Susisiekimas idealus, viskas gerai apgalvota

Įstaiga suplanuota apgalvotai arba labai aiškūs ženklai, dėl to lengva rasti gydytojo ar procedūrų kabinetą

Medicininės įrangos netrūksta ir visa įranga nauja ir moderni

Diagnozuoja tiksliai ir paskiria efektyvų gydymą

Bendrauja nuoširdžiai ir atsako į visus klausimus

Buvo rūpestingos ir paslaugios

Siūloma, bet tik dalis reikiamų papildomų paslaugų

Internetas veikė, bet sudėtinga prisijungti

2020-01-09, 09:06 | 8

Viskas, išskyrus kai kurias seseles, kurios labai neprofesionaliai, netaktiškai, nemandagiai bendrauja, buvo super.

2019-10-22, 08:52 | 4

Tikrai sita vaisingumo klinika siulyciau,specelistai saziningi.Nepiknaudziauja pacijentu norais.Si klinika nezaidzia pacijantu embrionais.Atiduoda tiek susikure.Ko nedaro kt klinikos.Mes su vyru siulome sita vaisingumo klinika Jums ieskantiems pagalbos.Personalas nuostabus.Embriologai saziningi,deda visas pastangas.

2019-01-22, 15:15 | 3

Apsilankymai šioje klinikoje yra pati blogiausia mano patirtis.
Nepaisant to, kad užsiregistruoji mokamoms procedūroms ir tyrimams, atvykus sutartu laiku visus kartus teko laukti, kartą 30, kitą kartą 2 valandas. Personalas neprofesionalus, užsiregistravus vienai procedūrai, atvykus pasirodo, kad užrašė kitai, nors instrukcijos buvo gautos būtent tai procedūrai, kuriai buvo registruojama, vietoje atsiprašymo-akių draskymas, kad ne taip supratau. Atvykus anksčiau, turėjau paprašyti, kad įjungtų šviesą laukiamajame, nors klinikos darbo laikas buvo praisidėję.
Niekada niekam nerekomenduočiau šios klinikos, kurioje jautiesi kaip kažkam skolingas, o ne mokus pacientas.

2018-06-12, 04:15 | 2

Gydytojas Lūža pas kurį lankiausi man labai patiko, taip pat ir seselės kurios jam asistavo. Labai gaila jog atrodo maža, bet man labai užkliuvusi "smulkmena" gadina visos klinikos ir kompetentingo personalo įvaizdį. Registratorė (ar kaip ją kitaip būtų galima pavadinti) yra arogantiška, neišlendanti iš telefono, nemandagi. Atejus pirmą kartą net nepasisveikino, o man viskas toje klinikoje buvo nauja... Nieko nežinojau, net kur prisėsti. O jau kai ėjau kelintą kartą, tai net to pasisveikinimo ir nebesitikėjau. Bet kai žmogus keliauji į privačią kliniką ir moki tokius pinigus, tai tikiesi, bent elementarios pagarbos kliento/paciento atžvilgiu.

2017-06-23, 13:06 | IP: 5.20.99.251

Labai dėkingi visai klinikai ir gydytojems.

2016-12-02, 11:19 | 1

Lankiausi pas gydytoją Tomą Lūžą. Gydytojas atrodo profesionalus ir bendrauja maloniai.
Tačiau priėmime du kartus iš dviejų susidūriau su labai nemandagiu elgesiu.
Administratorė ar kažkas atsakingas už priėmimą, man atėjus nesugebėjo pasisveikinti ir aš turėjau laukti, kol panelė baigs susirašinėjimą telefonu, kad atkreiptų į mane dėmesį.

2016-10-28, 16:53 | IP: 78.56.151.70

Personalas bendrauja grubiai ir nemandagiai.