Susisiekimas su įstaiga patogus, bet stotelė/parkingas yra atokiau nuo įėjimo

Išorėje yra dauguma atsipalaidavimą ir komfortą užtikrinančių priemonių

Registratūroje yra dauguma patogumą užtikrinančių priemonių

Darbą atlieka, bet formliai

Įstaiga suplanuota apgalvotai arba labai aiškūs ženklai, dėl to lengva rasti gydytojo ar procedūrų kabinetą

Patalpos tvarkingos, švarios ir pilnai patenkina paciento komforto poreikius

Medicininės įrangos netrūksta ir visa įranga nauja ir moderni

Retais atvėjais siunčia į kitą įstaiga

Diagnozuoja tiksliai ir paskiria efektyvų gydymą

Bendravimas formalus arba klausimai atsakomi, bet neišsamiai

Savo darbą atliko, bet be entuziazmo

Pasiūla ar kokybė neatitiko lūkesčių

Internetas veikė prastai

2023-03-28, 15:49 | 2

Nesigailiu kad pasirinkau savo gyd.Juliją Bolinskę, nuoširdžiai, kompetetingai nustato susirgimą , priskyria vaistus , siunčia konsultacijoms.Labai nuoširdžiai įvertinau, nes amžius , nusiskundimų pilna, gydytoja labai stengiasi padeti , palengvinti , pašalinti bedas .Ačiū daktare , ačiū ! Esate nuoširdi man kaip pacientei tai labai svarbu.būkite sveika Jùs .

2023-03-28, 15:49 | 2

2022-11-16, 09:53 | 1

Visiškai nerekomenduoju! padarė kardiogramą, ir paklausus kokie atsakymai, pametėjo lapelį sakydama- štai, čia tavo atsakymai. Nieko nepakomentavusi. Man tas lapelis su širdies dūžiais nieko nesako. Tai ir likau nesupratusi, ar kardiograma gera, ar ne. Skydliaukės tyrimą taip pat atliko. Nieko nepakomentavo kas ir kaip. Tiesiog atsiuntė atsakymą į gmailą. Bet tas atsakymas man nieko nesako. Nes tikrai nesuprantu kas ten mediciniškai parašyta. Apie bendravimą registratūroje jau nebekalbu. Lyg iš kokio gylaus kaimo ten sėdinti moteris bendraudama net akių nepakelia. Ir vietoje -taip, visada bendrauja- jojoo... Ir mandagumo lygis vertas 0.

2022-08-04, 09:54 | 1

Anksčiau labai džiaugiausi klinika. Bet kuo toliau tuo labiau prastėja aptarnavimas. Registratūra pastoviai "užimta", neatsiliepia, o atvažiavus nei vieno žmogaus.
Gydytojai į kabinetą prisiskambinti neįmanoma.

2022-05-13, 21:55 | 9

Pacientus klinika pasitinka nesutvarkytu, nesaugiu interneto puslapiu ir prasta, neasfaltuota automobilių stovėjimo aikštele. Pastatas iš išorės primena tarybinę krautuvę. Viduje aplinka skurdi, mažai vietos ir nejauku. Gydytojo Jurgis Kyguolis kabineto durys buvo atviros ir aiškiai girdėjosi jo ir ankstesnio paciento pokalbis. Už sumokėtą 50-ties eurų sumą man buvo skirta apie 10 minučių iš esmės nieko nedavusios konsultacijos. Gydytojas vengė detalaus bendravimo, kalbėjo labai sausai, minimaliai. Gavau bendro pobūdžio atsakymą su aprašymu, galimai menkai susijusiu su aptarta problema (bendro pobūdžio tekstas, galimai rašomas ir kitiems ligoniams). 17:55 val. gydytojas jau išvyko iš darbo, nors mano vizitas turėjo prasidėti tik 18:00 val. Dėl netenkinusios vizito kokybės kreipiausi į kliniką. Direktorė Birutė Paškevičienė mano asmenine nuomone galimai vengė bendrauti, kalbėjo grubiai, beveik atvirai pareiškė, kad aš jai trukdau, galimai pamiršo duotus pažadus, galimai painiojosi tarp savo anksčiau pasakytų teiginių. Galiausiai kaip kompensacija man buvo paskirta telefoninė konsultacija su gydytoju, nors daugiau su juo bendrauti nenorėjau. Vis dėlto konsultacijai telefonu atsiliepiau, ji truko apie 10 minučių. Savo poziciją ir negalėjimą padėti daktaras iš esmės paaiškino ir pagrindė, į klausimus atsakė.
Griežtai nerekomenduoju šios klinikos ir aukščiau minėtų gydytojų.

2020-11-01, 12:44 | 7

Registratūroje dirbantys asmenys elgėsi nemandagiai ir atsainiai. Ginekologijos skyriuje toks pats elgesys, paskambinus viduryje pokalbio nutraukiamas skambutis. Įmonėje visiška betvarkė, nesuteikiamos tikslios registracijų datos, nėra galimybės užsiregistruoti vizitui. Nežinau kas galėtų mokėti už paslaugas šiame gydymo centre, kai su pacientais elgiamasi šitaip nemaloniai.

2014-08-22, 06:42 | IP: 86.100.34.167

malonus aptarnavimas,kokybiskas, geri specialistai.