Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja , %

Licencija

Nr. 2599

Detalus įvertinimas

Susisiekimas visuomeniniu ar asmeniniu transportu, automobilio parkavimas

71.9% Complete
3.6

Susisiekimas su įstaiga patogus, bet stotelė/parkingas yra atokiau nuo įėjimo

Išorinės aplinkos pritaikymas Jūsų atsipalaidavimui ir komfortui (privatus įėjimas, suoliukai lauke, patogūs laiptai)

75.9% Complete
3.8

Išorės aplinka pilnai pritaikyta atsipalaidavimui ir komfortui

Registratūros ar priimamajo zonos patogumas (eilės valdymas, vietos prisėsti, galimybė atsigerti, WC ir pan.)

69.3% Complete
3.5

Registratūroje yra dauguma patogumą užtikrinančių priemonių

Registratūros ar priimamajo darbuotojų darbo kokybė (nuoširdus bendravimas, greitas aptarnavimas, supratingumas)

68.6% Complete
3.4

Darbą atlieka, bet formliai

Ar lengvai radote gydytojo/procedūrų kabinetą?

76.9% Complete
3.8

Įstaiga suplanuota apgalvotai arba labai aiškūs ženklai, dėl to lengva rasti gydytojo ar procedūrų kabinetą

Kiek ilgai tenka laukti prie gydytojo kabineto durų?

56.1% Complete
2.8

Laukiau iki 15 min

Kabinetų ar palatų pritaikymas Jūsų komfortui ir personalo darbo patogumui

82% Complete
4.1

Patalpos tvarkingos, švarios ir pilnai patenkina paciento komforto poreikius

Medicininė įranga (naujumas, modernumas bei kiekis)

77.3% Complete
3.9

Medicininės įrangos netrūksta ir visa įranga nauja ir moderni

Ar visas procedūras ir tyrimus galėjote gauti vietoje?

69.3% Complete
3.5

Retais atvėjais siunčia į kitą įstaiga

Gydytojų profesionalumas (problemos diagnozavimas, gydymo efektyvumas)

82% Complete
4.1

Diagnozuoja tiksliai ir paskiria efektyvų gydymą

Gydytojų bendravimo įgudžiai (nuoširdumas, atsakymas į klausimus)

76.2% Complete
3.8

Bendrauja nuoširdžiai ir atsako į visus klausimus

Seselių, slaugių ar slaugytojų darbo kokybė (bendravimas, rūpestingumas)

75.2% Complete
3.8

Buvo rūpestingos ir paslaugios

Papildomos paslaugos (maitinimas, taksi iškvietimas, TV, vaikų priežiūra)

49.7% Complete
2.5

Pasiūla ar kokybė neatitiko lūkesčių

Kaip vertinate paslaugų kainas?

59.5% Complete
3

Kaina atitiko paslaugos kokybę

Ar papildomai atsilyginate įstaigos gydytojams asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Wifi internetas

41.6% Complete
2.1

Internetas veikė prastai

Gydytojai, kurie dirba "Nefridos klinika"
Pacientų atsiliepimai
2020-08-26, 17:43 | 2

Nuo šios įstaigos laikykitės kuo atokiau! Tokias įstaigas reikėtų uždaryti!
Prireikus siuntimo planinei operacijai, dar prieš mėnesį skambinau užsiregistruoti pas šeimos daktarą. Iš 36 karto priskambinus į registratūrą man buvo pasakyta kad taip anksti manęs neregistruos, išklausė kokiu klausimu kreipiuosi pas daktarą ir pasakė paskambinti po savaitės. Po savaitės prisiskambinau iš 18 karto. Pasakė kad pas daktarą dėl siuntimo manęs niekas neregistruos ir liepė skambinti tiesiai šeimos gydytojai likus savaitei iki operacijos. Likus pusantros savaite, skambinu gydytojai. Ši pasako kad turėjau užsiregistruoti ir kad vietų pasidaryti tyrimams iki operacijos nėra.???? Siuntimą rašyti atsisako iki kol nebus tyrimų. Galiausiai užrašo tyrimams likus vienai dienai iki gulimosi į ligoninę. Paklausus ar spės pareiti atsakymai, atsako kad nežino.
Vat tokia šauni ta Nefridos klinika. Apiekit ją kuo didesniu atstumu. Palinkėsiu užsidaryti. Ačiū už puokštę streso prieš pat operaciją. Persirašiau kitur ir niekada negrįšiu????

2020-08-18, 15:31 | 2

Ši įstaiga yra kažkas baisaus, nuo registratūros iki gyd. kabinetų. , apie med seserys, čia jau dar kita kalba, jos tai kaip direktorės, žmonės nieko verti. Bendravimas kaip sovietmetį, niekas niekam ne įdomu, nepatinka, meta ragelį, nepatinka, nesikalba, susidaro toks įspūdis, kad jiems, į jų tariamus ,,klientus'' nusispjaut, ,,ir taip jų daug yra, vienu daugiau, vienu mažiau, nieko baisaus,,. Ne daug trūksta, kad pasiųstų ant trijų raidžių, labai nusivyliau šia įstaiga.

2020-08-18, 12:57 | 1

Kad pakliūti pas gydytoją, reikia pradžiai sumokėti Viktorui Vilkui nemenką sumą į kišenę. Kaip suprantu Viktoras Vilkas vienas iš vadovų. Paskui pakliuvęs pas gydytoją, mano atveju, pas Darių Kurlį, reabilitologą, dar sumoki be jokių kvitų šiam daktarui. Jeigu būsite nepatenkinta (-as) Klinikos paslaigomis, jums gali iškviesti, kaip 90 metais berniukus, kurie jums paaiškins ir pasiūlys papildomą gydymą dėl kaulų sulaužymų.

2020-08-03, 19:31 | 2

Tragedija...kaip reikia praeiti medicinine dukrai jei prisiskambint neimanoma butent ta diena kai dalinami talonai???mama po sirdies operacijos daresi kraujo tyrimus norejo suzinot rezultatus tai seimos gyd pasake palaukit gal rasiu talona perskambinkit ....nei rezultato nei talono skambink nors su patelne....uz ka mes mokam ta sveikatos draudima?????kas cia taip saugomos nuo koronos...karantinui pasibaigus mama kreipesi i kardiologa nemokamai 3menesei eile o mokamai kad ir ryt ....kas cia uz pinigus nei korona nebaisi....ar cia kaip skydas????

2020-08-03, 19:31 | 2

Tragedija...kaip reikia praeiti medicinine dukrai jei prisiskambint neimanoma butent ta diena kai dalinami talonai???mama po sirdies operacijos daresi kraujo tyrimus norejo suzinot rezultatus tai seimos gyd pasake palaukit gal rasiu talona perskambinkit ....nei rezultato nei talono skambink nors su patelne....uz ka mes mokam ta sveikatos draudima?????kas cia taip saugomos nuo koronos...karantinui pasibaigus mama kreipesi i kardiologa nemokamai 3menesei eile o mokamai kad ir ryt ....kas cia uz pinigus nei korona nebaisi....ar cia kaip skydas????

2020-08-03, 12:28 | 1

Aš save laikau kantriu ir pakančiu žmogumi. Nesivarginu švaistyti laiko rašinėdama komentarus apie viską ir visur. Bet viskas turi ribas. Per 3 valandas (nuo 8 iki 11valandos) skambinau 34 kartus ir nei karto Nefridos prezidentūra (registratūra) nesiteikė atsiliepti. Suprantu, kad jos dirba, na bet ir pacientai turi dirbti, o ne nuolatos skambinėti ir tikėtis stebuklo, kad atsilieps. Norėdama sumokėti mokesčius, apmokėti jų išrašytas sąskaitas, aš privalau dirbti, o ne imituoti darbą. Manau jau laikas pradėti šiai įstaigai galvoti apie pokyčius, nes pacientai išsilakstys po kitas klinikas. Aš jau sau pažadėjau su šeima (3 asmenys) 'bėgti' ir kuo toliau nuo jų.

2020-07-06, 23:56 | 5

Priskambinti į registratūrą beveik neįmanoma. Darbuotojos nukėlusios ragelį, nejaučia reikalo skubėti. Daug tyrimų yra mokami, net ir prisirašius prie šios įstaigos.

2020-07-02, 12:49 | 1

Klaipedos Nefrida atsisake 12 metu vaikui israsyti astmos dusuliui raminti vaistus. Kartu su jais buvo prasoma claritino.
Pediatre klike prie nefridos jog vaikui korona. O jei ne corona tai ji tikrai jam bus.
Atsisake priimti i konsultacija. Atsisake gydyme. Reikejo reikalauti vaistu astmai raminti bei nuo alergijos.
Registratura pasake iseiti is pastato. Mes gi infekuoti korona.
Vaikui 12 metu. Astmatikas su sezonine alergija.
Del antro vaiko pediatre gazdina nuolat vaiku teisemis del atsisakymo skiepyti bei vaikas nesilanko pas juos ne sveikas nuolat.
Nekencia ji turbut darbo su vaikais.

Gydyme buvo atsisakyta. ir visas kiemas zmoniu girdejojo jog mes infekuoti.
Facebook grupe mano neigiama atsiliepima istrine.
Registratura nekulturinga.

Kovid19 parode klinikos tikrus veidus.

2020-02-11, 19:58 | 2

Gydytoja dirba gerai, bet talono reikia laukti mėnesį . O jei dar talono pas specialistą reikia, tai jau gaunasi net 2 mėnesiai. Per tą laiką, manau žmonės savarankiškai rusiškais vaistais išsigydo arba eina į mokamas klinikas. Be talono paklūti siuntimui gauti nėra šansų. .. Nerekomenduočiau šios klinikos vien dėl eilių :(

2019-05-09, 16:59 | 1

Užsirašiau, per internetą, į medicinos komisija vairuotojams iš anksto. Man perskambino ir patvirtino laiką 11.00 val., Nes reikėjo trijų gydytojų (okulistas, neuropatologo ir ausų ligų). Jie man pasakė telefonu, kad tokių laikų visi gydytojai bus. Atvykti reikėjo 11:00. Atėjau, sumokėjau 17,50 eurų. Padavė kortelę ir pasakė palaukti prie kabineto. Prie kabineto jau sėdėjo 4 žmonės. Visus iš eilės gydytojas priėmė. Kol laukiau, atėjo dar 3 žmonės, jos taip pat gydytoja priėmė. Manės kaip ir nematė. Pagaliau, po pusantros valandos, gydytojas mane priėmė. Patikrino spaudimą ir pasakė, kad turėčiau dabar eiti į kitą pastatą, kuriame ir randasi tie 3 daktarai, kurie man buvo reikalingi. Čia pasirodo, šeimos daktaras, kuris išduoda tik siuntimus pas kitų daktarų. Kitame pastate taip pat yra savo registratūra, kur man buvo pasakyta, kad neuropatologas atostogauja, okulistas dirba tik nuo 14:00. Tik ausų ligų gydytojas galėjo priimti iškarto. Na dar tokio nemačiau, kak vairuotoju komisiją reikėtų eiti per kelias dienas. Galų gale grįžau į pagrindinį pastatą, kur pareikalavau grąžinti pinigus. Pinigai buvo grąžinti, jokio paaiškinimo, atsiprašymo, dėl mano sugaišto laiko. Dėl tokio požiūrio į klientus - didžiulis minusas šiai klinikai. Na, vertinant pagal atsiliepimus, Nefridoje tai yra normalu.

2019-03-28, 13:00 | 1

Norėjom su šeima užsiregistruot šioj klinikoj, registratūroje sutiko labai grubiai, nemandagiai ir pasiūlė kreiptis į kitą įstaigą, nes pas juos gydytojai turi daug pacientų. Padėkojau ir užfariau šios įstaigos duris visiems laikams. Pirmas įspūdis toks prastas, dar neteko su tokiom nemandagiom registratūros darbuotojom niekur susidurt

2018-08-28, 20:18 | 1

Labai nusivyliau Nefridos klinikos darbu.Reikejo praeiti medicinine komisija.Registraturoje nusiunte pas seimos gyditoja,sake laukti prie kabineto.Sesele is kabineto pasake kad palaukciau.Pralaukus 3 valandas paklausiau ar busim priimti,atsake kad nezinau.Komisijos taip ir nepraejau nes neuzteko laiko gaut siuntima is gyditojos komisijai ir turejau iseiti i darba.Kita diena kitoje Klaipedos medicinos istaigoje mane aptarnavo per kelias minutes.Nusprendziau su visa savo Seima pereiti is Nefridos klinikos i kita Poliklinika.Niekam nerekomenduociau Nefridos klinikos.

2018-06-08, 04:10 | 14

Baisi ambulatorija, gydytojai, visai nekompetitingi, lietuvoje yra tendencija, sodinti visus is ejles ant psichiatrines psichotropines tabletes, nes taip lengviau, kam kazka galvoti, ieskoti liga, sufabrikavai psichine diagnoze ir pumpuok su psichiatrine narkota kiek iskentes, sitoje istaigoje nelabai ka sugeba ieskoti, kas per sutrikimas zmonems ir del ko, gydytojai nezino savo darbo, neismano apie ligas etiologija, bando pasodinti visus ant psichiatrines tabletes, kurie sukelia visas sizofrenijos ir depresijos simptomus, sukelia endokrinines sutrikimus, haliucinacijas, kliedesiai, nemiga ir taip toliau, o dar ir neurologines ir endokrinines sutrikimus, tokius kaip akatizija, parkinsonizmas, distonija, veliavoji diskenezija, o dar osteoporoze, cukrinis diabetas, galaktoreja, navikus, nevaisinguma, neuroleptini nutukima abdominalini, nutukima, gadina krauja, imuniteta, gali sukelti piktybini neurolpetini sindroma, infarkta , insulta. Visa sita sukelia tokie "vaistai" neurolpetikai antipsichotikai kaip haloperidolas, litis, valproatas, olanzapinas, risperidonas, clozapinas, paliperidonas, caripiprazine, quetiapinas, aripiprazolis, fluanksol, truksalis, tiapridas, ziprasidone, sulpiridas, amisulpiridas, metoclopradmias cerukalis, domperidonas motillium ir taip toliau. Is antidepresasntu tokius sutrikimus gali sukelti, amitriptilinas, fluoksetinas, paroksetinas, sertralinas, mirtazapinas, venlafaxinas, duloxetinas, fluvaxaminas, citalopram, escitalopram ir kiti, is trankvilizatoriu kurie sukelia stipri psichine ir fizine priklausomybe, abstinencija, lomkes, atsisakimo sindroma, tokie preparatai kaip diazepamas, bromazaepamas leksotanilas, lorazepamas lorafen, alprazolamas xanax, clonazepamas, zolpidemas, zopiclonas, pregabalinas lyrica, carbamazepinas, gabapentinas, lamatriginas,ir taip toliau..ne papulkit ant psichiatrine kabliuka. klauskit gydytoju del ko jie bando pastumti jums pas psichiatrus. Dazniausiai stumia pas psichiatrus alegydytojai, kurie neismano savo darba, nekompetitingi, zemos kvalifikacijos, jiems taip lengviau atsikratyti paciento. Viesinkit tokiu "gydytoju" pavardes internete, kad visi zinotu kad pas tokius specialistus, geriau nepapulti. Tokio naglumo dar nemaciau, kad psichiaskai sveikus, arba trumpai turinciam umine sutrikima, sodina visam gyvenimui , faktiskai zudant zmogu, o ne gydant. jie taip save gelbia , o ne pacienta.

2017-11-20, 12:10 | IP: *.*.*.*

Registratūra tragiška. Registracija internetu įdigta matomai dar akmens amžiuje. Vadovybė net nesureagavo į pareikštas pastabas. Jokios reakcijos.

2017-08-18, 13:25 | IP: 37.188.240.237

Geriausia klinika Klaipedoje.

;