Susisiekimas idealus, viskas gerai apgalvota

Išorės aplinka pilnai pritaikyta atsipalaidavimui ir komfortui

2.8

Registratūroje yra dauguma patogumą užtikrinančių priemonių

Darbą atlieka, bet formliai

Įstaiga suplanuota apgalvotai arba labai aiškūs ženklai, dėl to lengva rasti gydytojo ar procedūrų kabinetą

2.1

Laukiau nuo 15 min iki 30 min

Patalpos tvarkingos, švarios ir pilnai patenkina paciento komforto poreikius

Įrangos būklė gera, bet kartais nėra reikiamo aparto

Retais atvėjais siunčia į kitą įstaiga

Diagnozavo tik dalį arba gydymas padėjo tik iš dalies

2.7

Bendravimas formalus arba klausimai atsakomi, bet neišsamiai

Buvo rūpestingos ir paslaugios

2.8

Siūloma, bet tik dalis reikiamų papildomų paslaugų

2.2

Internetas veikė prastai

Gydytojai, kurie dirba "Visagino ligoninė"
2024-02-15, 23:52 | 1

Personalo darbas ,Visagino chirurginiame skyriuje labai profesionalus, visas personalas labai rūpestingas,draugiškas. Ačiū jums už begalinę paramą ir šiltą rūpinimąsi. Jūs nuostabūs

2021-06-23, 23:02 | 1

Apie šią ligoninę tik patys blogiausi atsiliepimai. Mano tėtį privedė iki mirties....Gegužės gale jis susirgo Covid-19, pirmos kelios dienos nesunkios, gan gerai laikėsi, bet daugiau nei 3 dienas visiškai nekrito temperatūra , pradėjo prastėti ... Tada ir prasidėjo blogiausia. Kviečia greitąją pagalbą 1 Kartą , tėčio neveža , sako " gydykites skysčiais , vaistais , viskas čia normalu". Praeina kelios dienos, negereja, prasideda dusulys , greitoji kviečiama 2 kartą, šį kartą išveža , vien dėl to nes dūsta , bet net ir tokioje situacijoje kaltina kad yra iškviesti "be priežasties". Turėjau viltį, kad tik greitojoje dirba nekokie specialistai , deja ligoninėje buvo prasčiau. Tėtis į ligoninę atvyko su pažeistais 50% plaučių , juos ir tikrino tik tą dieną kai paguldė, vėliau apie tai nesidomėjo , taigi bandė gydyti :) Gydytoja sakė jog daroma viskas ... Bet ar kai žmogui pati agresyviausia ligos forma deguonies kaukė ir brangios lašelinės yra viskas? Paguldo į palatą , jis laikomas su kauke, mato kad negerėja, tada į reanimaciją , jis ir toliau būna su kauke , pasikeičia tai kad gauna stiprius vaistus ir daktarai kartas nuo karto permeta akį į rodiklius kompiuteryje , ir čia yra jų "visas gydymas"? Aš suprantu , kad mūsų, Visagino ligoninė ,neturi visų reikiamų įrangų , bet jei juk mato kad 5 paros žmogui negerėja, kam jį laikyti? Žmogus juk jaunas, ne senas, kodėl reikėjo jį taip nukankinti kol viskas tapo per vėlu? Aš nežinau kokius aukštuosius pabaigė gydytoja bet žmogiškumo yra nulis, jokių vertybių, mano mama prašo sutekti šansų, išbandyti viską, ventiliuoti plaučius o ji atsako " ką čia ventiliuosi , kai plaučių nėra" , o juk jis atvyko į ligoninę dar su plaučiais..... Apskritai kaip galima , sakyti žmogui kad jo būklė stabili visą laiką, nors žinojo kad jam tik blogėjo , net ir pačiam tėčiui daktarai žadėjo išvežti į Panevėžį,kur geriau bet visa tai buvo tik apgaulė , kad jis neberimautų.. Mano tėtis dabar jau kitame pasaulyje bet aš žinau kad jis norėjo gyventi , Visagino Gydytojai atimė tai iš jo , jis visom savo paskutinėmis jėgomis prašė kad ji išvežtų kitur, kai pamatė, kad blogėja. Deja nepadėjo jam o tik suprastino visą situaciją, ir aš turiu pažįstamų kurie pasakytų tą patį apie šiuos medikus. Aš labai linkiu kad nei vienam iš jūsų netektų atsigulti į šią ligoninę. Dabar pažvelgus į visą situaciją gailiuosi, kad Visagine buvo laisvos vietos, geriau būtų išvežę kitur....

2021-03-12, 22:23 | 1

liudna ir baisu. gydymas tik pablogino situacija .atliko kraujo tyrima ,bet neks nesiteikia pasakyti atsakimo. gydytojas neatsako i konkrečius klausimus. suprantu kad pagidyti neimanoma . bet suteikti pagalba tikrai galima bet deja net šnekėti nenori.

2020-09-30, 09:22 | 2

Tariu didelį ir nuoširdų,AČIŪ,už suteiktą vienareikšmiškai visą pagalbą(operaciją,gydymą,ir tolimesnę gydymo eigą)-Visagino ligoninés chirurgijos skyriaus,Gerbiamiems gydytojams-skyriaus vedéjui Olegui Sasunovui ir gyd. chirurgui Romanui Kartašovui,kompetentingi ir profesionalūs savo srities specialistai,AČIŪ,KAD,ESATE!!!...Galime didžiuotis,JAIS,ir džiaugtis,kad dirba būtent Čia..!Dékoju slaugéms,rūpestingos ir malonios!LINKIU VISIEMS,tvirtos sveikatytés ir ištvermés,nelengvoje,Jūsų,tarnyboje-AČIŪ,AČIŪ, AČIŪ.....!!!!!!! Pagarbiai, Reda Navikiené,323palata.

2020-01-22, 12:28 | 2

LOR gyditojas Nikolaj Popov smarkiai padejo,pagalba buvo suteikta operatyviai, greitai,auksciausiam lygyje. Geras savo srities specialistas!!!Aciu Labai uz profesionaliai atlikta darba ir zmogiskuma. REKOMENDUOJU!!!

2019-04-02, 19:05 | 1

Esu labai dėkinga gyditojui ROMANUI KARTAŠOVUI ir komandai puikiai atlikusiems savo darbą. Gydytojas R.Kartašovas labai profesionalus ,rūpestingas ir malonus specialistas.Dėkoju iš visos širdies,su pagarba Žydrė Kišūnienė.

2017-11-22, 07:41 | 1

Didelus ACIU Gyditojams dirbusiems vakar nakti 2017-11-21 prieme priemime skubos tvarka, nors esu is kito miesto, dirbo tikrai labai geri specialistai. Dar kkarteli aciu :)

2017-11-02, 23:59 | IP: *.*.*.*

Asmeninė patirtis i.Kurikov.(lor) nevadinčiau daktaru, o šundaktariu. Vaikiuką metukų laiko apžiūrėjo ir su opomos burnoje to nepastebėjo sako čia dantys auga. . Vaikas kankinsis per naktį kol ryte galėsim pas kitą daktarą važiuoti. Būtų pasakęs iškart kad kyšio nori taipir reikėjo bent gal būtų vaistų davęs. Kelintą kartą buvau ir be kyšio nieko negavom. Daugiau kojos nebus.!

2017-03-27, 15:09 | IP: *.*.*.*

Baisu kas darosi priėmimo sk. Atvažiavus su nežmoniškais skausmais ,, labai sunku, beveik neįmanoma sulaukti pagalbos. Kol suteikė pagalba reikėjo laukt 4 val.

2017-03-27, 11:17 | IP: *.*.*.*

baisu! atvikus i priemima su ekstro siuntimu reike laukti 2 val.

2016-03-25, 07:44 | IP: *.*.*.*

Gydymo metodai pasene. Kraujo tyrymo tenka maldauti kaip ismaldos. Priemimo skydiuje tenka laukti valanda kol teikiasi apziureti. Arba su 39.5 temperatura isvis nepriima.o isvijo i poliklinika. Geda medicinai ir Hipokrato priesaikai

2015-06-14, 07:22 | IP: *.*.*.*

Gydytojai vaiksto girti, mano mama del ju vos nemire. Aciu dievui ja spejom nuvezti i Vilniu(savo transpotu, nes nuo ligonines mums nedave). Vilniuje gydytojas buvo soke,nes mama pragulejo visa savaite Visagino ligonineje ir jai nebuvo skirta jokio gydymo. Atvyko i Vilniu su sepsiu, ir pagal visus medicinos parodymus ji jau turejo buti mirusi. Kur reikia siuo atveju skustis???Prasau padekite mums! Tokia gydytojai ir toks persnolas turi buti nubaustas!

2011-10-20, 06:40 | IP: 82.135.148.157

Labai puikius vadovas, kuris rūpinasi darbuotojų ir pacientų gerovę.

2011-09-03, 14:35 | IP: *.*.*.*

baisu kas darosi priėmimo sk.greitajai pagalbai pranešus kad veža sunku ligoni,neks nelauke.Slaugytoja tiesiog žudo savo žvilgsniu pilnu neapikantos

2011-06-25, 11:53 | IP: 85.206.22.247

Labai geri gydytojai,gydo,o ne popierius raso ir niekur nesutiksi tiek žmogiškumo. Vyr.slaugytoja-tai kažkaus baisaus,nesuprantu ,kaip ji tapo vyr.

2010-09-24, 11:38 | IP: *.*.*.*

LABAI ŽEMAS LYGIS. GYDYTOJAI NIEKO NESUPRANTA IR SUPRASTI NENORI, KAI JIEMS BANDAI PAAIŠKINTI .PATS BŪDAMAS GYDYTOJU , DUODI PPATARIMŲ JIE VIS TIEK VISAS LIGAS GYDO BISEPTOLIU.GĖDA!

2009-10-28, 10:50 | IP: *.*.*.*

Daktarai nekalba lietuviškai į korteles rašo tik tai ką moka parašyti lietuviškai.Vienodas tas pačias frazes. Net jei vaikui konjuktivitas, visvien rašo bronchitas ir išrašo Besiptolį. Nors kalbant (rusiškai) sako konjuktivitas, o rašo į kortą tą ką moka. Pediatrė vaiką 2 metukų gydo pastoviai tik Biseptoliu. Kito vaisto iš jos nesulauksi. Nes paprasčiausiai nežino naujų vaistų. Nes lietuviškai neskaito, seminaruose nedalyvauja, jokio tobulėjimo nėra. Net gerb. Raugalės pavardė pediatrui sukėlė nuostaba...

2007-04-12, 11:53 | IP: 89.116.52.117

Labai gera ligonine neturiu neigiamo komentaro