Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja , %

Licencija

Nr. 1172

Detalus įvertinimas

Susisiekimas visuomeniniu ar asmeniniu transportu, automobilio parkavimas

76.1% Complete
3.8

Susisiekimas idealus, viskas gerai apgalvota

Išorinės aplinkos pritaikymas Jūsų atsipalaidavimui ir komfortui (privatus įėjimas, suoliukai lauke, patogūs laiptai)

80.9% Complete
4

Išorės aplinka pilnai pritaikyta atsipalaidavimui ir komfortui

Registratūros ar priimamajo zonos patogumas (eilės valdymas, vietos prisėsti, galimybė atsigerti, WC ir pan.)

76% Complete
3.8

Registratūra paciento ir personalo patogumui yra pritaikyta idealiai

Registratūros ar priimamajo darbuotojų darbo kokybė (nuoširdus bendravimas, greitas aptarnavimas, supratingumas)

66.8% Complete
3.3

Darbą atlieka, bet formliai

Ar lengvai radote gydytojo/procedūrų kabinetą?

89.1% Complete
4.5

Įstaiga suplanuota apgalvotai arba labai aiškūs ženklai, dėl to lengva rasti gydytojo ar procedūrų kabinetą

Kiek ilgai tenka laukti prie gydytojo kabineto durų?

76.2% Complete
3.8

Priėmė iškarto sutartu laiku

Kabinetų ar palatų pritaikymas Jūsų komfortui ir personalo darbo patogumui

83.4% Complete
4.2

Patalpos tvarkingos, švarios ir pilnai patenkina paciento komforto poreikius

Medicininė įranga (naujumas, modernumas bei kiekis)

80.1% Complete
4

Medicininės įrangos netrūksta ir visa įranga nauja ir moderni

Ar visas procedūras ir tyrimus galėjote gauti vietoje?

78.7% Complete
3.9

Visos reikiamos procedūros ar tyrimai buvo vietoje

Gydytojų profesionalumas (problemos diagnozavimas, gydymo efektyvumas)

84.5% Complete
4.2

Diagnozuoja tiksliai ir paskiria efektyvų gydymą

Gydytojų bendravimo įgudžiai (nuoširdumas, atsakymas į klausimus)

77.9% Complete
3.9

Bendrauja nuoširdžiai ir atsako į visus klausimus

Seselių, slaugių ar slaugytojų darbo kokybė (bendravimas, rūpestingumas)

81.9% Complete
4.1

Buvo rūpestingos ir paslaugios

Papildomos paslaugos (maitinimas, taksi iškvietimas, TV, vaikų priežiūra)

72.6% Complete
3.6

Siūloma, bet tik dalis reikiamų papildomų paslaugų

Kaip vertinate paslaugų kainas?

51.6% Complete
2.6

Kaina atitiko paslaugos kokybę

Ar papildomai atsilyginate įstaigos gydytojams asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Wifi internetas

84% Complete
4.2

Internetas veikė be priekaištų

Gydytojai, kurie dirba "Baltijos ir Amerikos terapijos ir chirurgijos klinika"
Pacientų atsiliepimai
2019-12-10, 16:54 | 5

Klinikoje lankausi pirmą kartą, bet turbūt ir paskutinį. Pas gyd. mamologę labai sunku patekti, kadangi būna klinikoje turbūt tik kartą per mėnesį. Atvykus į registratūrą pasijaučiau kaip viešbutyje, o ne klinikoje, tačiau čia visas įspūdis ir pasibaigė, nes turinys neatitinka nei to įspūdžio, nei juo labiau kosminių kainų. Juo labiau, kad kainos prieš kurį laiką iš klinikos puslapio išvis buvo išimtos ir kainodara išvis išlieka paslaptyje.
Mamologo kabinetas mažas, nepatogus, nusirengti ir rūbus kartu su rankine pasidėti reikia ant tos pačios kėdės, kur sėdi, prie nerakinamų durų turi sukinėtis iki pusės išsiplikinusi ir po to nei nusivalyti po echoskopijos, nei apsirengti komfortabiliai galimybės nėra. Kitose klinikose kiek teko lankytis, yra atskira patalpa, kur pacientui užtikrinamas privatumas ir ramiai galima bent jau susitvarkyti ir apsirengti.
Gydytoja (apie kurią vien teigiami atsiliepimai) pasirodė arogantiška, atrodė, kad atvažiavau nežinia ko, iš mano problemos pasijuokė. Už tokius pinigus man rodos pacientas gali ateiti nors ir su išgalvota problema, gydytojas turėtų normaliai ir suprantamai jam paaiškinti, kad baimė nepagrįsta ir viskas yra gerai. Dar net nespėjusi pažiūrėti, sako, kad jokios problemos nėra - jai buvo tas pats, ką aš sakau. Echoskopas ir konsultacija (10 min) kainavo 170eur.
Registratūra labai nepatogi ir dirba vidutiniškai - tris kartus turėjau stoti į tą pačią eilę: tai pranešti apie savo atvykimą, tai užpildyti anketą, tai apmokėti iš vienos kasos į kitą perkėlė. Žodžiu, sunku suvokti, kodėl klinika vaizduojasi esanti tokia "aukščiau visko", nors iš tiesų yra net prastesnė už kitas konkurentes, kur paslaugos yra perpus pigiau ir personalas yra kur kas profesionalesnis.
Teko labai nusiviti, vien akių dūmimas.

2019-11-06, 13:47 | 1

Pradžioje svarbu pažymėti, kad ginekologės V. Variakojienės darbu esu begalo patenkinta, liga diagnozavo, paskyrė gydymą ir viskas puiku. Tačiau kitus gydytojus vertinu tikrai prastai. Nerekomenduoju echoskuopotojo Čekuolio ( vardo neprisimenu ). Patikrino, ligos nerado, nors bendrai prastai visvien jaučiausi, net siuntimo negavau, nes atseit mano problema... bendrauja nemaloniai, pokalbis truko tik 2 sakiniais, visą kitą - gydytojui neįdomu.
Kas liečia administraciją - tikra tragedija. Jokio organizuotumo, paprašius išrašo (kelis kartus pasikartojo) meluoja kad išsiuntė. Meluoja, kad šiuo metu arba negali iš draudimo compensa išskaičiuoti tuo pat metu arba atseit be siuntimo iškart nekompensuoja draudimas. Įdomu kodėl medicinos ir diagnostikos centre (grybo g) ir kitur be siuntimo galima atsiskaityt iškart ir be jokių problemų. Manau, kad taip aukštai save iškeliančiai įstaigai reikėtų pasirūpinti tokiais dalykais.
Nesugrįšiu ir nerekomenduoju.

2019-07-24, 19:47 | 1

Lankemes pas gydytoja akusere-ginekologe, paciai gydytojai priekaistu jokiu, taciau apziurai naudojama apratura tiesiog sokiravo. Nestumo metu teko ne karta lankytis echoskopui, taciau tokios prastos technikos dar nebuvau maciusi. Ne tik kad sunkiai matesi pilvo gyventojas, bet gydytoja turi vieninteli monitoriu, todel tik pora kartu atsukusi parode vaizda man gulinciai.
Gal priekaistu dideliu ir netureciau, taciau kuomet uz paslaugas buvome paprasyti susimoketi 150 euru, likome sokiruoti.
Pries tai teko lankytis genetikos klinikoje, pas docente, kuri dirba su pacia naujausia iranga, ir uz paslauga sumokejome trecdaliu maziau.
Kam svarbu paslaugos kokybe uz adekvacia kaina, jokiu budu nesiregistruokite sioje klinikoje.

2018-01-23, 08:45 | 2

tai verslo įmonė, o ne gydymo įstaiga. stengiamasi prisivilioti pacientą visokiais pažadais, o kai susimoki už procedūras visi žadėti dalykai išgaruoja. bendravimas atsainus, nenori leistis į kalbas, nei paklausi, nei ką gausi. gydytojai nuolat skuba į kitas darbo vietas, čia tik užbėga likus laiko. susimokėjus pinigus visiškai ne to tikiesi. nieko nesiskiria nuo valstybinės, netgi blogiau.

2017-10-12, 21:55 | 2

Dėl kelių klausimų nusprendžiau pasitikrinti pas šeimos gydytoją kuri prieš tai dirbo kitoje privačioje klinikoje, tačiau dabar dirba tik BAK.

Vizitas - kraujo tyrimai - echoskopija - vizitas rezultatams aptarti - nieko nerado, už ką klinika užsiprašė 250 Eur (~900 Lt?!?!). Keisčiausia kasoje teko susimokėti pilnai už abu apsilankymus, ir kai nusiuntė kokius tyrimus padaryti ir už vizitą aptarti tuos tyrimus.

Palyginimui - dėl tų pačių simptomų metais prieš tai lankiausi kitoje privačioje klinikoje (turinčioje sutartį su TLK). Viskas buvo padaryta identiškai ir kainavo lygiai 0 Eur.

Nei greitumo prasme, nei atsakymo tikslume skirtumo nėra. Nebent, kad priimamajam vaizdas gražesnis.

2015-03-31, 11:36 | IP: *.*.*.*

prastas aptarnavimas, pinigu lupimas, eiles pas gydytojus, nesupranti uz ka sumoki didelius pinigus

2013-03-11, 09:23 | IP: *.*.*.*

Neseniai lankiausi klinikoje - susidariau prasta nuomone: pradedant registraturos/administracijos darbu, baigiant kai kuriais gydytojais, kurie atmestinai ziuri i pacienta.

2012-09-24, 13:30 | IP: *.*.*.*

Po tureto gimdymo daugiau cia kojos stengsiuosi nekelti. Spinaline nejautra pataike is penkto karto, vaikas gavo hospitaline stafilokokine infekcija, o as kraujo uzkretima.

2012-03-14, 10:49 | IP: *.*.*.*

Šeimos gydytoja Učkuroninie tikras arogancijos pavyzdys.

2012-01-05, 19:04 | IP: *.*.*.*

Kadangi tai yra privati klinika, iš personalo tikiesi kad ir būsi aptarnautas atitinkamai. Deja paprastose poliklinikose personalas kur kas paslaugesnis ir malonesnis. akivaizdu, kad BAK neinvestuoja į savo personalą, ypatingai administratores. Jos dažnai keičiasi, vadinasi, sąlygos ten labai blogos. O jei taip, tai aptarnavimas kokybiškas niekada nebus. Pastaruoju metu jaučiasi nuotaikos "o po manęs nors ir tvanas". Seselės kreivai žiūri į pacientus, kurie už vieną operaciją sumoka tiek, kiek jos uždirba per mėnesį. Gydytojai bando prisidurti prie algų tiesiogiai pardavinėdami pacientams vaistus. Į kliniką beveik niekada negalima prisiskambinti, dažnai net nebūna užimta linija. Tiesiog trūksta darbo jėgos, tiksliau taupoma jų sąskaitą. Ir tas jaučiasi visame klinikos darbe. Ne klinika, o tragikomedija. Nerekomenduoju.

2011-11-07, 22:18 | IP: *.*.*.*

Ka galiu pasakyti,jei norite paremti SVEIKATOS BIZNI,tai galite tiesiog kol sveiki esat nuvezti jiems pinigu,jei susergate kreipkites i paprasta gydymo istaiga.neprofesionalus gydytojai (ne visi),gydo tol kol visai pablogeja,tada jau siucia i valstybine ligonine,kur diagnozuoja kita liga ir per 3 dienas isgydo,tik poto uz savaites kancias ir sveikatos pabloginima Baltijos Amerikos klinikoj dar apvalia sumele reik grist susimoket:)

2011-10-30, 12:07 | IP: *.*.*.*

Iki klinikų plėtros buvo viskas puiku , esame apie dešimt metų šių klinikų pacientai su visa šeima. Darbar ima siaubas , nes baigia išsibėgioti visi buvę surinkti geriausi gydytojai, tie kurie dirba klinikose dirba tik tam , kad galėtų klijentus persivilioti pas save . Reikėjo operuotis anginą , meniską , buvo reikalingos proktologo paslaugos , po pirmos konsultacijos , gydytojai atviru tekstu kvietėsi operacijoms į ligonines kuriose jie dirba nuolatos.Pareikalavus operuoti baltijos klinikose atsisakydavo. Bandžiau susisiekti su įmonės direktore , beviltiškas reikalas. Kainų politika pasidarė plėšikiška . Kompensuojamų vaistų receptas negirdėtas dalykas . Administratorių elgesys pasibaisėtinas, kas keletą mėnesių vis kiti veidai .Tik neapsižiūrėk tai visas paslaugas paskaičiuos maksimaliai, jau nekalbant apie kokias nors simboliškas ilgamečiams pacientams nuolaidas .Jų niekada nebuvo.Bėga gydytojai , bėgam paskui juos į kitas gydymo įstaigas ir mes: seniausieji BAK pacientai , o ten dar ir paslaugos trisdešimt procentų pigiau . Nėra to blogo kad neišeitų į gerą , mes pacientai visada rasim išeitį , o kuo baigsis BAK...?
Dar prie to pačio , paskutiniai įvykiai Sakmbinu į BAK labai karščiuoja vaikas , sakau skubiai reikia gydytojo konsultacijos, atsakymas 185 lt, nuryju atsakymą pakartoju prašymą , atsakymas " atsiprašau kaina 225 lt" ( klinikų politika: kainomis išgąsdinti pacientą , kad jis paslaugomis nesinaudotų ?)Sakau vaikui reikalinga skubi pagalba , atsakymas : turiu suderinti su gydytoja ar priims.Ir toks bendravimas su seniausiais lojaliausiais pacientais.

2011-09-26, 09:33 | IP: *.*.*.*

buvau šokiruota registratūros darbuotojų darbu, pirmą kartą, kai apsilankiau klinikoje, liepė užpildyti anketas,ir niekas NEPAREIKALAVO PASO, galėčiau įrašyti bet kieno duomenis,antra kai teko trigubai brangiau sumokėti už paslaugas, pirmą dvigubai paskaičiavo už konsultaciją, gerai kad iš karto pradėjau aiškintis, minusavo. Bet kai grįžau namo,gavau šoka, kai internete pamačiau vaistų kainą kuriuos pirkau klinikoje, kaina buvo trys kart didesnė, pinigus grąžino,bet tik po to kai pati kreipiausi:( reg.darb.labai retai bendrauja maloniai,dažniausiai nenoriai, nemaloniai...nieko gero negaliu pasakyti ir apie gydytojo seselę, vaikščiojo kaip mymra, kažkuo nepatenkinta...
iškyla klausymas už ką mes mokame tiek pinigų?aš maniau kad už kokybę, bet kur ji?

2010-12-07, 09:54 | IP: *.*.*.*

Manau, kad paskutinį kartą ėjau į šią įstaigą. Pas šeimos gydytoją reikėjo laukti 40 min. Per tas 40 min. spėjau prisiminti, kad kiek teko lankytis - visada teko laukti. Kraujo ir šlapimo tyrimas kainuoja 460 Lt - kažkoks kosmosas. 2010-12-07

2010-11-16, 08:05 | IP: *.*.*.*

šios klieniko administracija turėtų peržiūrėti pacientų priėmimo laikus ir trūkmę, nes beviek visiems ir visada tenka laukti - kas mano nuomone - nedaro garbės tokio lygio įstaigai. Galima prailginti apsilankymui pas gydytoją skirtą laiką, o tai sukiša kuo daugiau pacientų ir tiek žinių.
Taip pat iš šios įstaigos tikėjausi malonesnio priimamojo personalo - mergaitės turėtų suprasti, kad pinigai mokami ne už jų nežinojimą ir bejėgiškumą. Ypač erzina pasakymas "akivaizdu, kad jau niekas nevyksta pagal grafiką - teks palaukti" arba "aš nieko negaliu padaryti"

;