Susisiekimas su įstaiga patogus, bet stotelė/parkingas yra atokiau nuo įėjimo

2.7

Išorėje yra dauguma atsipalaidavimą ir komfortą užtikrinančių priemonių

Registratūroje yra dauguma patogumą užtikrinančių priemonių

Darbą atlieka, bet formliai

Įstaiga suplanuota apgalvotai arba labai aiškūs ženklai, dėl to lengva rasti gydytojo ar procedūrų kabinetą

Patalpos pritaikytos daugumai poreikių

Įrangos būklė gera, bet kartais nėra reikiamo aparto

Retais atvėjais siunčia į kitą įstaiga

Diagnozavo tik dalį arba gydymas padėjo tik iš dalies

Bendravimas formalus arba klausimai atsakomi, bet neišsamiai

Savo darbą atliko, bet be entuziazmo

1.3

Pasiūla ar kokybė neatitiko lūkesčių

Internetas veikė prastai

Gydytojai, kurie dirba "CENTRO POLIKLINIKA"
2023-09-28, 15:03 | 6

Man pasisekė ir labai patiko šeimos gydytoją Asta Žičkaitė labai rūpestinga,atsakinga. Operatyviai atliko visus tyrimus, surado problemą pritaikė gydymą. Linkiu didžiausios sėkmės daktarei. Didelis dėkui

2023-09-28, 15:03 | 6

2023-09-28, 15:02 | 6

2023-09-15, 18:12 | 5

Gera poliklinika, esu registruota joje apie 11 metų, nekylo problemų, pas gydytojus eilės būna, bet jei jaučiates labai blogai tikrai galite paskambinti į registratūra ir jie užrašo tai pačiai dienai pas laisvus specialistus. Skambinant aišku būna, kad reikia palaukti, bet visad galite numesti ragelį ir nelaukti, jie registruoja skambučius ir tikrai perskambina. Gydytojai, bent jau man, tikrai malonūs, visada padeda, komunikuoja, sprendžia problemas. Tikrai kaip neprivačiai įstaigai geras lygis. Patogi vieta- centre. Remontas neblogas.

2023-08-07, 11:44 | 3

Prašau aprūpinti gydytojus automatiniais kraujospūdžio matuokliais.

2023-08-07, 11:44 | 3

Prašau aprūpinti gydytojus automatiniais kraujospūdžio matuokliais.

2023-06-10, 18:38 | 70

Ko reik negauni, o gausi kas jiems naudingo.

2022-09-15, 22:49 | 27

Nuostabus Centro poliklinikos filialas pačiame Vilniaus centre Gedimino prospekte!!! Labai malonūs ir profesionalūs gydytojai!!!

2021-09-09, 19:10 | 1

Poliklinika visiškai nepritaikyta atvykti su kūdikiais. Vaikų gydytojai trečiame aukšte, nėra lifto. Nėra kur saugiai palikti vežimo. Prie poliklinikos labai mažai parkavimosi vietų.

2021-05-25, 16:20 | 3

Registratūroje yra labai nemandagiai bendraujama su paciantais, yra pateikiama skirtinga informacija kiekvieno skambičio metu, atrodo, jog tarpusavyje nesusitaria.

2021-02-10, 14:00 | 21

Galėtu padaryti parkingo aikstele

2020-02-29, 11:37 | 3

Esu labai dėkinga masažuotojai Galinai Semionovai už atliktą kojos masažo kursą . Labai gera specialistė rūpestinga , mandagi ,neabejinga ligonio nusiskundimams. Atliktas masažas labai palengvino mano būklė . Ačiū labai nuostabiai specialistei.

2016-09-27, 12:07 | IP: 84.240.18.171

Puiki poliklinika Centro Lukiškių filialas. Geras susisiekimas, malonus ir profesionalūs gydytojai. Šioje įstaigoje mano manymu dirba profesionali ir labai atsakinga vidaus ligų gydytoja Tatjana Kunčinienė. Esu ja labai patenkintas :)

2016-08-29, 10:55 | 2

Daznai dingsta registracija internetu, dingsta pacientu korteles, arba isvis registraturoje jums sakomoma "Jus cia neregistrotas" .

2016-07-29, 20:52 | IP: *.*.*.*

Butu labai saunu jei pakestumete darbotuoja registraturoje kuri atsako i skambucius ir uzraso pas daktarus.Skambinau keturis kartus tai ka nemato,kad yra laisvu vietu 9 dienai,tiesiog neatlieka savo darbo pareigu uz ka jai moka alga?! Be galo nemandagi ir nesuprantanti moteris!!Jei jei skaudetu stipriai kaip ji idomu reguotu i savo sveikata.
P.S. tikrai prasom stebekite tokius darbotuojus tik gadina visa reputacija jusu istaigai!

2016-04-27, 13:22 | IP: *.*.*.*

jokio tik pinigus mokek uz tipo konsusltacijas-o nados jokios -reiks eiti pas kitus daktarus-gruskit juos isprospekto-uzsisedejo per ilgai

2016-02-04, 12:23 | IP: *.*.*.*

neturiu ką pasakyti prasti gydytojai

2015-07-28, 05:42 | IP: *.*.*.*

Gražus interjeras, neseniai remontuotas, gana skoningai. Išsaugotos nuostabios teracinės grindys. Nenusibosta į jas žiūrėti tas valandas, kurias tenka pralaukti prie kabinetų durų. Tiek paslaugų teikimo tvarka, tiek gydytojai šioje įstaigoje yra iš sovietinių laikų. Pacientas nulio vietoje. Visuomet tenka laukti 40-60min prie šeimos gydytojo kabineto (užsiregistravus iš anksto), o skubiais atvejais ir ilgiau. Rekomenduoju, jei yra galimybių, vengti šios įstaigos.

2015-07-14, 15:58 | IP: *.*.*.*

Registraturos darbuotojai ką daryt turi? Aš su dantym prastovejau 20min kad uzregistruotu.

2015-06-16, 10:11 | IP: 89.116.231.149

Labai draugiški ir malonūs darbuotojai.

2015-03-30, 08:58 | IP: *.*.*.*

, ,

2014-08-04, 13:24 | IP: *.*.*.*

Pastatas siuo metu yra renovuojamas, tad manau jog nauja isvaizda priduos kur kas daugiau pasitikejimo, savotisko jaukumo.
Poliklinikoje dirba sauniu daktaru, padejeju mokanciu puikiai komunikuoti su pacientais ir suteikti profesionalia pagalba. Gaila, tokiu yra labi nedaug. Poliklinikoje klesti postsovietinis mentalitetas, itin grubus ir atsainus poziuris i pacientus. Pakliuti pas gera daktara yra sekmes reikalas.
Po menesio intensyvaus lankymosi sioje poliklinikoje (du kart per sav.) sutikau 1 gera, mandagia, bei netingincia dirbti registraturos darbuotoja.

2013-03-28, 09:09 | IP: 62.212.207.40

Puiki polikninika,moderni yranga,puikios gyditojos,grazi aplinka.

2012-10-07, 20:44 | IP: 62.212.204.230

Retai lankiausi, viskas ten normalu. Nustebino, kad pas vieną specialistę kas 5 minutės buvo užregistruoti pacientai. Tiek laiko aiškiai vienam žmogui per mažai, kad ir kaip skubėdama gydytoja dirbo. Ir gydytojai stresas, ir pacientai pasipiktinę prie durų šurmuliuoja.

2012-06-29, 08:01 | IP: *.*.*.*

Neseniai teko lankytis šioje poliklinikoje. Nesu dažnas lankytojas, paskutini karta pas BP gydytoja buvau prieš kokius 2 gal metus.. todel ne nežinojau , kad ji išejo dekretinių atostogų.. tai man tiek išsake registraturoj... ant duru pavaduojancios gydytojos buvo grafikas, pagal kuri ji dirbo vakare, iš tikro, pasirodo, dirbo ryte.. tai registraturoj man buvo sakyta, kad aš pati kalta, kad ryte neatejau, dabar iki 10 vakaro sedesiu... nu sorry, negalejau pasakyt " temperatura, kilk dabar, bo paskui daktare nedirbs".. senoji registraturos darbuotoja ne tik mane su pasišaipymu apurzge, bet ir pamokslavo man, ir kitai pacientei, kuri stovejo matomai su skausmu .. keista, kaip ji dar musu nepaklause " kokio velnio iš vis čia atejot ? " vienu zodziu, pati poliklinika gera, bet tai registraturos darbuotojai ( kai kurie) net daktarams šoka kelia ..

2011-03-18, 18:26 | IP: *.*.*.*

Pensininku rojus. Daktarai nieko negali apart israsyti antibiotiku, nedarbingumo lapeli ir viskas. jokio gydymo, jokio siuntimo tyrimam, nebent su asarom issimaldauji, tuomet uzraso mokamai konsultacijai.

2011-01-11, 04:08 | IP: 78.157.77.128

Registratūros darbuotojos ir gydytojos maloniai, rūpestingai bendrauja, pataria. Tenka ilgai laukti eilese prie specialistų, jie lėtokai dirba.

2010-07-10, 08:17 | IP: *.*.*.*

Galiu pagirti tik akušeres-ginekologes už malonų bendravimą ir nuraminimą. kas kartą kreipusis į registratūrą norisi apsiverkti ir tik ašarų pagalba pavyksta patekti pas gydytoją, kuri į tau iškilusias sveikatos problemas liepia nekreipti dėmesio. O šeimos gydytoja amžinose atostogose ir norint pas ją patekti, reikia laukti keletą savaičių. Labai nuvylė šita klinika.

2008-09-05, 12:43 | IP: 81.29.31.227

Neseniai prisiregistravau i sia istaiga. labai malonus aptarnavimas registraturoje, taigi, kol kas tikrai nenusivyliau.

2008-08-13, 06:42 | IP: *.*.*.*

Teigiamų komentarų nėra Prisiskambinti į įstaigą yra labai sudėtinga. Registratūros darbuotoja tarsi atliekanti "lažą" - super grubi, nemandagiir tarsi aš jai būčiau skolinga. Manau, kad reikėtų tokius darbuotojus siųsti i etiketo kursus. Tikriausiai teks pasiieškoti normalios gydymo įstaigos, kur paskambinus ar apsilankius nereikėtų kreiptis papldomai pas psichiatrą. ŽIAURI ĮSTAIGA!!!!!!!!

2008-04-25, 16:05 | IP: *.*.*.*

Nera Blogai

2007-08-31, 15:15 | IP: 78.60.57.178

Tie gydytojai, pas kuriuos lankiausi, labai profesionalūs (išskyrus okulistę iš K.raidės). Manau, labai gerai dirba registratūros moterys, visada malonios, išklauso, labai mandagiai kalba telefonu, jei paskambini. Dar labai patiko fizioterapijos kabinete dirbančios (šildymas) medikės. Ypač paslaugios, rūpestingos Vidutė ir Danutė (pavardžių nežinau).