Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja , %

Licencija

Nr. 1223

Detalus įvertinimas

Susisiekimas visuomeniniu ar asmeniniu transportu, automobilio parkavimas

79.8% Complete
4

Susisiekimas idealus, viskas gerai apgalvota

Išorinės aplinkos pritaikymas Jūsų atsipalaidavimui ir komfortui (privatus įėjimas, suoliukai lauke, patogūs laiptai)

60.6% Complete
3

Išorėje yra dauguma atsipalaidavimą ir komfortą užtikrinančių priemonių

Registratūros ar priimamajo zonos patogumas (eilės valdymas, vietos prisėsti, galimybė atsigerti, WC ir pan.)

56.9% Complete
2.8

Registratūroje yra dauguma patogumą užtikrinančių priemonių

Registratūros ar priimamajo darbuotojų darbo kokybė (nuoširdus bendravimas, greitas aptarnavimas, supratingumas)

51% Complete
2.6

Darbą atlieka, bet formliai

Ar lengvai radote gydytojo/procedūrų kabinetą?

90.7% Complete
4.5

Įstaiga suplanuota apgalvotai arba labai aiškūs ženklai, dėl to lengva rasti gydytojo ar procedūrų kabinetą

Kiek ilgai tenka laukti prie gydytojo kabineto durų?

48.1% Complete
2.4

Laukiau nuo 15 min iki 30 min

Kabinetų ar palatų pritaikymas Jūsų komfortui ir personalo darbo patogumui

66.1% Complete
3.3

Patalpos pritaikytos daugumai poreikių

Medicininė įranga (naujumas, modernumas bei kiekis)

70% Complete
3.5

Įrangos būklė gera, bet kartais nėra reikiamo aparto

Ar visas procedūras ir tyrimus galėjote gauti vietoje?

71.1% Complete
3.6

Retais atvėjais siunčia į kitą įstaiga

Gydytojų profesionalumas (problemos diagnozavimas, gydymo efektyvumas)

57.2% Complete
2.9

Diagnozavo tik dalį arba gydymas padėjo tik iš dalies

Gydytojų bendravimo įgudžiai (nuoširdumas, atsakymas į klausimus)

66.1% Complete
3.3

Bendravimas formalus arba klausimai atsakomi, bet neišsamiai

Seselių, slaugių ar slaugytojų darbo kokybė (bendravimas, rūpestingumas)

64.7% Complete
3.2

Savo darbą atliko, bet be entuziazmo

Papildomos paslaugos (maitinimas, taksi iškvietimas, TV, vaikų priežiūra)

16.5% Complete
0.8

Pasiūla ar kokybė neatitiko lūkesčių

Kaip vertinate paslaugų kainas?

70.1% Complete
3.5

Kaina atitiko paslaugos kokybę

Ar papildomai atsilyginate įstaigos gydytojams asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Wifi internetas

60.8% Complete
3

Internetas veikė, bet sudėtinga prisijungti

Gydytojai, kurie dirba "Lazdynų poliklinika"
Pacientų atsiliepimai
2015-04-27, 13:47 | IP: *.*.*.*

patalpos suremontuotos, gydytojai pakankamai malonus, bet ju dazniausiai nera:) net ir labai retai, neisvengiamais atvejais apsilankant, tragedija. nenoriu sedeti kilometriniu eiliu del kraujo meginio ir pan. nera eiliu sistemos, atejus laiku, niekas nereaguoja i paskirta laika.

2015-02-13, 20:12 | IP: *.*.*.*

Slauge Alma Builiene pries keleta metu buvo ikliuvusi vartojant alkogoli. Manau kad dar nepasimoke...atvyko pas onko ligoni pakeisti infuzini kateteri ir pasirode visame grazume! Elgesi neadekvaciai, rode didziuli nepasitenkinima, griebe ligoniui metastaziu nuseta ranka, liepe issimti sena kateteri patiems, piktybiskai istate netinkama kateteri kuri isplese lauk ir pabaigai nesugebejo uzfiksuoti sistemos pleistru. Ziauru. Nenoreciau daugiau papult pas toki slaugos ,,specialista"

2015-01-19, 00:21 | IP: 78.60.181.114

Labai skaudėjo nugarą, nusiuntė gydytis pas kineziterapeutą Paulių Glaską ir likau maloniai nustebinta jo profesionalumu ir darbo kokybe: nors dirba su pacientų grupe su įvairiausiais susirgimais, kiekvienam asmeniškai parenka pratimus; mankštos metu sukasi kaip bitė nuo vieno paciento prie kito, prižiūri ar teisingai atliekam pratimus, mandagiai ir pagarbiai elgiasi su visais: tiek su vyrais, tiek su moterimis, tiek su jaunais tiek su vyresnio amžiaus pacientais, be to dar moka kiekvieną padrąsinti ir sukurti gerą atmosferą. Taip pat labai fajnos pasirodė slaugytojos Rita ir Emilija, kurios daro ultragarso ir kt. procedūras. Ačiū Jums!

2013-11-11, 19:17 | IP: *.*.*.*

Santariskese po tyrimu nustatyta onkologija, po savaites pakirta operacija. Pries operacija poliklinikoje reikia pasidaryti kraujo tyrimus. Viska reikia speti per savaite.
Mielieji Lazdynu poliklinikos Vadovai pasakykite kaip tai padaryti be streso? ... Registraturoje uzrasymo nera, esi siunciamas laukti prie seimos gydytojos duru, kuri pamacius tave be uzrasymo apsaukia visu akivaizdoje...
Onkologija ne sloga ir taip zmogui sunku, didelis stresas o dar gydymo istaigoje esi kaip suo varomas...
Linkiu Jums viesiems sveikatos...

2013-08-26, 12:39 | IP: *.*.*.*

Registraturoje dirbancios darbuotojos yra labai nemandagios, nepatenkintos, visada suirziusios, ir telefonu, ir atvykus aptarnauja labai nemaloniai.

2013-03-06, 21:03 | IP: *.*.*.*

Poliklinikoje dirba profesionali gyd. kardiologė I.Puipienė.
Ačiū už suteiktą pagalbą.

2013-02-16, 14:41 | IP: *.*.*.*

Registratura skirta tik registratorems, kurios konfliktuoja su pacientais.
Eiles pas budinti gydytoja nerealios pvz. Talonelio nr.77. O dirba vienas kabinetas. Informacijos norint gauti sveikatos pazyma suteikti pilnos nesugeba - esi priverstas atvykti kita karta. Pas gydytoja pagal isankstinini uzrasyma patenki po 3-4 sav., ir dar prie duru pralauki 40 min. arba valanda laiko Ir tai laikoma, kaip norma. Visiska stagnacija. Yra tik keli gydytojai, kuriais galima pasitiketi. Tobulinti bendravima ir profesines zinias butina, nes nevisi pacientai tik senjorai.

Nuoroda į šią prekę:

2013-01-02, 17:02 | IP: *.*.*.*

Po to, kas man atsitiko p. Lasto ir jo komandos "dėka" - visiems, kam galiu rekomenduoju NIEKADA čia nesikreipti. Per plauką išgyvenau, negaliu patikėti, kad šiais laikais, būtinų suleisti vaistų žųmėjimas vis dar žymimas brūkšneliais žurnaluose, ko pasekoj, parašius jų bet kiek gali gaut per daug, arba mano atveju, iš vis negauti mirtinai reikalingos paros dozės.. baisu. Esu be galo nusivylusi ir tikrai nepatingėsiu visiems, kam svarbi jų pačių bei artimųjų sveikata - aopie tai papasakoti.

2012-10-05, 22:32 | IP: 95.173.40.228

Aciu gydytojams. Ilgai reikia laukti .

2012-07-20, 08:51 | IP: *.*.*.*

Šioje įstaigoje tikrai yra gerų gydytojų, tačiau tinkamai apžiūrai jie turi per mažai tam skirto laiko. Manau, kad ši įstaiga turi per mažai gydytojų tokiam pacientų srautui aptarnauti. Nes kai žmogui atsitinka nelaimė, jis negali tą dieną gauti talonėlio (jų tiesiog jau nebebūna). Tuomet reikia pamiršti gailestį kitiems pacientams susitelkti visą savo naglumą ir brautis be eilės... arba sąžiningai laukti nuo poros dienų iki mėnesio, kol tave priims su talonėliu. Sorry, bet kol žmogus laukia pora dienų su tuo talonėliu, tai jo peršalimas gali pereiti į plaučių uždegimą, o trauma gali pareikalauti jau operacijos ir t.t.
Kita vertus, kai tu lauki su talonėliu valandą nuo to laiko, nuo tau skirto laiko ir vis savo eilės nesulauki. Nu sorry, jei tau reik į darbą lėkt, tai velniop meti tą polikliniką ir eilinį kartą nepatenki pas gydytoją...
O tie pensininkai... ne kartą girdėjau "...aš tai žinau, kiekvieną dieną čia ateinu...". Žinoma, jie neturi ką namie veikti, tai ateina "ale su blogu spaudimu", "ale jiems bloga"... - o tie, kam tikrai bloga ar nelaimė jau nebegauna talonėlių per juos...
Žmogus niekada planuotai nesuserga, o kai suserga laukti jau nebegalima nei kiek. Ir tas kelių dienų laukimas su talonėliu yra visiškai nepriimtinas. Taip nebegali daugiau būti.

2012-03-21, 15:38 | IP: *.*.*.*

prieš dvi dienas buvau užregistruota pas šeimo gydytoją, bet atėjusi paskirtu laiku susidūriau su minia laukiančiųjų, kurie nebuvo "ekstra atvejai" su papildomais lapeliai, tai buvo su vizito lapeliais ir laukė jau daugiau negu valandą po savo paskirto laiko... persirašiau kitai dienai. šios dienos mano patirtis - mano gydytoja dirba nuo 11:30, laukiuosi todėl paprašiau kad paskirtų laiką kai gydytoja laisvesnė ir nereiktų ilgai laukti, paskyrė patį pirmą laiką 11:30. Atėjau 11:20, prieš mane jau buvo užėję 2 žmonės ir dar viena moteris turėjo lapelį 11:20. po manęs vyras turėjo lapelį 11:40... Ką galima padaryti per 10 minučių? Jei moteris prieš mane ėjusi tik gauti siuntimą, užtruko 20 minučių... Registratūroje nurodyti gydytojų darbo laikai pasenę, pasakius registratorei, kad atėjau pas endokrinologą, bet durys užrakintos, gavau atsakymą, kad ji dirba po pietų, bedžiau pirštu į darbo grafiką tiesiai prieš ją ant sienos - sako "tai čia senas"...
Registratūros darbuotojos nemalonios.

2011-11-04, 11:24 | IP: 78.56.191.251

Laba diena, paskutiniu metu dažnai tenka lankytis Lazdynų poliklinikoje, labai džiaugiuosi medicinos personalo atidumu, nuoširdumu, pagalba. Ypač noriu padėkoti gydytojams, pas kuriuos lankausi dažniausiai - tai. šeimos gyd. Nejolovai, gyd.kardiologui Kvedarui, gyd.okulistei Pakarklienei ir jų kabinetuose dirbančios med. seselėms.Nuoširdus Ačiū Turiu ir neigiamą nuomonę, kurią mato dauguma šioje poliklinikoje besilankančiųjų - tai, blogai paskiriama apsilankymo pas gydytoją laiko trukmė - kiekvienam pacientui skiriama tik 10 min., tai tikrai per trumpas laikas. Kaip gydytojas gali pakonsultuoti ligonį per tokį trumpą laiką, turint omenyje ir kiek dokumentų popieriuje ir konpiuteryje jis dar turi tuo pačiu laiku užpildyti. Visi apie tai kalba ne pirmus metus, tačiau kodėl niekas nepailgina apsilankymo pas gydytoją laiko nors iki 0.30 min. nesuprantama.
Rašau apie tai ne tik savo vardu,bet ir daugumos, kuriuos sutinku laukdama vizito pas gydytoją poliklinikos koridoriuose, todėl būtų džiugu, kad į pacientų pageidavimus būtų atsižvelgta...
Pagarbiai Zita Vvallace

2011-09-28, 10:36 | IP: *.*.*.*

Registraturoje darbas katastrofiskas, darbuotojos tokios surugusios, nemalonios, nesu dar niekur taip aptarnaujama, nemaciau kad kiek beeitum visada tokios pat piktos

2011-01-24, 13:31 | IP: *.*.*.*

Dirba neprofesionalūs gydytojai. Prie šeimos gydytojo durų tenka laukti mažiausiai valandą. Įstaiga bjauri ir niekam tikusi. Vienintelis jos privalumas,kad prie pat namų.

2011-01-22, 12:27 | IP: *.*.*.*

Visiška betvarkė.Gyd.Pliaukštienės draugių klanas.Dauguma pagyvenusios,dovanų laukiančios gydytojos ir pora girtuoklių antraeilininkų,kurie ateina kada nori.Eilėse kartais tenka laukti po kelias val.Jei atsiranda normalus gydytojas,jis ilgai neužsibūna.

;