Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja , %

Licencija

Nr. 949

Detalus įvertinimas

Susisiekimas visuomeniniu ar asmeniniu transportu, automobilio parkavimas

66.5% Complete
3.3

Susisiekimas su įstaiga patogus, bet stotelė/parkingas yra atokiau nuo įėjimo

Išorinės aplinkos pritaikymas Jūsų atsipalaidavimui ir komfortui (privatus įėjimas, suoliukai lauke, patogūs laiptai)

69.6% Complete
3.5

Išorėje yra dauguma atsipalaidavimą ir komfortą užtikrinančių priemonių

Registratūros ar priimamajo zonos patogumas (eilės valdymas, vietos prisėsti, galimybė atsigerti, WC ir pan.)

76.2% Complete
3.8

Registratūra paciento ir personalo patogumui yra pritaikyta idealiai

Registratūros ar priimamajo darbuotojų darbo kokybė (nuoširdus bendravimas, greitas aptarnavimas, supratingumas)

78.1% Complete
3.9

Darbuotojai maloniai bendrauja ir greitai aptarnauja

Ar lengvai radote gydytojo/procedūrų kabinetą?

85.3% Complete
4.3

Įstaiga suplanuota apgalvotai arba labai aiškūs ženklai, dėl to lengva rasti gydytojo ar procedūrų kabinetą

Kiek ilgai tenka laukti prie gydytojo kabineto durų?

68.2% Complete
3.4

Laukiau iki 15 min

Kabinetų ar palatų pritaikymas Jūsų komfortui ir personalo darbo patogumui

81% Complete
4.1

Patalpos tvarkingos, švarios ir pilnai patenkina paciento komforto poreikius

Medicininė įranga (naujumas, modernumas bei kiekis)

78.1% Complete
3.9

Medicininės įrangos netrūksta ir visa įranga nauja ir moderni

Ar visas procedūras ir tyrimus galėjote gauti vietoje?

86.8% Complete
4.3

Visos reikiamos procedūros ar tyrimai buvo vietoje

Gydytojų profesionalumas (problemos diagnozavimas, gydymo efektyvumas)

78.3% Complete
3.9

Diagnozuoja tiksliai ir paskiria efektyvų gydymą

Gydytojų bendravimo įgudžiai (nuoširdumas, atsakymas į klausimus)

70.8% Complete
3.5

Bendravimas formalus arba klausimai atsakomi, bet neišsamiai

Seselių, slaugių ar slaugytojų darbo kokybė (bendravimas, rūpestingumas)

79.9% Complete
4

Buvo rūpestingos ir paslaugios

Papildomos paslaugos (maitinimas, taksi iškvietimas, TV, vaikų priežiūra)

63.7% Complete
3.2

Siūloma, bet tik dalis reikiamų papildomų paslaugų

Kaip vertinate paslaugų kainas?

45.6% Complete
2.3

Kaina neatitiko paslaugos kokybės

Ar papildomai atsilyginate įstaigos gydytojams asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Wifi internetas

82.4% Complete
4.1

Internetas veikė be priekaištų

Gydytojai, kurie dirba "SK IMPEKS MEDICINOS DIAGNOSTIKOS CENTRAS"
Pacientų atsiliepimai
2024-04-25, 15:05 | 5

Raimonda Verikienė atsisake atlykti savo darba echopuotojos.Apkaltibo pacijenta,nelaiku atvykus
Raimonda melage.imone toleruoja tokius veiksmus
Kokia gydytoja atsisako padeti žmonems?
Tai Raimonda Verikiene visada atsisakis

2024-03-15, 15:01 | 1

Esu labai nepatenkinta, kad moku didžiulius pinigus už vizitą, o gydytojas vėluoja vos ne valandą ir niekas nė neastiprašo už tai

2024-02-07, 11:30 | 4

NEREKOMENDACIJA. 2023-12-01 buvo pirmasis vizitas dėl migrenos pas neurologę. Pati konsultacija praėjo sklandžiai (apie 90 Eur)(vienintelis geras dalykas - gavau vaistus, kurie padeda nuo migrenos, ačiū dėl to neurologei). Papildomai rekomendavo pasidaryti galvos MRT dėl galvos skausmų. Padarė tą pačią dieną, kainavo virš 100 Eur. Neurologė žadėjo sekančią darbo dieną (2023-12-04) paskambinti, aptarti MRT rezultatus. Skambučio nesulaukiau, pamiršo (žmogiška klaida). Išvadas pasiskaičiau eveikatoje (2023-12-03) – cista sinusuose, smegenų aneurizma – gąsdinanti diagnozė. Su neurologe susisiekti nėra įmanoma, nes kabineto tel. Nr. užslaptintas, niekur negalima jo gauti. Paskambinus į Hilos informaciją gavau pasipiktinimą, kad nesu užregistruota jokiai konsultacijai ir norint susisiekti su gydytoja turiu registruotis iš naujo ir mokėti. Jau pradėjus šnekėti piktai, perdavė kabinetui, kad naurologė pati susisiektų, kas buvo po savaitės 2023-12-11. Gydytoja radiologo išvadas pateikė lyg eilinę kasdieninę naujieną, nesistengdama paaiškinti, kas ta aneurizma (gerai, kai yra google), priskyrė daryti KTA su kontrastu patikslinti diagznozę (100+ Eur). KTA radiologai drąsiai aprašė tyrimų išraše – a.comm. ant. ( ACA sin. kampe) 1,6x1,8 mm fuziforminis aneurizminis prasiplėtimas. Pamatinės arterijos viršutinė dalis fuziformiškai išsiplėtusi (~2,7x4 mm) - fuziforminė aneurizma, su iš jos išeinančiomis PCA ir SCA.. Ko pasekoje neurologė siunčia konsultacijai pas neurochirurgą. Pas neurochirurgą Santaros klinikose atvykus 2024-02-05 (tiek laiko nežinioje, strese laukiau, nes niekas nepaaiškino išsamiau tikrai bauginančios diagnozės) paaiškėjo, kad ši klinika (Hila) net nesugebėjo man įrašyti tinkamai tyrimų į USB (už kurį taip pat sumokame), tad konsultacijos laukta veltui. Nuvykus tą pačią dieną persirašyti USB į Hila kliniką, pareiškė, kad žmogiška klaida (vėl). Perrašius USB seselė (?) atidavė laikmeną ir sako „atiduodu ir seną usb, pas mus atidaro‘‘. Kai paklausiau ar rodo vaizdus, nes Santarose niekas negalėjo peržiūrėti vaizdų, gavau atsakymą „na vaizdų tai nerodo, bet usb tai atidaro‘‘. Santaros klinikų neurochirurgas gaišęs laiką papildomai mane priėmęs ir peržiūrėjęs minėtų MRT ir KTA vaizdus abi diagznozes paneigė – esu sveika, jokių patologijų nėra. Net MRT (pirmasis tyrimas) nerodo nieko, dėl ko būtų reikėję daryti antrąjį tyrimą (KTA) ir dar švitintis papildomai. Žinokite, jei norite pasaugoti savo psichinę sveikatą ir piniginę– aplenkite šią kliniką.

2023-10-25, 22:45 | 2

Lankiausi. Tik įėjus, buvau grubokai sustabdytas -- liepė išsimušti talonėlį. Lankiausi pas kardiologus - pas Sadauskienę Eglę. Baisu: sesutė išvadas parašė svetima pavarde ir svetimu adresu, gydytoja aptarnavo sirgdama, stipriai sloguodama, neleido pilnai išminti dviračio, ehoskopavo širdį - nepadarė išvadų - pasakė reiki važiuoti kur geresnė aparatūra, deja teko važiuoti į Santariškes po 2 mėnesių, holderio laukiau gal 5 valandas. Sąskaita - kažkur 300-400 EUR. Nors buvau klausęs ar pateks holderio išvados, buvau išmestas iš Santariškių parsivežti iš jūsų įstaigos holderio išvadų, nors gydytoja tikrai galėjo gauti aprašymą iš jūsų įstaigos el.paštu. Išvadas pateikė Santariškėse. Gydytojos atsisveikinimas - pasakė greičiausiai kitais metais pas mane nepateksite.
Konsultavausi pas neurologą. V.Valeikienę, atliko magnetinį rezonansą (nepatogiu man laiku), vaistai - vitaminai, pranešė išvadas telefonu. Deja, negydė - kojos tirpsta ir dabar. Ar vėl važiuočiau pas jus - ne. Išrašyta bendra sąskaita 550 EUR - brangu. Negavau išvadų pas jus. Liepė atvažiuoti į Santariškes. Išvadų nėra - sąskaita apie 400 EUR. Jei imate pinigus, tai turite darbą atlikti tinkamai. Kardiologė elgėsi su manimi šuniškai tiek pirmo tiek antro pasimatymo metu. Nepykit, bet tai pabaiga. Draugams ir giminėms nerekomenduosiu lankytis pas jus. Atšaukėme anytos apsilankymą pas jus.

2023-10-13, 12:02 | 3

101 kabinete Priėmime dirba slaugytoja Gabija, kuri neturi nei empatijos, nei supratimo, kaip informuoti pagyvenusį pacientą 80m. bei jo artimuosius apie rytojaus operaciją. Paskambina vieną kartą, jei vairuoji ir nepakeli, amen, tavo bėdos. Tada skambina senam žmogui, ištarška savo roboto balsu informaciją, žmogus nei supranta, kur ateit, nei atsimena laiką nei žino, kur ir koks kabinetas - o gerb. Gabija net nepasivargina ĮSITIKINT, ar žmogus ką suprato iš jos tarškėjimo ar nieko. ATSEIT pasakė 9:30 į 101 kab. - žmogus išgirdo 10:30 į 1 kab. Kas jums negerai, klinika? Kiek lankomės, pirmą tokia situacija, kai su senu žmogum elgiamasi šitaip sociopatiškai - su amputuotuota empatija, nes gerb.Gabijai nusišvilpt kiek žmogui metų, pagal ją matyt visi jauni kaip ji, ir viską suvokia iš tos sekundės ir atsimena, nusišvilpt matyt, ateis žmogus ar ne, suprato kur ir kada eit ar ne, gal instruktuokite gerb.Gabiją apie kognityvinių gebėjimų kaitą su amžium, jei slaugos specialybę studijuojant akivaizdžiai nepavyko. Ji, matote, tik DARO SAVO DARBĄ, t.y.dirba robotu. Duokit galų gale jai mobilų, nes problema, kad turi tik laidinį telefoną, todėl neturi kaip senam žmogui atsiųsti informacijos raštu sms, kad jis nepamirštų, kur ir kada ateit. Apie informavimą artimųjų el.paštu jau nedrįstu ir svajot. Valykla išsamiau ir atidžiau, ir ATSAKINGIAU informuoja apie užsakymo įvykdymą, nei jūsų 101 kabinetas apie rytojaus operaciją, nes sugeba ir paskambint, ir sms parašyt su tikslia info kur, kada ir kokio nr.užsakymą atsiimt. Klinikai už tokį sociopatinį elgesį 1 žvaigždutė, ir linikėjimas atsirinkt darbuotojus su empatija ir supratimu, o ne robotus sociopatus. Operuojantis gydytojas Vaidotas Kilius nuostabus, puikus ir šiltas žmogus, ir puikus profesionalas. Bet jau slaugytoja 101 kab.neduok tu Dieve niekam, teisuolių teisuolė, o kiti patys kalti - susireikšminimo ir pasikėlimo vežimu vežk, empatijos ir atsakomybės nulis. Slaugytoja dirba PRIVAČIOJ KLINIKOJ, kur operuojama už pinigus, ir visiškai nesupranta, kokia atsakomybė yra pateikti tinkamai informaciją prieš operaciją, nes operacija senam žmogui jau savaime stresas, reikia važiuot iš kaimo į miestą ir tt., o dėl netinkamo informavimo be jokios atsakomybės, nesįsitikinus ar žmogus ir jo artimieji gavo ir SUPRATO informaciją, sukeliama situacija, kai žmogus vėluoja ir visi nervuojasi, kyla papildomas stresas prieš operaciją, senam žmogui nemalonu, kad ne tai suprato, jis jaučiasi pažemintas, jam kraujo spaudimas gali pakilt ir pan. Tai gal jūs gal apmokytite savo personalą, kaip tinkamai informuoti garbaus amžiaus pacientus ir jų artimuosius apie būsimas operacijas, ir kaip tinkamai spręsti savo pačios sukeltas konkflitines situacijas, o ne sėdėti pasipūtus su EGO iki lubų ir mojuoti laidinio telefono rageliu, kad va sms nebuvo kaip išsiųst. Tragedija ir tiek, kaip kaimynai iš rytų dirbate, o ne Vakarų Europa.

2023-09-21, 17:41 | 5

Man buvo pasakyta, kad privatus gydytojas negali parašyti siuntimo tolimesniam gydymui. Gydytojas ne tik nieko nepadėjo, bet ir neišrašė siuntimo ten, kur pacientui gali būti suteikta pagalba. Naudos nulis, pinigų švaistymas

2023-08-14, 23:08 | 1

Kainos Kosminės, už 8 min. ausies apžiūrą sumokėjau 95 eur, kad tiek kainuos net neperspėjo. Įstaigos puslapyje taip painiai kainos pateiktos, jok kol nepaduos sąskaitos, nežinosi kiek reiks mokėti.

2023-05-06, 14:37 | 21

Gina gydytoją, kurio iškrypėliškumas jau yra pasiekęs kriminalinio nusikaltimo lygį. Šiaip užsitikrinę vardą 90aisiais ir gali sau leisti nesiskaityti su pacientais ir negerinti paslaugų. Negrįšiu.

2023-05-03, 22:11 | 2

Kainos užkeltos iki debesų ir tapo jau visiškai neadekvačios, o kokybė, aptarnavimas ir pacientų patogumas važiuoja žemyn.
Mano atveju gydytojas neteisingai pažymėjo draudimui, kad apsilankymas profilaktinis, už ką kompensuojama gerokai mažiau. Tai kasoje vietoj to, kad pasiskambintų gydytojui ir pasitikslintų, liepė susimokėti visą sumą ir paskui jau aiškintis su draudimu. O už 3 min trukmės konsultaciją paėmė 80€, registratūroje užtrukau ilgiau nei pas gydytoją.

2023-01-20, 14:26 | 1

Gydytojai ir seselės bendrauja labai maloniai. Aptarnavimas tikrai labai aukšto lygio. Greitai buvo surasta problema, atlikti reikalingi tyrimai ,išspręsta labai organizuotai. Tikrai nuoširdžiai rekomenduoju.

2022-10-27, 18:01 | 14

...

2022-07-21, 12:06 | 2

Nerekomenduočiau šios gydymo įstaigos niekam, nes:
1. Sumokėjau tikrai labai didelę sumą, niekur kitur tiek konsultacija nekainuoja kiek čia, nes neva labai didelį dėmesį skiria, bet... nors į konsultaciją atėjau su guzu, iškilusiu iš pilvo, gydytoja jo net neapžiūrėjo. Net viršutinių drabužių pasikelti neliepė, o kažkaip matyt įsivaizdavo tai, ką pasakoju (nors ir registravausi dėl to guzo žarnyne, kad išsiaiškintų kas),
2. Buvo padaryti kraujo tyrimai, pažadėta juos įkelti dar tą pačią dieną, kartu su sąrašu rekomenduojamų papildų. Nei tyrimų, nei komentarų, nei sąrašo. Kai parašiau į gydymo įstaigą ir paklausiau kodėl, man atsakė, kad neva aš neteisingai el.paštą nurodžiau (su tašku), bet mano el.paštas ir yra su tašku, tai nesuprantu kas negerai. O dėl tyrimų tai parašė, jog aš komentarų negausiu, nes gydytoja atostogauja. Nors pati gydytoja sakė kada išeis atostogauti ir pažadėjo iki to laiko tikrai jau būti viską padariusi, ką žadėjo. O jeigu ką, dar patikino, kad būtinai susisiektų pavaduojantis gydytojas. NIEKO.
3. Gydytoja vėlavo ilgiau nei 30min, akivaizdžiai nežinojo savo darbo grafiko.
4. Nepaskyrė nei echoskopijos, nei paspaudė pilvą, net neapžiūrėjo, bet rekomendavo magentinį rezonancą už 400eur pasidaryti. Tai nei neapžiūrėjo, nei echoskopijos, nei kraujo tyrimų rezultatų nesulaukė, bet nustatė, kad reikia tyrimo už 400?

2022-07-08, 11:38 | 1

Apgailetinas poziuris y zmogu ir y darba, didziulis nusivylimas, savo patirty viesinsiu viesose erdvese kur tik galesiu

2022-06-17, 14:42 | 1

Neseniai dariausi operacija pas gyd. Alfreda Songaila. Viskas buvo atlikta puikiai. Labai dekingas. Aleksejus Č.

2022-02-15, 12:21 | 3

Mano nuomone, paslaugų kainos - kosminės: net vilniečiams sunkiai įkandamos, o ką jau kalbėti apie žmones, atvykusius iš kaimų ar mažesnių miestelių. 86 eurai vien už specialisto konsultaciją - tai kažkas TOKIO (mokslo dr. konsultacija - dar brangesnė: apie 100 EUR).

Turint omeny, kad labai retai diagnozei nustatyti užtenka vien tik pasikalbėti su gydytoju, ir dažniausia reikia bent kažkokių kraujo ir instrumentinių tyrimų, per vieną vizitą lengvai susidaro kelių šimtų suma.

Patys gydytojai ir pagalbinis med. personalas - normalūs: kaip ir visur. Tiesiog poliklinikose dėl gydytojų trūkumo eilės pas specialistą reikia laukti kelis mėnesius, o Grybo gatvėje pas tą patį specialistą gali patekti daug greičiau. Tačiau turi būti pasiruošęs žadą atimančioms išlaidoms.

2022-02-07, 23:41 | 19

Mano manymu, per dideli branginikai. Už 15 minučių konsultaciją ir du tyrimus palikau 300 eurų. Prie kabineto mažiau reikėjo laukti paprastoje poliklinikoje. Nepatinka, kad seselės visada vedasi į liftą, net jei nėra tam būtinybės, bet ką padarysi - pačios pervargusios. Pliusas - kad galima greitai užsiregistruoti pas specialistus ir tyrimams.

2022-02-03, 18:12 | 4

Puikiai priėmė, atliko tyrimus ir diagnozavo ligą, sutikti daktarai/seselės buvo malonūs, išsamiai viską paaiškino, kol kas tikrai patenkinti kokybe.
Prisirašėme į šeimos centrą, matysime kaip bus toliau.

2022-01-07, 17:57 | 2

Patirtis kaip valstybinėje įstaigoje. Buvau jau primiršes kaip būna.

2021-09-28, 10:23 | 1

Labai keista registravimo sistema. Užregistruoja, o tada liepia laukti kol ateis tave nuvesti sesutė į paslaugą. Tačiau registratorės vietoje atsiranda žmogiškoji klaidą - registratorė neperduoda informacijos sesutei apie klientą/pacientą. Todėl, nors ir telefonu buvo paskirtas paslaugos laikas, tačiau dėl tokios klaidos teks laukti kol kažkas pastebės, kad mėtosi registracijos formą, kuri neperduota sesutei, man teko laukt 40 min. Ne gana to, aš akivaizdžiai, matomai nėščia, niekas nedaro jokios pirmenybės nėščioms. Nors ir pasiskiepijus nuo Covido, bet nėščiosios yra rizikos grupė, tad nevertėtų bendroje patalpoje laikyti nėščios tarp krūvos pacientų ir dar taip ilgai - 40 minučių.

2021-07-31, 13:22 | 2

Užmokėjau kosminę kainą už 2 min trukusį tyrimą, kurio metu nustatė, kad niekas nesutrikę.

2021-06-28, 19:39 | 2

Paskambinau i registratura uzsiregistruoti Path testui, atsiliepusi mergina uzregistravo mane pas gydytoja neinformavusi, jog testas atliekamas tik tam tikromis dienomis, tai reiskia, kad susimokejau uz konsultacija pas alergologe, kuri atliko kitus tyrimus (kadangi vis delto jau atvykau) ir buvau pakviesta atvykti i kita konsultacija atlikti path testo ( uz konsultacija velgi tureciau susimoketi), taigi del tiksliai nepateiktos informacijos as turejau vykti i klinika du kartus ir moketi dvigubai. Zinoma antro vizito tikrai nebus, nes jau po pirmojo vizito negavau reikiamos informacijos apie savo problema ar gydymo plana is gydytojos. Tikrai sioje klinikoje del alergologiniu problemu nebesilankysiu ir niekam nerekomenduociau nebent noretumete uz viska permoketi.

2021-04-06, 20:48 | 1

MDC nerekomenduoju registruotis apylinkės pacientu. Metinis mokestis neatitinka gaunamų paslaugų ir aptarnavimo.

2021-03-03, 18:05 | 4

Sumokėjau brangiai, padarė tik tiek, kad išplėšti pinigus. Niekam nesiūlyčiau čia ieškoti pagalbos. Net į kortelę užrašė neteisingus duomenis, nesigilino į problemą. Į skundą atsakė formaliai..

2020-02-04, 06:34 | 1

labai nusivylusi šia gydymo įstaiga. Daugiau tikrai ten nebevažiuosiu ir kitiems tikrai nerekomenduosiu .Slaugytoja be kompetencijos, rupejo tik telefonas, o ne pacientas.

2019-08-28, 16:55 | 4

Baisi ligonine, gydytojai, visai nekompetitingi, lietuvoje yra tendencija, sodinti visus is ejles ant psichiatrines psichotropines tabletes, nes taip lengviau, kam kazka galvoti, ieskoti liga, sufabrikavai psichine diagnoze ir pumpuok su psichiatrine narkota kiek iskentes, sitoje istaigoje nelabai ka sugeba ieskoti, kas per sutrikimas zmonems ir del ko, gydytojai nezino savo darbo, neismano apie ligas etiologija, bando pasodinti visus ant psichiatrines tabletes, kurie sukelia visas sizofrenijos ir depresijos simptomus, sukelia endokrinines sutrikimus, haliucinacijas, kliedesiai, nemiga ir taip toliau, o dar ir neurologines ir endokrinines sutrikimus, tokius kaip akatizija, parkinsonizmas, distonija, veliavoji diskenezija, o dar osteoporoze, cukrinis diabetas, galaktoreja, navikus, nevaisinguma, neuroleptini nutukima abdominalini, nutukima, gadina krauja, imuniteta, gali sukelti piktybini neurolpetini sindroma, infarkta , insulta. Visa sita sukelia tokie "vaistai" neuroleptikai antipsichotikai kaip haloperidolas, litis, valproatas, olanzapinas, risperidonas, clozapinas, paliperidonas, caripiprazine, quetiapinas, aripiprazolis, fluanksol, truksalis, tiapridas, ziprasidone, sulpiridas, amisulpiridas, metoclopradmias cerukalis, domperidonas motillium ir taip toliau. Is antidepresasntu tokius sutrikimus gali sukelti, amitriptilinas, fluoksetinas, paroksetinas, sertralinas, mirtazapinas, venlafaxinas, duloxetinas, fluvaxaminas, citalopram, escitalopram ir kiti, is trankvilizatoriu kurie sukelia stipri psichine ir fizine priklausomybe, abstinencija, lomkes, atsisakimo sindroma, tokie preparatai kaip diazepamas, bromazaepamas leksotanilas, lorazepamas lorafen, alprazolamas xanax, clonazepamas, zolpidemas, zopiclonas, pregabalinas lyrica, carbamazepinas, gabapentinas, lamatriginas,ir taip toliau..ne papulkit ant psichiatrine kabliuka. klauskit gydytoju del ko jie bando pastumti jums pas psichiatrus. Dazniausiai stumia pas psichiatrus alegydytojai, kurie neismano savo darba, nekompetitingi, zemos kvalifikacijos, jiems taip lengviau atsikratyti paciento. Viesinkit tokiu "gydytoju" pavardes internete, kad visi zinotu kad pas tokius specialistus, geriau nepapulti. Tokio naglumo dar nemaciau, kad psichiskai sveikus, arba trumpai turinciam umine sutrikima, sodina visam gyvenimui , faktiskai zudant zmogu, o ne gydant.

2019-06-30, 18:27 | 1

Sveiki,

Nuoširdžiai dėkoju visiems Medicinos ir gydymo centro darbuotojams už profesionalumą, nuoširdumą ir skirtą dėmesį, o ypač anesteziologijos slaugytojai Olgai Chaleckai, taip pat gyd. Irenai Degutienei, gyd. Daliai Stasinienei, prof. Rūtai Mameniškienei , o taip pat kitiems gydytojams bei slaugytojoms.

Dar kartą didelis Jums AČIŪ !

Su geriausiais linkėjimais
Margarita Arlauskienė

2019-04-18, 06:01 | 1

Lankiausi pas oftalmologą - dirba tikrai savo srities profesionalai!
Kadangi man buvo atsiradusi staigi regėjimo sutrikimo problema, tai gydytoja, kad išsiaiškintų situaciją, uždavė labai daug klausimų, atliko įvairius tyrimus. Po viso detaliai paaiškino, kas atsitiko, kokios priežastys. Esu labai patenka paslaugų kokybę.

2019-04-16, 19:16 | 9

Prieš 10 m. čia dirbęs gydytojas ginekologas nustatė neteisingą diagnozę ir buvo visiškai užtikrintas, kad yra teisus. Tuometinė jo klaida ir man, ir artimiesiems kainavo begalę nervų. Naiviai maniau, kad situacija šioje įstaigoje bus pasikeitusi, bet prieš kelias dienas įsitikinau, kad čia dirbanti gydytoja ginekologė ne tik nesistengia surinkti anamnezės ar palaikyti sudėtingoje situacijoje, bet leidžia sau kelti balsą, nemandagiai bendrauti ir gąsdinti pacientus. Maža to, tyrimų, kuriuos apmokėjau rezultatų, registratorės išsiųsti laiku nesugebėjo, o sulaukusios pastabos taip pat bendravo nemandagiai, atsisakė spręsti problemą.

2019-02-22, 13:45 | 2

Pastaraisiais metais įstaigos reitingas grimzda taip giliai žemyn ir niekas nesikeičia, tik vis blogėja.
Surinkti pavargę daktariukai, kurie anuomet gal ir buvo profesoriai, tačiau dabar jau išsisėmę, pikti, nes dirba per penkias įstaigas be išeiginių ir Grybo g. MDC-šeštoji. Moki didelius pinigus bėgdamas nuo senųjų poliklinikų ir eilių jose ir gauni šlapiu skuduru per veidą už savo paties pinigus. Ar tai yra tas servisas, kurio jūs tikitės už porą šimtinių iš jūsų banko kortelės? jei ne, nepatariu ten lankytis.
Eilės tos pačios, kaip poliklinikose, atėjau sutartu laiku, laukiau kartu su krūva žmonių, kabinetai seni, daktaras net nepasisveikino, piktas, apžiūros metu stengėsi sukelti didesnį fizinį skausmą ir liepė gulėt ramiai (J.Valantinas, echoskopuotuojas), išpurvino rūbus, net neatsiprašė. Diagnozė už pinigus, dėja, buvo vėliau ne kartą paneigta nemokamai,kitose med.įstaigose. Medicinos Diagnostikos centras į skundą, galima sakyti, nesureagavo, pinigų grąžinti nenori, akivaizdžių faktų pripažinti irgi.
Visi žemiau esantys komentarai tikrai atitinka tą realybę, kurią gauni atėjęs į šią įstaigą ir už atitinkamą mokestis tikėdamasis komforto, kompetencijos ir serviso. Dėja, gali tikėtis, bet sulauksi tik pažeminimo.

2019-01-04, 17:29 | 9

Nerekomenduoju. Gal jie ir turi naujausia technika bei ismanancius specialistus, bet nebent pasidaryt tyrima ir nestis kur kitur. Organozuotumo visoj istaigoj nulis. Moki pinigus, o poziuris i zmogu kaip viesojoj. Nera pagarbos nei paciento prasymam, nei laikui. Siuntineja is kabineto i kabineta, paskiria nebutinus tyrimus, pacientai penki iskart, tai tau nelieka nei laiko uzduot klausimam, o ir ju niekas nesiteigia klausyt. Registratore pasake, kad viena diena viska galesiu pasidaryt. Finale autobusais is Kauno tris kart reikejo vaziuot skirtingom dienom. Tada daktaras pasake, kad turesiu su kitu specialistu pasneket kita diena atvaziuot. Nuvaziavau, pas ta kita specialista nei nevede, paaiskinimo kodel ne or kas kaip negavau, isvis veltui vaziavau. Realiai sumokejau 400eu, tris kart vaziavau nuo pietu iki vakaro laukdama prie kiekvieno kabineto ir nei puses likau nesuzinojus. Teks sakytis bilietus i Lietuva grist vel kazkada ir ieskot kur eit... Pasityciojimas

2018-11-06, 17:03 | 2

Kaina pradžioje žadama vienokia, poto išauga, tyrimų nedaro, diagnozę nustatė galima sakyti "iš oro" (nors gal čia tik mano subjektyvi nuomonė). Apsimokėti reikia vietoje ir iš karto, jei sekančią dieną (arba pavedimu)- kažkodėl prideda dar +10 EUR. Svarbiausia- sąskaitoję didelis anspaudas kad laiku nesumokėjus perduos "skolų išmušinėtojams".

2018-08-18, 16:32 | 12

Na, ką čia bepridursi... Dauguma pacientų yra nusivylę visiškai pagrįstai, o įstaigos reitingai kalba patys už save: per pastarąjį dešimtmetį sumažėjo per pusę. Jei dar peržvelgtume įstaigoje dirbančių daktarų reitingus ir paskaitytume pacientų komentarus, tai kai kurie tiesiog priblokštų. Juk sunku patikėti, kad medicinos įstaigoje dirba daktaras, grabinėjantis moterims po kelnaitėmis (apie dr. Kacieną), o neurologė suteikia tokią kvalifikuotą pagalbą, kad pacientės išleikia iš kabineto įžeistos ir apsiverkusios (apie dr. Strigūnienę). Panašių pavyzdžių komentarų skiltyje galima rasti ir daugiau. Mano giliu įsitikinimu, medicinos įstaigos vadovybė (jeigu jai išties rūpi įstaigos reputacija) turėtų analizuoti ir reaguoti į pacientų komentarus. Kad taip nėra liudija faktai, jog aukščiau minėti asmenys ir toliau sėkmingai darbuojasi medicinos įstaigoje. Negana to - vadovaujančiose pareigose. Bet jokiu būdu nenorėčiau užbaigti savo komentaro tokia gaida. MDC dirba labai puikių daktarų, atsidavusių savo profesijai ir pacientams. O Pincetas.lt kaip iki dabar, taip ir ateityje bus pacientų priebėga, kurioje jie galės išlieti savo nusivylimą ir nuoskaudas arba atvirkščiai - pasidžiaugti medikų darbu ir jiems padėkoti. Linkiu, kad tokių atsiliepimų būtų nepalyginamai daugiau nei iki šiol.

2018-08-09, 18:27 | 1

Pliusai:
1. Pavyko suderinti dermatologo ir mamologo apsilankymą vienu vizitu. Kitos gydymo įstaigos to nepadarė.
2. Nusiuntus neplanuotai ekoskopijos apžiūrai, buvau greitai priimta. Gydytojas, paaiškino ką matė, išėjau su mažiau dvejonių.
3. Dermatalogė taip pat šauni, viską paaiškino, viską apžiūrėjo.
Minusai:
1. Tik atėjus į gydymo įstaigą buvo pasakyta, kad apgamų šalinimą gali tekti apmokėti pačiai, nes draudimas nekompensuos. Aš sutikau. Tačiau pamiršo pasakyti, kad jau antra diena, kaip neina draudimo kortele atsiskaityti dėl sistemos gedimų. Tad po visko atėjus susimokėti, teko pakloti iš savo banko kortelės 500 eur vietoje planuotu 100. O jei aš būčiau tiek neturėjus, kas tada? O ir šiaip jei būčiau žinojus, greičiausiai būčiau ėjusi į kitą gydymo įstaigą, kad nereikėtų mokėti savais pinigais ir melstis, kad draudimas grąžintų.
2. Vizitas pas mamologa buvo kažkas tokio... Rado cistas. Pirmą kartą tokia patirtis mano gyvenime. Gydytoja tą žinojo. Bet ar ką nors paaiškino? Ne. Liepė gerti vaistus ir ateiti po pusės metų. Pasimečiau ir paklausiau, - “gal čia nėra jau taip blogai?” Gavau atsakymą, - “labai blogai nėra”. Ir viskas. Čia visa išsami informacija. Kas per nesamonė? Nesu į paniką puolantis žmogus, pasiklioviau ekoskopo paaiškinimais, plius pagooglinau tuos išrašytus vaistus, kurie nėra vaistai. Tad žinau, kad man viskas gerai ir tiesiog reikės reguliariai tikrintis. Žinoma, jau ne šioje įstaigoje.
3. Jei jau išgyvenau mamologą ir nepasidaviau panikai, kad po 6 mėnesių mirsiu nuo kruties vėžio, tai ši įstaiga smogė dar kartą. Praėjus porai darbo dienų nuo vizito, sulaukiau skambučio. Kas skambino nežinau. Bet išgirdau dvi žinutes. Pirmoji - kažkas pašalintų apgamų biopsijos tyrimams suvedė ne tuos kodus ir reikės primokėti. Antroji - jau atejo pašalintų apgamų rezultatai, kažką rado. Gydytoja konsultuojasi ir jums paskambins vėliau aptarti. Padėjus ragleį sukosi viena mintis: “ ką jūs sau leidžiat?” Kaip jūs galit paskambinti ir sakyti, jog kažkas žmogui yra, bet detales atskleisit vėliau? Arba tyli kol tiksliai nežinai arba skambini kai turi pilną informaciją. Atrodo, kad turėtų būti paprasta, tačiau tik ne šiai įstaigai.
Ar patikėjau viskuo ką girdėjau? Ne, nes nepasitikėjimas atsirado po mamologo apžiūros. Ir gerai, kad nepasitikėjau. Dermatalogė pasakmbino ir pasakė, kad gavo tyrimų rezultatus ir viskas gerai. Beje tos sąskaitos, kur turėčiau damokėti taip pat negavau. Kol kas ... tai arba dar neatsiuntė arba mane sumaišė su kitu klientu.
Išvada: tyrimus už pinigus atlieka ir kitose gydymo įstaigose. Bet būnant sveikam prisiklausyti, kad tau kažkas blogai ir nepaaiškinti kas blogai - nedovanotina. Gydytojo darbas yra diagnozuoti, konsultuoti ir paaiškinti tyrimo rezultatus, vaistų priežastį bei pageidaujamą jų poveikį. Nes tyrimo lapą moku skaityti pati, kaip ir googlinti vaistų aprašymą.

2018-07-24, 11:40 | 5

Jei trumpai tai yra tarybine poliklinika uz privataus kabineto kaina.

2018-06-22, 17:33 | 3

Šių metų gegužės mėnesį dariausi tyrimus, lankiausi konsultacijoje ir buvo atlikta operacija. Noriu nuoširdžiai padėkoti visam personalui už rūpestį, priežiūra ir malonią atmosferą. Didžiulis AČIŪ gydytojai otorinolaringologei Vaivai Mickevičienei už puikų darbą. Tikrai labai maloni ir profesionali gydytoja!

2018-04-25, 18:37 | 1

Esu labai nusivylusi šia gydymo įstaiga. Daugiau tikrai ten nebevažiuosiu ir kitiems tikrai nerekomenduosiu .

2018-04-02, 07:36 | 3

Keletą kartų teko lankytis pas gydytoją kardiologę Virginiją Rudienę. Tai tikrai puiki jaunosios kartos gydytoja. Kompetencija aukščiausio lygio, rūpestingas dėmesys pacientui ir jo problemoms, nuoširdus dėmesys gydymo eigai. Daugiau tokių gydytojų!! Tikrai patarsiu visiems gydytis pas šią gydytoją!!

2018-03-12, 09:09 | 2

Registruojantis pas gydytoją pasako vieną kainą, o po vizito kaina išauga dvigubai. Net jei klinikoje daraisi tyrimus, vis tiek reikia mokėti 60eur už konsultaciją, nes tyrimą atsisako komentuoti. Jaučiamės apgauti.

2018-02-02, 11:50 | 2

Kainos tikrai kosminės. Rezultatas kaip valstybinėje poliklinikoje.

2017-07-27, 12:49 | 9

Dažnai tenka ilgai laukti, nors yra paskirtas konkretus laikas. Laboratorija sumaišė vaiko kraujo rezultatus, dėl to turėjom daug streso, vedėm pas kitus gydytojus, ieškojom problemų, nors jų nebuvo. Gerai nors tiek, kad, kai kreipėmės į laboratoriją, klaida buvo iškart pripažinta ir laborantė atsiprašė. Vis dėlto kaina ir kokybė visiškai neatitinka.

2017-05-30, 16:52 | 2

Norečiau padekoti daktarui, Jonui Ališauskui, ir visai jo komandai. Esu labai laiminga, kad pasirinkau butent jus. Labai gera, kad Lietuvoje turime tokius puikius specialistus.Aciu jums uz viska ir didziausios sekmes darbuose!

2016-09-26, 02:16 | 8

Dideles kainos, gydytoju kompetencija ivairi. Yra ir labai geru specialistu, bet yra ir nevertu mokamu pinigu.

2016-07-21, 16:10 | IP: *.*.*.*

Apsilankymas šioje įstaigoje ir vėl nuvylė. Grybo g. esanti klinika yra privati, kainos - tikrai didelės, tačiau jausmas lyg valstybinėje poliklinikoje. Teko laukti visur: prie registratūros, prie gydytojo kabineto, prie tyrimų kabineto, prie kasos. Nors turėjau paskirtą laiką ir atvykau, kaip nurodyta, teko laukti 15 minučių, kol sesutė pakvies į gydytojo kabinetą. Sesutės visiškai nesilaiko jokių privatumo reikalavimų, mano vardą ir pavardę bei pas kokį gydytoją einu paskelbė per visą registracijos salę, nors turėjo pasakyti tik numeriuke esančius skaičius. Konsultavausi pas gydytoją neurologę. Ji išklausiusi mano nusiskundimus iškart skyrė kompiuterinės tomografijos tyrimą - deja, net nepasivargino pasvarstyti ar jo tikrai reikia, nei tuo labiau informuoti mane, pacientą, dėl šalutinio tokio tyrimo poveikio. To nepasivargino padaryti ir radiologė, atrėžusi, kad tai padaryti turėjo gydytojas, ir jei gydytojas skiria, jis 'žino'. Labiausiai pribloškė gydytojos konsultacija po tyrimo - gydytoja pasakė, kad deja, ji neesanti tikra ar mane kamuojantis skausmas yra neurologinė priežastis. Skyrė vaistų nuo skausmo. Puiki patirtis už 180 eur (65eur konsultacija bei 115 eur tyrimas). Tikrai nuvylė gydytojo komunikacija ir požiūris į pacientą - toks jausmas, kad gydytoja rutiniškai skyria tyrimus, žinodama, kad pacientai vis tiek juos darysis, visiškai nesigilindama į konkrečius atvejus. Gydytoja taip pat pasiūlė apsilankyti pas kitus specialistus jų centre (šiaip lankausi kitoje gydymo įstaigoje), nes pas juos 'geresni specialistai'.

2015-04-17, 14:26 | IP: 82.135.243.138

Labai gera gydytoja Judita Songailienė, ačiū jai už išsamų paaiškinima ir paskirtą gydymą, taip pat su ja dirbanti sesute miela. Tiesa pasakius kas liečia proktologija tai siūlau pas šia gydytoją eiti. Visi rašo , kad brangu aš pritariu, bet galiu pasakyti kad visose vilniaus privačiose poliklinikose brangu ir visose yra panašios kainos.

2015-01-30, 15:35 | IP: *.*.*.*

3 kartus teko lankytis šioje įstaigoje pas skirtingus gydytojus. Tik 1 kartą likau patenkinta gyd. N.Bičkausko darbu; Be galo nusivyliau Dalios Jasinskienės darbu, kuris pasirodė labai atmestinas, pasikalbėjo apie kontracepciją, nors ne dėl to juk pas ją ėjau, prirašė n.tyrimų, o normalaus atsakymo nesugeba duoti. Žodžiu, tokio nestruktūruoto ir nedisciplinuoto gydytojo dar nesu mačiusi. Maniau, kad papuoliau pas gydytoją, kuri sėdi ir linksmai sau stumia laiką konsultacijų metu. Juk aš atėjau rezultato, ir atėjau čia, į privačią, kad tas rezultatas greitesnis būtų. O ji netnesiskubina problemos iššsiaiškinti, bendravimas siaubingas, nuplaukęs žmogus... Kitas vizitas - pas dermatologę Iriną Pugačiovą... Konsultacija lygiai 5 min.truko, kurių metu ji dar telefonu su kažkuo pasikalbėjo. Atėjau dėl veido spuogų, o ji net nepriėjo iki manęs iš arčiau odos pažiūrėti, net nepaklausė, kaip prižiūriu odą, kokių kitų sveikatos problemų turiu. Tik nuleidusi galvą parašė didingą sąrašą preparatų, kuriuos turiu nusipirkti medcentro vaistinėje. Kai nuėjau ir pamačiau, kad vaistininkė duoda kremų nuo saulės ir šiaip visokių dekoratyvinio pobūdžio kosmetikos priemonių, tai nieko nepirkau ir tik bėgau iš tos vaistinės. 150 lt už konsultaciją išmesta kaip į ... Pasigailėjau, kad nesugrįžau iš karto atsiimti sumokėtų pinigų už konsultaciją, kuri apsiribojo tik kremų nuo saulės išrašymu ir jokių, absoliučiai jokių patarimų apie odos problemų sprendimą. Specialistų konsultacijos ten nieko vertos. Žmonės, registruokitės į normalias įstaigas kaip Santariškės ar Kauno klinikos, bet ne čia. Toks įspūdis, kad čia prasčiausi gydytojai surinkti, nes tikrai geri profai neturi laiko taip teršt savo reputacijos.

2015-01-14, 21:00 | IP: *.*.*.*

LAbai daug metu lankausi sioje istaigoje kai tenka moketi pinigus, nes kitu atveju negali rasti siu specialistu. Ka gi, susidare labai aiski nuomone apie sia istaiga. Prima viskas brangsta, bet kokybe negereja. Daug nereikalingu tyrimu, konsultacijos poliklinikos lygio 5-7 minutes. Gydytojai apatiski ir dirbantys per 3-5 vietas, todel jokio atsidavimo savo darbui. Bet blogiausia, kad geriausi specialistai per 20 metu isejo arba buvo isstumti, nes vadovybei nera svarbu, kad dirbti profesionalai, jiems svarbu kad nors kas nors dirbtu jiems. Liko tik 2-3 geri profai, visa kita blogiau nei poliklinikoje. Ypac labai blogi seimos gydytojai, pediatrai, loristai, ginekologai apart vieno ir tt. Tikrai geriau sumoketi i kisene gydytojui nei klinikai uz nieka.

2014-11-09, 06:47 | IP: *.*.*.*

Nemaloniai nustebino vadovybė, viskas padaryta , kad pacientas susimokėtų kuo daugiau, konsultacijos ištęstos, todėl reikalingos vis naujos konsultacijos už kurias reikia papildomai mokėti. Arogantiška audito vadovė. Sveikatos apsaugos ministerija turėtų pasidomėti kokybe.

2014-03-25, 11:43 | IP: 194.176.32.203

verta kreiptis dėl diagnostikos, tikrai moderni aparatūra, išsamūs pilni tyrimai, atsakymai gaunami greitai ir operatyviai. na, gal čia tik man taip nepasisekė - pasidariau krūvą tyrimų, išleidau n pinigų, o komentarų ir normalių suprantamų išvadų bei gydymo praktiškai nesulaukiu,
maždaug atsakymas "pati spręskite, gal dar pas kitus gydytojus kreipkitės". Net nejuokinga, nes savijauta nuo tyrimų tai negerėjo. Kraujo tyrimus, gautus el. paštu išsamiai pakomentavo ir gydymą paskyrė Šeimos medicinos centras, taigi-ačiū jiems, bet ne Grybo diagnostikai. Tikiuosi, kad čia pavienis atvejis, bet abejoju ar dar ten kreipsiuosi

2014-02-18, 19:56 | IP: *.*.*.*

Labai ilgai tenka laukti kol pagaliau pakviecia i kabineta, kai pakviecia, greitai isspiria, kad sekanti pacienta priimtu. Gydytja siaubingai grubi, nemokanti bendrauti su pacientais, izulumas jos tiesiog neapsakomas zodziais.

2013-10-04, 18:46 | IP: *.*.*.*

Įstaiga turi pakankamai gerą ir naują įrangą, tačiau per maždaug 5 lankymosi metus, dar nei ant vieno gero gydytojo nepapuoliau (omeny turiu savo srities specialistą) lankiausi pas neurologą prašiau jog prižiūrėtų dėl vaistų mažinimo sakė jog nereikia nieko stebėt, galiu pati savo nuožiūrą mažinti-rezultatas-priepuolis, prašiau kad dėl laimo ligos patikrintų, kai įgėlė, sakė nereikia, pasirodo reikėjo ir dar kaip, ginekologe gera an papuole, tik buvo labai nemalonus zmogus ir arogantiskas. Zodziu po priepolio pasakiau finito tai klinikai, nei jie mane pagydys nei jie man pades...