Susisiekimas idealus, viskas gerai apgalvota

Išorės aplinka pilnai pritaikyta atsipalaidavimui ir komfortui

Registratūra paciento ir personalo patogumui yra pritaikyta idealiai

Darbuotojai maloniai bendrauja ir greitai aptarnauja

Įstaiga suplanuota apgalvotai arba labai aiškūs ženklai, dėl to lengva rasti gydytojo ar procedūrų kabinetą

Patalpos tvarkingos, švarios ir pilnai patenkina paciento komforto poreikius

Medicininės įrangos netrūksta ir visa įranga nauja ir moderni

Visos reikiamos procedūros ar tyrimai buvo vietoje

Diagnozuoja tiksliai ir paskiria efektyvų gydymą

Bendrauja nuoširdžiai ir atsako į visus klausimus

Buvo rūpestingos ir paslaugios

Galėjau gauti visas reikiamas papildomas paslaugas

Internetas veikė be priekaištų

Gydytojai, kurie dirba "Medicinos namai šeimai"
2024-03-22, 17:48 | 3

Puiki įstaiga, kurioje gausu įvairių sričių profesionalių gydytojų. Visi gydytojai su kuriais teko susidurti buvo dėmesingi, mandagūs, nuoširdžiai rūpinosi ir apžiūrėjo. Esu labai patenkinta. Rekomenduoju!

2024-02-14, 16:45 | 1

Esu pasikipiktinusi radiologu, jo darbo laikas buvo iki 16val, gydytoja mane nusiuntė persišviesti pėdą, be 12minučiu 16val. Ir jis manęs nepriemė, sakė kad nebespės ir baigė darbą. Gydytoja-traumatologė manęs kelis kartus atsiprašė už savo kolegą.

2024-01-21, 00:06 | 5

Sunku rasti gražių žodžių apibūdinti gyd.EDITĄ JAKUBAUSKIENĘ. Pasakyti,kad gera - nepasakyti nieko.
Profesionali,NUOSTABI kaip žmogus,paprasta,visada su šypsena,LABAI rūpestinga! Net ir po tyrimų nepaliks nežinioje.
Rekomenduoju visiems drąsiai kreiptis ir pasitikėti,nes JI padarys dėl paciento viską ir dar daugiau!
Telydi Jus visokeriopa SĖKMĖ,miela DAKTARYTE EDITA❤️
Pagarbiai - Ramutė Ž.

2024-01-08, 22:03 | 10

Malonūs darbuotojai, profesionalūs specialistai, švari ir šiuolaikiška aplinka bei medicininė įranga.

2024-01-07, 11:30 | 1

Visas personalas nuo registratūros darbuotojų, nuo seselių, slaugių iki gydytojų yra profesionalūs, mandagūs, rūpestingi darbuotojai. Mane apžiūrėjo, tyrė, konsultavo gyd. gastroenterologė Beata Golubkevičienė ir gyd. anesteziologė - reanimatologė Renata Gajauskienė. Šioms gydytojoms esu dėkingas už išsaugotą sveikatą, o gal būt ir už išgelbėtą gyvybę. AČIŪ.
O kiek spėjau apsižiūrėti, tai kolektyve visos jaunos ir gražios. Rekomenduoju šią jaukią įstaigą. Renatas.

2023-12-05, 00:20 | 10

Į šią kliniką atvykau pasidaryti magnetinio rezonanzo tyrimo. Tyrimą atliko radiologas Justas Povilaitis, specialistas tyrimo metu nepasižymėjo gražiomis bendrdavimo manieromis, iš jo pasakymų aš tarsi turėčiau žinoti kaip atliekamas tyrimas nors jį dariau pirmą kartą. Po tyrimo atlikimo gydytojas paminėjo, kad atsakymas ateis per 3 d.d, nesulaukus atsakymo po 3 d.d pasiskambinau į registratūrą, kurioje jau terminas pasikeitė iki 5 d.d. Praėjo jau 6 d.d bet atsakymo kaip nėra taip nėra.

2023-07-25, 14:36 | 1

Labai nemalonios registratūros darbuotojos. Atėjus kalba telefonu, kita laukia, kol kolegė pakalbės, nes pati informacijos suteikti negeba. Tada ateina kita registratorė, pasakius kur esi prisiregistravęs, net neieškojus informacijos, pasako, kad tokios registracijos nėra. Tik paklausus kolegės išsiaiškina informaciją... nuo registratūtos darbuotojų manau susidaro pirmas klinikos įvaizdis, tai aš čia esu antrą kartą ir man jis abu kartus ne koks. Suprantu, kad yra dvi klinikos,viena registratūra. Bet jei man reikėtų į Unomeda kliniką,jos nesirinkčiau, nes pirmas įspūdis blogas. Dėl registratūros darbuotojų aplaidumo likau neapsilankiusi pas du man svarbius gydytojus... o į susitikimą su jais vykau iš Klaipėdos

2023-06-01, 15:48 | 3

Procedūros metu jaučiausi visiškai saugiai, nes pilnai pasitikėjau anesteziologe reanimatologe Renata Gajauskiene.
Mes (pacientai) dažnai ieškom padrąsinančio žvilgsnio, neapčiuopiamo, bet juntamo palaikymo ir supratimo.
Ši gydytoja talpina savyje profesionalumą ir gėrį. Kai ji šalia – viduje ramu. Ačiū. ❤️

2023-05-23, 18:44 | 4

Klinikos tinklalapyje skelbiama,kad teikiama paslauga darbuotojų med.patikra.Registruojantis internetu,mokama dalis pinigų.
Atvykus į kliniką,jauna gydytoja net nežino nuo jo pradėti.Klinika neturi sistemos.Buvau pasiųsta ...pas savo šeimos gydytoją.Klinikai svarbu paimti pinigus,o paslaugos gavimas paciento reikalas.
Kam reikalinga sveikatos patikra dėl darbo,negaiškit laiko.KITOS KLINIKOS DIRBA LANKSČIAU!

2023-05-17, 16:33 | 12

Skambinau į registratura, kad pasitikslinciau ar mokamos paslaugos turint siuntimą. Gavau atsakymą, kad paslaugos bus nemokamos. Užsiregistravus, atvažiavus su kūdikiu, pralaukus 15min., Gydytoja pasako, kad šiandien mokami vizitai visiems!

2023-03-31, 14:15 | 7

Gyd.Kederys malonus, suprantantis ka daro gydytojas aciu

2023-03-31, 14:14 | 7

Gyd.Kederys malonus, suprantantis ka daro gydytojas aciu

2022-08-23, 19:32 | 4

Gera klinika, neturiu priekaištų.Visiems rekomenduoju.

2021-12-03, 20:14 | 1

Šioje klinikoje pagal storosios žarnos vėžio diagnostikos programą man atliko kolonoskopiją, taigi, procedūra man nekainavo.
Maloniai nuteikė registratorių darbas tiek aiškinantis telefonu, tiek ir atvykus procedūrai.
Kolonoskopiją atliko gydytoja Edita Jakubauskienė. Esu labai patenkinta jos darbu.
Procedūra nesukėlė jokio streso nei skausmo, o kai buvo gautas biopsijos atsakymas, pati gydytoja paskambino ir maloniai paaiškino, kaip man toliau sekti sveikatos būklę.

2018-10-30, 16:46 | 2

Lankiausi keletą kartų atlikti echoskopiją ir kardiologo konsultacijai. Likau labai patenkinta. Gydytojas-echoskopuotojas labai profesionalus ir malonus. Gydytoja - kardiologė Laukaitienė tikrai profesionali gydytoja, atsakė į visus klausimus. Labai šiltas žmogus. Ten dirbantis registratūros personalas taip pat paliko puikų įspūdį. Visada randa vietą pas gydytoją, jei žmogui skubu. Nereikia ilgai laukti eilės pas gydytoją. Rekomenduoju šią įstaigą.

Kauno klinika Unomeda, (UAB, Medicinos namai šeimai) atsakė

Ačiū Jums už komentarą, džiaugiamės, kad galite rekomenduoti mūsų įstaigą.

2016-08-20, 16:41 | IP: 84.15.189.70

istaigoje dirba nuostabus gydytojai. Kainis yra labai normalio. Neturi mados nulupti is paciento kiek imanoma daugiau. Moki uz tai ko tau istikruju reikia