Susisiekimas idealus, viskas gerai apgalvota

Išorės aplinka pilnai pritaikyta atsipalaidavimui ir komfortui

Registratūra paciento ir personalo patogumui yra pritaikyta idealiai

Darbuotojai maloniai bendrauja ir greitai aptarnauja

Įstaiga suplanuota apgalvotai arba labai aiškūs ženklai, dėl to lengva rasti gydytojo ar procedūrų kabinetą

Patalpos tvarkingos, švarios ir pilnai patenkina paciento komforto poreikius

Medicininės įrangos netrūksta ir visa įranga nauja ir moderni

Visos reikiamos procedūros ar tyrimai buvo vietoje

Diagnozuoja tiksliai ir paskiria efektyvų gydymą

Bendrauja nuoširdžiai ir atsako į visus klausimus

Buvo rūpestingos ir paslaugios

Galėjau gauti visas reikiamas papildomas paslaugas

2.8

Internetas veikė be priekaištų

Gydytojai, kurie dirba "Bioklinika"
2023-05-16, 22:57 | 3

Kaina kosminė, už 15 min. vizita sumokėjau 190 €, gydytoja išvis nieko konkretaus nepasakė,suko ratais,liepė registruotis dar vienam vizitui,niekam nerekomenduočiau tokios klinikos,kaip atvažiavau,taip ir išvažiavau nieko nesužinojęs,neduok dieve tokią kliniką ir tokią"docentę" kardiologę,kuri arba nieko neišmano,arba viską slepia,kad atvyktum dar kartą ir iš taves galėtų ištraukti dar 190 €

BIOFIRST klinika, (UAB, Bioklinika) atsakė

Laba diena. Apgailestaujame, kad vizitas mūsų klinikoje neišpildė Jūsų lūkesčių 100%. Ar galėtumėte parašyti mums laišką [email protected], kad galėtume išspręsti susidariusią situaciją?

2023-05-14, 11:36 | 2

Labai paslaugus personalas pradedant registratūros merginomis (kas labai reta net privačiose klinikose) ir baigiant gydytoju. Malonu, kad klinika veikia ir šeštadienį. Vzitas paliko labai gerą įspūdį it būtinai sugrįšime.

2023-01-09, 14:49 | 10

Labai patiko vizitas pas gyd. Indrę Meiliūnienę. Nuostabi gydytoja, atliko išsamius tyrimus ir viską išaišino labai detaliai. Rekomenduoju.

2023-01-09, 13:37 | 4

Klinikoje lankiausi pas gydytoją ginekologę Liną Kavaliūnienę. Viskas buvo be priekaištų, nuo savo darbą puikiai išmanančios gydytojos, kuri viską detaliai paaiškino ir atsakė į visus man rūpimus klausimus iki malonių registratorių.

2023-01-09, 13:18 | 3

Norejau labai padėkoti Gyd. Padriezienei G. visa laiką priima vaikutį , apžiūri , išklauso ir pan. Vaistus atitaiko, tiesiog gydytoja iš Didžiosios raides. Dar noriu apskritai pasakyti,kad šioje klinikoje lankausi nuo jos įsikūrimo , nuostabus personalas, aplinka , gydytojai. Ačiū Jums kad esate.

2023-01-09, 13:17 | 8

Didžiausios rekomendacijos! Nuo aptarnavimo registratūroje iki gydytojos profesionalumo ir naudojamos įrangos modernumo su dirbtiniu intelektu.

2022-11-25, 00:29 | 2

Labai ne koks apsilankymas. Kaina tikrai juokingai nepadori uz tokias paslaugas kurios truko nepilnai 10min… tikrjausi kad gydytojas teisus,bet net praejus daugiau nei 6men problema nedingo,o jo patartos priemones isspresti beda visiskai nepasitvortino. Jausmas ne koks Kai pacientas apsilankes pas gydytoja su problema tikisi pagalbos,bet jautiesi kad pats turi klausti ir analizuoti savo beda,ateinama pagalbos o ne ligu ieskoti. Labai malonu butu kad kita karta imant is klientu tokias kainas tai buvo apie 150e Ziurekit kad tai atitiktu jusu paslaugu kokybe. Dekoju. Monika

2022-11-06, 11:52 | 1

Labai bloga ir karti patirtis, veido procedūra nepadėjo. Ponia Kontautienė mažai informavo apie pačią veido procedūros eigą, nepasakė informatyviai kas manęs laukia, kaip mano veidas apskritai atrodys po procedūros. Nepaminėjo kiek laiko teptis riebų kremą iki kol jį nutraukt ir naudotis reguliaria kosmetika, nes tepant per ilgai, veidas paburko, poros užsikimšo ir veidas atrodo toks pat kaip ir prieš procedūrą. abai gailą išvaistyti laiką ir pinigus. Nerekomenduojama.

2022-08-26, 14:36 | 1

Kadangi mes darbe esqam apdrausti privaciu draudimu, sioje klinikoje tenka lankytis tikrai daznai. Pas daktarus patekimas gan greitas, kolektyvas nesusiraukes, tyrimu atsakymus persiuncia operatyviai. Vienintelis trukumas, kad rentgena kitur turejau darytis, bet uzregistravopati klinika pas partnerius, tai irgi nebuvo jokiu problemu

2022-08-19, 09:48 | 1

Gydytojas Jurgis Trumpaitis – savo srities profesionalas, atidus ir malonus žmogus. Esu dėkinga už atliktą akių vokų operaciją. Rekomenduoju.

2022-01-10, 16:07 | 5

65 eur uz 15 min. kai aiskiai buvo parasyta tokio vizito kaina 25 eur. Godumas beribis.

2021-10-27, 21:10 | 1

NEREKOMENDUOJU!!!
65€ už 15min vizitą ir lapelį su tyrimais, kuriuos atlikti galima "kažkur", nes neurologė Asta Loibienė nežino ar Bioklinikoj juos daro ir pasiūlymą gerti aspiriną, yra žvėriška suma.
Turintys rimtų problemų, neleiskit vėjais savo pinigėlių, rinkitės rimtesnę kliniką!

2021-08-02, 23:06 | 15

Vertinant pacia istaiga - viskas ok, tik zonos vaikam nepastebejau. Registratore visada perskambina jei paciam nepavyksta prisiskambinti-labai patogu. O kas liecia gydytojus - tai reik konkreciu dometis ir po juo rasyt komentarus, bent mano nuomone.

BIOFIRST klinika, (UAB, Bioklinika) atsakė

Laba diena, nuoširdžiai dėkojame už šiuos gražius žodžius apie mūsų kliniką. Tikimės, kad Jūsų sveikata bus puiki ir visad lydės gera nuotaika!

2021-05-17, 21:49 | 2

Teko lankytis konsultacijai pas neurologę A. Čikotienę. Konkreti, puikiai išmananti savo darbą, lengvai ir paprastai bendraujanti. Operatyviai buvo pasiūlytas gydymo planas. Rekomenduočiau kaip puikią specialistę.

2021-05-05, 08:38 | 2

Gegužės 4 dieną vyras apsilankė pas neurologą J. Šereivą . Labai nusivylė vizitu, nes liko nesuprastas, nors turi stuburo problemas buvo išrašyti vaistai nuo kirminų ir pasiūlyta tankiau plauti rankas. Po jo paspaudimų taip skaudejo galvą ir kaklą, kad turėjo gerti nuo skausmo vaistus, gydytojas deliojo buteliukus ir aiškino kad viską daro kirminai, pasakė kai dvi savaites pagersi vermoksą, tai tada atvažiuoti. Gydytojas atsakymą parašė su gramatinėmis klaidomis. Už vizitą sumokėjo 65 e. Taip ir nesupratome ar buvo vyras pas neurologą? Likome nepatenkinti

2021-02-12, 23:06 | 4

Lankiausi pas Kavaliūnienę ir Sosunkevič. Rekomenduoju šią kliniką ir gydytojus visiems savo rato žmonems, taip pat mamų ir nėštukių forumuose. Esu labai patenkinta šia klinika.

2020-12-29, 11:36 | 2

kokybė, profesionalumas, mandagumas- aukšto lygio. personalas pasitinka maloniai, šiltai tik įėjus.džiaugiuosi pasirinkusi šią kliniką. tikrai nenuvylė. tik geriausi atsiliepimai. rekomenduoju!!!

2020-09-08, 21:01 | 1

Užsiregistravau dėl odos problemų, tiek pleiskanų, tiek aknės. Vizitas truko 10min, daktarė neapžiūrinėjo nieko detaliau, užmetė akį per stalą į veidą ir pasakė "žinau kas čia per problema". Išrašė įvairių tepalų, kremų ir vaistų iš jų vaistinės, bendra vizito suma gavosi tarp 150-200eur. Pradėjus naudoti skirtą šampūną nuo pleiskanų, visas skalpas paraudo ir pasidarė be galo jautrus, veidas pradėjo rausti ir atsirado raudoni plėmai skruostų srityje. Be galo gaila laiko ir nemažos sumos už tokią trumpą konsultaciją, ypač, jog nesistengė įsigilinti į problemą.

2020-09-04, 16:37 | 2

Nuostabi gydimo įstaiga. Buvau aptarnauta greitai, efektyviai bei maloniai. Matosi, jog visi aparatai, bei aplamai visapusiškas klinikos įrengimas yra aukštos kokybės. Labai rekomenduoju.

2020-09-01, 13:50 | 18

Viskas puiku

BIOFIRST klinika, (UAB, Bioklinika) atsakė

Laba diena, džiaugiamės, kad vizitas "BIOFIRST" klinikoje išpildė Jūsų lūkesčius. Lauksime sugrįžtant!

Paciento gydymo įstaigoje parašytas atsiliepimas

Teko lankytis ne pas vieną šios klinikos specialistą. Kaskart jaučiuosi jaukioje, patikimoje ir nuoširdžioje profesionalų aplinkoje. Netgi vaistinėje puikus aptarnavimas ir naudingi patarimai. Gera jausti, kad svarbiausias tikslas - tau padėti: išgyti, pasveikti, atrasti priežastį.
Tik labai gaila, kad valstybinėse įstaigose net labai aukšto rango medikai į homeopatinius tyrimus ir preparatus net visai nenori žiūrėti ("homeopatinių vaistų nėra ir negali būti..mes jų nepripažįstam.. Tokio vieno tyrimo nebūna.") taip mano atveju buvo prarasta daug svarbaus laiko ir poliklinikoje nustatytos net kelios visiškai ne tos diagnozės. Tada žmogus ir matai, kas į tave žiuri, o kas pro tave žiūri..

Paciento gydymo įstaigoje parašytas atsiliepimas

Maisto netoleravimo testą atliko labai maloni gydytoja,viską labai aiškiai paaiškino,surašė rekomendacijas,esu labai patenkinta ir rekomenduoju visiems besirūpinantiems savo sveikata! Atskiras pagyrimas labai maloniai pasitinkančiai administratorei!

Paciento gydymo įstaigoje parašytas atsiliepimas

Profesionalus, malonus ir aukštos kokybės aptarnavimas. O svarbiausia - kad visi darbuotojai myli savo darbą, todėl tvyro puiki atmosfera. Grįšiu dar ne kartą! Ačiū už galimybę lepintis tikrų profesionalų rankose ❤️

Paciento gydymo įstaigoje parašytas atsiliepimas

Vyras šioje klinikoje darėsi gastroskopiją su anestezija. Labai geras dalykas, nes nieko nejautė, tyrimo metu primigdė. Ačiū gydytojai Elzbietai Rambynienei už konsultaciją ir profesionalumą!

Paciento gydymo įstaigoje parašytas atsiliepimas

Teko apsilankyt ir tikrai nenusivyliau. Prieš tai du mėn sirgau nežinia kuo. Lankiausi ir pas lor ir pas kitus šeimos daktarus. Nieks nenustatė dėl ko dusina, vieni spėliojo gal atsma, kiti bronchitas, kiti laringitas, dar kiti pasakė gal oras mieste nešvarus. Čia greit padarė tyrymus, rado priežasti, paskyrė gydyma, praėjo tik savaitė ir jau jaučiu kad sveikstu. Rekomenduoju! Iš 10/10+++

Paciento gydymo įstaigoje parašytas atsiliepimas

Lankausi klinikoje nepirmą kartą. Galiu tik pasakyti dydelis ačiū nuostabioms gydytojoms Astai Valytei ir Rasai Makaravičienei. Taip pat ačiū seselėms labai nuoširdžios ir malonios. Visada kas manęs paklausia ir ką galiu rekomenduoti susirgus tai visada dydžiausios rekomendacijos būna tik šioms gydytojoms.Labai džiaugiuosi sutikus jas :-)

Paciento gydymo įstaigoje parašytas atsiliepimas

Prireikė pagalbos artimam žmogui, patariau kreiptis būtent čia, perskaitė atsiliepimus ir suabejojo...Pati lankiausi ne vieną kartą. Tai buvo pati geriausia patirtis. Malonus aptarnavimas, o svarbiausia ligos priežasties atradimas, po 12 sunkių metų poliklinikoje...gal man pasisekė, nežinau...., Tačiau noriu padėkoti personalui, kurie konstatavo mano tikrą ligą, dėl ko buvau sėkmingai operuota.... Didelis ir nuoširdus Ačiū...

Paciento gydymo įstaigoje parašytas atsiliepimas

Puikiai. profesionalai padėjo išpresti kilusias sveikatos problemas. Buvau pas tris skirtingas gydytojas, visas vertinciau 10/10.
Poliklinikoj, gydytojos sake, kad tuo metu kilusi sveikatos problema savaime praeis ir neskyre jokio gydymo, uzsiregistravau pas seimos gyd, Biofirst klinikoj, iskart nustate diagnoze is skyrė reikalingą gydymą, bei labai empatiškai bendravo. Visus kartus kiek buvau, visada suteikdavo tinkama gydyma, bei paatarimus, kaip išvengti problemu ateity.
Super ????

2020-08-05, 14:21 | 2

Nerekomenduoju! Naikinausi nuo pado karpa, sumokejau apie 58 eurus, prakentejau nemalonia procedura, visa ilga ir sunku gijimo perioda, o karpos nepanaikino. Atvykus antra karta, specialiste pareiske, kad uz karpas garantijos neduodam ir pasiule nusipirkti vaistu ir gydytis paciai arba naikintis vel uz ta pacia kaina. Taip pat teige, kad net ir antra karta atlikus procedura su lazeriu jinai gali neisnykti, tai gali reiketi ir 3 ar net daugiau kartu. Tai karpos salinimas pas juos kainuotu apie 180€. Tai niekam nerekomenduoju, nes maniskiai pinigai i bala, o rezultato nulis.

BIOFIRST klinika, (UAB, Bioklinika) atsakė

Laba diena. Apgailestaujame, kad vizitas mūsų klinikoje neišpildė Jūsų lūkesčių 100%. Jūsų atsiliepimas perduotas administracijai, kad galėtume išsiaiškinti susidariusią situaciją. Kadangi šis komentaras buvo patalpintas ir mūsų "Facebook" paskyroje, su Jumis susisieksime joje arba Jūsų nurodytais kontaktais.

2020-03-07, 15:27 | 2

Dėkoju gydytojai dermatovenerologei Sandrai Bytautienei. Profesionali, maloniai bendraujanti gydytoja. Rekomenduoju.

BIOFIRST klinika, (UAB, Bioklinika) atsakė

Laba diena, nuoširdžiai dėkojame už Jūsų paskirtą laiką, parašant atsiliepimą apie mūsų gydytoją. Linkime sėkmės ir puikios sveikatos!

2020-02-12, 17:41 | 18

Jokių eilių, maloni aplinka, puikūs specialistai.

2019-09-06, 15:25 | 18

Nuostabi klinika. Viskas vietoj, dabar padare ir vaikuciu kampeli, registraturoj dirba puikios merginos. Ne pigu, bet uz tai nera eiliu, ir grozis, ir sveikatos paslaugos po vienu stogu - tas labai faina.

BIOFIRST klinika, (UAB, Bioklinika) atsakė

Laba diena, nuoširdžiai dėkojame, kad įvertinote mūsų pastangas teikti paslaugas, viršijančias klientų lūkesčius. Gražios Jums dienos ir puikios sveikatos!

2019-01-31, 14:51 | 2

Nuostabi klinika, visapusiskai! Viskas vietoj, labai patiko lazerines proceduros - ta pacia problema gal tris kartus greiciau issprende nei kitur vaikstant kas menesi. Labai malonus specialistai ir eiliu nera

BIOFIRST klinika, (UAB, Bioklinika) atsakė

Laba diena, mums labai malonu, kad galėjome Jums padėti išspręsti varginusią problemą! Visada maloniai lauksime sugrįžtant,

2019-01-31, 14:43 | 18

Viena is nedaugelio istaigu, kur tikrai gali gauti visapusiska pagalba. Ir gydytojai, ir tyrimai vietoje, o svarbiausia, kad nereikia mustis su babytem koridoriuj del patekimo pas gydytoja. Mane asmeniskai gydytojas pasitiko pats. Patinka, kad nepersa aklai chemijos, matosi, jog gydytojai surinkti profesionalus.

BIOFIRST klinika, (UAB, Bioklinika) atsakė

Laba diena, dėkojame, kad paskyrėte savo laiko parašyti tokį puikų įvertinimą. Stengiamės savo pacientams teikti kuo daugiau paslaugų po vienu stogu; ateityje jų žadame dar daugiau!

2018-11-28, 19:21 | 26

Lankiausi klinikoje pas keletą specialistų, kurie paliko tikrai gerų specialistų įspūdį. Tačiau kainos šioje klinikoje laaabai didelės.

BIOFIRST klinika, (UAB, Bioklinika) atsakė

Laba diena, nuoširdžiai dėkojame, kad apsilankymas "BIOFIRST" klinikoje Jums paliko gerą įspūdį. Dėl paslaugų kainų: kiekvieną mėnesį klinikoje dovanojame pacientams specialius pasiūlymus. Juos visada rasite čia: https://bioklinika.lt/specialus-pasiulymai/ Sekite mūsų naujienas - galbūt specialios nuolaidos jau yra taikomos Jūsų trokštamai procedūrai?
Taip pat klinikoje nuolat galioja -15% nuolaida studentams, senjorams bei neįgaliesiems. Beje, priimame klientus, apsidraudusius privačiu sveikatos draudimu! Priklausomai nuo individualių sutarties sąlygų, gydymo paslaugos gali būti kompensuojamos iki 100%.

2018-11-27, 21:08 | 4

Puiku,dėkoju gyd.Eglei Aukštakalnienei.

BIOFIRST klinika, (UAB, Bioklinika) atsakė

Laba diena, labai smagu girdėti, kad gydytoja galėjo Jums padėti! Gražios dienos ir puikios Jums sveikatos.

2018-05-20, 12:44 | 3

Viskas laiku, greitai. Darbuotojos malonios, vizitas geriausios kokybės.

BIOFIRST klinika, (UAB, Bioklinika) atsakė

Laba diena, nuoširdžiai dėkojame, kad skyrėte laiko parašyti atsiliepimą - tai mus labai pradžiugino. Linkime puikios sveikatos!

2018-03-15, 07:51 | 1

Gydytojas Vykintas Liutkevičius išmano puikiai savo darbą, esame patenkinti vizitu pas gydytoją, jokių priekaištų neturime.

BIOFIRST klinika, (UAB, Bioklinika) atsakė

Laba diena, džiaugiamės, kad esate patenkinti vizitu pas gyd. otorinolaringologą, doc. dr. Vykintą Liutkevičių. Tikimės, kad Jus visad lydės puiki sveikata! O jeigu ne - visada maloniai lauksime sugrįžtant - pasirūpinsime Jūsų sveikata!

2017-11-21, 10:16 | 1

Gavau išsamią konsultaciją ir buvau patenkinta efektyviu gydomu. Labai profesionali ir maloni komanda. Esu dažna šios klinikos lankytoja.

BIOFIRST klinika, (UAB, Bioklinika) atsakė

Laba diena, džiaugiamės ir didžiuojamės, kad galėjome pasirūpinti Jūsų sveikata! Ačiū Jums už šaunų įvertinimą - visada laukiame sugrįžtant.