2.5

Susisiekimas su įstaiga patogus, bet stotelė/parkingas yra atokiau nuo įėjimo

Išorėje yra dauguma atsipalaidavimą ir komfortą užtikrinančių priemonių

2.5

Registratūroje yra dauguma patogumą užtikrinančių priemonių

Darbą atlieka, bet formliai

Įstaiga suplanuota apgalvotai arba labai aiškūs ženklai, dėl to lengva rasti gydytojo ar procedūrų kabinetą

Laukiau nuo 15 min iki 30 min

Patalpos pritaikytos daugumai poreikių

2.7

Įrangos būklė gera, bet kartais nėra reikiamo aparto

2.5

Dažnai siunčia į kitą įstaigą

2.6

Diagnozavo tik dalį arba gydymas padėjo tik iš dalies

2.6

Bendravimas formalus arba klausimai atsakomi, bet neišsamiai

Savo darbą atliko, bet be entuziazmo

0.6

Pasiūla ar kokybė neatitiko lūkesčių

1.1

Internetas veikė prastai

Gydytojai, kurie dirba "Klaipėdos rajono savivaldybės Gargždų pirminės sveikatos priežiūros centras"
2023-01-08, 13:27 | 2

Blogai viskas.
Pradedant registratūra, nepriskambinsi. Jei priskambinsi nevisada gausi talona. Atėjus nežino ką daryt, pas dantistą neduoda talono, 3mėn bandžiau vis negali.. Kokius kraujo tyrimus daro nežino. Sumaištis. Internetu gauti talona nėra galimybės, tik telefonu...
Šeimos daktarė - kad prie jos prieiti, turi praeiti nemandagias sesutes. Tyrimų neparodo, visad sako norma. Į kompiuterius nėra suvesta informacija. Siuntimo pas geresnį gyd. Turi prašyti ir įrodyti kad reikia. Nesigilina į problemą, nebando jos kuo greičiau rasti.
Perėjus į kitą kliniką jie net nemato kokia mano kraujo grupė, neįvesta. o Gargždų pspc buvau 26metus..
Chirurgė, akiplėša, atėjau su pilvo skausmu, su pirštu pabadė ir pasakė išsiimk iš bambos tą varžtą ir baigsis visi skausmai.. (nors jau 10m turiu tą auskarą..) nusiuntė pas priėmimo chirurgę: ji pasakė jetus kokia tu maža, tavo organai maži..
Nusiuntė pas mikaliūnienę.
Ginekologė- vis kartojo kad nieko nėra eik namo, neprisigalvok.

Išlėkiau į privačia ir iš kraujo tyrimo pamatė kad yra hypolis bakterija, įkvėpiau su gėlių trašomis.
O Gargžduos prieš tai visus įmanomus kabinetus reikėjo praeit ir vien tik patyčios :/
Po gydymo antibiotikais Northway patarė pasidaryti vit. D tyrimą kraujyje. Paprašius šeimos gydytojos pasakė: jis brangus mums yra, kam tau reikia gi vistiek rodys kad trūksta, nes Lietuvoj visiem trūksta.
Pasakiau jog vis dar tempia pilvą reiktų magnetinio rezonanso, nes turbūt pilvaplėvė arba raiščiai. Atsakė, neprisigalvok ligų ir už beleką magnetinių mes nedalinam, kai kadanors pagimdysi sužinosi kaip ta tavo pilvaplėvė.
Metus laiko užsiėmiau savigyda, nešiojau korsetą ir tt. Bijojau savo daktarės, bijau jai skambinti, nes visada pakelia sesutė aprėkia ir numeta ragelį (Jakubčionytės).
Šiuo metu laukiuosi ir esu baimėje ar viskas bus gerai, nes kaip galėjo pažiūrėt gi nežiūrėjo, o dabar negalima ir vis dar skauda, o praėjo keli metai..
Perėjau į medicą! Talonai internetu, jei nori skambini, visad perskambina. Specialistų daug, viskas nemokamai, mašinų aikštelė didelė, ne kaip Gargžduos ???? ginekologų pasirinkimas didelis, laukiu kiekvieno vizito. O Gargždų pspc atsimenu su siaubu.

2021-01-25, 17:56 | 1

Gydytoja buvo neadekvati, nesugebėjo duoti visa mėnesį biuliotenio.

2020-07-08, 08:22 | 1

Manau registratūros darbuotoja, tokia moteriškė neaukšta, trumpais tamsiais plaukais, mane paskaitė kaip kokį valkatą gal. Pasakiau kad neregistruotas, susimokėsiu. Tai klausia mergaitės kuri nusiuntė manie prie registratūros langelio: -ką čia man atsiuntei? Kaip kokį raupsuotą kitątautį.
Padaviau savo pasą ir paprašiau padaryti nugaros rengeną, nes po avarijos skauda nugarą.
Sako - važiuok į Klaipėdą. Sakau, kad aš gyvenu dabar Gargžduose, ir nors neregistruotas-susimokėsiu.
Ne sako,tau arčiau ir geriau į Klaipėdą. Tai sakau aš gi čia. -ne tau padėti negalim.
Sakau, kad kažkokias nesamones jūs čia darote. Tai parašė kažkokios daktarės numerį kuris visuomet užimtas ir atšovė ,kad va kai priims tada ateik. O kad dabar skauda tai visiems ant tavęs.....

2019-04-25, 00:10 | 4

Pas gyd.prie kabineto pralaukiau daugiau negu 2,5val.be talonėlio, buvau su alergija. Reikejo,kad vaistu nuo alergijos suleistu.kviete su talonais,be talono labai sunkiai patekti.
Noriu padekoti Gargždų ligoninės personalui,kurie greit ir operatyviai suregavo.ten nuvykau po poliklinikos darbo laiko.

2019-03-17, 10:16 | 1

Labai retai lankausi gydomi istaiguose, bet buvo kartas kai turėjau talona pas gydytoją, atėjus tam skirtu laiku daktaro nebebuvo ir nusiuntė pas kitą, kur reikėjo laukti apie 3 valandas eilėje. Vyriausioji gydytoja negalėjo paaiškinti šios situacijos. Sekantis kartas buvo kai kreipiausi dėl nugaros skausmų, tai išradę vitaminų ir nuo skausmo tablečių. Parašiau kad parašytų siuntimą pasidaryti ekoskopija ar dar kokius tyrimus nugaros skausmui išsiaiškinti, bet gavau atsakymą kad niekas nieko nematydamas. Šeimos gydytoja jociuviene. Manau kad geriau lankytis kitoje įstaigoje nei Gargždų PSPC

2018-03-24, 21:18 | 2

Jeigu norite greitai ligoniu atsikratyti,vezkite i Gargzdu slauga. Ten nei vandens duos,nei valgyti. Gydytojai taip apgailetini. Tokia psichiatre Guogene leido 86metu zmogui nuo miego vartoti Haliperidolio. Ar ji turi smegenu?

2017-06-18, 19:10 | IP: *.*.*.*

siunčia į Klaipėdą, tyrimų nedaro, į Gargdždų priėmimą net ir prašant nesiunčia ir neguldo

2017-05-27, 19:09 | IP: *.*.*.*

nedaro jokiu tyrimu, siuncia y Klaipeda, kaip grisiu nepaklausia, nepaklausia, gal as noreciau gydytis Gargzduose

2016-09-30, 11:11 | 9

Siūlau gydymo įstaigai prisijungti prie sergu.lt sistemos, kad mes patys galėtume registruotis pas gydytojus irr matyti laisvus apsilankymo laikus. Taip pat registratūroje turėtų atsirasti bendra eilė, kuri būtų skirstoma automatui suteikiant numeri pagal reikalingas paslaugas (kaip banke). Registratūroje dažnai kyla nesusipratimų - pirmadieniais ryte prisiskambinti misija neįmanoma, esu girdėjusi, kaip registratūros darbuotojos aptarinėja pacientų diagnozes viešai, tuo pažeisdamos pacientų teisę į privatumą. Pliusai - registratūros, procedų kabineto bei kraujo tyrimų kabineto darbuotojos tikrai profesionalios ir mandagios.

2015-04-16, 13:56 | IP: *.*.*.*

gydytojai kysininkai, arba mato savo bedas ir ant taves nusispjaut, arba tiesiog patys pasiulo eiti kitur gydytis nes tipo jiem neduodi pinigu, o jai paklausi ko nors daugiau pvz kokie tavo tyrimo rezultatai, tai viskas esi gydytoju priesas numeris vienas, man atrodo reiktu ten tiem senbezdom padaryti kaip masinom technikini, kad praeitu kursus kas metus, daug suuuudo issimestu, tada butu ir nauju geru specialistu, o ne nusistovejusiu senu paliegusiu grybu su isdziuvusiom smegenim

2013-09-08, 17:12 | IP: 78.61.83.42

Labai graži klinika, tvarkinga, profesionalūs gydytojai

2013-02-06, 13:49 | IP: *.*.*.*

dalina talonus, bet pas kai kuriuos gydytojus tenka laukti vakanda ir ilgiau-tai kam tad tie talonai

2009-01-07, 19:06 | IP: 78.59.30.109

esu patenkinta viskas gerai

2008-06-05, 13:13 | IP: *.*.*.*

gražiai atsinaujino, viduj bqarbakas, kažka reiktu daryti , kad nebūtu tokios eiles prie šeimos gydytoju.

2008-06-05, 12:12 | IP: *.*.*.*

Sioje istaigoja pirmiausia pasigendu nuosirdumo ir atjautos is cia dirbancio personalo.Nera tvarkos,talonu is anksto gauti beveik neimanoma,neben nustatytu laiku lauktum 2 val.anksciau eileje ir tai laimes dalykas.Ois gautuju nera jokios naudos,vistiek neprieisi nustatytu laiku,isskyrus gyd.Stonkuvienes kabineta.Visur kitur didziulis haosas.