Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja , %

Licencija

Nr. 949

Detalus įvertinimas

Susisiekimas visuomeniniu ar asmeniniu transportu, automobilio parkavimas

67% Complete
3.3

Susisiekimas su įstaiga patogus, bet stotelė/parkingas yra atokiau nuo įėjimo

Išorinės aplinkos pritaikymas Jūsų atsipalaidavimui ir komfortui (privatus įėjimas, suoliukai lauke, patogūs laiptai)

71.1% Complete
3.6

Išorėje yra dauguma atsipalaidavimą ir komfortą užtikrinančių priemonių

Registratūros ar priimamajo zonos patogumas (eilės valdymas, vietos prisėsti, galimybė atsigerti, WC ir pan.)

77.2% Complete
3.9

Registratūra paciento ir personalo patogumui yra pritaikyta idealiai

Registratūros ar priimamajo darbuotojų darbo kokybė (nuoširdus bendravimas, greitas aptarnavimas, supratingumas)

78.4% Complete
3.9

Darbuotojai maloniai bendrauja ir greitai aptarnauja

Ar lengvai radote gydytojo/procedūrų kabinetą?

85.5% Complete
4.3

Įstaiga suplanuota apgalvotai arba labai aiškūs ženklai, dėl to lengva rasti gydytojo ar procedūrų kabinetą

Kiek ilgai tenka laukti prie gydytojo kabineto durų?

69.5% Complete
3.5

Laukiau iki 15 min

Kabinetų ar palatų pritaikymas Jūsų komfortui ir personalo darbo patogumui

80.2% Complete
4

Patalpos tvarkingos, švarios ir pilnai patenkina paciento komforto poreikius

Medicininė įranga (naujumas, modernumas bei kiekis)

75.6% Complete
3.8

Medicininės įrangos netrūksta ir visa įranga nauja ir moderni

Ar visas procedūras ir tyrimus galėjote gauti vietoje?

86.3% Complete
4.3

Visos reikiamos procedūros ar tyrimai buvo vietoje

Gydytojų profesionalumas (problemos diagnozavimas, gydymo efektyvumas)

81.7% Complete
4.1

Diagnozuoja tiksliai ir paskiria efektyvų gydymą

Gydytojų bendravimo įgudžiai (nuoširdumas, atsakymas į klausimus)

70.5% Complete
3.5

Bendravimas formalus arba klausimai atsakomi, bet neišsamiai

Seselių, slaugių ar slaugytojų darbo kokybė (bendravimas, rūpestingumas)

79.4% Complete
4

Buvo rūpestingos ir paslaugios

Papildomos paslaugos (maitinimas, taksi iškvietimas, TV, vaikų priežiūra)

62% Complete
3.1

Siūloma, bet tik dalis reikiamų papildomų paslaugų

Kaip vertinate paslaugų kainas?

47.9% Complete
2.4

Kaina neatitiko paslaugos kokybės

Ar papildomai atsilyginate įstaigos gydytojams asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Wifi internetas

82.5% Complete
4.1

Internetas veikė be priekaištų

Gydytojai, kurie dirba "SK IMPEKS MEDICINOS DIAGNOSTIKOS CENTRAS"
Pacientų atsiliepimai
2020-02-04, 08:34 | 1

labai nusivylusi šia gydymo įstaiga. Daugiau tikrai ten nebevažiuosiu ir kitiems tikrai nerekomenduosiu .Slaugytoja be kompetencijos, rupejo tik telefonas, o ne pacientas.

2019-08-28, 19:55 | 4

Baisi ligonine, gydytojai, visai nekompetitingi, lietuvoje yra tendencija, sodinti visus is ejles ant psichiatrines psichotropines tabletes, nes taip lengviau, kam kazka galvoti, ieskoti liga, sufabrikavai psichine diagnoze ir pumpuok su psichiatrine narkota kiek iskentes, sitoje istaigoje nelabai ka sugeba ieskoti, kas per sutrikimas zmonems ir del ko, gydytojai nezino savo darbo, neismano apie ligas etiologija, bando pasodinti visus ant psichiatrines tabletes, kurie sukelia visas sizofrenijos ir depresijos simptomus, sukelia endokrinines sutrikimus, haliucinacijas, kliedesiai, nemiga ir taip toliau, o dar ir neurologines ir endokrinines sutrikimus, tokius kaip akatizija, parkinsonizmas, distonija, veliavoji diskenezija, o dar osteoporoze, cukrinis diabetas, galaktoreja, navikus, nevaisinguma, neuroleptini nutukima abdominalini, nutukima, gadina krauja, imuniteta, gali sukelti piktybini neurolpetini sindroma, infarkta , insulta. Visa sita sukelia tokie "vaistai" neuroleptikai antipsichotikai kaip haloperidolas, litis, valproatas, olanzapinas, risperidonas, clozapinas, paliperidonas, caripiprazine, quetiapinas, aripiprazolis, fluanksol, truksalis, tiapridas, ziprasidone, sulpiridas, amisulpiridas, metoclopradmias cerukalis, domperidonas motillium ir taip toliau. Is antidepresasntu tokius sutrikimus gali sukelti, amitriptilinas, fluoksetinas, paroksetinas, sertralinas, mirtazapinas, venlafaxinas, duloxetinas, fluvaxaminas, citalopram, escitalopram ir kiti, is trankvilizatoriu kurie sukelia stipri psichine ir fizine priklausomybe, abstinencija, lomkes, atsisakimo sindroma, tokie preparatai kaip diazepamas, bromazaepamas leksotanilas, lorazepamas lorafen, alprazolamas xanax, clonazepamas, zolpidemas, zopiclonas, pregabalinas lyrica, carbamazepinas, gabapentinas, lamatriginas,ir taip toliau..ne papulkit ant psichiatrine kabliuka. klauskit gydytoju del ko jie bando pastumti jums pas psichiatrus. Dazniausiai stumia pas psichiatrus alegydytojai, kurie neismano savo darba, nekompetitingi, zemos kvalifikacijos, jiems taip lengviau atsikratyti paciento. Viesinkit tokiu "gydytoju" pavardes internete, kad visi zinotu kad pas tokius specialistus, geriau nepapulti. Tokio naglumo dar nemaciau, kad psichiskai sveikus, arba trumpai turinciam umine sutrikima, sodina visam gyvenimui , faktiskai zudant zmogu, o ne gydant.

2019-06-30, 21:27 | 1

Sveiki,

Nuoširdžiai dėkoju visiems Medicinos ir gydymo centro darbuotojams už profesionalumą, nuoširdumą ir skirtą dėmesį, o ypač anesteziologijos slaugytojai Olgai Chaleckai, taip pat gyd. Irenai Degutienei, gyd. Daliai Stasinienei, prof. Rūtai Mameniškienei , o taip pat kitiems gydytojams bei slaugytojoms.

Dar kartą didelis Jums AČIŪ !

Su geriausiais linkėjimais
Margarita Arlauskienė

2019-04-18, 09:01 | 1

Lankiausi pas oftalmologą - dirba tikrai savo srities profesionalai!
Kadangi man buvo atsiradusi staigi regėjimo sutrikimo problema, tai gydytoja, kad išsiaiškintų situaciją, uždavė labai daug klausimų, atliko įvairius tyrimus. Po viso detaliai paaiškino, kas atsitiko, kokios priežastys. Esu labai patenka paslaugų kokybę.

2019-04-16, 22:16 | 9

Prieš 10 m. čia dirbęs gydytojas ginekologas nustatė neteisingą diagnozę ir buvo visiškai užtikrintas, kad yra teisus. Tuometinė jo klaida ir man, ir artimiesiems kainavo begalę nervų. Naiviai maniau, kad situacija šioje įstaigoje bus pasikeitusi, bet prieš kelias dienas įsitikinau, kad čia dirbanti gydytoja ginekologė ne tik nesistengia surinkti anamnezės ar palaikyti sudėtingoje situacijoje, bet leidžia sau kelti balsą, nemandagiai bendrauti ir gąsdinti pacientus. Maža to, tyrimų, kuriuos apmokėjau rezultatų, registratorės išsiųsti laiku nesugebėjo, o sulaukusios pastabos taip pat bendravo nemandagiai, atsisakė spręsti problemą.

2019-02-22, 15:45 | 2

Pastaraisiais metais įstaigos reitingas grimzda taip giliai žemyn ir niekas nesikeičia, tik vis blogėja.
Surinkti pavargę daktariukai, kurie anuomet gal ir buvo profesoriai, tačiau dabar jau išsisėmę, pikti, nes dirba per penkias įstaigas be išeiginių ir Grybo g. MDC-šeštoji. Moki didelius pinigus bėgdamas nuo senųjų poliklinikų ir eilių jose ir gauni šlapiu skuduru per veidą už savo paties pinigus. Ar tai yra tas servisas, kurio jūs tikitės už porą šimtinių iš jūsų banko kortelės? jei ne, nepatariu ten lankytis.
Eilės tos pačios, kaip poliklinikose, atėjau sutartu laiku, laukiau kartu su krūva žmonių, kabinetai seni, daktaras net nepasisveikino, piktas, apžiūros metu stengėsi sukelti didesnį fizinį skausmą ir liepė gulėt ramiai (J.Valantinas, echoskopuotuojas), išpurvino rūbus, net neatsiprašė. Diagnozė už pinigus, dėja, buvo vėliau ne kartą paneigta nemokamai,kitose med.įstaigose. Medicinos Diagnostikos centras į skundą, galima sakyti, nesureagavo, pinigų grąžinti nenori, akivaizdžių faktų pripažinti irgi.
Visi žemiau esantys komentarai tikrai atitinka tą realybę, kurią gauni atėjęs į šią įstaigą ir už atitinkamą mokestis tikėdamasis komforto, kompetencijos ir serviso. Dėja, gali tikėtis, bet sulauksi tik pažeminimo.

2019-01-04, 19:29 | 5

Nerekomenduoju. Gal jie ir turi naujausia technika bei ismanancius specialistus, bet nebent pasidaryt tyrima ir nestis kur kitur. Organozuotumo visoj istaigoj nulis. Moki pinigus, o poziuris i zmogu kaip viesojoj. Nera pagarbos nei paciento prasymam, nei laikui. Siuntineja is kabineto i kabineta, paskiria nebutinus tyrimus, pacientai penki iskart, tai tau nelieka nei laiko uzduot klausimam, o ir ju niekas nesiteigia klausyt. Registratore pasake, kad viena diena viska galesiu pasidaryt. Finale autobusais is Kauno tris kart reikejo vaziuot skirtingom dienom. Tada daktaras pasake, kad turesiu su kitu specialistu pasneket kita diena atvaziuot. Nuvaziavau, pas ta kita specialista nei nevede, paaiskinimo kodel ne or kas kaip negavau, isvis veltui vaziavau. Realiai sumokejau 400eu, tris kart vaziavau nuo pietu iki vakaro laukdama prie kiekvieno kabineto ir nei puses likau nesuzinojus. Teks sakytis bilietus i Lietuva grist vel kazkada ir ieskot kur eit... Pasityciojimas

2018-11-06, 19:03 | 2

Kaina pradžioje žadama vienokia, poto išauga, tyrimų nedaro, diagnozę nustatė galima sakyti "iš oro" (nors gal čia tik mano subjektyvi nuomonė). Apsimokėti reikia vietoje ir iš karto, jei sekančią dieną (arba pavedimu)- kažkodėl prideda dar +10 EUR. Svarbiausia- sąskaitoję didelis anspaudas kad laiku nesumokėjus perduos "skolų išmušinėtojams".

2018-08-18, 19:32 | 4

Na, ką čia bepridursi... Dauguma pacientų yra nusivylę visiškai pagrįstai, o įstaigos reitingai kalba patys už save: per pastarąjį dešimtmetį sumažėjo per pusę. Jei dar peržvelgtume įstaigoje dirbančių daktarų reitingus ir paskaitytume pacientų komentarus, tai kai kurie tiesiog priblokštų. Juk sunku patikėti, kad medicinos įstaigoje dirba daktaras, grabinėjantis moterims po kelnaitėmis (apie dr. Kacieną), o neurologė suteikia tokią kvalifikuotą pagalbą, kad pacientės išleikia iš kabineto įžeistos ir apsiverkusios (apie dr. Strigūnienę). Panašių pavyzdžių komentarų skiltyje galima rasti ir daugiau. Mano giliu įsitikinimu, medicinos įstaigos vadovybė (jeigu jai išties rūpi įstaigos reputacija) turėtų analizuoti ir reaguoti į pacientų komentarus. Kad taip nėra liudija faktai, jog aukščiau minėti asmenys ir toliau sėkmingai darbuojasi medicinos įstaigoje. Negana to - vadovaujančiose pareigose. Bet jokiu būdu nenorėčiau užbaigti savo komentaro tokia gaida. MDC dirba labai puikių daktarų, atsidavusių savo profesijai ir pacientams. O Pincetas.lt kaip iki dabar, taip ir ateityje bus pacientų priebėga, kurioje jie galės išlieti savo nusivylimą ir nuoskaudas arba atvirkščiai - pasidžiaugti medikų darbu ir jiems padėkoti. Linkiu, kad tokių atsiliepimų būtų nepalyginamai daugiau nei iki šiol.

2018-08-09, 21:27 | 1

Pliusai:
1. Pavyko suderinti dermatologo ir mamologo apsilankymą vienu vizitu. Kitos gydymo įstaigos to nepadarė.
2. Nusiuntus neplanuotai ekoskopijos apžiūrai, buvau greitai priimta. Gydytojas, paaiškino ką matė, išėjau su mažiau dvejonių.
3. Dermatalogė taip pat šauni, viską paaiškino, viską apžiūrėjo.
Minusai:
1. Tik atėjus į gydymo įstaigą buvo pasakyta, kad apgamų šalinimą gali tekti apmokėti pačiai, nes draudimas nekompensuos. Aš sutikau. Tačiau pamiršo pasakyti, kad jau antra diena, kaip neina draudimo kortele atsiskaityti dėl sistemos gedimų. Tad po visko atėjus susimokėti, teko pakloti iš savo banko kortelės 500 eur vietoje planuotu 100. O jei aš būčiau tiek neturėjus, kas tada? O ir šiaip jei būčiau žinojus, greičiausiai būčiau ėjusi į kitą gydymo įstaigą, kad nereikėtų mokėti savais pinigais ir melstis, kad draudimas grąžintų.
2. Vizitas pas mamologa buvo kažkas tokio... Rado cistas. Pirmą kartą tokia patirtis mano gyvenime. Gydytoja tą žinojo. Bet ar ką nors paaiškino? Ne. Liepė gerti vaistus ir ateiti po pusės metų. Pasimečiau ir paklausiau, - “gal čia nėra jau taip blogai?” Gavau atsakymą, - “labai blogai nėra”. Ir viskas. Čia visa išsami informacija. Kas per nesamonė? Nesu į paniką puolantis žmogus, pasiklioviau ekoskopo paaiškinimais, plius pagooglinau tuos išrašytus vaistus, kurie nėra vaistai. Tad žinau, kad man viskas gerai ir tiesiog reikės reguliariai tikrintis. Žinoma, jau ne šioje įstaigoje.
3. Jei jau išgyvenau mamologą ir nepasidaviau panikai, kad po 6 mėnesių mirsiu nuo kruties vėžio, tai ši įstaiga smogė dar kartą. Praėjus porai darbo dienų nuo vizito, sulaukiau skambučio. Kas skambino nežinau. Bet išgirdau dvi žinutes. Pirmoji - kažkas pašalintų apgamų biopsijos tyrimams suvedė ne tuos kodus ir reikės primokėti. Antroji - jau atejo pašalintų apgamų rezultatai, kažką rado. Gydytoja konsultuojasi ir jums paskambins vėliau aptarti. Padėjus ragleį sukosi viena mintis: “ ką jūs sau leidžiat?” Kaip jūs galit paskambinti ir sakyti, jog kažkas žmogui yra, bet detales atskleisit vėliau? Arba tyli kol tiksliai nežinai arba skambini kai turi pilną informaciją. Atrodo, kad turėtų būti paprasta, tačiau tik ne šiai įstaigai.
Ar patikėjau viskuo ką girdėjau? Ne, nes nepasitikėjimas atsirado po mamologo apžiūros. Ir gerai, kad nepasitikėjau. Dermatalogė pasakmbino ir pasakė, kad gavo tyrimų rezultatus ir viskas gerai. Beje tos sąskaitos, kur turėčiau damokėti taip pat negavau. Kol kas ... tai arba dar neatsiuntė arba mane sumaišė su kitu klientu.
Išvada: tyrimus už pinigus atlieka ir kitose gydymo įstaigose. Bet būnant sveikam prisiklausyti, kad tau kažkas blogai ir nepaaiškinti kas blogai - nedovanotina. Gydytojo darbas yra diagnozuoti, konsultuoti ir paaiškinti tyrimo rezultatus, vaistų priežastį bei pageidaujamą jų poveikį. Nes tyrimo lapą moku skaityti pati, kaip ir googlinti vaistų aprašymą.

2018-07-24, 14:40 | 2

Jei trumpai tai yra tarybine poliklinika uz privataus kabineto kaina.

2018-06-22, 20:33 | 3

Šių metų gegužės mėnesį dariausi tyrimus, lankiausi konsultacijoje ir buvo atlikta operacija. Noriu nuoširdžiai padėkoti visam personalui už rūpestį, priežiūra ir malonią atmosferą. Didžiulis AČIŪ gydytojai otorinolaringologei Vaivai Mickevičienei už puikų darbą. Tikrai labai maloni ir profesionali gydytoja!

2018-04-25, 21:37 | 1

Esu labai nusivylusi šia gydymo įstaiga. Daugiau tikrai ten nebevažiuosiu ir kitiems tikrai nerekomenduosiu .

2018-04-02, 10:36 | 2

Keletą kartų teko lankytis pas gydytoją kardiologę Virginiją Rudienę. Tai tikrai puiki jaunosios kartos gydytoja. Kompetencija aukščiausio lygio, rūpestingas dėmesys pacientui ir jo problemoms, nuoširdus dėmesys gydymo eigai. Daugiau tokių gydytojų!! Tikrai patarsiu visiems gydytis pas šią gydytoją!!

2018-03-12, 11:09 | 1

Registruojantis pas gydytoją pasako vieną kainą, o po vizito kaina išauga dvigubai. Net jei klinikoje daraisi tyrimus, vis tiek reikia mokėti 60eur už konsultaciją, nes tyrimą atsisako komentuoti. Jaučiamės apgauti.

;