Nr. 2077

Susisiekimas idealus, viskas gerai apgalvota

Išorėje yra dauguma atsipalaidavimą ir komfortą užtikrinančių priemonių

Registratūra paciento ir personalo patogumui yra pritaikyta idealiai

Darbą atlieka, bet formliai

Įstaiga suplanuota apgalvotai arba labai aiškūs ženklai, dėl to lengva rasti gydytojo ar procedūrų kabinetą

Patalpos tvarkingos, švarios ir pilnai patenkina paciento komforto poreikius

Medicininės įrangos netrūksta ir visa įranga nauja ir moderni

Retais atvėjais siunčia į kitą įstaiga

Diagnozuoja tiksliai ir paskiria efektyvų gydymą

Bendrauja nuoširdžiai ir atsako į visus klausimus

Buvo rūpestingos ir paslaugios

2.3

Pasiūla ar kokybė neatitiko lūkesčių

Internetas veikė, bet sudėtinga prisijungti

Gydytojai, kurie dirba "FAMA BONA"
2022-11-30, 12:23 | 3

Linkiu Dievo palaimos, tegul niekada nepavargsta Jūsų rankos ir širdys, kuriančios meilę, darbą ir gėrį. Diana ir Inga, tegu sugrįžta visas gyvenimas, kurį Jūs išdalinate dvigubai ir visi sutikti Jūsų kelyje žmonės būna tik geri. Nuoširdžiai ❤

2022-10-09, 22:22 | 1

Renkuosi šią gydymo įstaigą dėl profesionalaus bei malonaus aptarnavimo. Viskas vienoje vietoje. Registratūroje stengiamasi vardan paciento ir jo gerovės. Mano padėkos už puikiai atliekamas procedūras, už rūpestį, žmogiškumą ir šilumą, skirtos šios klinikos sesutems. Rekomenduoju!

2022-10-04, 09:47 | 3

Noriu išreikšti nuoširdžius padėkos žodžius klinikos darbuotojams! Atskira padėka sesutems! Ačiū už jūsų profesionalumą, nuoširdų dėmesį, paguodžiantį žodį, geležinę kantrybę, šiltą ir dėmesingą bendravimą.

2022-09-11, 19:48 | 9

Pats geriausias medicinos centras, kuriame esame prisiregistravę nuo jo įkūrimo ir nė akimirkai nepasigailėjome. Klinika kompaktiška, nėra didžiulių eilių ir galybės žmonių, būdingų didelėms poliklinikoms. Registratūros darbuotojos visada malonios, dirba operatyviai. Seselės profesionalios. Kiek susidūrėme su ten dirbančiais gydytojais, jie tikrai puikūs ir neturėjome jokių problemų. Dirba daug specialistų, atliekami įvairūs tyrimai. Labai patinka visas aptarnavimas. Geras susisiekimas, didelė parkavimo aikštelė. Labai patogu, kad vietoje vaistinė. Rekomenduoju. Ačiū, kad esate!

2022-07-28, 12:22 | 1

Nerekomenduoju šios klinikos… Labai gaila, kai turi paskirtą vizitą tam tikru laiku, o prie kabineto tenka pralauti ir valandą, tada šeimos gydytoja skuba lyg akis išdegusi, nes laukia dar bent penki pacientai… Keista, kad šiais laikais nevisada aišku kiek ir už ką moki, gydytoja pasižymi ant savo lapelio tyrimų kainas, ir pacientui pasako tik bendra sumą.. Dar keisčiau, kad gražia forma yra prašoma mokėti grynais pinigais, o čekio negauni… Šioje gydymo įstaigoje manau kainos ir kokybės santykis labai prasilenkia.

2020-07-26, 12:11 | 1

Buvau pazeminta :(
Gyditojos elgesis man buvo labai neprieinamas.
21.07.2020

2019-11-06, 12:28 | 1

Priėmimas pas gydytoją laiku, gydytojo ir personalo paslaugomis patenkintas. Labai patogu, jog tame pačiame pastate yra vaistinė. Parkingas prie pat klinikos. Visos med. paslaugos vienoje institucijoje. Sužavėtas administarcijos darbu.

2019-11-06, 11:43 | 2

Nereikia ilgai ( kokį mėnesį ) laukti eilės pas gydytoją. Nemažai specialistų, maloniai ir greitai aptarnavo. Galėjau pasidaryti visus tyrimus.
Rekomenduoju

2019-02-26, 20:34 | 1

Kapcevičienė vienintelė likusi senoji šios įstaigos gydytoja iš visų šeimos specialistų. Kiti tiesiog pabėgo neapsikentę šios “KLINIKOS” tvarkos.Likusi specialistė yra arogantiška,labai pasitikinti savimi,nors žinios esą retsykiais tikrai pasenusios,dažnai nepaisanti pacientų nuomonės.Sugeba paimti pinigus už nemokamas paslaugas,o čekio neišduoda.Pasikeitus kolektyvui nebeįmanoma šioje įstaigoje gydytis.Ačiū jums,kad priglaudėt našlaitį.Šiuo metu tenka ieškoti kitos šeimos...Kantrybės esantiems ir užuojauta atėjusiems naujiems “klientams”!

2017-06-07, 22:24 | 10

Istaiga moderni, zinoma, kaip maza klinika neturi visu specialistu, tik pagrindinius, tad siuncia i kitas istaigas, gydytojai bendrauja maloniai, atlieka savo darba gerai, seseles savo darba atlieka labiau is pareigos, be malonumo, bet net nera ka lyginti su valstybinemis istaigomis, tad bendrai viskas gerai! :)

2017-01-26, 08:43 | IP: *.*.*.*

Kažkokia netvarkinga kontorėlė...

2016-11-18, 14:39 | IP: 88.222.186.187

Bendrosios praktikos gydytoja S.G.Rekuc - dėmesinga, maloni, atidžiai išklausanti nusiskundimus, skiria reikalinga gydymą, pagal poreikį skiria papildomus tyrimus, siunčia pas gydytojus konsultantus. Esu labai patenkinta, kad gydausi pas šią gydytoją, nors persikėliau gyventi į kitą miesto rajoną, bet nei gydymo įstaigos, tuo labiau gydytojos keisti nesiruošiu.

2016-10-25, 22:09 | IP: 85.206.114.208

Nuostabi gyd. Nikitina, atidi, nuoširdi. Didelis jai ačiū. Labai malonios sesutės,rūpestingos ir profesionalios.Esu labai patenkinta klinikos darbu, rekomenduoju.

2016-01-13, 09:42 | IP: *.*.*.*

Labai nusivyliau šios klinikos, esančios Kaune, padaliniu, labai, labai nemandagios priimamojo darbuotojos, kurios atėjus pacientui/klientui į kliniką, net nepasisveikina (ne vieną nusiskundimą esu girdėjusi), ne gana to, net nežino kur yra tyrimų atsakymai po mėnesio nuo jo atlikimo datos, nors paskambinus prieš tai pasako, kad galima juos atvažiuoti pasiimti, apie tai prašnekus, kaltina pacientą ir neprisiima atsakomybės, aikštelėje pačios klinikos darbuotojai užstato pacientų automobilius ir tenka laukti, lygiai taip pat, kaip tenka laukti vėluojančio į darvą ~ 40 min. gydytojo- ginekologo arba procedūriniame ~ 60min, kol paims bendrą kraują. Naujiems pacientams/klientams siūlau labai gerai pagalvoti ar norite gydytis tokioje privačioje klinikoje, kur negerbia ir nevertina kliento.

2015-04-30, 08:53 | IP: 81.7.86.79

Labai gera klinika.
REKOMENDUOJU.

2015-04-20, 16:11 | IP: 78.58.148.84

Labai profesanali klinika. Rekomenduoju visiems, kurie ieško gerų gydytojų bei malonaus aptarnavimo.

2015-03-06, 22:59 | IP: 88.222.235.200

Esame pasibaiseje registraturos darbu, kazin kaip valdzia i tai ziuri? Nejaugi nemato? Atejus reikia laukti kol poniutes baigs plepeti (nors nei vieno zmogaus nera, uz stalo sedi 2-3 "damos", kartais stovi burys, ir plepa, dalinasi ispudziais, pasiziuri i klienta ir toliau plepa). Tai klinikai tikrai pliuso neduoda. Be to, registratores nesugeba spresti iskilusiu problemu, kartais net nesistengia. Prisiskambinti i registratura daznai neimanoma arba reikia tureti labai daug laiko ir kantrybes.
Gydytojai... Nusivyleme seimos gydytoja I. Kapceviciene. Nemoka elgtis su vaikais, vaikai jos bijo. Kaip zmogus nemaloni, kalba pakeltu, aukstu tonu. Daznai "negirdi" klausimu. Kai kurios zinios pasenusios. Keisime sia gydytoja kuo greiciau.

2014-11-28, 08:36 | IP: *.*.*.*

Nuo ko cia pradėti? Tik įėjus į klinika tikrai nesijaučia malonios atmosferos, priėjus prie registratūros ir pasitikslinus prie kurio kabineto reiktų luktelti, registratorė atrėžia: "kur užsiregistravai, ten ir lauk" (????) . Radome kabineta, kurio mus reikia ir prisėdome. Nors iki vizito buvo likę vos 5min, žmonių buvo dar 4(?). Ir čia vadinasi privati klinika? Taupo mūsų visų laiką? Mes mokame pinigus už greitesnį aptarnavimą? Mūsų 5 min. virto ilga valanda ir penkiomis minutemis. Kai pradėjo sekti kantrybė, tik islindus daktarei is kabineto paklausiau kiek dar ilgai reikes laukti, ji pažiūrėjo į mane piktai ir pasakė "nedaug", tai ta prasme kažkur 30 min. Vertėtų paminėti ir tai, kad sitoje klinikoje daktarai nenešioja chalatų. Kažkoks keistas jausmas, kai nueini į daktaro kabinetą, o ten sėdi sekretorė(???), ir suprask čia daktaras ar tiesiog kažkokia teta prie kompiuterio pasėdėt atėjo? O gydytoja odontologė vidurį procedūros išėjo iš kabineto, su pirštinėm, apčiupinėjo visus klinikos turėklus, kažka pakėlė nuo žemės ir nuėjo dirbti toliau. (??) Pagaliau aš daktarės kabinete. Daktarė pažiūri į mano kortelę ir puola drąskyti akis: "Ko tu čia atėjai?" "Tavo kortelė pažymėta juoda juostele, mano kortelės raudonos, tu priklausai kitai daktarei" "kokius tu čia tyrimus dareisi, kam tau juos kartot?" baksnoja ji man pirstu i rezultatus ir stipriai pakelus tona klausia " ar tau čia kas nors blogai? ar kas blogai? geri čia tie tavo tyrimai, ko tu čia atėjai????". Užregistravo tai ir atėjau! Trūko kantrybė. tai buvo mano paskutinis vizitas šitoje klinikoje. Niekam absoliučiai nerekomenduoju. Ne už tokią sveikatos priežiūrą ir gydytoju bendravimą mokame pinigus. O šita įstaiga reikalauja jų tikrai nemažai.

2013-08-21, 13:48 | IP: *.*.*.*

Nežiūrint to kad gydytojos dirba profesionaliai ir rūpestingai, poliklinikos pacientai kvailinami, verčiami moketi praktiskai uz visus tyrimus, net iir uz kompensuojamus is ligoniu kasos. Dazniausiai net be kasos čekio...

2013-03-18, 09:29 | IP: 217.147.33.173

Puikios seseles, gydytoja pediatre. Kainos- kosmosas!poziuris i pacienta labai atgrasus.

2012-07-24, 12:23 | IP: *.*.*.*

Ten dirba keli tikrai geri specialistai... Reikia atvert pinigine uz kiekviena zingsni, laukti konsultacijos prie duru laaabai ilgai, uz tai gydytojas net atsiprasau nepasako...

2012-01-23, 20:49 | IP: *.*.*.*

Visiskai nusivyliau, laiko ir pinigu svaistymas. Turetu bakrutuoti tokios kontoros. Bekit kuo greiciau...

2010-10-25, 07:05 | IP: 217.17.80.246

Esu labai užimtas žmogus ir klinikos operatyvumas, lankstumas, aptarnavimas, gydytojų profesionalumas mane tenkina.Žinau kad užsiregistavus -papulsiu pas gydytoją ir nereik ateiti valandą iš anksto,laukti eilėje. Puikiai dirba registratores, daug ką galim sutvarkyt telefonu.

2010-02-22, 00:35 | IP: 84.15.153.113

Maloni aplinka. Nuostabūs, darbštūs ir profesionalūs gydytojai. Konsultuoja aukšto profesionalumo lygio specialistai. Paslaugus kolektyvas. Esame patenkinti šia medicinos įstaiga ir joje dirbančiu personalu. Sėkmės Jiems!

2010-02-20, 15:41 | IP: *.*.*.*

Argi ja galima pavadinti gydymo istaiga? Ten tik receptus israsyti ir nedarbingumo lapelius isduoti tesugeba, ir tai per ilgas kancias. Apie profesionaluma ne kalbos nera. Kiek teko lankytis, tai tik pinigu sukisimas, laiko isvaistymas veltui, nes gydymo rezultato taip ir nesulaukiau. Iskamuota ligos, isleidus tikrai nemazai pinigeliu bei sugaisus begale laiko, teko ieskoti kitu gydytoju kitoje klinikoje, kurie mane isgyde nepilnai per savaite. Kiek kartu kreipiausi, tai tik toki ir turejau rezultata. Beje, ten jokios tvarkos - nors ir is anksto uzsiregistraves esi, taciau val. minimum prie kabineto prasedi, o kai uzeini, tai kabinete prasedi vienas, o gydytoja D. Kranciukaite (mano seimos gydytoja buvusi) tik prabegom kazka pasako, israso vaistu, kuriuos tuoj pat atnesa is klinikos vaistines, nors as galeciau ju pigiau nusipirkti kitoje, ir atsisveikina.Tiesa, o kai paprasiau pazymos tyrimu (kurie jau buvo atlikti ir uz kuriuos jau buvo sumoketa), nes man reikejo ja pristatyti stojant i universiteta, tai gydytoje paprase 50 lt. Uz ka? Gal kopijavimas tiek kainuoja? Esu pasipiktinusi ir nusivylusi sia klinika ir kai kuriais ten dirbanciais gydytojais.

2010-01-26, 17:00 | IP: 88.222.118.142

odontologu paslaugos kosmines 4 kanalu valymas plombavimas ir dancio blomba 630lt.patys spreskit ar tai zmoniska,turint omeni ir tai kad visa seima cia lankosi jokiu nuolaidu tik kosmines saskaitos

2009-02-13, 16:58 | IP: 88.222.129.130

puikus ir paslaugus specialistai.

2008-10-20, 14:11 | IP: 88.222.178.93

malonios slaugytojos,pofesionalus gydytojai,malonus bendravimas.

2008-02-06, 06:27 | IP: *.*.*.*

prasta ginekologe

2007-10-24, 20:38 | IP: 193.219.191.26

Prisirašę šioje klinikoje visa šeima nuo pat atidarymo, galiu drąsiai ir kitiems rekomenduoti. Labai puiki klinika, malonus bendravimas su pacientais, dirba profesionalūs gydytojai, puikiai išmano savo darbą, klinika pastoviai plečia savo veiklą paciento labui. Šaunu, taip ir toliau !

2007-10-19, 14:29 | IP: *.*.*.*

labai puiki vaikų gydytoja Simona Dobrovolskienė tačiau visa kita veikla siaubinga