Reitingas
Detalus įvertinimas

Susisiekimas visuomeniniu ar asmeniniu transportu, automobilio parkavimas

73.5% Complete
3.7

Susisiekimas su įstaiga patogus, bet stotelė/parkingas yra atokiau nuo įėjimo

Išorinės aplinkos pritaikymas Jūsų atsipalaidavimui ir komfortui (privatus įėjimas, suoliukai lauke, patogūs laiptai)

78.5% Complete
3.9

Išorės aplinka pilnai pritaikyta atsipalaidavimui ir komfortui

Registratūros ar priimamajo zonos patogumas (eilės valdymas, vietos prisėsti, galimybė atsigerti, WC ir pan.)

72.2% Complete
3.6

Registratūroje yra dauguma patogumą užtikrinančių priemonių

Registratūros ar priimamajo darbuotojų darbo kokybė (nuoširdus bendravimas, greitas aptarnavimas, supratingumas)

62.6% Complete
3.1

Darbą atlieka, bet formliai

Ar lengvai radote gydytojo/procedūrų kabinetą?

91.7% Complete
4.6

Įstaiga suplanuota apgalvotai arba labai aiškūs ženklai, dėl to lengva rasti gydytojo ar procedūrų kabinetą

Kiek ilgai tenka laukti prie gydytojo kabineto durų?

72.7% Complete
3.6

Laukiau iki 15 min

Kabinetų ar palatų pritaikymas Jūsų komfortui ir personalo darbo patogumui

82.8% Complete
4.1

Patalpos tvarkingos, švarios ir pilnai patenkina paciento komforto poreikius

Medicininė įranga (naujumas, modernumas bei kiekis)

77.3% Complete
3.9

Medicininės įrangos netrūksta ir visa įranga nauja ir moderni

Ar visas procedūras ir tyrimus galėjote gauti vietoje?

75.2% Complete
3.8

Visos reikiamos procedūros ar tyrimai buvo vietoje

Gydytojų profesionalumas (problemos diagnozavimas, gydymo efektyvumas)

84.4% Complete
4.2

Diagnozuoja tiksliai ir paskiria efektyvų gydymą

Gydytojų bendravimo įgudžiai (nuoširdumas, atsakymas į klausimus)

74.7% Complete
3.7

Bendravimas formalus arba klausimai atsakomi, bet neišsamiai

Seselių, slaugių ar slaugytojų darbo kokybė (bendravimas, rūpestingumas)

78.9% Complete
3.9

Buvo rūpestingos ir paslaugios

Papildomos paslaugos (maitinimas, taksi iškvietimas, TV, vaikų priežiūra)

69% Complete
3.4

Siūloma, bet tik dalis reikiamų papildomų paslaugų

Kaip vertinate paslaugų kainas?

53.7% Complete
2.7

Kaina atitiko paslaugos kokybę

Ar papildomai atsilyginate įstaigos gydytojams asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Wifi internetas

87.5% Complete
4.4

Internetas veikė be priekaištų

Licencija

Nr. 1172

Gydytojai, kurie dirba Baltijos ir Amerikos terapijos ir chirurgijos klinika
Pacientų atsiliepimai
2018-01-23, 09:45 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 2)

tai verslo įmonė, o ne gydymo įstaiga. stengiamasi prisivilioti pacientą visokiais pažadais, o kai susimoki už procedūras visi žadėti dalykai išgaruoja. bendravimas atsainus, nenori leistis į kalbas, nei paklausi, nei ką gausi. gydytojai nuolat skuba į kitas darbo vietas, čia tik užbėga likus laiko. susimokėjus pinigus visiškai ne to tikiesi. nieko nesiskiria nuo valstybinės, netgi blogiau.

2017-12-29, 21:46 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 1)

Nuoširdus ačiū gydytojai Giedrei Stundžaitei-Baršauskienei už kokybiškai atliktą viršutinių vokų plastikos operaciją. Džiaugiuosi pasirinkus būtent šią gydytoją, nes ji ne tik profesionalė, bet ir nuostabus, paprastas ir nuoširdus žmogus. Didelis ačiū Jums.

2017-11-13, 13:50 | IP: 88.118.218.21 Kas parašė?

Prieš savaitę buvo atlikta lazerinė hemoroidektomija.Rezultatas viršijo visus lūkesčius.Šiai dienai jau nebegeriu jokių nuskausminamųjų(susidarė įspūdis,kad galėjau išvis jų negerti:)),jokio skausmo jokio diskomforto.Super komanda.Jaunas chirurgas profesorius Tomas Poškus-aukščiausia ''lyga''.Aptarnaujantis personalas-mandagus,paslaugus,besišypsantis ir t.t. ir t.t.Puikūs profesionalai.Kaina-už tokį rezultatą ir paslaugas...sumokėčiau ir daugiau:)

2017-10-12, 22:55 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 2)

Dėl kelių klausimų nusprendžiau pasitikrinti pas šeimos gydytoją kuri prieš tai dirbo kitoje privačioje klinikoje, tačiau dabar dirba tik BAK.

Vizitas - kraujo tyrimai - echoskopija - vizitas rezultatams aptarti - nieko nerado, už ką klinika užsiprašė 250 Eur (~900 Lt?!?!). Keisčiausia kasoje teko susimokėti pilnai už abu apsilankymus, ir kai nusiuntė kokius tyrimus padaryti ir už vizitą aptarti tuos tyrimus.

Palyginimui - dėl tų pačių simptomų metais prieš tai lankiausi kitoje privačioje klinikoje (turinčioje sutartį su TLK). Viskas buvo padaryta identiškai ir kainavo lygiai 0 Eur.

Nei greitumo prasme, nei atsakymo tikslume skirtumo nėra. Nebent, kad priimamajam vaizdas gražesnis.

2017-05-03, 21:06 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 15)

Fantastiska klinika! Aciu personalui. Dariausi "grozio" operacija, kuri praejo labai skalndziai, o ir po gydymo viskas atsistate be komplikaciju. Gydytojos operavusios nuopelnas. Klinikos labai patogios ilsetis po operacijos. Personalas paslaugus. Aciu.

2017-01-18, 12:46 | IP: 78.56.123.111 Kas parašė?

Labai gera kokybe, malonus personalas, visos konsultacijos, tyrimai atlikti, diagnoze nustatyta ir paskirtas efektyvus gydymas per 45 min. Esam labai patenkinti.

2016-11-13, 20:40 | IP: 5.20.34.249 Kas parašė?

Blogiausia, kad visiška klinikos darbuotojų nekompetencija dirbant su pacientais turinčiais privatų sveikatos draudimą. Po Gydytojo apžiūros nors ir nustatytas aiškus ligos kodas administracijoje tau pasako, kad paslauga nebus kompensuojama, kas švelniai tariant išmušą iš vėžių, nes viską sužinai po laiko ir dar pikčiau, kai paskui draudimo bendrovė išlaidas padengia, bet tik po to kai turi visus dokumentus draudikui siuntinėti pats. Tai parodo, kad įstaiga visiškai neturi kompetencijos dirbant su privačiu sveikatos draudimu, todėl arba visiškai nereikėtų reklamuotis,kad aptarnaujami ir pacientai turintys privatų sveikatos draudimą arba paslaugą suteikti kokybiškai. Geriau jau iš karto informuokite,kad už paslaugas turėsite mokėtis pilną kainą ir paskui aiškintis su savo draudiku. Lyginant šiuo aspektu kitos privačios klinikos šią kliniką ženkliai lenkia savo kompetencija.

2016-07-22, 00:22 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 26)

Privati klinika, todėl skiria daugiau dėmesio pacientui. Registratūros darbas - ok, gydytojai - puikiai, personalas - ok. Kainos - kišenės reikalas. Jeigu nėra pinigų tai ten geriau nosies ir nekišti. Dirba su užsienio draudimais, todėl jeigu turite svečių iš svetur, kuriems prireikė daktaro, tai galima ten vežti, kad nebūtų gėda į valstybinę ... tik pirma pasiskambinkit draudimui, kad suderintų apmokėjimą.

2015-03-31, 12:36 | IP: 83.181.185.20 Kas parašė?

prastas aptarnavimas, pinigu lupimas, eiles pas gydytojus, nesupranti uz ka sumoki didelius pinigus

2013-10-29, 21:33 | IP: 78.60.194.148 Kas parašė?

Profesionalūs gydytojai Klinikos administracijos požiūris į pacientą galėtų būti ir geresnis, ypač kai kainos yra pakankamai aukštos.

2013-03-11, 10:23 | IP: 78.60.80.71 Kas parašė?

Neseniai lankiausi klinikoje - susidariau prasta nuomone: pradedant registraturos/administracijos darbu, baigiant kai kuriais gydytojais, kurie atmestinai ziuri i pacienta.

2012-09-24, 14:30 | IP: 86.100.51.209 Kas parašė?

Po tureto gimdymo daugiau cia kojos stengsiuosi nekelti. Spinaline nejautra pataike is penkto karto, vaikas gavo hospitaline stafilokokine infekcija, o as kraujo uzkretima.

2012-03-14, 11:49 | IP: 193.219.86.252 Kas parašė?

Šeimos gydytoja Učkuroninie tikras arogancijos pavyzdys.

2012-01-05, 20:04 | IP: 193.219.60.1 Kas parašė?

Kadangi tai yra privati klinika, iš personalo tikiesi kad ir būsi aptarnautas atitinkamai. Deja paprastose poliklinikose personalas kur kas paslaugesnis ir malonesnis. akivaizdu, kad BAK neinvestuoja į savo personalą, ypatingai administratores. Jos dažnai keičiasi, vadinasi, sąlygos ten labai blogos. O jei taip, tai aptarnavimas kokybiškas niekada nebus. Pastaruoju metu jaučiasi nuotaikos "o po manęs nors ir tvanas". Seselės kreivai žiūri į pacientus, kurie už vieną operaciją sumoka tiek, kiek jos uždirba per mėnesį. Gydytojai bando prisidurti prie algų tiesiogiai pardavinėdami pacientams vaistus. Į kliniką beveik niekada negalima prisiskambinti, dažnai net nebūna užimta linija. Tiesiog trūksta darbo jėgos, tiksliau taupoma jų sąskaitą. Ir tas jaučiasi visame klinikos darbe. Ne klinika, o tragikomedija. Nerekomenduoju.

2011-11-07, 23:18 | IP: 79.132.168.95 Kas parašė?

Ka galiu pasakyti,jei norite paremti SVEIKATOS BIZNI,tai galite tiesiog kol sveiki esat nuvezti jiems pinigu,jei susergate kreipkites i paprasta gydymo istaiga.neprofesionalus gydytojai (ne visi),gydo tol kol visai pablogeja,tada jau siucia i valstybine ligonine,kur diagnozuoja kita liga ir per 3 dienas isgydo,tik poto uz savaites kancias ir sveikatos pabloginima Baltijos Amerikos klinikoj dar apvalia sumele reik grist susimoket:)

2011-10-30, 13:07 | IP: 78.56.13.43 Kas parašė?

Iki klinikų plėtros buvo viskas puiku , esame apie dešimt metų šių klinikų pacientai su visa šeima. Darbar ima siaubas , nes baigia išsibėgioti visi buvę surinkti geriausi gydytojai, tie kurie dirba klinikose dirba tik tam , kad galėtų klijentus persivilioti pas save . Reikėjo operuotis anginą , meniską , buvo reikalingos proktologo paslaugos , po pirmos konsultacijos , gydytojai atviru tekstu kvietėsi operacijoms į ligonines kuriose jie dirba nuolatos.Pareikalavus operuoti baltijos klinikose atsisakydavo. Bandžiau susisiekti su įmonės direktore , beviltiškas reikalas. Kainų politika pasidarė plėšikiška . Kompensuojamų vaistų receptas negirdėtas dalykas . Administratorių elgesys pasibaisėtinas, kas keletą mėnesių vis kiti veidai .Tik neapsižiūrėk tai visas paslaugas paskaičiuos maksimaliai, jau nekalbant apie kokias nors simboliškas ilgamečiams pacientams nuolaidas .Jų niekada nebuvo.Bėga gydytojai , bėgam paskui juos į kitas gydymo įstaigas ir mes: seniausieji BAK pacientai , o ten dar ir paslaugos trisdešimt procentų pigiau . Nėra to blogo kad neišeitų į gerą , mes pacientai visada rasim išeitį , o kuo baigsis BAK...?
Dar prie to pačio , paskutiniai įvykiai Sakmbinu į BAK labai karščiuoja vaikas , sakau skubiai reikia gydytojo konsultacijos, atsakymas 185 lt, nuryju atsakymą pakartoju prašymą , atsakymas " atsiprašau kaina 225 lt" ( klinikų politika: kainomis išgąsdinti pacientą , kad jis paslaugomis nesinaudotų ?)Sakau vaikui reikalinga skubi pagalba , atsakymas : turiu suderinti su gydytoja ar priims.Ir toks bendravimas su seniausiais lojaliausiais pacientais.

2011-09-26, 10:33 | IP: 83.171.7.196 Kas parašė?

buvau šokiruota registratūros darbuotojų darbu, pirmą kartą, kai apsilankiau klinikoje, liepė užpildyti anketas,ir niekas NEPAREIKALAVO PASO, galėčiau įrašyti bet kieno duomenis,antra kai teko trigubai brangiau sumokėti už paslaugas, pirmą dvigubai paskaičiavo už konsultaciją, gerai kad iš karto pradėjau aiškintis, minusavo. Bet kai grįžau namo,gavau šoka, kai internete pamačiau vaistų kainą kuriuos pirkau klinikoje, kaina buvo trys kart didesnė, pinigus grąžino,bet tik po to kai pati kreipiausi:( reg.darb.labai retai bendrauja maloniai,dažniausiai nenoriai, nemaloniai...nieko gero negaliu pasakyti ir apie gydytojo seselę, vaikščiojo kaip mymra, kažkuo nepatenkinta...
iškyla klausymas už ką mes mokame tiek pinigų?aš maniau kad už kokybę, bet kur ji?

2011-06-29, 22:53 | IP: 78.56.244.125 Kas parašė?

Daktarai, slaugės ir registratūros darbuotojos yra paslaugūs. Daktarai rūpestingai atlieka savo darbą, slaugės geba gerai informuoti apie operacinius dalykus ir rūpestingai prižiūrėti pacientus, registratūros darbuotojos iškart atsiliepia telefonu. Kadangi klinika yra įsikūrusi šalia judraus eismo gatvės patalpose (ypač atidarius langą) būna nemažas triukšmas, pravažiavus sunkesniam automobiliui minimaliai sudreba grindys.

2011-02-06, 19:22 | IP: 78.63.33.29 Kas parašė?

labai miela ir profesionali gydytoja yra Reda Žiobakienė viena iš registratūros darbuotojų tikrai nemandagi. tai tikrai atstumia. atrodo, kad jai didžiausia kančia yra sėdėti savo darbo vietoje. net pabijojau jos toliau ko nors klausti.

2010-12-07, 10:54 | IP: 82.135.215.118 Kas parašė?

Manau, kad paskutinį kartą ėjau į šią įstaigą. Pas šeimos gydytoją reikėjo laukti 40 min. Per tas 40 min. spėjau prisiminti, kad kiek teko lankytis - visada teko laukti. Kraujo ir šlapimo tyrimas kainuoja 460 Lt - kažkoks kosmosas. 2010-12-07

2010-11-16, 09:05 | IP: 194.176.58.193 Kas parašė?

šios klieniko administracija turėtų peržiūrėti pacientų priėmimo laikus ir trūkmę, nes beviek visiems ir visada tenka laukti - kas mano nuomone - nedaro garbės tokio lygio įstaigai. Galima prailginti apsilankymui pas gydytoją skirtą laiką, o tai sukiša kuo daugiau pacientų ir tiek žinių.
Taip pat iš šios įstaigos tikėjausi malonesnio priimamojo personalo - mergaitės turėtų suprasti, kad pinigai mokami ne už jų nežinojimą ir bejėgiškumą. Ypač erzina pasakymas "akivaizdu, kad jau niekas nevyksta pagal grafiką - teks palaukti" arba "aš nieko negaliu padaryti"

2010-10-26, 13:31 | IP: 85.206.130.245 Kas parašė?

Ne karta susiduriau su mano, kaip paciento, privatumo ir konfidencialumo pazeidimu. Nemalonu, kai tavo tyrimus ir bedas aptarineja garsiai registraturoje seseles salia esant pasaliniams. Susidare ispudis, kad konfidencialumas jiems visikai nesvarbu.

2010-04-28, 08:51 | IP: 212.59.0.206 Kas parašė?

malonūs BPG :) nepatiko neurologė...

2010-03-24, 14:06 | IP: 78.60.139.136 Kas parašė?

del gimdymo: akusere ir anesteziologe ir ginekologas dirbo tiesiog nepriekaistingai.labai aciu jiems.
salygos ramiai ir komfortabiliai gimdyti buvo puikios. kambarelis po gimdymo( kurio langai iseina i gatves puse) gana triuksmingas ir sudreba kai pravaziuoja didesne masina.:)
taciau vis viena manau, kad kaina uz gimdymo paslaugas yra GEROKAI per didele.

2010-02-23, 10:53 | IP: 95.173.32.14 Kas parašė?

Labai jauki ir raminanti aplinka, veikiau primenanti SPA centrą, o ne gydymo įstaigą :) Malonus ir mandagus personalas, o taip pat ir klinikoje besilankantys žmonės. Peršvietus plaučius buvo nustatytas bronchitas, po poros dienų paskambino pati gydytoja ir pranešė, kad suklydo - tai plaučių uždegimas. Taikytas gydymas antibijotikais buvo brangus, tačiau nepadėjo. Teko ilgai važinėti į kliniką leisti vaistus, o kiekvienas vizitas, žinoma, kainuoja. Taip dėl medikų aplaidumo buvo nustatyta neteisinga diagnozė bei padidinta gydymo sąskaita.

2010-02-11, 20:01 | IP: 78.60.182.175 Kas parašė?

Jokiu Ponai gydytojai privalomojo medicininio patikrinimo metu imdami kraujo megini uzkrete sepsiu. Tinkama gydyma nuo sio uzkretimo gavau tik Kipre. Nenumiriau. Nesikreipiau niekur, nes jusu koda CL, ponai. Esu pasislykstejusi jusu teikiamomis paslaugomis.

2010-02-05, 13:24 | IP: 193.219.87.24 Kas parašė?

tikrai nekas

2008-10-08, 12:51 | IP: 81.7.89.26 Kas parašė?

Nuostabus gydytojai, rūpestingas personalas. Šeimos gydytojai patys geriausi :)

2008-07-11, 12:17 | IP: 213.190.57.174 Kas parašė?
Komentaras parašytas prieš 10 m. 1 mėn., todėl nebėra aktualus.
2008-06-17, 19:02 | IP: 62.212.223.221 Kas parašė?
Komentaras parašytas prieš 10 m. 2 mėn., todėl nebėra aktualus.
2008-06-02, 14:37 | IP: 217.110.77.7 Kas parašė?
Komentaras parašytas prieš 10 m. 2 mėn., todėl nebėra aktualus.
2008-05-15, 13:28 | IP: 193.219.181.106 Kas parašė?
Komentaras parašytas prieš 10 m. 3 mėn., todėl nebėra aktualus.
2008-01-07, 15:21 | IP: 84.166.28.225 Kas parašė?
Komentaras parašytas prieš 10 m. 7 mėn., todėl nebėra aktualus.
2007-05-15, 20:33 | IP: 88.223.63.134 Kas parašė?
Komentaras parašytas prieš 11 m. 3 mėn., todėl nebėra aktualus.
2007-04-04, 14:45 | IP: 213.226.132.252 Kas parašė?
Komentaras parašytas prieš 11 m. 4 mėn., todėl nebėra aktualus.