Susisiekimas su įstaiga patogus, bet stotelė/parkingas yra atokiau nuo įėjimo

Išorėje yra dauguma atsipalaidavimą ir komfortą užtikrinančių priemonių

Registratūroje yra dauguma patogumą užtikrinančių priemonių

Darbą atlieka, bet formliai

Įstaiga suplanuota apgalvotai arba labai aiškūs ženklai, dėl to lengva rasti gydytojo ar procedūrų kabinetą

Patalpos pritaikytos daugumai poreikių

Įrangos būklė gera, bet kartais nėra reikiamo aparto

Visos reikiamos procedūros ar tyrimai buvo vietoje

Diagnozuoja tiksliai ir paskiria efektyvų gydymą

Bendravimas formalus arba klausimai atsakomi, bet neišsamiai

Savo darbą atliko, bet be entuziazmo

2.8

Siūloma, bet tik dalis reikiamų papildomų paslaugų

1.6

Internetas veikė prastai

Gydytojai, kurie dirba "KLAIPĖDOS VAIKŲ LIGONINĖ"
2024-01-31, 21:49 | 2

Norime padėkoti vaikų ligoninės ausų, nosies, gerklės (LOR) skyriaus personalui už vaikui suteiktą pagalbą operuojant anginą ir priežiūrą po operacijos. Pirmiausia ačiū paprastam, bet profesionaliam, žmogiškam gydytojui Žygimantui Tverskiui, maloniam ir taktiškam anesteziologui Švitriui Bylaičiui, rūpestingoms slaugytojoms, kurios dirba skyriuje nenuilsdamos - Daivai Razgaitienei, Danutei Kališauskienei, Eridanai Kuzminskienei, Laimai Lignugarienei, Daliai Verbickienei, Natašai Zakrevskajai, Džordanai Gelvinauskienei, Indrei Lidžiuvienei, Natalijai Begerus ir Vyr. Slaugytojai Vidai Gumuliauskienei. Taip pat ir budintiems gydytojams, kurie atėjo, paklausė, apžiūrėjo M. Lebedevai ir P. Škrut. Sėkmės darbuose.

2024-01-29, 16:13 | 2

Penktadienį 2024 01 26 apie 22,30val su jau 4 paras karščiuojančia dukra (6m) atvykome į priėmimo skyrių. Priežastis - aukšta virš 40 laipsnių temperatūra, kurios nepavykdavo numušti. Numušus iki 38, per porą valandų vėl sukildavo iki 40 ir daugiau. Priėmime pamatavo temp, rodė 38,3 (tokią suvedė į duom.bazę). Vaikas stipriai sausai kosėjo, buvo vangi, gulinėjo, covido ir gripo testai (daryti tą dieną namie) neigiami. Tikėjausi bent kraujo tyrimo...deja... Atėjusi gydytoja Aurelija Pukienė išklausė plaučius, beklausant jos frazė buvo "ojezau...karkalai...ūmus brochitas...čia jau 50x50 ar pavyks be stacionaro pasveikti". Bendravo maloniai, bet realios pagalbos nesulaukėme. Buvo skirti antibiotikai. Per tą gerą pusvalandį dukros rankos pasidarė visiškai ledinės, ji drebėjo, akivaizdžiai kilo temperatūra. Gydytojai atnešus išrašą dar kartą paminėjau, kad atvažiavome su virš 38, kad vaistai suduoti prieš 2-3 valandas nenumušė ir manau, kad dabar žymiai aukštesnė temperatūra. Ji atsiuntė slaugytoją, kuri vėl pamatavo temp. Buvo virš 39, tai atnešė ibuprofeno 200mg tabletę, sugirdė ir liepė vykti namo. Grįžus apie vidurnaktį dukros kūno temperatūra buvo 40,8 laipsniai... Toliau skaitau išrašą... o jame: "atvykus temperatūra - 36.6; bendra būklė - gera, kepenys - nepadidėję, žarnų peristaltika - yra ir t.t.. ir t.t.." To vaiko net nepačiupinėjo...iš oro šabloninis išrašas...o dėl ko atvykome net nepaminėta...ar taip turi būti dirbama???? Apie savo psichologinę būklę jau net nešneku, priimamajame negavusi pagalbos turėjau jos ieškoti kitur.
Dukra karščiavo ir toliau - visą savaitgalį laikėsi temperatūra 39-40 ir daugiau. Kosulys spazmuojantis, lydintis vėmimo. Pirmadienį pagaliau numušus temp. iki 37 nuvykome pas šeimos gydytoją. Vaiko kraujo CRB 61. Tai klausimas - kokia jos būklė buvo tą penktadienio vakarą, jei po 3 parų vartotų antibiotikų ir nebekarščiuojant CRB dar 61? Ar normalu tiek karščiuojantį, stipriai kosintį vaiką nepadarius jokių kraujo tyrimų, rentgeno, vėlų penktadienio vakarą išsiųsti namo???
Nerekomenduoju šios gydymo įstaigos. Esu nusivylusi požiūriu į pacientus.

Tiesa, apsilankius savo gydymo įstaigoje dukrai diagnozuotas plaučių uždegimas.

P.S. Išrašus, termometrų nuotraukas (bekontakčio ir tradicinio) turiu ir galiu bet kada pateikti.

2023-11-26, 10:37 | 1

Kuo geriausi atsiliepimai apie visus darbuotojus, mano nuostabai buvo visos malonios darbuotojos, nes tikrai teko girdėti, kad čia jos grubios ir nemalonios. Bet mums pasisekė.

2023-09-25, 17:00 | 2

Sveiki. Vėlų vakarą, susirgus dukrai, teko apsilankyti Klaipėdos vaikų ligoninėje. Ligoniukų buvo daug, tad teko palaukti. Vaikas bijo daktarų, kai atvykome buvo neramus ir labai verkė. Atvykusi gydytoja šaltai pasisveikino, klykiantį vaiką apžiūrėjo, paklausė plaučius ir paskyrė atlikti rentgeną. Aš labai nerimavau kaip atliks tą rentgeną, nes vaikas niekaip nenurimo. Paskui atėjo padėjėja Gražina (deja, pavardės nežinau), pasakė, kad palydės iki rentgeno ir kuri maloniai nustebino gebėjimu prieiti prie vaiko, o ne oficialiai atlikti savo pareigą. Ji greit užmezgė šiltą kontaktą su vaiku, padovanojo jam knygutę, paaiškino kur eisim ir didelei mano nuostabai dukra nurimo, paėmė Gražiną už rankos ir mes iškeliavom į rentgeną, kur viskas vyko sklandžiai.
Labai dėkoju Gražinai už mokėjimą bendrauti su vaiku, už rūpestį, šypseną ir dėmesį. Tai labai didelė ir deja reta vertybė. Mama.

2023-06-04, 10:01 | 11

Moderni įstaiga, malonus, kvalifikuotas personalas, rekomenduoju.

2023-04-06, 00:11 | 3

Noriu ir aš pasisakyti apie šios ligoninės personala . Papuolemes mes į pediatrijos skyriu. Daktarė mum tikrai papuole labai maloni ir tikrai rupestinga ????matosi ,kad žmogus atsidaves savo darbui . Na bet atsiprašau personalas na tragiškas nuo pat pirmos minutės kai mes papuoleme į skyriu , buvo žiauriai nemalonus . Sesutes nemandagios ir nemalonios , grubios . Visiškai nemokėjimas elgtis su mažais naujegimeis leliukais . Mus pasikvietė pastatyti vaikui kateteri ir paimti kraujo , tai buvau šokiruota kaip grubei elgesi su mano mažyliu , vos ne ta vaika ten draskyti pradėjo , vaikas pradėjo net kupčioti , paprašius elgtis maloniau ir nedraskyti mano vaiko . Prasidėjo puolimas lygioje vietoje .”Vos ne ko tu aiškini čia , susarginai vaika jr dabar čia mes turim gyditi” . Paprašiusi su manim kulturingiau bendrauti , prasidėjo staugimas per visa pediatrijos skyriu ,ant manęs kad visas kalidorius sklido nuo sesutes rėkimo. Pasakiau jai jog parašysiu skunda ir tikrai tokio elgesio netoleruosiu kaip elgesi su mano vaiku ir manim . Sesute atsakė nebijau žinai kiek kaip tu sake parašys skundu nei kiek nebijau . Puolimas tesesi kol galu gale pastate kateteri mažylui ir po to sesute nuskuode pas daktares , tesintis kokia situacija buvo . Žinoma daktare iš karto atbėgo pas mus aiškintis situacija ir mykti jog ???? kaip sesute turi pastatyti kateteri kai vaikas juda . Buvau šokiruota tokiu elgesiu . Sesučiu ko paklausi to negauni ???? . Atsakymai neaiškus ir nerišlus , mandagumo 0 . Apie nakti iš vis patyliu niekam ten tu neidomu įmeta tave į palata , ir palieka , prisišaukti neimanoma nes viena sesute per visa skyriu dirba ir tai miega savo poilsio kambari ???? o jei vaikutis neramus ir verke iš karto atleke ir liepdavo tildyti arba vaistus kišti ale kažkas vaikui skauda kad taip rėke . Akivaizdžei matos kad su vaikais nemoka iš vis elgtis ir ju teveleis . Personala vertinu tikrai neigiamai tokioje vietoje turėtu dirbti adekvatus ir prof daktarai o ne tokie kurie turėtu sedėti pencijoi . Pagrinde pencinkes nuo tarybiniu laiku sedi sau šiltai ir darbo dirbti nenori ir dar nepatenkintos yra. Dėl daktare Tamaros Tiroško neturiu skundu ir atsilepiu tik gerais žodžeis , maloni gyditoja ???? viska aiškei ir malonei paiškina . O persinalas baisus

2023-04-05, 23:54 | 3

2023-03-14, 18:09 | 1

Gulėjom savaitę, ačiū labai už visą priežiūrą, malonų bendravimą visam personalui, o ypač gydytojai Tamarai, Liudai ir Nadieždai.

2023-01-21, 13:49 | 2

Labai nustebino puiki tvarka vaiku ligonineje :) vaikas labai bijojo vaziuoti, taciau tik sutikus pirmaja darbuotoja, vaikas nurimo, aplinka buvo tikrai draugiska ir negazdinanti. O ta piesimo lenta ir grazus piesineliai prie chirurgo kabineto tikrai pakelia nuotaika. Aciu gydytojams uz nuosirduma ir puiku bei greita gydyma!

2022-12-22, 01:52 | 2

Labai ačiū visam personalui už pagalbą. Visada kreipiamės iškilus klausimams, kuomet šeimos gydytoja jau nedirba (savaitgaliais ar naktį).
Šį kartą susidūrėme su laringitu. Nuoširdus ačiū gydytojai ir slaugytojoms už problemos sprendimą, įsiklausimą ir rekomendacijas. Man visada ramu pasikonsultuoti, o prireikus ir atvykus į ligoninę gauname profesionalią pagalbą, įskaitant mokėjimą prieiti prie mažo vaiko, užkalbinti ir nuteikti teigiamai. Ačiū Jums už Jūsų sunkų ir daug kantrybės reikalaujantį darbą.

2022-08-13, 22:41 | 20

Atvažiavome šeštadienio vakare, priėmimo skyrius veikė greitai,maloniai. Esame dėkingi gydytojui traumatologui Aleksandrui Zuk bei dirbusioms slaugytojoms už greitą ir kruopštų suteiktą gydymą bei malonų bendravimą.

2022-07-05, 12:33 | 5

Pirmą kartą paguldėme dukrą po avarijos, kurios metu dukra patyrė stuburo , galvos ir galūnių traumas. Begulint dėl šių problemų, susirgo angina, todėl perkėlė į kitą skyrių, kur apie jos traumas buvo ir užmiršta, o vietoje pūlingos anginos operacijos, kalnas imunitetą užmušančių antibiotikų, ir po kelių dienų išrašymas namo su skaudančia, bei svaigstančia nuo traumų galva, tirpstančiomis po stuburo traumos galūnėmis, ir skaudančiu stuburu. Po ilgų maldavimų... kad operuotų ne rudenį išrašė siuntimą anginos operacijai 2022 07 04, matyt užmiršę paguldymo priežastį-avariją, ir traumas. 2022 07 04 atvykus su pilnomis tašėmis mineralinio ir maisto, tempiant jas mamai su dūkra karštyje išsižiojus, priėmime sėdėjęs gydytojas sužinojęs kad dūkra serga mens... , liepė eiti į (manytina) registratūrą, kur niekas nieko nesiaiškinę pasakė kad sekanti galimos operacijos data, spalio mėnesį... Niekas nei išrašant siuntimą, nei gulint ligoninėje, neperspėjo kad negalima operuotis sergant šia liga, ir visiems dzin kad už 100 kilometrų reikia važiuoti... Visi tokie susireikšminę kad manytina mužikams nieko nereikia aiškinti, bo jie to nesupras , pagal juos. Ponai , mužikai dabar raštingi. Palikę mineralinį ligoninei varome į stotį, kur nusipirkus bilietus, matyt išmiegojusios, paskambina registratūros darbuotojos, ir pasako kad gal dūkra trumpiau sirgs ir gal verta paguldyti... Parvažiavome į Tauragę , o vyras po mūsų šokiruojančio skambučio susitarė Tauragėje su privačios klinikos nuostabiu gydytoju, kuris sutiko šiandien dūkrą apžiūrėti ir reikalui esant, operuoti. Ryte vėl skambutis iš Klaipėdos ir siūlymas atvažiuoti SEKMADIENĮ... Jie ką rūko toje ligoninėje, kad žmones tokiais kvailiais laiko, o vaikai pusiau apgydyti, negydžius avarijos pasekmių, išgrūdami namo, o paskui erzinami skambičiais? Ačių už patirtą vargą ir , manytina patyčias.

2022-07-02, 08:30 | 1

Jokio mandagumo su pacientais, įsibrauna į palatą kaip į savo namus, nesvarbu rengiesi miegi ar kalbi telefonu. Kažkaip prieš įeidami reiktų bent pasibelsti į duris. Čia taikoma visiems ir valytojoms ir maisto nešiotojoms ir gydytojams.

2022-06-15, 01:43 | 3

Gulėjom su kūdikiu sergančiu Covid-19 diagnostikos skyriuje,viskas tobula,tiek kūdikis tiek aš buvome prižiūrėti,viskuom aprūpinti,suteikta visa reikiama pagalba. Maistas buvo nepriekaištingas,o ir kūdikiui buvo duodamas maitinimas. Visas kolektyvas ir gydytojai labai nuoširdūs,malonus,nuostabiai bendrauja su mažyliais,atsako į visus klausimus,pasiūlo karšto vandens arbatai. Nuoširdžiai dėkoju už gydymą mažyliui! Ligoninė verta geriausių žodžių!

2022-03-17, 23:24 | 1

Nerekomenduoju... Su 8 mėn vaiku nuvažiavau su 39 temperatūros... Ta naktį net nemiegojom abu... Verkė... Išeiti iš palatos negalėjsu nes covid atsakymo nebuvo, niekas neatejo į palatą, bors vaikas cypė ne savo balsu. Atnešdavo vaistus padėdavo ir išeidavo... Galiausiai kitą dieną su pykčiais išvažiavome namo. Visa tempratūra dingo... Nebekarščiavo nei karto iki dabar... O kas labiausiai pablogino mano berniuką tai kad jis po ligonines nebegeria skysčių, buteliuko išvis neima, nes ligonineje buvo kisamas mėginelis į burnyte... Slaugės ir daktare paskutinę dieną labai šlykščiai elgėsi rėkė... Man reikejo paskambint draugui kad važiuotu iš kitos puses mus pasiimti. Pasakiau seselei kad išsikrovė telefonas ir tada ji per visą kolidorį pasakė ,, tai ką tu veiki kad tu negali telefono isikrauti" nežinau. Net negryščiau ten... Nes tiek naktis tiek diena ta buvo baisi per gyvenimą visa mano... Nors aš esu mama... Bet aš tik viena žinau kas mano vaikui geriausia

2022-02-09, 10:03 | 1

Susirgus mano vaikui kreipiausi į vaikų ligoninės priėmimo skyrių, kur apžiūrėję ir įvertinę mažylio būklę, buvome paguldyti į ligoninę.
Ypatingą padėką norėčiau išreikšti ten dirbančiai ir mus į skyrių lydejusiai padėjėjai Gražinai (gaila, pavardės nežinau), nes tik iš jos sulaukėme daugiausia dėmesio. Tai ypač maloni, rūpestinga ir labai paslaugi moteris, nors laikas buvo gerokai po vidurnakčio, jokio piktumo joje nemačiau.
Kadangi po operacijos sunkiai kelti negaliu, o vyro į ligoninę neįleido, tai Gražina padėjo man nunešti sūnų į skyrių, o paskui dar sugrįžo paimti mūsų daiktų. Gaila, kad aš stresuodama jai nepadėkojau... Juk ne tik vaistai padeda pacientui, gydo dar ir žmogiškumas, jautrumas, kantrybė, rūpestis.
Ačiū jai už paprastą žmogiškumą, rūpestį ir šypseną, kad tas šaltinėlis neišsektų ir tų puikių savybių užtektų į šią ligoninę atvykstantiems ligoniukams.

2021-11-09, 07:55 | 14

Rekomenduotas gydymas yra kitoks, nei Kauno klinikose. Kitų medikų nuomone, skiriami nereikalingi vaistai. Beveik visi iš priėmimo guldomi ir laikomi ilgai, nors kaip mini komentaras žemiau, puikiai galima gydytis ir namie. Jaunų gydytojų ir slaugytojų bendravimas bei kompetencija paliko gerą įspūdį, tačiau tokių ten mažuma. Dauguma į klausimus neatsakinėja, elgiasi nemandagiai, net nevengia tyčiotis.

2021-07-28, 08:01 | 5

uždaryti reikia vaikų ligoninę, gydytojų kompetencija žema, stengiasi kuo ilgiau užlaikyti ligoninėje, nes jiems naudinga, antraip nebus ką gydyti ir ligoninė nereikalinga, surašo diagnozes, kad būtų pasiteisinimas kodėl taip ilgai laikė, gydymas lašelinė ir ibuprofenas visais atvejais, graudu.

2021-07-13, 14:49 | 2

Patys geriausi atsiliepimai apie priėmimo skyriuje dirbančią slaugytoją Jurgitą Jakienę...
Labai malonus priėmimas, šiltas bendravimas, todėl net nerimaudimi dėl sergančio vaiko, jautėmės ramiai...

2021-04-27, 14:48 | 2

Esame labai dėkingi visam Diagnostikos skyriaus personalui - ypatingai skyriaus vedėjai D. Jucevičienei. Patekome į patikimas rankas - tik geriausi atsiliepimai. Profesionalumas, nuoširdumas, žmoniškumas. Sėkmės!

2020-12-04, 16:35 | 1

Trūko komunikacijos, nebuvome informuoti prieš vizitą pas kardiologą, su 3 mėn. kūdikiu, jog reikia turėti EKG. To pasekoje teko keliauti prastomis oro sąlygomis į kitą pastatą, ten daryti EKG. Vizitas turėjo trukti 20 minučių, o sugaišome 1 val. 30 min.

2020-06-28, 09:50 | 1

Nuvykus į priimamąjį su karčiuojančiu kūdikiu, buvome nuvesti ir laikomi mažoje patalpoje, kurioje prastas vėdinimas. Su nuolatos rėkiančiu kūdikiu ilgokai laukiau, kol atėjo apžiūrėti daktarė. Ilgai teko laukti, kol paėmė kūdikiui kraujo tyrimą ir gavom atsakymą, nors vaikas nuolatos istetiškai verkė būdamas tokioje aplinkoje. Gydytoja bendravo maloniai, nors galiausiai iśrašė paracetamolio dozę, skirtą vaikams nuo 2 metų, nors mums tik 10 mėnesių. Dėl patirto streso tai pastebėjau tik grįžus namo ir ketinant vaikui dėti žvakutę. Vizitas truko virš 2 valandų, nes neskaitant visų atliktų procedūrų, kurios ilgai neužtruko, teko laukti su rėkiančiu kūdikiu. Tėtis turėjo stovėti lauke prie priimamojo negalėdamas nieko padėti, nes juk COVID ir jo kartu negali įleisti!....

2020-06-23, 11:45 | 1

Nors Birželio 23, 2020, ligoninė dar neišėjusi iš COVID režimo komos!
Gydytojai "herojai :)" 14 val. - namo. Lieka tik budintis. Į klausimus neatsakinėja, nes nėra pas ką paklausti.

2019-06-25, 11:47 | 2

Puikus Pediatrijos skyrius. Darbuotojai paslaugūs, nuoširdūs. Procedūros vaikui atliekamos greitai, profesionaliai. Pvz. Sesute paeme kraujo iš miegančio vaiko piršto taip, kad jis net nepabudo! Visi sutikti to skyriaus darbuotojai išmano savo darbą ir atlieka jį su meile. Ko daugiau reikia? Ačiū!

2018-08-24, 16:11 | 7

Nuostabi priėmimo skyriuje dirbanti sesutė Gražina Brymčalko. Visada su šypsena, geranoriška ir nuoširdi.

2018-07-10, 07:36 | 2

Vaiku reumatologas GIEDRE ANAR. Labai nerekomenduoju sios daktariukstes. Prastesnes gydytojos neteko sutikti, vaikas serga, o ji visai nieko NESUPRANTA.

2018-06-12, 08:07 | 10

Apie konsultacine poliklinika: kaip vienai paciai mamai patekti su vezimuku i ja? Vaiku poliklina, o apie kudikius nepagalvota... kaip laiptais vienai uzsitemti vezima ir kudiki? Ima pyktis kai visada reikia prasyti, kad kas nors palydetu, nes vezima uzsitarabanint reikia laiptais, arba vaziuoti su taksi ir kloti pinigus, kad nereiketu vezimuko.. apie kai kuriuos gydytojus tai isvis patyliu, i pensija laikas, o ne vaikus gydyti

2018-06-11, 14:30 | 14

Ar ne per daug psichiatru jusu istaigoje?? Kada dirbti pradesit, o ne fabrikuoti kiekvienam psichine sutrikima ? Visas somatines ligas, pervedat i psichosomatika ar psichikos sutrikimus?? Lietuvoje bando medicina i pseudomoksline psichiatrija pakeisti?? nes ieskoti tikra ligos priezasti ir gydyti proto neuztenka?? lietuvoje kaip matau yra tendencija, sodinti visus is ejles ant psichiatrines psichotropines tabletes, nes taip lengviau, kam kazka galvoti, ieskoti liga, sufabrikavai psichine diagnoze ir pumpuok su psichiatrine narkota kiek iskentes, sitoje istaigoje nelabai ka sugeba ieskoti, kas per sutrikimas zmonems ir del ko, gydytojai nezino savo darbo, neismano apie ligas etiologija, bando pasodinti visus ant psichiatrines tabletes, kurie sukelia visas sizofrenijos ir depresijos simptomus, sukelia endokrinines sutrikimus, haliucinacijas, kliedesiai, nemiga ir taip toliau, o dar ir neurologines ir endokrinines sutrikimus, tokius kaip akatizija, parkinsonizmas, distonija, veliavoji diskenezija, o dar osteoporoze, cukrinis diabetas, galaktoreja, navikus, nevaisinguma, neuroleptini nutukima abdominalini, nutukima, gadina krauja, imuniteta, gali sukelti piktybini neurolpetini sindroma, infarkta , insulta. Visa sita sukelia tokie "vaistai" neurolpetikai antipsichotikai kaip haloperidolas, litis, valproatas, olanzapinas, risperidonas, clozapinas, paliperidonas, caripiprazine, quetiapinas, aripiprazolis, fluanksol, truksalis, tiapridas, ziprasidone, sulpiridas, amisulpiridas, metoclopradmias cerukalis, domperidonas motillium ir taip toliau. Is antidepresasntu tokius sutrikimus gali sukelti, amitriptilinas, fluoksetinas, paroksetinas, sertralinas, mirtazapinas, venlafaxinas, duloxetinas, fluvaxaminas, citalopram, escitalopram ir kiti, is trankvilizatoriu kurie sukelia stipri psichine ir fizine priklausomybe, abstinencija, lomkes, atsisakimo sindroma, tokie preparatai kaip diazepamas, bromazaepamas leksotanilas, lorazepamas lorafen, alprazolamas xanax, clonazepamas, zolpidemas, zopiclonas, pregabalinas lyrica, carbamazepinas, gabapentinas, lamatriginas,ir taip toliau..ne papulkit ant psichiatrine kabliuka. klauskit gydytoju del ko jie bando pastumti jums pas psichiatrus. Dazniausiai stumia pas psichiatrus alegydytojai, kurie neismano savo darba, nekompetitingi, zemos kvalifikacijos, jiems taip lengviau atsikratyti paciento. Viesinkit tokiu "gydytoju" pavardes internete, kad visi zinotu kad pas tokius specialistus, geriau nepapulti. Tokio naglumo dar nemaciau, kad psichiaskai sveikus, arba trumpai turinciam umine sutrikima, sodina visam gyvenimui , faktiskai zudant zmogu, o ne gydant. Lietuvoje kai kuriu psichotropiniu suvartojama 2 - 3 kartus daugiau, o kai kuriu ir 20 kart daugiau nei latvioje ar estioje, ir visa tai del tokiu nekompetitingu gydytoju.Lietuvoje kai kuriu psichotropiniu suvartojama per 100 tukst zmoniu, 2 - 3 kartus daugiau, o kai kuriu ir 20 kart daugiau nei latvioje ar estioje, ir visa tai del tokiu nekompetitingu gydytoju. Atsiminkit kad visu psichiniu sutrikimu priezastis yra realus, somatinis, psichikos sutrikimas tai tik simptomas nuo realu fiziniu negalavimu. Psichiatrai gi teigia kad beveik visi sutrikimai yra genetiski, ir bano gydyti jus, su neurotropiniais nuodais, neurolpetikais antipsichotikais, po kuriu zmonems darosi dar blogiau, ir tai sukelia dar daugiau realiu ligu, ir psichikos sutrikimu. Lietuvoje net psichiskai sveiki zmones sodinami ant psichiatrines tabletes, o tie kuriems yra trumpos psichikos sutrikimai, sodinami visam gyvenimui ant psichiatrines tabletes, tai yra nusikaltymas.

2018-02-02, 14:49 | 1

Laba diena,
Ligoninė tai įstaiga kur sergantys atvyksta patys ar patenka susidarius tam tikrai situacijai. Patekus į medikų rankas mes turime klausyti kiekvieno jų nurodymo ir noredami vėl būti sveikais svarbiausia tikėti ir pasitikėti kompetetingų gydytojų veiklumu.
2018.01.26 atvykau su sūnum į priėmimo skyrių. Karščiavimas, vėmimas,nebeturėjimas jėgų kovoti su užklupusiu gripu. Vaikas gana greitai buvo apžiūrėtas, mamai suteikta visa dominanti informacija ir buvome pakelti į diagnostikos skyrių. Sūnus gavo pilnumoj reikiamą gydymą ir jau šiandien grįžom namo.
Noriu padėkoti personalui už puikiai atliekamą darbą. Gydytojai,seselės, šeimininkėlės,kurios rūpinasi netik švara,bet visos ir visada su šypsena palaiko morališkai vaikus ir tėvus.
AČIŪ visam ligoninės personalui už puikų individualų ir komandinį darbą. Jūs gydote ne tik mūsų vaikus, bet ir jų tėvus.

2017-04-25, 15:03 | 1

Esu labai dėkinga ortopedui-traumatologui Džeraldui Sivickiui už sėkmingą kojos operaciją, nuoširdų bendravimą ir smagu ,kad dar ne kartą teks pas jį konsultuotis. Tokių gydytojų LABAI reta,todėl dar kartą dėkojų Jam ir visam kolektyvui.

2017-02-24, 14:15 | IP: 193.219.187.89

Gyd .traumatologas A. Žuk ir slaugytoja R.Pancerovienė priėmė maloniai ir suprantamai viską paaiškino apie vaiko būklę ,paskirtą gydymą. Esame patenkinti ir dėkingi už greitą ,malonų aptarnavimą.

2016-09-03, 02:25 | 6

Kalbėsiu apie konsultacinę polikliniką. Tai siaubas, o ne gydimo įstaiga. Į pacientą - vaiką ir į jo tėvus yra žiūrima kaip į visiškus kvailius, daktarai labai arogantiški, pasipūtę ir be galo neprofesionalūs. Kai buvau mažas mane ratu siuntė po visus gydytojus ir nė vienas nieko negalėjo rasti. Kardiologas - pas endokrinologą, tas pas neurologą, neurologas vėl pas kardiologą ir taip be galo. Liaudiškai sakant ,,ir smiechs ir griechs". Dabar, būdamas suagęs, suprantu, jog jie tiesiog norėjo kyšio, bet tada nei aš nei mano seneliai to nesuprato ir labai pergyveno. Tokie daktarai yra mūsų šalies gieda, tie žmonės neturi teisės dirbti to darbo.

2016-04-20, 10:27 | IP: 86.100.138.74

Tiuk patys geriausi įspūdžiai, pradedant nuo personalo iki sąlygų.

2015-08-09, 01:16 | IP: 95.173.47.123

Profesionalūs, atidūs, rūpestingi gydytojai. Ačiū

2015-03-10, 11:06 | IP: *.*.*.*

visos kalbos yra beveik is pirsto lauztos medikai tikrai padaro viska kas reikalinga ,kita vertus stabilios psicikos zmones naktimis miega o ne po ligonines gastroliuoja.... kantrybes palinkeciau abiems pusems tiek medikams tiek pacientams.puola dazniausiai pacientai,jie mano esa vieninteliai....daznai pacientai buna isanksto agresyviai nusiteike.....pacientas visada teisus net ir jeigu neteisus....taip jau yra o mediku negina niekas...pacientai drabstosi purvais ir vistiek kas karta grizta pas tuos pacius medikus.....ir saykit koks gali buti bendravimas.....o kas liecia mokescius juos moka visi ir pacientai ir medikai..ir medikai atsidure paciento vietje jauciasi lygiai taip pat.

2015-02-14, 10:06 | IP: *.*.*.*

2015 02 13 ryte atvykau į priimajį su karščiuojančiu vaiku 39temp. nebuvo nei vieno žmogaus , vaikui 3 metukai skundesi kad skauda ausį, galvą, pilvą. išėjusi daktare Liudmila Loseva pasakė, kad jai nepriklauso žiurėti vaiko ir jos paslaugos konsultacija yra mokama. Nors esame Lietuvos piliečiai ir mokame mokesčius. Tai nuo kada pasidarė mokama? korupcija kvepia žinoma kreipsiuos į atitinkamas instancijas nes jei neduodi į kišenę tai numirti gali. Ir kaip gali dirbti tokia daktare apie kuria vien neigiami atsiliepimai? Vadovybė kur jus žiurit? nejaugi turi įvykti tragedija, kad kažkas pradėtu judėti. Kam išviso reikalinga vaikų ligoninė jei ten negalima kreiptis?

2015-02-03, 16:21 | IP: *.*.*.*

Esu su vaikais perėjusi daug gydytojų šioje įstaigoje, tai tikrais gydytojais galiu pavadinti tik keletą, kurie tikrai supranta ką daro ir mokslus yra baigę patys, o ne turtingų tėvelių dėka, kas sėkmingai vyksta ir dabar. Pradėsiu nuo Česnauskienės, ji nepastebėjo, kad pas vaiką yra prieširdžio pertvaros defektas 13mm. Gulint pastoviai ligoninėj gyd. Škrut nugydė vaiką 7 kartus "nepastebėjęs" pūlingos anginos ir dar kai aš jam pasakiau nejaugi jūs nematot kad pas vaiką pūlingą anginą akis išpūtęs paklausė kas iš mūsų gydytojas, ko pasekoje vaikui gavosi gerklės audinių pažeidimas, operuoti Klaipėdoje net neapsiėmė išsiuntė į Vilnių, o ten gyd pasibaisėję buvo ir netikėjo, kad mes gulėjome ligoninėje, sakė taip "nugydyti" galima tik nesigydant. Toliau nefrologė Eitutienė, apžiūros metu sugebėjo mergaitei net įplėšti makštį ir kalbėjo apie tai kaip 2 mėnesių kūdikiui duoti gerti sultis ir daržoves, bei į gretimą kabinetą primigtinai siūlė nusipirkti kažkokius papildus, be kurių nei vienas žmogus negali gyventi, o jų kaina apie 200 lt buvo. Gyd. Paunksnienė oftalmonologė atėjom pas ją kai vaikas užsigavo akį namie, papasakojau kas atsitiko ir mums bebūnant kabinete užėjo mama su 1 mėn kūdikių trumpos konsultacijos, tam vaikui buvo auksinis stafilokokas akyje, gyd apžiūrėjo kūdikį atsisveikino su ta mama ir norėjo apžiūrėti mano vaiką, kai paklausiau ar nenori rankų nusiplauti visgi apžiūrėjo sergantį vaiką, pašaipei nusiplovė ir dar garsiai pasakė kad užsidės pirštines, argi taip galima, ir dar bežiūrint vaiką sako taip taip jai infekcija (o mes juk kreipėmės dėl traumos), jai priminus dėl ko atėjome, sako taip taip matau kad čia trauma, vadinasi gydo iš "Lempos". LOR Gyd. Jurgutaitytė kreipėmės į ją savaitgalį vaikui prasidėjus ausų uždegimui, apžiūrėjo (tai buvo šeštadienio rytas) išrašė vaistų nuo skausmo ir pirmadienį liepė kreiptis pas šeimos gydytoją. Argi nejuokinga, kai budintis savo srities "specialistas" siunčia gydytis pas šeimos gydytoją? Tai va patarčiau prieš registruojantis konsultacijai pas "specialistą" įsitikinti ar jis tikrai specialistas ar tik šiaip kažkas kas sėdi ir nugydo mūsų vaikus, bei gauna atlyginimą iš mūsų. Nuostabiais gydytojais galiu pavadinti: Mikutienė, Savilovas, Maskolenkaitė, Stonkienė, Kanopkienė, Samienė, Aužbikavičienė, Bielskienė. Registruokitės pas tą gydytoją pas kurį didžiausios eilės, nes tada pateksite pas tikrą specialistą. Sėkmės Jums ir Jūsų mažyliams.

2014-08-15, 19:58 | IP: *.*.*.*

Nieko gero nei as, nei mano pazistamii negali pasakyti apie sios istaigos gydytojus. Baisu, mano nuomone, atvira korupcija ir dar tyciojasi.

2014-03-24, 08:13 | IP: 78.61.173.109

patikima ligonine

2014-02-05, 21:45 | IP: 212.117.10.195

Esu is Kauno,taciau atostogaujant prie juros mono vaikelis susirgo.Teko dvi paras pasigydyti renimaciniame skyriuje.Tikrai esu nustebinta mediku geranoriskumo ir profesionalumo.Labai saunios sesutes,gera nuotaika ir optimizmu palaike visa laika.

2013-09-26, 10:50 | IP: *.*.*.*

mano sunui buvo 8 men kai mes atvykome i sia istaiga, atvikome su dideliu pilvo skausmu meguistumu, silpnumu, isblyskes buvo, pagulde ji i renimacija , padare kraujo ir slapimo tyrumus tuo metu ji tyre nuo zarnyno viruso, jam lasino lasine, dar nezinodami kas jam yra, atejo atsakymai pamate kad yra uzdegimas kazkoks ir pasake kad tai visrusas, kai paklauseme kas per virusas, jie nezinojo patys, perkele tada mus i diagnistikos skyriu, atejo gyditoja( skyriaus vedeja) apziuret, ji su mumis kalbejo labai nemandagei kaltino mus kad mes cia nepriziurim vaiko ar neplaunam ranku, kai mes jos paklauseme kas per virusas ji mum atsake "koks jums skirtumas kas per virusas,, virusas yra virusas" mes pasibaisejom jos tokiu atsakymu. kita ryta ji vel pasirode pas mus palatoje, tuo metu as jai i kisene ikisau.... tada ji iskarto mum suorganizava ehoskopija pakviete chirurga, skyriaus seseles stebejosi kokia gyditoja gera kad ehoskopa mum paskyre(baisu). padare vaikeliui ehoskopa pamate kad yra invaginatas( zarnele i zarnele sulindusios) o visa tai reik labai skubei operuot,nes gali gangrenuoti zarnynas, aciu dievui mus pasieme chirugas operuoti, operacijos metu pamate kad gangrenavo zarnytes apie 30cm tai ja teko pasalinti. po operacijos vel teko gryzti i renimacija, o ten jau aiskinausi su gyditojais kodel nedare ehoskopijos , juk renimacija ir yra tam kad butu padaryti skubus tyrimai, butu suteikiama pirmine pagalba, daktare kalbedama su manini nedryso net akiu pakelti, tik teisinosi kad nebutu tuo metu nieko pamate o as labai domejausi sia liga ir budama ne medike suzinojau kada ir kaip viskas ivyksta,jau butu pamate net tuo met kai mes dar neatvykome i ligonine. butu daktarai uzdelse dar bent viena diena, buciau nebeturejus savo sunau. aciu dievui kad dabar mum viskas gerai sveikstame, ir esu dekinga tik vienam gyditojui per visa sia istaigai kad atliko puikia sia operacija tai Raimondas Latvys

teko imti mokama palata chirurginima skyrui tai tikrai labai brangoka.

P.S ligonine uz musu pinigus prisiperka aparaturos, ne tam kad ja naudoti o tam kad ji kauptu dulkes, tikrai brangokai uz valdiska ehoskopija sumokejom, bet del vaiko gyvybes reik nedaug tiesiog duoti pinigu.

2013-09-09, 22:21 | IP: *.*.*.*

REANIMACIJOS SKYRIUS -- TIKRA TRAGEDIJA !!!!!!! Seseles VISISKAI nemoka bendrauti su vaikais!!! ZIAURU... Su KMUK reanimacijos skyriumi nera ko lyginti -- ten dirba zmones, o i Klaipedos vaiku ligonine baisu patekti... Dveju metu vaika tiek isgasdino, kad truksta zodziu! BESIRDZIAI JUS ! Klinikose niekas nemega naktimis- -- budejimas yra budejimas! ,O Klaipedoj tai savo tvarka (ar betvarke???). Juk jus patys pasirinkote toki darba --- tai ir dirbkite!!! Gaila vaikuciu... net sirdis plista... GEDA VADOVUVUI!!!

2013-07-09, 17:42 | IP: *.*.*.*

Vasaros metu nera kur kreiptis. Konsultacinej poliklinikoj prie vaiku ligonines talonai yra tik rugpjuciui, kitu specialistu tik rugsejo menesiui. Seimos gydytoja isgydyti negali, jau reikia tam tikru specialistu pagalbos, kurios pasirodo jeivaikas susirgo skubiai negausi. Vaiku ligonineje siuncia I poliklinika, o is ten I ligonone, mat visi atostogauja. Tai kur gi kreiptis jei vaikass susirgo? Ar laukti menesi kita kol gausi kvalifikuotos pagalbos? Esu labai nepatenkinta. Gal atostogas reikia organizuoti kszkaip kitaip? Tai va kreipiausi I abi istaigas ir pagalbos negavau? Nrzinau kaip vaika gydyti toliau. Keleta menesiu nenoreciau laukti. Priemimo skyriuje buvau isbarta kad kreipiosi ne ten, vaikas net nebuvo normaliai apziuretas. Poliklinikoj nieko negali padeti nes nera talonu. Neturiu zodziu...... labai blogai vertinu siu istaigu darba. Nejaugi teks vaziuoti I kita miesta? Jei pasakysiu priezasti manau nelabai patiks. Be to vaikui tik metukai.....

2013-06-17, 07:21 | IP: *.*.*.*

Per 2013 metus šioje įstaigoje teko apsilankyti 5 kartus. Visi kartai mane nuvylė:
1. nuvylė daktaru kompetencija, nes nesugebėjo atrasti vaikui ligos, o privačiame kabinete iškarto pasakė kas yra.
2. nenorėjo daryti kraujo tyrimo ir mums (tėveliams) stengėsi įpiršti nuomonė, kad vaikui virusas ir jam antibiotikų nereikia. Galiausiai buvo prieitas kompromisas - kraujo tyrimas atliktas. CRB rode didelį uždegimą.
3. Skyriuje net elementariausių termometrų trūkumas.
4. Požiūris į vaiką, kaip į gyvūną.

2013-01-31, 21:07 | IP: *.*.*.*

1Labai nemalonios ir nemandagios seseles,kurios ne tik nemoka dirbti bet ir su vaikais nemoka elgtis. Man taip vaika prigasdino, kad pamates balta chalata verkti pradedavo!
2Kaip galima prie vaiku ligoniniu daryt mokamas aut. stovejimo aiksteles? Tikrai viskas pritaikyta zmonem!

2012-12-23, 11:15 | IP: *.*.*.*

Teigiami komentarai apie konsultacines poliklinikos gydytojus. Su antru vaikuciu profilaktiskai lankomes pas ivairius specialistus - kardiologas, neurologas, okulistas, alergologas, gastroenterologas ir kt. ir tikrai viskas puiku! Jokiu nusiskundimu! Teko susidurti su LOR skyriumi... Isklausai tirada priekaistu ir tada kazka paburba apie vaiko sveikata. Gulejome su dukrytes ausu uzdegimu - personalas - TRAGEDIJA. Tiek gydytojai, tiek sesutes. Jokio supratimo kad vieneriu metu vaikas is tiesu yra VAIKAS - kuris negali savaite guleti lovoje is jos neislipdamas. Apie elementaru "labas rytas" jau net nekalbu... O gydytojai Dubosienei apskritai galima leisti su zmonemis bendrauti?

2012-12-12, 21:04 | IP: *.*.*.*

Su vaiku gulėjome pediatrijos skyriuje, esam labai dėkingi visam personalui už rūpestį, o ypatingai skyriaus vedėjai Jūratei Šuliauskaitei už profesionalumą ir nuoširdų bendravimą ne tik su tėvais, bet ir su vaikais.

2012-11-16, 11:40 | IP: 86.100.83.32

Sveiki,buvome mes du kart siemet,su abiems vaikuciai paeiliui.labai dekoju uz nuosirdu darba.tikiuosi kad salygos ir profesionalumas augs

2012-10-06, 10:04 | IP: 78.61.158.199

Labai esu patenkinta, dekinga, sios ligonines darbu!!!
Profesonalu, saugu, patikima, nuosirdu!!!

2012-09-24, 21:50 | IP: 86.100.131.242

Teko apsilankyti pas traumatologus, LOR ir pediatrijos skyriuje, traumatologas pavardes nepamenu, bet jaunas aukstas, buvo labai malonus, viska paaiskino smulkiai, parode nuotraukoje kas ir kaip, kitas traumatologas buvo ne toks malonus, bet taip pat viska gan smulkiai ir mandagiai paaiskino. Esu labai patenkinta pediatrijos skyriaus personalu, visos daktares ir sesutes buvo tikrai labai malonios, ypac gyd. Jurate Suliauskaite nuostabus zmogus, labai maloni, viska paaiskino, labai graziai bendravo su vaiku, sunus net nenorejo namo vaziuoti del jos :) teko susidurti su LOR gydytoju, truksta zodziu apibudinti