Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja , %

Licencija

Nr. 812

Detalus įvertinimas

Susisiekimas visuomeniniu ar asmeniniu transportu, automobilio parkavimas

73.4% Complete
3.7

Susisiekimas su įstaiga patogus, bet stotelė/parkingas yra atokiau nuo įėjimo

Išorinės aplinkos pritaikymas Jūsų atsipalaidavimui ir komfortui (privatus įėjimas, suoliukai lauke, patogūs laiptai)

67.3% Complete
3.4

Išorėje yra dauguma atsipalaidavimą ir komfortą užtikrinančių priemonių

Registratūros ar priimamajo zonos patogumas (eilės valdymas, vietos prisėsti, galimybė atsigerti, WC ir pan.)

84.4% Complete
4.2

Registratūra paciento ir personalo patogumui yra pritaikyta idealiai

Registratūros ar priimamajo darbuotojų darbo kokybė (nuoširdus bendravimas, greitas aptarnavimas, supratingumas)

78.2% Complete
3.9

Darbuotojai maloniai bendrauja ir greitai aptarnauja

Ar lengvai radote gydytojo/procedūrų kabinetą?

100% Complete
5

Įstaiga suplanuota apgalvotai arba labai aiškūs ženklai, dėl to lengva rasti gydytojo ar procedūrų kabinetą

Kiek ilgai tenka laukti prie gydytojo kabineto durų?

85.4% Complete
4.3

Priėmė iškarto sutartu laiku

Kabinetų ar palatų pritaikymas Jūsų komfortui ir personalo darbo patogumui

95.3% Complete
4.8

Patalpos tvarkingos, švarios ir pilnai patenkina paciento komforto poreikius

Medicininė įranga (naujumas, modernumas bei kiekis)

93.2% Complete
4.7

Medicininės įrangos netrūksta ir visa įranga nauja ir moderni

Ar visas procedūras ir tyrimus galėjote gauti vietoje?

97.9% Complete
4.9

Visos reikiamos procedūros ar tyrimai buvo vietoje

Gydytojų profesionalumas (problemos diagnozavimas, gydymo efektyvumas)

87.5% Complete
4.4

Diagnozuoja tiksliai ir paskiria efektyvų gydymą

Gydytojų bendravimo įgudžiai (nuoširdumas, atsakymas į klausimus)

92.9% Complete
4.6

Bendrauja nuoširdžiai ir atsako į visus klausimus

Seselių, slaugių ar slaugytojų darbo kokybė (bendravimas, rūpestingumas)

93.3% Complete
4.7

Buvo rūpestingos ir paslaugios

Papildomos paslaugos (maitinimas, taksi iškvietimas, TV, vaikų priežiūra)

75.2% Complete
3.8

Galėjau gauti visas reikiamas papildomas paslaugas

Kaip vertinate paslaugų kainas?

48.9% Complete
2.4

Kaina neatitiko paslaugos kokybės

Ar papildomai atsilyginate įstaigos gydytojams asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Wifi internetas

Nėra įvertinimų
Pacientų atsiliepimai
2022-05-31, 21:25 | 3

Su vaiku lankemes pas gyd Grigelioniene. Konsultacija uztruko valanda, kainavo 85 eur. Pati konsultacija kaip konsultacija, kazko blogo nepasake, pasake, kad atsius dar israsa. Kai ji atsiunte prirasyta buvo dalyku, apie kuriuos nekalbejo (arba kalbejo kitais zodziais nei parasyta), irasyta diagnoze, kurios kaip ir neminejo. Atsizvelgiant i tai, kreipiausi i gyd istaiga el pastu su prasymu nurodyti gydytojos el pasta, ladangi nesuprantu israse pateiktos informacijos.. klinika i laiska neatsake. Negaliu kaltinti gydytojos, gal konsultacijos metu kazko neisgirdau. Bet kad klinika, kuriai mokami tokie pinigai, nekontaktuoja, tai, mano supratimu, nera grazu..

2022-05-31, 21:25 | 3

Su vaiku lankemes pas gyd Grigelioniene. Konsultacija uztruko valanda, kainavo 85 eur. Pati konsultacija kaip konsultacija, kazko blogo nepasake, pasake, kad atsius dar israsa. Kai ji atsiunte prirasyta buvo dalyku, apie kuriuos nekalbejo (arba kalbejo kitais zodziais nei parasyta), irasyta diagnoze, kurios kaip ir neminejo. Atsizvelgiant i tai, kreipiausi i gyd istaiga el pastu su prasymu nurodyti gydytojos el pasta, ladangi nesuprantu israse pateiktos informacijos.. klinika i laiska neatsake. Negaliu kaltinti gydytojos, gal konsultacijos metu kazko neisgirdau. Bet kad klinika, kuriai mokami tokie pinigai, nekontaktuoja, tai, mano supratimu, nera grazu..

2020-02-22, 06:15 | 1

Kreipiausi dėl vaiko raidos.
Apžiūrėjo gydytoja Rimutė Geigelionienė.
Po
10 min, užduodama man klausimus, nustatė sutrikimus ( su vaikų beveik nebendravo).
Vėliau pradėjo tempti laiką ( atidirbinėjo pinigus).
Žadėjo atsiųsti išvadą kita savaite. Šiandien kitos savaites šeštadienis , jokių išvadų negavau.
Liūdna patirtis :(

2019-05-09, 20:05 | 1

Sveiki.

Pradėsiu nuo to, kodėl nusprendėme aplankyti šią įstaigą. Turime nuostabią dukryte, vardu Ūla. Turbūt kaip ir visi tėvai labai rūpinamės savo atžalomis. Augant mūsų vaikams, kartais dėl neįprasto vaiko elgesio, sunerimstame ir kreipiamės į kvalifikuotus specelistus. Šiuo metų mūsų dukrytei yra vieneri metai ir dešimts mėnesių. Kuri laiką atgal pastebėjome jug ji jautri tokiems garsams kaip sulojus šuniui, kažkam surikus garsiau ir panašiai. I tokius veiksmus ji reaguoja susiimdama rankytemis už ausų, kas mus ir privertė sunerimti. Aš kaip tėtis neįžvelgiau kažko baisaus.. Man tai panašu į įprotį. Jug ir mes suaugę žmonės skirtingai reaguojame į tokius veiksmus, kas ranga prisidengia burną, kas susiima už galvos. Neišimtis ir mūsų vaikas. Bet, kad pasitvirtintų mano nuomone nusprendėme kreiptis į šią įstaigą. Pasiskambinome pasiteirauti, kada mus gali priimti ir kiek mums tai kainuos. Džiugu nereikėjo ilgai laukti. Ir pateikta kaina mus tenkino. Nuvikus į šią įstaigą buvome maloniai priimti. Atlikus tyrimus giliai atsidusome. Nudžiugome jug viskas gerai. Bet... Tuo metu mūsų mažoji labai išdykavo, buvo niūrzli, pykta, mums tai įprasta, nes ji labai aktyvi, ir pavargusi tai įpatingai parodo. Kada būname namuose tokiu atveju būdama pavargusi eina pietų miego. Taigi specialistė įžvelgė jug ji per daug aktivi ir jug jei reikalinga logopėdo pagalba. Nes pasak specialistės tokiame amžiuje ji labai mažai kalba. C'mon jug vieni pradedame vaikščioti anksčiau, kiti vėliau, važiuoti dviračiu vieni išmoksta anksčiau kiti vėliau. Esu gyvas pavyzdis aš pats. Pradėjau vaikščioti labai vėlai, pirmi tvirti žingsniai mano buvo kada buvau vieneriu metu ir penkių mėnesių. Sulaukęs paauglystės, buvau labai aktyvus, keletos sporto šakų žaidėjas, puikiai sekėsi futbolas, stalo tenisas, tinklinis. Pasak mamos,juokaudama sakydavo,jug gana ilgai kalbėjau paukščių kalba. Laikui bėgant, žodis po žodžio ir taip išmokome kalbėti. Nieko įprasto mes visi taip užaugome. Ir kaip ten bebūtu mūsų mažoji šiek tiek kalba. Kad mane labai džiugina kai ji į mane kreipiasi tėti. Labai smalsi, dažnai susipažindama su aplinka visada klausia kas čia? Kartais būna mandagi ir padėkoja pasakydama ačiū ir ne tik. Sutinku mes nesame daktarai, logopedai, bet esame savo vaikui tikrai geri tėvai. Ir dar kartą pasikartosiu, viskas išmokstama savo laiku. Be to nieko asmeniško, bet besikonsultuojant telefonu kiek mus kainuos, po apsilankymo kaina patrigubejo. Mano nuomone buvo suteikta ne visą informacija. Bet aš ne apie tai. Noriu pasakyti tik tai, kad būkime labiau kompetetingi žmogus žmogui.

Pagarbiai. Žilvinas Patkauskas

2019-04-08, 19:36 | 1

Apsilankę šioje klinikoje kaskart liekame patenkinti suteiktų paslaugų kokybe, gydytojų kompetetingumu ir dėmesiu mažajam ligoniukui. Rūpestis ir atidumas vaikui - šios klinikos prioritetas. Gydytojai objektyviai vertina mažojo būklę ir gydymą skiria tikslingą. Džiaugiamės, kad čia gydytojai antibiotikus skiria tik įvertinę vaiko būklę bei tyrimus, o ne kaip daugelyje poliklinikų "dėl viso pikto".

2019-04-07, 10:54 | 1

Periodiškai lankomės šioje gydymo įstaigoje. Išties gana brangu, bet kaina atitinka gaunamas paslaugas.

2019-03-31, 18:38 | 4

Pirmas ir paskutinis kartas sioje istaigoje!!!!!
Registraturos darbuotojos blaskosi, nelabai kreipia demesi i klientu klausimus, nelabai apmokytas personalas-privaciai istaigai!
Mus apziurejo Daktare Ligita Federiene, atrode uzsimiegojus, kompetecijos absoluciai nerasta, darbo patirtis labai maza( pasidomejome apie gydytoja suzinojome “gydytojos patirti”) kaip galima tokia daktare samdyti priimti naujagimius, jinai siuo metu yra motinystes atostogose, gal jose tegul ir lieka? Esame sokiruoti!
Po jos apziurejimo vaziavome kitur ir mus ta pacia diena pagulde i Ligonine del infekcijos ir alergijos, zaibiskai padare krauja rado uzdegima
Sita daktare minejo jog yra dirbus Santariskese nepasiule net nuvaziuot apziureti leliuka sake cia alergija normalu nieko tokio, nei kraujo tyrimo nepasiule- baisu baisu baisu, nenorejo net rasyt tam tikru receptu kuriuos skyre daktarai ligonineje iskart!
Tik girdejau, kad ateikite dar karta jeigu negerese, mazylis ta diena buvo paguldytas su antibijotikais i ligonine!!!!!!
tokiai daktarei reiktu atimti licenzija!!
Mamos nepasitikekite sios istaigos daktarais, esame tragiskai nusivyle !!!
Privati istaiga? Joje turetu buti geriausi daktarai-duodu pati blogiausia ivertinima!

Aciu dievui nuvaziavome kitur apziureti mazyli!!!

2018-12-14, 07:09 | 4

interneto neprireikė, nežinau ar yra.

2018-04-15, 15:26 | 1

Pati istaiga tikrai svari,moderni ir jauki. Vaikui nebaisu ir smagu but,nes ner jokiu baltu chalatu,aplinkui daug zaislu,vaikisku paveiksliuku.Nera ligonines aplinkos.
Kai skubiai reikia pagalbos arba specialisto ( kad nereiktu ilgai laukti nemokamai) visada kreipiames cia

2017-03-03, 15:33 | 2

Si istaiga nepasirasiusi sutarties su ligoniu kasomis. Jie to neslepia, taciau ir nepaaiskina ka tai reiskia klientui. O tai reiskia min stai ka: siuntimu pas gydytojus specialistus negausite (zinoma mielai siuncia pas savo mokamus specialistus, taciau net ne visu sriciu turi), vaiko kompensuojamu vaistu paso neisduoda (o net ibuprofenas kompensuojamas!!), vaiko ligos istorija yra klinikos 'nuosavybe' ir jei nutarsite gydytis kitur, turite kolekcionuoti geltonus lapelius kuriuos gaunate po kiekvieno vizito. Jeigu nekolekcionavote, jusu problema kaip sakant, nes bendradarbiavimo su nauja istaiga bent jau musu atveju nera.
nuosirdziai gailiu tu tukstanciu euru, kuriuos per tiek metu sumokejau siai istaigai.

2016-03-10, 13:59 | IP: 86.38.198.113

Rekomenduoju klinika del joje dirbancios gydytojos Solveigos. Klinika irengta su meile, yra vaikams zaidimu stalai jei tenka palaukti, malonios seseles ir zinoma profesionalus gydymas. Suteikia reikiamas paslaugas greitai ir profesionaliai, ar tai butu kraujo tyrimai, ar skiepai ar specialisto apziura. Dirbantys specialistai su ilgamete patirtimi, dauguma gydantys ir Santariskiu klinikose, yra visa reikiama medicinine iranga, beje naujausia:) turiu omenyje ne nusidevejima, o mokslo ar isradimu prasme. Maloniai elgiasi su vaikais, stebi ju emocijas, neskubina, duoda zaisliukus, uzima jei reikia ir kelios seseles kad vaikas jaustusi gerai. Pati gydytoja Solveiga atsidavusi savo darbui, rupestinga, issamiai konsultuoja, tinkamai parenka vaistus. Rekomenduojame sia klinika, ypatingai gydytoja Solveiga. Liksite patenkinti apziura, profesionalumu, gydymu ir bendravimu bei aplinka.