Susisiekimas idealus, viskas gerai apgalvota

Išorės aplinka pilnai pritaikyta atsipalaidavimui ir komfortui

Registratūra paciento ir personalo patogumui yra pritaikyta idealiai

Darbuotojai maloniai bendrauja ir greitai aptarnauja

Įstaiga suplanuota apgalvotai arba labai aiškūs ženklai, dėl to lengva rasti gydytojo ar procedūrų kabinetą

Patalpos tvarkingos, švarios ir pilnai patenkina paciento komforto poreikius

Medicininės įrangos netrūksta ir visa įranga nauja ir moderni

Diagnozuoja tiksliai ir paskiria efektyvų gydymą

Bendrauja nuoširdžiai ir atsako į visus klausimus

Buvo rūpestingos ir paslaugios

Galėjau gauti visas reikiamas papildomas paslaugas

Internetas veikė be priekaištų

Internete apie Dr. G. Kravčenkos ginekologijos klinika :(Beta)

Byla 2-454/2009 - eTeismai

5Vilniaus apygardos teismas 2008 m. gegužės 27 d. nutartimi nutarė taikyti
laikinąsias apsaugos priemones – atsakovo UAB „Dr. G. Kravčenkos
ginekologijos klinika“ 101 500 Lt vertės nekilnojamojo ar kilnojamojo turto,
esančio pas atsakovą ir/ar trečiuosius asmenis, areštą, uždraudžiant jį perleisti,
įkeisti kitiems ...

2017-11-20, 21:06 | IP: 164.132.106.162 Kas parašė?

Puiki klinika, aukščiausios kvalifikacijos personalas, lankausi čia jau daug metų. Rekomenduoju :)

2017-11-13, 15:18 | IP: 213.197.138.78 Kas parašė?

Buvo labai malonu bendrauti su gydytoja ir slaugytoja , visa procedūra buvo padaryta sklandžiai. Visi žmones buvo labai draugiški

2017-11-02, 15:44 | IP: 51.15.196.158 Kas parašė?

Tenka daug keliauti į užsienį, visada renkuosi mažus jaukius viešbutukus. Ši klinika yra ypatinga - maža, jauki, geriausi specialistai, tie patys nesikeičiantys darbuotojai ir slaugutės. Jaučiuosi čia saugiai, lankausi dažnai , dariausi ir operaciją. Tikrai kaip namie, stabilu, jauku, patikima. Daugiau tokių gydymo įstaigų, išlaikančių tiek metų aukščiausią kokybę. Rekomenduoju.

2017-10-30, 20:54 | IP: 62.102.148.67 Kas parašė?

Puiki klinika - dėmesingas personalas, puikūs medikai.
Susirgus visuomet sulauksi profesionalaus požiūrio ir kompetetingos pagalbos.
Viskas man patinka šioje įstaigoje mes jau lankomės daug metų jokių nesusipratimų nėra dar buvę, viskuo patenkinta.
Mano gydytoja Ingrida Kravčenkienė. Jos dėka esu pasveikusi esu dėl to jai labai dėkinga.
Tokių gerų specialistų reikėtų paieškoti.
Ačiū Jai.

2017-10-26, 14:18 | IP: 178.20.55.16 Kas parašė?

Puiki, draugiška atmosfera šioje įstaigoje. Džiugina personalo profesionalumas.
Noriu padėkoti už supratimą ir profesionalumą, esant sudėtingai asmeninei situacijai.
Lankiausi pas Genadijų Kravčenką. ir tik patys geriausi ir silčiausi atsiliepimai tiek apie šį gydytoją tiek apie kliniką. Konfidencalumas garantuotas - man tai ypac svarbu.
Ačiū jums širdingai.

2017-10-26, 00:00 | registruotas lankytojas

Apsilankius klinikoje tarsi ir viskas buvo gerai, bet keistas jausmas, ir pakartotinam patikrinimui eiti kažkaip nesinori. Gydytojas priėmė profesionaliai, tačiau bendravimas buvo labai formalus. Nustebino tai, kad buvo su marškiniais ir kaklaraiščiu, ir vizito metu net neužsidėjo chalato, tik mažą "prijuostę". Nurodyta prieš vizitą ir tikrovėje kainą skyrėsi 200EUR, kas yra tiesiog kosmosas, nors papildomų tyrimų ar kažko ypatingo man daryti nereikėjo. Plius mokėti reikia grynais tiesiai gydytojui į stalčių, jokių sąskaitų ar čekių - už ką tokia suma, visiškai neaišku. Seselė buvo maloni ir smagi, žmonių priimamajame nebuvo, tad ramiai ir maloniai nuteikia, tačiau pati aplinka nėra itin jauki. Su tokiomis kainomis klinika tikrai galėtų būti įrengta kur kas moderniau ir aplinka galėtų būti malonesnė viduje. Lankausi ne vienoje privačioje klinikoje, kur kainos tikrai adekvačios, ir kur jautiesi saugus. Ši klinika, deja, sukėlė nepasitikėjimą ir sumaištį. Keista vieta, kur nenorėčiau eiti dar.

2017-06-23, 20:04 | IP: 185.170.41.8 Kas parašė?

Labai kompetentingi gydytojai, tikri profesionalai.Gydytoju ir viso personalo dėmesingumas, komunikabilumas, malonus bendravimas visada maloniai stebina.Lankiausi pas Genadijų Kravčenką, ir tik patys geriausi ir šilčiausi atsiliepimai tiek apie šį gydytoją tiek apie kliniką. Konfidencialumas garantuotas - man tai ypač svarbu. Visiems rekomenduoju :)

2017-06-23, 18:23 | IP: 212.21.66.6 Kas parašė?

Lankydamasi šioje medicinos klinikoje, ne tik sulaukiau kvalifikuotos medicinines pagalbos, bet taip pat ir šilumos bei nuoširdaus rūpesčio. Gydytojai ir seselės - labai malonios. Tiesiog net nejauti, jog esi med. įstaigoje- jauki ir rami aplinka..

2017-06-23, 05:22 | registruotas lankytojas

Israsyti receptu nemokejo arba tycia su klaidom.kad nei viena vsistine eprieme.sako neteidingai uzrasyta.tokiu isvis nera
..ir oan nepavyko nusipirlt vaistu.tai bereikaėo ejau oas jo. Apziurejo tik nekausus manes tepimeėi eme kitu problemu paziuret.as kitas pati zimu
Atejau del konkrecios viemos. Ir oapildomu nenorejau.niekas nekėause padare.priskaiciavo 200.ir recepta blogai israse.esu labai nepstenkintA

2017-05-11, 16:48 | IP: 67.205.146.164 Kas parašė?

geri specialistai, puikus kolektyvas, maloni aplinka, jauti, kad esi laukiamas :)

2017-03-20, 20:33 | IP: 176.126.252.12 Kas parašė?

Jauki klinika, puikus aptarnavimas,
l. geri gydytojai.
Malonu kad yra geru specialistu ir galima lengvai patekti pas juos,
nereikia laukti konsultacijos menesi ar daugiau.
Aciu, kad Jus esate.

2017-03-16, 14:41 | IP: 217.170.201.106 Kas parašė?

Labai gera gydymo įstaiga, jauki atmosfera, puikus bendravimas. Tiesiog rekomenduočiau joje apsilankyti ir jūs viską patys pamatysite ir pajusite....ir norėsite lankytis tik joje, jeigu ne susirgus, tai profilaktiniams patikrinimams

2017-02-23, 14:15 | IP: 213.197.129.42 Kas parašė?

Sioje klinikoje teko lankytis karta ir zinojau kad gali buti brangu registruodamasi klausiau , kiek man tai kainuos,taip pat pries atvykdama dar karta skambinau ir klausiau kokia kaina, kad nebutu jokiu staigmenu. Atsakymai buvo visiskai neteisingi, teko sumoketi beveik KETURIS kartus daugiau nei planavau ir nei man nurode telefonu sesele, teiraujantis du kartus. Klinika paliko neigiama ispudi, jiems svarbiausia yra pinigai ir kuo daugiau is taves ispesti. Problema liko neisspresta.

2016-09-09, 00:47 | registruotas lankytojas

Patys geriausi atsiliepimai apie gyd.G.Kravcenka ir gyd. I.Kravcenkiene.Taip pat apie sesutęs Daiva ir Irina - malonios,paslaugios,mėgstančios savo darbą. Aciu Jums. Jelena

2016-09-07, 01:04 | registruotas lankytojas

Gera įstaiga, kvalifikuotas personalas, jauki aplinka, dėmesys čia apsilankiusiam pacientui. Linkiu išlikti ir toliau tokiams šaunuoliams!!! Ačiū už pagalbą.

2016-07-04, 16:39 | IP: 146.0.77.50 Kas parašė?

Jauki klinika, puikus aptarnavimas, l. geri gydytojai. Puikios slaugytojos, Daiva ir Irina, nuostabios. Malonu kad yra geru specialistu ir galima lengvai patekti pas juos, nereikia laukti konsultacijos menesi ar daugiau. Aciu, kad Jus esate.

2016-06-14, 12:50 | IP: 109.163.234.8 Kas parašė?

Linkime sekmes.Komentaras tik teigiamas

2016-04-12, 15:37 | IP: 78.56.204.63 Kas parašė?

Priemimas siltas, tikrai nesijauti atsidures netinkamoje vietoje netinkamu laiku. Darbuotojai labai rupestingi. Neturiu palyginimo su kita privacia ginekologine klinika, bet man pasirode brangu. Uz profilaktine apziura su tyrimais sumokejau 200Eu, dar minejo, kad nuolaida padare. Sumokejus, atituodamas cekis bendros sumos, tad lieka neaisku, kiek uz ka sumokejai.

2015-08-06, 15:05 | IP: 88.216.169.208 Kas parašė?

Puikūs gydytojai, malonus sutikimas, kokybiškos paslaugos.

2015-07-01, 16:23 | IP: 185.100.84.82 Kas parašė?

Puiki atmosfera, jauki aplinka, labai malonus gydytojai, seselės. Klininkos darbuotojai malonus, visad stengiasi padeti. Modernus ginegologijos centras, darbai gerai organizuoti, kokybiškas ir greitas aptarnavimas.Didelis ačiū gyd. Kravčenkai ir visam personalui ačiū.

2015-06-08, 16:28 | IP: 197.231.221.211 Kas parašė?

Profesionalūs gydytojai, nauja technika ir viskas vienoje vietoje, kas yra labai patogu. Ir kainos palyginus su kitomis tokio lygio klinikomis yra priimtinos.
Pacientas visuomet yra laukiamas, išklausomas, patariama ir randama geriausią sprendimą abiems pusėms.
Labai malonus aptarnavimas, paslaugos ivygdytos pagal plana, neiskilo jokiu netikslumu, daktarai man kelia pasitikejima jie labai nuosirdus ir profesionalus. Dziaugiuosi, kad kreipiausi butent i juos!

2015-05-27, 09:02 | IP: 78.62.133.83 Kas parašė?

Teko lankytis ir pas abu gydytojus. Taciau nenusivyliau, bendravimas nuosirduos. Viskas labai patiko

2015-04-30, 16:04 | IP: 178.20.55.16 Kas parašė?

saunus kolektyvas,visada rasi uzuojauta ,pagalba,profesionaluma.

2015-03-31, 12:59 | IP: 77.109.141.138 Kas parašė?

Malonu ateiti bet kokiu klausimu. Personalas labai malonus ir dar smagiau kai prisimena tave ir atvykus antra karta prisimena, pasisveikina visuomet ir pasidomi kaip sekasi. Iskart jauties artimoj aplinkoj. Gydytojai kompetetengi ir rupestingi. Visad gauni informacija kokios tik reikia ir visad maloniai ir su sypsena.
Puiki, profesionali klinika, maloni aplinka, darbuotojai, suteikia 100proc. tikslumo konsultacijas ir paskiria priimtina gydyma. Kainos gal ir nezemiausios, bet mokam uz kokybe. Viskas vyksta greitai ir vienoje vietoje, ypac rekomenduociau taupantiems laika. Begalo gerbiu gyd.akusere-ginekologe Ingrida Kravčenkiene, slaugytojas Daiva ir Irina uz ju profesionaluma, atvira ir nuosirdu bendravima su pacientemis ir atsidavima savo darbui.

2015-03-27, 15:39 | IP: 109.163.234.7 Kas parašė?

Labai gera klinika. Jauki, švari, mielas personalas, nėra eilių, labai greit atliekami visi tyrimai, tikrai profesionalūs specialistai/ Kai griztu is uzsienio, tik tenai lankausi tiek pas pati ginekologa G.Kravčenką, tiek pas kitus specialistus. Ir kitiems rekomenduoju.

2015-03-02, 16:41 | IP: 78.108.63.44 Kas parašė?

AČIŪ!

2015-01-12, 18:10 | IP: 197.231.221.211 Kas parašė?

Pati geriausia klinika. Visi labai rūpestingi ir nuoširdūs. Gydymo rezultatu esu labai patenkinta. Ačiū!

2014-12-19, 16:38 | IP: 37.157.195.101 Kas parašė?

Malonu, kad sesutes savo klientus pazysta, visada pasikalba, paklausia kaip sekasi, nueini kaip pas gerus draugus. Kadangi centras nedidelis, tai niekada nebuna daug zmoniu, eksta atveju visada priima. Labai vertinu sia istaiga.Visiems labai rekomenduoju :)

2014-12-18, 12:49 | IP: 37.130.227.133 Kas parašė?

Puiki privati gydymo įstaiga, kokybe likau labai patenkinta, ypatingas gygytojų profesionalumas suteikia pasitikėjimą.Personalas visada labai dėmesingas. Gydytojai ginekologei Ingridai Kravčenkieneii ypatingai nuoširdus ačiū

2014-12-17, 18:27 | IP: 31.31.76.153 Kas parašė?

Medicinos centras yra labai jaukus.Ten dirba kvalifikuoti personalo darbuotojai ir labai mandagūs bei gerai išmanantys savo darbą gydytojai.Visos procedūros yra daromos labai švariai,todėl ten atėjus niekuomet nebaisu jog gali užsikrėstti kokia nors infekcija.Rekomenduoju. :) kainuoja, bet nebrangiau nei kitur ir gauni aukščiausio ligio paslaugas :))

2014-12-03, 23:23 | IP: 89.249.87.166 Kas parašė?

Kainos kosminės. Per telefoną man buvo pasakyta viena kaina bet nuvykus teko suploti 1300lt ir dar jis pasakė kad man už kai kuriuos vaistus ne skaičiavo. Niekada negrįšiu ir nerekomenduoju.

2014-10-02, 23:54 | IP: 50.116.5.153 Kas parašė?

AUKSINĖS RANKOS, AUKSINĖ ŠIRDIS, AUKSINIAI GYDYTOJAI. Profesionalumas, puikus bendravimas, nuoširdumas, paprastumas, rūpestingumas ir net savitas ir laiku išsakytas humoras, pakeliantis nuotaik Jei būtų daugiau tokių gydytojų, tai sumažėtų sergamumas. Sėkmės Jums, gydytojau! Ir didelė padėka! ALYTUS

2014-09-21, 00:40 | IP: 188.138.9.49 Kas parašė?

Daugiau tokių įstaigų ir joje dirbančių gydytojų ir slaugytojų. Nuoširdus dėkui šios įstaigos vadovui už puikų darbo organizavimą ir darnaus kolektyvo subūrimą.

2014-09-03, 17:22 | IP: 82.140.160.139 Kas parašė?

Puikus personalas , jauki ir silta atmosfera. PROFESIONALUS GYDYTOJAI.Draugiskos , malonios slaugytojos.

2014-08-12, 00:49 | IP: 128.204.203.103 Kas parašė?

Man paptiko :)

2014-08-04, 00:25 | IP: 89.207.128.241 Kas parašė?

Malonus ir paslaugus personalas
Gydytojas idemiai isklauso, viska paaiskino, maloniai bendrauja, yra pakankamai profesionalus savo srityje.
Nereikia labai ilgai laukti eileje, gera registracijos pas gyd. sistema.
Pakankamai nemazai ivairiu sriciu specialistu.Visiems labai rekomenduoju :)!!!

2014-08-03, 14:59 | IP: 84.46.196.213 Kas parašė?

Gerai įrengtas kabinetas. Bet tai yra viskas. Likau nemaloniai nustebinta tiek aptarnavimu, tiek kabineto vadovo "chamizmu". Visu pirma, gyd. Kravcenko - savimyla ir labai nemalonus tipas. Atvykas vaisiaus echoskopijai. Atliko ja net neapsirenges chalato, matosi, kad pats mazai tesupranta, nes 20 sav. vaisiui buvo paziureta tik ar plaka sirdele ir lytis. Bet su tokia iranga, galima o ir reikia ivertinti daugybę faktorių. Visa laiką saldžiai vimdančiai šypsojosi. Paklausė kiek man administratore sake kainuos jo paslauga, sakiau echo 140 lt, o jis taip skubiai: ir konsultacija dar 140! Konsultacija tebuvo tokia: paklausė, kiek priaugau svorio ir atskaitė moralą, kad priaugti 4 kg 22 nėštumo savaitę ir labai daug ir galu gale aš priaugsiu 20 ar 30, turėsiu sunkų gimdyną, hipertenziją ir nutukimą, kuriuo bus labai sunku atsikratyti. Fu ant tokio gydytojo ir jo profesionalumo. Daugiau ten kojos nekelsiu ir kitoms nerekomenduoju.

2014-06-26, 01:36 | IP: 96.47.226.20 Kas parašė?

Labai nuostabūs gydytojai. Bendrauja labai šiltai, nuoširdžiai, apie ligą išaiškina suprantamai ir aiškiai. Esame labai dėkingi ir linkime gydytojamsi ir visam kolektyvui sėkmės, sveikatos ir toliau išlikti tokiems puikiems ir nuoširdiems.

2014-06-17, 01:09 | IP: 37.221.161.235 Kas parašė?

Dėl ginekologiniu problemų teko pasiryžti operacijai, todėl džiaugiuosi, kad nepagailėjau pinigų ir pasirinkau kRAVČNKOS KLINIKA. Visa darbotojai - super profesionalai. Prieš tan tikrą procedūrą buvo suteikta pilna informacija apie pasiruošimą operacijai, jos eigą, pooperacinį laikotarpį, reabilitaciją ir t.t. Mane gydžiusi ginekologė ir anesteziologas -aukščiausios klasės specialistai. Operacija ir poperacinis laikotrapis praėjo labai sklandžiai, manęs nevargino didelis skausmas, pykinimas, temperatūra ir nebuvo jokių komplikacijų. Visa medicinos aparatūra ir medikamentai yra patys geriausi. Sesutės-slaugytojos visada yra šalia ir pasiruošusios padėti. Klinokos patalpos yra komfortiškos, jautiesi kaip aukščiausios klasės. Galiu parekomenduoti KRAVČENKOS KLINIKĄ kaip aukščiausios klasės medicinos įstaigą.

2014-05-20, 00:56 | IP: 77.247.181.165 Kas parašė?

Puiki klinika. Labai patenkinta gydytoja ir atliktu darbu. Viso gydymo eigoje jauciausi saugiose ir profesionaliose rankose. Buvo suplanuotas kiekvienas etapas, sustatytas gydymo planas tiek apsilankymu tiek kainos prasme. Todel jokiu nesusipratimu nebuvo. Komanda dirtba tiesiog puikiai! Aciu. VISIEMS REKOMENDUOJU !!!

2014-05-07, 21:12 | IP: 5.104.224.38 Kas parašė?

Labai puiki įstaiga, puikus aptarnavimas, į bet kurį klientą žiūri atsakingai, paslaugos - aukųčiausios kokybės. Puiku:-)

2014-05-05, 20:02 | IP: 31.172.30.4 Kas parašė?

Malonu, kad sesutes savo klientus pazysta, visada pasikalba, paklausia kaip sekasi, nueini kaip pas gerus draugus. Labai vertinu sia istaiga.

2014-05-01, 17:02 | IP: 89.187.142.208 Kas parašė?

Pati geriausia klinika. Visi labai rūpestingi ir nuoširdūs, gydymo rezultatu esu labai patenkinta. Ačiū!

2014-04-29, 13:29 | IP: 128.204.203.103 Kas parašė?

2014-04-29, 13:21 | IP: 5.79.68.161 Kas parašė?

Šiltas bendravimas prasideda jau registratūroje.Nuostabus kolektyvas, vien dėl rūpinimosi gali pasveikti

2013-10-07, 19:21 | IP: 72.52.91.19 Kas parašė?

Gerų manierų, aukščiausios kvalifikacijos specialistai, malonus ir paslaugus personalas. Apsilankymas be streso

2013-10-07, 18:36 | IP: 199.48.147.37 Kas parašė?

Labai patiko. Maloni aplinka ir šiltas bendravimas. Visus tyrimus padarė iš karto. Pakartotinas apsilankymas kainavo nebrangiai, su nuolaida. Visiems galiu rekomenduoti, jeigu norite greitos, kvalifikuotos, malonios pagalbos su geru rezultatu :) Neturiu :)

2013-08-26, 18:18 | IP: 31.172.30.4 Kas parašė?

Lanksiausi ilgai pas ginekologę Panevėžyje ir labai ilgai "kankinausi" su tomis pat ligomis. Esu be galo dėkinga gydytojai Ingridai Kravčenkienei už tai, kad jau kokius porą metų visai nebeturiu panašių nusiskundimų :) Labai labai geri atsiliepimai apie įstaigą ir jos gydytojus!

2013-08-25, 16:49 | IP: 77.109.139.26 Kas parašė?

Man labai patiko. Visiems rekomenduoju.:)

2013-04-23, 23:57 | IP: 213.23.247.206 Kas parašė?

Kasmet lankausi, tikrai jaučiuosi prižiūrima ir neturiu baimės einant pas gyd.
Per pastaruosius keletą metų- jokių priekaištų. Brangoka, bet ką padarysi.

2012-05-16, 17:07 | IP: 84.240.15.170 Kas parašė?

Išorinė reklama šiai klinikai nereikalinga, pati geriausia reklama - iš lūpų į lūpas, manau, kad jos tikrai netrūksta. Esu labai dėkinga p. Dr. G.Kravčenkai už profesionalumą, ir visam personalui už puikų atparnavimą. Dar kartą širdingas ačiū.

2012-03-16, 13:01 | IP: 195.182.69.29 Kas parašė?

Viskas labai gerai, bet kaina nežmoniška. Išgirdusi ją supratau, kad čia pirmas ir paskutinis apsilankimas. Telefonu buvau informuota apie perpus mažesnę kainą. Realybė šokiravo. Juk nepradėsi su daktaru derėtis ir aiškintis, tiesiog sumokėjau ir išėjau. Supratau, kad tai ne mano kišenei.

2011-09-06, 11:05 | IP: 89.190.98.71 Kas parašė?

Labai brangu

2011-09-05, 14:12 | IP: 212.59.13.235 Kas parašė?

Geriausia ginekologijos klinika Vilniuje ir galbut net Lietuvoje.

2010-11-18, 07:46 | IP: 79.133.240.132 Kas parašė?

As likau labai patenkinta, kiek lankiausi pas ginekologus ne viena ne padejo, skaudejo beprotiskai, jokios ligos nerasdavo, bet negalejau normaliai vaiksciot ir myletis, vyras piktas. Pasirodo turiu tokia zaidele, pasalino. Aciu gydytojai! Vyras laimingas, kad man neskauda.

2010-02-26, 15:36 | IP: 62.212.203.71 Kas parašė?

Sioje klinikoje teko lankytis karteli ir galiu pasakyti, kad zinojau kur einu (kad ziauriai brangu) ir registruodamasi "apsidraudziau" klausimais, kiek man tas tas..kainuos. Kaip paaiskejo, informacija pateikiama visiskai neteisinga, ir sumokejau dvigubai daugiau nei planavau, plius puse proceduru man net neatliko. Pati klinika man paliko atgrasu ispudi ne vien del kainu, o ir akivaizdziai perdeto mandagumo..Zodziu, ziuri i zmogu ir mato tik pinigu maisa.

2009-08-28, 21:47 | IP: 62.212.202.213 Kas parašė?

Šalta,nejauku,nors medicininė įranga šiuolaikiška ir jeigu dirbtu kiti gydytojai,kurie būtų dėmesingi pacientams,lankyčiausi ten dažnai.Kainos labai didelės ir nesuprasi nuo ko priklauso,nuo gydytojo nuotaikos ar poreikio. Nes per viena apsilankyma paima mažiau,o per kitą, su tom pačiom apžiūrom ir net kai ką praleidus,paima daugiau. Lyginant su kitom privačiom klinikom,tai aukšto lygio tik įranga, visą kitą vertinčiau labai žemu balu.

2009-04-16, 17:21 | IP: 78.60.106.28 Kas parašė?

Esu labai patenkinta gydytojų profesionalumu, diskretiškumu, rūpestingumu ir nuoširdžiu noru padėti.
Man patinka, kad žiūri ne tik ginekologines problemas, bet ir krūtis, matuoja kraujospūdį, tiria šlapimą, visuomet pataria dėl dietos ar vidurių problemų. Jaučiuosi saugesnė dėl savo sveikatos.

2009-01-08, 11:15 | IP: 62.212.200.44 Kas parašė?

Brangu be proto.Ir daktare per dauk smulkmeniska is serijos ar mokesite susikisti zvakute.Daugiau ten neisiu

2008-09-11, 09:27 | IP: 77.241.200.138 Kas parašė?

Viskas patiko, tik labai brangu. Prieš apsilankyma sužinojau kainas telefonu, iš tikrųjų teko sumokėti dvigubai daugiau. Kai pasiteiravau, kiek kainuos kontrolinis apsilankymas po gydymo vėl buvo pasakyta- apziura ir tyrimas, bet teko sumoketi visai kita žymiai didesne suma.

2008-05-19, 10:52 | IP: 81.7.91.65 Kas parašė?

Labai brangu, toks įspūdis, kad tyrimai skiriami siekiant kuo daugiau pinigėlių išlupti. Be to labai nustebino klaidinga diagnozė bei visiškas nesiskaitymas su paciento nenoru vartoti hormoninius vaistus (kaip laikas parodė, visiškai puikiai be to apsieinu).

2008-03-31, 16:57 | IP: 78.60.135.23 Kas parašė?

Puiki gydytoja, bet siaubingai brangu.

2008-02-24, 14:42 | IP: 78.56.81.235 Kas parašė?

susisiekimo vieta gera, patogu nuvaziuot is bet kurios vilniaus vietos , bet tas laukimas sutartu laiku vargina... :( vienakart laukaiu daugiau nei 30 min...

2007-05-22, 17:18 | IP: 84.32.242.38 Kas parašė?

Viskas labai gerai, bet dėl to, kad.. tai privati klinika :) Kai moki pinigus, su tavim atitinkamai ir elgiasi :)