Susisiekimas su įstaiga patogus, bet stotelė/parkingas yra atokiau nuo įėjimo

Įstaiga logiškai suskirstyta ir yra daug ženklų, bet naviguoti gana sudėtinga

Įrangos būklė gera, bet kartais nėra reikiamo aparto

Diagnozuoja tiksliai ir paskiria efektyvų gydymą

Savo darbą atliko, bet be entuziazmo

Siūloma, bet tik dalis reikiamų papildomų paslaugų

Gydytojai, kurie dirba "KLAIPĖDOS VAIKŲ LIGONINĖ"
2021-04-27, 14:48 | 2

Esame labai dėkingi visam Diagnostikos skyriaus personalui - ypatingai skyriaus vedėjai D. Jucevičienei. Patekome į patikimas rankas - tik geriausi atsiliepimai. Profesionalumas, nuoširdumas, žmoniškumas. Sėkmės!

2020-12-04, 16:35 | 1

Trūko komunikacijos, nebuvome informuoti prieš vizitą pas kardiologą, su 3 mėn. kūdikiu, jog reikia turėti EKG. To pasekoje teko keliauti prastomis oro sąlygomis į kitą pastatą, ten daryti EKG. Vizitas turėjo trukti 20 minučių, o sugaišome 1 val. 30 min.

2020-06-28, 09:50 | 1

Nuvykus į priimamąjį su karčiuojančiu kūdikiu, buvome nuvesti ir laikomi mažoje patalpoje, kurioje prastas vėdinimas. Su nuolatos rėkiančiu kūdikiu ilgokai laukiau, kol atėjo apžiūrėti daktarė. Ilgai teko laukti, kol paėmė kūdikiui kraujo tyrimą ir gavom atsakymą, nors vaikas nuolatos istetiškai verkė būdamas tokioje aplinkoje. Gydytoja bendravo maloniai, nors galiausiai iśrašė paracetamolio dozę, skirtą vaikams nuo 2 metų, nors mums tik 10 mėnesių. Dėl patirto streso tai pastebėjau tik grįžus namo ir ketinant vaikui dėti žvakutę. Vizitas truko virš 2 valandų, nes neskaitant visų atliktų procedūrų, kurios ilgai neužtruko, teko laukti su rėkiančiu kūdikiu. Tėtis turėjo stovėti lauke prie priimamojo negalėdamas nieko padėti, nes juk COVID ir jo kartu negali įleisti!....

2020-06-23, 11:45 | 1

Nors Birželio 23, 2020, ligoninė dar neišėjusi iš COVID režimo komos!
Gydytojai "herojai :)" 14 val. - namo. Lieka tik budintis. Į klausimus neatsakinėja, nes nėra pas ką paklausti.

2019-06-25, 11:47 | 2

Puikus Pediatrijos skyrius. Darbuotojai paslaugūs, nuoširdūs. Procedūros vaikui atliekamos greitai, profesionaliai. Pvz. Sesute paeme kraujo iš miegančio vaiko piršto taip, kad jis net nepabudo! Visi sutikti to skyriaus darbuotojai išmano savo darbą ir atlieka jį su meile. Ko daugiau reikia? Ačiū!

2018-08-24, 16:11 | 3

Nuostabi priėmimo skyriuje dirbanti sesutė Gražina Brymčalko. Visada su šypsena, geranoriška ir nuoširdi.

2018-07-10, 07:36 | 1

Vaiku reumatologas GIEDRE ANAR. Labai nerekomenduoju sios daktariukstes. Prastesnes gydytojos neteko sutikti, vaikas serga, o ji visai nieko NESUPRANTA.

2018-06-12, 08:07 | 10

Apie konsultacine poliklinika: kaip vienai paciai mamai patekti su vezimuku i ja? Vaiku poliklina, o apie kudikius nepagalvota... kaip laiptais vienai uzsitemti vezima ir kudiki? Ima pyktis kai visada reikia prasyti, kad kas nors palydetu, nes vezima uzsitarabanint reikia laiptais, arba vaziuoti su taksi ir kloti pinigus, kad nereiketu vezimuko.. apie kai kuriuos gydytojus tai isvis patyliu, i pensija laikas, o ne vaikus gydyti

2018-06-11, 14:30 | 14

Ar ne per daug psichiatru jusu istaigoje?? Kada dirbti pradesit, o ne fabrikuoti kiekvienam psichine sutrikima ? Visas somatines ligas, pervedat i psichosomatika ar psichikos sutrikimus?? Lietuvoje bando medicina i pseudomoksline psichiatrija pakeisti?? nes ieskoti tikra ligos priezasti ir gydyti proto neuztenka?? lietuvoje kaip matau yra tendencija, sodinti visus is ejles ant psichiatrines psichotropines tabletes, nes taip lengviau, kam kazka galvoti, ieskoti liga, sufabrikavai psichine diagnoze ir pumpuok su psichiatrine narkota kiek iskentes, sitoje istaigoje nelabai ka sugeba ieskoti, kas per sutrikimas zmonems ir del ko, gydytojai nezino savo darbo, neismano apie ligas etiologija, bando pasodinti visus ant psichiatrines tabletes, kurie sukelia visas sizofrenijos ir depresijos simptomus, sukelia endokrinines sutrikimus, haliucinacijas, kliedesiai, nemiga ir taip toliau, o dar ir neurologines ir endokrinines sutrikimus, tokius kaip akatizija, parkinsonizmas, distonija, veliavoji diskenezija, o dar osteoporoze, cukrinis diabetas, galaktoreja, navikus, nevaisinguma, neuroleptini nutukima abdominalini, nutukima, gadina krauja, imuniteta, gali sukelti piktybini neurolpetini sindroma, infarkta , insulta. Visa sita sukelia tokie "vaistai" neurolpetikai antipsichotikai kaip haloperidolas, litis, valproatas, olanzapinas, risperidonas, clozapinas, paliperidonas, caripiprazine, quetiapinas, aripiprazolis, fluanksol, truksalis, tiapridas, ziprasidone, sulpiridas, amisulpiridas, metoclopradmias cerukalis, domperidonas motillium ir taip toliau. Is antidepresasntu tokius sutrikimus gali sukelti, amitriptilinas, fluoksetinas, paroksetinas, sertralinas, mirtazapinas, venlafaxinas, duloxetinas, fluvaxaminas, citalopram, escitalopram ir kiti, is trankvilizatoriu kurie sukelia stipri psichine ir fizine priklausomybe, abstinencija, lomkes, atsisakimo sindroma, tokie preparatai kaip diazepamas, bromazaepamas leksotanilas, lorazepamas lorafen, alprazolamas xanax, clonazepamas, zolpidemas, zopiclonas, pregabalinas lyrica, carbamazepinas, gabapentinas, lamatriginas,ir taip toliau..ne papulkit ant psichiatrine kabliuka. klauskit gydytoju del ko jie bando pastumti jums pas psichiatrus. Dazniausiai stumia pas psichiatrus alegydytojai, kurie neismano savo darba, nekompetitingi, zemos kvalifikacijos, jiems taip lengviau atsikratyti paciento. Viesinkit tokiu "gydytoju" pavardes internete, kad visi zinotu kad pas tokius specialistus, geriau nepapulti. Tokio naglumo dar nemaciau, kad psichiaskai sveikus, arba trumpai turinciam umine sutrikima, sodina visam gyvenimui , faktiskai zudant zmogu, o ne gydant. Lietuvoje kai kuriu psichotropiniu suvartojama 2 - 3 kartus daugiau, o kai kuriu ir 20 kart daugiau nei latvioje ar estioje, ir visa tai del tokiu nekompetitingu gydytoju.Lietuvoje kai kuriu psichotropiniu suvartojama per 100 tukst zmoniu, 2 - 3 kartus daugiau, o kai kuriu ir 20 kart daugiau nei latvioje ar estioje, ir visa tai del tokiu nekompetitingu gydytoju. Atsiminkit kad visu psichiniu sutrikimu priezastis yra realus, somatinis, psichikos sutrikimas tai tik simptomas nuo realu fiziniu negalavimu. Psichiatrai gi teigia kad beveik visi sutrikimai yra genetiski, ir bano gydyti jus, su neurotropiniais nuodais, neurolpetikais antipsichotikais, po kuriu zmonems darosi dar blogiau, ir tai sukelia dar daugiau realiu ligu, ir psichikos sutrikimu. Lietuvoje net psichiskai sveiki zmones sodinami ant psichiatrines tabletes, o tie kuriems yra trumpos psichikos sutrikimai, sodinami visam gyvenimui ant psichiatrines tabletes, tai yra nusikaltymas.

2018-02-02, 14:49 | 1

Laba diena,
Ligoninė tai įstaiga kur sergantys atvyksta patys ar patenka susidarius tam tikrai situacijai. Patekus į medikų rankas mes turime klausyti kiekvieno jų nurodymo ir noredami vėl būti sveikais svarbiausia tikėti ir pasitikėti kompetetingų gydytojų veiklumu.
2018.01.26 atvykau su sūnum į priėmimo skyrių. Karščiavimas, vėmimas,nebeturėjimas jėgų kovoti su užklupusiu gripu. Vaikas gana greitai buvo apžiūrėtas, mamai suteikta visa dominanti informacija ir buvome pakelti į diagnostikos skyrių. Sūnus gavo pilnumoj reikiamą gydymą ir jau šiandien grįžom namo.
Noriu padėkoti personalui už puikiai atliekamą darbą. Gydytojai,seselės, šeimininkėlės,kurios rūpinasi netik švara,bet visos ir visada su šypsena palaiko morališkai vaikus ir tėvus.
AČIŪ visam ligoninės personalui už puikų individualų ir komandinį darbą. Jūs gydote ne tik mūsų vaikus, bet ir jų tėvus.

2017-04-25, 15:03 | 1

Esu labai dėkinga ortopedui-traumatologui Džeraldui Sivickiui už sėkmingą kojos operaciją, nuoširdų bendravimą ir smagu ,kad dar ne kartą teks pas jį konsultuotis. Tokių gydytojų LABAI reta,todėl dar kartą dėkojų Jam ir visam kolektyvui.

2017-02-24, 14:15 | IP: 193.219.187.89

Gyd .traumatologas A. Žuk ir slaugytoja R.Pancerovienė priėmė maloniai ir suprantamai viską paaiškino apie vaiko būklę ,paskirtą gydymą. Esame patenkinti ir dėkingi už greitą ,malonų aptarnavimą.

2016-09-03, 02:25 | 6

Kalbėsiu apie konsultacinę polikliniką. Tai siaubas, o ne gydimo įstaiga. Į pacientą - vaiką ir į jo tėvus yra žiūrima kaip į visiškus kvailius, daktarai labai arogantiški, pasipūtę ir be galo neprofesionalūs. Kai buvau mažas mane ratu siuntė po visus gydytojus ir nė vienas nieko negalėjo rasti. Kardiologas - pas endokrinologą, tas pas neurologą, neurologas vėl pas kardiologą ir taip be galo. Liaudiškai sakant ,,ir smiechs ir griechs". Dabar, būdamas suagęs, suprantu, jog jie tiesiog norėjo kyšio, bet tada nei aš nei mano seneliai to nesuprato ir labai pergyveno. Tokie daktarai yra mūsų šalies gieda, tie žmonės neturi teisės dirbti to darbo.

2016-04-20, 10:27 | IP: 86.100.138.74

Tiuk patys geriausi įspūdžiai, pradedant nuo personalo iki sąlygų.

2015-08-09, 01:16 | IP: 95.173.47.123

Profesionalūs, atidūs, rūpestingi gydytojai. Ačiū

2015-03-10, 11:06 | IP: *.*.*.*

visos kalbos yra beveik is pirsto lauztos medikai tikrai padaro viska kas reikalinga ,kita vertus stabilios psicikos zmones naktimis miega o ne po ligonines gastroliuoja.... kantrybes palinkeciau abiems pusems tiek medikams tiek pacientams.puola dazniausiai pacientai,jie mano esa vieninteliai....daznai pacientai buna isanksto agresyviai nusiteike.....pacientas visada teisus net ir jeigu neteisus....taip jau yra o mediku negina niekas...pacientai drabstosi purvais ir vistiek kas karta grizta pas tuos pacius medikus.....ir saykit koks gali buti bendravimas.....o kas liecia mokescius juos moka visi ir pacientai ir medikai..ir medikai atsidure paciento vietje jauciasi lygiai taip pat.

2015-02-14, 10:06 | IP: *.*.*.*

2015 02 13 ryte atvykau į priimajį su karščiuojančiu vaiku 39temp. nebuvo nei vieno žmogaus , vaikui 3 metukai skundesi kad skauda ausį, galvą, pilvą. išėjusi daktare Liudmila Loseva pasakė, kad jai nepriklauso žiurėti vaiko ir jos paslaugos konsultacija yra mokama. Nors esame Lietuvos piliečiai ir mokame mokesčius. Tai nuo kada pasidarė mokama? korupcija kvepia žinoma kreipsiuos į atitinkamas instancijas nes jei neduodi į kišenę tai numirti gali. Ir kaip gali dirbti tokia daktare apie kuria vien neigiami atsiliepimai? Vadovybė kur jus žiurit? nejaugi turi įvykti tragedija, kad kažkas pradėtu judėti. Kam išviso reikalinga vaikų ligoninė jei ten negalima kreiptis?

2015-02-03, 16:21 | IP: *.*.*.*

Esu su vaikais perėjusi daug gydytojų šioje įstaigoje, tai tikrais gydytojais galiu pavadinti tik keletą, kurie tikrai supranta ką daro ir mokslus yra baigę patys, o ne turtingų tėvelių dėka, kas sėkmingai vyksta ir dabar. Pradėsiu nuo Česnauskienės, ji nepastebėjo, kad pas vaiką yra prieširdžio pertvaros defektas 13mm. Gulint pastoviai ligoninėj gyd. Škrut nugydė vaiką 7 kartus "nepastebėjęs" pūlingos anginos ir dar kai aš jam pasakiau nejaugi jūs nematot kad pas vaiką pūlingą anginą akis išpūtęs paklausė kas iš mūsų gydytojas, ko pasekoje vaikui gavosi gerklės audinių pažeidimas, operuoti Klaipėdoje net neapsiėmė išsiuntė į Vilnių, o ten gyd pasibaisėję buvo ir netikėjo, kad mes gulėjome ligoninėje, sakė taip "nugydyti" galima tik nesigydant. Toliau nefrologė Eitutienė, apžiūros metu sugebėjo mergaitei net įplėšti makštį ir kalbėjo apie tai kaip 2 mėnesių kūdikiui duoti gerti sultis ir daržoves, bei į gretimą kabinetą primigtinai siūlė nusipirkti kažkokius papildus, be kurių nei vienas žmogus negali gyventi, o jų kaina apie 200 lt buvo. Gyd. Paunksnienė oftalmonologė atėjom pas ją kai vaikas užsigavo akį namie, papasakojau kas atsitiko ir mums bebūnant kabinete užėjo mama su 1 mėn kūdikių trumpos konsultacijos, tam vaikui buvo auksinis stafilokokas akyje, gyd apžiūrėjo kūdikį atsisveikino su ta mama ir norėjo apžiūrėti mano vaiką, kai paklausiau ar nenori rankų nusiplauti visgi apžiūrėjo sergantį vaiką, pašaipei nusiplovė ir dar garsiai pasakė kad užsidės pirštines, argi taip galima, ir dar bežiūrint vaiką sako taip taip jai infekcija (o mes juk kreipėmės dėl traumos), jai priminus dėl ko atėjome, sako taip taip matau kad čia trauma, vadinasi gydo iš "Lempos". LOR Gyd. Jurgutaitytė kreipėmės į ją savaitgalį vaikui prasidėjus ausų uždegimui, apžiūrėjo (tai buvo šeštadienio rytas) išrašė vaistų nuo skausmo ir pirmadienį liepė kreiptis pas šeimos gydytoją. Argi nejuokinga, kai budintis savo srities "specialistas" siunčia gydytis pas šeimos gydytoją? Tai va patarčiau prieš registruojantis konsultacijai pas "specialistą" įsitikinti ar jis tikrai specialistas ar tik šiaip kažkas kas sėdi ir nugydo mūsų vaikus, bei gauna atlyginimą iš mūsų. Nuostabiais gydytojais galiu pavadinti: Mikutienė, Savilovas, Maskolenkaitė, Stonkienė, Kanopkienė, Samienė, Aužbikavičienė, Bielskienė. Registruokitės pas tą gydytoją pas kurį didžiausios eilės, nes tada pateksite pas tikrą specialistą. Sėkmės Jums ir Jūsų mažyliams.

2014-08-15, 19:58 | IP: *.*.*.*

Nieko gero nei as, nei mano pazistamii negali pasakyti apie sios istaigos gydytojus. Baisu, mano nuomone, atvira korupcija ir dar tyciojasi.

2014-03-24, 08:13 | IP: 78.61.173.109

patikima ligonine

2014-02-05, 21:45 | IP: 212.117.10.195

Esu is Kauno,taciau atostogaujant prie juros mono vaikelis susirgo.Teko dvi paras pasigydyti renimaciniame skyriuje.Tikrai esu nustebinta mediku geranoriskumo ir profesionalumo.Labai saunios sesutes,gera nuotaika ir optimizmu palaike visa laika.

2013-09-26, 10:50 | IP: *.*.*.*

mano sunui buvo 8 men kai mes atvykome i sia istaiga, atvikome su dideliu pilvo skausmu meguistumu, silpnumu, isblyskes buvo, pagulde ji i renimacija , padare kraujo ir slapimo tyrumus tuo metu ji tyre nuo zarnyno viruso, jam lasino lasine, dar nezinodami kas jam yra, atejo atsakymai pamate kad yra uzdegimas kazkoks ir pasake kad tai visrusas, kai paklauseme kas per virusas, jie nezinojo patys, perkele tada mus i diagnistikos skyriu, atejo gyditoja( skyriaus vedeja) apziuret, ji su mumis kalbejo labai nemandagei kaltino mus kad mes cia nepriziurim vaiko ar neplaunam ranku, kai mes jos paklauseme kas per virusas ji mum atsake "koks jums skirtumas kas per virusas,, virusas yra virusas" mes pasibaisejom jos tokiu atsakymu. kita ryta ji vel pasirode pas mus palatoje, tuo metu as jai i kisene ikisau.... tada ji iskarto mum suorganizava ehoskopija pakviete chirurga, skyriaus seseles stebejosi kokia gyditoja gera kad ehoskopa mum paskyre(baisu). padare vaikeliui ehoskopa pamate kad yra invaginatas( zarnele i zarnele sulindusios) o visa tai reik labai skubei operuot,nes gali gangrenuoti zarnynas, aciu dievui mus pasieme chirugas operuoti, operacijos metu pamate kad gangrenavo zarnytes apie 30cm tai ja teko pasalinti. po operacijos vel teko gryzti i renimacija, o ten jau aiskinausi su gyditojais kodel nedare ehoskopijos , juk renimacija ir yra tam kad butu padaryti skubus tyrimai, butu suteikiama pirmine pagalba, daktare kalbedama su manini nedryso net akiu pakelti, tik teisinosi kad nebutu tuo metu nieko pamate o as labai domejausi sia liga ir budama ne medike suzinojau kada ir kaip viskas ivyksta,jau butu pamate net tuo met kai mes dar neatvykome i ligonine. butu daktarai uzdelse dar bent viena diena, buciau nebeturejus savo sunau. aciu dievui kad dabar mum viskas gerai sveikstame, ir esu dekinga tik vienam gyditojui per visa sia istaigai kad atliko puikia sia operacija tai Raimondas Latvys

teko imti mokama palata chirurginima skyrui tai tikrai labai brangoka.

P.S ligonine uz musu pinigus prisiperka aparaturos, ne tam kad ja naudoti o tam kad ji kauptu dulkes, tikrai brangokai uz valdiska ehoskopija sumokejom, bet del vaiko gyvybes reik nedaug tiesiog duoti pinigu.

2013-09-09, 22:21 | IP: *.*.*.*

REANIMACIJOS SKYRIUS -- TIKRA TRAGEDIJA !!!!!!! Seseles VISISKAI nemoka bendrauti su vaikais!!! ZIAURU... Su KMUK reanimacijos skyriumi nera ko lyginti -- ten dirba zmones, o i Klaipedos vaiku ligonine baisu patekti... Dveju metu vaika tiek isgasdino, kad truksta zodziu! BESIRDZIAI JUS ! Klinikose niekas nemega naktimis- -- budejimas yra budejimas! ,O Klaipedoj tai savo tvarka (ar betvarke???). Juk jus patys pasirinkote toki darba --- tai ir dirbkite!!! Gaila vaikuciu... net sirdis plista... GEDA VADOVUVUI!!!

2013-07-09, 17:42 | IP: *.*.*.*

Vasaros metu nera kur kreiptis. Konsultacinej poliklinikoj prie vaiku ligonines talonai yra tik rugpjuciui, kitu specialistu tik rugsejo menesiui. Seimos gydytoja isgydyti negali, jau reikia tam tikru specialistu pagalbos, kurios pasirodo jeivaikas susirgo skubiai negausi. Vaiku ligonineje siuncia I poliklinika, o is ten I ligonone, mat visi atostogauja. Tai kur gi kreiptis jei vaikass susirgo? Ar laukti menesi kita kol gausi kvalifikuotos pagalbos? Esu labai nepatenkinta. Gal atostogas reikia organizuoti kszkaip kitaip? Tai va kreipiausi I abi istaigas ir pagalbos negavau? Nrzinau kaip vaika gydyti toliau. Keleta menesiu nenoreciau laukti. Priemimo skyriuje buvau isbarta kad kreipiosi ne ten, vaikas net nebuvo normaliai apziuretas. Poliklinikoj nieko negali padeti nes nera talonu. Neturiu zodziu...... labai blogai vertinu siu istaigu darba. Nejaugi teks vaziuoti I kita miesta? Jei pasakysiu priezasti manau nelabai patiks. Be to vaikui tik metukai.....

2013-06-17, 07:21 | IP: *.*.*.*

Per 2013 metus šioje įstaigoje teko apsilankyti 5 kartus. Visi kartai mane nuvylė:
1. nuvylė daktaru kompetencija, nes nesugebėjo atrasti vaikui ligos, o privačiame kabinete iškarto pasakė kas yra.
2. nenorėjo daryti kraujo tyrimo ir mums (tėveliams) stengėsi įpiršti nuomonė, kad vaikui virusas ir jam antibiotikų nereikia. Galiausiai buvo prieitas kompromisas - kraujo tyrimas atliktas. CRB rode didelį uždegimą.
3. Skyriuje net elementariausių termometrų trūkumas.
4. Požiūris į vaiką, kaip į gyvūną.

2013-01-31, 21:07 | IP: *.*.*.*

1Labai nemalonios ir nemandagios seseles,kurios ne tik nemoka dirbti bet ir su vaikais nemoka elgtis. Man taip vaika prigasdino, kad pamates balta chalata verkti pradedavo!
2Kaip galima prie vaiku ligoniniu daryt mokamas aut. stovejimo aiksteles? Tikrai viskas pritaikyta zmonem!

2012-12-23, 11:15 | IP: *.*.*.*

Teigiami komentarai apie konsultacines poliklinikos gydytojus. Su antru vaikuciu profilaktiskai lankomes pas ivairius specialistus - kardiologas, neurologas, okulistas, alergologas, gastroenterologas ir kt. ir tikrai viskas puiku! Jokiu nusiskundimu! Teko susidurti su LOR skyriumi... Isklausai tirada priekaistu ir tada kazka paburba apie vaiko sveikata. Gulejome su dukrytes ausu uzdegimu - personalas - TRAGEDIJA. Tiek gydytojai, tiek sesutes. Jokio supratimo kad vieneriu metu vaikas is tiesu yra VAIKAS - kuris negali savaite guleti lovoje is jos neislipdamas. Apie elementaru "labas rytas" jau net nekalbu... O gydytojai Dubosienei apskritai galima leisti su zmonemis bendrauti?

2012-12-12, 21:04 | IP: *.*.*.*

Su vaiku gulėjome pediatrijos skyriuje, esam labai dėkingi visam personalui už rūpestį, o ypatingai skyriaus vedėjai Jūratei Šuliauskaitei už profesionalumą ir nuoširdų bendravimą ne tik su tėvais, bet ir su vaikais.

2012-11-16, 11:40 | IP: 86.100.83.32

Sveiki,buvome mes du kart siemet,su abiems vaikuciai paeiliui.labai dekoju uz nuosirdu darba.tikiuosi kad salygos ir profesionalumas augs

2012-10-06, 10:04 | IP: 78.61.158.199

Labai esu patenkinta, dekinga, sios ligonines darbu!!!
Profesonalu, saugu, patikima, nuosirdu!!!

2012-09-24, 21:50 | IP: 86.100.131.242

Teko apsilankyti pas traumatologus, LOR ir pediatrijos skyriuje, traumatologas pavardes nepamenu, bet jaunas aukstas, buvo labai malonus, viska paaiskino smulkiai, parode nuotraukoje kas ir kaip, kitas traumatologas buvo ne toks malonus, bet taip pat viska gan smulkiai ir mandagiai paaiskino. Esu labai patenkinta pediatrijos skyriaus personalu, visos daktares ir sesutes buvo tikrai labai malonios, ypac gyd. Jurate Suliauskaite nuostabus zmogus, labai maloni, viska paaiskino, labai graziai bendravo su vaiku, sunus net nenorejo namo vaziuoti del jos :) teko susidurti su LOR gydytoju, truksta zodziu apibudinti

2012-08-10, 19:07 | IP: *.*.*.*

Dukart su vaikais teko pabuvoti priėmimo skyriuje. Labai nusivyliau ten dirbančiomis medikėmis. Įdomu, ar jos žino, jog šios ligoninės pacientai- vaikai... Panašu, kad jos visiškai nemoka bendrauti su mažamečiais. Vaikams reikalingas ne įsakmus tonas ir griežtumas, o švelnumas ir kartais net "dantų užkalbinėjimas".

2012-06-26, 15:16 | IP: *.*.*.*

Sita istaiga savaitgaliais turetu isvis uzrasyt ant duru NEDIRBAM,kad neklaidint zmoniu.Jeigu atvaziuoji su greitaja ir tau pasako,kad netikslinga guldyt,duokit nuskausminamuju,nes vistiek savaitgali nedarys niekas jokiu tyrimu.Apie kazkoki profesionaluma tai net nera kalbos.Veterinarinej mano kate apziuri zymiai rupestingiau.SITA ISTAIGA PRASYTE PRASOSI,KAD KAS NORS ISKELTU JIEMS IESKINI.

2012-06-11, 18:53 | IP: *.*.*.*

Atvaziavom su vaiku su greitaja umiu pilvo skausmu.Atejo kazkoks siaurom uzsimiegojusiom akim gydytojas,matesi,kad buvo nepatenkintas,gal prizadinom is miegu,pakraipe galva,padare klizma,suleido nospos ir 7val.ryto paleido namo.Vaiko bukle negerejo,tad kvietem greitaja 2karta,tada jau pagulde mus i skyriu.Ten visa para pumpavo nuskausminamus,vel norejo padaryti klizma ir paleisti kaip sveikus.Pagaliau buvo padaryta echoskopija(1karta gyvenime,esam lankesi su pilvo skausmais ten daug kartu!!!) Ir suzinau,kad mano vaika jau reikia su reanimobiliu vezti i kita miesta su rimta diagnoze.Per sitiek metu ir apsilankymu nesugebejo padaryti echoskopijos.Tai aciu bent uz tai,kad atidave mus i profesionalu rankas.

2012-01-31, 00:27 | IP: 86.100.141.59

Dekoju visos vaiku ligonines persionalui, zodziu visiems , visiems ; nuostabus gydytoju priemimas atverus duris (man teko susidurti kai vaikutis duso nuo laringito) is karto pirmoji pagalba ,paguldzius vaikuti nakti nuostabi prieziura, gulint ligonineje prieziura gydytojos vyr. super, tik paliko labai gaila budinciu seseliu , kuriu ne visada prisisauksi, nes jos vis skuba, svara super, musu seima daug gyvenanti vokietijos salyje, o musu Klaipedos vaiku ligonine , net sugeba pralenkti kitas europos salis, manau tai yra puiku, ir tai turbut reiketu visu pirmiausia dekoti Vyr. Ligonines vedejai Babenskienei uz toki ideta sudetinga darba, kuriant sitoki nuostabu (atsidavusi kolektyva) palinkeciau Teveliams - bukite tikrai ramus , kai susidursite su Vaiku ligonine Klaipedoje.

2012-01-13, 17:57 | IP: 86.100.131.242

gulejome su vaiku sioje ligonineje, tik viena nakti, nors teko miegoti kartu su vaiku vienoj lovoj, tai nebuvo labai patogu, bet lor skyriaus gydytojai pasirode labai malonus, tikrai gerai atliko savo darba, o ir vaikas pirma karta gulejes ligonineje, jos neissigando, atvirksciai, jam ten labai patiko, nenorejo net namo vaziuoti. esu patenkinta sio skyriaus darbuotojais

2011-11-01, 10:36 | IP: 78.61.36.142

priemimo skyrius dirba sauniai..jokiu nusiskundimu neturiu..o del gyditoju bus matyt..

2011-10-11, 17:01 | IP: *.*.*.*

neurologiniame skyriuje valytojos kultūringiau bendrauja negu kai kurios slaugytojos. Ypatinga padėka šviesiaplaukei valytojai Lidijai už puikų darbą,nuoširdumą ir kutūringą elgesį su mažaisiais pacientais ir jų artimaisiais. neurologinio skyriaus vyresnioji slaugytoja (pavardės nepamenu,vardas Adelė) neturėtų rėkti ir grasinti personalui, kai girdi vaikai pacientai...Ir baisu, ir gėda dėl jos elgesio.

2011-10-01, 11:11 | IP: 78.61.90.203

Rūpestingi darbuotojai, atidūs ir mandagūs, esame labai patenkinti aptarnavimu.

2011-09-06, 09:48 | IP: *.*.*.*

Neimanoma prisiregistruoti, visada išgirsti talonų nera skambinkit kitą dieną, kai atvyksti ekstra tai daktarai laisvi, geria kavutė. Talonu reike laukti po 6mėn.ir daugiau galima ir numirti per tą laiką.

2011-07-10, 19:12 | IP: 86.100.46.108

Viskas butu ten puiku, bet priemimo skyriuje reikia nemazai pralaukti ir vietoj to, kad suteiktu vaikui pagalba jie popieriukus pildo nu tas tai veda isproto.

2010-10-28, 20:07 | IP: *.*.*.*

Ilgai reikia laukti!!!

2010-09-27, 16:47 | IP: 213.190.63.99

tiek gydytojai,tiek slaugytojos su kuriais teko susidurti buvo malonus ir demesingi,aciu jiems labai,o ypac dekinga gydytojai Dianai Vaitkeviciutei

2010-05-28, 10:05 | IP: *.*.*.*

atvykus savu transportu laukeme kone tris val,nes vis veze vaikus su greitaja ir kaip buvo pasakyta jiems yra pirmenybe nors musu vaikas sirgo veme ir viduriavo,kita karta atvykus su greitaja,kai vaikui auksta temperatura ir buvo traukuliai budinti gydytoja mus apreke kad isdraskem vaikui gerkle(prasidejus priepuoliui pradejo dusti reikejo traukti liezuvi),pasak jos nieko nereikejo daryti,palatos gyd.savaitgali prie tokios temperaturos ir gekles uzdegimo pasake kad nereikia vaistu - praeis... tai ka besakyti... paklausus ka daryti jei vel bus traukuliai patrauke peciais ir nuejo...

2010-03-17, 07:07 | IP: *.*.*.*

kovo 10 d. vakare sunus pasiskunde, kad skauda slapinantis. Kadangi seimos gydytojas jau nebedirbo, o lauke keturios laisvos dienos, nuvykom i vaiku ligonines priemimo skyriu. Atsivezem slapima. Vaika apziurejo du gydytojai, vienas is ju chirurgas ir abu nusprende, kad tai vietinis uzdegimas, liepe daryti voneles ir tepti tepaliuka. Slapimo tyrimo nedare. Per visas keturias dienas vaikui skausmas nepraejo, pirmadeini ryte nuvezus slapima i savo ambulatorija, isaiskejo, kad slapime vieni puliai, kad labai stiprus slapimo pusles uzdegimas... visada pasitikejau medikais, taciau si karta teko nusivilti...deja

2010-03-05, 19:46 | IP: 78.58.183.62

labai gera priežiura pas gydytoja pečkiene tai žmogus atsidaves savo profesijai

2010-01-08, 07:54 | IP: 213.226.144.61

dirba kel puikus gydytojai.ju zinau tik du. : )

2009-12-20, 10:39 | IP: *.*.*.*

veterinarijos klinikoje geriau elgiasi su pacientais. kada daktaraineismanantys savo darbo matys pacientus o ne vokelius bus galima su malonumu cia gydytis

2009-10-19, 09:57 | IP: 62.212.214.57

taip.

2009-10-07, 17:59 | IP: *.*.*.*

atvaziuoji ir nezinai ka daryt ar su serganciu vaiku bekt is ten ar kentet sukandus dantis kad tik gal ka padetu.
apie bendravima tai neturiu zodziu aprasyt pasijunti kad didziausias priesas atvaziavo ,o jei dar teko atvaziuot nakti...