Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja , %

Licencija

Nr. 1172

Detalus įvertinimas

Susisiekimas visuomeniniu ar asmeniniu transportu, automobilio parkavimas

75.5% Complete
3.8

Susisiekimas idealus, viskas gerai apgalvota

Išorinės aplinkos pritaikymas JÅ«sų atsipalaidavimui ir komfortui (privatus įėjimas, suoliukai lauke, patogÅ«s laiptai)

79.7% Complete
4

Išorės aplinka pilnai pritaikyta atsipalaidavimui ir komfortui

Registratūros ar priimamajo zonos patogumas (eilės valdymas, vietos prisėsti, galimybė atsigerti, WC ir pan.)

74.8% Complete
3.7

Registratūroje yra dauguma patogumą užtikrinančių priemonių

RegistratÅ«ros ar priimamajo darbuotojų darbo kokybė (nuoširdus bendravimas, greitas aptarnavimas, supratingumas)

66.9% Complete
3.3

Darbą atlieka, bet formliai

Ar lengvai radote gydytojo/procedūrų kabinetą?

93% Complete
4.7

Ä®staiga suplanuota apgalvotai arba labai aiškÅ«s ženklai, dėl to lengva rasti gydytojo ar procedÅ«rų kabinetą

Kiek ilgai tenka laukti prie gydytojo kabineto durų?

74.8% Complete
3.7

Laukiau iki 15 min

Kabinetų ar palatų pritaikymas Jūsų komfortui ir personalo darbo patogumui

83.6% Complete
4.2

Patalpos tvarkingos, švarios ir pilnai patenkina paciento komforto poreikius

Medicininė įranga (naujumas, modernumas bei kiekis)

78.2% Complete
3.9

Medicininės įrangos netrūksta ir visa įranga nauja ir moderni

Ar visas procedūras ir tyrimus galėjote gauti vietoje?

77.1% Complete
3.9

Visos reikiamos procedūros ar tyrimai buvo vietoje

Gydytojų profesionalumas (problemos diagnozavimas, gydymo efektyvumas)

85.1% Complete
4.3

Diagnozuoja tiksliai ir paskiria efektyvų gydymą

Gydytojų bendravimo įgudžiai (nuoširdumas, atsakymas į klausimus)

76.8% Complete
3.8

Bendrauja nuoširdžiai ir atsako į visus klausimus

Seselių, slaugių ar slaugytojų darbo kokybė (bendravimas, rūpestingumas)

81.4% Complete
4.1

Buvo rūpestingos ir paslaugios

Papildomos paslaugos (maitinimas, taksi iškvietimas, TV, vaikų priežiÅ«ra)

71% Complete
3.5

Siūloma, bet tik dalis reikiamų papildomų paslaugų

Kaip vertinate paslaugų kainas?

53.6% Complete
2.7

Kaina atitiko paslaugos kokybę

Ar papildomai atsilyginate įstaigos gydytojams asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Wifi internetas

82.6% Complete
4.1

Internetas veikė be priekaištų

Gydytojai, kurie dirba "Baltijos ir Amerikos terapijos ir chirurgijos klinika"
Pacientų atsiliepimai
2019-07-24, 20:47 | 1

Lankemes pas gydytoja akusere-ginekologe, paciai gydytojai priekaistu jokiu, taciau apziurai naudojama apratura tiesiog sokiravo. Nestumo metu teko ne karta lankytis echoskopui, taciau tokios prastos technikos dar nebuvau maciusi. Ne tik kad sunkiai matesi pilvo gyventojas, bet gydytoja turi vieninteli monitoriu, todel tik pora kartu atsukusi parode vaizda man gulinciai.
Gal priekaistu dideliu ir netureciau, taciau kuomet uz paslaugas buvome paprasyti susimoketi 150 euru, likome sokiruoti.
Pries tai teko lankytis genetikos klinikoje, pas docente, kuri dirba su pacia naujausia iranga, ir uz paslauga sumokejome trecdaliu maziau.
Kam svarbu paslaugos kokybe uz adekvacia kaina, jokiu budu nesiregistruokite sioje klinikoje.

2019-06-22, 20:13 | 1

Esu dėkinga už operaciją Laimučiui Škikui.

2019-05-03, 10:29 | 1

Tokio lygio klinika tikrai turėtų apalvoti kokius darbuotojus priima registratorės/administratorės pareigoms. Pradedant tuo, kad kaskart paskambinus yra nurodomos vis skirtingos TŲ PAČIŲ paslaugų/konsultacijų ar tyrimų kainos (kainininkas jau kurį laiką išimtas iš BAK svetainės), registratorės kalba neaiškiai, abejodamos savo pasakytos informacijos teisingumu, nežino gydytojų darbo grafikų ir pan.
Vos priėjus prie registratūros/priimamojo stalo, matosi šių "darbuotojų" arogancija bei žvilgsnis į pacientą "iš viršaus". Atrodo tikrai juokingai.
Nuoširdi rekomendacija, jei norite išlaikyti gerą klinikos vardą, praveskite mokymus savo registratūros mergaitėms (nuo elementaraus mandagumo bei ryšio su klientu iki klinikos įkainių bei gydytojų darbo grafiko žinojimo (bent apytikriai).

2018-11-03, 11:26 | 1

Buvo skirta kraujagysliu operacija.. operacija atliko Gyd. Arunas Grinkevicius..Didelis jam aciu uz profesionaluma..uz nuosirdu bendravima.. Butinai rekomenduosiu si gydytoja..

2018-01-23, 09:45 | 2

tai verslo įmonė, o ne gydymo įstaiga. stengiamasi prisivilioti pacientą visokiais pažadais, o kai susimoki už procedūras visi žadėti dalykai išgaruoja. bendravimas atsainus, nenori leistis į kalbas, nei paklausi, nei ką gausi. gydytojai nuolat skuba į kitas darbo vietas, čia tik užbėga likus laiko. susimokėjus pinigus visiškai ne to tikiesi. nieko nesiskiria nuo valstybinės, netgi blogiau.

2017-12-29, 21:46 | 1

Nuoširdus ačiū gydytojai Giedrei Stundžaitei-Baršauskienei už kokybiškai atliktą viršutinių vokų plastikos operaciją. Džiaugiuosi pasirinkus būtent šią gydytoją, nes ji ne tik profesionalė, bet ir nuostabus, paprastas ir nuoširdus žmogus. Didelis ačiū Jums.

2017-11-13, 13:50 | IP: 88.118.218.21

Prieš savaitę buvo atlikta lazerinė hemoroidektomija.Rezultatas viršijo visus lūkesčius.Šiai dienai jau nebegeriu jokių nuskausminamųjų(susidarė įspūdis,kad galėjau išvis jų negerti:)),jokio skausmo jokio diskomforto.Super komanda.Jaunas chirurgas profesorius Tomas Poškus-aukščiausia ''lyga''.Aptarnaujantis personalas-mandagus,paslaugus,besišypsantis ir t.t. ir t.t.Puikūs profesionalai.Kaina-už tokį rezultatą ir paslaugas...sumokėčiau ir daugiau:)

2017-10-12, 22:55 | 2

Dėl kelių klausimų nusprendžiau pasitikrinti pas šeimos gydytoją kuri prieš tai dirbo kitoje privačioje klinikoje, tačiau dabar dirba tik BAK.

Vizitas - kraujo tyrimai - echoskopija - vizitas rezultatams aptarti - nieko nerado, už ką klinika užsiprašė 250 Eur (~900 Lt?!?!). Keisčiausia kasoje teko susimokėti pilnai už abu apsilankymus, ir kai nusiuntė kokius tyrimus padaryti ir už vizitą aptarti tuos tyrimus.

Palyginimui - dėl tų pačių simptomų metais prieš tai lankiausi kitoje privačioje klinikoje (turinčioje sutartį su TLK). Viskas buvo padaryta identiškai ir kainavo lygiai 0 Eur.

Nei greitumo prasme, nei atsakymo tikslume skirtumo nėra. Nebent, kad priimamajam vaizdas gražesnis.

2017-05-03, 21:06 | 20

Fantastiska klinika! Aciu personalui. Dariausi "grozio" operacija, kuri praejo labai skalndziai, o ir po gydymo viskas atsistate be komplikaciju. Gydytojos operavusios nuopelnas. Klinikos labai patogios ilsetis po operacijos. Personalas paslaugus. Aciu.

2017-01-18, 12:46 | IP: 78.56.123.111

Labai gera kokybe, malonus personalas, visos konsultacijos, tyrimai atlikti, diagnoze nustatyta ir paskirtas efektyvus gydymas per 45 min. Esam labai patenkinti.

2016-11-13, 20:40 | IP: 5.20.34.249

Blogiausia, kad visiška klinikos darbuotojų nekompetencija dirbant su pacientais turinčiais privatų sveikatos draudimą. Po Gydytojo apžiūros nors ir nustatytas aiškus ligos kodas administracijoje tau pasako, kad paslauga nebus kompensuojama, kas švelniai tariant išmušą iš vėžių, nes viską sužinai po laiko ir dar pikčiau, kai paskui draudimo bendrovė išlaidas padengia, bet tik po to kai turi visus dokumentus draudikui siuntinėti pats. Tai parodo, kad įstaiga visiškai neturi kompetencijos dirbant su privačiu sveikatos draudimu, todėl arba visiškai nereikėtų reklamuotis,kad aptarnaujami ir pacientai turintys privatų sveikatos draudimą arba paslaugą suteikti kokybiškai. Geriau jau iš karto informuokite,kad už paslaugas turėsite mokėtis pilną kainą ir paskui aiškintis su savo draudiku. Lyginant šiuo aspektu kitos privačios klinikos šią kliniką ženkliai lenkia savo kompetencija.

2016-07-22, 00:22 | 26

Privati klinika, todėl skiria daugiau dėmesio pacientui. Registratūros darbas - ok, gydytojai - puikiai, personalas - ok. Kainos - kišenės reikalas. Jeigu nėra pinigų tai ten geriau nosies ir nekišti. Dirba su užsienio draudimais, todėl jeigu turite svečių iš svetur, kuriems prireikė daktaro, tai galima ten vežti, kad nebūtų gėda į valstybinę ... tik pirma pasiskambinkit draudimui, kad suderintų apmokėjimą.

2015-03-31, 12:36 | IP: *.*.*.*

prastas aptarnavimas, pinigu lupimas, eiles pas gydytojus, nesupranti uz ka sumoki didelius pinigus

2013-10-29, 21:33 | IP: 78.60.194.148

Profesionalūs gydytojai Klinikos administracijos požiūris į pacientą galėtų būti ir geresnis, ypač kai kainos yra pakankamai aukštos.

2013-03-11, 10:23 | IP: *.*.*.*

Neseniai lankiausi klinikoje - susidariau prasta nuomone: pradedant registraturos/administracijos darbu, baigiant kai kuriais gydytojais, kurie atmestinai ziuri i pacienta.

;