė atlikti tyrimus ir nelauk pirmadienio vizitui pas šeimos gydytoja. (Nes ale viskas gerai, galiu palaukti, juk nieko apart galvos neskauda). Padarius tyrimus (kraujo ir šlapimo) liepė palaukti, laukėm apie 2val. Atbėgo persigandus seselė ir pasakė kad ekstra siuntimas į Kauną, su greitąją išvežė. Pasirodo kraujas rodė didelį uždegimą. Sako kažkas labai rimto čia jums, gerai kad nelaukėt pirmadienio. (Nu tokią sesutę tai tik pasiūsti pasivaikščioti, pradžioj juokiasi-paskui išsigąsta..). P.S. buvo inkstų uždegimas 3sav gydžiauai Kaune ligoninėj.
2. Akušerijos skyrius (ačiū Dievui kad gimdžiau Kaune)
Užsiregistravau iš anksto, pas skyriaus vedėją (rekomendavo registratūroj), atvykau kiek ankščiau, 10:40, talonėlis 11:00. Po 11:10 atėjo sesutė ir informavo kad gydytojas vėluos, nes atlieka operaciją, bet 12jau bus. Ateiti prieš 12. Atėjus 11:55 pradėjau laukti. 12:15 atėjo ta pati pasakė tuoj ateis. 13:20 dar tebelaukiu. Nuėjus pas sesutę pasako kad gydytojas dar operuoja neaišku kiek užtruks. Tai kas čia per sistema? Jei 1 atlikinėja operaciją ar neturėtų vietoj jo priimti kitas? Ar atidėti tam laikui "kai baigs operaciją" nieks nežino kiek laiko operuoja bet vis tuoj ateis. Kažkoks nesusipratimas. Vyras šalia laukė kažkokios procedūros-kabimetas užrakintas nors darbo laikas nuo 12 o 13:25 dar nieks neatėjo į kabinetą. Kažkoks bardakas.
P.s. tikiuos daugiau neteks su šia įstaiga turėti reikalų. Nieks nieko nežino, bet tuo pačiu nieks nieko nedirba.

P.P.S. konsultacinėj poliklinikoj registratūroj visos susiraukūsios, ir pastoviai iš 3 langelíų koks 1 ar 2 tik dirba. Tai nesuprantu ar joms tiek daug pertraukēlių ar savaviliškai taip elgiasi :)

2016-09-10, 13:56 | IP: 77.90.72.128

LABAI DVIPRASMIS TESTAS. TA PRASME, KAI ATSITIKUS BEDAI, PIRMIAUSIAI PAKLIUNI I PRIEMIMO SKYRIU. O PO TO IR PRASIDEDA. GERAI JEI PAPUOLI I GERA KOMANDA KURI TUO LAIKU DIRBA. TAI SKAITYK , KAD TAU PASISEKE, IR TU AR TAVO ARTIMAS ISGYVENS. JEI NE ,TAI JAU DIEVO VALIOJE. TAIP BUVO IR MANO SEIMOS NARIUI. GREITOSIOS MEDIKE ATLIKO VISKA ,KAIP SAKOMA NUO IKI. ACIU JAI . TIKRAI LAIKOSI HIPOKRATO PRIESAIKOS. GERB. DIREKTORE PERZIUREKIT SAVO VADINAMUS GYDYTOJUS, KURIUOS PRIIMATE I DARBA. YRA TOKIU ,KURIE NET NEZINO, AR NETGI PRALEIDO PASKAITA, KAD JEI PAS LIGONI AKYJE NUO PER AUKSTO KRAUJOSPUDZIO ATSIRANDA JUODA LINIJA[AS NEZINAU KAIP KITAIP ISSIREIKSTI] PAREISKIA, KAD REIKIA KREIPTIS PAS OKULISTA. PRABUVOME PRIEMIME APIE 3 VALANDAS . KRAUJOSPUDZIO TAIP IR NESUGEBEJO SUNORMALIZUOTI. DABAR ATSITIKUS BEDAI, GERAI PAGALVOSIU KUR VEZTI SAVO ARTIMA. LABAI GAILA ,KAD VIENA NEKOMPETETINGA GYDYTOJA, GADINA VISA IVAIZDI APIE JONAVOS LIGONINES PRIEMIMO SKYRIU.

2016-09-07, 16:54 | IP: 78.63.255.132

Gydytojai daugiau galetu pasistengti del pacientu,ir bendravime del ligu.

2016-02-25, 19:05 | IP: *.*.*.*

Man si ligonine patinka,ypac 5 vid.terapijos skyrius ,vadovaujamas skyriaus vedejos O.Sargelienes Tai nuosirdi,reikli,atsidavusi savo sferos darbui gydanti gydytoja,uzjaucianti kiekviena ligoni.Nuosirdus aciu visam sio skyriaus personalui!Bronislovas Sigitas Austra nera

2016-01-21, 13:07 | IP: *.*.*.*

Savaitgaliais geriau nepapulti ten.. Nei priziures, nei vaistu duos. Per visus skyrius tik vienas budi gydytojas...

2015-07-08, 06:34 | IP: 84.15.176.127

Esu dėkinga gydytojui Furmanavičiui ir visam aptarnaujančiam personalui, kurie man padėjo po traumos, atsitikusios birželio mėnesio pabaigoje. Puikus gydytojo darbas, pilna informacija ir nuolatinė gydytojo priežiūra paliko didžiulį įspūdį ir supratimą, kaip turi dirbti atsidavę ir savo darbą išmanantys specialistai. Taip pat tik geriausiais žodžiais galiu atsiliepti apie med.seserų ir slaugytojų paslaugas. Neturiu nei vieno priekaišto, moterys dirbo profesionaliai ir psichologiškai palaikė iš kito Lietuvos miesto bėdoje atsidūrusią pacientę. Linkiu sėkmės darbe ir asmeniniame gyvenime. Ačiū.

2015-02-14, 17:14 | IP: *.*.*.*

Nuvyle priemimo sk darbuotoju kompetencija. Vakare atvezus vos paeinancia mama su pilvo skausmais, nusivemusia ir sunkiai bepasakancia rislu sakini, jai buvo tik pamatuotas( arba tik parasytas korteleje) kraujo spaudimas 140/80 ir paimtas kraujas tyrimams. Ju zodziais- kraujas geras, tik zemokas kalis- 3.8. Uzstate lasine infuzija su kaliu. Buklei negerejant gavom siuntima i LSMUK. Isvykom su greitaja pagalba....Klinikose mamos spaudimas 88/64, K po lasiniu infuziju-3.2. Taip ir kyla abejones, ar Jonavos medikai ne tik laboratorijos neturi, ar ir kraujo spaudimo pamatuoti nemoka?

2014-06-29, 10:55 | IP: *.*.*.*

Teko apsilankyti nedarbo diena(mano nedirbo istaiga) sioje istaigoje su auksta temperatura ir virskinimo blogumu ir registraturoj priemimo sk. pasakiau, kad mano istaiga nedirba, tai man atsake :" LENGVIAUSIA PASAKYT, kad nedirba, simuliuoti lengviausia" su perkreiptu veidu...

Simona ir dar viena mergina su dideliu antsvoriu buvo priemimo sk.

Sugadino nuotaika visiskai.

2013-11-25, 20:19 | IP: *.*.*.*

Nieko nedaro, tik žiūri, kad pacientas greičiau eitų namo, nes įstaiga neturi lėšų. Tai kam ji reikalinga?

2013-09-25, 10:47 | IP: *.*.*.*

nieko gero negaliu pasakyti

2013-01-21, 16:08 | IP: *.*.*.*

Zmones, nevaziuokit cia, numarins

2012-07-30, 18:10 | IP: *.*.*.*

Viskas priklauso nuo vadovo.Nesaziningas, grubus,neetiskas.Ligonine- tarsi jo privatus verslas.:keicia klubo ir keliu sanarius, kitiems vietu nera, nors ligonine pustuste.Specialistu kaita didziule, nesuteikia pacientams reik.pagalbos,melagingi irasai, smeiziami ligoniai.

2012-07-13, 20:38 | IP: 88.119.195.171

Puikus akušerijos skyrius. Suburtas labai šaunus ir profesionalus kolektyvas, puiki priežiūra ir prieš gimdymą, gimdymo metu ir po gimdymo. Likau maloniai nustebinta :). Sėkmės!

2012-06-01, 13:04 | IP: 178.16.38.184

Puikus ginekologijos/akuserijos skyrius, atsinaujines, puikiai dirbantys darbuotojai. Labai prastai atrodo pati ligonine, dvelkia rusu laikais.

2012-01-28, 20:00 | IP: *.*.*.*

dauguma gydytojų nekompetentingi, nemandagūs, laukiantys , kad kas duotų kyšius. Labai nemaloni aplinka, visi vengia vadovo, panašu į diktatą

2011-07-31, 13:01 | IP: *.*.*.*

Geriau nepakliuti y tokia ligonine, nes gali buti paskutinis kartas...

2011-05-19, 06:55 | IP: *.*.*.*

Geriau į tokią ligoninę nepatekti

2010-09-26, 13:56 | IP: *.*.*.*

tikiuosi dar yra islike saziningu gydytoju daugumai gydytoju truksta mandagumo bendravime su pacientais, jei neismano savo darbo ir pacientas pasirodo apsiskaites, pradeda saukti, kad ju priemones pacios geriausios.

2010-08-20, 18:15 | IP: *.*.*.*

- Cia svarbiau- finansai, o ne klientu sveikata. Pries gydyma tik dalis butinu kraujo tyrimu atliekama (o kita dalis- kur registruotas zmogus). Nors viska tikrai galetu ligoninej atlikt. O ko nepajegi ligonine ar kartais tik nenorima atlikt (del sudetingumo), nepatars kur kitur kreiptis (juk tai- konkurentai).

2010-03-30, 15:22 | IP: 213.190.34.92

labai faina registratūros darbuotoja.

2009-08-13, 12:41 | IP: *.*.*.*

dirba vien rezidentai, kitus atleido. neliko jokio pasitikėjimo šis įstaiga

2009-03-16, 12:22 | IP: *.*.*.*

Gydytojai nemandagūs, kaip specialistai dažnai be kompetencijos, dirba rezidentai, nes kiti išvaikyti vadovo, o vadovas peėlną kaupia netik iš ligonių, bet ir iš personalo, otkato...

2009-02-23, 14:35 | IP: 193.219.60.2

ligoninė prašosi skubaus įrangos atnaujinimo.

2009-02-20, 18:32 | IP: *.*.*.*

patogioje vietoje pastatyta bet vadovas baigia ja nuvaryt, o nuvarytus arklius... Ivanas beremontuodamas namus pardavimui stato, aisku ne vien is renovacijos - dar Buškus primeta nuo echoskopo

2008-10-30, 11:57 | IP: *.*.*.*

Seno sukirpimo ligoninė

2008-05-03, 18:54 | IP: 213.190.34.36

Labai patiko priemimo skyriaus personalas, operatyvia buvo i suteikta butinoji pagalba, mandagus ir paslaugus.