Susisiekimas su įstaiga patogus, bet stotelė/parkingas yra atokiau nuo įėjimo

Įstaiga suplanuota apgalvotai arba labai aiškūs ženklai, dėl to lengva rasti gydytojo ar procedūrų kabinetą

Patalpos tvarkingos, švarios ir pilnai patenkina paciento komforto poreikius

Įrangos būklė gera, bet kartais nėra reikiamo aparto

Diagnozavo tik dalį arba gydymas padėjo tik iš dalies

Savo darbą atliko, bet be entuziazmo

Siūloma, bet tik dalis reikiamų papildomų paslaugų

2.2

Kaina neatitiko paslaugos kokybės

Gydytojai, kurie dirba "Bioklinika"
2020-09-09, 00:01 | 1

Užsiregistravau dėl odos problemų, tiek pleiskanų, tiek aknės. Vizitas truko 10min, daktarė neapžiūrinėjo nieko detaliau, užmetė akį per stalą į veidą ir pasakė "žinau kas čia per problema". Išrašė įvairių tepalų, kremų ir vaistų iš jų vaistinės, bendra vizito suma gavosi tarp 150-200eur. Pradėjus naudoti skirtą šampūną nuo pleiskanų, visas skalpas paraudo ir pasidarė be galo jautrus, veidas pradėjo rausti ir atsirado raudoni plėmai skruostų srityje. Be galo gaila laiko ir nemažos sumos už tokią trumpą konsultaciją, ypač, jog nesistengė įsigilinti į problemą.

BIOFIRST klinika, (UAB, Bioklinika) atsakė

Laba diena. Apgailestaujame, kad vizitas mūsų klinikoje neišpildė Jūsų lūkesčių 100%. Ar galėtumėte parašyti mums laišką info@bioklinika.lt, kad galėtume išspręsti susidariusią situaciją?

2020-09-04, 19:37 | 2

Nuostabi gydimo įstaiga. Buvau aptarnauta greitai, efektyviai bei maloniai. Matosi, jog visi aparatai, bei aplamai visapusiškas klinikos įrengimas yra aukštos kokybės. Labai rekomenduoju.

BIOFIRST klinika, (UAB, Bioklinika) atsakė

Laba diena, nuoširdžiai dėkojame už šiuos gražius žodžius apie mūsų kliniką. Tikimės, kad Jūsų sveikata bus puiki ir visad lydės gera nuotaika!

2020-09-01, 16:50 | 15

Viskas puiku

BIOFIRST klinika, (UAB, Bioklinika) atsakė

Laba diena, džiaugiamės, kad vizitas "BIOFIRST" klinikoje išpildė Jūsų lūkesčius. Lauksime sugrįžtant!

Paciento gydymo įstaigoje parašytas atsiliepimas

Teko lankytis ne pas vieną šios klinikos specialistą. Kaskart jaučiuosi jaukioje, patikimoje ir nuoširdžioje profesionalų aplinkoje. Netgi vaistinėje puikus aptarnavimas ir naudingi patarimai. Gera jausti, kad svarbiausias tikslas - tau padėti: išgyti, pasveikti, atrasti priežastį.
Tik labai gaila, kad valstybinėse įstaigose net labai aukšto rango medikai į homeopatinius tyrimus ir preparatus net visai nenori žiūrėti ("homeopatinių vaistų nėra ir negali būti..mes jų nepripažįstam.. Tokio vieno tyrimo nebūna.") taip mano atveju buvo prarasta daug svarbaus laiko ir poliklinikoje nustatytos net kelios visiškai ne tos diagnozės. Tada žmogus ir matai, kas į tave žiuri, o kas pro tave žiūri..

Paciento gydymo įstaigoje parašytas atsiliepimas

Maisto netoleravimo testą atliko labai maloni gydytoja,viską labai aiškiai paaiškino,surašė rekomendacijas,esu labai patenkinta ir rekomenduoju visiems besirūpinantiems savo sveikata! Atskiras pagyrimas labai maloniai pasitinkančiai administratorei!

Paciento gydymo įstaigoje parašytas atsiliepimas

Profesionalus, malonus ir aukštos kokybės aptarnavimas. O svarbiausia - kad visi darbuotojai myli savo darbą, todėl tvyro puiki atmosfera. Grįšiu dar ne kartą! Ačiū už galimybę lepintis tikrų profesionalų rankose ❤️

Paciento gydymo įstaigoje parašytas atsiliepimas

Vyras šioje klinikoje darėsi gastroskopiją su anestezija. Labai geras dalykas, nes nieko nejautė, tyrimo metu primigdė. Ačiū gydytojai Elzbietai Rambynienei už konsultaciją ir profesionalumą!

Paciento gydymo įstaigoje parašytas atsiliepimas

Teko apsilankyt ir tikrai nenusivyliau. Prieš tai du mėn sirgau nežinia kuo. Lankiausi ir pas lor ir pas kitus šeimos daktarus. Nieks nenustatė dėl ko dusina, vieni spėliojo gal atsma, kiti bronchitas, kiti laringitas, dar kiti pasakė gal oras mieste nešvarus. Čia greit padarė tyrymus, rado priežasti, paskyrė gydyma, praėjo tik savaitė ir jau jaučiu kad sveikstu. Rekomenduoju! Iš 10/10+++

Paciento gydymo įstaigoje parašytas atsiliepimas

Lankausi klinikoje nepirmą kartą. Galiu tik pasakyti dydelis ačiū nuostabioms gydytojoms Astai Valytei ir Rasai Makaravičienei. Taip pat ačiū seselėms labai nuoširdžios ir malonios. Visada kas manęs paklausia ir ką galiu rekomenduoti susirgus tai visada dydžiausios rekomendacijos būna tik šioms gydytojoms.Labai džiaugiuosi sutikus jas :-)

Paciento gydymo įstaigoje parašytas atsiliepimas

Prireikė pagalbos artimam žmogui, patariau kreiptis būtent čia, perskaitė atsiliepimus ir suabejojo...Pati lankiausi ne vieną kartą. Tai buvo pati geriausia patirtis. Malonus aptarnavimas, o svarbiausia ligos priežasties atradimas, po 12 sunkių metų poliklinikoje...gal man pasisekė, nežinau...., Tačiau noriu padėkoti personalui, kurie konstatavo mano tikrą ligą, dėl ko buvau sėkmingai operuota.... Didelis ir nuoširdus Ačiū...

Paciento gydymo įstaigoje parašytas atsiliepimas

Puikiai. profesionalai padėjo išpresti kilusias sveikatos problemas. Buvau pas tris skirtingas gydytojas, visas vertinciau 10/10.
Poliklinikoj, gydytojos sake, kad tuo metu kilusi sveikatos problema savaime praeis ir neskyre jokio gydymo, uzsiregistravau pas seimos gyd, Biofirst klinikoj, iskart nustate diagnoze is skyrė reikalingą gydymą, bei labai empatiškai bendravo. Visus kartus kiek buvau, visada suteikdavo tinkama gydyma, bei paatarimus, kaip išvengti problemu ateity.
Super ????

2020-08-05, 17:21 | 2

Nerekomenduoju! Naikinausi nuo pado karpa, sumokejau apie 58 eurus, prakentejau nemalonia procedura, visa ilga ir sunku gijimo perioda, o karpos nepanaikino. Atvykus antra karta, specialiste pareiske, kad uz karpas garantijos neduodam ir pasiule nusipirkti vaistu ir gydytis paciai arba naikintis vel uz ta pacia kaina. Taip pat teige, kad net ir antra karta atlikus procedura su lazeriu jinai gali neisnykti, tai gali reiketi ir 3 ar net daugiau kartu. Tai karpos salinimas pas juos kainuotu apie 180€. Tai niekam nerekomenduoju, nes maniskiai pinigai i bala, o rezultato nulis.

BIOFIRST klinika, (UAB, Bioklinika) atsakė

Laba diena. Apgailestaujame, kad vizitas mūsų klinikoje neišpildė Jūsų lūkesčių 100%. Jūsų atsiliepimas perduotas administracijai, kad galėtume išsiaiškinti susidariusią situaciją. Kadangi šis komentaras buvo patalpintas ir mūsų "Facebook" paskyroje, su Jumis susisieksime joje arba Jūsų nurodytais kontaktais.

2020-03-07, 17:27 | 2

Dėkoju gydytojai dermatovenerologei Sandrai Bytautienei. Profesionali, maloniai bendraujanti gydytoja. Rekomenduoju.

BIOFIRST klinika, (UAB, Bioklinika) atsakė

Laba diena, nuoširdžiai dėkojame už Jūsų paskirtą laiką, parašant atsiliepimą apie mūsų gydytoją. Linkime sėkmės ir puikios sveikatos!

2020-02-12, 19:41 | 15

Jokių eilių, maloni aplinka, puikūs specialistai.

2019-09-06, 18:25 | 15

Nuostabi klinika. Viskas vietoj, dabar padare ir vaikuciu kampeli, registraturoj dirba puikios merginos. Ne pigu, bet uz tai nera eiliu, ir grozis, ir sveikatos paslaugos po vienu stogu - tas labai faina.

BIOFIRST klinika, (UAB, Bioklinika) atsakė

Laba diena, nuoširdžiai dėkojame, kad įvertinote mūsų pastangas teikti paslaugas, viršijančias klientų lūkesčius. Gražios Jums dienos ir puikios sveikatos!