Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja , %

Licencija

Nr. 949

Detalus įvertinimas

Susisiekimas visuomeniniu ar asmeniniu transportu, automobilio parkavimas

67% Complete
3.3

Susisiekimas su įstaiga patogus, bet stotelė/parkingas yra atokiau nuo įėjimo

Išorinės aplinkos pritaikymas Jūsų atsipalaidavimui ir komfortui (privatus įėjimas, suoliukai lauke, patogūs laiptai)

71.1% Complete
3.6

Išorėje yra dauguma atsipalaidavimą ir komfortą užtikrinančių priemonių

Registratūros ar priimamajo zonos patogumas (eilės valdymas, vietos prisėsti, galimybė atsigerti, WC ir pan.)

77.2% Complete
3.9

Registratūra paciento ir personalo patogumui yra pritaikyta idealiai

Registratūros ar priimamajo darbuotojų darbo kokybė (nuoširdus bendravimas, greitas aptarnavimas, supratingumas)

78.4% Complete
3.9

Darbuotojai maloniai bendrauja ir greitai aptarnauja

Ar lengvai radote gydytojo/procedūrų kabinetą?

85.5% Complete
4.3

Įstaiga suplanuota apgalvotai arba labai aiškūs ženklai, dėl to lengva rasti gydytojo ar procedūrų kabinetą

Kiek ilgai tenka laukti prie gydytojo kabineto durų?

69.5% Complete
3.5

Laukiau iki 15 min

Kabinetų ar palatų pritaikymas Jūsų komfortui ir personalo darbo patogumui

80.2% Complete
4

Patalpos tvarkingos, švarios ir pilnai patenkina paciento komforto poreikius

Medicininė įranga (naujumas, modernumas bei kiekis)

75.6% Complete
3.8

Medicininės įrangos netrūksta ir visa įranga nauja ir moderni

Ar visas procedūras ir tyrimus galėjote gauti vietoje?

86.3% Complete
4.3

Visos reikiamos procedūros ar tyrimai buvo vietoje

Gydytojų profesionalumas (problemos diagnozavimas, gydymo efektyvumas)

81.7% Complete
4.1

Diagnozuoja tiksliai ir paskiria efektyvų gydymą

Gydytojų bendravimo įgudžiai (nuoširdumas, atsakymas į klausimus)

70.5% Complete
3.5

Bendravimas formalus arba klausimai atsakomi, bet neišsamiai

Seselių, slaugių ar slaugytojų darbo kokybė (bendravimas, rūpestingumas)

79.4% Complete
4

Buvo rūpestingos ir paslaugios

Papildomos paslaugos (maitinimas, taksi iškvietimas, TV, vaikų priežiūra)

62% Complete
3.1

Siūloma, bet tik dalis reikiamų papildomų paslaugų

Kaip vertinate paslaugų kainas?

47.9% Complete
2.4

Kaina neatitiko paslaugos kokybės

Ar papildomai atsilyginate įstaigos gydytojams asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Wifi internetas

82.5% Complete
4.1

Internetas veikė be priekaištų

Gydytojai, kurie dirba "SK IMPEKS MEDICINOS DIAGNOSTIKOS CENTRAS"
Pacientų atsiliepimai
2018-02-02, 13:50 | 2

Kainos tikrai kosminės. Rezultatas kaip valstybinėje poliklinikoje.

2017-07-27, 15:49 | 8

Dažnai tenka ilgai laukti, nors yra paskirtas konkretus laikas. Laboratorija sumaišė vaiko kraujo rezultatus, dėl to turėjom daug streso, vedėm pas kitus gydytojus, ieškojom problemų, nors jų nebuvo. Gerai nors tiek, kad, kai kreipėmės į laboratoriją, klaida buvo iškart pripažinta ir laborantė atsiprašė. Vis dėlto kaina ir kokybė visiškai neatitinka.

2017-05-30, 19:52 | 2

Norečiau padekoti daktarui, Jonui Ališauskui, ir visai jo komandai. Esu labai laiminga, kad pasirinkau butent jus. Labai gera, kad Lietuvoje turime tokius puikius specialistus.Aciu jums uz viska ir didziausios sekmes darbuose!

2016-09-26, 05:16 | 8

Dideles kainos, gydytoju kompetencija ivairi. Yra ir labai geru specialistu, bet yra ir nevertu mokamu pinigu.

2016-07-21, 19:10 | IP: *.*.*.*

Apsilankymas šioje įstaigoje ir vėl nuvylė. Grybo g. esanti klinika yra privati, kainos - tikrai didelės, tačiau jausmas lyg valstybinėje poliklinikoje. Teko laukti visur: prie registratūros, prie gydytojo kabineto, prie tyrimų kabineto, prie kasos. Nors turėjau paskirtą laiką ir atvykau, kaip nurodyta, teko laukti 15 minučių, kol sesutė pakvies į gydytojo kabinetą. Sesutės visiškai nesilaiko jokių privatumo reikalavimų, mano vardą ir pavardę bei pas kokį gydytoją einu paskelbė per visą registracijos salę, nors turėjo pasakyti tik numeriuke esančius skaičius. Konsultavausi pas gydytoją neurologę. Ji išklausiusi mano nusiskundimus iškart skyrė kompiuterinės tomografijos tyrimą - deja, net nepasivargino pasvarstyti ar jo tikrai reikia, nei tuo labiau informuoti mane, pacientą, dėl šalutinio tokio tyrimo poveikio. To nepasivargino padaryti ir radiologė, atrėžusi, kad tai padaryti turėjo gydytojas, ir jei gydytojas skiria, jis 'žino'. Labiausiai pribloškė gydytojos konsultacija po tyrimo - gydytoja pasakė, kad deja, ji neesanti tikra ar mane kamuojantis skausmas yra neurologinė priežastis. Skyrė vaistų nuo skausmo. Puiki patirtis už 180 eur (65eur konsultacija bei 115 eur tyrimas). Tikrai nuvylė gydytojo komunikacija ir požiūris į pacientą - toks jausmas, kad gydytoja rutiniškai skyria tyrimus, žinodama, kad pacientai vis tiek juos darysis, visiškai nesigilindama į konkrečius atvejus. Gydytoja taip pat pasiūlė apsilankyti pas kitus specialistus jų centre (šiaip lankausi kitoje gydymo įstaigoje), nes pas juos 'geresni specialistai'.

2015-04-17, 17:26 | IP: 82.135.243.138

Labai gera gydytoja Judita Songailienė, ačiū jai už išsamų paaiškinima ir paskirtą gydymą, taip pat su ja dirbanti sesute miela. Tiesa pasakius kas liečia proktologija tai siūlau pas šia gydytoją eiti. Visi rašo , kad brangu aš pritariu, bet galiu pasakyti kad visose vilniaus privačiose poliklinikose brangu ir visose yra panašios kainos.

2015-01-30, 17:35 | IP: *.*.*.*

3 kartus teko lankytis šioje įstaigoje pas skirtingus gydytojus. Tik 1 kartą likau patenkinta gyd. N.Bičkausko darbu; Be galo nusivyliau Dalios Jasinskienės darbu, kuris pasirodė labai atmestinas, pasikalbėjo apie kontracepciją, nors ne dėl to juk pas ją ėjau, prirašė n.tyrimų, o normalaus atsakymo nesugeba duoti. Žodžiu, tokio nestruktūruoto ir nedisciplinuoto gydytojo dar nesu mačiusi. Maniau, kad papuoliau pas gydytoją, kuri sėdi ir linksmai sau stumia laiką konsultacijų metu. Juk aš atėjau rezultato, ir atėjau čia, į privačią, kad tas rezultatas greitesnis būtų. O ji netnesiskubina problemos iššsiaiškinti, bendravimas siaubingas, nuplaukęs žmogus... Kitas vizitas - pas dermatologę Iriną Pugačiovą... Konsultacija lygiai 5 min.truko, kurių metu ji dar telefonu su kažkuo pasikalbėjo. Atėjau dėl veido spuogų, o ji net nepriėjo iki manęs iš arčiau odos pažiūrėti, net nepaklausė, kaip prižiūriu odą, kokių kitų sveikatos problemų turiu. Tik nuleidusi galvą parašė didingą sąrašą preparatų, kuriuos turiu nusipirkti medcentro vaistinėje. Kai nuėjau ir pamačiau, kad vaistininkė duoda kremų nuo saulės ir šiaip visokių dekoratyvinio pobūdžio kosmetikos priemonių, tai nieko nepirkau ir tik bėgau iš tos vaistinės. 150 lt už konsultaciją išmesta kaip į ... Pasigailėjau, kad nesugrįžau iš karto atsiimti sumokėtų pinigų už konsultaciją, kuri apsiribojo tik kremų nuo saulės išrašymu ir jokių, absoliučiai jokių patarimų apie odos problemų sprendimą. Specialistų konsultacijos ten nieko vertos. Žmonės, registruokitės į normalias įstaigas kaip Santariškės ar Kauno klinikos, bet ne čia. Toks įspūdis, kad čia prasčiausi gydytojai surinkti, nes tikrai geri profai neturi laiko taip teršt savo reputacijos.

2015-01-14, 23:00 | IP: *.*.*.*

LAbai daug metu lankausi sioje istaigoje kai tenka moketi pinigus, nes kitu atveju negali rasti siu specialistu. Ka gi, susidare labai aiski nuomone apie sia istaiga. Prima viskas brangsta, bet kokybe negereja. Daug nereikalingu tyrimu, konsultacijos poliklinikos lygio 5-7 minutes. Gydytojai apatiski ir dirbantys per 3-5 vietas, todel jokio atsidavimo savo darbui. Bet blogiausia, kad geriausi specialistai per 20 metu isejo arba buvo isstumti, nes vadovybei nera svarbu, kad dirbti profesionalai, jiems svarbu kad nors kas nors dirbtu jiems. Liko tik 2-3 geri profai, visa kita blogiau nei poliklinikoje. Ypac labai blogi seimos gydytojai, pediatrai, loristai, ginekologai apart vieno ir tt. Tikrai geriau sumoketi i kisene gydytojui nei klinikai uz nieka.

2014-11-09, 08:47 | IP: *.*.*.*

Nemaloniai nustebino vadovybė, viskas padaryta , kad pacientas susimokėtų kuo daugiau, konsultacijos ištęstos, todėl reikalingos vis naujos konsultacijos už kurias reikia papildomai mokėti. Arogantiška audito vadovė. Sveikatos apsaugos ministerija turėtų pasidomėti kokybe.

2014-03-25, 13:43 | IP: 194.176.32.203

verta kreiptis dėl diagnostikos, tikrai moderni aparatūra, išsamūs pilni tyrimai, atsakymai gaunami greitai ir operatyviai. na, gal čia tik man taip nepasisekė - pasidariau krūvą tyrimų, išleidau n pinigų, o komentarų ir normalių suprantamų išvadų bei gydymo praktiškai nesulaukiu,
maždaug atsakymas "pati spręskite, gal dar pas kitus gydytojus kreipkitės". Net nejuokinga, nes savijauta nuo tyrimų tai negerėjo. Kraujo tyrimus, gautus el. paštu išsamiai pakomentavo ir gydymą paskyrė Šeimos medicinos centras, taigi-ačiū jiems, bet ne Grybo diagnostikai. Tikiuosi, kad čia pavienis atvejis, bet abejoju ar dar ten kreipsiuosi

2014-02-18, 21:56 | IP: *.*.*.*

Labai ilgai tenka laukti kol pagaliau pakviecia i kabineta, kai pakviecia, greitai isspiria, kad sekanti pacienta priimtu. Gydytja siaubingai grubi, nemokanti bendrauti su pacientais, izulumas jos tiesiog neapsakomas zodziais.

2013-10-04, 21:46 | IP: *.*.*.*

Įstaiga turi pakankamai gerą ir naują įrangą, tačiau per maždaug 5 lankymosi metus, dar nei ant vieno gero gydytojo nepapuoliau (omeny turiu savo srities specialistą) lankiausi pas neurologą prašiau jog prižiūrėtų dėl vaistų mažinimo sakė jog nereikia nieko stebėt, galiu pati savo nuožiūrą mažinti-rezultatas-priepuolis, prašiau kad dėl laimo ligos patikrintų, kai įgėlė, sakė nereikia, pasirodo reikėjo ir dar kaip, ginekologe gera an papuole, tik buvo labai nemalonus zmogus ir arogantiskas. Zodziu po priepolio pasakiau finito tai klinikai, nei jie mane pagydys nei jie man pades...

2013-04-09, 11:31 | IP: *.*.*.*

Nusiviliau :(

2012-12-21, 09:44 | IP: *.*.*.*

Niekam nerekomenduoju lankytis pas Gyd. Navicką. Jokio profesionalumo, pilnas abejingumo, pasikėlęs ir tikrai jam nėra svarbu paciento savijauta.

2012-11-07, 14:25 | IP: 88.119.145.21

Lankausi šio įstaigoje jau 2 metus. Nusiskundimu neturiu.

;