Susisiekimas idealus, viskas gerai apgalvota

Išorės aplinka pilnai pritaikyta atsipalaidavimui ir komfortui

Registratūroje yra dauguma patogumą užtikrinančių priemonių

Darbą atlieka, bet formliai

Įstaiga suplanuota apgalvotai arba labai aiškūs ženklai, dėl to lengva rasti gydytojo ar procedūrų kabinetą

Patalpos tvarkingos, švarios ir pilnai patenkina paciento komforto poreikius

Medicininės įrangos netrūksta ir visa įranga nauja ir moderni

Retais atvėjais siunčia į kitą įstaiga

Diagnozavo tik dalį arba gydymas padėjo tik iš dalies

Bendrauja nuoširdžiai ir atsako į visus klausimus

Buvo rūpestingos ir paslaugios

1.6

Pasiūla ar kokybė neatitiko lūkesčių

1.7

Internetas veikė prastai

Gydytojai, kurie dirba "ŠILAINIŲ ŠEIMOS SVEIKATOS CENTRAS"
2018-07-06, 17:27 | 5

Pabodo(be mano sutikimo) ,siunčiamos žinutės į mano el.paštą,nurodydami neegzistuojančią el.pašto dėžutę.Nusiuntus užklausą,gaunu atsakymą: --Jūsų laiškas nebuvo niekam pristatytas.El. pašto dėžutė [email protected] neegzistuoja.
Pagarbiai,
InMedica
Gaila,kad buvau pasirinkusi šią gydymo įstaiga.Šiuo metu esu jau prisirašiusi kitur.

2017-08-23, 07:19 | IP: 213.190.59.57

Profesionali Šeimos gydytoja Mikšienė. Anksčiau lankiaus Kalniečių poliklinikoj, dabar visa šeima perėjom į Šilainių sveikatos centrą

2016-11-28, 00:10 | IP: 95.83.253.187

vskas gerame lygyje

2015-01-10, 12:20 | IP: 217.17.86.234

Teko šeštadienį lankytis su mažu vaiku šioje įstaigoje pas budinčia gydytoją, kuri nėra mūsų šeimos gydytoja. Buvome apšaukti budinčios gydytojos, kodėl neatėjome paprastą dieną pas savo šeimos gydytoją. Nelabai suprantu, kam reikalingas budintis gydytojas, jeigu reikia planuoti savo ligas iš anksto ir eiti tik pas savo šeimos gydytoją?!!!

2014-05-12, 15:00 | IP: *.*.*.*

Registratūros darbuotojos tai klaikios... Jau antri metai esu čia prisiregistravus,bet darbuotojos tai labai nemandagios, sedi ant kėdžių, kaip namie prie kompiuterio.. jokio profesionalumo.. apie mandagumą išvis tyliu...

2014-02-20, 09:19 | IP: 213.226.183.133

Beveik visi gydytojai labai rūpestingi, maloni aplinka, paslaugios slaugės. Susirūpinkite lor gydytoja Audrone Paulauskiene. Nepriima pacientų, kurie perėjo iš šilainių poliklinikos, nes ji ten pati dirba etatą, o ypač jei dėl tos pačios problemos lankeisi pas jos koleges. Tokiu būdu atima klientus iš ŠŠSC. Paskutinį kartą dėl to net neapžiūrėjo, nors buvome iš anksto užsirašę ir pralaukėme konsultacijos 40 min. Ši gydytoja ne tik savivaliauja, bet ir yra nekompetetinga, visada sako, jog tau viskas gerai, nors kitas specialistas išsigąsta pamatęs, kaip tokios problemos buvo galima nepastebėti. Tikrai reikėtų įstaigai pasvarstyti, ar gadintis reputaciją dėl tokios gydytojos.

2012-07-16, 10:47 | IP: *.*.*.*

Sia istaiga vertinu blogai, buvau sios poliklinikos paciente kiek teko susidurt su specialistais apziura 3-4 min.,o uz duru lauki valanda kol teiksis atvaziuot i darba laiku....seimos daktarai tempia tik laika, nes dirba pagal valandas tas labai jauciama-norint persirasyt pas gydytoja reikia atskiro prasymo arba dovanu-be dovanu tik pasvajok prieit pas kazka kita.

2011-11-30, 11:24 | IP: *.*.*.*

vienas minusas registratorems, kai atejusi pas gydytoja pries tai paprasau savo korteles, liepa eiti prie kab., ir sako kad atnes, bet gaunasi taip kad niekas neatnesa ir gydytoja praso kad nueiciau pasiimti pati... trukdosi laikas ir pikta. nepaisant to tai jos visai malonios ir nepiktos. gal geru laiku pataikydavau

2011-10-17, 20:43 | IP: *.*.*.*

Netoli namų Toks vaizdas, kad turi per daug pacientų

2011-10-17, 05:25 | IP: 77.240.252.220

Labai miela poliklinika, su Šilainių poliklinika skiriasi kaip diena nuo nakties.

2011-05-16, 19:54 | IP: *.*.*.*

Pas gydytoja patekti imanoma tik po savaites,o ir uzsiegistravus, prie kabineto,tenka luktelti minimum 1val.

2011-05-05, 07:43 | IP: *.*.*.*

Puiki aplinka, malonus personalas Atėjus savo registracijos metu tenka palaukti nuo 15 iki 60minučių...

2011-04-16, 19:08 | IP: *.*.*.*

Geroje vietoje,galima greit susitarti dėl apsilankymo...gan gera paciento priežiūra. Daug kas peikė tas administraores,kaip bebūtų gaila jos sukelia blogą atmosferą...nors telefonu nėra problemos susisieikt,bet dirba pasiblaškę,manau valdžia toleruoja savo reputacijos sąskaita,gaila,kad kai blogai jauties kažkas verčia jaustis dar blogiau...
Tiesa,gydytoja Kunčiuvienė jau 2 kartus iš eilės vėlavo į darbą po 20,30 minučių....jaučiu atsainumą

2011-04-13, 08:54 | IP: 81.7.86.79

didžiausia Kauno poliklinika.yra visi specialistai. dideles diagnostikos galimybes.

2011-04-07, 17:23 | IP: 87.247.117.224

Dėkoju už gydymą.

2011-02-28, 11:50 | IP: 78.62.181.47

Labai labai šaunus gydytojų kolektyvas (bent jau kiek teko susidurti mano šeimai ir pažįstamiems žmonėms); iškilus bet kokiems klausimams visada bus pateikiama išsami informacija, pasiūloma specialisto konsultacija, ko tikrai dažnai trūksta kitose gydymo įstaigose, kur siuntimai pas specialistus yra išsiperkami Registratūros darbuotojų kompetencija kelia daug klausimų, bet padėtis geresnė, palyginus su situacija prieš keletą metų

2010-08-31, 15:08 | IP: 84.55.3.88

REISAITE puiki gydytoja. Linkejimai jai nuo visu Grambu.
Personalos geras, malonus.

2010-06-02, 15:27 | IP: 88.119.249.95

Mane ši gydymo įstaiga tenkina. Kolektyvas paslaugus ir atrodo savo darbą išmano. Švaru ir tvarkinga.
Sekmės Jums darbe.

2010-04-08, 14:15 | IP: *.*.*.*

Registraturos darbo kokybe tikrai siaubinga, neprofesionalumas, nemalonus bendravimas, nerupestingumas.
Taip pat labai nemaloni ir visiskai nesuinteresuoti savo darbu yra sesele Ausra, viska daro atgrasiai, bendrauja labai nemaloniai ir stengiasi isvengti bereikalingu darbeliu, jie tai tik imanoma.

2010-03-08, 14:13 | IP: *.*.*.*

Gydytojai labai malonūs.

2010-01-06, 20:08 | IP: 87.247.111.38

Lankomes cia del gydytojos D.Sakaviecienes. Ji mums pati geriausia.

2009-11-10, 08:09 | IP: 88.222.57.164

Nesigailiu, jog lankausi būtent šioje poliklinikoje.

2009-09-17, 09:39 | IP: 88.222.70.70

lyginant su kitom tai pati geriausia gydymo istaiga.

2009-04-28, 12:00 | IP: *.*.*.*

Kai kurie gydytojai super !!! Registraturos darbas ziaurus, diena nepavyksta prisikambinti, nieks nekelia regelio, o nuejus i istaiga reikia laukt minimum 30 min, kol paneles teiksis pprieit ir paklaustko lauki.

2009-04-22, 09:45 | IP: 88.222.70.70

ypac slaugytojos labai malonios ir issilavinusios.visada pataria ir maloniai bendrauja.nuotaika visda ten puiki :)

2009-03-10, 11:51 | IP: 88.119.249.95

viskas kas susije su sia gydymo istaiga yra super :)

2009-02-21, 16:55 | IP: 87.196.62.32

Jauki aplinka, šiltas bendravimas su pacientu

2008-11-30, 19:42 | IP: 87.247.73.158

Žalinkevičienė-puiki gydytoja. Kompetetinga, jautri.Seselės sukasi greitai. Registratūra...Be komentarų. Kaip apatinės girnų pusės. Susidaro įspūdis, kad ilganagės panelės- vadovybės geros draugės ar giminės, kitu atveju ten jau seniai sėdėtų paslaugios darbuotojos. Kaip gali būtų, kad vidury dienos neatsiliepiama į skambučius?

2008-08-21, 14:04 | IP: *.*.*.*

Siaip patinka sios istaigos gydytojai Nepatinka registraturos darbo kokybe

2008-06-19, 12:26 | IP: *.*.*.*

Viskas gal būtų ir gerai bet kada reikia laukti valanda ir daugiau prie kabineto nors esi užsiregistraves, manau nera labai gerai. Šiaip viskas neblogai.

2008-06-02, 15:28 | IP: *.*.*.*

Viskas butu super, bet registraturos merginos visada privercia pasijust nejaukiai, geriau su jomis isvis reikalu neturet:)

2008-05-27, 16:39 | IP: 88.222.157.253

Negaliu kalbeti apie visa personala taciau Gydytoja Zalinkeviciene ir Gydytoja Verbickiene Gydytojos is didziosios raides, jai ateini pas gydytoja tai ne todel,kad nori pasisneketi i, o vadinasi jautiesi ne kaip gal ir patogu gauti nedarbinguma, bet gydytojo darbas yra apziureti ligoni ir nepaisant jo paburbejimu atlikti reikalingas proceduras, kurios kartais gali uzbegti rimtoms ligoms pries akis

2008-02-28, 17:49 | IP: 88.119.249.95

PATI GERIAUSIA ISTAIGA, PROFESONALUS GYDYTOJAI,GERAS APTARNAVIMAS, MALONU SUGRIZTI. MANAU BLOGI KOMENTARAI NUO BLOGOS NUOTAIKOS PRIKLAUSO.:)

2008-02-26, 14:13 | IP: 88.222.56.28

Retai lankausi gydymo įstaigoje, kadangi retai rimtai sergu arba stengiuosi išgyti savarankiškai. Tačiau kiek kartų buvau atėjusi nusiskundimų neturiu - visada maloniai aptarnavo ir priėmė. Seselės labai malonios, jei lauki prie kabineto durų visada atkreipia dėmesį ir viską paspartina (informuoja gyd. ir pan.). Registratūra pametė mano kortelę: kai atėjau ir nerado jos tarp kitų tiesiog užvedė kitą ir nekreipė ypatingo dėmesio (nors aišku man pikta iki šiol - pirmų 20ies metų savo ligos istorijos aš kaip ir neturiu... dabar kai gydytojai klausia kuom aš sirgau - tai nieko konkrečiai atsakyti negaliu).
Užsiregistravau pas savo šeimos gydytoją, nes reikėjo pasitikrinti profiklaktiškai nėštumo metu. Atėjusi sužinojau, kad gydytoja atostogauja. Registratūros mergaitės ir vėlgi nelabai apgailestavo (nors jos man pačios išrašė registracijos lapelį su data ir laiku, tai bent galėjo paskambinti ir pranešti telefonu, kuris nurodytas ant kortelės...). Užsiregistravau pas pavaduojančią gydytoją - maloniai apžiūrėjo, padarė kardiogramą (pagal mano sveikatos nusiskundimus) tačiau nieko nerado. Išrašė pora siuntimų pasitikrinti į šalia esančią Polikliniką, tačiau ničnieko neinformavo ar grįžti pas ją su tyrimų rezultatais ir ar išvis reikia dar tikrintis ateityje... Todėl aš tų tyrimų nesureikšminusi ir nenuėjau, o kadangi praėjo nemažai laiko tai nežinau ar jie man būtinai reikalingi...

2007-07-27, 12:31 | IP: *.*.*.*

Puikios med.seserys Atostogavo mūsų gydytoja, teko garbės papulti pas vaduojančia ją. Atvykom 17,30val. Sėdim su dukra 15, 20 min, 30 min., žmonių už durų kaip ir nėra. Mūsų nekviečia, bandau lysti pati, atsako, kad pakvies, tik ateina jos pacientas, jį vardu pakviečia, mes vis už durų, atsiunčia maždaug mums sesele, ko mes čia atėjom, pasakau, kad noriu , kad apžiūrėtų vaiką, kosulys jau daugiau kaip savaitę, atsako man, kad reikes laukti, laukiam dar, mažė jau nerimsta, seselė dar syki prieina, klausia ar vis laukiam, sakau kaip matot, matyt jai pačiai nesmagu, žinant, kad už kabineto durų esam vieni. Tada prašau tik pažymos į daržą, nes nebuvo jau savaitę . Atsako, kad be apžiūros neišduos, sakau tegul žiūri, išeina vel seselė, paklausia koks darželis, vaiko vardas ir pavardė, bei kiek nebuvo, tada 19.45 val. gaunam pažymą, kad vaikas gali lankyt darželį. Dar ta patį vakarą išsikviečiu iš KMU privačią gydytoją (sumokam už apžiūra 50 Lt.), mažylei išrašomi antibjotikai, ausytės raudonos, gerklė raudona, sekančią dieną gydytojos iš KMU dėka, pauolam pas LOR, gaunam dar vaistų dozę, ir sėdim 2 sav. namie. Nors gerbiama Mikštienė padėjo savo spauduką kaip, kad mergytė sveika, gali keliauti į darželį.

2007-07-23, 11:44 | IP: 82.135.208.37

Ypac gera yra seimos gydytoja Romena Silkuniene, kad visi tokie gydytojai butu !

2007-07-19, 10:03 | IP: *.*.*.*

Registratūroje dirba mergaitės matyt neragavę nei mokslo, gal tik vidurinę užbaigusios. Vis dėl to registratorės daug profesionalesnės valdiškose poliklinikose ir su tokiu pacientų srautu koks yra ten susitvarkytų be problemų, na , o kur dar ilgi nagai įdomu kaip jie dera su gydymo įstaiga, bet jei sunkiai susigraibo tušinukas tai jau juokinga.

2007-04-24, 20:35 | IP: *.*.*.*

Malonūs, geri gydytojai. -Registratūroje dirbančios merginos galėtų būti ir malonesnės.
-Ne kiekvieną dieną galima atlikti kai kurias procedūras.
-Mažai vietos, kaikurios seslės nepakankamai kompetetingos.
-Trūksta personalo, nes daugėja pacientų.

2007-04-16, 18:20 | IP: *.*.*.*

baisus pacientu priemimas, daugiau gyvenime ten neisiu

2007-01-31, 11:06 | IP: 88.118.8.85

Gydytoja pas kurią lankausi yra maloni. tačiau, mano nuomone ,trūksta žinių tam tikrų susirgimų ar negalavimų gydymui. Dažnai siunčiama į kitas gydymo įstaigas. Nepasiteiraujama kokį atsakymą gavome dėl negalavimo.
Teko lankyti pas pavaduojančią šeimos gydytoją, kuri priėmė net nepakėlusi galvos ir neapžiūrėjusi paciento surašė viską ką pati patyriau ir ką jaučiu, o laukti reikėjo 40 min., nes tą laiką kalbėjosi su savo vyru. Kabinete tvyrojko alkoholio kvapas