Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja , %

Licencija

Nr. 2599

Detalus įvertinimas

Susisiekimas visuomeniniu ar asmeniniu transportu, automobilio parkavimas

72.1% Complete
3.6

Susisiekimas su įstaiga patogus, bet stotelė/parkingas yra atokiau nuo įėjimo

Išorinės aplinkos pritaikymas Jūsų atsipalaidavimui ir komfortui (privatus įėjimas, suoliukai lauke, patogūs laiptai)

73.7% Complete
3.7

Išorėje yra dauguma atsipalaidavimą ir komfortą užtikrinančių priemonių

Registratūros ar priimamajo zonos patogumas (eilės valdymas, vietos prisėsti, galimybė atsigerti, WC ir pan.)

67.6% Complete
3.4

Registratūroje yra dauguma patogumą užtikrinančių priemonių

Registratūros ar priimamajo darbuotojų darbo kokybė (nuoširdus bendravimas, greitas aptarnavimas, supratingumas)

65.1% Complete
3.3

Darbą atlieka, bet formliai

Ar lengvai radote gydytojo/procedūrų kabinetą?

73.6% Complete
3.7

Įstaiga logiškai suskirstyta ir yra daug ženklų, bet naviguoti gana sudėtinga

Kiek ilgai tenka laukti prie gydytojo kabineto durų?

55.2% Complete
2.8

Laukiau iki 15 min

Kabinetų ar palatų pritaikymas Jūsų komfortui ir personalo darbo patogumui

79.9% Complete
4

Patalpos tvarkingos, švarios ir pilnai patenkina paciento komforto poreikius

Medicininė įranga (naujumas, modernumas bei kiekis)

76.2% Complete
3.8

Medicininės įrangos netrūksta ir visa įranga nauja ir moderni

Ar visas procedūras ir tyrimus galėjote gauti vietoje?

67.9% Complete
3.4

Retais atvėjais siunčia į kitą įstaiga

Gydytojų profesionalumas (problemos diagnozavimas, gydymo efektyvumas)

78.4% Complete
3.9

Diagnozuoja tiksliai ir paskiria efektyvų gydymą

Gydytojų bendravimo įgudžiai (nuoširdumas, atsakymas į klausimus)

73.3% Complete
3.7

Bendravimas formalus arba klausimai atsakomi, bet neišsamiai

Seselių, slaugių ar slaugytojų darbo kokybė (bendravimas, rūpestingumas)

73.1% Complete
3.7

Savo darbą atliko, bet be entuziazmo

Papildomos paslaugos (maitinimas, taksi iškvietimas, TV, vaikų priežiūra)

47.9% Complete
2.4

Pasiūla ar kokybė neatitiko lūkesčių

Kaip vertinate paslaugų kainas?

58.8% Complete
2.9

Kaina atitiko paslaugos kokybę

Ar papildomai atsilyginate įstaigos gydytojams asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Wifi internetas

36.6% Complete
1.8

Internetas veikė prastai

Gydytojai, kurie dirba "Nefridos klinika"
Pacientų atsiliepimai
2021-05-17, 12:12 | 1

Prisiskambinti į registratūrą yra labai sudėtinga, bendravimas nemandagus.

2021-04-07, 02:30 | 1

nefrida tai pragaro filialas zemeje. nieko bendro su medicina ten nera. viska ka jie gali tai suzaloti jusu sveikata. kitu miestu gydytojai, uzsenio gydytojai patvirtina kad nefridos "gydytojai" yra nekompetentingi, neismano kaip ka gydyti, diagnoziu ir gydymo tikslumas turbut 0.001%. Neismano nei ka tirti, nei kaip tirti, nei kaip ivertinti zmogaus sveikatos busena. registraturos darbotojai taip pat sako kad nefridoi nera geru specialistu, rekomenduoja ieskoti kitur. Sukciauja, apgaudineja klientus visokiais budais, jeigu papasakosiu ka jie daro su klientais, tai nei vieno kliento nebeliks nefridoi.

2021-04-06, 17:54 | 1

Vos maža dalis registratūros darbuotojų bendrauja mandagiai. Šeimos gydytojai dirba atmestinai.

2021-03-31, 13:19 | 1

Registratūroje dirbančioms moterims reiktų pasimokyti bendravimo su klientais/pacientais jokios pagarbos, amzinai numetamas ragelis. Toks jaumas,kam tu cia isvis skambini,netrugdyk-ilsetis. Labai nepatenkintas

2021-02-22, 21:53 | 1

Registratūroje dirbančioms moterims, reiktų pasimokyti bendravimo su klientais, jokios pagarbos, amzinai nukeliamas ragelis, nuvažiavus tiesiai i poliklinika, aiškina kad neregistruos, nes reikia skambinti kraujo pridavimo pasikeičia kiekviena mėnesį, apie tai niekur nera skelbiama informacija, ko pasekoje, gali rimtai sutrikti tavo sveikata, ir sugaisi savo ir gyditojo laika, kuris tiesiog neturės ka pasakyt, nematydamas kraujo rezultatu. Puse personalo yra tiesiogine to zodzio prasme neadekvatus, visiskai nesiklauso ko yra prašoma, i klausimus atsako nesamiai, pastaruosius metus si klinika yra KATASTROFA, vis norisi pabėgti, bet yra pora gydytojų, kurie sulaiko, bet apibendrinant, tai įstaigos vadovui, reiktų labai rimtai persvarstyti daugiau nei puse personalo, susikurti taisykles, kurios nebutu kaitaliojasi kas menesi, o registratūra ir tas jaunas, naglas, bendrauti nemokančias mergas, kurios stovi prie duru, ir ale matuoja temperatūra, isvis tokioj sferoj neturėtų dirbti.. VISISKAI NEREKOMENDUOJU..

2021-02-15, 12:17 | 1

Atėjus į polikliniką gauni purvo vonią iš registratorių, nes esi kaltinamas, jog susirgai ir joms reikia atsakinėti į tavo klausimus. Nesivargina net paskambinti gydytojai į kabinetą ir paklausti ar gali žmogų priimti. Visus žmones varinėja. Jei esi ruošiamas operacijai ir nėra talonų kraujui priduoti, pasako, kad tai yra tavo problema, o ne jų ir daryk ką nori, su gydytoja telefonu nesujungs, nes pasibaigė konsultacijos laikas. Vienu žodžiu jau susidūrus su jomis reikia iš tokios įstaigos bėgti toliau, nes toliau bus tik blogiau. Vienu žodžiu per "Cerberius" į įstaigą nepateksi. Kyla klausimas jei žmogui yra paskiriama operaciją, kur jis turi kreiptis, nes "registratorės" telefono skambučio neperregistruoja gydytojui, talonų nėra, taip pat ir gydytojai nelinkę vargintis ir skambinti pacientui

2021-02-15, 11:42 | 2

Registratorės kalba nemandagiai, į klausimus neatsako arba išvis neįmanoma prisiskambinti. Jokio žmogiškumo bei pagarbos. Kai kurie gydytojai išviso neatsako į klausimus, kelia balsą. Jokios pagarbos ar pagalbos vyresniems žmonėms, o į jaunesnius asmenis dažnai išvis nekreipia dėmesio. Nerekomenduočiau gydytis šioje įstaigoje.

2021-01-28, 00:43 | 2

Kur dingo komentaras, kur panele rase ka nefridos "gydytojai" padare su jos motina, kaip ji kentejo, ir kaip nefridos "gydytojai" tesiog pasakojo kaip ir visiems pasakus, neieskokit sau ligu, neprigalvokit. Prase paguldyt i ligonine, negulde. O kai dukra nuveze motina i vln, ten jai rado 4 stadijos navikus. O kai mire jie pradejo jos med knygele klastot. Tai idomu del ko paslepet komentara? Ar kompensacija sumokejot panelei? Arba ibauginti bandet kaip visada? Kas bando grazinti pinigus atgal, jie bando ibauginti. visokiais budais, cia vienas rase jau kad 90x metodais dirba. Bet taip pat komentaras kazkur dingo.

2020-11-09, 17:50 | 1

Noriu pasidalinti savo patirtimi. Nerekomenduoju daktarės Godos Valantiejienės psichiatrės. Nekonkreti, po dviejų vizitu pas šią gyditoja turėjome dar skambinėti dėl atsakymo kurį turėjo parašyti nuotoliniu budu šeimos daktarei, bet ji to neatliko ir net neina su ja susisiekti. Vis registratūra teigia kad jos nera ir esmė tame jog registratūra nežino kodėl jos nėra. NEREKOMENDUOJU!

2020-08-26, 14:43 | 2

Nuo šios įstaigos laikykitės kuo atokiau! Tokias įstaigas reikėtų uždaryti!
Prireikus siuntimo planinei operacijai, dar prieš mėnesį skambinau užsiregistruoti pas šeimos daktarą. Iš 36 karto priskambinus į registratūrą man buvo pasakyta kad taip anksti manęs neregistruos, išklausė kokiu klausimu kreipiuosi pas daktarą ir pasakė paskambinti po savaitės. Po savaitės prisiskambinau iš 18 karto. Pasakė kad pas daktarą dėl siuntimo manęs niekas neregistruos ir liepė skambinti tiesiai šeimos gydytojai likus savaitei iki operacijos. Likus pusantros savaite, skambinu gydytojai. Ši pasako kad turėjau užsiregistruoti ir kad vietų pasidaryti tyrimams iki operacijos nėra.???? Siuntimą rašyti atsisako iki kol nebus tyrimų. Galiausiai užrašo tyrimams likus vienai dienai iki gulimosi į ligoninę. Paklausus ar spės pareiti atsakymai, atsako kad nežino.
Vat tokia šauni ta Nefridos klinika. Apiekit ją kuo didesniu atstumu. Palinkėsiu užsidaryti. Ačiū už puokštę streso prieš pat operaciją. Persirašiau kitur ir niekada negrįšiu????

2020-08-18, 12:31 | 2

Ši įstaiga yra kažkas baisaus, nuo registratūros iki gyd. kabinetų. , apie med seserys, čia jau dar kita kalba, jos tai kaip direktorės, žmonės nieko verti. Bendravimas kaip sovietmetį, niekas niekam ne įdomu, nepatinka, meta ragelį, nepatinka, nesikalba, susidaro toks įspūdis, kad jiems, į jų tariamus ,,klientus'' nusispjaut, ,,ir taip jų daug yra, vienu daugiau, vienu mažiau, nieko baisaus,,. Ne daug trūksta, kad pasiųstų ant trijų raidžių, labai nusivyliau šia įstaiga.

2020-08-03, 16:31 | 2

Tragedija...kaip reikia praeiti medicinine dukrai jei prisiskambint neimanoma butent ta diena kai dalinami talonai???mama po sirdies operacijos daresi kraujo tyrimus norejo suzinot rezultatus tai seimos gyd pasake palaukit gal rasiu talona perskambinkit ....nei rezultato nei talono skambink nors su patelne....uz ka mes mokam ta sveikatos draudima?????kas cia taip saugomos nuo koronos...karantinui pasibaigus mama kreipesi i kardiologa nemokamai 3menesei eile o mokamai kad ir ryt ....kas cia uz pinigus nei korona nebaisi....ar cia kaip skydas????

2020-08-03, 16:31 | 2

Tragedija...kaip reikia praeiti medicinine dukrai jei prisiskambint neimanoma butent ta diena kai dalinami talonai???mama po sirdies operacijos daresi kraujo tyrimus norejo suzinot rezultatus tai seimos gyd pasake palaukit gal rasiu talona perskambinkit ....nei rezultato nei talono skambink nors su patelne....uz ka mes mokam ta sveikatos draudima?????kas cia taip saugomos nuo koronos...karantinui pasibaigus mama kreipesi i kardiologa nemokamai 3menesei eile o mokamai kad ir ryt ....kas cia uz pinigus nei korona nebaisi....ar cia kaip skydas????

2020-08-03, 09:28 | 1

Aš save laikau kantriu ir pakančiu žmogumi. Nesivarginu švaistyti laiko rašinėdama komentarus apie viską ir visur. Bet viskas turi ribas. Per 3 valandas (nuo 8 iki 11valandos) skambinau 34 kartus ir nei karto Nefridos prezidentūra (registratūra) nesiteikė atsiliepti. Suprantu, kad jos dirba, na bet ir pacientai turi dirbti, o ne nuolatos skambinėti ir tikėtis stebuklo, kad atsilieps. Norėdama sumokėti mokesčius, apmokėti jų išrašytas sąskaitas, aš privalau dirbti, o ne imituoti darbą. Manau jau laikas pradėti šiai įstaigai galvoti apie pokyčius, nes pacientai išsilakstys po kitas klinikas. Aš jau sau pažadėjau su šeima (3 asmenys) 'bėgti' ir kuo toliau nuo jų.

2020-07-06, 20:56 | 5

Priskambinti į registratūrą beveik neįmanoma. Darbuotojos nukėlusios ragelį, nejaučia reikalo skubėti. Daug tyrimų yra mokami, net ir prisirašius prie šios įstaigos.

2020-07-02, 09:49 | 2

Klaipedos Nefrida atsisake 12 metu vaikui israsyti astmos dusuliui raminti vaistus. Kartu su jais buvo prasoma claritino.
Pediatre klike prie nefridos jog vaikui korona. O jei ne corona tai ji tikrai jam bus.
Atsisake priimti i konsultacija. Atsisake gydyme. Reikejo reikalauti vaistu astmai raminti bei nuo alergijos.
Registratura pasake iseiti is pastato. Mes gi infekuoti korona.
Vaikui 12 metu. Astmatikas su sezonine alergija.
Del antro vaiko pediatre gazdina nuolat vaiku teisemis del atsisakymo skiepyti bei vaikas nesilanko pas juos ne sveikas nuolat.
Nekencia ji turbut darbo su vaikais.

Gydyme buvo atsisakyta. ir visas kiemas zmoniu girdejojo jog mes infekuoti.
Facebook grupe mano neigiama atsiliepima istrine.
Registratura nekulturinga.

Kovid19 parode klinikos tikrus veidus.

2020-02-11, 17:58 | 2

Gydytoja dirba gerai, bet talono reikia laukti mėnesį . O jei dar talono pas specialistą reikia, tai jau gaunasi net 2 mėnesiai. Per tą laiką, manau žmonės savarankiškai rusiškais vaistais išsigydo arba eina į mokamas klinikas. Be talono paklūti siuntimui gauti nėra šansų. .. Nerekomenduočiau šios klinikos vien dėl eilių :(

2019-05-09, 13:59 | 1

Užsirašiau, per internetą, į medicinos komisija vairuotojams iš anksto. Man perskambino ir patvirtino laiką 11.00 val., Nes reikėjo trijų gydytojų (okulistas, neuropatologo ir ausų ligų). Jie man pasakė telefonu, kad tokių laikų visi gydytojai bus. Atvykti reikėjo 11:00. Atėjau, sumokėjau 17,50 eurų. Padavė kortelę ir pasakė palaukti prie kabineto. Prie kabineto jau sėdėjo 4 žmonės. Visus iš eilės gydytojas priėmė. Kol laukiau, atėjo dar 3 žmonės, jos taip pat gydytoja priėmė. Manės kaip ir nematė. Pagaliau, po pusantros valandos, gydytojas mane priėmė. Patikrino spaudimą ir pasakė, kad turėčiau dabar eiti į kitą pastatą, kuriame ir randasi tie 3 daktarai, kurie man buvo reikalingi. Čia pasirodo, šeimos daktaras, kuris išduoda tik siuntimus pas kitų daktarų. Kitame pastate taip pat yra savo registratūra, kur man buvo pasakyta, kad neuropatologas atostogauja, okulistas dirba tik nuo 14:00. Tik ausų ligų gydytojas galėjo priimti iškarto. Na dar tokio nemačiau, kak vairuotoju komisiją reikėtų eiti per kelias dienas. Galų gale grįžau į pagrindinį pastatą, kur pareikalavau grąžinti pinigus. Pinigai buvo grąžinti, jokio paaiškinimo, atsiprašymo, dėl mano sugaišto laiko. Dėl tokio požiūrio į klientus - didžiulis minusas šiai klinikai. Na, vertinant pagal atsiliepimus, Nefridoje tai yra normalu.

2019-03-28, 11:00 | 1

Norėjom su šeima užsiregistruot šioj klinikoj, registratūroje sutiko labai grubiai, nemandagiai ir pasiūlė kreiptis į kitą įstaigą, nes pas juos gydytojai turi daug pacientų. Padėkojau ir užfariau šios įstaigos duris visiems laikams. Pirmas įspūdis toks prastas, dar neteko su tokiom nemandagiom registratūros darbuotojom niekur susidurt

2018-08-28, 17:18 | 1

Labai nusivyliau Nefridos klinikos darbu.Reikejo praeiti medicinine komisija.Registraturoje nusiunte pas seimos gyditoja,sake laukti prie kabineto.Sesele is kabineto pasake kad palaukciau.Pralaukus 3 valandas paklausiau ar busim priimti,atsake kad nezinau.Komisijos taip ir nepraejau nes neuzteko laiko gaut siuntima is gyditojos komisijai ir turejau iseiti i darba.Kita diena kitoje Klaipedos medicinos istaigoje mane aptarnavo per kelias minutes.Nusprendziau su visa savo Seima pereiti is Nefridos klinikos i kita Poliklinika.Niekam nerekomenduociau Nefridos klinikos.

2018-06-08, 01:10 | 14

Baisi ambulatorija, gydytojai, visai nekompetitingi, lietuvoje yra tendencija, sodinti visus is ejles ant psichiatrines psichotropines tabletes, nes taip lengviau, kam kazka galvoti, ieskoti liga, sufabrikavai psichine diagnoze ir pumpuok su psichiatrine narkota kiek iskentes, sitoje istaigoje nelabai ka sugeba ieskoti, kas per sutrikimas zmonems ir del ko, gydytojai nezino savo darbo, neismano apie ligas etiologija, bando pasodinti visus ant psichiatrines tabletes, kurie sukelia visas sizofrenijos ir depresijos simptomus, sukelia endokrinines sutrikimus, haliucinacijas, kliedesiai, nemiga ir taip toliau, o dar ir neurologines ir endokrinines sutrikimus, tokius kaip akatizija, parkinsonizmas, distonija, veliavoji diskenezija, o dar osteoporoze, cukrinis diabetas, galaktoreja, navikus, nevaisinguma, neuroleptini nutukima abdominalini, nutukima, gadina krauja, imuniteta, gali sukelti piktybini neurolpetini sindroma, infarkta , insulta. Visa sita sukelia tokie "vaistai" neurolpetikai antipsichotikai kaip haloperidolas, litis, valproatas, olanzapinas, risperidonas, clozapinas, paliperidonas, caripiprazine, quetiapinas, aripiprazolis, fluanksol, truksalis, tiapridas, ziprasidone, sulpiridas, amisulpiridas, metoclopradmias cerukalis, domperidonas motillium ir taip toliau. Is antidepresasntu tokius sutrikimus gali sukelti, amitriptilinas, fluoksetinas, paroksetinas, sertralinas, mirtazapinas, venlafaxinas, duloxetinas, fluvaxaminas, citalopram, escitalopram ir kiti, is trankvilizatoriu kurie sukelia stipri psichine ir fizine priklausomybe, abstinencija, lomkes, atsisakimo sindroma, tokie preparatai kaip diazepamas, bromazaepamas leksotanilas, lorazepamas lorafen, alprazolamas xanax, clonazepamas, zolpidemas, zopiclonas, pregabalinas lyrica, carbamazepinas, gabapentinas, lamatriginas,ir taip toliau..ne papulkit ant psichiatrine kabliuka. klauskit gydytoju del ko jie bando pastumti jums pas psichiatrus. Dazniausiai stumia pas psichiatrus alegydytojai, kurie neismano savo darba, nekompetitingi, zemos kvalifikacijos, jiems taip lengviau atsikratyti paciento. Viesinkit tokiu "gydytoju" pavardes internete, kad visi zinotu kad pas tokius specialistus, geriau nepapulti. Tokio naglumo dar nemaciau, kad psichiaskai sveikus, arba trumpai turinciam umine sutrikima, sodina visam gyvenimui , faktiskai zudant zmogu, o ne gydant. jie taip save gelbia , o ne pacienta.

2017-11-20, 10:10 | IP: *.*.*.*

Registratūra tragiška. Registracija internetu įdigta matomai dar akmens amžiuje. Vadovybė net nesureagavo į pareikštas pastabas. Jokios reakcijos.

2017-08-18, 10:25 | IP: 37.188.240.237

Geriausia klinika Klaipedoje.

2017-08-14, 22:39 | 4

Esu šios klinikos pacientė jau 6 metai, bet planuoju pereiti į kitą, nes labai "nusivažiavo" Nefrida - personalas grubus, tenka laukti ilgiausiai, net užsirašius vizitui, dirbančiam žmogui reikalui esant tyrimus pasidaryti tenka išsiprašinėti po kelis kartus, nes eilės nežmoniškos ir visiems nusispjauti, kad taloną turi; o jau registratūroje dirbančių kultūra... (ten tik viena, jaunesnė, kurią mačiau, dėja, 1 kartą, buvo labai maloni) tragedija.

2017-06-22, 22:18 | 2

Ačiū ir didelės sėkmės

2017-01-09, 09:36 | IP: *.*.*.*

Gydytoja (vaikų ligų) tikrai stipri , bet esame šoke nuo elių. teko prasedėti su sergancių vaiku virš 3 val prie kabineto, ir tai yra norma, nes gydytoja labai apkrauta pacientais.
Administraciją domina tik pinigai, apie paslaugų kokybę negalvoja - priregistruoja visus norinčius, bet nesusimasto ar gydytojai susitvarkys su tokiu krūviu.

2016-11-09, 21:03 | IP: *.*.*.*

Visada lankydavausi ir nesiskusdavau, taciau po siandieninio vizito su mazu vaiku pas okulista, prie kurio priejome tik po 45 min nuo talono laiko, nepaisant to dar turejome laukti 30 min, galu gale isejome tik po 1.5 val ar net daugiai su mazu vaiku, kuriam ir taip sunku isbuti. Visiskai neatsizvelgiama i talonu laika, priima zmones ne iseiles, priima atejusius ne laiku. Esu visiskai nusivylusi, gerbiu vienintele vaiko gydytoja, kuri priima nuosirdziai, pataria ir padeda nuosirdziai.

2016-09-20, 15:48 | IP: 90.140.151.36

Puiki įstaiga. Nelabai suprantami nusiskundimai komentaruose. Man tai idealiai tinka.

2016-09-01, 10:43 | IP: *.*.*.*

Gydymo įstaiga Nefrida viena iš prasčiausių. Pirmą kartą registravomės internetu, tačiau jų internetinis puslapis pasenęs ar sugedęs ir ne visus duomenis išsaugojo, atvažiavus į įstaigą nustatytu laiku, registratūroje pasakė, jog negalėjo su mumis susiekti ir pranešti, jog gydytojo tą dieną nėra. Teko su naujagimiu važiuoti atgal namo nieko nepešus.
Paskyrė mums kitą datą ir laiką. Atvažiavus į įstaigą mums teko susimokėti už konsultaciją 26 eurus, nors internetiniame puslapyje rašė, jog vaikams kainuoja 20 eurų. Apiplėšė. Registravomes pas gydytoją neurologą Savilovą. Atėjus pas jį į kabinetą, buvome priimti negražiai ir nemandagiai. Dar paklausė ar turime savo paklotėlį (mokama paslauga, o net savo paklotėlių neturi, reikia patiems pasirūpinti jais). Tačiau susivokė gydytojas ir atsinešė savo kažkokį skudurą. Konsultacija truko 1 minutę. VIENĄ MINUTĘ. Nors mes ėjome pas neurologą su rimta problema, mums gimdymo trauma, leliukas labai riečiasi, ne pagal savo amžių stiprus, raumenukai įsitempę. O tas gerasis gydytojas Savilovas viską įvertino dviem brūkštelėjimais per nugarą ir per pėdutes. BAISU. Ant pilvuko neguldė, netikrino kaip laiko galvytę, nebandė pastatyti, žodžiu nieko. Apžiūra baisi. Bandžiau klausinėti jo man rūpimų klausimų, bet jis vis atsakydavo, kad normaliai viskas yra ir ko jus čia manęs klausinėjat. Mums yra reikalinga gavytės echoskopija dėl jau minėtos gimdymo traumos, o Savilovas pareiškė, kad čia jums jos reikia, o ne man. Buvau šokiruota. Ir visą tai už 26 eurus. Ką jis mums pasakė aš pati žinojau, pati matau, kad mano vaikas reaguoja į brūkštelėjimus. Jo konsultacija (jei galima ją iįvis taip pavadinti) buvo bevertė ir brangi. Už tuos 26 eurus išmestus į balą geriau rūbelių nupirkti, nei eiti pas Savilovą. Esame labai nepatinkti šiuo gydytoju, nemanau, kad jį galima taip bevadinti, jam laikas į pensiją.

2016-02-11, 18:18 | IP: 78.61.57.103

Šeimos gydytojas ateina į pirmą aukštą ir priima žmones su judėjimo negalia, o be to kiek žinau jie turi ir kopiklį, reikia klaust ir bus atsakyta...

2016-02-01, 11:58 | IP: *.*.*.*

Esu jau 10 metų šios įstaigos pacientė. Taip nutiko, kad vienas šeimos narys juda tik vežimėlio pagalba,tai kaip dabar mums patekti pas šeimos gydytoją, rentgeną ar laboratoriją, jie juk yra antram aukšte. Savo gydytoja esam patenkinti, bet būsim priversti keist polikliniką

2015-08-24, 08:11 | IP: 62.80.242.206

Ačiū Jums taip dirbkit ir toliau.

2015-08-22, 19:01 | IP: 83.6.120.201

Tikrai nuostabiausia klinika Kaipėdoje, o gal ir visoje Lietuvoje.

2015-05-22, 08:25 | IP: 88.119.136.116

Puikiausia klinika Klaipėdoje !!!

2015-03-12, 20:29 | IP: *.*.*.*

labai blogai, moka tik spaudima paziuret ir krauja paimt, nesupranta nieko apie siolaikine medicina, nemoka pastatyti teisinga diagnoza ir gydyti liga.

2014-12-27, 19:19 | IP: *.*.*.*

Registravimosi pas gydytojus tvarka nesamoninga. Talona galima gauti tik po menesio ir tai jei pavyks.

2014-11-19, 19:32 | IP: *.*.*.*

Registratūros darbuotojos užmiršta pastoviai, kad bendrauja su žmonėmis, labai nemalonus bendravimas, nulis bendravimo kultūros.

2014-11-19, 13:13 | IP: *.*.*.*

Registratūroje pas gydytojus specialistus dirbančios administratorės labai nemalonios, bendravimo kultūra joms svetimas dalykas, apšaukti o ne paaiškinti Joms įprastas reikalas.

2014-09-19, 13:40 | IP: *.*.*.*

Gydytojai tikrai profesionalus ir ismanantys savo darba, ypatingai gyd. Silkuniene. Sitai istaigai reiketu irasyti klientus realiai apgalvojus, kiek ju galetu tilpti per tam tikra laika, o ne visus griebti is eiles. Lankiausi koki 10 kartu, visada dideles eiles. Kad ir su talonu ateini vistiek reikia pralaukti daugiau nei valanda, o jei su temperatura ateini..., tai isvis 2 kartus laukiau ir nesulaukiau.... kol galiausiai neiskentejes isejau.
Kad cia nueiti pas gyd. laiku reikia tikrai ne 1-2val iseiti is darbo, o net visa laisva diena pasiimti.

2014-01-16, 16:20 | IP: 78.61.230.33

Puiki poliklinika, labai noriu padėkoti visiems specialistams, o ypač gydytojui V. Kontrimui, kuris, manau, yra siūstas Dievo į šią žemę, kad padėtų žmonėms.

2013-09-16, 17:44 | IP: *.*.*.*

Nieko gero pasakyti negaliu, siandien perejau i kita poliklinika. Gailiuos kad to nepadariau anksciau. Kainos aukstos, nesupranti uz ka tokia saskaita gauni, taisykles nelogiskos, niekada nepateksi laiku pas gydytoja.

2013-08-22, 17:45 | IP: *.*.*.*

Visiskas pacientu negerbimas, ligonis su 39 c temp.laukia priemimo pas gyd.Serpytiene 3 val., Gyd.Serpytienes sesele labia nekulturinga ,paklausus atsakymo neisgirsi,i akis neziuri, arba atsako burbedama net neatsisukusi.Geda del tokiu mediku visai klinikai.Labai daug blogu atsiliepimu apie sia klinika.Bet ar tai idomu klinikos vadovams? Manau kad ne.

2013-06-06, 07:47 | IP: 195.14.180.130

Labai patinka. nauja ,moderni klinika. Labai graži bei konfortiška. Visada atejus jautiesi maloniai ,kaip namie.

2013-06-01, 06:30 | IP: *.*.*.*

nieko gero negaliu pasakyti apie sia istaiga. pas daktaru neprieisi be talonu, nes talonai dazniausiai uz gero menesio buna. viskas mokama. dziaugiuos kad esu isejus lauk is tokios poliklynikos

2013-03-08, 11:39 | IP: *.*.*.*

Sioje istaigoje-geriausi gydytojai-Kasiliauskas ir Petrauskas Siaubingas registratores bendravimas,jokios pagarbos pacientams,be kulturos(gyd specialistu registratura).Dar neteko matyt privacioje istaigoje tokio muzikisko bendravimo

2012-10-14, 09:08 | IP: *.*.*.*

Moderni klinika Nesuprantu uz ka imami 5 lt. uz registracija internetu pas gydytoja?
Uzsiregistravau apie 8 val.ryto, patvirtinima gavau apie 9 val. su nurodymu kada dirba gydytoja ir kad reikia atvykti i registratura. Nuejau, sumokejau mokesti ir pakilau pas daktare. Iejus i kabineta, korteles nebuvo. Teko leistis dar karta prasyti, kad nunestu kortele. Kai esi su auksta temperatura, tai tas migravimas visai nemalonus. TAD PASLAUGA REGISTRACIJA INTERNETU PAS GYDYTOJA FAKTISKAI NETEIKIAMA.

2012-09-25, 10:06 | IP: 82.135.209.37

Puikiausia klinika Klaipėdoje!!!

2012-03-13, 10:49 | IP: 85.232.156.92

labai gera ir patogi klinika

2011-12-08, 08:54 | IP: 89.249.90.201

niekada nenusivyliau aptarnavimu, gydytojų kompetencija,paprastam,neismananciam med.terminu zmogui isaiskinama,kas yra,kaip gydytis. Visa seima lankomes toje klinikoje ir esame patenkinti.

2011-12-01, 22:03 | IP: *.*.*.*

as suprantu kad tai uab bet jei uab darbininkai dar ir chalturija savo darbe tai man gaila investitoriu kurie dave pinigu tai istaigai susikurti

;