Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja , %

Licencija

Nr. 2633

Detalus įvertinimas

Susisiekimas visuomeniniu ar asmeniniu transportu, automobilio parkavimas

84.7% Complete
4.2

Susisiekimas idealus, viskas gerai apgalvota

Išorinės aplinkos pritaikymas Jūsų atsipalaidavimui ir komfortui (privatus įėjimas, suoliukai lauke, patogūs laiptai)

70.4% Complete
3.5

Išorėje yra dauguma atsipalaidavimą ir komfortą užtikrinančių priemonių

Registratūros ar priimamajo zonos patogumas (eilės valdymas, vietos prisėsti, galimybė atsigerti, WC ir pan.)

62.7% Complete
3.1

Registratūroje yra dauguma patogumą užtikrinančių priemonių

Registratūros ar priimamajo darbuotojų darbo kokybė (nuoširdus bendravimas, greitas aptarnavimas, supratingumas)

47.8% Complete
2.4

Kilo sunkumų registruojantis, aptarnavimo kokybė nepatenkinama

Ar lengvai radote gydytojo/procedūrų kabinetą?

65.2% Complete
3.3

Įstaiga logiškai suskirstyta ir yra daug ženklų, bet naviguoti gana sudėtinga

Kiek ilgai tenka laukti prie gydytojo kabineto durų?

62.2% Complete
3.1

Laukiau iki 15 min

Kabinetų ar palatų pritaikymas Jūsų komfortui ir personalo darbo patogumui

72.9% Complete
3.6

Patalpos pritaikytos daugumai poreikių

Medicininė įranga (naujumas, modernumas bei kiekis)

69.6% Complete
3.5

Įrangos būklė gera, bet kartais nėra reikiamo aparto

Ar visas procedūras ir tyrimus galėjote gauti vietoje?

59.3% Complete
3

Retais atvėjais siunčia į kitą įstaiga

Gydytojų profesionalumas (problemos diagnozavimas, gydymo efektyvumas)

62% Complete
3.1

Diagnozavo tik dalį arba gydymas padėjo tik iš dalies

Gydytojų bendravimo įgudžiai (nuoširdumas, atsakymas į klausimus)

68.6% Complete
3.4

Bendravimas formalus arba klausimai atsakomi, bet neišsamiai

Seselių, slaugių ar slaugytojų darbo kokybė (bendravimas, rūpestingumas)

76.7% Complete
3.8

Buvo rūpestingos ir paslaugios

Papildomos paslaugos (maitinimas, taksi iškvietimas, TV, vaikų priežiūra)

26.1% Complete
1.3

Pasiūla ar kokybė neatitiko lūkesčių

Kaip vertinate paslaugų kainas?

57.8% Complete
2.9

Kaina atitiko paslaugos kokybę

Ar papildomai atsilyginate įstaigos gydytojams asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Wifi internetas

10.8% Complete
0.5

Internetas veikė prastai

Pacientų atsiliepimai
2017-09-12, 14:08 | IP: *.*.*.*

Vienintelis pliusas, kad mažesnės eilės nei valstybinėse poliklinikose. Bet realiai gydytojoms nusišvilpt pacientai, tai jei ateisi žinodamas tiksliai, kas man yra ir ko noriu - tada gausi siuntimus pas specialistus. Jei ne - prirašys 10 skirtingų pavadinimų vaistų, kurie nieko nepadeda ir realiai bet kam jų galima prirašyti.
O jei trumpai: tai registruotis rekomenduoju tik tuo atveju, kai tiksliai žinote, kas jums yra ir ko reikia ir gydytoja skirta tik siuntimų/biuletenio išrašymui.

2017-06-27, 11:56 | IP: *.*.*.*

6 metus buvau klinikos pacientė, kaip ir viskas neblogai, iki kol ginekologo paslaugos pasidarė mokamos, o registratūroje teikiama informacija apie tai klaidinanti, vieną savaitę paskambini išsiklausinėji ar nekainuoja jei esi klinikos pacientė, tave patikina kad nemokama, o kai kitą savaitę. paskambini registruotis tuomet jau pokalbio pabaigoje sužinai, kad 20 eur. Labai nuvylė..
Taip pat labai nepatogūs gydytojo darbo laikai, poliklinika dirba iki 19h, bet gyvenime neteko gauti talonėlio vėliau kaip 18h, o apie ginekologų darbo laikus išvis patyliu, reikia imti laisvą dieną darbe, kad nueiti, nes dirba po porą valandų ir po kartą į savaitę.. Labai apmaudu..
Didelis pliusas ir padėka seselėm, siūlus išima, kraują paima visada labai supratingos, atidžios ir malonios :)
Čia po tų susijungimų su In medica viskas pasidarė neaišku, nepatogu ir netvarkoj, turbūt teks persirašyti į kitą įstaigą. Niekam nerekomenduoju eiti į šitą gydymo įstaigą.

2017-01-14, 00:03 | 6

Tiek Valancienė tiek jos pakalikė Svetlauskienė yra kalės-intrigantės /leksika literatūrinė/ del savo gerio sielą velniui ipiršę. Deja gydyme bukos ir visiskai bejėgės: pacientų diagnozavimu atbuliniu laiku užsiima akušerė Batūrienė ir techninio personalo atstovė R. Kazlauskaitė.
Pacientai baikite pasirašinėję ant tualetinio popieriaus skiautelių - pasirašinėkite ant lapo po doktarkos įrašu ir užbraukite tuščias laukymes daktaro ar sanitarės tekste - kitaip gailėsitės.

2016-11-25, 19:17 | 6

Paciento problemos - paciento problemos Šeimos gydytojai, anot akušerės Baturienes, paciento vizito metu privalo paruošti nepriekaištingus dokumentus archyvui, ateities kartoms ..... Ne be reikalo iš šios poliklinikos išskrido ne vienas anekdotas, apie šeimos gydytojus
Pas Svetlauskienę ateina pacientas, pasilabina.
Svetlauskienė: pasirašyk, kad sutinki su mano išvadomis, parodyk liežiuvį ...
- dabar užsičiaupk, čia kalbėsiu tik aš ...........
Kaip bebūtų keista, čia tik akušerės paslaugoms akredituota Batūrienė atgaline data /beveik metai/ pacientui, kurio nėra mačiusi akyse, oficialiai"diagnozuoja" psichiatrines problemas ir "gydo" skandalingai vertinamu Haloperidoliu
Dar baisiau su R. Kazlauskaite - jokiai sveikatinimo veiklai neturi licenzijos, med. išsilavinimas - jaunystėje nuo lietaus slėpesi medicinos bibliotekos prieangyje ir tai leidžia nuotoliniu būdu ir atgaline data niekada nematytam pacientui "diagnozuoja" - buvo sveikas; nors po keleto valandų gauta mokama neurologo konsultacija ekspertų įvertinta kaip skubi neurologinė pagalba

2016-11-04, 17:53 | 8

5metus buvau klinikos pacientė, kaip ir viskas neblogai, iki kol ginekologo paslaugos pasidarė mokamos, o registratūroje teikiama informacija apie tai klaidinanti, vieną savaitę paskambini išsiklausinėji ar nekainuoja jei esi klinikos pacientė, tave patikina kad nemokama, o kai kt.sav.paskambini registruotis tuomet jau pokalbio pabaigoje sužinai, kad 15eur. Labai nuvylė..
Taip pat labai nepatogūs gyd.darbo laikai, poliklinika alia dirba iki 19h, bet gyvenime neteko gauti talonėlio vėliau kaip 18h, o apie ginekologų darbo laikus išvis patyliu, reikai imti laisvą dieną darbe, kad nueiti, nes dirba po porą valandų ir po kartą į savaitę.. Labai apmaudu..
Didelis pliusas ir padėka seselėm, siūlus išima, kraują paima visada labai supratingos, atidžios ir malonios :)
Čia po tų susijungimų su Inmedica viskas pasidarė neaišku, nepatogu ir netvarkoj, turbūt teks persirašyti į kt.įstaigą.

2016-07-19, 19:03 | IP: *.*.*.*

Reto baisumo įstaiga. Registratorės nemandagios, gydytojai viskam abejingi, kai kurių , beje, liežuvis nesiverčia gydytojais vadinti. Specialistų neturi, pusė jų mokami. Paaiškinimo kodėl kai kurie gydytojai, ar tyrimai mokami negali.

2016-04-19, 07:52 | IP: 195.182.82.90

Puikūs ir rūpestingi gydytojai: Stanislovaitienė, Gudas, Miklaševičienė.

2016-03-28, 20:53 | IP: *.*.*.*

Už pinigus samdosi advokatus savo suplysusiai garbei apginti.

2016-02-08, 18:14 | IP: *.*.*.*

Tai ne gydymo įstaiga, o pinigų iš pacientų surinkimo kontora. Prie kabineto laukia 10 zmonių, išeina gydytoja, visiems išdalina lapelius kraujo tyrimams ir liepia susimokėti po 7,60 euro. Nesvarbu, ar żmogus tik susirgęs atėjo, ar jau po ligos. Tokio ciniško elgesio reikėtų paieškot. Patys pacientai čia niekam nerūpi. Jei każkam rūpėtų pacientai iš šios įstaigėlės turėtų atimti licenciją. Ši kontora daro gėdą visai gydymo sistemai. Patariu apeiti ją saugiu atstumu.

2015-08-04, 06:04 | IP: *.*.*.*

Registratorių (jaunų) darbas ir bendravimas su klientais daugiau nei tragiškas. Gydytojų požiūris į pacientus daugiau nei atmestinis (net komplikacijų metu!) - nors už kiekvieną specialisto apžiūrą yra mokami pinigai. Nekalbant apie tai, kad šeimos gydytojai keičiasi vos ne kas pusmetį. Įmonės vadovybė turėtų atkreipti į tai dėmesį. Pradėjau ieškoti naujos klinikos.

2015-07-09, 08:48 | IP: 78.60.223.206

Kai kurie specialistai ne atitinka savo proesionalumu.

2015-03-22, 14:02 | IP: *.*.*.*

Labai malonus gydytojas Gudas- kompetentingas ir profesionalus. Ačiū jam. registratorės taip pat labai malonios, visada stengiasi padėti, ačiū joms. Procedūrų kabineto slaugytojos- tikras išbandymas pacientams. Toks jausmas, kad jei nusišypsos ar pabendraus su pacientais, tai subyrės vietoje. jos piktos ir žiaurios.

2013-10-15, 19:26 | IP: *.*.*.*

Registratūroje aptarnauja labai maloniai Turiu nusiskundimų dėl gydytojos Gemijos Deveikienės. Kiekvienas vizitas pas ją nuteikia nemaloniai. Labai piktai ir grubiai bendrauja. O apie gydymą tai nekalbu, nes jei vizito metu jautiesi esi nesvarbus padarėlis, tai pasitikėjimo jos gydymu apskritai nebelieka. Niekam nerekomduočiau tokios gydytojos, nei draugam, nei priešam. Arba prie jos kabineto turėtų būti užrašas - jautriems žmonėms įeiti draudžiama.

2013-03-26, 12:01 | IP: *.*.*.*

Registraturoje dirba reto malonumo zmones, visada yra kalbama pakeltu tonu ir visai neatsizvelgia i jusu prasymus. Vedeja nuolat pikta ir vercianti abejoti jos kompetencija. Kartais elgiasi visai ne kaip daktare.

2013-01-29, 15:05 | IP: *.*.*.*

Gydausi pas Gyd. Naujaliene, kolkas nusiskundimu neturiu, gydytoja maloni, jei beda- priima be eiles, skiria reikiamus tyrimus, kurie klinikoje atliekami per kelias minutes. Labai piktos ir nemalonios registratores, jokio malonaus bendravimo, amzinai piktos ir nepatenkintos, didelis minusas siai klinikai

;