Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja , %

Licencija

Nr. 1874

Detalus įvertinimas

Susisiekimas visuomeniniu ar asmeniniu transportu, automobilio parkavimas

82.4% Complete
4.1

Susisiekimas idealus, viskas gerai apgalvota

Išorinės aplinkos pritaikymas Jūsų atsipalaidavimui ir komfortui (privatus įėjimas, suoliukai lauke, patogūs laiptai)

84.1% Complete
4.2

Išorės aplinka pilnai pritaikyta atsipalaidavimui ir komfortui

Registratūros ar priimamajo zonos patogumas (eilės valdymas, vietos prisėsti, galimybė atsigerti, WC ir pan.)

88.8% Complete
4.4

Registratūra paciento ir personalo patogumui yra pritaikyta idealiai

Registratūros ar priimamajo darbuotojų darbo kokybė (nuoširdus bendravimas, greitas aptarnavimas, supratingumas)

91.8% Complete
4.6

Darbuotojai maloniai bendrauja ir greitai aptarnauja

Ar lengvai radote gydytojo/procedūrų kabinetą?

84.9% Complete
4.2

Įstaiga suplanuota apgalvotai arba labai aiškūs ženklai, dėl to lengva rasti gydytojo ar procedūrų kabinetą

Kiek ilgai tenka laukti prie gydytojo kabineto durų?

72.9% Complete
3.6

Laukiau iki 15 min

Kabinetų ar palatų pritaikymas Jūsų komfortui ir personalo darbo patogumui

90.2% Complete
4.5

Patalpos tvarkingos, švarios ir pilnai patenkina paciento komforto poreikius

Medicininė įranga (naujumas, modernumas bei kiekis)

85.5% Complete
4.3

Medicininės įrangos netrūksta ir visa įranga nauja ir moderni

Ar visas procedūras ir tyrimus galėjote gauti vietoje?

70.8% Complete
3.5

Retais atvėjais siunčia į kitą įstaiga

Gydytojų profesionalumas (problemos diagnozavimas, gydymo efektyvumas)

80.8% Complete
4

Diagnozuoja tiksliai ir paskiria efektyvų gydymą

Gydytojų bendravimo įgudžiai (nuoširdumas, atsakymas į klausimus)

88% Complete
4.4

Bendrauja nuoširdžiai ir atsako į visus klausimus

Seselių, slaugių ar slaugytojų darbo kokybė (bendravimas, rūpestingumas)

90.7% Complete
4.5

Buvo rūpestingos ir paslaugios

Papildomos paslaugos (maitinimas, taksi iškvietimas, TV, vaikų priežiūra)

43.2% Complete
2.2

Pasiūla ar kokybė neatitiko lūkesčių

Kaip vertinate paslaugų kainas?

71.3% Complete
3.6

Kaina atitiko paslaugos kokybę

Ar papildomai atsilyginate įstaigos gydytojams asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Wifi internetas

33.9% Complete
1.7

Internetas veikė prastai

Gydytojai, kurie dirba "Pilėnų klinika"
Pacientų atsiliepimai
2023-08-09, 21:47 | 6

Margirio klinikoje dirbanti su odontologe Kazavičiene ir Pilėnų poliklinikoje studentų g. odontologijos kabinete kitoms gydytojoms daugybę metų asistuojanti odontologo padėjėja (stambaus kūno sudėjimo, trumpo vyriško kirpimo padėjėja (seselė), pasibaisėtinai nesilaiko higienos reikalavimų, tom pačiom pirštinėm rašė kompiuterio klaviatūra ir nepasikeitusi pirštinių, tom pačiom rankom nučiupinėjusi aplinkos daiktus, čiupinėjo seilių surinkimo aparato galą (kuris kišamas į burną), kurį nučiupinėjusi nešvariais pirštais, kuriais ką tik rašė klaviatūra, kišo pacientui į burną, taip pat ir plombos kietinimui skirto aparato antgalio galą, (kurį kiša į burną) irgi nučiupinėjo nešvariais pirštais, kuriais rašė klaviatūrą ir čiupinėjo kitus daiktus, po to vėl kišo pacientui į burną. Po asistavimo tom pačiom rankom vėl nuėjo rašyti klaviatūra... Tai jeigu ji taip dirba, tai po kiekvieno paciento ta klaviatūra yra užteršiama. Toks žmogus negali dirbti nesilaikymas higienos taisyklių, nes yra didelė rizika taip elgiantis užkrėtinėti žmones! Higienos normoje parašyta: " jei paciento priežiūros metu reikia palikti darbo vietą ar liesti aplinkos daiktus, paviršius, pirštines reikia nusimauti, o paciento priežiūrą tęsti užsimovus naujas pirštines". Tai jei pasinaudojo klaviatūra, tai turėjo prieš eidama prie paciento užsidėti naujas pirštines, bet to nepadarė, o jei jau atėjo tom pačiom nešvariom pirštinėm, tai bent jau įrankius laikytų už rankenų, o ne čiupinėtų įrankių galus, antgalius kuriuos kiša pacientui į burną. Toks žmogus kelią didelę užkrėtimo riziką infekcinėmis ligomis paciento sveikatai!

2023-01-06, 14:31 | 820

Laba diena . Esu prisirašius Jūsų poliklinikoje Studentų g-vė. 1 .Pirmiausiai patekdami pas gydytojus mes telefonu arba tiesiogiai bendraujam su registratūros darbuotojom .Tikrai noriu padėkot visom šioms darbuotojom ,o ypatingai Genovaitei [gaila nežinau pavardės ] AČIŪ už jūsų mandagumą ,už rekomendacijas ,patarimus ,nuostabus žmogus .Linkiu sveikatos ir dar ilgai mus pasitikt ir veide , ir balse su šypsena. Manau kad tokius darbuotojus turėtų vertinti ir vadovai .AČIŪ .

2022-01-21, 13:43 | 3

Viskas kaip ir plius minus nieko, tačiau kai kurie įstaigos darbuotojai, manau, kad nelabai gilinasi į problemas ir dar kitas dalykas rašo tyrimus kurie neva reikalingi, bet iš tikro nieko nepasako, o jie kaip nekeista būtent yra mokami. Labai nuoširdžiai siūlau priimti naują ginekologę/a nes šiuo metu esančios kiek žinau nepateisina daugelio lūkesčių, taip pat ir mano. Žinau, kad darbas sunkus gydytojų, tačiau žmonės irgi ateina ne dėl malonumo, o ieškant sprendimo iš situacijos, todėl profesionalumas ir dėmesys svarbus.

2021-11-09, 13:04 | 1

Šiandien turėjau labai nesąžiningą įvykį Pilėnų klinikoje, kai mano vaikui buvo išrašytas nekompensuojamas receptas,nors vaistai yra kompensuojami ir savo kitam vaikui jie vakar kitos gydytojos buvo išrašyti kaip kompensuojami. Kainų skirtumas 6,50 eur. Tai ne taip ir mažai. Mes mokame mokesčius, kodėl turime mokėti du kartus. Gydytojos pasiteiravus kodėl išrašytas būtent toks receptas, sako tai galiu išrašyt ir kompensuojamą elektroninį. Gydytoja A. Ramanauskienė. Prašau Pilėnų klinikos vadovybę užtikrinti, kad daugiau tokių atvejų nepasitaikytų ir informuotų gydytojas, kad taip nesielgtų.

2021-07-12, 19:26 | 1

Labai gaila, kad karantinui pasibaigus, vis dar naudojamasi patogia padėtimi ir nepriima sergančių vaikų (lyg klinikos ir tokia paskirtis). Prisiskambinti neįmanoma, o po visos dienos bandymų sužinai, kad laisvų laikų nėra, konsultacija telefonu. Išsireikalavus kraujo tyrimo ir nuvykus į vietą laukiamajam prabūname apie 20min., žmonių prie kabineto nėra.. pasikartojus ligai, tenka vykti į priėmimo skyrių, kur paaiškėja, kad ne mes vieni tokie atvykstame, nes poliklinikos tiesiog nepriima vaikų, taip apkraudamos priėmimo skyrių. Žinoma, ne tik ši poliklinika tokį elgesį propaguoja, tačiau mes jau pavargome nuolat atsitrenkti į sieną ir jaustis bejegiais prieš savo vaikus. Personalas, pediatrai mums pasitaikė nuostabūs, tačiau dabar ieškosime kitos gydymo įstaigos.

2020-12-03, 18:27 | 9

Šioje įstaigoje esu tik neseniai, bet iš karto labai patiko labai malonios administratorės (ypač kai kurios jų), kurios bendrauja betarpiškai ir labai stengiasi, kad žmogus jaustųsi įstaigoje gerai. Taip pat malonų įspūdį paliko ir palyginus jaukios patalpos, koridoriuose girdima muzika, tvarkinga rūbinė. Gydytojos taip pat malonios, pakalbina vaikučius, yra daug nuoširdaus kontakto, nors aišku specialistų yra įvairių.

2020-08-27, 13:46 | 2

Poliklinikoje dirba labai nemandagios registratorės (ne vieną kartą teko patirti kai neatsisveikinus ir nepabaigus pokalbio su pacientu /jo atstovu numetamas ragelis - jeigu turi kelis klausimus - tenka skambinti kelis kartus), bendravimo tonas nemalonus, tarsi jas trukdytum savo skambučiu ir pasijunti kaltas, kad jos turi daug darbo. Poliklinikos aptarnavimo kokybė šiuo klausimu tikrai galėtų būti aukštesnė.
Pediatro paslaugos labai nustebino - maloni ir dėmesinga gydytoja bei sesutė viską detaliai išklausinėja ir apžiūri, paaiškina gydymo eigą, supratinga - priima tiksliai užregistruotu laiku. Būtent dėl daktaro dar liekame šioje poliklinikoje.
Stomatologės paslaugos nuvylė, nes nepriėmė vaiko su skaudamu dantim motyvuojant tuo, kad pasiūlė laiką, kuris mums netiko. Buvo pateiktas pasiūlymas atvykti "dabar", o atvykti iki poliklinikos reikia bent 20 minučių. Nemaloni patirtis.
Apibendrinus jaučiasi, kad personalas perkrautas darbu, nekreipia dėmesio aptarnavimo kokybei ir maloniam bendravimui su pacientu.

2019-04-27, 12:36 | 3

Nuosirdziai sveikinu visus darbuotojus su Medicinos darbuotoju diena ir dekoju, kad esate malonus, mandagus ir jautrus visiems pacientams. Bukite sveiki ir laimingi, sekmes darbe ir seimose. Danute S.

2018-10-15, 12:57 | 1

Registruojies pas gydytoja pries 2 savaites ir atejes dar min. valanda lauki savo eiles, nes daug zmoniu serga, turi temperaturos.

2017-12-14, 10:29 | 1

Labai nepatiko krauja imanti sesele, buvo nemandagi, grubi, specialiai vaikui nenaudojo aparaciuko su kuriuo maziau skauda duriant, del to, kad pries tai atidariau duris nepakvieta uzeiti. Negana to turejau klausyti jos nepasitenkinimo darbu. Registraturoje paprasius skundu knygos ir paklausus seseles pavardes, buvo atsakyta, kad registratura knygos neturi, o administracija atostogauja. Pavardes nepasake.

2017-09-25, 19:10 | IP: *.*.*.*

Registratūroje retai besilankančiam žmogui niekas nepaaiškinama, nei kaip elgtis atėjus, kokia tvarka. Registruojant telefonu reikėtų atidumo, nes laukiau vizito mėnesį, o pasirodo ne tą laiką užregistravo ir teko skubiai kreiptis į privačią įstaigą

2017-07-12, 10:38 | IP: 78.58.186.83

Visos istaigos vienareiksmiskai gerai negaleciau ivertinti. Su visais gydytojais, kuriais susiduriau sioje istaigoje (isskyrus odontologus) malonu bendrauti ir priekaistu jokiu neturiu. Su odontologais suaugusiu pacientu turiu bloga patirti ir kazin ar noresiu kada dar registruotis.

2016-10-23, 18:29 | IP: *.*.*.*

Ilgą laiką esu šios klinikos pacientė. Kol nesirgau ir ėjau pasitikrinti tik profilaktiškai, maniau, kad klinika puiki ir atitinka mano poreikius. Kai susirgau, ir teko "ieškoti" ligos, supratau, kad šioje klinikoje neužsibūsiu, nes patekimo pas gydytojus reikia laukti per ilgai. Norint patekti pas akių gydytoją - reikia laukti mėnesį, pas ginekologę - taip pat mėnesį (ir nors lankausi pas ją gal 10 metų, ji kaskart žiūri į mane kaip į pirmą kartą matomą žmogų), pas stomatologą - vėl mėnesį, pas šeimos gydytoją - apie 3 savaites ir t.t. Kraujo tyrimus daro tik iki 13 val.
Yra tikrai daug puikių dalykų šioje klinikoje - registratorė Genutė - miela ir kantri, šeimos gydytoja A.Chmieliauskienė - be galo rūpestinga, šiltos ir jautrios seselės, puikūs gydytojai - Jančiūtė, Kiela ir visos stomatologės. Taip pat aplinka - jauki ir tvarkinga.
Bet... aš neturiu laiko tiek laukti specialistų konsultacijų, todėl ieškosiu kitos klinikos.

2016-03-15, 09:11 | IP: 193.219.164.132

Nėra galimybės, atsiradus būtinybei, sulašinti lašelinę;
galėtų būti atliekamos procedūros, skirtos reabilitacijai (pvz.: fizioterapija, šildymai, masažas); trūksta kardiologų.

2015-05-29, 07:20 | IP: 78.58.172.6

Arti namų, yra visi reikalingiausi specialistai, taigi profilaktiniams apsilankymams ar nerimtoms ligoms - pats tas. Greita, patogu.

2015-04-24, 18:56 | IP: 94.244.89.99

puikus pspc

2014-11-10, 14:22 | IP: 78.62.198.93

Nuostabi gydytoja. Rūpinasi net būdama ne darbo vietoje.

2014-05-12, 12:25 | IP: 85.206.24.251

Su slaugytojų diena JUS ! Linkime tvirtybės,
Tikėjimo savimi, teikiant pagalbą žmonėms,
Linkime, kad JŪS visada gautumėte tinkamą,
Gerbtiną, nuoširdų dėmesį ne tik iš pagalbos prašančių,
Bet ir iš aplinkui esančių žmonių ir visuomenės,
Linkime gerumo širdyje, sielą šildančios meilės, kuria pasidalintumėte su visais, kam jos labiausiai trūksta....
Būkite sveikos, laimingos ir mylimos darbe
ir asmeniniame gyvenime !!!
Danutė S. su šeima

2013-07-19, 12:09 | IP: 85.206.24.251

Dėkoju visam šios gydymo įstaigos personalui už malonų ir profesionalų gydymą!!! Išsikrtinai noriu padėkoti nuostabioms registratorėms, ypač Genutei, tai nuostabios sielos žmogus!!!! Nuostabi gydymo įstaiga, kurioje dirba puikūs medikai!!!! D.S.

2013-04-03, 10:16 | IP: 84.55.40.141

Galima registruotis internetu, vien tai prideda 2 balus :D
Kitas dalykas - privati (nors ir gydo visus),įranga nėra likus nuo 1945-ųjų, algos matyt neblogos, dirba geri specialistai.

2012-02-18, 20:37 | IP: 213.226.177.137

Esu labai patenkinta gydytoju darbu, nes kai susirgau sulaukiau operatyvios ir profesionalios pagalbos. Man tai padejo greitai pasveikti.

2012-01-07, 10:10 | IP: 94.244.71.120

Pats didžiausias šios gydymo įstaigos deimantas- registratūros darbuotoja Genovaitė. Geru žodžiu paminėčiau gydytojas: Česnulevičienę, Jančiūtę, Žąsytienę. Nežinau, ar dar dirba slaygytoja Renata, bet jos darbas procedūriniame su vaikais buvo itin neprofesionalus. Gal taip tik mums pasitaikė... Deja, bet paskutiniu metui įstaigos darbo kokybė suprastėjo.. Šiuo metu mes esame kitos įstaigos klientai..

2012-01-01, 14:18 | IP: 78.57.183.106

Mielieji, tik tie metai gražiausi gyvenime, kurie kupini ieškojimų nerimo ir atradimų džiaugsmo, nuskaidrinti pasitikėjimo, turtingi prasmingų darbų ir reikšmingų pasiekimų.
Tebūna šios šventės malonus stabtelėjimas kasdienių darbų sūkury, ramaus susimąstymo akimirka.
Su Naujaisiais 2012 metais!!!
danutė.s.

2011-11-22, 11:23 | IP: 90.130.144.142

Pacientu rūpinamasi nuo registratūros iki gydytojo.

2011-04-27, 10:53 | IP: 78.57.183.106

Visus sveikinu su medicinos darbuotojų diena ir linkiu pačios geriausios nuotaikos, sveikatos,laimės, sėkmės ir šypsenos, kuri visada sutinka kiekvieną pas JUS apsilankiusį :)asmeniškai aš labai patenkinta JŪSŲ dėmesiu, profesionalumu, labai malonios med. registratorės!!!SĖKMĖS JUMS!!!

2010-12-17, 08:35 | IP: 85.206.24.251

Nuoširdžiai sveikinu visą Jūsų darnų med. koleltyvą su Šv. Kalėdom ir artėjančiais Naujaisiais metais!!!Tegul niekuomet nepritrūksta Jums džiaugsmo ir šilumos. Tetampa Jums tvirta atrama išmintingi draugai ir patikimi partneriai. Meilė telydi Jūsų šeimas, jaukumas – Jūsų namus, o sėkmė – Jūsų darbą.Danutė S.

2010-08-26, 09:27 | IP: 193.219.6.230

Labai dideli šaunuoliai! Registratūroje rekomendavo, patarė ir greitai viską sutvarkė. Gydytoja priėmė su šypsena. O ir tyrimus greit ir pigiai padarė.

2010-05-12, 12:48 | IP: 85.206.24.251

Sveikinu visas šios įstaigos slaugytojas su jų profesine švente!Linkiu niekada neprarasti vilties, būti sumanioms ir šiuolaikiškoms, o svarbiausia, kad pačioms reikalui esant būtų kas ištiesia pagalbos ranką,stiprybės ir sveikatos JUMS!Dėkoju už šypseną ir nuoširdumą!
Danutė S.

2010-03-29, 12:31 | IP: *.*.*.*

registratores siokiom dienom tiesiog super,malonu skambint ir konsultuotis,ipatingai Genute. Sestadienio registratore tragiska,jei uzdavus klausima,ji isdrysta pasakyt,tai eikit kitur jeigu jums nepartinka,tai manau neisprusimo ir nepagarbos zmogui parodymas.Kainos yra siaubingos,taip kad pirmiausia pasiklauskit kiek kas kainuoja,nes as esu mokanti visus privalomus draudimus,o nuejus pas higieniste ir pas dantiste turejau sumokejau brangiau nei privacioj medicinos istaigoj.Neziurint kainu,stovejimo aikstele maza ir duobeta,vaziuojant baisu,kad rata nepamestum ir kas neperbrauktu masinos.

2010-01-22, 12:01 | IP: 87.247.106.127

Persiregustravau į šią įstaigą iš kitos privačios poliklinikos ir labai tuo džiaugiuosi. Smagu, kad atskirai yra vaikučius prižiūrintys gydytojai. Laukiamasis prie Vaiku kabinetao savotiškai ,,izoliuotas" nuo suaugsiųjų zonos - puiku, nes taip ne tik suaugusiems geriau, bet ir vaikuciams. Kiek teko susidurt su gydytojais neteko nusivilt. Vaikų gydytoja Giedraitienė - SUPER. Registratūros darbuotojos - saunios, įpatingai maloni registratorė Genovaitė. Galėtų būt daugiau vietos auto parkavimui.

2009-12-14, 20:39 | IP: 78.57.149.230

Patys geriausi atsiliepimai apie šią medicinos įstaigą, dėl to aš joje ir gydausi. Patys šilčiausi palinkėjimai visam šios įstaigos personalui artėjančių Šv. Kalėdų ir Naujųjų metų proga;)

2009-09-12, 09:16 | IP: *.*.*.*

Labai nekompetentingi specialistai tiek suaugusiuju,tiek vaiku.

2009-08-29, 13:24 | IP: 78.57.149.230

Šiuolaikinė medicinos įstaiga. Šunuoliai. Linkiu tolimesnės sėkmės. Pacientė d.s.

2009-08-22, 11:00 | IP: 78.57.149.230

LABAI PATENKINTI ŠIA MEDICINOS ĮSTAIGA IR JOJE DIRBANČIU PERSONALU. SĖKMĖS JIEMS

2009-08-19, 19:28 | IP: 78.57.149.230

Tai šiuolaikinė medicinos įstaiga, profesionalūs medikai, malonios registratorės. Labai patankinta. SĖKMĖS VISIEMS DARBE:)PUIKU:)

2009-08-13, 13:59 | IP: 78.57.149.230

patenkinta savo gydymo įstaiga, nors reikėtų rentgeno.....lb malonios med. registratorės, ypač Genovaitė, maloni ir švari įstaiga, maloniai nuteikia švelni muzika ir prižiūrėtos gėlės, netaip prailgsta laukti pas gyd.džiaugiuosi savo šeimos gyd.L.Žemulaitiene. Aišku reikėtų didesnės automobilių aikštelės, bet ne tai svarbiausia, SVARBIAUSIAI- profesionalus paciento aptarnavimas.DĖKOJU

2009-04-16, 09:47 | IP: 78.63.246.32

Sėkmės plečiant savo veiklą.

2009-04-14, 08:16 | IP: 82.135.192.208

Registraturoje dirbanti Genovaite - saunuole!!! Registruodamasi telefonu ar turedama koki klausima - pasistengiu kreiptis tik i ja ;O) Pilenu SPC valdzia jai turi buti dekingi - ji jums kelia reitingus!!!--------------100 procentu pritariu siai nuomonei, tikrai puiki registratore!!!! aikstele automobiliams-problema, bet ko gero akademija neskiria didesnio ploto :)

2009-04-07, 21:15 | IP: 212.52.48.9

Gera įstaiga , viskas joje patinka :)

2009-04-07, 17:46 | IP: 84.55.9.115

Deka vakar buvusio reikalo pabuvoti Kauno II ligonineje, buti joje paciente - eilini karta pasitvirtino - Pilenu SPC - auksas!!!

Registraturoje dirbanti Genovaite - saunuole!!! Registruodamasi telefonu ar turedama koki klausima - pasistengiu kreiptis tik i ja ;O) Pilenu SPC valdzia jai turi buti dekingi - ji jums kelia reitingus!!! Viena is dirbanciu darbuotoju registraturoje yra pastoviai nepatenkinta, pasijunti kaltas kai prireikia uzsiregistruoti.

2009-01-29, 07:13 | IP: 217.17.81.55

Manau, kad is mano zinomu "polikliniku" sioje aptarnauja zmones geriausiai. Taip ir turi buti. Jei tu suteiki paslaugas klientui ir nori uz tai pinigu, nesvarbu ar tai ligoniu kasa ar mano pinigine, buk malonus teik paslauga, one malone. Stomatologo paslaugos- strategiskai gudru! Privaziuoti visuomeniniu transportu labai sunku is miesto, nes toli. O automobilius statyti beveik nera kur. Jei parkuoji kur prie zemkes tai takelio link duru nera, arba eik aplinkui (serganciajam tai sunku) arba maknok per pievas.

2009-01-04, 17:34 | IP: 193.219.64.39

Apskritai tai gera šiuolaikinė gydymo įstaiga. Labai skirtingos eilės užsiregistruoti pas šeimos gydytojus. Jos neatitinka gydytojų reitingavimo. Administracijai reikėtų pakoreguoti gydytojų krūvius, kad jie maždaug butų vienodi.

2008-12-02, 19:25 | IP: 78.57.82.35

patenkinta šios gydymo įstaigos personalu, malonios ir mandagios med. registratorės ypač med. registratorė Genutė, visada besišypsanti, miela Dėkojame už malonų aptarnavimą

2008-10-22, 10:00 | IP: 88.119.186.232

Viskas būtų labai gerai, tik nėra kur automobilio pastatyt. Malonus, paslaugus personalas, graži, rami aplinka, malonios registratorės.

2008-09-27, 15:30 | IP: 78.57.82.35

pasirinkau šią gydymo įstaigą dėl savo šeimos gydytojos, nes ji čia atvyko iš kitos gydymo įstaigos ir nesigailiu, nes labai malonus personalas, ypatingai malonios med. registratorės SĖKMĖS

2008-09-24, 15:46 | IP: 87.53.159.30

Ateities PSPC standartas

2008-09-21, 11:52 | IP: 78.57.82.35

patenkinti sia gydymo istaiga

2008-09-18, 11:11 | IP: 84.55.2.88

Tikrai esame patenkinti sia gydymo istaiga. Nenoreciau iskeisti i didele poliklinika. Siuntimus galima gauti visada :) SEKMES! Jei imanoma, tikrai stovejimo aiksteles reiketu didesnes.

2008-08-22, 20:13 | IP: 193.219.64.32

Labai plati apylinke, bei daug mazu vaiku.Vaikams kuriems reikalinga logopedo pagalba ji Neteikiama!Turetu buti irengtas kabinetas ir pastoviai dirbantis logopedas.

2008-08-08, 10:30 | IP: 78.62.65.28

Aplinka sutvarkyta, aptarnavimas - liuks, ypac registraturoje. Gydytoju yra visokiu... Masinu aikstele RYSKIAI per maza