Susisiekimas idealus, viskas gerai apgalvota

Išorės aplinka pilnai pritaikyta atsipalaidavimui ir komfortui

Registratūra paciento ir personalo patogumui yra pritaikyta idealiai

Darbuotojai maloniai bendrauja ir greitai aptarnauja

Įstaiga suplanuota apgalvotai arba labai aiškūs ženklai, dėl to lengva rasti gydytojo ar procedūrų kabinetą

Patalpos tvarkingos, švarios ir pilnai patenkina paciento komforto poreikius

Medicininės įrangos netrūksta ir visa įranga nauja ir moderni

Diagnozuoja tiksliai ir paskiria efektyvų gydymą

Bendrauja nuoširdžiai ir atsako į visus klausimus

Buvo rūpestingos ir paslaugios

Galėjau gauti visas reikiamas papildomas paslaugas

Internetas veikė be priekaištų

2018-11-04, 18:02 | 3

Esu labai patenkinta gydytoju darbu, nes kai susirgau sulaukiau operatyvios ir profesionalios pagalbos. Man tai padejo greitai pasveikti.

Klinikoje labai jauku, gražu, jautiesi kaip namuose ar svečiuose, tai nuima įtampa, nėra klinikai būdingos šaltos gydymo įstaigos aplinkos.

Šiuolaikinė medicinos įstaiga. Šunuoliai.
Linkiu tolimesnės sėkmės.
Pacientė v.m.

2017-11-20, 21:06 | IP: 164.132.106.162

Puiki klinika, aukščiausios kvalifikacijos personalas, lankausi čia jau daug metų. Rekomenduoju :)

2017-11-13, 15:18 | IP: 213.197.138.78

Buvo labai malonu bendrauti su gydytoja ir slaugytoja , visa procedūra buvo padaryta sklandžiai. Visi žmones buvo labai draugiški

2017-11-02, 15:44 | IP: 51.15.196.158

Tenka daug keliauti į užsienį, visada renkuosi mažus jaukius viešbutukus. Ši klinika yra ypatinga - maža, jauki, geriausi specialistai, tie patys nesikeičiantys darbuotojai ir slaugutės. Jaučiuosi čia saugiai, lankausi dažnai , dariausi ir operaciją. Tikrai kaip namie, stabilu, jauku, patikima. Daugiau tokių gydymo įstaigų, išlaikančių tiek metų aukščiausią kokybę. Rekomenduoju.

2017-10-30, 20:54 | IP: 62.102.148.67

Puiki klinika - dėmesingas personalas, puikūs medikai.
Susirgus visuomet sulauksi profesionalaus požiūrio ir kompetetingos pagalbos.
Viskas man patinka šioje įstaigoje mes jau lankomės daug metų jokių nesusipratimų nėra dar buvę, viskuo patenkinta.
Mano gydytoja Ingrida Kravčenkienė. Jos dėka esu pasveikusi esu dėl to jai labai dėkinga.
Tokių gerų specialistų reikėtų paieškoti.
Ačiū Jai.

2017-10-26, 14:18 | IP: 178.20.55.16

Puiki, draugiška atmosfera šioje įstaigoje. Džiugina personalo profesionalumas.
Noriu padėkoti už supratimą ir profesionalumą, esant sudėtingai asmeninei situacijai.
Lankiausi pas Genadijų Kravčenką. ir tik patys geriausi ir silčiausi atsiliepimai tiek apie šį gydytoją tiek apie kliniką. Konfidencalumas garantuotas - man tai ypac svarbu.
Ačiū jums širdingai.

2017-10-26, 00:00 | 5

Apsilankius klinikoje tarsi ir viskas buvo gerai, bet keistas jausmas, ir pakartotinam patikrinimui eiti kažkaip nesinori. Gydytojas priėmė profesionaliai, tačiau bendravimas buvo labai formalus. Nustebino tai, kad buvo su marškiniais ir kaklaraiščiu, ir vizito metu net neužsidėjo chalato, tik mažą "prijuostę". Nurodyta prieš vizitą ir tikrovėje kainą skyrėsi 200EUR, kas yra tiesiog kosmosas, nors papildomų tyrimų ar kažko ypatingo man daryti nereikėjo. Plius mokėti reikia grynais tiesiai gydytojui į stalčių, jokių sąskaitų ar čekių - už ką tokia suma, visiškai neaišku. Seselė buvo maloni ir smagi, žmonių priimamajame nebuvo, tad ramiai ir maloniai nuteikia, tačiau pati aplinka nėra itin jauki. Su tokiomis kainomis klinika tikrai galėtų būti įrengta kur kas moderniau ir aplinka galėtų būti malonesnė viduje. Lankausi ne vienoje privačioje klinikoje, kur kainos tikrai adekvačios, ir kur jautiesi saugus. Ši klinika, deja, sukėlė nepasitikėjimą ir sumaištį. Keista vieta, kur nenorėčiau eiti dar.

2017-06-23, 20:04 | IP: 185.170.41.8

Labai kompetentingi gydytojai, tikri profesionalai.Gydytoju ir viso personalo dėmesingumas, komunikabilumas, malonus bendravimas visada maloniai stebina.Lankiausi pas Genadijų Kravčenką, ir tik patys geriausi ir šilčiausi atsiliepimai tiek apie šį gydytoją tiek apie kliniką. Konfidencialumas garantuotas - man tai ypač svarbu. Visiems rekomenduoju :)

2017-06-23, 18:23 | IP: 212.21.66.6

Lankydamasi šioje medicinos klinikoje, ne tik sulaukiau kvalifikuotos medicinines pagalbos, bet taip pat ir šilumos bei nuoširdaus rūpesčio. Gydytojai ir seselės - labai malonios. Tiesiog net nejauti, jog esi med. įstaigoje- jauki ir rami aplinka..

2017-06-23, 05:22 | 3

Israsyti receptu nemokejo arba tycia su klaidom.kad nei viena vsistine eprieme.sako neteidingai uzrasyta.tokiu isvis nera
..ir oan nepavyko nusipirlt vaistu.tai bereikaėo ejau oas jo. Apziurejo tik nekausus manes tepimeėi eme kitu problemu paziuret.as kitas pati zimu
Atejau del konkrecios viemos. Ir oapildomu nenorejau.niekas nekėause padare.priskaiciavo 200.ir recepta blogai israse.esu labai nepstenkintA

2017-05-11, 16:48 | IP: 67.205.146.164

geri specialistai, puikus kolektyvas, maloni aplinka, jauti, kad esi laukiamas :)

2017-03-20, 20:33 | IP: 176.126.252.12

Jauki klinika, puikus aptarnavimas,
l. geri gydytojai.
Malonu kad yra geru specialistu ir galima lengvai patekti pas juos,
nereikia laukti konsultacijos menesi ar daugiau.
Aciu, kad Jus esate.

2017-03-16, 14:41 | IP: 217.170.201.106

Labai gera gydymo įstaiga, jauki atmosfera, puikus bendravimas. Tiesiog rekomenduočiau joje apsilankyti ir jūs viską patys pamatysite ir pajusite....ir norėsite lankytis tik joje, jeigu ne susirgus, tai profilaktiniams patikrinimams

2017-02-23, 14:15 | IP: *.*.*.*

Sioje klinikoje teko lankytis karta ir zinojau kad gali buti brangu registruodamasi klausiau , kiek man tai kainuos,taip pat pries atvykdama dar karta skambinau ir klausiau kokia kaina, kad nebutu jokiu staigmenu. Atsakymai buvo visiskai neteisingi, teko sumoketi beveik KETURIS kartus daugiau nei planavau ir nei man nurode telefonu sesele, teiraujantis du kartus. Klinika paliko neigiama ispudi, jiems svarbiausia yra pinigai ir kuo daugiau is taves ispesti. Problema liko neisspresta.

2016-09-09, 00:47 | 26

Patys geriausi atsiliepimai apie gyd.G.Kravcenka ir gyd. I.Kravcenkiene.Taip pat apie sesutęs Daiva ir Irina - malonios,paslaugios,mėgstančios savo darbą. Aciu Jums. Jelena