Susisiekimas idealus, viskas gerai apgalvota

Išorės aplinka pilnai pritaikyta atsipalaidavimui ir komfortui

Registratūra paciento ir personalo patogumui yra pritaikyta idealiai

Darbuotojai maloniai bendrauja ir greitai aptarnauja

Įstaiga suplanuota apgalvotai arba labai aiškūs ženklai, dėl to lengva rasti gydytojo ar procedūrų kabinetą

Patalpos tvarkingos, švarios ir pilnai patenkina paciento komforto poreikius

Medicininės įrangos netrūksta ir visa įranga nauja ir moderni

Visos reikiamos procedūros ar tyrimai buvo vietoje

Diagnozuoja tiksliai ir paskiria efektyvų gydymą

Bendrauja nuoširdžiai ir atsako į visus klausimus

Buvo rūpestingos ir paslaugios

Galėjau gauti visas reikiamas papildomas paslaugas

Internetas veikė be priekaištų

2023-04-26, 22:14 | 1

Bendravimas, aplinka ir visa kita malonu, daryta daug tyrimu, sumoketa daug, tikrai daug. Net uz saskaitos israsyma mokėt reikia- berods 10Eur. Rezultatai tyrimo pranešami žinute, o tarkim emailu - ne. Buvo darytas kaklelio tyrimas,išvada sms - "be pakitimų, norma". Deja, bet po pusės metų kitoje įstaigoje daryto analogiško tyrimo rezultatai atvedė iki konizacijos

2022-05-20, 08:36 | 6

Kreipiausi į gydytoją dėl ginekologinių skausmų, ciklo sutrikimų, kadangi praeityje atliktos ir histeroskopija ir laporoskopija, maniau vėl kartojasi cistos, polipai. Vartoju hormoninius vaistus dėl lėt. ligos. Pati esu medikė, suvokimą kaip veikia sistema turiu, daktarė moka gražiai pakalbėti, bet dėja mano atveju diagnozės nenustatė, abstrakčiai užkalbėjo dantį apie bendruosius dalykus, atliko paprasčiausią BŠT, echoskopiją, ir už tai susimokėjau 200e. Čekio ar išrašo negavau jokio... Pasakė ką jau žinojau, apmaudu.

2021-01-07, 19:58 | 1

Sveiki, visu pirmą labai norečiau padėkoti administratorei-seselei!! Labai paslaugi, bei tikrai labai maloni, labai maloniai bendravo, paliudejo ir viska paaiškino! Bet labai nuliudau kad sumokėjus nemažus pinigus uz echoskopa, man net neteisingai buvo nustatytas nėštumo savaitės :( sumokėjus 100€ Nustatė 3 savaitės, o pasirodo jau beveik 6 savaitę. Labai liudna :(

2019-11-11, 14:50 | 1

Čekiai? Kasos kvitai? Kas tai? Šioje klinikoje aiškiai "optimizuojama" mokesčius. Kaina milžiniška (70 EUR už raujo tyrimą?) o dar ir mokesčius nuo valstybės slepia :(

2017-10-25, 21:00 | 6

Apsilankius klinikoje tarsi ir viskas buvo gerai, bet keistas jausmas, ir pakartotinam patikrinimui eiti kažkaip nesinori. Gydytojas priėmė profesionaliai, tačiau bendravimas buvo labai formalus. Nustebino tai, kad buvo su marškiniais ir kaklaraiščiu, ir vizito metu net neužsidėjo chalato, tik mažą "prijuostę". Nurodyta prieš vizitą ir tikrovėje kainą skyrėsi 200EUR, kas yra tiesiog kosmosas, nors papildomų tyrimų ar kažko ypatingo man daryti nereikėjo. Plius mokėti reikia grynais tiesiai gydytojui į stalčių, jokių sąskaitų ar čekių - už ką tokia suma, visiškai neaišku. Seselė buvo maloni ir smagi, žmonių priimamajame nebuvo, tad ramiai ir maloniai nuteikia, tačiau pati aplinka nėra itin jauki. Su tokiomis kainomis klinika tikrai galėtų būti įrengta kur kas moderniau ir aplinka galėtų būti malonesnė viduje. Lankausi ne vienoje privačioje klinikoje, kur kainos tikrai adekvačios, ir kur jautiesi saugus. Ši klinika, deja, sukėlė nepasitikėjimą ir sumaištį. Keista vieta, kur nenorėčiau eiti dar.

2017-06-23, 02:22 | 3

Israsyti receptu nemokejo arba tycia su klaidom.kad nei viena vsistine eprieme.sako neteidingai uzrasyta.tokiu isvis nera
..ir oan nepavyko nusipirlt vaistu.tai bereikaėo ejau oas jo. Apziurejo tik nekausus manes tepimeėi eme kitu problemu paziuret.as kitas pati zimu
Atejau del konkrecios viemos. Ir oapildomu nenorejau.niekas nekėause padare.priskaiciavo 200.ir recepta blogai israse.esu labai nepstenkintA

2017-02-23, 12:15 | IP: *.*.*.*

Sioje klinikoje teko lankytis karta ir zinojau kad gali buti brangu registruodamasi klausiau , kiek man tai kainuos,taip pat pries atvykdama dar karta skambinau ir klausiau kokia kaina, kad nebutu jokiu staigmenu. Atsakymai buvo visiskai neteisingi, teko sumoketi beveik KETURIS kartus daugiau nei planavau ir nei man nurode telefonu sesele, teiraujantis du kartus. Klinika paliko neigiama ispudi, jiems svarbiausia yra pinigai ir kuo daugiau is taves ispesti. Problema liko neisspresta.

2014-08-03, 11:59 | IP: *.*.*.*

Gerai įrengtas kabinetas. Bet tai yra viskas. Likau nemaloniai nustebinta tiek aptarnavimu, tiek kabineto vadovo "chamizmu". Visu pirma, gyd. Kravcenko - savimyla ir labai nemalonus tipas. Atvykas vaisiaus echoskopijai. Atliko ja net neapsirenges chalato, matosi, kad pats mazai tesupranta, nes 20 sav. vaisiui buvo paziureta tik ar plaka sirdele ir lytis. Bet su tokia iranga, galima o ir reikia ivertinti daugybę faktorių. Visa laiką saldžiai vimdančiai šypsojosi. Paklausė kiek man administratore sake kainuos jo paslauga, sakiau echo 140 lt, o jis taip skubiai: ir konsultacija dar 140! Konsultacija tebuvo tokia: paklausė, kiek priaugau svorio ir atskaitė moralą, kad priaugti 4 kg 22 nėštumo savaitę ir labai daug ir galu gale aš priaugsiu 20 ar 30, turėsiu sunkų gimdyną, hipertenziją ir nutukimą, kuriuo bus labai sunku atsikratyti. Fu ant tokio gydytojo ir jo profesionalumo. Daugiau ten kojos nekelsiu ir kitoms nerekomenduoju.

2010-02-26, 13:36 | IP: *.*.*.*

Sioje klinikoje teko lankytis karteli ir galiu pasakyti, kad zinojau kur einu (kad ziauriai brangu) ir registruodamasi "apsidraudziau" klausimais, kiek man tas tas..kainuos. Kaip paaiskejo, informacija pateikiama visiskai neteisinga, ir sumokejau dvigubai daugiau nei planavau, plius puse proceduru man net neatliko. Pati klinika man paliko atgrasu ispudi ne vien del kainu, o ir akivaizdziai perdeto mandagumo..Zodziu, ziuri i zmogu ir mato tik pinigu maisa.

2009-08-28, 18:47 | IP: *.*.*.*

Šalta,nejauku,nors medicininė įranga šiuolaikiška ir jeigu dirbtu kiti gydytojai,kurie būtų dėmesingi pacientams,lankyčiausi ten dažnai.Kainos labai didelės ir nesuprasi nuo ko priklauso,nuo gydytojo nuotaikos ar poreikio. Nes per viena apsilankyma paima mažiau,o per kitą, su tom pačiom apžiūrom ir net kai ką praleidus,paima daugiau. Lyginant su kitom privačiom klinikom,tai aukšto lygio tik įranga, visą kitą vertinčiau labai žemu balu.