Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja , %

Licencija

Nr. 1223

Detalus įvertinimas

Susisiekimas visuomeniniu ar asmeniniu transportu, automobilio parkavimas

79.8% Complete
4

Susisiekimas idealus, viskas gerai apgalvota

Išorinės aplinkos pritaikymas Jūsų atsipalaidavimui ir komfortui (privatus įėjimas, suoliukai lauke, patogūs laiptai)

60.6% Complete
3

Išorėje yra dauguma atsipalaidavimą ir komfortą užtikrinančių priemonių

Registratūros ar priimamajo zonos patogumas (eilės valdymas, vietos prisėsti, galimybė atsigerti, WC ir pan.)

56.9% Complete
2.8

Registratūroje yra dauguma patogumą užtikrinančių priemonių

Registratūros ar priimamajo darbuotojų darbo kokybė (nuoširdus bendravimas, greitas aptarnavimas, supratingumas)

51% Complete
2.6

Darbą atlieka, bet formliai

Ar lengvai radote gydytojo/procedūrų kabinetą?

90.7% Complete
4.5

Įstaiga suplanuota apgalvotai arba labai aiškūs ženklai, dėl to lengva rasti gydytojo ar procedūrų kabinetą

Kiek ilgai tenka laukti prie gydytojo kabineto durų?

48.1% Complete
2.4

Laukiau nuo 15 min iki 30 min

Kabinetų ar palatų pritaikymas Jūsų komfortui ir personalo darbo patogumui

66.1% Complete
3.3

Patalpos pritaikytos daugumai poreikių

Medicininė įranga (naujumas, modernumas bei kiekis)

70% Complete
3.5

Įrangos būklė gera, bet kartais nėra reikiamo aparto

Ar visas procedūras ir tyrimus galėjote gauti vietoje?

71.1% Complete
3.6

Retais atvėjais siunčia į kitą įstaiga

Gydytojų profesionalumas (problemos diagnozavimas, gydymo efektyvumas)

57.2% Complete
2.9

Diagnozavo tik dalį arba gydymas padėjo tik iš dalies

Gydytojų bendravimo įgudžiai (nuoširdumas, atsakymas į klausimus)

66.1% Complete
3.3

Bendravimas formalus arba klausimai atsakomi, bet neišsamiai

Seselių, slaugių ar slaugytojų darbo kokybė (bendravimas, rūpestingumas)

64.7% Complete
3.2

Savo darbą atliko, bet be entuziazmo

Papildomos paslaugos (maitinimas, taksi iškvietimas, TV, vaikų priežiūra)

16.5% Complete
0.8

Pasiūla ar kokybė neatitiko lūkesčių

Kaip vertinate paslaugų kainas?

70.1% Complete
3.5

Kaina atitiko paslaugos kokybę

Ar papildomai atsilyginate įstaigos gydytojams asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Wifi internetas

60.8% Complete
3

Internetas veikė, bet sudėtinga prisijungti

Gydytojai, kurie dirba "Lazdynų poliklinika"
Pacientų atsiliepimai
2019-04-12, 19:19 | 1

Šioje įstaigoje mane viskas tenkina. Visada priima maloniai ir pagal galimybes tai dienai. Atsižvelgia į mano galimybę atvykti pas
gydytoją pakartotinai man tinkamu laiku.

Lazdynų poliklinika atsakė

Dėkojame už teigiamus atsiliepimus, tai didelis paskatinimas toliau tobulėti.

2019-01-24, 15:34 | 1

užregistravo pas kitą gyd,nes mano šeimos gyd ,pakeitė darbą,atvykau pasitikrint pagal programą ir pasiskundziau simptomais panašiais į virusą,paskyrė analizus po kelių dienų atvykau,priėmė mandagiai,bet istorijos neskaitė,o dairėsi atgal,tik kai paklausdavau ,nenoriai atsakydavo supratau ,kad nepageidaujamas ir išėjau,registratūroj paklausiau ,ar galiu pats pairinkti kitą gydytoją,man užtikrino,kad be problemų,tačiau atėjus pas kitą gyd,nebuvo kortelės,turėjo sesutė ieškoti,o keisčiausia,iš ligos istorijos buvo išplėšti lapai ir jokių analizų,ar irašo pas kitą gyd nebuvo,o ant kortelės užrašyta man nežinoma gyd jaučiausi mažvaikiu,o virusą pravaikščiojau

Lazdynų poliklinika atsakė

Dėkojame už komentarą. Norint išsiaiškinti situaciją ir atsakyti į Jūsų keliamus klausimus, labai prašytume patikslinti aplinkybes arba tiesiog užeiti į administraciją ir vietoje išspręsime visus Jums rūpimus klausimus.
Norime pasidžiaugti, jog aptarnavimas buvo mandagus, kadangi aptarnavimo kultūrai ir etikai skiriame ypatingą dėmesį.
Dėl Jūsų paminėtų aplinkybių dėl galimai iš medicininių dokumentų "išplėštų analizų", norime paaiškinti, kad laboratorinio ištyrimo duomenys jau dvejus metus nėra spausdinami ir klijuojami į pacientų medicininius dokumentus, o iš laboratorijos informaciniais tinklais keliauja tiesiai į gydytojo kompiuterį, todėl jie negali būti plėšomi. Jūsų paminėtas gydytojo "dairymasis atgal" galėjo būti susijęs su Jūsų laboratorinių duomenų bei kitos medicininės informacijos susipažinimu kompiuteryje.
Atsiprašome už galėjusius įvykti nesklandumus bei nepakankamai suteiktą informaciją.

2018-03-19, 07:42 | 1

Kam reikalinga tikra med. pagalba - apeikit šitą kontorą dideliu ratu. Kaltinu šeimos gydytoją aplaidumu. Neįvertino būklės, skubėjo, nesugebėjo pastebėti elementariausių simptomų, kuriuos iš karto aptiko kitos įstaigos medikai. Taip pati paprasčiausia liga progresavo ir komplikavosi. Ignoruoja nusiskundimus, neatliko būtinų tyrimų, kurie būtų parodę ligą. Kitoje med. įstaigoje buvo atlikti visi tyrimai ir liga buvo operatyviai gydoma. Per tris vizitus, daktarė nesureagavo į tai, kas buvo sakoma ir nė trupučio nepasidomėjo ir nepasigilino į galimą ligą. Kai dviejų metų vaikas nuolatos skundžiasi pilvo skausmu ir kai per kelis vizitus tai buvo minėta - ignoruoti negalima. Daktarė Virginija Ogintaitė.

2018-03-06, 13:50 | 1

nesugeba susisneket, paskambinus sako viena atvykus kita.

Lazdynų poliklinika atsakė

Dėkojame už komentarą, tačiau, kad galėtume objektyviai įvertinti situaciją, prašytume patikslinti skundžiamas aplinkybes.

2017-11-27, 08:43 | IP: 88.119.140.16

Dėl gydytojų didelio nusiskundimo neturiu, apart to, kad šeimos gydytojas nepastebėjo vienos traumos. Bet susitvarkiau kitoje vietoje. Bet didžiausias minusas, kad kartais registracija internetu stringa. Šiuo metu ji visiškai neveikia. O registratūrai nuo 7.00 ryto NEĮMANOMA iš 10 karto prisiskambinti.

2017-10-12, 00:05 | 2

Konkretumas. Dalykiškumas. Profesionalumas. Ačiū!

2017-09-12, 13:39 | IP: *.*.*.*

Poliklinikoje eilės nežmoniškos, apskritai pas šeimos gydytoja reikia užsiregistruoti prieš pusantro mėnesio. Atėjus nurodytam laikui laukti trumpiau nei valanda netenka. Personalas bendrauja labai nemandagiai, seniai pakeičiau poliklinika deja seneliams tenka kankintis, nes sunkiai vaikšto, o iki kitos poliklinikos tenka važiuoti kas neįmanoma vyresnio amžiaus žmonėms ,o poreikis dažniausias tik vaistu išrašymas. Šioje įstaigoje tikrai yra gerų gydytojų, tačiau tinkamai apžiūrai jie turi per mažai tam skirto laiko. Manau, kad ši įstaiga turi per mažai gydytojų tokiam pacientų srautui aptarnauti. Nes kai žmogui atsitinka nelaimė, jis negali tą dieną gauti talonėlio (jų tiesiog jau nebebūna). Tuomet reikia pamiršti gailestį kitiems pacientams susitelkti visą savo naglumą ir brautis be eilės... arba sąžiningai laukti nuo poros dienų iki mėnesio, kol tave priims su talonėliu. Sorry, bet kol žmogus laukia pora dienų su tuo talonėliu, tai jo peršalimas gali pereiti į plaučių uždegimą, o trauma gali pareikalauti jau operacijos ir t.t. Niekam nerekomenduoju gydytis čia..

2017-08-17, 12:28 | IP: *.*.*.*

Aš neščia ir jau 7 menesis. Buvau užrašyta 8 valandai pas gydytoja. Pralaukiau iki 9 valandos. Kol man nepasidare blogai nes koridorese kondicioneriu ir vandens niera.
O šiandien už 2 min odontologo apžiūrą teko sumoketi 50 centu ir saskaitoje užrašyta kad sumokejau už tai kad gydytojas plauna rankas ir uždeda pirštines

2017-01-05, 12:38 | IP: *.*.*.*

paskambinus į registratūrą ir užtrukus aiškinantis klausimą, man buvo pasakyta, kad jau "nebegali kalbėti, nes lakia žmogus ", tik paklausus ar aš - ne žmogus, tonas kiek sušvelnėjo, tačiau bandant sužinoti kur kreiptis dėl informacijos, kurios nežino registratorė,teko traukti po vieną žodį vardą, pavardę, pareigas ir telefoną . Labai nemalonus bendravimas. Norėčiau paskaityti registratorės pareiginius nuostatus - įeina ar ne į jos pareigas informacijos teikimas.

2016-11-18, 11:19 | IP: 188.69.197.76

Patenkinamas.

2016-10-17, 17:51 | IP: *.*.*.*

Poliklinikoje eilės nežmoniškos, apskritai pas šeimos gydytoja reikia užsiregistruoti prieš pusantro mėnesio. Atėjus nurodytam laikui laukti trumpiau nei valanda netenka. Personalas bendrauja labai nemandagiai, seniai pakeičiau poliklinika dėja seneliams tenka kankintis nes sunkiai vaikšto o iki kitos poliklinikos tenka važiuoti kas neįmanoma vyresnio amžiaus žmonėms o poreikis dažniausias tik vaistu išrašymas. Niekam nerekomenduočiau šios poliklinikos o administracijai reikėtų susirupinti nes jaunimas šia poliklinika apeina todėl jos ateitis labai aiškim

2016-09-22, 18:13 | IP: 90.140.66.113

Kuriliene seimos gydytoja

Kompetencijos stoka, taciau didziausia beda eiles.... nei pas viena gydytoja nereikia sitiek laukti kaip einant pas ja, 1,5 ar 2 val. issedet eileje normalu, piktinasi pacientai, taciau padetis taip ir nesikeicia

Lazdynų poliklinika atsakė

Atsiprašome, tačiau šeimos gydytoja "Kurilienė" VšĮ Lazdynų poliklinikoje nedirba. Prašome patikslinti gydymo įstaigą

2016-03-24, 18:24 | IP: *.*.*.*

Su seima ne senai gydomes sioje poliklinikoje ir tikrai esame patenkinti jos teikiamomis paslaugomis ir bendra aplinka.Visi dirba greitai ir profesionaliai. Labaj noriu padekoti zmonems,kurie taip ilgai ir kantriai su manim terliojosi :Natalija Nejolova,Vitautas Martinaitis. Ekaterina Bovsys, Lidija Velickene , Guttijera Diatlova....Aciu uz suteikta pagalba. Z.Butkeviciene

2016-03-21, 06:44 | IP: *.*.*.*

Kardiologes maloni sesele,malonios kai kurios tarapeutes,bwt pas jas nepakliuti Prasti terapeutai,dazna ju kaita(man per nepilnus metus pasikeite 4)

2015-07-27, 14:17 | IP: *.*.*.*

Nemandagios slaugytojos ir registraturos darbuotojos

;