Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja , %

Licencija

Nr. 949

Detalus įvertinimas

Susisiekimas visuomeniniu ar asmeniniu transportu, automobilio parkavimas

67% Complete
3.3

Susisiekimas su įstaiga patogus, bet stotelė/parkingas yra atokiau nuo įėjimo

Išorinės aplinkos pritaikymas Jūsų atsipalaidavimui ir komfortui (privatus įėjimas, suoliukai lauke, patogūs laiptai)

71.1% Complete
3.6

Išorėje yra dauguma atsipalaidavimą ir komfortą užtikrinančių priemonių

Registratūros ar priimamajo zonos patogumas (eilės valdymas, vietos prisėsti, galimybė atsigerti, WC ir pan.)

77.2% Complete
3.9

Registratūra paciento ir personalo patogumui yra pritaikyta idealiai

Registratūros ar priimamajo darbuotojų darbo kokybė (nuoširdus bendravimas, greitas aptarnavimas, supratingumas)

78.4% Complete
3.9

Darbuotojai maloniai bendrauja ir greitai aptarnauja

Ar lengvai radote gydytojo/procedūrų kabinetą?

85.5% Complete
4.3

Įstaiga suplanuota apgalvotai arba labai aiškūs ženklai, dėl to lengva rasti gydytojo ar procedūrų kabinetą

Kiek ilgai tenka laukti prie gydytojo kabineto durų?

69.5% Complete
3.5

Laukiau iki 15 min

Kabinetų ar palatų pritaikymas Jūsų komfortui ir personalo darbo patogumui

80.2% Complete
4

Patalpos tvarkingos, švarios ir pilnai patenkina paciento komforto poreikius

Medicininė įranga (naujumas, modernumas bei kiekis)

75.6% Complete
3.8

Medicininės įrangos netrūksta ir visa įranga nauja ir moderni

Ar visas procedūras ir tyrimus galėjote gauti vietoje?

86.3% Complete
4.3

Visos reikiamos procedūros ar tyrimai buvo vietoje

Gydytojų profesionalumas (problemos diagnozavimas, gydymo efektyvumas)

81.7% Complete
4.1

Diagnozuoja tiksliai ir paskiria efektyvų gydymą

Gydytojų bendravimo įgudžiai (nuoširdumas, atsakymas į klausimus)

70.5% Complete
3.5

Bendravimas formalus arba klausimai atsakomi, bet neišsamiai

Seselių, slaugių ar slaugytojų darbo kokybė (bendravimas, rūpestingumas)

79.4% Complete
4

Buvo rūpestingos ir paslaugios

Papildomos paslaugos (maitinimas, taksi iškvietimas, TV, vaikų priežiūra)

62% Complete
3.1

Siūloma, bet tik dalis reikiamų papildomų paslaugų

Kaip vertinate paslaugų kainas?

47.9% Complete
2.4

Kaina neatitiko paslaugos kokybės

Ar papildomai atsilyginate įstaigos gydytojams asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Wifi internetas

82.5% Complete
4.1

Internetas veikė be priekaištų

Gydytojai, kurie dirba "SK IMPEKS MEDICINOS DIAGNOSTIKOS CENTRAS"
Pacientų atsiliepimai
2020-02-04, 08:34 | 1

labai nusivylusi šia gydymo įstaiga. Daugiau tikrai ten nebevažiuosiu ir kitiems tikrai nerekomenduosiu .Slaugytoja be kompetencijos, rupejo tik telefonas, o ne pacientas.

2019-04-16, 22:16 | 9

Prieš 10 m. čia dirbęs gydytojas ginekologas nustatė neteisingą diagnozę ir buvo visiškai užtikrintas, kad yra teisus. Tuometinė jo klaida ir man, ir artimiesiems kainavo begalę nervų. Naiviai maniau, kad situacija šioje įstaigoje bus pasikeitusi, bet prieš kelias dienas įsitikinau, kad čia dirbanti gydytoja ginekologė ne tik nesistengia surinkti anamnezės ar palaikyti sudėtingoje situacijoje, bet leidžia sau kelti balsą, nemandagiai bendrauti ir gąsdinti pacientus. Maža to, tyrimų, kuriuos apmokėjau rezultatų, registratorės išsiųsti laiku nesugebėjo, o sulaukusios pastabos taip pat bendravo nemandagiai, atsisakė spręsti problemą.

2019-02-22, 15:45 | 2

Pastaraisiais metais įstaigos reitingas grimzda taip giliai žemyn ir niekas nesikeičia, tik vis blogėja.
Surinkti pavargę daktariukai, kurie anuomet gal ir buvo profesoriai, tačiau dabar jau išsisėmę, pikti, nes dirba per penkias įstaigas be išeiginių ir Grybo g. MDC-šeštoji. Moki didelius pinigus bėgdamas nuo senųjų poliklinikų ir eilių jose ir gauni šlapiu skuduru per veidą už savo paties pinigus. Ar tai yra tas servisas, kurio jūs tikitės už porą šimtinių iš jūsų banko kortelės? jei ne, nepatariu ten lankytis.
Eilės tos pačios, kaip poliklinikose, atėjau sutartu laiku, laukiau kartu su krūva žmonių, kabinetai seni, daktaras net nepasisveikino, piktas, apžiūros metu stengėsi sukelti didesnį fizinį skausmą ir liepė gulėt ramiai (J.Valantinas, echoskopuotuojas), išpurvino rūbus, net neatsiprašė. Diagnozė už pinigus, dėja, buvo vėliau ne kartą paneigta nemokamai,kitose med.įstaigose. Medicinos Diagnostikos centras į skundą, galima sakyti, nesureagavo, pinigų grąžinti nenori, akivaizdžių faktų pripažinti irgi.
Visi žemiau esantys komentarai tikrai atitinka tą realybę, kurią gauni atėjęs į šią įstaigą ir už atitinkamą mokestis tikėdamasis komforto, kompetencijos ir serviso. Dėja, gali tikėtis, bet sulauksi tik pažeminimo.

2018-11-06, 19:03 | 2

Kaina pradžioje žadama vienokia, poto išauga, tyrimų nedaro, diagnozę nustatė galima sakyti "iš oro" (nors gal čia tik mano subjektyvi nuomonė). Apsimokėti reikia vietoje ir iš karto, jei sekančią dieną (arba pavedimu)- kažkodėl prideda dar +10 EUR. Svarbiausia- sąskaitoję didelis anspaudas kad laiku nesumokėjus perduos "skolų išmušinėtojams".

2018-08-09, 21:27 | 1

Pliusai:
1. Pavyko suderinti dermatologo ir mamologo apsilankymą vienu vizitu. Kitos gydymo įstaigos to nepadarė.
2. Nusiuntus neplanuotai ekoskopijos apžiūrai, buvau greitai priimta. Gydytojas, paaiškino ką matė, išėjau su mažiau dvejonių.
3. Dermatalogė taip pat šauni, viską paaiškino, viską apžiūrėjo.
Minusai:
1. Tik atėjus į gydymo įstaigą buvo pasakyta, kad apgamų šalinimą gali tekti apmokėti pačiai, nes draudimas nekompensuos. Aš sutikau. Tačiau pamiršo pasakyti, kad jau antra diena, kaip neina draudimo kortele atsiskaityti dėl sistemos gedimų. Tad po visko atėjus susimokėti, teko pakloti iš savo banko kortelės 500 eur vietoje planuotu 100. O jei aš būčiau tiek neturėjus, kas tada? O ir šiaip jei būčiau žinojus, greičiausiai būčiau ėjusi į kitą gydymo įstaigą, kad nereikėtų mokėti savais pinigais ir melstis, kad draudimas grąžintų.
2. Vizitas pas mamologa buvo kažkas tokio... Rado cistas. Pirmą kartą tokia patirtis mano gyvenime. Gydytoja tą žinojo. Bet ar ką nors paaiškino? Ne. Liepė gerti vaistus ir ateiti po pusės metų. Pasimečiau ir paklausiau, - “gal čia nėra jau taip blogai?” Gavau atsakymą, - “labai blogai nėra”. Ir viskas. Čia visa išsami informacija. Kas per nesamonė? Nesu į paniką puolantis žmogus, pasiklioviau ekoskopo paaiškinimais, plius pagooglinau tuos išrašytus vaistus, kurie nėra vaistai. Tad žinau, kad man viskas gerai ir tiesiog reikės reguliariai tikrintis. Žinoma, jau ne šioje įstaigoje.
3. Jei jau išgyvenau mamologą ir nepasidaviau panikai, kad po 6 mėnesių mirsiu nuo kruties vėžio, tai ši įstaiga smogė dar kartą. Praėjus porai darbo dienų nuo vizito, sulaukiau skambučio. Kas skambino nežinau. Bet išgirdau dvi žinutes. Pirmoji - kažkas pašalintų apgamų biopsijos tyrimams suvedė ne tuos kodus ir reikės primokėti. Antroji - jau atejo pašalintų apgamų rezultatai, kažką rado. Gydytoja konsultuojasi ir jums paskambins vėliau aptarti. Padėjus ragleį sukosi viena mintis: “ ką jūs sau leidžiat?” Kaip jūs galit paskambinti ir sakyti, jog kažkas žmogui yra, bet detales atskleisit vėliau? Arba tyli kol tiksliai nežinai arba skambini kai turi pilną informaciją. Atrodo, kad turėtų būti paprasta, tačiau tik ne šiai įstaigai.
Ar patikėjau viskuo ką girdėjau? Ne, nes nepasitikėjimas atsirado po mamologo apžiūros. Ir gerai, kad nepasitikėjau. Dermatalogė pasakmbino ir pasakė, kad gavo tyrimų rezultatus ir viskas gerai. Beje tos sąskaitos, kur turėčiau damokėti taip pat negavau. Kol kas ... tai arba dar neatsiuntė arba mane sumaišė su kitu klientu.
Išvada: tyrimus už pinigus atlieka ir kitose gydymo įstaigose. Bet būnant sveikam prisiklausyti, kad tau kažkas blogai ir nepaaiškinti kas blogai - nedovanotina. Gydytojo darbas yra diagnozuoti, konsultuoti ir paaiškinti tyrimo rezultatus, vaistų priežastį bei pageidaujamą jų poveikį. Nes tyrimo lapą moku skaityti pati, kaip ir googlinti vaistų aprašymą.

2018-07-24, 14:40 | 2

Jei trumpai tai yra tarybine poliklinika uz privataus kabineto kaina.

2018-04-25, 21:37 | 1

Esu labai nusivylusi šia gydymo įstaiga. Daugiau tikrai ten nebevažiuosiu ir kitiems tikrai nerekomenduosiu .

2018-03-12, 11:09 | 1

Registruojantis pas gydytoją pasako vieną kainą, o po vizito kaina išauga dvigubai. Net jei klinikoje daraisi tyrimus, vis tiek reikia mokėti 60eur už konsultaciją, nes tyrimą atsisako komentuoti. Jaučiamės apgauti.

2018-02-02, 13:50 | 2

Kainos tikrai kosminės. Rezultatas kaip valstybinėje poliklinikoje.

2017-07-27, 15:49 | 8

Dažnai tenka ilgai laukti, nors yra paskirtas konkretus laikas. Laboratorija sumaišė vaiko kraujo rezultatus, dėl to turėjom daug streso, vedėm pas kitus gydytojus, ieškojom problemų, nors jų nebuvo. Gerai nors tiek, kad, kai kreipėmės į laboratoriją, klaida buvo iškart pripažinta ir laborantė atsiprašė. Vis dėlto kaina ir kokybė visiškai neatitinka.

2016-07-21, 19:10 | IP: *.*.*.*

Apsilankymas šioje įstaigoje ir vėl nuvylė. Grybo g. esanti klinika yra privati, kainos - tikrai didelės, tačiau jausmas lyg valstybinėje poliklinikoje. Teko laukti visur: prie registratūros, prie gydytojo kabineto, prie tyrimų kabineto, prie kasos. Nors turėjau paskirtą laiką ir atvykau, kaip nurodyta, teko laukti 15 minučių, kol sesutė pakvies į gydytojo kabinetą. Sesutės visiškai nesilaiko jokių privatumo reikalavimų, mano vardą ir pavardę bei pas kokį gydytoją einu paskelbė per visą registracijos salę, nors turėjo pasakyti tik numeriuke esančius skaičius. Konsultavausi pas gydytoją neurologę. Ji išklausiusi mano nusiskundimus iškart skyrė kompiuterinės tomografijos tyrimą - deja, net nepasivargino pasvarstyti ar jo tikrai reikia, nei tuo labiau informuoti mane, pacientą, dėl šalutinio tokio tyrimo poveikio. To nepasivargino padaryti ir radiologė, atrėžusi, kad tai padaryti turėjo gydytojas, ir jei gydytojas skiria, jis 'žino'. Labiausiai pribloškė gydytojos konsultacija po tyrimo - gydytoja pasakė, kad deja, ji neesanti tikra ar mane kamuojantis skausmas yra neurologinė priežastis. Skyrė vaistų nuo skausmo. Puiki patirtis už 180 eur (65eur konsultacija bei 115 eur tyrimas). Tikrai nuvylė gydytojo komunikacija ir požiūris į pacientą - toks jausmas, kad gydytoja rutiniškai skyria tyrimus, žinodama, kad pacientai vis tiek juos darysis, visiškai nesigilindama į konkrečius atvejus. Gydytoja taip pat pasiūlė apsilankyti pas kitus specialistus jų centre (šiaip lankausi kitoje gydymo įstaigoje), nes pas juos 'geresni specialistai'.

2015-01-30, 17:35 | IP: *.*.*.*

3 kartus teko lankytis šioje įstaigoje pas skirtingus gydytojus. Tik 1 kartą likau patenkinta gyd. N.Bičkausko darbu; Be galo nusivyliau Dalios Jasinskienės darbu, kuris pasirodė labai atmestinas, pasikalbėjo apie kontracepciją, nors ne dėl to juk pas ją ėjau, prirašė n.tyrimų, o normalaus atsakymo nesugeba duoti. Žodžiu, tokio nestruktūruoto ir nedisciplinuoto gydytojo dar nesu mačiusi. Maniau, kad papuoliau pas gydytoją, kuri sėdi ir linksmai sau stumia laiką konsultacijų metu. Juk aš atėjau rezultato, ir atėjau čia, į privačią, kad tas rezultatas greitesnis būtų. O ji netnesiskubina problemos iššsiaiškinti, bendravimas siaubingas, nuplaukęs žmogus... Kitas vizitas - pas dermatologę Iriną Pugačiovą... Konsultacija lygiai 5 min.truko, kurių metu ji dar telefonu su kažkuo pasikalbėjo. Atėjau dėl veido spuogų, o ji net nepriėjo iki manęs iš arčiau odos pažiūrėti, net nepaklausė, kaip prižiūriu odą, kokių kitų sveikatos problemų turiu. Tik nuleidusi galvą parašė didingą sąrašą preparatų, kuriuos turiu nusipirkti medcentro vaistinėje. Kai nuėjau ir pamačiau, kad vaistininkė duoda kremų nuo saulės ir šiaip visokių dekoratyvinio pobūdžio kosmetikos priemonių, tai nieko nepirkau ir tik bėgau iš tos vaistinės. 150 lt už konsultaciją išmesta kaip į ... Pasigailėjau, kad nesugrįžau iš karto atsiimti sumokėtų pinigų už konsultaciją, kuri apsiribojo tik kremų nuo saulės išrašymu ir jokių, absoliučiai jokių patarimų apie odos problemų sprendimą. Specialistų konsultacijos ten nieko vertos. Žmonės, registruokitės į normalias įstaigas kaip Santariškės ar Kauno klinikos, bet ne čia. Toks įspūdis, kad čia prasčiausi gydytojai surinkti, nes tikrai geri profai neturi laiko taip teršt savo reputacijos.

2015-01-14, 23:00 | IP: *.*.*.*

LAbai daug metu lankausi sioje istaigoje kai tenka moketi pinigus, nes kitu atveju negali rasti siu specialistu. Ka gi, susidare labai aiski nuomone apie sia istaiga. Prima viskas brangsta, bet kokybe negereja. Daug nereikalingu tyrimu, konsultacijos poliklinikos lygio 5-7 minutes. Gydytojai apatiski ir dirbantys per 3-5 vietas, todel jokio atsidavimo savo darbui. Bet blogiausia, kad geriausi specialistai per 20 metu isejo arba buvo isstumti, nes vadovybei nera svarbu, kad dirbti profesionalai, jiems svarbu kad nors kas nors dirbtu jiems. Liko tik 2-3 geri profai, visa kita blogiau nei poliklinikoje. Ypac labai blogi seimos gydytojai, pediatrai, loristai, ginekologai apart vieno ir tt. Tikrai geriau sumoketi i kisene gydytojui nei klinikai uz nieka.

2014-11-09, 08:47 | IP: *.*.*.*

Nemaloniai nustebino vadovybė, viskas padaryta , kad pacientas susimokėtų kuo daugiau, konsultacijos ištęstos, todėl reikalingos vis naujos konsultacijos už kurias reikia papildomai mokėti. Arogantiška audito vadovė. Sveikatos apsaugos ministerija turėtų pasidomėti kokybe.

2014-02-18, 21:56 | IP: *.*.*.*

Labai ilgai tenka laukti kol pagaliau pakviecia i kabineta, kai pakviecia, greitai isspiria, kad sekanti pacienta priimtu. Gydytja siaubingai grubi, nemokanti bendrauti su pacientais, izulumas jos tiesiog neapsakomas zodziais.

;