Susisiekimas idealus, viskas gerai apgalvota

Išorės aplinka pilnai pritaikyta atsipalaidavimui ir komfortui

Registratūra paciento ir personalo patogumui yra pritaikyta idealiai

Darbuotojai maloniai bendrauja ir greitai aptarnauja

Įstaiga suplanuota apgalvotai arba labai aiškūs ženklai, dėl to lengva rasti gydytojo ar procedūrų kabinetą

Patalpos tvarkingos, švarios ir pilnai patenkina paciento komforto poreikius

Medicininės įrangos netrūksta ir visa įranga nauja ir moderni

Diagnozuoja tiksliai ir paskiria efektyvų gydymą

Bendrauja nuoširdžiai ir atsako į visus klausimus

Buvo rūpestingos ir paslaugios

Galėjau gauti visas reikiamas papildomas paslaugas

Internetas veikė be priekaištų

2014-04-29, 13:21 | IP: 5.79.68.161

Šiltas bendravimas prasideda jau registratūroje.Nuostabus kolektyvas, vien dėl rūpinimosi gali pasveikti

2013-10-07, 19:21 | IP: 72.52.91.19

Gerų manierų, aukščiausios kvalifikacijos specialistai, malonus ir paslaugus personalas. Apsilankymas be streso

2013-10-07, 18:36 | IP: 199.48.147.37

Labai patiko. Maloni aplinka ir šiltas bendravimas. Visus tyrimus padarė iš karto. Pakartotinas apsilankymas kainavo nebrangiai, su nuolaida. Visiems galiu rekomenduoti, jeigu norite greitos, kvalifikuotos, malonios pagalbos su geru rezultatu :) Neturiu :)

2013-08-26, 18:18 | IP: 31.172.30.4

Lanksiausi ilgai pas ginekologę Panevėžyje ir labai ilgai "kankinausi" su tomis pat ligomis. Esu be galo dėkinga gydytojai Ingridai Kravčenkienei už tai, kad jau kokius porą metų visai nebeturiu panašių nusiskundimų :) Labai labai geri atsiliepimai apie įstaigą ir jos gydytojus!

2013-08-25, 16:49 | IP: 77.109.139.26

Man labai patiko. Visiems rekomenduoju.:)

2013-04-23, 23:57 | IP: 213.23.247.206

Kasmet lankausi, tikrai jaučiuosi prižiūrima ir neturiu baimės einant pas gyd.
Per pastaruosius keletą metų- jokių priekaištų. Brangoka, bet ką padarysi.

2012-05-16, 17:07 | IP: 84.240.15.170

Išorinė reklama šiai klinikai nereikalinga, pati geriausia reklama - iš lūpų į lūpas, manau, kad jos tikrai netrūksta. Esu labai dėkinga p. Dr. G.Kravčenkai už profesionalumą, ir visam personalui už puikų atparnavimą. Dar kartą širdingas ačiū.

2012-03-16, 13:01 | IP: 195.182.69.29

Viskas labai gerai, bet kaina nežmoniška. Išgirdusi ją supratau, kad čia pirmas ir paskutinis apsilankimas. Telefonu buvau informuota apie perpus mažesnę kainą. Realybė šokiravo. Juk nepradėsi su daktaru derėtis ir aiškintis, tiesiog sumokėjau ir išėjau. Supratau, kad tai ne mano kišenei.

2011-09-06, 11:05 | IP: 89.190.98.71

Labai brangu

2011-09-05, 14:12 | IP: 212.59.13.235

Geriausia ginekologijos klinika Vilniuje ir galbut net Lietuvoje.

2010-11-18, 07:46 | IP: 79.133.240.132

As likau labai patenkinta, kiek lankiausi pas ginekologus ne viena ne padejo, skaudejo beprotiskai, jokios ligos nerasdavo, bet negalejau normaliai vaiksciot ir myletis, vyras piktas. Pasirodo turiu tokia zaidele, pasalino. Aciu gydytojai! Vyras laimingas, kad man neskauda.

2010-02-26, 15:36 | IP: *.*.*.*

Sioje klinikoje teko lankytis karteli ir galiu pasakyti, kad zinojau kur einu (kad ziauriai brangu) ir registruodamasi "apsidraudziau" klausimais, kiek man tas tas..kainuos. Kaip paaiskejo, informacija pateikiama visiskai neteisinga, ir sumokejau dvigubai daugiau nei planavau, plius puse proceduru man net neatliko. Pati klinika man paliko atgrasu ispudi ne vien del kainu, o ir akivaizdziai perdeto mandagumo..Zodziu, ziuri i zmogu ir mato tik pinigu maisa.

2009-08-28, 21:47 | IP: *.*.*.*

Šalta,nejauku,nors medicininė įranga šiuolaikiška ir jeigu dirbtu kiti gydytojai,kurie būtų dėmesingi pacientams,lankyčiausi ten dažnai.Kainos labai didelės ir nesuprasi nuo ko priklauso,nuo gydytojo nuotaikos ar poreikio. Nes per viena apsilankyma paima mažiau,o per kitą, su tom pačiom apžiūrom ir net kai ką praleidus,paima daugiau. Lyginant su kitom privačiom klinikom,tai aukšto lygio tik įranga, visą kitą vertinčiau labai žemu balu.

2009-04-16, 17:21 | IP: 78.60.106.28

Esu labai patenkinta gydytojų profesionalumu, diskretiškumu, rūpestingumu ir nuoširdžiu noru padėti.
Man patinka, kad žiūri ne tik ginekologines problemas, bet ir krūtis, matuoja kraujospūdį, tiria šlapimą, visuomet pataria dėl dietos ar vidurių problemų. Jaučiuosi saugesnė dėl savo sveikatos.

2009-01-08, 11:15 | IP: 62.212.200.44

Brangu be proto.Ir daktare per dauk smulkmeniska is serijos ar mokesite susikisti zvakute.Daugiau ten neisiu