Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja , %

Licencija

Nr. 949

Detalus įvertinimas

Susisiekimas visuomeniniu ar asmeniniu transportu, automobilio parkavimas

66.4% Complete
3.3

Susisiekimas su įstaiga patogus, bet stotelė/parkingas yra atokiau nuo įėjimo

Išorinės aplinkos pritaikymas JÅ«sų atsipalaidavimui ir komfortui (privatus įėjimas, suoliukai lauke, patogÅ«s laiptai)

70.8% Complete
3.5

Išorėje yra dauguma atsipalaidavimą ir komfortą užtikrinančių priemonių

Registratūros ar priimamajo zonos patogumas (eilės valdymas, vietos prisėsti, galimybė atsigerti, WC ir pan.)

76.7% Complete
3.8

Registratūra paciento ir personalo patogumui yra pritaikyta idealiai

RegistratÅ«ros ar priimamajo darbuotojų darbo kokybė (nuoširdus bendravimas, greitas aptarnavimas, supratingumas)

77.9% Complete
3.9

Darbuotojai maloniai bendrauja ir greitai aptarnauja

Ar lengvai radote gydytojo/procedūrų kabinetą?

84.2% Complete
4.2

Ä®staiga suplanuota apgalvotai arba labai aiškÅ«s ženklai, dėl to lengva rasti gydytojo ar procedÅ«rų kabinetą

Kiek ilgai tenka laukti prie gydytojo kabineto durų?

69.3% Complete
3.5

Laukiau iki 15 min

Kabinetų ar palatų pritaikymas Jūsų komfortui ir personalo darbo patogumui

79.8% Complete
4

Patalpos tvarkingos, švarios ir pilnai patenkina paciento komforto poreikius

Medicininė įranga (naujumas, modernumas bei kiekis)

74.7% Complete
3.7

Įrangos būklė gera, bet kartais nėra reikiamo aparto

Ar visas procedūras ir tyrimus galėjote gauti vietoje?

85.9% Complete
4.3

Visos reikiamos procedūros ar tyrimai buvo vietoje

Gydytojų profesionalumas (problemos diagnozavimas, gydymo efektyvumas)

81.9% Complete
4.1

Diagnozuoja tiksliai ir paskiria efektyvų gydymą

Gydytojų bendravimo įgudžiai (nuoširdumas, atsakymas į klausimus)

69.9% Complete
3.5

Bendravimas formalus arba klausimai atsakomi, bet neišsamiai

Seselių, slaugių ar slaugytojų darbo kokybė (bendravimas, rūpestingumas)

79.8% Complete
4

Buvo rūpestingos ir paslaugios

Papildomos paslaugos (maitinimas, taksi iškvietimas, TV, vaikų priežiÅ«ra)

60.3% Complete
3

Siūloma, bet tik dalis reikiamų papildomų paslaugų

Kaip vertinate paslaugų kainas?

47.6% Complete
2.4

Kaina neatitiko paslaugos kokybės

Ar papildomai atsilyginate įstaigos gydytojams asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Wifi internetas

80.1% Complete
4

Internetas veikė be priekaištų

Gydytojai, kurie dirba "SK IMPEKS MEDICINOS DIAGNOSTIKOS CENTRAS"
Pacientų atsiliepimai
2019-08-28, 19:55 | 4

Baisi ligonine, gydytojai, visai nekompetitingi, lietuvoje yra tendencija, sodinti visus is ejles ant psichiatrines psichotropines tabletes, nes taip lengviau, kam kazka galvoti, ieskoti liga, sufabrikavai psichine diagnoze ir pumpuok su psichiatrine narkota kiek iskentes, sitoje istaigoje nelabai ka sugeba ieskoti, kas per sutrikimas zmonems ir del ko, gydytojai nezino savo darbo, neismano apie ligas etiologija, bando pasodinti visus ant psichiatrines tabletes, kurie sukelia visas sizofrenijos ir depresijos simptomus, sukelia endokrinines sutrikimus, haliucinacijas, kliedesiai, nemiga ir taip toliau, o dar ir neurologines ir endokrinines sutrikimus, tokius kaip akatizija, parkinsonizmas, distonija, veliavoji diskenezija, o dar osteoporoze, cukrinis diabetas, galaktoreja, navikus, nevaisinguma, neuroleptini nutukima abdominalini, nutukima, gadina krauja, imuniteta, gali sukelti piktybini neurolpetini sindroma, infarkta , insulta. Visa sita sukelia tokie "vaistai" neuroleptikai antipsichotikai kaip haloperidolas, litis, valproatas, olanzapinas, risperidonas, clozapinas, paliperidonas, caripiprazine, quetiapinas, aripiprazolis, fluanksol, truksalis, tiapridas, ziprasidone, sulpiridas, amisulpiridas, metoclopradmias cerukalis, domperidonas motillium ir taip toliau. Is antidepresasntu tokius sutrikimus gali sukelti, amitriptilinas, fluoksetinas, paroksetinas, sertralinas, mirtazapinas, venlafaxinas, duloxetinas, fluvaxaminas, citalopram, escitalopram ir kiti, is trankvilizatoriu kurie sukelia stipri psichine ir fizine priklausomybe, abstinencija, lomkes, atsisakimo sindroma, tokie preparatai kaip diazepamas, bromazaepamas leksotanilas, lorazepamas lorafen, alprazolamas xanax, clonazepamas, zolpidemas, zopiclonas, pregabalinas lyrica, carbamazepinas, gabapentinas, lamatriginas,ir taip toliau..ne papulkit ant psichiatrine kabliuka. klauskit gydytoju del ko jie bando pastumti jums pas psichiatrus. Dazniausiai stumia pas psichiatrus alegydytojai, kurie neismano savo darba, nekompetitingi, zemos kvalifikacijos, jiems taip lengviau atsikratyti paciento. Viesinkit tokiu "gydytoju" pavardes internete, kad visi zinotu kad pas tokius specialistus, geriau nepapulti. Tokio naglumo dar nemaciau, kad psichiskai sveikus, arba trumpai turinciam umine sutrikima, sodina visam gyvenimui , faktiskai zudant zmogu, o ne gydant.

2019-06-30, 21:27 | 1

Sveiki,

Nuoširdžiai dėkoju visiems Medicinos ir gydymo centro darbuotojams už profesionalumą, nuoširdumą ir skirtą dėmesį, o ypač anesteziologijos slaugytojai Olgai Chaleckai, taip pat gyd. Irenai Degutienei, gyd. Daliai Stasinienei, prof. Rūtai Mameniškienei , o taip pat kitiems gydytojams bei slaugytojoms.

Dar kartą didelis Jums AČIŪ !

Su geriausiais linkėjimais
Margarita Arlauskienė

2019-04-18, 09:01 | 1

Lankiausi pas oftalmologą - dirba tikrai savo srities profesionalai!
Kadangi man buvo atsiradusi staigi regėjimo sutrikimo problema, tai gydytoja, kad išsiaiškintų situaciją, uždavė labai daug klausimų, atliko įvairius tyrimus. Po viso detaliai paaiškino, kas atsitiko, kokios priežastys. Esu labai patenka paslaugų kokybę.

2019-04-16, 22:16 | 9

Prieš 10 m. čia dirbęs gydytojas ginekologas nustatė neteisingą diagnozę ir buvo visiškai užtikrintas, kad yra teisus. Tuometinė jo klaida ir man, ir artimiesiems kainavo begalę nervų. Naiviai maniau, kad situacija šioje įstaigoje bus pasikeitusi, bet prieš kelias dienas įsitikinau, kad čia dirbanti gydytoja ginekologė ne tik nesistengia surinkti anamnezės ar palaikyti sudėtingoje situacijoje, bet leidžia sau kelti balsą, nemandagiai bendrauti ir gąsdinti pacientus. Maža to, tyrimų, kuriuos apmokėjau rezultatų, registratorės išsiųsti laiku nesugebėjo, o sulaukusios pastabos taip pat bendravo nemandagiai, atsisakė spręsti problemą.

2019-02-22, 15:45 | 2

Pastaraisiais metais įstaigos reitingas grimzda taip giliai žemyn ir niekas nesikeičia, tik vis blogėja.
Surinkti pavargę daktariukai, kurie anuomet gal ir buvo profesoriai, tačiau dabar jau išsisėmę, pikti, nes dirba per penkias įstaigas be išeiginių ir Grybo g. MDC-šeštoji. Moki didelius pinigus bėgdamas nuo senųjų poliklinikų ir eilių jose ir gauni šlapiu skuduru per veidą už savo paties pinigus. Ar tai yra tas servisas, kurio jūs tikitės už porą šimtinių iš jūsų banko kortelės? jei ne, nepatariu ten lankytis.
Eilės tos pačios, kaip poliklinikose, atėjau sutartu laiku, laukiau kartu su krūva žmonių, kabinetai seni, daktaras net nepasisveikino, piktas, apžiūros metu stengėsi sukelti didesnį fizinį skausmą ir liepė gulėt ramiai (J.Valantinas, echoskopuotuojas), išpurvino rūbus, net neatsiprašė. Diagnozė už pinigus, dėja, buvo vėliau ne kartą paneigta nemokamai,kitose med.įstaigose. Medicinos Diagnostikos centras į skundą, galima sakyti, nesureagavo, pinigų grąžinti nenori, akivaizdžių faktų pripažinti irgi.
Visi žemiau esantys komentarai tikrai atitinka tą realybę, kurią gauni atėjęs į šią įstaigą ir už atitinkamą mokestis tikėdamasis komforto, kompetencijos ir serviso. Dėja, gali tikėtis, bet sulauksi tik pažeminimo.

;